"Te land, ter zee en in de lucht..." uw dienst, PTT Telecom. Boekt u een reis, dan is de Kans groot dat u te -maken krijgt-met Travel-Net. Dertien touroperators, :eeh - inïbfrnatiefeveïé'n- Cier en-de "ANVR-reisageriten maken gebruik van dit netwerk, dat door PTT Telecom spe- ciaal is ontwikkeld voor de reiswereld, Debesparing optèléfóbRkostenalieeoal is aahzienlijk! Daarbij komt-dat de reisbureaus öp.de computerscHèrmen direct kunnenj zien; wëike reizen, nog vrij zijn en welke accommo datie wordt geboden tegen welke prijs. Snelle informatie waardoor boekingen vlotter tot stand fotnen. Efficiency die zowel dé reizigers als;;ïTe reisbureaüs ért-hun rriede- werkers tot;tevredenheid stemt; Dityyordt nog versterkt door de mogelijk heid dat- reisagenten-onderling-gegevens kun nen Uitwisselen via-een éigen berichtendienst, Steeds meer mensen ontdekken dat je werk gewoon doorgaat met een autotelefoon. En dat je met een zaktelefoon een order kunt opgeven of bevestigen, terwijl je bijvoorbeeld op de trein staat te wachten. Waar door geen enkele omstandigheid de zakelijke doortastendheid meer in de weg hoeft te staan. In de Service Centers en bij Primafoon, er is er altijd wel een bij u in de buurt, vindt u alle mobiele communi catiesystemen overzichtelijk bijeen. Van autotelefoon tot zaktelefoon en van semafoon tot mobilofoon. Bij het maken van uw keuze en het in gebruik nemen van de apparatuur staan onze medewerkers u met plezier ter zijde. telecom ontwikkeld en geïnstalleerd door PTT Telecom. Hiermee kunnen de activiteiten op de Noordzee 24 uur per dag worden gevolgd. Dit gebeurt via een centraal beheerscentrum op de wal. Mocht In het netwerk een storing optreden, dan wordt er direct actie ondernomen. Zonder dat van enige paniek sprake hoeft te zijn. Want PTT Telecom zorgde tevens voor een perfect back-up systeem. Telecommunicatie is in onze hedendaagse maat schappij een niet meer weg te denken fenomeen. Een ogenschijnlijke wirwar van verbindingen via grond- of zeekabels en satellietverbindingen. Over de ontwikkelingen kunnen we de zaterdag editie van deze krant moeiteloos vol schrijven. Over de veelzijdige mogelijkheden van onze mobiele communi- catie-apparatuur. Over Electronic Data Interchange. Over Voice Response-systemen. En over nog veel meer mooie zaken waarmee PTT Telecom de slagvaardigheid van haar klanten ver hoogt en hun concurrentiepositie versterkt. Op deze pagina laten we u echter liever aan de hand van enkele voorbeelden zien, hoe de medewerkers van PTT Telecom tot passende, efficiënte oplossingen komen. Altijd in nauw overleg met de klant. Voor documentatie en informatie over op uw bedrijf toegespitste telecommunicatie, bent u van harte wel kom bij de PTT Telecom-stand tijdens de Efficiency Beurs. U vindt ons van 26 september tot 4 oktober in de Amstelhal, stand A212. U kunt voor persoonlijk advies, documentatie en informatie echter ook altijd (gratis) 06-0403 bellen. Met Voice Response-systemen maakt u van de telefoon een dubbel Interactief medium. Via de toetsen van de telefoon voert de beller een 'gesprek' met de computer. 'iSM Op deze wijze kunt u uw (potentiële) klanten 24 uurperü dag (7 dagen per week) informatie, bestelfaciliteiten en andere!! services bieden. Een technologische voorsprong in dienstver- - lening, die bedrijf én klant vele voordelen biedt! .ïjjU Van teler naar veiling, van veiling naar groothandel, van groothandel naar bloemist. Dit logistieke traject legt vrijwel elk bosje bloemen af, voor het bij u terechtkomt. Die reis moet zo snel mogelijk worden afgelegd om u een zo vers mogelijk bosje bloemen te kunnen aanbieden. Geen wonder dat PTT Telecom betrokken is bij het project 'EDI-Flower', wat zoveel betekent als elektronisch veilen op afstand. Teler, veiling en groothandel kunnen hierdoor in de toekomst razendsnel elek tronisch berichten uitwisselen. Het resultaat: de bloemen komen versef in de vaas, doordat zij korter onderweg zijn van Kwekerij naar kar of winkel. Bloemist en koper zijn daar blij mee.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12