Noordwijk en Rijnsburg delen in gezapige derby KRV behaalt knappe overwinning op Ter Leede Katwijk te degelijk voor FC Lisse CcidócSouocmt SPORT ARC speelt het slim Ruime winst Leiden in slechte wedstrijd I&e* Derde nederlaag op rij voor RCL B Ter Leede-dames blijven winnen Quick Boys mist scherpte tegen zwak Barendrecht GWS en Koudekerk laten steek vallen L I MAANDAG 4 NOVEMBER 1991 LEIDEN ARC wist in de uitwedstrijd tegen Rozenburg het hoofd goed te gebruiken. Roo- zenburg had vaak de bal, maar op de beslissen de momenten was ARC sterker. Arjan van de Laan was dichtbij de openingstreffer maar zijn kopbal ging rakelings naast. Sjaak Key, die voor het eerste sinds lange tijd in de basis stond, had meer geluk en scoorde uit een voor zet van Arjan van de Laan 0-1. Met een lobje over de keeper tilde hij de stand naar 0-2. De tweede helft startte Rozenburg een offensief, maar Roel Turkenburg hield met schitterende reddingen zijn doel schoon. Aijan van de Laan en Rob Koster kregen kansen de voorsprong uit te bouwen, maar misten. Even later had Rob Koster met een uithaal meer geluk: 0-3. Tien minuten voor tijd maakte René Bon aan alle illusies van Rozenburg een eind door een vrije trap ineens in de kruising te draaien. Dit vierde Alphense doelpunt was ook het laatste. LEIDEN- In de derde klasse A zegevierde Leiden in een slech te wedstrijd tegen Lyra met 4-1 en won Zevenhoven verdiend met 0-1 van Hoekse Boys. Hoekse Boys- Zevenhoven 0-1 (0-1) Zevenhoven behaalde in deze wedstrijd de eerste uit overwin ning van het seizoen. Na de ne derlaag van vorig week tegen Die Haghe begon de ploeg van Arie van der Laan behoudend. Dit spelletje pakte goed uit mede doordat Hoekse Boys niet echt gevaarlijk werd. Zevenho ven rook zijn kans en wilde niet het gevoel hebben dat de verre reis voor niets gemaakt was. De ploeg ging wat meer aanvallen en dit resulteerde in de 0-1. Leo Lipps was de doelpuntenmaker en die stand bleef gehandhaafd tot de rust. Ook na de thee do mineerde Zevenhoven en bleef het de beste kansen houden. Deze werden echter niet omge zet in doelpunten. Leiden-Lyra 4-1 (1-0) Ondanks de ruime overwinning van Leiden speelde de ploeg van trainer Peter Ciere niet zijn beste wedstrijd van het seizoen. Omdat Lyrar nog minder speel de kon toch een gemakkelijke overwinning behaald worden. Het eerste doelpunt kwam voor rekening van Koos Siera en Rob Bink miste vlak na de voorsprong een penalty. Tot op luchting van Ciere liep Leiden na rust uit tot 2-0 door Maurice van Berkel en was de wedstrijd eigenlijk gespeeld. Vanwege het slechte veld en de harde wind was goed voetbal onmogelijk maar toch kwam Lyra nog te rug tot 2-1. Twee counters van Leiden in de laatste tien minu ten zorgden ervoor dat de score hoger uitviel dan verdiend was. Rob Bink maakte zijn fout bij de penalty goed en doelpuntte twee maal. LEIDEN Net als vorige week tegen RVVH verloor RCL ook nu weer door een gebrek aan schotkracht. DSVP profi teerde van dit manco en won met 2-1. Al in de eerste minuut was het raak voor RCL. Ben Heems kerk zorgde na een prima aanval voor dit doelpunt. RCL bleef na het vroege doelpunt het beste van het spel houden maar kon dit niet in doelpunten uitdrukken. Omdat RCL twee penalty's werd onthouden vanwege het neerleggen van een tegenstander bleef RCL op 0-1 steken. Waarschijnlijk wat aangeslagen door dit voorval voel RCL sterk terug. Nog in de eerste helft tekende DSVP voor de gelijkmaker en ook in de tweede helft liep RCL wat achter de feiten aan. Er ontstonden nog wel enige kansen maar DSVP hield de zaak achterin potdicht. Tot overmaat van ramp kwam DSVP ook nog op 2-1 en was de derde nederlaag op rij voor RCL een feit. LEIDEN Ondanks dat het damesteam va» jQOr Ter Leede niet best speelde tegen HOV, wal en k het de gehele wedstrijd dominant. fz - Nathalie Geeris, Bianca van Loon en AnettiiEIDI Beerendonk kregen kansen op de openingsBernai treffer, maar hadden weinig geluk. De tweedgionen helft speelde Ter Leede iets agressiever ens met werd HOV onder zware druk gezet. werd 1 Nathalie Geeris strafte een fout in de HOVjer va verdediging bekwaam af en scoorde 1-0. Wejioelpu derom Nathalie Geeris maakte er 2-0 van. Ui$tomp een voozet van Anette Beerendonk kopte Cafeyljn roline Roem de eindstand op 3-0. Door dezaJDÓ overwinning houdt Ter Leede de koppositijedere nog steeds stevig in handen. eens c Weinig len. Ir NOORDWIJK Zelden is het tijdens een bollen- derby zo rustig geweest langs de lijn als zaterdag bij Noordwijk - Rijnsburg- se Boys (1-1). De 'slappe hap' veranderde het met 2000 toeschouwers be volkte sportpark 'Duinwe tering' 75 minuten lang in een openluchtversie van Madame Tussaud. Het boeiende laatste kwartier, waarin beide ploegen een maal scoorden, was te kort om de wedstrijd te redden. Een reden voor de gezapige vertoning werd niet snel gevonden. „Wedstrijden tussen Noord- wijk en Rijnsburg zijn door gaans slecht. Eerst haalt Rijns burg het tempo uit de wed strijd om vervolgens te counte ren. Als dat een paar keer ge beurt dan gaat bij de tegenpar tij automatisch de handrem erop. En dat initiatief komt beslist niet van mij", deed John Eelman na afloop een poging. Huug Aandewiel zocht het manco ook voor een groot deel bij Rijnsburgse Boys. „Misschien is de huidige spe lersgroep verzadigd. Het voet- balplezier straalt er bij sommi ge jongens niet meer vanaf". Inderdaad wekten enkele spe lers de indruk met tegenzin de voetbal tas gepakt te hebben. De voorwaartsen Ron Carli, Ron de Jager en zelfs het 'en fant terrible' Martin de Louw konden niet eenmaal betrapt worden op een opleving. „Voorin leden we veel te snel balverlies. Als middenvelder is dat niet meer te belopen. Op een gegeven moment hou je dan een hoop mensen achter in", aldus middenvelder Hen- nie Koet. Kortom, genoeg me ningen waarom het heilige vuur zaterdagmiddag ontbrak. Na de oervervelende eerste helft deed Noordwijk direct na rust voorzichtige pogingen de wedstrijd naar zich toe te trek ken. Een combinatie tussen Patrick Scheurwater (de laat ste weken aandachtig gevolgd door Telstar-ogen) en Noord wijk's beste man Joop Tege laar eindigde tegen de onder kant lat. De thuisploeg bleef hierna het betere van het spel houden maar meer dan een halve kans voor René van Sta veren leverde dit niet op. Te gen de verhouding in was het Rijnsburg die het eerste feestje mocht vieren. Hennie Koet stuurde met een pass Leon Vonk de diepte in. Deze zag vervolgens dat Rob van Dijk het uitlopen nog niet tot zijn sterke punten mag rekenen. Vonk stuurde met een boog over Van Dijk het leer in het Noordwijkse doel; 0-1. Noord wijk wilde zich de laatste der tien minuten niet gewonnen geven. Eelman, die eerder Martin van Kins voor Joost Vink in het veld had gebracht, wisselde Van Staveren in voor aanvaller Cliff Comvalius (waarop Kurver antwoordde met de wissel Aandewiel - Fred Bodaan). Nadat Scheur water zijn kopbal via de han den van Blankespoor tegen de lat zag belanden, ontsnapte Noordwijk vlak voor tijd aan de genadeklap. De overtreding binnen de zestienmeter van Cees Oostermeyer op Robert van Duyn bleef echter onbe straft, zoals in de eerste helft een identieke overtreding van Wendt op Vink geen gevolgen had. Daardoor kon Noordwijk het hoofd in plaats van in de schoot alsnog in de nek leggen. Na een voorzet van Scheurwa ter werd de bal weer voor het doel gebracht door Comvalius. De klutsbal van Cees Smit en Leon Vonk verdween vervol gens in het Rijnsburgse doel. Terwijl Noordwijk met 'high fives' de gelijkmaker vierde zag Vonk beteuterd zijn titel van 'matchwinnaar' in rook Scoreverloop: 77. Vonk 0-1, 92. 1-1 Vonk (e.d.) Noordwijk Rob van Dijk, Smit, Te gelaar, Zethof, Ruigrok. Oostermey er, Van Staveren (Comvalius), Van Utrecht, Rick van Dijk, Scheurwater, Vink (Van Kins) Rijnsburg. Blankespoor, Wendt, Koet, Peter van Duyn, Heemskerk, Vonk, Aandewiel (Bodaan), Hooij- mans, De Louw (Robert van Duyn), De Jager, Carli. LEIDEN- In de vierde klasse B behaalde KRV een knappe 1-0 overwinning op Ter Leede en maakte TAVV zijn fout van vorige week ruimschoots goed. In de vierde klasse A verloor Voorschoten door veel pech met 2-4 van Honselers- dijk en ging Hazerswoudse Boys tenonder tegen Loosdui nen met 2-1. KR V-Ter Leede 1-0 (1-0) In een hele leuke wedstijd van beide kanten streek KRV met de eer. Na tien minuten reeds kwam KRV op 1-0 door een doelpunt van Gerben Bouma. In een gelijkopgaande wed strijd golfde na dit doelpunt het spel op en neer en werden door beide ploegen kansen ge- creeerd. KRV had echter de beste kansen maar kon hier van geen doelpunten maken. Ter Leede kwam daarna nog wel aan aanvallen toe maar kon niet echt een vuist maken. KRV was ook in de tweede helft veel gevaarlijker dan de Sassenheimse ploeg maar de stand bleef 1-0. KRV had daar echter geen boodschap aan, zij was de ploeg die de twee pun ten in eigen huis hield. Sleutels-Sportlust 0-1 (0-0) Het zit Sleutels de laatste tijd niet mee. De ploeg krijgt veel kansen maar weet die niet al tijd te benutten. Dat terwijl het spel er verder goed ver zorgd uit ziet. Zo ook in de wedstrijd tegen Sportlust; legio kansen kreeg de Vliet-plo4.?g maar geen een werd verzil verd. Twintig minuten na rust kwam zoals vaak de tegen stander onverdiend op 0-1. Sleutels nam hierna nog meer risico maar kreeg de bal niet tussen de palen. Alphia-Oegstgeest 0-3 (0-2) In een rommelig duel won Oegstgeest verdiend met 0-3 bij de Alphense ploeg. Echter niet omdat de ploeg nou zo goed speelde. De hoofdrol was in dit duel namelijk voor de scheidsrechter weggelegd. Vanwege het slechte fluiten raakten veel spelers geirri- teerd en was er van voetbal weinig te merken. Vooral de spelers van Alphia hadden het er moeilijk mee en dit resul teerde in 3 boekingen en 1 uit sluiting voor Rozemaker. On dertussen werd er ook nog ge scoord: twee strafschoppen van Ed van Grieken en 1 doel punt van Ronald van Delft zorgden ervoor dat Oegstgeest de twee punten mee naar huis TAVV-Kagia 1-0 (0-0) Na het 8-0 verlies van TAVV vorige week tegen Oegstgeest begon de thuisploeg voorzich tig De eerste helft leverde dan ook bijna geen kansen op voor beide ploegen. In het tweede part durfde TAVV wat meer aan te vallen en zorgde hier door voor wat meer stoot kracht in de wedstrijd. Na en kele goede kansen in het begin van de tweede helft was het Ron Hoppenbrouwer die de openingstreffer scoorde. Kagia kon hier nog maar weinig te genover stellen zodat de stand 1-0 bleef. TAVV- doelman Fred Hubink werd nog wel uit het veld gezonden vanwege twee boekingen. Voorschoten-Honselersdijk 2-4 (0-2) Door veel blessures begon Voorschoten gehavend aan de wedstrijd en dit was in het be gin van de wedstrijd ook te merken. Door twee knullige verdedigingsfouten stond Voorschoten al snel op 0-2 en moest de ploeg vanuit deze achterstand proberen terug te komen. Dit lukte wonderwel en Voorschoten kwam na rust dan ook tot 2-2 terug. Perry Berk zorgde voor 1-2 en Mar cel van Tol voor 2-2. Ondanks deze mentale opkikker werd Voorschoten toch weer in het nauw gedrukt door Honselers- dijk en de thuisclub liep met twee doelpunten uit naar een geflatteerde 4-2 winst. Loosduinen-Hazerswoudse "het gc bel, d in de TL Boys 2-1 (1-0) tjwe Ook in deze uit-wedstrijd konl Hazerswoudse Boys niet impo-JT lo neren. De ploeg heeft pas 1| punt uit de uit-wedstriiden kunnen halen en dit wordt zom langzamerhand een obsessie! ÏÏJ voor de Boys. In een slechtBJ^Z. duel bouwde Loosduinen een, -rur muur waar geen doorkomen^r" aan was. Door twee verdedi- Flon gingsfouten van Hazerswoudse der 1 Boys kwam Loosduinen tochriette aan twee doelpunten. Er werdbracl nog wel tegen gescoord in de jpran persoon van Klaus Zwaan maar verder kwam de ploeg we niet. De tr AV'4' IC 1 KATWIJK Quick Boys heeft het trouwe Katwijk- se publiek dit seizoen nog niet veel boeiends kunnen bieden. „Deze ploeg moet zijn beste wedstrijd nog spelen", kondigde trainer Wim van Zwam dan ook aan in het programma blad. Tegen Barendrecht lukte dat in ieder geval nog niet. Ondanks de 2-0 overwinning maakten de blauwwitte een matte en ongeïnspireerde indruk. Het weinig sprankelende voet bal van Quick Boys heeft ech ter geen weerslag op de resul taten. De Katwijkers blijven fier aan kop in de eerste klasse en hebben volgende week te gen Heersjansdam aan één punt genoeg om de eerste pe- riodetitel te veroveren. Reden tevredenheid op Nieuw Zuid maar Wim van Zwam is rea- listist genoeg om te erkennen dat Quick Boys nog ver onder het normale niveau speelt. „We misten vandaag natuur lijk enkele belangrijke spelers (Dijkhuizen, Jonker, Van der Niet en Hoogervorst) en dat heeft zijn weerslag op het team. Maar ondanks deze han dicap misten we scherpte en daardoor werd het voor het publiek een matige verto ning". Vooral de eerste helft was weinig verheffend. De omstandigheden waren door de harde wind niet ideaal maar voor spelers op dit ni veau mag dat niet als excuus gelden. Quick Boys kon tegen het povere Barendrecht nau welijks druk uitoefenen. Het lage tempo en het gemis aan vorm bij de twee spitsen Fred Kanbier en Frenk van der Kley vormden de voornaamste oorzaken voor dit manco. Ba rendrecht bleef dan ook sim pel overeind in de duinpan en kreeg pas in het laatste kwar tier te maken met wat daden drang van de Katwijkers. Frenk van der Kley (naast voor een leeg doel) en Edwin Otte (fraai afstandschot) zorg den in die fase voor een ople ving in het weinig aantrekke lijke schouwspel. Vlak na rust leek Quick Boys het elan van het kampioensjaar weer te pakken te hebben. Na twee minuten verrichtte Fred kan bier zijn enige goede actie van de wedstrijd en zette Floor van Duijn alleen voor Baren- drecht-doelman Nootenboom. De nijvere middenvelder toon de weer eens aan dat het be nutten van kansen zijn specia liteit niet is en knalde via de lat over. Vijf minuten later was het wel raak. Edwin Otte ontrok zich uit de anonimiteit door een vrije schop vanaf twintig meter achter Nooten boom te knallen. Quick Boys ging na deze openingstreffer door en een solo van Jaap van Duijn werd door Barendrecht- aanvoerder Frank van der Wouden nogal onbeholpen in het strafschopgebied onderbro ken. Edwin Otte benutte de penalty en zette daarmee zijn seizoenstotaal op tien. Daarna doofde de vlam bij de thuis club weer snel. Op de automa tische piloot werd het laatste fluitsignaal gehaald. De pun ten waren binnen maar voor het Katwijkse publiek is het te hopen dat de goede resultaten weer eens gecombineerd kun nen worden met aansprekend voetbal. Scoreverloop: 48. Otte 1-0, 53. Otte 2-0. Quick Boys: Ruwaard, Pluim- graaff, Aandewiel (Homan), Geyteman, Van der Plas, Schaap, Jaap van Duyn, Otte, Floor van Duyn (Harteveld), Kanbier, Kanbier. Katwijk-doelman Teun van Duyvenbode plukt de bal uit de lucht voordat de aanstormende Mark Ens voor gevaar kan zorgen. Carlo van Zeist en Edwin Verhoog houden een oogje in het zeil. FOTO: ANDRÉ Van HAASTEREN LISSE - Het verwachte spek takel bleef zaterdag uit op sportpark Ter Specke. De ploeg van trainer Ruud Brö- ring die tot nu toe wekelijks voor sensatie tekende, liet de aanhang van FC Lisse na het treffen met Katwijk met een kater achter. Niet zo zeer de verdiende 0-2 nederlaag op zich, maar veel meer de wijze waarop die tot stand was geko men, moet de geelblauwe sup porters hard hebben geraakt. Katwijk was immers een paar maatjes te degelijk gebleken, had zelf nauwelijks kansen weggegeven en de aan de an dere zijde twee van de ge oreerde kansjes wel benut. Kortom: het verliep zaterdag exact zo als oefenmeester Arie Lagendijk het zich vooraf had voorgesteld. Uitgangspunt van de Katwijkers was immers dat FC Lisse zaterdag niet in de wedstrijd mocht komen. La gendijk: „Als je Lisse die kans wel geeft, krijg je het heel erg moeilijk. Nu hebben we het nauwelijks lastig gehad". Een waarheid als een koe, wist col lega Bröring. Dit was veruit onze slechtste wedstrijd van het seizoen. Dat zal in zekere zin ook wel de verdienste van Katwijk zijn geweest". Bröring stelde het zichtbaar met frisse tegenzin. Want de speelwijze van Katwijk is duidelijk de zij ne niet. „Heb jij vandaag geno ten? Ik niet. Het is allemaal zo saai, zo verdedigend. En waar om nu? Dit Katwijk heeft de kwaliteiten om een tegenstan der vast te zetten, puur op de aanval te spelen. En dan wint die ploeg minimaal net zoveel als op deze manier". Hoe dan ook: FC Lisse (thuis toch al niet zo succesvol met twee uit vier) kwam er op eigen terrein niet aan te pas. Katwijk domi neerde de partij en had al in de elfde minuut op voorsprong moeten komen. Marco de Rid der werd door Pim Langeveld en Edwin Verhoogt in ideale positie voor de goal gebracht, maar faalde toch. Mede daar door duurde het tot in de tweede minuut van de blessu retijd voordat de 0-1 een feit werd. Met dank aan scheids rechter Bakker, overigens. De leidsman besloot de niet eens appellerende Gijs Collé een vrije trap mee te geven en Kees Krayenoord wist, op aan geven van Henry Pouw wel raad met dit presentje. Veel reden om later op de scheids rechter te mopperen, had FC Lisse overigens toch niet. Bak ker trok immers slechts 'geel' nadat Keith Masefield en Ralph Polman doorgebroken spelers (Verhoogt en Collé) hadden gevloerd en liet soort gelijke overtredingen van Ed ward van der Putten en Rad- jin de Haan zelfs helemaal on bestraft. Zoals Bakker ook na trappen van Pouw overigens merkwaardig genoeg met een waarschuwing afdeed. Hoewel Lisse daartoe schuchtere po gingen ondernam, veranderde het spelbeeld na de pauze niet noemenswaard. De tweede treffer van Katwijk kwam dan ook niet onverwacht en mocht evenmin onverdiend worden genoemd. Na een vrije trap van Johan de Kroon (hij had geen kind aan linkerspits Ro nald Vermin) was het Henry Pouw die bij de eerste paal het hoogst opveerde en koppend doelman Paul Veenboer kans loos liet. In de slotfase kwam FC Lisse zo waar nog wel tot iets dat op een slotoffensiefje leek. Vermin passeerde De Kroon voor een keer en de door soms onbesuisde Carlo van Zeist uit de wedstrijd ge speelde topscorer Mark Ens kreeg in blessuretijd zelfs de kans vanuit redelijk vrije posi tie uit te halen. De bal ver dween echter hoog over het doel van Teun van Duyvenbo de, die na afloop derhalve met recht kon zeggen dat hij in Lisse bepaald een rustige mid dag had gehad. Scoreverloop: 47. Krayenoord 0-1, 76. Pouw 0-2. FC Lisse: Veenboer, Masefield, Van der Putten (Bremmer), Polman, John Vermeulen, Ras, Rob Vermeulen, De Haan, Hoep, Ens, Vermin. Katwijk: Van Duyvenbode, De Kroon, Pouw, Van Zeist, Stel, Lange veld, Mieras, Verhoogt, Krayenoord, De Ridder (Van der Plas), Coll LEIDEN De toppers in de zaterdag-afdeling, GWS en Koudekerk, hebben een steek je laten vallen. Koploper GWS liep zijn eerste seizoensneder laag op: 5-2 bij Valken'68. Koudekerk kon echter niet van deze misstap profiteren omdat het met 3-1 verloor bij Abbenes, dat hierdoor aanslui ting bij de toppers krijgt. Valken'68 - GWS 5-2 (0-1) Valken'68 was bijna de hele wedstrijd de meerdere van koploper GWS. Op slag van rust kwam GWS op voor sprong omdat Gijs van de Mey een corner ineens het doel in draaide. Vlak na rust kreeg Valken'68 een strafschop te nemen omdat Johan van Leeuwen hands had gemaakt. Van elf meter maakte Vincent Zandbergen de gelijkmaker. Sander Star bracht de Valken burgers aan de leiding maar Charl Hanny trok de stand koppend weer gelijk. Een uit haal van Fred van Voorbergen zotgde voor 3-2 en Sander Star maakte er 4-2 van. GWS zette alles op alles om de dreigende nederlaag af te wenden. Na een overtreding op Wim van de Mey werd een strafschop toegekend, die hij zelf miste. Hassan Alouat bepaalde de eindstand op^5-2. Abbenes - Koudekerk 3-1 (2- 0) Vanaf het eerste fluitsignaal trok Abbenes het initiatief naar zich toe. Al na vier minu ten bracht Marco Troost uit een voorzet van Ronald Hon- coop de thuisploeg aan de lei ding. Even later verdubbelde Remco Zeisling de voorsprong. Hierna nam Koudekerk het heft in handen. Het kwam echter pas na rust tot scoren; Arno Filippo kopte een voor zet van Ron Paling beheerst in. Even later moest Abbenes- keeper Rob van de Berg na een botsing met Arno Filippo ernstig geblesseerd het veld verlaten. Aanvaller Rik van voor évaar rnetei rond minu .atleet tijd g fraaie de Berg ging nu het doel ver-Prijze dedigen en ving knap de Kou- tijd v dekerkse aanvalsgolven op. AVR Een minuut voor tijd besliste de ee Nico van de Spek met een in di snelle uitval de wedstrijd: 3-1. plaati Lugdunum - Woubrugge l-4cnpvp O-I) gaard De eerste helft liet een gelijk Le r opgaande strijd zien. Hans'^SS0( Hoogenboom schoot op de paal'ZOnd< maar in de rebound zette Ro-^7 36 nald de Mooij Woubrugge op ^ggj^ voorsprong. Vlak voor rust snej trok Gijs Collé de stand weer snejs' gelijk. In de tweede helftj(jjan bracht uitblinker Martin^^ Dijkshoorn Woubrugge weerijaatst aan de leiding. Lugdunum taafs< ging vol in de aanval, maar:njet Ronald de Mooij kon van deipjaat; Verlc kwar loste lofte gelin rigen dame re vc van 1 tijd v drie twee* opva AAV ontstane ruimte profiteren door op aangeven van Martin Dijkshoorn 1-3 te scoren. Vlak voor tijd bepaalde Cor Brunt de eindstand op 1-4. MVKV - SVOW 1-1 (1-1) De hele wedstrijd waren MVKV en SVOW aan elkaar gewaagd. Na tien minuten kwam SVOW aan de leiding omdat Arno Snaterse een cor ner ineens het doel indraaide. Een kopbal via de binnenkant van de paal van Michiel Parle- vliet trok de stand weer gelijk. Ook de tweede helft speelde zich voornamelijk op het mid denveld af. Peter Ouwenhand van MVKV en SVOW'er Mark van de Weegen kregen nog een grote kans hun club de zege te bezorgen, maar het bleef 1-1. LSVV'70 - HVZ 1-5 (0-2) In de strijd tussen de twee rode lantaarndragers HVZ en LSVV'70 had HVZ het beste van het spel. Met een afstand schot zette Peter Maat zijn ploeg op voorsprong. Bram Blijleven verdubbelde de voor sprong. Aan het begin van de eerste helft trokken de studen ten het initiatief naar zich toe. Een knal van Huub van Haas teren betekende 1-2, waarna LSVV op jacht ging naar de gelijkmaker. De doelpunten vielen echter aan de andere kant; Twee keer Jaco Staal duinen en één maal Rinus Blij leven tilden de stand naar 1-5. me is; als d Pold: haar JdeCm do. |ed smaa ,2og dam< het g visie U v< Satu

Leidse Courant | 1991 | | pagina 16