p ET 13 Maak kans op duizenden modecheques met de Glamourtime Goldcard. LEIDSE COURANT RIJMKRANT1991 PAGINA |HPS Ecco. Velours jurk in rood en zwart. M-L 69 i Angelo Litrico. Wijnrood colbert. 225.— Zwarte pantalon troetelkind dooraderd lieverd collaboratrice mensenkind gefladderd ongeredderd geleverd actrice wonderkind gezeverd inspectrice weeskind gevederd gezuiverd direktrice fleskind verwijderd getoverd zondagskind uitgeschilderd novice rijkeluiskind onveranderd gauwerd dependance satanskind ongehinderd belazerd appendance moederskind onverminderd buizerd intendance blind bedonderd bord stekeblind honderd hardbord preseance verslind verwonderd dashbord freelance meergevorderd hakbord trance vergevorderd klankbord renaissance gecompliceerd kerkbord nuance landwind gelanceerd schakelbord diligence voordewind genuanceerd naambord patience zeewind geforceerd dambord hazewind ongedeerd strobord bergwind gesoldeerd gegarandeerd schepbord de zuidenwind verkeersbord cascade zuidwestenwind gewaardeerd nummerbord gade zuidoostenwind gestudeerd getelegrafeerd spatbord brigade bovenwind stootbord hagelschade onderwind gefotografeerd keybord jade eensgezind gestoffeerd ford kade verfijnd geageerd rokade gelijnd geregeerd wereldrekord sukade nabijzijnd geassocieerd lade bond gepersonifieerd escalade vagebond ongelinieerd geboord windlade zuivelbond teruggekeerd geparkeerd bakboord winkellade geitenbond stuurboord accolade verbond gesignaleerd hemdsboord esplanade fond gestileerd ongehoord ongenade plafond gedistilleerd uitgehoord colonnade hond geisoleerd gespeculeerd limonade schond grondakkoord spade geleidehond geproclameerd folterkoord parade kettinghond geanimeerd moord hitparade waakhond gecharmeerd uitgemoord tirade trekhond aangesmeerd ingesmeerd roofmoord ambassade poedelhond kindermoord wade keeshond gecostumeerd noord verkleedde spitshond gepaneerd nagespoord vermoedde smoushond gesaneerd gestoord spoedde wachthond ongegeneerd gehoorgestoord redde geraffineerd wedde vlasblond gediscrimineerd nawoord spreidde gedetineerd beeldwoord duidde vuurmond gepassioneerd grondwoord vermeldde ongeschoond geconditioneerd trefwoord duldde gewoond geborneerd vraagwoord strandde bijgewoond geparticipeerd voegwoord vodde pond geoccupeerd vloekwoord vermoordde rond gedupeerd deelwoord schudde gerond gerepareerd verzamelwoord kudde halfrond geprepareerd stamwoord knudde gemoedereerd rijmwoord bede procédé geboortegrond gemodereerd geaspireerd schimpwoord steekgrond kruiswoord slikgrond gedekoreerd wachtwoord schede dalgrond gefrustreerd antwoord lieverlede veengrond geblaseerd troostwoord slede ondergrond gerealiseerd gesteriliseerd gebeurd visgrond gescheurd geciviliseerd gekleurd kegelsnede snood gesymboliseerd gehumeurd linoleumsnede watersnood gereorganiseerd gespeurd zinsnede rood gedramatiseerd getreurd keizersnede gehypnotiseerd geposeerd geduurd houtsnede worstebrood gefrituurd hoede melkbrood gedresseerd gestuurd achterhoede stokbrood gepresseerd gevuurd voorhoede duivelsbrood geprojecteerd geglazuurd armoede volkorenbrood geselecteerd verdwaasd bloedarmoede soldatenbrood gerespecteerd bedeesd roede persbrood geprofeteerd gevreesd molenroede bloedrood gefeliciteerd gebiesd woede hard rood geprofiteerd gekroesd schaamrood gehanteerd gepresenteerd behuisd smaadrede steenrood gehuisd wijnrood gesaboteerd onbegrensd aantrede purperrood genoteerd gepeinsd optrede vod geporteerd geveinsd vrede aard geassorteerd geliefkoosd godsvrede baard gesitueerd geacheveerd gelaarsd bakkebaard beduusd ringbaard gemotiveerd uitgeschud zede draafde melkbaard gereserveerd mud knevelbaard getaxeerd oud liefde kwijlbaard vermagerd boud naastenliefde oesterbaard engerd zusterliefde spitsbaard verslingerd stofgoud voorliefde bedaard wingerd kopergoud zelfde standaard bongerd klatergoud hetzelfde rechtgeaard uitgehongerd behoud gedaagde lafaard ingeburgerd lijfsbehoud jaagde boomgaard ongemanierd inhoud klaagde wijngaard gevierd onderhoud knaagde gezegevierd pleegde spaarhaard gebakerd steenkoud legde vuurhaard verzekerd gegadigde beiaard gesuikerd eeuwenoud verkondigde hoogbejaard olijkerd enkelvoud zondigde rijkaard stakkerd eenvoud genodigde wolkaard verkikkerd reinigde ongeëvenaard blinkerd oerwoud vernietigde gesnaard leukerd taluud gelastigde stiekemerd onverflauwd droogde manegepaard slijmerd besneeuwd verheugde rijpaard onbelemmerd benieuwd aaide trekpaard stommerd gewaarschuwd tussenbeide stokpaard gesnoerd aangehuwd heide schoolpaard gevoerd gebouwd gloeide molenpaard woerd goedgebouwd weide uitgespaard zwoerd volgebouwd frigide grijsaard genieperd gepeperd ingebouwd valide valsaard zwaargebouwd invalide ontaard ingepeperd vertrouwd piramide woestaard lomperd timide stumperd uiterwaard knapperd muide overwaard gesnipperd liquide benijdenswaard gemopperd prae noemenswaard verpauperd syllabe ruwaard gepantserd slabbe geti|de zwaard gewaterd jaargetijde veinzaard verwaterd zijde verpieterd garderobe zuidzijde hard gefolterd landzijde canard geteisterd ommezijde sint-bernard geluisterd loefzijde steward gemonsterd binnenzijde tobberd ongeletterd examinatrice terzijde genaderd beteuterd donatrice rechterzijde moederszijde lichtzijde langszijde kunstzijde haalde draalde verdwaalde kriebelde spijbelde zadelde speelde moederweelde schoffelde waggelde jengelde knielde schakelde duikelde struikelde tekkelde wikkelde sukkelde sprenkelde twinkelde fonkelde stamelde verzamelde laatstgemelde sjoemelde wemelde schommelde trommelde stommelde snelde voelde pelde stapelde strompelde huppelde dwarrelde zwirrelde telde kietelde wentelde gestelde preutelde prevelde sneuvelde aarzelde dreunde kreunde kunde geschiedkunde werktuigkunde heelkunde V°zie!kunde rekenkunde volkenkunde wapenkunde karakterkunde wiskunde aardrijkskunde gelaatkunde schriftkunde ode stadhuisbode methode diode periode triode blode mode node anode antipode episode zode graszode turfaarde diergaarde kloosterorde tijdsorde gebeurde gluurde vuurde vreesde zesde verhuisde liefkoosde oude koude prude etude snauwde duwde sneeuwde waarschuwde jonggehuwde moskee allee lieverlee tournee snee doorsnee pee elpee wéegbree risee satee komitee treuzelde gilde schilde verschilde verspilde trilde tilde stolde hulde vulde schaamde dramde temde droomde stormde vormde aangaande staande nabestaande welverstaande contrabande schande bloedschande beiderhande bende leende meende belangende bijziende verziende ondergetekende herkende neringdoende zoende wapende dolerende gedurende stevende zevende hoofdeinde zuideinde teneinde dreinde seinde getallenwaarde voorwaarde huurwaarde geldswaarde voedingswaarde handelswaarde regeerde omgekeerde frankeerde zuiverde orde waarborgde dagorde horde bedelorde wanorde stoorde ridderorde priesterorde loge polshorloge frontloge droge charge decharge marge concierge papiermache affiche cliche pastiche manche revanche broche recherche louche touche retouche ruche mythe baaie lichterlaaie taaie libië fobie facie gracie specie metselspecie subsidie normandie parodie zelfstudie voorstudie telegrafie ideografie geografie etnografie typografie fotografie schoffie gerstekoffie eikelkoffie filosofie magie regie strategie religie belgie agogie andragogie analogie lexicologie antipathie junkie falie tralie australie salie lelie waterlelie kamperfoelie filatelie homilie collie olie standolie aardolie olijfolie hemofilie mongolie melancholie stookolie teerolie papaverolie gasolie kokosolie patentolie agamie endogamie monogamie epidemie chemie petrochemie elektrochemie fotochemie leukemie anemie uitvoerpremie uremie oorlogseconomie psychonomie bionomie autonomie anatomie albanie kapelanie manie melomanie litanie menie compagnie evenknie tirannie diafonie kolonie strafkolonie veenkolonie hegemonie harmonie disharmonie rooie therapie pedotherapie psychotherapie fotokopie furie euthanasie fantasie synesthesie frenesie elisie bourgeoisie televisie omzetprovisie emulsie expansie recensie defensie dimensie extensie dyspepsie autopsie dispersie inversie conversie excursie compassie accessie secessie professie agressie progressie pressie diffusie kernfusie transfusie agglomeratie degeneratie coöperatie respiratie evangelisatie reorganisatie vakorganisatie desorganisatie kolonisatie modernisatie polarisatie autorisatie stigmatisatie acclimatisatie condensatie compensatie malversatie rehabilitatie limitatie traktatie alimentatie documentatie rotatie mutatie reputatie evaluatie situatie motivatie observatie taxatie annexatie actie redactie kettingreactie prikactie loonactie fractie tractie attractie extractie infectie perfectie injectie projectie connectie protectie indictie restrictie functie deductie reductie diskretie exercitie traditie diamanteditie eruditie militie gemeentepolitie zedenpolitie havenpolitie waterpolitie recognitie definitie inquisitie positie suppositie expositie partitie prikaktie bliksemaktie elektie vivisektie fiktie interpunktie reproduktie introduktie concordantie alliantie paasvakantie krokusvakantie kerstvakantie discrepantie substantie indecentie decadentie residentie patiëntie turbulentie klementie permanentie deferentie concurrentie essentie pretentie potentie advertentie assistentie insolventie inventie interventie negotie promotie receptie exceptie inscriptie conscriptie consumptie adoptie desertie insertie kastie indigestie congestie travestie solutie absolutie resolutie evolutie revolutie constitutie prostitutie biskwie reflexie orthodoxie jaloezie poëzie je baadje bruidje sigarebandje theerandje hondje rondje mafje liefje waagbriefje boterbriefje knipoogje -droogje hachje gebakje lekbakje kerkzakje elastiekje notitieboekje spaarboekje spoorboekje tekstboekje trouwboekje vingerdoekje bitterkoekje broekje optrekje tikje klapbankje bedankje sneeuwklokje sprookje wurgstok taartevork e streep slip tipje pijpje vreempje peperboompje hopje loopje drukknoopje baasje gaasje sinterklaasje besje proefflesje reukflesje bruidsmeisje snoepreisje lijkhuisje zomerhuisje goudvisje kikkervisje chocolaatje buurpraatje watje cdtje ideetje ezelsbruggetje schilletje stilletje vlammetje ommetje kommetje mannetje zandmannetje aardmannetje blindemannetje vriendinnetje spinnetje zonnetje doetje kantje aanhangwagentje aspirientje tientje etentje herenleventje fonteintje volkstuintje deuntje griotje huwelijksbootje pootje grootje stootje visitekaartje naamkaartje zandtaartje keldertje poffertje waterjuffertje afzakkertje opkikkertje tikkertje zweerkamertje nakomertje binnenkomertje slippertje nippertje lettertje faveurtje twaalfuurtje donderbeestje vogelnestje naaikistje verlanglijstje .goochelkunstje nieuwtje nachtwake gelijke humoreske pectorale universale portable scrabble double debacle kuratele clientèle single jungle mobile file défilé facsimile novelle taille wespentaille dille kamille vanille stille pastille patrouille capsule clausule tule jongedame hofdame gezelschapsdame landname afname deelname opname Driedelige set: gebloemd bloesje en rok, met uni legging. 86-122 69.— Angelo Litrico. Zwarte smoking. 398.- Smokingshirt. 49.- Yessica. Blazer in zwart/ecru of rood/zwart. 38-44 130.— Bijpassende plissérok. 38-44 85.—

Leidse Courant | 1991 | | pagina 16