bavak BV,TAB groepschef boekhouding m/v Onze commerciële managers bepalen zelf hoe zij hun kantoorzaken regelen. nutsspaarbank unique mAnAgement support GOEDE VERKOPER, binnendienst AFDELINGSSEKRETARESSE RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE/INFORMA TRICE ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER lobeco beveiligingen hv. MILRARK DRILLING FLUIDS ADMINISTRATEUR aankomend SPD-er TATERDAG 26 OKTOBER 1991 LEIDSE COURANT PAGINA 28 Op de afdeling Financiële Administratie v dit moment de functie vacant van i ons hoofdkantoor te Den Haag, is op De bedrijfsvereniging voor Tabakverwer kende en Agrarische Bedrijven, de BV TAB, is verantwoordelijk voor de uitvoering van de sociale verzekeringen. Daarnaast voert de BV TAB de administratie van het Be drijfspensioenfonds voor de Landbouw, de Vereniging Nederlands Pensioenfonds voor de sigarenindustrie en aanverwante bedrij ven en van enkeje kleinere sociale fondsen. De BV TAB verstrekt werkloosheids-, ar beidsongeschiktheids- en pensioenuitke ringen. Daarvoor worden premies geïnd en aanzienlijke geldstromen beheerd. Het hoofdkantoor is in Den Haag gevestigd. Onze 7 regiokantoren bevinden zich in Gouda, Groningen, Leeuwarden, Alkmaar, Tilburg, Eindhoven en Arnhem. In totaal zijn bij onze bedrijfsvereniging circa 900 personen werkzaam. Er bestaan concrete plannen de administra tie samen te voegen met de BV "De Sa menwerking". de bedrijfsvereniging voor het Slagers- en Vleeswarenbedrijf, de Groothandel in Vlees en de Pluimveeslach terij. De afdeling Financiële Administratie verzorgt de registratie en de verslaglegging van de financiële activiteiten ten behoeve van de bedrijfsvereniging en de bedrijfs takfondsen. Daarnaast is de afdeling verantwoordelijk voor het beheer van finan ciële middelen en voor de activiteiten op het terrein van de bestuurlijke informatie. De activiteiten als registratie- en verslaglegging zijn ondergebracht bij de groep boekhouding en omvatten ondermeer het voeren van de boekhouding, het voe ren van de debiteuren- en crediteurenadministratie en het opstellen van de jaarre keningen. Functie-informatie U bent verantwoordelijk voor de financiële administratie en het periodiek verzor gen van financiële rapportages. Tevens bent u betrokken bij het onderhouden en optimaliseren van procedures inzake geautomatiseerde gegevensverwerking en heeft u een adviserende rol inzake financiële aangelegenheden. U geeft leiding aan een team van 13 medewerkers en ressorteert rechtstreeks onder de afdelings leiding Functie-eisen Naast een relevante HBO-opleiding (HEAO BE of AC) beschikt u over een ruime ervaring op boekhoudkundig gebied. U heeft aantoonbare kennis van geautoma tiseerde gegevensverwerking. Daarnaast beschikt u over leidinggevende kwalitei ten en goede contactuele eigenschappen. Voorts achten wij globale kennis van de Sociale Verzekeringswetten van belang voor deze functie. Arbeidsvoorwaarden Voor de functie van groepschef boekhouding is een salaris van maximaal 5.715,- bruto per maand bereikbaar. Voorts bieden wij goede secundaire ar beidsvoorwaarden zoals een vakantietoeslag van 8%, een eindejaarsuitkering van 8,33% en een premievrij pensioen. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen - richten aan de heer M.R. Polak, hoofd Personeelszaken, Postbus 29715, 2502 LS Den Haag, onder vermelding van ons kenmerk HK/FA/GC-BH. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer S.B.M. Vermeulen, hoofd Financiële Administratie, telefoon 070 - 352 83 43 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De rapportering daarover vindt pas plaats na uw toestemming. De Nutsspaarbank heeft 69 vestigingen in de regio Den Haag/Leiden/ Noordwijk/Zoetermeer, verdeeld over 6 districten. Op het hoofdkantoor in Den Haag en in de vestigingen werken ruim 800 medewerkers. Als moderne bank voert de Nutsspaarbank een breed dienstenpakket, zowel gericht op de particuliere als de zakelijke dienstverlening. Uw functie als commercieel manager in de regio Den Haag U krijgt als commercieel manager een functie waarin leidinggeven en commercie centraal staan en waarin u regelmatig op pad bent. Uw succes is in belangrijke mate afhanke lijk van het succes van uw kantoor. U creëert een optimale werksfeer, ziet toe op de kwaliteit van de (afhandeling van de) dienstverlening en u geeft op een inspirerende wijze leiding aan medewerkers. U zorgt er dus voor dat binnen het kantoor alles op rolletjes loopt. Zodat u alle tijd over houdt voor uw tweede belangrijke taak: het realiseren van een vooraanstaande positie in uw markt en de ver koop van onze produkten en diensten. Daartoe benadert en adviseert u particuliere relaties en signaleert u potentiële zakelijke relaties. Dit alles betekent dat u de markt nauwgezet volgt. Het door u op te stellen jaarlijkse verkoop plan is een belangrijke leidraad voor de te beha len resultaten. Commerciële bankmensen (m/v) op minimaal MBO-niveau U beschikt over een opleiding op minimaal MBO-niveau en over een ruime, commerciële bankervaring. U kent de bankdiensten, zoals consumptief krediet, hypotheken, verzekeringen en dergelijke. U bent een uitgesproken commercieel leider met ambitie, overtuigingskracht en orga nisatietalent. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. Ons aanbod U krijgt een functie in een professioneel en collegiaal klimaat, waarin u de ruimte krijgt die u verdient. U kunt rekenen op een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een dertiende maand, 8% vakantietoeslag, studiefaciliteiten en korting op verschillende bankdiensten. Uw reactie Bel voor meer informatie met de heer M. van Sommeren, personeelsfunctionaris, telefoon 070-3120515. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u even eens aan hem richten. Nutsspaarbank, Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL Den Haag. Unique Management Support voorziet in de toenemende vraag vanuit het bedrijfsleven naar tijdelijke specialisten en nieuwe vaste medewerkers die over voldoende capaciteiten beschikken om sleutelfuncties binnen een organisatie zonder hiaten op te vullen. Voor verschillende opdrachtgevers zijn wij op zoek naar een: BOEKHOUDKUNDIG EXPERT (m/v) op MBA of SPD-niveau U heeft o a. kennis van: loonadministratie, maandelijkse afsluitingen en verslaglegging, cred./deb.-administratie, grootboek, balansen, winst- en verliesrekeningen, financiële verslaglegging m.b t. jaarrekeningen. Afhankelijk van uw niveau, specialisatie en opleiding wordt u ingezet op functies die variëren van boekhoudkundig medewerker tot hoofd financiële administratie. Zowel tijdelijk als permanent werk behoren tot de mogelijkheden. Unique Management Support helpt u graag uw loopbaan in stroomversnelling te brengen. Bent u geïnteresseerd in deze nieuwe formule en wilt u uw persoonlijke mogelijkheden bespreken? Stuur dan uw sollicitatiebrief met uitgebreid c.v. binnen 10 dagen naar. Unique Management Support, Marjolein Morks, lerlandlaan 155, 2713 HK Zoetermeer, Wij bieden: BAVAK HOLDING B.V. is een snelgroeiend internationaal bedrijf met diverse werkmaatschappijen op het gebied van efficiency, security en techniek. In verband met uitbreiding van onze aktiviteiten binnen de Efficiency Groep vragen wij sollicitanten voor de funktie: VERKOPER/ADVISEUR m/v voor de buitendienst Wij vragen: - een opleiding op MTS-niveau (elektronica) - zelfstandig kunnen funktioneren - verkoop-ervaring in de elektronica branche - bezit van een rijbewijs - leeftijd vanaf 25 jaar i: - een prettige werkkring in een dynamisch bedrijf - een salaris in overeenstemming met de funktie - een auto van het bedrijf - aantrekkelijke emolumenten Tevens hebben wij een vakature voor een: ELEKTRONICA MONTEUR m/v Met uw kollega's verzorgt u ondermeer de plaatsing van onze cliënten begeleidingssystemen door geheel Nederland. Wij vragen: - een opleiding op MTS-niveau (elektronica) - Montage ervaring in de elektronica branche - zelfstandig kunnen funktioneren - bezit van rijbewijs Wij bieden: - een prettige werkkring in een dynamisch bedrijf - een salaris in overeenstemming met uw funktie - interessante voorwaarden Voor meer telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met de heer P. M. J. Weijers, divisie manager Bavak Efficiency Groep, tel. 01718-23344. Uw schriftelijke sollicitatie, met een recente pasfoto, gelieve u te richten aan: Bavak Holding B.V. Postbus 3138,2220 CC Katwijk, afd. Personeelszaken t.a.v. de heer L. W. Hoogervorst. H 0 L D I Telefoon 01718-23344* Fax 01718-24257 Postbus 2138 - 2220 Katwijk Ambachtsweg 20 - 2222 AL Katwijk Lobeco Beveiligingen b.v. is een vooraanstaande totaalleverancier van elektro nische apparatuur voor veiligheidssystemen. De aktiviteiten zijn verdeeld in 5 produktgroepen: inbraakbeveiligingen, brandmeldsystemen, kamerasystemen, toegangskontrolesystemen en tijdregistratie. Door de voortdurende expansie in alle produktgroepen zoeken wij: voor de afdeling inbraakbeveiligingssystemen Vereisten: Algemene ontwikkeling/opleiding: HAV0/VW0-nivo Technische feeling en goede kennis van de Duitse en Engelse taal Enige verkoopervaring en niet ouder dan 30 jaar Akkuraat en kollegiaal voor de afdeling sekretariaat/tekstverwerking Vereisten: Opleiding MEAO-sekr. of evt. HAVO met typediploma Ervaring met tekstverwerkingsapparatuur (WP 5.1) is een pré Goede kontaktuele eigenschappen en kennis van de Engelse en Duitse taal Akkuraat en kollegiaal Niet ouder dan 25 jaar Vereisten: Opleiding receptioniste/informatrice oi gelijkwaardige en typediploma Ervaring met het bedienen van een telefooncentrale is een pré Goede kontaktuele eigenschappen Enige kennis van de Duitse en Engelse taal Akkuraat en kollegiaal voor de afdeling debiteuren/fakturering Vereisten: Opleiding HAVO/MEAO, administratieve richting Typediploma Accuraat en goed cijfermatig kunnen werken Goede kontaktuele eigenschappen en kollegiaal Ervaring in deze richting is een pré Leeftijd tussen 25 - 35 jaar Wij bieden U: Goede honorering in overeenstemming met de funktie Goede secundaire voorzieningen Uitstekende werksfeer Uitstekende doorgroeimogelijkheden Voor alle genoemde funkties dient u woonachtig te zijn binnen een cirkel van ca. 35 km rond 's-Gravenhage. Als u in één van de bovengenoemde funkties geïnteresseerd bent en aan de ge stelde eisen voldoet, stuur dan een brief, binnen 14 dagen, met volledige gege- il-1^ t.a.v. de heer P. Erkelens ii i J5 «Hf Hm Postbus 82125, 2508 EC's-Gravenhage 1 iiiiü I |9ü Frankenslag 139, 2582 HJ 's-Gravenhage Telefoon: 070 - 350.22.21. A Baker Hughes company Voor onze vestiging in Den Haag zoeken wij op korte termijn een De functie: Als administrateur zult u zich o.m. gaan bezighouden met de boekhouding, voorraadbeheer, kostprijscalculaties, kostenbewaking, financiële planning en rapportage. Naast het verzorgen van de administratie bent u tevens verantwoordelijk voor de inkoop en coördineert u de distributie vanuit onze magazijnen in Den Helder en Velsen-Noord. Voor deze veelzijdige en verantwoordelijke functie gaan onze gedachten uit naar een enthousiaste flexibele kandidaat die goed in een klein team kan functioneren. ^Wij vragen:- - Een relevante opleiding op MBO/HBO-niveau - Ervaring in een soortgelijke functie is een pré maar geen vereiste - Uitstekende kennis van de Engelse taal - Leeftijd 18-35 jaar - PC ervaring - Een commerciële, service gerichte instelling. Wij bieden: Een enthousiast team van collega's Een goede salariëring Onkostenvergoeding U kunt uw schriftelijke sollicitatie met c.v. richten aan: Milpark Int. Ltd., t.a.v. dhr. M. A. Dolman, Eisenhowerlaan 108-110, 2517 KL Den Haag Welke accurate SPD-er helpt ons onze dienstverlening te vergroten? De FOCWA is de Nederlandse Vereniging van Ondernemers in het Carrosseriebedrijf - een brancheorganisatie waar ca. 1400 ondernemingen met in totaal zo'n 13.000 werknemers bij zijn aangesloten. Door middel van voorlichting, informatie en adviezen op o.m. bedrijfseconomisch, technisch, P.R., sociaal en juridisch terrein, behartigt de FOCWA vanuit haar sekretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden. De Stichting Advies Bureau Carrosseriebedrijf, een volle dochter van de FOCWA, is een dienstverlenende organisatie op het gebied van bedrijfseconomische advisering en het samenstellen van jaarrekeningen. i op bedrijfskundig en itgebreid. r de door deze Stichting De funktie Tot de uitvoerende taken behoren: - assistentie bij de controle en het samenstellen van de jaarrekeningen; - assistentie bij fiscale en administratieve werkzaamheden; - het opstellen van bedrijfsvergelijkende statistieken; - het opstellen van bedrijfseconomische analyses. Uw profiel - tenminste middelbaar opleidingsniveau aangevuld met een M.B.A.- opleiding en studerende voor het S.P.D./HEAO-BE diploma; - ervaring met automatisering (Lotus; Plan- en WordPerfect); - inlevingsvermogen in de problematiek van het midden en kleinbedrijf; - bij voorkeur ervaring met soortgelijke werkzaamheden; - zelfstandig kunnen werken; - communicatief, accuraat en zorgvuldig; - stressbestendig en gezonde ambitie. Wij bieden aan: - een zelfstandige functie; - een plezierige en informele werksfeer; - afhankelijk van het functioneren, zijn er volop mogelijkheden door te groeien naar de functie van bedrijfsadviseur; - salaris, afhankelijk van opleiding en leeftijd, in overeenstemming met de funktie. Uw sollicitatie Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer H. Hulshof, directeur van de Stichting ABC, tel.: 02522-65222. Indien de bovenomschreven funktie bij de FOCWA u aanspreekt en u voldoet aan het hierboven geschetste profiel, kunt u uw sollicitatie met bijgaand curriculum vitae richten aan het sekretariaat van de FOCWA, t.a.v. Mw. A. Diependaal. Postbus 299, 2170 AG Sassenheim.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 28