Noordwijk mist creativiteit Rijnsburg toont twee gezichten Katwijk op schot tegen NSYV 2 FC Lisse pakt een punt in de slotminuten 2sv foidócSouttmt SPORT Fortuinlijke winst van RCL Leiden nog steeds zonder overwinning GWS verrast Koudekerk Sijk |)re Hazerswoudse Boys pakt koppositie MAANDAG 23 SEPTEMBER 1991 PERNIS Zaterdag tweede klasser RCL nam twee pun ten mee naar huis na het treffen tegen Excelsior Per nis. Na een wat rommelige wedstrijd had een gelijkspel eigenlijk verdiend geweest, maar RCL had dit maal het geluk aan zijn zijde. De ploeg uit Leiderdorp ging met een 0-1 voorsprong rusten. Drie minuten voor tijd maakte Leo van de Weteringh de be slissende treffer voor RCL. In de eerste helft moest de wedstrijd een kwartier onder broken worden. Een nabij ge legen school in Pernis stond in brand. De rook werd door de wind boven het veld gevoerd, waardoor de spelers geen hand voor ogen zagen. Al in de derde minuut kwam RCL aan de leiding. Na een voorzet vanaf de linkerzijde van Erik Doezelaar ontstond voor het vijandelijk doel een onoverzichtelijke situatie, waarvan Ron van de Post pro fiteerde. De Leiderdorpse ploeg domineerde de wedstrijd qua veldspel, maar kwam niet goed voorbij het vooral fysiek sterkere Excelsior. In de twee de helft zag het spelbeeld er anders uit. RCL speelde ver ward voetbal en de gelijkma ker was dan ook terecht. Ex celsior kreeg een aantal goede mogelijkheden - Doezelaar- haalde éénmaal de bal van de doellijn - maar kon deze niet verzilveren. Drie minuten voor het eindsignaal gaf Ed win Grootendorst een diepte bal op Leo van de Weteringh. Van de Weteringh speelde zijn tegenstanders netjes uit en scoorde beheerst de winnende LEIDEN Leiden en Ze venhoven waren in de derde klasse zaterdag niet erg fortuinlijk. Beide ploegen werden tegen de verhoudingen in onver diend met 2-1 verslagen. BVCB - Leiden 2-1 (0-0) Leiden was zeker in de eerste helft de sterkste van de twee ploegen. De ploeg kreeg kans op kans maar kwam eenvou digweg niet tot scoren. BVCB was geen enkele maal gevaar lijk. In de tweede periode be heerste Leiden wederom het spel, hoewel BVCB beter in zijn spel kwam en nu wel kan sen kreeg. Dick van Ardennen en Anton van Dijk zorgden voor de 2-0 voorsprong voor de thuisploeg. Tegen het eind van de wedstrijd verzilverde Rob Bink uiteindelijk toch één van de vele kansen van Lei den. Zevenhoven - Monster 1-2 (1- 1) „Een onverdiende nederlaag. Qua voetbal deden we zeker niet onder voor Monster, maar de doelpunten vielen niet", al dus Arie van der Laan, oefen- meester van Zevenhoven. Kort voor de doelwisseling nam Ruus Bos voor Zevenho ven de leiding. Vlak daarna werd Zevenhoven op zijn minst een vrije trap onthouden nadat Kees de Roo onderuit was gehaald om een doelpunt te voorkomen. Vrijwel op het zelfde moment viel aan de an dere zijde van het veld tegen de verhoudingen in de gelijk maker. Een kwartier na de rust keek Zevenhoven tegen een achterstand aan. Bart Timmer werd uit het veld ge zonden wegens het onderuit halen van een doorgebroken speler. Ook Monster eindigde de strijd met tien man. NOORDWIJK Terwijl het doelpunten regende bij de overige bollen streekclubs, bleef het in Noordwijk kurkdroog.' Met het woord 'bloede loos' is de 0-0 tussen Noordwijk en Vitesse Delft nog zachtjes uitge drukt. Vorige week tegen Schevenin- gen konden de Noordwijkers ook het net al niet vinden en de schotloosheid van zijn team baart John Eelman zorgen. De roep om meer creativitiet schalde zaterdag harder dan ooit op de Duinwetering. „Een man als René van Staveren wordt duidelijk gemist. Hij is de persoon die wat extra kan brengen in een elftal", aldus middenvelder Cees Nulkes. Eelman wilde niet op de zaken vooruit lopen, maar indien Van Staveren (een week terug van vakantie) weer opdraaft in de Noordwijkse hoofdmacht zal dat waarschijnlijk ten koste gaan van dezelfde Nulkes. Eel man: „Het typeert Cees dat hij het heeft over de terugkeer van Van Staveren. Hij is als spelverdeler een van de spe lers die voor de creatieve op lossingen moet zorgen". Naast Van Staveren moest Eelman het ook nog stellen zonder Joop Tegelaar die zijn laatste wedstrijd schorsing uitzat. Niet alleen Nulkes, maar alle 22 ac teurs op het groene laken ge tuigden van weinig fantasie. Beide ploegen waren dan ook niet bij machte om op eigen kracht voor doelgevaar te zor gen. Alleen verdedigingsfou- ten brachten nog wat leven in de brouwerij. Daarbij was Noordwijk nog het dichtst bij een doelpunt. Na tien minuten spelen zag Jos Smits zijn slap pe schot langs een wirwar van benen tegen de paal rollen. Aan de andere kant testte Harry Garnaat met een schot Noordwijk doelman Rob van Dijk. Na de pauze kregen bei de ploegen nog eenmaal een goede gelegenheid om het net te vinden Nadat Vitesse ver dedigers Hans Teutel en Ed win Wittenberg elkaar omver gekegeld hadden, kreeg Pa trick Scheurwater vrij baan over de rechtervleugel. Zijn voorzet belandde voor het ver keerde (linker-)been van Leo nard van Utrecht, waardoor Martin de Graaf diens inzet zonder problemen van de lijn kon halen. Bij alle doelpogin gen ontbrak trouwens de over tuiging, want ook de lob waar mee Gerard Gonsveld in de laatste minuut de te snel uitge lopen Van Dijk probeerde te verschal- ken haalde het doel niet. Vitesse Delft kreeg dus het punt waarvoor het geko men was. De manier waarop dat gebeurde deed na afloop niets af aan de Delftse vreug de. Trainer Paul van der Zwaan probeerde de vrolijk heid van zijn spelers te verkla ren. „Noordwijk is nog altijd een naam voor ons. Daarbij komt dat na de slechte compe titiestart de voorzichtigheid in de ploeg sluipt. Mooi voetbal hoef je dan niet te verwach ten, maar we waren hard toe aan het eerste punt. Dat moet voor ons een basis zijn om op voort te borduren". Noordwijk: Rob van Dijk, Smit, Rick van Dijk, Zethof, Smits, Van Utrecht, Nulkes, Van Kins, Scheurwater, Hoek stra, Carter (Bosma) Martin van Kins en Jos Smits proberen de Vitesse Delft-defensie te ontregelen. Tevergeefs Noord wijk bleef steken op kleurloze 0-0 puntendeling. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN. LEIDEN FC Lisse en Rozenburg zorgden op Ter Specke voor een zeer spectaculaire wedstrijd. Met de uiteindelijke 4-4 einduitslag kon Lisse-trai- ner Ruud Bröring zeer te vreden zijn want vijf mi nuten voor het einde stond zijn ploeg nog met 4-2 achter. Quick Boys blijft na drie wedstrijden nog zonder puntenverlies. De lastige uitwedstrijd te gen Spijkenisse werd met 5-3 gewonnen. ARC pakte tegen Excelsior Maassluis het eerste punt. FC Lisse - Rozenburg 4-4 (2- 0) Ruud Bröring verkondigde bij de aanvang van het seizoen dat het vermaken van het pu bliek zijn voornaamste doel stelling zou zijn. Tegen Rozen burg lukte dat prima al zal de Noordwijkse oefenmeester niet erg tevreden zijn over de ma nier waarop zijn ploeg een 2-0 voorsprong uit handen gaf. „Vooral in de verdediging maakte we in de tweede helft enorme fouten In de eerste helft nam de thuisploeg tegen de verhou ding een 2-0 voorsprong. Ro bert Vermin en Mark Ens wa ren de doelpuntenmakers. In de tweede helft liet Rozenburg echter zien tot de betere teams in de eerste klasse te behoren. Met name de Danny Kuppen vormde een plaag voor' de Lis- ser-defensie. Met twee doel punten zorgde hij voor de aan sluiting. De Bröring-equipe leling (Storr eling li ei-"- M verloor na deze tegenslag greep op de wedstrijd en 1 zenburg liep via Henry H ker en Ronald Vermeulen e - naar 4-2. Een wanhopig slot ubruSl fensief leverde FC Lisse t( nog één punt op. Edward der Putten en een eigen do punt van Henk van der G leverde de 4-4 eindstand on Spijkenisse - Quick Boys (2-2) Quick Boys kende een moei ke middag op sportpark Sch kamp. Vooral in de eei twintig minuten liepen Katwijkers achter de feu aan. De thuisclub kwam Ruud van Emmerik en Ren DEN Hokke op een 2-0 voorspro s wee Voor rust stelden de kusil verli woners echter orde op zal ivinst via Edwin Otte en Fred K j bier. In de tweede helft kri Quick Boys meer vat op ®inig wedstrijd en liep via Kanl 1 en Otte uit naar een veil g zie marge: 2-4. Ruud van Emi teg< rik gaf Spijkenisse nog er j ^at hoop maar Floor van Di zorgde voor de 5-2 eindstan ARC - Excelsior Maasslpt trf 0-0 in v£ „Voor de wedstrijd had voor een punt getekend we hadden deze wedst kunnen winnen", aldus trainer Aad Koren. Excel Maassluis startte op Zegers zeer behoudend en oral. ARC ook weinig intiatiei toonde viel er in de helft niet veel te beleven Alphen. Na rust kreeg duel een onverwachte w ding door het wegzenden Edwin Berveling van Exi sior Maassluis. De Racing 1 van het nummerieke ov wicht niet profiteren m smaakte toch het genoegen eerste punt van de compel DEN om, ?n :>OI binnen te halen. LEIDEN GWS is de nieuwe koploper in de zaterdag-afde ling. Koudekerk moest na 0-1 het onderspit delven. MVKV pakte de eerste punten door Woubrugge met 2-1 te ver slaan en Valken'68 behaalde bij LSVV'70 de eerste seizoen soverwinning. Koudekerk - GWS 0-1 (0-0) De hele wedstrijd liet een mas saal aanvallend Koudekerk zien, dat echter geen vuist kon maken tegen de perfect geor ganiseerde defensie van GWS.Na een doelpuntloze eer ste helft scoorde GWS de ope ningstreffer via Gijs van der Mey. Hierna zette Koudekerk alle zeilen bij om de gelijkma ker te forceren maar slaagde niet de Sassenheimse-defensie te verschalken. LSVV'70 - Valken'68 1-2 (1-2) De openingsfase was voor LSVV'70 en Bert de Bruin zorgde voor de openingstref fer. Daarna nam Valken'68 het intiatief over en via Hassan Alouat en Arjan Werkhoven kwamen de Valkenburgers op voorsprong. In de tweede helft gingen de Leidse studenten op jacht naar de gelijkmaker. Frans Blom was daar vlak voor het eindsignaal dichtbij, maar het bleef bij 1-2. MVKV - Woubrugge 2-1 (2-0) Al in de eerste minuut kwam MVKV op voorsprong door een prachtig lobje van Gijsbert Oudshoorn. Even later ver dubbelde zijn broer Martin Oudshoorn de voorsprong. Na rust was Woubrugge de betere Eloeg. Hans Hoogenboom racht de spanning terug: 1-2. Ondanks kansen voor Walter van Zuuren en Peter van Goossen bleef deze stand ge handhaafd. HVZ - SVOW 3-4 (2-1) De eerste helft ging gelijk op Richard Colijn scoorde voor de thuisclub waarna Mark van der Weegen de stand weer ge lijk trok. Via een doelpunt van Jaco Staalduinen ging HVZ toch met een voorsprong rus ten. Mark van der Weegen zorgde voor de gelijkmaker en Jaco Staalduinen zette zijn ploeg voor de derde keer in de wedstrijd op voorsprong. Het bleef spannend, want de stand werd toch weer in evenwicht getrokken door Ton van Zuy- len. Een minuut voor tijd be zorgde Edwin van Emmerik zijn ploeg de winst. Abbenes - Lugdunum 4-0 (1- 0) De hele wedstrijd was Abbe nes de sterkere ploeg. Remco Zeisling opende de score maar veel leverde dat niet op. Na rust ging Abbenes door. Erik van der Berg scoorde twee maal en tien minuten voor tijd bepaalde Henk-Jan Schalk de eindstand op 4-0. RIJNSBURG De ont luistering op sportpark Middelmors was na 45 mi nuten groot. Na zeer slecht eerste bedrijf ston den de geelzwarten met 3- 0 achter tegen Heerjans- dam en niemand geloofde nog in een redelijk resul taat. Maar na rust toonde de Kurver-equipe zijn ware gezicht. Met een concept dat tegen alle voetbalwetten indruist kwam de ploeg terug in de wedstrijd. De overwin ning werd bijna behaald maar een kapitaal misver stand tussen Jan Blankes- poor en Arie van Dijk zorgde voor de 4-4 eind stand. Spektakel genoeg dus in nei bioemendorp. Toch zal Arie Kurver beseffen dat in de eer ste klasse niet iedere ploeg een 3-0 voorsprong zo makkelijk uit handen zal geven. Kurver erkende dat na afloop. „Vooral de eerste helft was dramatisch. Ik had iedereen wel kunnen wisselen. Maar na rust bleek gelukkig dat Rijnsburgse Boys in staat is om karakter te to nen". In de beginfase leek het er trouwens helemaal niet op dat het een doelpuntrijke mid dag zou worden. Beide teams namen het aftasten van el- kaars wel heel erg letterlijk. De eerste actie van betekenis kon dan ook pas n zeven mi nuten worden genoteerd. Het leverde echter wel direct een doelpunt. Leo Verhoeven strafte een misverstand tussen Gert van Beelen en Jan Blan- kespoor doeltreffend af. Vanaf dat moment liep de thuisclub constant achter de feiten aan. Vooral Emanuel de Monteiro liet zijn bewaker Jaco van Delft alle hooeken van het veld zien. De vaardige spits uit Heerjansdam was dan ook ver antwoordelijk voor het tweede doelpunt. Een schot van Peter Boudewijn op de lat werd Monteiro bekwaam verzilverd. Rijnsburgse Boys bleef zonder bezieling over het veld sjok ken en de derde treffer van Monteiiio liet niet lang op zich wachten. Het rustsignaal kwam dan ook voor de Rijns burgers als een bevrijding. Wat er in de kleedkamer op Middelmors is gezegd zal altijd wel een mysterie blijven maar de geelzwarten kwamen als herboren terug op het veld. Slechts twaalf minuten had den de geelzwarten nodig om de 0-3 achterstand om te bui gen in 3-3. Kuver:„We gingen eindelijk jagen op de tegen stander". Ron de Jager gaf na één minuut het startsein tot de inhaalrace en zijn voorbeeld werd gevolgd door Leon Vonk en Martin de Louw. Heerjans dam wankelde als een bokser in de laatste ronde en invaller Robert van Duijn diende de knock-out toe. De weelde was echter van korte duur want nauwelijks twee minuten later profiteerde Martin Beuk van een .blooper' van Arie van Dijk: 4-4. Arie Kurver kreeg na afloop weer wat kleur op zijn gezicht terug en verkon digde met flair. „Het is maar weer eens gebleken dat Kur ver nog steeds een ploeg kan motiveren". Voor de gemoeds rust van de geelzwarte suppor ters zou het aardig zijn als de trainer uit Bergschenhoek dat voortaan voor de wedstrijd kunnen doen. Score verloop: 7. Verhoeven 1, 12. Monteiro 0-2, 30 ro 0-3. 46. De Jager 1-3, Vonk 2-3, De Louw 3-3, Duijn 4-2, 84. Beuk 4-4. Boekingen: Van Beelen. Louw (Rijnsburgse Boys), wey, Littel, Verhoeven (R jansdam). Rijnsburgse Boys: Blan poor, Aandewiel, Van Bee Heemskerk, Van Delft Duijn), Janmaat, Vonk, Dijk, De Louw, Hooymans, de d Ie klc NSV' O-O g. aat dc ki ie be ere te egio h eer dunui .oren. iholte Joorde waarv KATWIJK Wat in de voorgaande twee wedstrij den niet lukte, lukte nu wel: scoren. Katwijk leek het doelpunten maken verleerd te zijn maar te gen NSW werd een pri ma 4-0 overwinning be haald. NSW, samen met Quick Boys koploper, kon geen indruk maken op sportpark De Krom. Dit was echter de verdienste van de Katwijkse ploeg. Een niet minder blije trai ner Arie Lagendijk, zag wel de betrekkelijkheid van de overwinning in: „We moeten met beide benen op de grond blij ven". Een relativerende Lagendijk dus. Hij kon echter niet ont kennen dat zijn ploeg een ui termate goede wedstrijd ge speeld had. Het team uit Nu- mansdorp, dat vorige week Rijnsburgse Boys nog een pak slaag gaf (6-2), werd door Kat wijk op vele fronten afge troefd. Geprikkeld door de twee doelpuntloze gelijke spe len tegen Spijkenisse en Excel sior Maassluis begon Katwijk agressief. NSW daarentegen, speelde afwachtend en loerde op een kansie. Katwijk pro beerde dus duidelijk het spel te maken als thuisspelende ploeg en dit leidde tot enkele kansjes in de beginfase. De 16e minuut was voor Katwijk een belangrijke: uit een corner werd de bal doorgekopt door Henry Pouw, ingekopt door Edwin Verhoogt en met de hand van de lijn gehaald door een NSV V-speler. Een buiten kansje, om uit deze penalty het eerste doelpunt van het sei zoen te scoren. Johan de Kroon faalde niet en zette koelbloedig de 1-0 op het sco rebord. Trainer Lagendijk sprong na deze voorsprong zo wel van blijdschap als van boosheid van de bank op. Van blijdschap omdat die er nu eenmaal is bij een doelpunt. Van boosheid, omdat de scheidsrechter verzuimde de Een stijlvolle actie van Johan de Kroon tegen NSW. De Katwijk-verdediger opende de score in het met 4-0 gewonnen duel. speler die de bal uit het doel sloeg uit het veld ter zenden. „Hij sloeg de bal duidelijk uit het doel. Die regel is nu een maal vastgesteld en ze moeten daarom maar eens consequent zijn", aldus Lagendijk. Kat wijk had nu ook de meest sco rende ploeg van de eerste klasse A kunnen zijn. In een hoog tempo spelend kreeg Katwijk de meest fraaie kan sen. De lat stond de ploeg een keer in de weg en ook een prachtige aanval over vijf schijven kon men niet afrond den. Het tevens door de na jaarszon naar het sportpark De Krom getrokken publiek moest tot de 39e minuut wach ten voordat men weer kon jui chen. Pim Langeveld gaf een voorzet van de geheel vrije rechterkant en Marco de Rid der zorgde koppend voor 2-0. Na de thee probeerde Katwijk meteen het heft weer in han den te nemen en dit resulteer de in de 61e minuut in de 3-0. Een verre uittrap van Teun van Duyvenbode glipte onder de voet van een NSVV-verde diger door en hierdoor kon Kees Krayenoord alleen voor de keeper voor 3-0 zorgen. Dit tot grote opluchting van Arie Lagendijk. „Na de 3-0 voelde ik me pas in veilige haven. NSW blijft toch een gere nommeerde ploeg en je moet ze niet de kans op aansluiting geven, ik wnae niet aat ae ploeg zou verslappen. Katwijk had met deze voorsprong de wedstrijd volledig onder con trole. Het niveau van de wed strijd daalde echter in de laat ste 20 minuten sterk omdat de wedstrijd eigenlijk reeds gelo pen was. Katwijk kon wel maar wilde niet meer en NSW wilde nog wel maar kon niet meer. Na een ople ving werd het echter toch nog 4-0. Kees Krayenoord scoorde in de blessuretijd zijn tweede treffer nadat de bal eerst nog de paal geraakt had. Al met al een prima overwinning waar de Katwijkse ploeg op kan I FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN voortborduren in de volgende wedstrijden. Lagendijk hefte echter nog een keer het waarschuwende vingertje: „We kijken nog niet naar de bovenste ploegen. We hadden vandaag vorm en het eerste waar we nu naar stre ven is continuiteit." Scoreverloop: 16. 1-0 Johan de Kroon, 39. 2-0 Marco de Rid der, 61. 3-0 Kees Krayenoord, 92. 4-0 Kees Kraayenoord Boekingen: Ton Havelaar, Dick van de Planck (NSW), Henry Pouw (Katwijk) Katwijk: Van Duyvenbode, Pouw, Van Zeist, Langemaat, De Kroon, Langeveld (Stel), Mieras, Verhoogt, Krayenoord, De Ridder, Colle (Guyt). LEIDEN Hazerswoudse Boys pakte na een 4-2 overwinning op Honse- lersdijk de koppostitie in de vierde klasse A. In de vierde klasse B delen Oegstgeest en Ter Leede de eerste plek. TAVV be haalde het eerste punt in de competitie tegen ROHDA. Jodan Boys - Oegstgeest 0-2 (0-0) De eerste helft verliep romme lig. De ploegen speelden ner veus en creëerden nauwelijks kansen. Na de thee stopte doelman Frits Bleichroth een penalty van Jodan Boys. Kort daarop kreeg Oegstgeest we gens hands een strafschop die door Ronald Pilmeier werd benut. Een kwartier voor tijd moest de thuisploeg met tien man verder. De doorgebroken Peter Budding werd onderuit gehaald. Joris van Benthen maakte tenslotte de tweede treffer voor Oegstgeest. Ter Leede - Kagia 2-0 (2-0) De eerste helft was voor Ter Leede. Na zes minuten ver lengde Ronald Vonk een voor zet van Frits Hoekstra. Peter Scheltus schoot raak. Peter Natzeil ging kort daarna goed door, legde de bal terug en Hans Verkuylen schoot snoei hard in. Na de rust zocht Ka gia de aanval, maar Ter Leede kon vrij eenvoudig standhou den. Net voor tijd verhinderde doelman Cock Kaak een derde doelpunt van Ter Leede. ROHDA - TAVV 2-2 (1-0) TAVV begon met leuke com binaties, maar zakte steeds verder weg. ROHDA kreeg de beste kansen. Henri Uithol scoorde tweemaal voor de thuisploeg, die legio kansen kreeg. Na zestig minuten kwam TAVV weer in zijn spel. Uit een vrije trap van Kees Reyngoud schoot Hans den Hartog keihard de eerste goal in. Doelman Fred Ubink redde TAVV een aantal keren knap en uiteindelijk werd als nog een punt behaald. Den Hartog lobte de bal over de doelman. trefi v; Beel n, bedi d< ïg. B t. r tijd en< KRV - Alphia 3-1 (1-0) In de vijfde minuut bra Gerben Vogelaar KRV voorsprong. Hij schoot r vanaf de penaltystip, na Bouwe van Beelen ondei was gehaald. Voor rust KRV de voorsprong verder|a moeten bouwen, maar pas verwege de tweede helft len de twee volgende van Vogelaar en Van Alphia vormde alleen kwartier na rust een bi ging voor de thuisploeg. Bakker redde vlak voor eer voor de gasten. Be Fair - Sleutels 0-1 (O-fl „Het was een open wedstiftc met twee ploegen die de val zochten. We zijn eige de gelukkige winnaar ge den", aldus Sleutels-trai Han Tisseur. Be Fair was technische gebied de ploeg. Sleutels vormde ei door „karakter en mentalil een gelijkwaardige tegenst der. Leo Compeer maakte t minuten voor tijd de winni de goal. Hazerswoudse Boys lersdijk 4-2 (2-1) In het eerste kwartier Hazerswoudse Boys drie me kansen, waarvan er tt verzilverd werden door Warnau. Voor rust Honselersdijk nog terug, thee kwam de thuisploeg er al genlijk niet meer aan te De gasten kwamen op ge hoogte middels een strafsd en misten daarna een enoi t kans op de winnende Wegens twee boekingen een speler van Honselers bi inmiddels het veld verlai In blessuretijd pakte W; via twee treffers alsnog punten voor Hazerswou v" - Hon s kr ipi Maasdijk - Voorschoten (2-1) Voorschoten startte de wat mat. Na vijf minuten kende een dekkingsfout Paul van Pasen de eerste gentreffer. Na een half stond het 2-0. Peery Berk i te aanvankelijk de kans o| aansluitende treffer. Hein Graaff schoot wel raak. Ni doelwisseling speelde V( schoten beter en was dan de meerder van Maasdijk, leverde echter niets meer kunn wat est en onden gewe< had Fc Forel voor te kriji van de pa nJdunur lunum, eerde 'an T< tege Die ha loor d teniet laren :ns de maar i toch o a nde v loor I ïk wa lijbeland jaar n de tv ch kt. Boucl Wess [erustst •rong. iie ko °P geli, :r Nar de t over niet tradit: [elfikte. binnen allerl g heidsre an iwkoo[ 1) wkoop het sfijkhed dat uit dri zijn ik ni lelegd

Leidse Courant | 1991 | | pagina 16