Capriati beukt Sabatini murw SPORT Ruud Gullit dreigt met spelersstaking NOS ontloopt boete Foeke Booy slaagt bij Club Brugge sportuitslagen Mario Been wijst contract Roda JC af CoidócCouMMit WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1991 MILAAN Ruud Gullit heeft in Italië een staking aangekondigd wanneer het supportersgeweld, zoals in het afgelopen weekeinde, zich herhaalt. De start van de Italiaanse voet balcompetitie ging gepaard met gevechten tussen fans en politie in Turijn, Genua en Verona. Er werden in totaal achtenveertig arrestaties verricht. Zes van de aangehouden fans werden tot een half jaar cel veroordeeld. Drie van de veroordeelden moeten hun straf in de gevangenis uitzit ten. Twee kregen huis-arrest en één werd voorwaardelijk op vrije voeten gesteld. Ruud Gullit verklaarde dat hij bang is dat de ongeregeldheden het Italiaans voetbal kapot ma ken. „Wanneer het geweld dit stadium bereikt zie ik geen ande re mogelijkheid dan een staking", zei Gullit in de Gazzetta Dello Sport. „Wanneer zich in het sei zoen soortgelijke incidenten als in Turijn, Genua en Verona voor doen zullen we de competitie een dag moeten stilleggen". Gullit, die in 1987 tot Europees Voetbal ler van het jaar werd uitgeroepen en deze prijs opdroeg aan Nelson Mandela voor zijn strijd tegen apartheid, versterkt met de op roep zijn faam als maatschappij- bewuste voetballer. Halt De technisch directeur van Ju- ventus, Giampiero Boniperti, ver telde de Italiaanse radio dat voet balclubs nauwelijks een bijdrage kunnen leveren om het geweld tijdens en na wedstrijden een halt toe te roepen. De Italiaanse mi nister van binnenlandse zaken, Vincenzo Scotti, heeft de presi dent van de Italiaanse voetbal bond, Antonio Mataresse, uitge nodigd voor breedvoerig overleg inzake het opstekende voetbal vandalisme. DEN HAAG Het gebruik van de aan duiding PTT Telecompetitie door de NOS is toelaatbaar. Dat blijkt uit een gisteren gepubliceerde uitspraak van de Raad van State. Het Commissariaat voor de Media wilde de NOS een boete opleggen, omdat sprake zou zijn van overbodige reclame. Volgens de Raad van State heeft het Commissariaat een onjuiste uitleg gegegeven aan de Medi awet. De manier waarop de NOS de naam gebruikt in de programma's Studio Sport, Langs de Lijn en NOS-journaal is volgens de Raad van State toelaatbaar, omdat deze aanduiding zonder enige nadruk, op dezelf de wijze als wanneer daarin geen bedrijfs- of produktnaam zou zijn verwerkt, wordt gehanteerd. Dor jee in ziekenhuis GELDROP Hans Doijee (50) is met hart klachten opgenomen in het ziekenhuis van Geldrop. Hij moet een by-pass operatie onder gaan. Zijn functie van hoofdtrainer coach van Feyenoord zal tij delijk worden waarge nomen door technisch directeur Wim Jansen met assistentie van de oefenmeesters Geert Meijer en Maup Mar tens. FC Köln lonkt naar Lerby HASSELT Sören Lerby, voorin lig topvoetbalier, handelt tegenwoa dig in vlees en darmen. De kans] groot dat hij vrijdag weer onder j voetballers is. Lerby moet voor die tijd aan te< nisch directeur Udo Lattek van Köln laten weten, of hij ingaat 1 het aanbod trainer van de Bundes ga-club te worden. Later mag dan debuteren op de bank, uit teg&2.i3 N2 Borussia Dortmund. Lerby is ben]jnAmster derd door Köln, dat vorige weSenrijkse trainer Rutemöller vanwege pielen kan slechte prestaties ontsloeg. B2.15 N1 ACTUI Leontien van Moorsel leed een nederlaag in de proloog van de Ronde van de EG. FOTO: AP Van Moorsel vijf tellen te langzaam ERFURT In de proloog van de Ronde van de EG voor vrou wen heeft wereldkampioene Leontien van Moorsel een neder laag geleden. De Nederlandse wielrenster moest in de openings tijdrit over 3,27 kilometer in Erfurt Tea Vikstedt-Nyman voor rang verlenen. De Finse, lid van de Intercontinental-ploeg, reed de afstand in 4 minuten en 16,32 seconden. Van Moorsel deed er ruim vijf tellen langer over. Kathy Watt uit Australië eindigde als derde. De eerste etappe van de Ronde van de EG, de Europe se voortzetting van de Franse Tour Feminin, voert het peloton van 86 wielrensters vandaag over 118 kilometer van Erfurt naar Weimar en terug. De etappekoers is in totaal 1092 kilometer lang, gaat door Duitsland, Frankrijk, België en Nederland en eindigt in Den Haag. Go Ahead haalt Lodeweges terug DEVENTER Go Ahead Eagles heeft gedwongen door een groot aantal geblesseerden routinier Dwight Lodeweges te rug gehaald in de uitgedunde selectie. Lodeweges, die vol gende maand 34 jaar wordt, stopte twee jaar geleden met be taald voetbal wegens een zwakke enkel en werd oefenmees- ter. Hij heeft momenteel de jeugd van Go Ahead onder zijn hoede, maar trainde de afgelopen weken daarnaast met de hoofdmacht mee. Sparta-spits Peter Houtman mag niet naar De Graafschap. Het bestuur van de Rotterdamse eredivisieclub weigert de 31-jarige Houtman te laten gaan. Remco Boere probeert nu bij De Graafschap onder dak te geraken. NEW YORK Op Flus hing Meadow was het gis teren nog steeds Connors hier, Connors daar, Con nors overal. Daar kon zelfs de nederlaag van ti- telhoudster Gabriela Sa batini tegen Jennifer Ca priati geen verandering in brengen. Jennifer Capria ti, een yukkie van vijftien, beukte gisteravond Ga briela Sabatini, een yup pie van 21 en al zeven jaar in het circuit, uit de US Open. Met 6-3, 7-6 (7-1) werd Capriati de jongste halve finaliste op de US Open sinds Andrea Jaeger in 1980. De dochter van een stewardess en stuntman beschikte voor de 20.226 toeschouwers over een soort nucleaire slagkracht. Sa batini had er slechts bij vlagen een afdoend antwoord op. Het was de achtste ontmoeting tussen de twee in twee jaar. Capriati had tot dinsdag slechts een keer gewonnen, in augustus in de halve finédes van het open Canadese kampi oenschap. Haar laatste neder laag dateerde van tien dagen geleden. Aan de vooravond van de US Open speelden bei den op het centre court van Flushing Meadow een exhibi tie. Die was georganiseerd ter ge legenheid van de introductie van een nieuwe deodorant, waaraan Sabatini voor een ge garandeerd bedrag van twee miljoen gulden per iaar aan royalties haar naam had ver bonden. Beide speelsters tou cheerden voor de demonstra tiepartij 150.000 gulden per persoon. Capriati schonk haar aandeel aan de kinderafdeling van een ziekenhuis. Ze verloor die partij met 3-6, 3-6. Dat verlies speelde gisteren niet door haar hoofd. „Dat was een demonstratie", giechelde ze. „Vanavond was het echt". Capriati, een tenniswonder- kind, multimiljonaire en high- schoolleerlinge, speelde als een vroegrijpe volwassene. Ze ge bruikte haar racket als een on- afstopbaar slagwapen en beuk te met haar „big-bang" tennis de artistiek aangelegde Sabati- Voor de Argentijnse schoon heid was prolongatie van de ti tel heel wat waard geweest. Haar loopbaan veranderde na haar eerste Grand Slam zege in de US Open van vorig jaar. Ze sloot lucratieve contracten af met multinationals en ving een slordige tien miljoen gul den. In Duitsland verkoopt haar parfum „Gorgeous Gaby" bijna beter dan bier en brat- wurst. In Japan is ze door haar sexy uitstraling bekend en ge liefd. Poppen, spelletjes, vide o's kregen haar naam en de royalties vloeiden binnen als stromend water. De doorbraak leek definitief. Dat is dan een verdienste van haar nieuwe trainer, de prettig gestoorde Kirmayr en sportpsycholoog Löhr, die haar van haar stress en faalangst afhielp. Haar stijl van spelen werd agressiever en ze ging op jacht naar meer Grand Slam titels. Vergeefs. In Australië was de kwartfinale het eindpunt, in Parijs de halve finale, in Wim bledon de finale. De logische conclusie lag voor de hand: de US Open was voor haar. Dat kwam overeen met haar doel: herhaling van het succes van het vorig jaar en verdubbeling van haar marktwaarde in Amerika. De tijgerin van de tango verslikte zich echter in een oud kind van vijtien. Jen- Jen, uit de school van wie an ders dan Bolletieri, die eerder hard slaande tennissers als Agassi en Courier produceer de. Na haar overwinning op Navratilova op Wimbledon nam haar loopbaan vaart. „Dat was de overwinning die ik no dig had voor mijn zelfvertrou- Na Wimbledon verloor ze nog slechts twee keer tegenover 22 overwinningen. Ze won de toernooien in Carlsbad, tegen Seles, en in Toronto en ging vol overtuiging, als zevende geplaatst, de US Open in. „Dit is voor mij het mooiste toer nooi", zei ze diplomatiek. „Ik zou hier graag willen Nieuwe Evert Haarhuis krijgt meeste rust NEW YORK Paul Haarhuis krijgt van alle kwartfinalisten op Flus hing Meadow de meeste rust, hoewel hij het tegen de Duitser Steeb relatief het gemakkelijkst had. De Nederlander kan zich ruim twee dagen opladen voor de beladen confron tatie met Jimmy Connors. De partij staat pas voor morgenavond 19.30 uur plaatselijke tijd (01.30 uur vrijdagochtend Nederland se tijd) op het programma. In de donderdagochtend sessie komen Sampras en Courier tegen elkaar in het perk. De kwartfinales uit ae onderste helft van het plaatsingsschema Lendl-Stich en Edberg-Ja- vier Sanchez - worden vandaag al afgewerkt. SPORT OP TV VANDAAG Nederland 3, 21.24 uur: Betaald v bal; 22.15 uur Studio Sport Journ België Nederlands 2, 20.00 Sportavond. Duitsland 1, 21.45 uur: Tennis, Open; 23.05 uur: Bekervoetbal. RTL Plus, 01.25 uur: Tennis. Sportnet, 18.00 uur Sport. Eurosport, 18.00 uur: Sport. Super Channel, 20.00 uur Sport. KOERSEN aanvang 18.45 uur) li Jennifer Capriati (foto) rekende gedecideerd af met titelverdedig ster Gabriela Sabatini. FOTO: AP Florida, is de nieuwe Chris Evert. Voor de commercie is ze het ideale uithangbord. Op haar dertiende tekenden haar ouders al een meerjarig con tract met Prince (rackets) en Diadora (kleding en schoenen) van zes miljoen dollar. Als ze niet geblesseerd raakt, bezit ze op haar 25e een slordige veer tig miljoen gulden. Naar zo'n bedrag lonkt ook Monica Seles, haar tegenstan- vroegrijp yukkie van 17. Een eigenwijs, parmantig yukkie zelfs, die in de middaguren grote indruk maakte door de manier waarop ze binnen het uur Gigi Fernandez met 6-1 6- 2 van de baan veegde. Gigi,. die regelmatig als mannequin in moaeschows paradeert, mis te de vuurkracht om Seles te verontrusten. Het tennis van de Servische mocht indrukwekkend zijn, Haarhuis - Connors live op televisie NEW YORK De NOS zal de kwartfinale van het het US Open tussen Paul Haarhuis en de Amerikaans veteraan Jimmy Connors donder dagnacht rechtstreeks op televisie uitzenden. De partij begint naar ver wachting vrijdagochtend om 01.30 uur Nederland se tijd. i, oogverblindende kle dinglijn te introduceren. La bour Day, de dag van de ar beid, was de spelbreker. De naaisters weigerden op de feestdag hun favoriete machi nes tevoorschijn te halen. aat wes fiiet-Chin SPEEI 2.50 RH "RADII «RADIO W 7e koers: 1. Exito Frisians, 2. Eve transs R. 3. Emanza H (3-9-7). 8e koers: 1. Dahhaam, 2. Diego Rot ry. 3. Ciska Crown (7-4-6). Schumacher weeiji in Bundesliga MUNCHEN Harald „ToJ Schumacher keert terug i Bundesliga. De 37-jarige vooradio ii malige doelman van het Duiji; se elftal wordt bij Bayerp Mtlnchen reservekeeper. Bar^a'®r ern heeft een keepersprobleef 'e door de blessures van R^adio mond Aumann en Scheuer. Van Baarle derde FRANKFURT De Duitse tj telverdediger Carsten PodlestJ heeft gisteren op de wielerb; van Frankfurt de Europa voor amateurstayers veroi De Nederlander Mario Baarle werd met een achteifï stand van in totaal 245 i derde. Podlesch nam sportief wraak door in beide r <20 en 30 kilometer) kampioen Roland Königshof^ te verslaan. Bij de professions zegevierde de Zwitser Ari Ktlttel, bij het WK derde. Geen verrassingen op Nieuwe Sloot ALPHEN AAN DEN RIJN Nieuwe Sloot beleefde gisteren een weinig enerverende wed strijddag en de tennissensaties laten nog even op zich wach ten. Misschien dat later in de week de wedstrijdleiding wat meer surprises kan melden. In de meest opvallende partijen was het verschil tussen de deelnemers bijzonder groot. In het HEC1 continueerde Alexander van den Berg zijn goede vorm die hij al vertoon de tijdens het toernooi van Zoeterwoude. De Meerburg- speler had tegen Jack Manu- putty een dag dat alles op rol letjes liep en de Rijnsburgse tennisleraar kon daar weinig tegenover stellen (6-1, 6-3). In hetzelfde onderdeel moest Dennis Versteeg aan de bak tegen Sander Geerlings. Het werd een partij van hoog ni veau waarin Versteeg over iets meer inhoud bleek te beschik ken (6-4,7-6). Ook. de partij tussen Albert Robben en Mar- tijn van den Berg leverde boeiend tennis op. De C2- speler uit Nieuw Vennep stap te uiteindelijk als een winnaar naar de wedstrijdleiding: 6-4, 7-5. Walther Jacobs benutte de eerste ronde tegen P. Stolwijk om wat ritme op te doen voor de komende wedstrijddagen. De Unicummer won vrij sim pel met 6-0,6-2. In het HED1 gebeurde weinig spectaculairs. Fabian Ubbels, Dennis de Roo plaatsten zich vrij eenvoudig voor de tweede ronde via res pectievelijk Brand en Van Schie. De eerste kwatfinalisten bij heren Dl zijn inmiddels be kend. Harold van Schie plaat ste zich via Gerard Kraay (6- 1,6-0) en Patrick van Hal liet zijn opponent Vincent de Ko ning alle hoeken van het veld zien:6-1,6-1. Bij de D-dames komt de strijd om de laatste ticket voor het Masters-toer- nooi langzaam op gang. LOPPEM Van Friese Stabij tot Vlaamse Reus. Die titel past bij de bio grafie van Foeke Booy. Een voetballer, die een gedaantewisseling heeft ondergaan. Van een pie peltje in de eredivisie tot schutterskoning in België. Booy is de meest gevrees de aanvaller in België. Met afstand. Afgelopen weekeinde moest Kortrijk het ontgelden. Met vier treffers sloeg de aanvaller van Club Brugge zijn oude club links en rechts om de oren. En verdubbelde zijn produktie tot acht treffers. En dat in drie duels. Geen wonder dat Booy met een straatlengte voorsprong de schutterslijst aanvoert. En zich in een massale belang stelling van de media mag verheugen. Cameraploegen van VTM - de Belgische tegen hanger van RTL 4 - en de BRT lopen de deur plat in zijn huis in Loppem waar de tele foon roodgloeiend staat. „Het is net een gekkenhuis hier. Maar ja, het hoort er allemaal bij hè". De Fries verloochent zijn af komst. Booy is zeer ver vlaamst. Hij rept niet over blessures maar kwetsuren. „Ja, het komt omdat ik midden tussen dat dialect zit. Als ik vijf jaar in Groningen was ge bleven had ik vloeiend Gro nings gepraat. Toen ik drie jaar geleden bij Kortrijk kwam speelde er geen enkele Neder lander. En toen ik naar Brug ge verhuisde was de enige Ne derlander Dennis van Wijk net vertrokken. Ik ontmoet hier biina helemaal geen Ne derlanders. Mijn ouders en fa- Mechelen is voor mij nooit ter sprake gekomen. Ik sta hier nog twee jaar onder contract. Ik ben 29, een leeftijd dat het avontuur zoeken voorbij is. Als ik Leekens nog een keer was gevolgd dan hadden we i stempel gekregen der t i dat te (VSt) 203 (69 68 66). 3. Mallon (VSt) 204 (68 69 67), Davies (VSt) 204 (62 70 72). 5. Miller (VSt) en Mochrie (VSt) 205. MOTOCROSS WK enduro Povazska Byatrica 2a dag, Trophy: 1. Tsjechoslowakije 149,81, 2. Zweden 239,84, 3. Frankrijk milie wonen in Friesland, maar daar kom ik niet vaker dan één of twee keer per jaar". De Ruiter Nol de Ruiter, toen nog trainer van Cambuur en inmiddels zijn schoonvader, plukte Foe ke Booy op zestienjarige leef tijd weg bij de jeugd van Sportclub Leeuwarden. De jeugdige spits bleef vijf jaar bij Cambuur, dat hem vervolgens verhuurde aan De Graafschap waar hij uitgroeide tot topsco rer. Co Adriaanse haalde de aanvaller vervolgens naar PEC Zwolle, waar hij er twee jaar lang driftig op los scoorde. In '87 haalde Rob Jacobs hem over bij FC Groningen te ko men voetballen. Booy tekende voor drie jaar maar vertrok na één seizoen met de noorderzon naar België. Een vertrek met het karakter van een vlucht? Booy: „Ja. Een vlucht in die zin dat ik het sportief niet naar de zin had in Gronin gen". Foeke Booy scoorde afgelopen weekeinde viermaal voor zijn ploeg. Toch denkt hij voorlopig niet aan het Nederlands Elftal. FOTO: DIJKSTRA Groningen had Booy een rol als speerpunt met twee echte vleugelspitsen in het vooruit zicht gesteld. Daar kwam ech ter niets van terecht. In de praktijk moest hij in de punt naast Jurrie Koolhof opereren, maar op het veld klikte het niet tussen beide spelers. Booy» raakte uit vorm en kwam er zelfs naast te staan. Trainer George Leekens maakte een eind aan de lijdensweg van Foeke Booy en haalde hem naar Kortrijk. Na één dienst jaar bij Kortrijk reisde Booy trainer Leekens achterna naar Brugge. Het leidt geen twijfel dat Leekens bovenaan staat op Booy's lijst van favoriete trai- Toen Leekens eind vorig sei zoen naar KV Mechelen ver kaste lag het voor de hand dat een nieuw hoofdstuk aan het zwaan-kleef-aan verhaal van Booy kon worden toegevoegd, maar Booy bleef Brugge trouw. „Een overgang naar Ik heb het bij Club erg Drama Toch heeft Booy na zijn komst van Kortrijk twee jaar geleden bij Brugge hevige aanpassings problemen gehad. „De eerste drie, vier maanden waren een drama. Het elftal draaide voor geen meter en ik raakte uit vorm. Daar kwamen nog al lerlei kleine kwetsuren bij. Ik stond bloot aan enorme kri tiek. Nee, niet zo erg als Van Loen is overkomen, maar ze zochten een persoon om zich op af te reageren en dat was ik. Op aanraden van de trai ner heb ik een stapje terugge daan. Ik heb een tijdje in het tweede gespeeld. Dat werkte. Ik kwam fitter dan ooit terug en sinds november dat jaar hebben we geen wedstrijd meer verloren. We zijn *2 wedstrijden ongeslagen geble- .ven". Het kampioenschap, een beker en een supercup. Een aardige balans voor twee iaar Club Brugge stelt Booy zelf te vreden vast. In beide voor gaande seizoenen kwam hij tot een produktie van twaalf tref fers. Oranje De meest gestelde, maar on vermijdelijke vraag aan Booy is wanneer zijn erkenning in de vorm van uitverkiezing voor Oranje eindelijk een feit is. Booy: „Het is voor mij geen kwestie van ik moet en zal Oranje halen. Van Basten, Gullit en Kieft zijn spitsen van absolute wereldklasse. En ze zijn ook nog allemaal van mijn lichting. Het is voor mij geen obsessie meer. Ik kan er mee leren leven". 374,57. 3. Zweden 515,87. 4. Spanje 660,72, 5. Verenigde Staten 1278,58, 6. Nederland 1838,32. Individueel: 125 cc: 16. Knuiman (Wijchen), 23. Van Oorschot (Liempde), 43. Lenselink (Eefde). 250 c 36. Hutten (Beerzerveld), 39. Jlmmlnk (Kolhorn), 350/ 4 takt: 23. Selling (Am sterdam), 29. Steenbergen (Ruinen). 31. Hoevers (Loenen, 41. Boer (Gouda), 500/4 takt: 12. Schram (Wolvega), 20. Van der Wiel (Beesd), 29. Van Zijtveld (C.D.Imming) 2.40,1-1.20,1, 2. Desiree Nuova, 3. Zep Star Last. Toto: winnend 2,40, plaats 1,40 1,30, koppel 2,40, 3. Carin Buitenzorg. Toto: winnend 3,90, Delius van Troje. Toto: winnend 10,60, plaats 8, 2,00, plaats 1 1,80, plaats 5 2,10, koppel 1/8 14,70, 5/8 16,10, trio: 8/1/5 297,20, 8/5/1 247,90, kwartet 8/1/5/4 1089,20, 8/5/1/4 1089,20. 10a koers, 1609 m: 1. American Reliance (A.J. Mollema) 2.03,6-1.16,8, 2. Early 1,00, 1,00, koppel 3 W5-spel: 7-2-4-6-8, uitbel 1.FC Köln 2-0, Eintracht Frankfurt-KarW°Pen do ruher SC 0-1. eisen so Engalae competitie Everton-Norwich 1-1, Leeds-Arsenal 2-2 RAD|0 1 Notts County-Sheffield Wednesday 2-:l81°R'l Oldham-Coventry 2-1, Sheffield Unit«iJazzkat1f Chelsea 0-1, Wimbledon-Manchestl United 1-2. Stand aan kop: Man. Unitd^DK> 6-14, Chelsea 6-11, Liverpool 5-10, Mart 0-2, Dunfermllni Dundee United 3-1. Europacup, 2a kwaliftcatiawadatrijd E 2 oktober) tegen Banik Ostrava (Tsj WIELRENNEN Rond# van de EG voor vrouwen Proloog: 1. Vikstedt-Nyman (Fin) 3.2 (Bru 3, FighterBoszorg, 4. Foco Beroona. Toto: winnend 1,70, plaats 1,20, 2,30, 1,70, koppel 11,50, trio 188,80, kwartet 456,40. 4e koera, 1609 m: 1. Gideon Ka des (C.J. de Leeuw) 2.07,2-1.19,1, 2. Glrl priatl (VSt/7)-Sabatlni (Arg/3) 6-3 7-6. Dubbelspel, kwartfinales: Novotna- /Savtsjenko (Tsj/Sov/1 >-Collins/McQuil- lan (VSt/Aus/16) 3-6 6-2 6-4, Mesjki/Paz (Sov/Arg/13)-Basuki/Durie (Indo/GBr) 6- 3 6-4. Mannen, dubbelspel, kwartfinales: Davis- (Aus/6)-DeVries/Macpherson (VSt/Aus) 6-2 6-4 6-1, Fitzgerald/Jarryd (Aus- /Zwe/1)-Lucena/Pedersen (VSt/Noo) 5-7 7-6 6-2 6-4, Flach/Seguso (VSt/5)-Bath- man/Berg (Zwe) 6-2 6-3 7-6. Gemengd-dubbel, kwartfinale: Arantxa Sanchez/Emlllo Sanchez (Spa/2)-White- trio 715,60. 5e koera, 1 koera, 1609 m: 1. Fanatic Wish (B.J. Crebas) 2.02,8-1.16.3, 2. Fallonb Worthy, 3. Fait Accompli. 4. Frederieke Norg. Toto: winnend 1,70, plaats 1,70, 1,80, koppel 3,80, trio 47,00, kwartet 176.90. 7e koera. 2000 m: 1. Charitable I. Keysto- Aalsmeer (hoofdklasse)-Ajax 0-6. Doel punten: Petterson 3, Silooy, Wlllems en Duitse beker 3e ronde: Suhler SV-Dynamo Dresden 0- 5, FC Remscheid-Uerdlngen 1-3, Stutt- garter Kickers-VfB Leipzig 3 Profkoers Izegem (Bel) hop (VSt) 1.05, 6. De Wael (Bel) z. Ganejev (Sov) z.t„ 8. Lilholt (Den) 1. Roos (Bel) z.t., 10. Heirweg (Bel) z.t Veldscholten (Ned) 1.31, 16. Corrn (Ned) z.t. Europa Cup amatauratayara, 20 4. Harter (Dui) 255 m, 5. Gemür (Zwi) 31 Piet de Jong (Rijen), 4. Ton Griep (Ben schenhoek), 5. Gerrit Pronk (Den Haaj IJSHOCKEY Toernooi om de Canada Cup Flnland-Tsjechoslowaklje 1-0 (0-0 0-0 5. Verenigde Staten 2-2, 6. Sovjetunie! ROTTERDAM Mario Been is vanavond gewoon aanwezig bij Feyenoord- Roda JC. Maar niet om er te spelen. De middenvelder, die tijdens de vorige winterstop (naar verluidt vari 70 mille vanuit Pisa terugkeerde naar jaars bruto) en daar wil Been Nederland en werd ingelijfd niet op ingaan. Been wil door Roda JC, heeft nog liever worden verhuurd steeds geen contract. De Ker- verkocht aan een andere kraadse club deed hem een club. Hij heeft een voorkeur sterk verlaagde aanbieding voor België. Aai

Leidse Courant | 1991 | | pagina 14