Al die Alhoewel. nieuwe varianten maken de keus er niet makkelijker op. Wil je meer zien dan kijk je bij Pearle. «pr LEIDSE COURANT DINSDAG 3 SEPTEMBER 199 Wie op het punt staat een nieuwe bestelwagen aan te schaffen, gaat natuurlijk even langs bij de Mercedes-Benz dealer. Juist nu. Want Mercedes-Benz introduceert maar liefst zes nieuwe bestelwagenvarianten. Het gaat om een gloednieuwe benzinevariant van de MB 210. Om een aannemers-uitvoering (extra stoelen achterin) van de niet minder populaire MB 208 D. En om een royale dubbelcabine-uitvoering van de MB 100D, beter bekend als de Ecosprinter. Tel daar bij op dat alle drie de varianten in de laagste gewichtsklasse leverbaar zijn als Standaard en Basic, en het aantal varianten is niet meer te tellen op de vingers van één hand. De keus wordt er voor u dus niet makkelijker op. Alhoewel, u rijdt al een Mercedes-Benz bestelwagen voor nog geen f 28.000,- of v.a. f 390,- per maand (financiële leasing). VARA Inbegrepen: lange levensduur, hoge restwaarde, lage kilo- "flen meter kostprijs. De vraag is dus niet öf u in de "Mercedes onder de bestelwagens" gaat rijden, maar in wélke. Mercedes-Benz staat niet stil Wf HEEN B R L M t Leiden, Haarlemmerstraat 107 (t.o. C&A) Bel Cebuco 020-6242316 en informeer naar het effect van Co-adverteren Verhoog de werking van reclamegulden Wie nu bij ons een bril koopt, krijgt er een tweede gratis bij, inclusief glazen (zie de voorwaarden in de bon). Een prachtige kans dus om 'ns een wat gedurfder montuur te proberen. Of juist iets heel serieus, voor op het werk. Keuze genoeg, want Pearle heeft een enorme collectie in vele prijsklas sen, waaronder internationale topmerken. Bovendien krijgt u altijd een vol jaar ga rantie op breuk en beschadiging van montuur en glazen. Wat natuurlijk ook geldt voor uw gratis tweede bril. Maar we doen meer voor u: gratis montuurreparatie gratis 6-punts controle monturen in vele prijs klassen ©gratis ultrasoon reinigen ©contact lenzen twee maanden op zicht. Knip dus snel de bon uit en neem 'm mee naar uw Pearle opticien. Die zorgt dan meteen voor een vakkundige gratis oogmeting. Bon voor 'n tweede bril gratis Deze aanbieding is geldig t/m 28 september 1991. De gratis bril is bestemd voor dezelfde persoon die ook de eerste (betaalde) bril gaat dragen. Het montuur van de bril die u wel betaalt mag niet goedkoper zijn dan f100,-. Het montuur van de gratis bril komt uit de collectie monturen met het rode labeltje. In de gratis bril gaan normale, blanke glazen in de zelfde sterkte als in de eerste (betaalde) bril. Wilt u meer (variabel, ontspiegeld, anti-kras, kleur, enz.) dan geldt een toeslag. Geen andere kortingen te zelfder tijd. jj Op beide brillen 1 jaar garantie. Alphen a/d Rijn, Van Mandersloostraat 9

Leidse Courant | 1991 | | pagina 14