orm te pakken 'ositieve score dames en heren van Forescate en Alecto 15 Gehavend Ylietwijk verzuimt de punten te pakken ,eython an eer niet ot winst AZC maakt reputatie niet waar in Hannover Scylla en Pecos halen flink uit iQowva/nt SPORT MAANDAG 11 NOVEMBER 1991 ennisjeugd rukt op ;IDEN Van de Leidse inisjeugd in de leeftijds- >ep tot en met twaalf jaar eft dit weekeinde een grote iep de kwalifikatie voor het eede A-toernooi van het r jeugd circuit jrstaan. Jurriaan de la Bey, ;ri Schaap. Anneloes Jon- Martine Griekspoor, Mar- e Willems en Charlotte ijnbergen via districtsgenote izy van Ruiten plaatsten h bij de rechtstreeks toege- Henrik Kroon. In de ,ep tot en met veertien Maaike Zonderop, .Artijn van den Berg, Martin lrkerk het goede voorbeeld, voegden zich bij de eerste Jolanda Mens. LEIDEN De badmintonners van Vlietwijk verzuimden in de eerste klasse van de landelijke competitie de belangrijke punten tegen Zijder- veld te pakken. De teams van Flair boekten alle de volle winst. In de eredivisie kreeg Dropshot de verwachte forse nederlaag aan de broek van koploper RFL Arnhem. Brenda Conijn zorgde in haar en kelspel voor één van de twee Haag se punten. De Lissese, die vandaag naar Indonesië afreist voor de offi cieuze wereldkampioenschappen jeugd tot achttien jaar, klopte de Vlietwijk heeft in de eerste klasse tegen Zijderveld 4 de punten laten liggen. Henk Westerbeek bleef on geslagen voor de Voorschotense for matie door zijn enkelspel, het dub bel met invaller Remco Romeijn en de mixed met Anneke Steenvoor den winnend af te sluiten. Ook Rick Pielaat speelde in zijn twee partijen, enkel en herendubbel met Patrick Kraan, honderd procent. Het geha vende Vlietwijk had tegen het on- deraanstaande Zijderveld meer dan één punt moeten halen om de af stand met de andere kandidaten voor de twee degradatieplaatsen groot te maken. In de tweede klasse boekte Flair een nuttige overwinning op 't Gein 2. Eline de Lijster en Maaike van den Berg bleven ongeslagen Cees- Jan van Vliet slikte een nederlaag in enkelspel en het dubbel met Ro nald van der Meer. Tegen koploper Florida had Merenwiek de neder laag ingecalculeerd. Rob Burgerjon won met twee maal 15-8 het enkel spel tegen Pieter Slits. Sandrina Leemans en invalster Miranda de Mos verrasten in het damesdubbel, waar voor Florida ex-Flair speelster Karin van Pel uitkwam. Lisse blijft lijstaanvoerder in de derde klasse. Tegen Duinwijck 7 werd, met Lisette van Schie op de plaats van de zieke Christien van Santen, een 3-5 overwinning ge boekt Angela Conijn raakte haar ongeslagen status in deze competitie kwijt door met de invalster het da mesdubbel te verliezen. Van Schie won wel de mixed met Bert de Geus. Erik Mesman bleef ongesla gen in zijn drie partijen. In deze af deling speelde Merenwiek 2 zich met de 3-5 overwinning op Sloter- meer 3 een stukje uit de gevarenó- ne. Saskia de Mos en Jeanet Peerde- man wonnen na enerverende strijd hun enkel- en dubbelspel. Danny Plug voegde er twee punten aan toe in de dubbels met Paul Roelantse en de mixed met De Mos. Flair 2 blijft eveneens aan kop. Na een 3-1 achterstand, alleen Bas van Zeist won zijn single, wisten Van Zeist, Martin Voskuilen, Paula Mo raal en Mariëlle Padberg tegen Dropshot 5 alle dubbels in winst om te zetten. In de afdeling van de Al- phenaren werd van Leiden geen uitslag ontvangen. Wassenaar klop te Martinus met 5-3 Margret van Bourgondiën behoefde geen van haar drie partijen, waaronder het damesdubbel met Monique Hilge- man, af te staan. John van Egmond en Richard Remmerswaal voegden er singlewinst aan toe. Merenwiek 3 was kansloos tegen de nummer één van haar afdeling, Non Smokers/Velo 5. Corinne Kor- tekaas tekende voor de twee pun ten, single en dubbel met Sandra van der Hart. Leiden 2 moest met 1-7 buigen voor Florida 2. Jan Slin gerland redde de eer. Jan Slats ging na pittige strijd in drie games tegen Dick van Teylingen ten onder. In de vierde klasse blijft de situatie tussen Flair 3, Spotvogels en Ve- glo onveranderd Alle drie teams wonnen met 5-3 van respectievelijk Nieuw Vennep, Lisse 3 en Vliet wijk 2. Apollo Roelofsarendsveen was met 7-1 de meerdere van Zij derveld 10 en blijft zich door een drietal vooruit gespeelde wedstrij den tussen de koplopers bevinden Dynamo Sassem sloeg dank zij een ongeslagen Karin Elstgeest en Mart Klein KO Flyers met 5-3 knock-out. Het jeugdige Lisse 2 was ditmaal niet opgewassen tegen ASVU Am stelveen. 1-7. llDEN Luba-Leiden |elde tegen Festo BW ?de wedstrijd en fckte de derde overwin- |g op rij. De Leidse leg deelt nu de vierde in de promotie-divi- In sporthal Meerzicht s er eindelijk weer eens ist voor de heren van '<i se. Hekkesluiter Arn- nia werd met 73-65 slagen. Leiden heeft de juiste te pakken. Na de over- ning van zaterdag delen de "enaars de vierde plaats in promotie-divisie. Tegen to BW behaalde Leiden derde overwinning op rij. Voorburgers met oud-Lei speler Ben de Jong in de deren konden aanvallend uitrichten tegen de fana- verdedigende thuisclub. Een hoofdrol in de Vijf Meihal was weggelegd voor Erik van de Maas, die niet alleen zijn oud-ploeggenoot Ben de Jong volledig aan banden legde maar en passant ook nog eens 16 rebounds en 23 punten liet aantekenen. Luba-Leiden won uiteindelijk met 70-53 na een ruststand van 28-33. Een dag later werkte Leiden, in het ka der van het Luba-toernooi, de kwartfinale af tegen Sprin gers. De koploper in de tweede divisie was niet in staat de re glementaire 20-0 voorsprong te verdedigen. In de eerste helft had Leiden de aansluiting al gevonden (48-47), waarna de wedstrijd gelopen was Ri chard Zevenhoven exceleerde bij de organiserende vereni ging met twintig punten en twintig rebounds. Leiden boekte derhalve een regelma tige 74-94 overwinning. Overi ge scores van Leiden: Oscar Taal 17, Jack Ginjaar 17, Maarten Walsh 14, Loet de Ruiter 14. In de andere kwart finale speelde BVO tegen Blitz. De 10-0 voorsprong van de ploeg uit Voorschoten had gezien het spelbeeld aan BVO toebedeeld kunnen worden. Blitz won de kwartfinale via de sterk spelende Amerikaan Dave Heidebrecht (31 punten) en veteraan Sid Bruinsma (16 punten). De overige kwartfi nales worden vrijdag gespeeld in sporthal 't Zandje in Den Haag. MSV speelt dan tegen Festo BW en Grasshoppers ontmoet Jumpers. De aanvang is 19.30 uur. De halve finale van het Luba-toernooi staat gepland voor eind december. De heren van Lisse behaalden na drie thuiswedstrijden ein delijk de eerste winst voor ei gen publiek. De Lissenaren speelden tegen hekkesluiter Arnhemia nog verder onder de eigen maat maar het resul taat maakte veel goed: 73-65 De heren van BVO Alphen namen Festo BW op de kor rel. De ruime 110-85 overwin ning geeft de Alphenaren uit zicht op een plaats in de mid denmoot. Blitz uit Voorschoten boekte in het Luba Leiden-toernooi een verrassende overwinning op BVO I FOTO: CASPER POOTJES op\ ale. g nt moil- 1 met is, Flilai Eerste kwarti lastig volj beker1 lstrijdetg< ten 1^- £2 DEN In de vijfde ronde |\.v! de volleybalcompetitie n eerstedivisionist Ley- weer niet tot winst. Rijn- i was met 1-3 te sterk de Leiderdorpenaren. De ge Sport/NOVO moet -3 thuisnederlaag >alvo ook gaan oppassen. Gemini/Kange- verloren ruim van het de s cere Alcom/Capelle (3-0). dere c •thon leed de vijfde neder- op rij. Tegen het in prin- gelijkwaardige Rijnmond f Meihie de ploeg van coach John Pernix^n alleen de t gelijkopgaande strijd (15- litkomjln de tweede set zakte het volledig weg (2-15). In de Ie set knokte Leython laatste kans; aan het einde de set werd de winst weg- plaaqn. In de vierde kwam de al geheel niet Ook De Lange Sport- <|VO w. jewerk lagen goede spel dwijkers spelen- v )ordrechtenaren hun wil De Dat leggen. Op de beslissende •rliezer enten liet de equipe Nico Halsema het afwe- Alleen in de tweede kn NOVO na zeer goed tot winst (1-3). VCS had het geroutineerde Radi- 2en enkele moeite om de e zege binnen te halen. aanvallend en blok- nd staken de Sassenhei- kop en schouders n de Goudenaren uit (3- .VV gehandicapt door de zigheid van Marcel Ver werd door het Leid- ïdamse GSC weggetikt. kwamen de Idoor DICK KERKVLIET ge wil»— slfs deL et bleePa Rijnsburgers nog tot elf pun ten. In de tweede en derde waren dat er slechts vier (3-0). Graficon/Donar miste de routine van Ubo Brouwer te gen Oikos. Op de beslissende momenten maakten de jonge lingen in de Merenwijkse se lectie te veel fouten. In een leuke wedstrijd met lange ral- leys moest Donar het' onder spit delven tegen de betere Hagenezen (0-3). Gemini- /Kangeroes 2 is na de 3-0 ne derlaag tegen V.S. Haag nog steeds puntloos. De jonge Voorschotenaren waren elke set dichtbij de winst, maar maakte te veel persoonlijke fouten aan het einde van de sets (3-0). Leython 2 en Ri- va/Rwk 2 speelde een slechte wedstrijd die het aanzien niet waard was. De Rijswijkers na men door een betere verdedi ging een 1-2 voorsprong. De betere aanval van Leython gaf uiteindelijk de doorslag (3-2). De dames van Gemini/Kan- geroes kon niet op tegen het sterkere Alcom/Capelle. Iede re set moest de ploeg van coach Bernard van der Pols een achterstand wegwerken. In de eerste set was de aanval van de Capelse dames sterker. In de tweede set serveerde Tanja van Besooijen Gemini van 9-3 terug naar 9-8; het mocht niet baten (15-12). In de derde set kwam Gemini terug van 7-1 door goed serveerwerk van Irene van Dongen. De Voorschotense aanval stuitte vervolgens op de sterke blok kering van Capelle (3-0). Ley thon begon ongeconcentreerd tegen Velo met een 0-8 achter stand. De ploeg van coach Lieuwe van der Meulen krab belde nog terug tot 11-11; de winst was met 13-15 voor de Wateringse ghsten Vanaf de tweede set was Leython met name serverende de betere ploeg. Paula Vikkert serveer de de tweede set uit; Tine de Bloois deed hetzelfde in de derde. De vierde set was na een spannende gelijkopgaande strijd voor de Leiderdorpse da mes (3-1). NOVO behaalde in Bleiswijk een Noordwijkse re cord. Tegenstander Spanning werd in een door de Noord wijkse dames perfect gespeel de wedstrijd van het veld ge speeld in 32 minuten (0-3). Leython 2 zonder Arine van Vliet leed tegen Tonegido/Vbg hun tweede nederlaag. De eer ste set was nipt voor de Voor- burgse opponent; de tweede set was met 15-11 voor Ley- Dick van Elk (8) scoort voor VCS. De Sassen- heimers lijken rechtstreeks op het kampioen schap af te stevenen. FOTO: ANDRE HAASTEREN. thon. In de derde set knokte Leython terug van 3-10 tot 13- 13. maar was de minder geluk kige. De vierde set was de mo tivatie door het verlies van de derde set volledig weg VCS had tegen Delta maar de be schikking over zes speelsters door het ontbreken van Meri- am Borsje. Dit brak de Sassen- heimse ploeg uiteindelijk op. Met name in de pass liet VCS het tegen een sterk serverend Delta liggen. Alleen de derde set was met 4-15 voor VCS (3- 1) RVV speelde een slechte wedstrijd tegen Radius 2. De ploeg van coach Sieme Boom kwam er tegen de Goudse da mes geheel niet aan. Niemand van de Rijnsburgse dames was in de wedstrijd. Met name door een matige pass en blok kering ging RVV met 3-0 ten onder. ALPHEN AAN DEN RIJN De zonnestralen die vorig weekeinde, na winst op Polar Bears, doorbraken, hebben in de eerste ronde van het Eu ropacup Il-avontuur van AZC plaatsgemaakt voor donkere wolken. De twee verliespartijen tegen Tourcoin en Waspo Han nover betekenden een smet op de opgebouwde reputatie van cupfighter. Over de eerste Europacup-hin dernis een toernooi met vier ploegen liet menig Al- phenaar zich vooraf nogal ba- gataliserend uit. Maar de jon gens van coach Ron de Vogel, die de hindernis moesten ne men. bleken slechte hordenlo pers. De opening tegen het Is raëlische Macabi Tel Aviv ging nog volgens het beoogde draaiboek. De Israëli kwamen nauwlijks toe aan fatsoenlijk poloën en werden bij vlagen het bad uitgemept. Het is zelfs aan coach De Vogel te danken dat de Israëli niet met het schaamrood op de kaken het bad verlieten, want de Al- phense oefenmeester paste veelvuldige aanstormende jeugdtalenten in De Alphena ren legden Macabi met 22-12 op de pijnbank. Tegen het Franse Tourcoin, een kabouter in waterpolo- land, raakte de Alphense trein om onbegrijpelijke redenen van de rails en slaagde nim mer het spoor te hervinden. De Alphense formatie had de avond vooraf het duel tussen de Fransen en gastheer Waspo Hannover gezien en zag een futloze Franse ploeg. Het uit eindelijk fatale verlies was volgens Alphense ingewijden niet aan onderschatting te wij ten. „Het is gewoon onver klaarbaar", aldus teammana ger André de Jeu. De AZC-se- lectie wist vanuit een 3-0 ach terstand nog wel terug te ko men tot 6-6, maar liep vervol gens achter de feiten aan. In de laatste seconden verkleinde AZC de achterstand tot 13-12. Het duel tegen gastheer Waspo Hannover was volgens de Al phenaren het sleutelduel. Vooraf althans, de AZC-ers hadden zich immers al een plaats bij de laatste acht toege dicht en dat laatste werd een bittere pil. Slechts bij winst kon de AZC zich nog tot de kwartfinale-poule scharen, maar Duitsers schuif je niet zomaar opzij. Niettemin speel den de Alphenaren vele klas sen beter dan tegen de Fran sen, maar ditmaal was de Duitse formatie kwalitatief de betere: 16-14. Vivax zit de komende maand in de hoek waar de rake klap pen zullen vallen, maar laat zich niet zonder slag of stoot terugwijzen. Tegen koploper Rotterdam werd de tweede pe riode de Oegstgeestenaren fa taal. Het relatief geringe ver lies is vooral te danken aan Joep van Duinhoven. De Oegstgeester goalie bleek in het verloop van het duel een kwelgeest voor de Rotterdam mers: 12-7. De LZ-ploeg gaat onverdroten door en maakt een hobby van het opvijzelen van het doel- puntensaldo. De Neptunes-for matie wist zich geen raad met de sterke Leidse press en wist pas in het laatste kwart de eer ste tegentreffer te forceren: 21-2. Idoor PETER KLEIN LEIDEN Scylla en Pe cos hebben op de vierde speeldag van de degrada tie play-offs in het na jaarsgedeelte van de lan delijke eredivisie tafelten nis flink uitgehaald tegen het Hazerswoudse Avanti, respectievelijk SKF. Scylla kende geen mededogen met streekgenoot Avanti, dat met de 10-0 nederlaag prak tisch gedegradeerd is. De Leid se formatie moest in het eerste paar alleen in het dubbelspel van Michel de Boer en Marijn de Bruin een game afstaan aan Michael van der Haar en Ro nald Vijverberg. In het tweede paar bleef Mirjam Hooman- Kloppenburg zonder gamever- lies en stond Lars Wittebrood een game af aan Edwin Vente. Pecos rekende gedecideerd af SKF. In het eerste paar bleef Friso Reitsma ongeslagen, maar verloor Herman van der Broek in drie games van Eelco Weyland. Het dubbel ging net als dat bij het tweede paar ui terst moeizaam, maar werd wel gewonnen. Siem van der Valk en Ron Schipaanboord verloren zelfs, terwijl de eerst genoemde ook nog een moei lijk singletje moest afwerken. De dames van Docos leden de verwachte 8-2 nederlaag bij Wescon Reflex in Scheemda. Petra Buitelaar kwam twee maal tot winst. Marijn Olden verloor twee maal net aan, waarvan één maal met 25-23 in de derde game. Ook in het dubbel lagen er kansen voor het Leidse team. Stand Eredivisie, degradatie play offs 1. Scylla Leiden 4/30-10, 2. Pe cos Oegstgeest 4/27-13, 3. SKF Veenendaal 3/14-26, 4. Avanti Hazerswoude-Dorp 3/9-31. Succes voor Go-spelers GRONINGEN/LEIDEN Dave de Vos en Wim Hofman waren in het negentiende Go- toernooi om de Martini Cup in Groningen de hoogst eindigen de eerste dans. De beide Lei- denaars wonnen elk vier van de vijf partijen. „Om in de prijzen te vallen moesten De Vos en Hofman beide een speler met een tweede dan- graad overmeesteren", meldt Jaap Blom, de p r.-man van de Leidse Go-club. De Cup werd veroverd door de Duitse vijfde dan Malte Schuster. Vijfde dan René Aaij uit de organiserende stad werd tweede. tót de DEN De heren- en haar v(esteams van Forescate verz lject0 hebben het eer- ïst hadÉ het spefompetitie met een po- score afgerond, n EmmjlC Leiden, Roomburg :ijn velei Alphen bleven dit ploeg 1 - - wedsl itaan. Leidse Studs en niet Ifawijk bereikten hal- speelbahnst. VOW en krej scoordj z zijn I e wedsCnen 3-0 Lu|C Leiden - Groningen n wat b wam aLeidse mannen hebben uwelijk^tuk gelopen op de hechte defensie van Groningen. De gasten namen een afwachten de houding aan, die via uitval len twee maal succes oplever de. Vijf minuten voor tijd scoorde Jeroen Dubbeld uit een voorzet van Willem de Keizer de enige treffer van LMHC. Leusden - Roomburg 5-1 Roomburg kreeg van koploper Leusden een gevoelige afstraf fing. Door de tweede achter eenvolgende nederlaag is de Leidse formatie naar de subtop teruggezakt. Forescate - Dopie 3-1 Dopie begon sterk en hield dat twintig minuten vol. De Delft- se ploeg maakte ook een doel punt, terwijl meerdere treffers door doelman Ferdinand van Loon bekwaam werden voor komen. Forescate kwam hal verwege de eerste helft pas goed in zijn spel. Van de drie strafcorners benutte Erik Kruismulder er twee voor een 2-1 ruststand. Ook de eerste twintig minuten van de twee de helft domineerde het team uit Voorschoten. Invaller uit de Al-junioren, Reinoud de Haan verhoogde met een fraaie tip-in de stand naar 3-1. Dopie eindigde zoals ze begon, sterk, maar scoorde niet meer. Alecto - Krimpen 2-2 Alecto was de eerste helft dui delijk sterker, maar werd met een doelpunt van Alex Hagen uit een strafcorner te mager beloond. De tweede helft be gint met een strafbal voor Krimpen, waardoor de stress in de ploeg kroop. Toch nam Alecto opnieuw een voor sprong, omdat een strafcorner van Alex Hagen tot een straf bal leidt. Erik Kruis tekent voor de treffer. Tien minuten voor tijd valt de gelijkmaker. HDS - Leidse Studs 0-0 Met de na forse blessures nau welijks nog speelklare Bob- Jan Dietrich en Mark van Pappelendam kregen de geha vende Leidse Studs tegen HDS toch de meeste kansen. Van Pappelendam, Houdijn Beek huis en Jan Grijpma werkten niet secuur af. Bart Orth voor komt met een puntgave aktie een tegentreffer. Kraaien - Noordwijk 1-1 Noordwijk opende furieus. De eerste kans van Coen Keizer voor open doel werd gemist. Uit de volgende twee corners scoorde David van Konings veld één maal. Trainingsar- beid, dien resultaat opleverde Noordwijk verzuimde de score uit te bouwen. In de tweede helft kwamen de Kraaien ster ker opzetten. Erno Lockhorst miste echter in overtal drie maal een fraaie mogelijkheid, 'zodat de enige kans van Kraaien vijf minuten voor tijd tot de gelijkmaker leidde. Alphen - Strawberries 2-4 Kort na de start van de tweede helft stond Alphen nog op 2-2. Paul Baarspul opende de score en Mark Boelens maakte uit een strafbal de gelijkmaker. Vervolgens benutte alleen de Strawberries nog twee moge lijkheden. Vrouwen MEP - Alecto 1-3 „We waren weer supergemoti- veerd", meldt Lydian Mentink over de zege op het onderaan- staande MEP Na vijftien mi nuten leverde dat de derde strafcorner op, die door Anne- lien Heijnis werd ingeschoten en door de woordvoerster uit de rebound werd benut. Kort voor rust viel de gelijkmaker. Ook in de twee helft had Alewcto het betere van het spel. Een combinatie van Heij nis en Mentink werd door Tes sa van Dijk raak geschoten Twee minuten later zorgde de zelfde speelster uit een straf- 1-3. phen weinig kansen. „Zij des te meer", merkt Jacqueline de Lange op. „Terecht dus, dat we met 2-0 verliezen." LMHC Leiden - Victoria 1-5 De Leidse dames speelden te tam tegen koploper Victoria Sophie van Hoytema redde bij Standen een 0-5 stand de eer. Forescate - Roomburg 2-0 In de matte derby werd de rust met dezelfde score bereikt als waarmee was begonnen, 0- 0. Ook in de tweede helft was Forescate iets beter. Na tien minuten knalde Dominique genbosch Eindhoven 10-6, Verzijl uit een voorzet van Su- sche Bussum 10-5. 12 Rot zanne de Vos hoog in de tou wen. Uit een afgeschoven strafcorner kon Dominique Lingeman nummer twee aan tekenen. Twee Voorschotense doelpunten werden nog afge- o8Urf Tw«dt klasse A:T Foó Soest - Alphen 24) scholen 9 17 2 Carlouch» Voort In de harde wedstrijd had Al- 9-12, 3 Spirit Schiedam 9-10, burg 10-16. 2. Den Bosch 10-15, 3. Eerste klasse A: 1 Leusden 9-15. 2. Evergreen 9-12. 3 Ring Pass 9-12. 4 Roomburg Leiden 9-11. 5 Delftse Krimpen 9-9, 5 HDS Den Haag 9-9. 6 Rijswijk 9-9. 7 Dopie Delft 9-7. 6 Alecto Leiderdorp 9-6, 9 Leidse Studs 9-6, 10 Groen Geel Wassenaar 9-9. 5 Castricum 9-9. 6 Strawberries 9-9. 7 VVV Amstelveen 8-8, 8 Kraaien Zaandam 9-7, 9 Noordwijk 9-5, 10 Overbos 9-5 Vrouwen Overgangsklasse A: 1. Rotterdam 10-18. 2 Wageningen 10-15, 3 Schaerweijde 10-14, 4 Alecto Leider dorp 10-13. 5 Pinoke 10-12. 6 Were Di 10-11, 7 Keep Fit 10-9, 8 Breda 10-8. 9 Nijmegen 10-7, 10 Qui Vive 10-5. 11 HOD 10-5, 12 MEP 10-3 Eerste klasse A: 1 Victoria, 9-15. 2 Forward 9-12. 3 Push 9-11. 4 Craav- enhout 9-10, 5 Warande 9-8, 6 Voor- ne 9-8. 7 LMHC Leiden 9-7. 8 Zwart Wit. 9-7. 9 Spirit 9-7, 10 Kieviten Wassenaar 9-4 Tweede klasse C: 1 Soest 9-14. 2 Kameleon 9-13. 3 For*scate Voor scholen 9-11. 4 Maarssen 9-11. 5 Bennebroek 9-11. 6 Weesp9-10. 7 Be Fair 8-6, 8 Alphen 9-6, 9 Roomburg Leiden 9-5. 10. Utrechtse Studenten

Leidse Courant | 1991 | | pagina 15