PI Quick Boys blijft gretig li Flink pak slaag voor Rijnsburgse Boys FC Lisse moet 1 nog wennen a< nieuwe spelsti; ia TAVV en KR maken nog weinig indruk- SPORT Leiden verliest in de slotminuten TOPSCORERS RCL wint afgetekend van SV3 Doelpuntrijke remise Oegstgeest en Ter Leede dó< £eidóc0ouaaitt maandag 16 september 1991 LEIDEN In de derde klasse zaterdag moest Leiden in de laatste minuut de punten afstaan aan Zwaluwen. Ook Zevenhoven bleef na de wedstrijd tegen DUNO met lege handen achter. Leiden - Zwaluwen VI. 2-3 (2-2) Beide ploegen hielden elkaar goed in even wicht en lieten een leuke partij voetbal zien. Het eerste doelpunt van Zwaluwen kwam nog al ongelukkig tot stand. Marcel Ellert speelde de bal fout terug, doelman Peter Selier kon niets meer doen en Leiden keek tegen een ach terstand aan. Johan Teske schoot de thuisploeg vanaf twintig meter echter weer op gelijke hoogte. Zwaluwen nam wederom de leiding en dit maal was het Hob Lens die de stand gelijk trok. Hij kromde de bal netjes om de muur heen. Een minuut voor het eindsignaal pakte Zwaluwen toch nog de winst. Zevenhoven - DUNO 2-4 (0-1) „Zevenhoven speelde een goede partij voetbal, maar had vandaag moeite met scoren. We had den meer kansen dan DUNO, maar zij schoten ze wel raak", aldus trainer Arie van der Laan. In het eerste kwartier ging de strijd gelijk op. Gerrit Domburg stopte een doorgebroken speler van DUNO, waarop een strafschop volg de die raak werd geschoten. Daarna golfde het spel tot aan de rust wat heen en weer. Binnen tien minuten in de tweede helft keek Zevenho ven echter al tegen een 0-3 achterstand aan. Dekkingsfouten bij een vrije trap en een corner waren de oorzaak van de twee treffers. Niet veel later scoorde DUNO de vierde goal. Gert Jan Pellegrom en Paul Domburg waren ver antwoordelijk voor de doelpunten van Zeven hoven. In blessuretijd miste Tom Roovers nog een strafschop. KNVB zaterdag: Edwin Otte (Quick Boys) 5; Patrick Perry Berk (Voorschoten) 3; Scheurwater (Noordwijk), Peter Scheltens (Ter Leede), Mark Ens (FC Lisse), Johan Jonker (Quick Boys), Leo van der Weteringh (RCL), Tjeerd Verwey (Voorschoten), Mario Faber (Ter Leede), Kees Hogenes (TAVV) 2. KNVB zondag: Ed Muller (Alkmania) 4; Patrick van der Meer (DOSR), Robér Marijnen (VVSB), Oscar Ligtvoet (Foreholte), Steef Roodakkers (UDWS), Marvin James (VTL) 3; Afdeling zondag: Richard Kooien (Leidsche Boys) 6; Rob Doel man (Stompwijkse Boys) 5; Michel Staats (FC Rijnland) 3, Henk Mink (VNA), Chris Duijvestein (Stompwijkse Boys) 2. Afdeling zaterdag: Ron Paling (Koudekerk) 9; Ronald de Mooy (Woubrugge) 6; Arno Filippo (Koudekerk) 5; Mark Bakker (Kou dekerk) 3. LEIDERDORP In de tweede klasse zaterdag won RCL met 3-1 van SV '35. Een revanche voor de twee ontmoetin gen die de ploegen vorig seizoen in de derde klasse hadden. Toen verloor de Leiderdorpse ploeg tweemaal van de kampioen van de derde klasse. In de eerste helft creëerde beide partijen de no dige kansen. SV '35 ging echter met een ver diende voorsprong rusten. Na de thee kwamen de beste kansen van de zijde van RCL. De be zoekende doelman werd dan ook nog drie maal gepasseerd. In de achtste minuut kwam RCL door een fout je in de defensie op achterstand. Marcel Braske speelde de bal een beetje ongelukkig te ontstond een misverstand met doelman El van Heusen en het doelpunt van SV een feit. De gasten bepaalden aanvankelijk beeld. De ploeg was vooral fysiek sterl in de zestigste minuut hervond RCL zicL, lang daarna tekende Leo van de Wec voor de gelijkmaker. RCL speelde wat feller en tien minui was het wederom Van de Weteringh net van SV '35 vond. De ploeg uit De probeerde RCL onder druk te zetten, m het derde Leiderdorpse doelpunt van B de Post tien minuten voor tijd was de w eigenlijk al afgelopen. :n - :lub E wed titie ri ICH u kon moeil CH. VAN h KATWIJK Quick Boys lijkt onverzadigbaar. Al na twee wedstrijden is duidelijk dat de Katwij- kers niet volgevreten en voldaan het nieuwe sei zoen zijn gestart. Na de ruime 1-5 overwinning op ARC volgde zaterdag in de eerste thuiswedstrijd een 4-2 overwinning op Rozenburg. Van gretigheid was het eerste kwartier echter nog geen spra ke. Die periode had Quick Boys nodig om verdedigend wat orde op zaken te stellen. Door afwezigheid van Richard Hoogervorst (overbelasting van zijn 'kwakkel'knie) speel de Quick Boys met het duo Marco Dijkhuizen en Ben Geyteman in het centrum van de verdediging en verhuisde Johan Jonker naar het mid denveld. Al na twee minuten spelen werd het duidelijk dat de thuisploeg nog aan het zoe ken was naar de juiste posities. Een voorzet van Rozenburger Jojan van Dokkum mocht on gehinderd worden ingekopt door spits Danny Kuppen. Tot opluchting van Quick Boys maar vooral bewaker Geyte man verdween de bal vlak naast het doel. De geschrok ken Geyteman herstelde zich vervolgens prima door Kup pen de rest van de wedstrijd aan banden te leggen. Het spe len van Dijkhuizen als vrije man zal Van Zwam wat meer kopzorgen hebben gegeven. De wisselwerking met Jonker liep alles- behalve optimaal en vooral op snelheid toonde de Katwijkse verdediging zich enkele malen kwetsbaar. On danks dat Quick Boys verdedi gend enkele steekjes liet val len, de uiteindelijke 4-2 eind stand gaf de verhoudingen juist weer. Aanvallend lieten de Katwijkers de circa 3000 toeschouwers namelijk enkele malen smullen. De openings goal kwam nog tot stand via een discutabele penalty - doel man Perry Hoogstadt zou de doorgebroken Van der Kley tegen het gras hebben gewerkt - van Edwin Otte, de 2-0 was een waar hoogstandje. Razend snel kwam de bal via Dijkhui zen en Floor van Duyn terecht bij Fred Kanbier die vervol gens de bal simpel kon bin nenschuiven. De Rozenburgers leken zich even neer te leggen bij de Katwijkse suprematie. Met kansen voor Peter van Bilsen (van de lijn gehaald door Jonker) en Ronald Ver meulen fleurde het team van Jan Rab echter zichtbaar weer op. Nadat Aandewiel eerste nog de paal had geraakt, vond Rozenburg vlak voor rust via Henk Jan van der Gaag zelfs nog de aansluiting. „Het rust- Fred Kanbier scoorde voor Quick Boys de tweede treffer tegen Rozenburg. De Katwijkers tonen zich bij bijzonder gretig. start van het seizoen I FOTO: HENK SNATERSE signaal kwam op tijd. Voor de Rozenburgers was de tijd te kort om na de 2-1 om te scha kelen. Duurt het langer, dan kom je misschien nog in de problemen", aldus Van Zwam. „Die problemen komen er om dat iedereen zo graag naar vo ren rent. Op een gegeven mo ment heb je dan teveel men sen voor de bal wat verdedi gend weer moeilijkheden ople vert". Quick Boys zou zich in de tweede helft nog eenmaal aan die fout bezondigen. Nadat Jonker zijn ploeg uit een per fecte vrije trap van Otte naar 3-1 had gekopt, werd de op een lijn spelende verdediging van de blauwwitten op snel heid geklopt door de rappe Vermeulen. Die had vervol gens geen moeite om Van der Niet te passeren; 3-2. Quick Boys moest even terug op ei gen helft waarbij iedereen nu wel goed bij de les bleef. Het laatste Rozenburg verzet werd twintig minuten voor tijd ech ter gebroken. Een voorzet van Kanbier werd door Otte van twintig meter achter Hoog stadt 'geploft'. Het was zijn vijfde seizoenstreffer. Voor Quick Boys is het te hopen dat de enkelblessure waarmee de 'man of the match' vlak voor tijd uitviel, niet ernstig is. Scoreverloop: 20 Otte 1-0 (pen.), 22. Kanbier 2-0, 43. Van der Gaag 2-1, 57. Jonker 3-1, 60. Vermeulen 3-2, 70. Otte 4-2. Quick Boys: Van der Niet, Jaap van Duyn, Dijkhuizen, Geyteman, Hans van der Plas, Floor van Duyn, Otte (PI- uymgraaff), Jonker, Van der Kley (Leen van der Plas), Aande wiel. Kanbier. Monsterscore Koudekerk LEIDEN Woubrugge en Koudekerk behaalden een monsterscore in de zaterdag afdeling. Woubrugge zette met een 7-0 overwinning Abbenes met de beide benen op de grond. Koudekerk haalde de dubbele cijfers tegen HVZ: 2- 12. Woubrugge - Abbenes 7-0 (4- 0) Woubrugge was opper machtig. Alex van Luyk brak na twintig minuten op fraaie wijze de score open. Ronald de Mooij vergrootte hierna met een zuivere hatrick de voor sprong tot 4-0. In de tweede helft was Abbenes vastbeslo ten iets aan deze achterstand te doen, maar het slaagde daar niet in. Walter van Zuuren vergrootte zelfs de voorsprong door 5-0 binnen te knallen. Ronald de Mooij scoorde later nog zijn vierde en vijfde. GWS - MVKV 2-0 (2-0) GWS hield de deur de gehele wed strijd op slot voor de spaarza me MVKV-aanvallen. Halver wege de eerste helft brak Ti- nus Bel de score open en Per cy Looman vergrootte de voorsprong. HVZ -Koudekerk 2-12 (1-7) Het eerste kwartier mocht HVZ nog tegenspartelen en had Jaco Staalduinen zelfs de kans HVZ op voorsprong te zetten. Daarna kwam alleen Koudekerk er nog aan te pas. Voor rust zorgden Arno Filipo (drie keer), Ron Paling (twee keer), Mark Bakker en Peter van As voor de doelpunten. Peter Maart deed iets terug voor HVZ. In de tweede helft ging de doelpuntenmachine gewoon door: Ron Paling (twee keer), Siebe Schellinger hout (twee keer) en Mark Bakker brachten het totaal op twaalf. Vlak voor tijd scoorde Jaco Staalduinen het tweede HVZ-doelpunt. SVOW - Valken'68 2-2 (2-0) De eerste helft was voor SjVOW. Na een kwartier spe len werd een strafschop scoor de Kees van Rijn uit een straf schop. Een volley van Leo Verhaar verdubbelde de voor sprong. Na de rust was het Valken dat de wedstrijd dic teerde. Robert Binnendijk bracht van dichtbij de span ning weer terug: 1-2. Solerend nam Binnendijk ook de gelijk maker voor zijn rekening. Lugdunum - LSW'70 0-4 (0- 1) Lugdunum had wel vaak balbezit maar kon zich geen kansen creëren. Na een half uur werd dat afgestraft door Martin Guit: 0-1. Na de thee scoorde Richard Linschoten twee keer voordat Guit de eindstand op het scorebord. LEIDEN Rijnsburgse Boys heeft op de tweede wedstrijddag een flink pak slaag gekregen van NSW uit Numansdorp. De ploeg van Arie Kurver verspeelde niet alleen twee punten maar zag ook Fred Bodaan en Gert van Beelen op een rode kaart getracteerd worden. ARC kon ook tegen Spijkenis- se niet overtuigen. De Racing verloor kansloos met 3-1. Noordwijk en Katwijk deelden de punten met respectievelijk Scheveningen (0-0) en Excel- - (0-0). NSW - Rijnsburgse Boys 6- 2 (0-1) „Ik dacht even dat het vrijdag de dertiende was", klonk het na afloop cynisch uit de mond van Arie Kurver. De 6-2 ne derlaag was hard aangekomen in het Rijnsburgse kamp. Voor het duel in Numansdorp begon kregen de geelzwarten al te maken een geduchte tegenval ler omdat Huug Aandewiel niet in staat bleek te spelen. De niet fitte Andries Wendt was zijn vervanger. In de eer ste helft konden de zuinig spe lende Rijnsburgers de thuis ploeg goed partij geven. Leon Vonk bepaalde zelfs via een strafschop de ruststand op 0-1. Na rust werden Fred Bodaan en Gert van Beelen geconfron teerd met de nieuwe spelre gels. Beiden konden het veld verlaten. NSW profiteerde van de nummerieke meerder heid en liep uit naar 2-1. Ron de Jager zorgde nog voor een stunt door Rijnsburgse Boys op gelijke hoogte te brengen. Daarna was de pijp leeg bij de geelzwarten en liep de ploeg van Jaap Viergever uit naar 6- 2. Scheveningen - Noordwijk 0- 0 Noordwijk verspeelde bij de debutant in de eerste klasse, Scheveningen, een kostbaar punt. De roodwitten mochten achteraf met de puntendeling niet klagen want de Scheve- ningers hadden vooral in de tweede helft enkele goede kansen. John Eelman consta teerde na afloop dat zijn ploeg de nodige agressiviteit miste. Vooral in het eerste kwartier had Noordwijk het niet mak kelijk op Houtrust maar doel man Rob van Dijk sleepte zijn pldeg door deze moeilijke fase. Aanvallend stelden de rood witten echter teleur waardoor de remise een terechte uitslag wérd. Excelsior Maassluis - Kat wijk 0-0 Katwijk lijkt weer hard op weg om de ploeg van de gelij ke spelen te gaan worden. Na de doelpuntloze puntendeling van vorige tegen Spijkenisse behaalde de ploeg van Arie Lagendijk het zelfde resultaat tegen Excelsior Maassluis. Na de afstraffing in de beker te gen Spijkenisse zijn bij de Kat wijkers de accenten weer op de verdediging gelegd en thuisploeg had daar geen af doende antwoord op. Excelsior Maassluis had een licht over wicht maar was nauwelijks ge vaarlijk voor het doel van LEIDEN De wedstrijden in de vierde klasse zaterdag le verden vier maal een gelijk spel op. Hazerswoudse Boys moest de punten delen met KMD, Oegstgeest en Ter Lee de pakten beide na een span nende finale een punt. De Sleutels kwam niet tot scoren tegen Reeuwijk en Kagia speelde gelijk tegen Rohda. Voorschoten en Alphia verlo ren hun wedstrijden. KMD - Hazerswoudse Boys 1-1 (0-0) De eerste helft was saai. Het tempo lag laag en de ploegen waren nauwelijks ge vaarlijk. Na de rust ging het spelpeil omhoog. Al na drie minuten bracht Erwin Fran sen op aangeven van Claus Zwaan Hazerswoudse Boys op voorsprong. De gasten waren nu duidelijk de betere van KMD, dat niets meer in te brengen had. Halverwege de tweede helft kreeg Zwaan de kans om de voorsprong uit te bouwen, maar het doelpunt werd wegens vermeend bui tenspel afgekeurd. In blessure tijd pikte KMD toch nog een puntje door te profiteren van een slecht weggewerkte vrije trap. Voorschoten - Loosduinen 2- 3 (0-3) Pas in de tweede helft liet Voorschoten goed voetbal zien. Daarvoor speelde de ploeg vooral laks. Loosduinen zat feller op de bal en kon daarom met een 0-3 voor sprong rustig rusten. Perry Berk en Tjeerd Verwey brach ten de thuisploeg weer terug in de wedstrijd. Onder andere Mario Faber zorgde er in de tweede helft voor dat Ter Leede op voorsprong kwam tegen Oegst geest maar in de slotfase zagen de Sassenheimers de ploeg van Wim Visser weer langszij komen. FOTO: HENK SNATERSE Marcel van Tol kreeg een goe de mogelijkheid op de gelijk maker maar hij schoot op de lat. Ook Loosduinen kreeg nog wat kansjes, maar de stand bleef 2-3. Oegstgeest - Ter Leede 3-3 (1- 0) Na een rustige eerste helft mondde de wedstrijd uiteinde lijk uit in een spannende fina le. Oegstgeest ging door een doelpunt van Ronald Pilmeier terecht met een 1-0 voor sprong rusten. Na de thee bracht Erik Grossman het nu iets agressiever spelende Ter Leede weer op gelijke hoogte. Via Raymond Verhagen kwam de thuisploeg ander maal aan de leiding, die weer teniet werd gedaan door tref fers van Peter Natzeil en Ma rio Faber. Pas laat in de bles suretijd pakte Oegstgeest een punt door een goal van Ronald van Delft. Reeuwijk - De Sleutels 0-0 De Sleutels was voor de doel- wisseling de sterkste partij. De ploeg creëerde in de beginfase enkele goede scoringskansen die de wedstrijd zeker een an der beeld hadden kunnen ge ven. Reeuwijk was slechts af en toe iets gevaarlijk voor het vijandelijk doel. Ook in de tweede periode was De Sleu tels de spelbepaler. Door de verre uittrappen van de Reeu- Teun van Duyvenbode. Kat wijk gokte op de counter maar dat bleek uiteindelijk ook geen doelpunten op te leveren. Spijkenisse - ARC 3-1 (1-0) ARC lijkt een moeilijk seizoen tegemoet te gaan. Na de af straffing tegen Quick Boys (5- 1) werd ook tegen Spijkenisse kansloos verloren. In de eerste helft konden de Alphenaren op basis van een goede organi satie nog lang stand houden maar na het openingsdoelpunt van Robin Krayo kreeg de ploeg van Aad Koren geen greep meer op de wedstrijd. Na rust liep de thuisploeg uit door een tweede doelpunt van Krayo. Arjen van der Laan deed de hoop bij ARC weer even herleven maar Ruud van Emmerik bepaalde de eind stand op 3-1. DELFT FC Lisse be gint in de eerste klasse langzaam op toeren te ko men. Na de puntendeling tegen Scheveningen won de Bröring-equipe met 3-2 van Vitesse Delft. Na ja renlang degradatievoetbal te hebben gespeeld lijkt er moois in het bollendorp te gaan groeien. Perfect is het allemaal nog niet maar het huidige FC Lisse kan dit seizoen een rol van betekenis gaan spe len. FC Lisse-trainer Ruud Bröring was ondanks zijn eerste over winning niet geheel tevreden. „De ploeg heeft nog duidelijk moeite met de omschakeling van spelstijl. Aanvallend voet bal spelen vraagt van de spe lers een andere instelling en dat kost gewoon tijd". Met name doelman Paul Veenboer heeft de nodige moeite met de 'nieuwe wind' die er waait op Ter Specke. Veenboer die zich de laatste jaren als lijnkeeper uitstekend thuis voelde in de rustige opbouw die Wim Ei lander zijn ploeg voorschreef moet wennen aan de instruc- ties van de Noordwijkse oefen- meester. Bröring wil dat de bal zo snel mogelijk naar de voor ste linies verplaatst wordt. Vlak na rust nam de ballen- vanger uit Lisse dat iets te let terlijk want hij knalde bal op de rug van Edward van Put ten waardoor de bal over de doellijn verdween. Bröring: „Drie weken geleden gebeurde het zelfde tijdens een oefen wedstrijd. Paur moet m nen aan de spelherva ?RF Dl Maar hij heeft zich pri steld" In Delft ontwikkelde #;1N :n aantrekkelijke wedstr ihe tesse-trainer Paul v die Zwaan trad met opende a FC Lisse tegemoet W|oeg in de beginfase er sprake van enig krai schil. Paul Riemers k balverlies van Carlo lelde zer een goede kans op i[ ningstreffer voor de th FC Lisse kreeg echte meer greep op de w Vooral Robert Vern )J zien waarom Brörin undc vanuit Noordwijk mfi n£ men heeft. Vermin is n te buitenspeler met e fecte voorzet. Het was niet toevallig dat de N< gelijk ker aan de basis van h$aarb doelpunt stond. Een fcht h van Vermin werd dolcj l- Kattenberg doeltreffei »lpUn rond. Na rust was het van Veenboer die de tenaren langszij braqot__ Lisse bleef echter ste r jn. Mark Ens zette dat o\'st in een doelpunt om. irde... Delft toonde echter kMO en via een perfecte ko{ a) Wen Yeng Tung werd Een ingestudeerde speh ting leverde FC Lisse d winst in de competitiel indirecte vrije trap ll via Robert Vermin bi| de Haan: 2-3. Bröring F afloop: „Over twee wei ren we tegen Quick dezelfde manier". Scoreverloop: 20. KattenbeJLiü^ Van der Putten (ed) 1-1, 54 59 Tung 2-2, 72. De Haan en Boekingen: Blinker (Vitest.^ Vermeulen (FC Lisse). Vc FC Lisse: Veenboer, MaseleerS Rooyen, Van der Putten, li-jlfp man, De Haan, Kattenbergf J Vermeulen (Ras), Vermin, met palp fc Ber ;de hi r ble: wijkse doelman kwam de ploeg nu wel enige keren on der druk te staan. De beide doelen bleven echter schoon. Alphia - Be Fair 1-3 (0-1) Al phia verloor deze wedstrijd ei genlijk in de eerste helft. De ploeg speelde tam en liet het initiatief aan Be Fair, dat via Erik Valk aan de leiding kwam. Na de thee speelde Al phia feller, de gelijkmaker hing in de lucht, maar het doelpunt kwam van Be Fair. Na een half uur bracht Erwin van As de thuisploeg terug in de race. Het mocht niet baten. Leon Hogenelst maakte de be slissende derde treffer voor Be Fair. Kagia - Rohda 1-1 (0-1) Voor Kagia-doelman Cock Kaak sloeg het noodlot nogmaals toe. Raakte Kaak vorige week te gen KRV na een botsing zijn contactlens kwijt, afgelopen zaterdag ging het weer mis. Na een kwartier spelen vroeg Kaak een behandeling voor de vorige week opgelopen oog blessure. Daarbij verloor hij wederom zijn lens. Na een kwartier zoeken naar de speld in de hooiberg besloot de doel man de wedstrijd verder maar met bril uit de spelen. Door zijn goede keepwerk beperkte hij de achterstand voor de rust tot 0-1. Na de rust speelde Ka gia veel sterker en al snel tikte Jan Kaak de gelijkmaker in. Vlak voor tijd kreeg Rohda een enorme kans om twee punten te pakken, maar de goed verdedigende Harry Mes man haalde de bal nog net van de doellijn af. TER AAR De confron tatie tussen TAVV en KRV was een typisch voorbeeld van een wed strijd die ondanks de goe de bedoelingen van de spelers en trainers geen moment kon boeien. Het was dan ook tekenend dat de Haagse scheidsrechter Heydt een hoofdrol voor zich opeiste door drie strafschop pen uit te delen. De Katwij kers kregen er één meer zodat de ploeg van Henk Krauwel met twee punten naar de kust plaats vertrok. TAVV is na deze nederlaag nog steeds puntloos en lijkt een moeilijk jaar in de vier- deklasse te gaan krijgen. De opvolger van Carel Caron bij de ploeg uit Ter Aar, Peter van den Bosch, is er nog niet in geslaagd TAVV een 'eigen gezicht' te geven. De ploeg heeft de intentie om verzorgd voetbal te spelen maar be schikt over te weinig spelers die dat ten uitvoer kunnen brengen. Vooral verdedigend klopte er in het duel weinig van. De defensie vertoonde te gen KRV opvallend veel over eenkomsten met een gaten kaas en het was aan de coulan te houding van de Katwijkse aanval te danken dat TAVV nog lang in de wedstrijd kon blijven. Vooral in de eerste helft bouwden de Rijnvogels een enorm veldoverwicht op. Onder impuls van de sterk spelende Bouwe van Beelen werd de thuisploeg de duim schroeven aangezet. Aanval lend bleef KRV echter onder de maat. Ondanks de steeds groter wordende druk kon TAV V-doelman Fred Ubbink vrij onbekommerd van het zonnetje genieten. In de slotfa se van de eerste helft l echter met zijn rust Een schot op de lat vai van Delft was het eers|V% stootje en even later i bink niets anders doen doorgebroken Bouw Beelen in het strafsch< ten val te brengen. Vogelaar benutte deze kans bekwaam. Na rus TAVV wat agressieve startblokken en koos een spelstijl die beteh- VEL ploeg past. KRV vei- greep ophet spel en - steeds chaotischer ;en Vooral op middenvel De ren de Katwijkers de )n kwamen de kwetsbai ken van de Krauwt.,9m duidelijk aan het licht("jke kon echter nauwelijksjlenc ren van de terugval la I Katwijkers. De aanv lwa ten miste iedere creati i. KRV-doelman Patrick, kwam nauwelijks in blemen. Scheidsrecht d: der Heydt besloot bij Ide van zoveel onmacht uit Ter Aar een handj agav pen. Na een vrij onsgata. botsing tussen Bührs aiS] Aartman legde de Haa m ter de bal op de stip Zone Hogenes ontfermde zien dit cadeautje. Een enoyje 2 verstand tussen Hans(|jfjce togh en Fred Ubbink I tavei Guido van Balgooyen i en n doorgang en de w< dstrj greep naar de benen ;ees TAV V-doelman beteh Hij derde strafschop van et a; strijd. Bouwe van Bee y y. koel en bezorgde zijn der overwinning. >ereij Scoreverloop: 40. 0-1 Voj Z1J Hogenes 1-1 85. Van Beels s'riJ Boekingen: Ubbink (TA»veer Delft (KRV) i en TAVV: Ubbink, Zwaan, 0p togh, Poelwijk (John B ,i Leeuwen, Boer, Jos Belt P Hogenes, Aartman. °Pr KRV: Buhrs, Smit, Van de 1 Bouma, Van Delft, Verbofcn ve Vogelaar (Nieuwenhuizei Mertens (Van Balgooyen),

Leidse Courant | 1991 | | pagina 16