veih(v/h) PRODUCT ENGINEER CAD-TEKENAAR ervaren netwerkbeheerder (m/v) n.v. Bank voor Nederlandsche Gemeenten Produktiebegeleider (v/m) DELWEL apotheekassistent (m/v) LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1991 PAGINA Het Centraal Archievendepot (CAD) van de Centrale* afdeling Post- en Archiefzaken bestaat uit een hecht team van circa 20 me dewerkers. Het CAD is op basis van de wettelijke regelgeving belast met het beheer van de oudere archiefbescheiden van de Centrale Organisatie, de Konink lijke Marine, de Koninklijke Land macht en de Koninklijke Lucht macht. Bij het semi-statisch ar chief van deze dienst in Den Haag is momenteel plaats voor een tweetal O O TAAK Als informatieverzorger be reidt u inventarisatiewerkzaam heden voor en beschrijft u met behulp van een geautomatiseerd systeem de archiefbestanddelen. Verder strekt uw taak zich uit tot het samenstellen van beschrijven de inventarissen en het verrichten van archiefonderzoek. Het tra ceren en beschikbaar stellen Van informatie uit (semi-)statische archieven ten behoeve van Defensie, wetenschappelijk on derzoekers en derden behoort eveneens tot uw takenpakket. Daaruit volgt het toetsen van deze informatie aan de criteria van de Wet Openbaarheid van Bestuur. Tevens draagt u bij aan een op timaal archiefbeheer bij het CAD. GEVRAAGD U beschikt minimaal over een HAVO-diploma, aangevuld met het diploma WA öf Middelbaar Archiefambtenaar. Daarbij heeft u goede contactuele en redactio nele vaardigheden alsmede aan toonbare belangstelling voor na oorlogse Defensie-aangelegen- heden. GEBODEN Binnen ons team kunt u uw taken - die zeker als afwisselend omschreven kunnen worden - met een grote mate van zelfstan digheid verrichten. Uw bruto jaar salaris bedraagt maximaal circa f 50.000,-- inclusief 8% vakantie toeslag. Deze functie zal nog deel uitmaken van een waarderings- onderzoek. Het aantal vakantie dagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. REACTIES Voor meer informatie om trent de functie-inhoud kunt u contact opnemen met het wnd. hoofd CAD, de heer S. Martijn, (070) 318 89 21. Mevrouw J.M. Bader, (070) 318 65 31, kan u meer vertellen over de solli citatieprocedure. Bij gelijke ge schiktheid genieten leden van etnische minderheden en gehan dicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na ver schijning van deze advertentie richten aan het hoofd van de af deling Personeelszaken Centrale Organisatie, postbus 20701, 2500 ES Den Haag. .11 burgerpersoneel defensie centrale organisatie De BNG is een gespecialiseerde bankinstelling voor overheden en daaraan gelieerde of verwante instellingen en bedrijven in de nuts-, volkshuisves- tings-, gezondheids- en recreatiesector. De BNG verstrekt in dat kader geldleningen aan of onder garantie van gemeenten, provincies en andere openbare lichamen. Tot de overige activiteiten behoren onder meer het betalingsverkeer, geld- en kapitaalmarktopera ties, de behandeling van een aantal eigen obliga tieleningen en elektronisch bankieren. Bankdiensten waarbij de automatisering een uiter mate belangrijke rol speelt. De technologie -appa ratuur en programmatuur- wordt in die zin ook optimaal benut bij de dienstverlening. De hoofdafdeling Automatisering, welke bestaat uit de afdelingen Systeemontwikkeling en pro grammering, Support netwerkbeheer en Reken centrum, is belast met de integratie en realisatie van geavanceerde informatiesystemen. Het computerpark bestaat uit 14 Digital VAX-sys- temen (6000/4xx, 8550, MicroVAX en VAX-sta tion). Een aantal van deze systemen vormt een tweetal clusters. De apparatuur is opgenomen in een ethernet-net werk en verspreid over twee lokaties, welke via een 2MB-verbinding met elkaar zijn gekoppeld. Naast het interne netwerk bestaat er ook een extern netwerk in opbouw, gebaseerd op Datanet 1dat in dit jaar van 30 aansluitingen uitgroeit tot 300 aansluitingen met het doel realisaties EB- diensten aan te bieden. De afdeling: De afdeling Support netwerkbeheer adviseert over nieuwe apparatuur en systeemprogramma- tuur en houdt zich bezig met het testen, installeren en beheren ervan De afdeling bestaat uit de groepen systeembeheer, database-administratie en netwerkbeheer Uw taken: Als netwerkbeheerder bent u verantwoordelijk voor het beheren van de netwerkstructuur, het installeren, configureren, testen, administratief verwerken en adviseren bij aanschaf van nieuwe netwerkcomponenten. U bewaakt de kwaliteit en continuïteit van de netwerkdiensten en biedt tweede-lijnsondersteuning aan interne relaties Tot uw taak behoort verder het opstellen van richtlijnen voor het netwerkgebruik. Wat wij vragen en bieden: Voor deze belangrijke functie zoeken wij iemand met een HBO-opleiding of vergelijkbaar niveau, aangevuld met een meerjarige ervaring in een VAX/VMS/DECnet-omgeving. Ervaring met DECmcc of de onder dit produkt vallende afzon derlijke produkten (ETHERnim, DECelms, LTM en TSM) is een pre. Verder vraagt deze functie om goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden u een salaris dat in overeenstemming is met het niveau van de functie. U kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den. waaronder een 13e maand, een premie spaarregeling. een reis- en studiekostenvergoe ding, een winstuitkering en een gunstige pensioenregeling. Sollicitatie/informatie: Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curri culum vitae, kunt u richten aan het hoofd Perso neelszaken van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Voor nadere informatie over de functie kunt u terecht bij de heer J.M.T. Salters, chef afdeling Support netwerkbeheer, telefoon 070-3483591. De N.V. Bank uoor Nederlandsche Gemeenten is een structuurvennootschap waaruan het aandelen kapitaal voor de helft in handen is van de Staat en de andere helft in het bezit is van gemeenten en enkele andere openbare lichamen. In rangorde van balanstotaal is de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten de vierde bank in Nederland. De bank is gevestigd in 's-Gravenhage en heeft geen nevenvestigingen. Momenteel werken er bij de BNG 290 medewerkers. Koninginnegracht 2, 2514 AA Den Haag, telefoon 070-3483991. DELWEL Uitgeverij is een sterk expanderend bedrijf met uitgaven voor het bedrijfsleven. De publikaties bestaan uit vakboeken en -tijdschriften, alsmede losbladige naslagwerken. De uitgeverij is gevestigd op goed bereikbare lokatie in het centrum van 's-Gravenhage. Het aantal medewerkers is circa 50. Wfegens vertrek van de huidige functionaris is er op korte termijn ruimte voor een In deze centrale functie is de produktiebegeleider belast met de grafische inkoop en produk- tiebegeleiding van onze boeken en een deel van de tijdschriften. Hij werkt nauw samen met bureauredactie, advertentie-exploitatie en uitgevers. Voornaamste taken zijn: produktieplanning, calculatie, kostenbewaking en produktiebegeleiding grafisch-technische ondersteuning van de bureauredactie goed op de hoogte zijn en blijven van relevante ontwikkeling in zettechnieken en automa tisering. Hij rapporteert aan de directie. Wij denken aan jaren ervaring ir n persoon van circa 30 jaar met de juiste grafische opleiding en met enkele :en grafisch of uitgeverijbedrijf. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen onder heer Drs N.F. van 't Zet, directeur. DELWEL Uitgeverij B.V. 070-362 48 00 bij de ITT1ÏTÏ! DELWEL Uitgeverij B.V. Alexanderstraat 26 Postbus 19110 2500 CC 's-Gravenhage Zin in iets anders? Iedere apotheek is anders. Anders qua sfeer, qua werksysteem en qua werkdruk. Onze apotheek is ook anders. Wij maken deel uit van een wijkgezondheidscentrum en werken daarin samen met o.a. wijkverpleegkundigen en huisartsen. Uitgangspunt is een optimale dienstverlening waar ruimte is voor uitgebreide voorlichting, maar beslist geen commerciële instelling De apotheek groeit nog steeds. Bovendien willen twee assistenten graag korter werken. Daarom zoeken wij op korte termijn een voor 38 uur per week. Wil je echter in deeltijd werken, solliciteer dan ook. Heb je een diploma apotheekassistent en ben je gemotiveerd voor het beroep, d.w.z. spreken patiëntenvoorlichting, medicatiebewaking en bereiding van geneesmiddelen je aan en heb je zin in iets anders, schrijf dan naar: Apotheek Wijkgezondheidscentrum Houtwijk T.a.v. de sollicitatiecommissie apotheekassistent, Hildo Kroplaan 77, 2552 XM Den Haag Voor informatie kun je bellen met José van den Beuken en Simone Lamers (apotheekassistenten) of Berend van Dooren en André Wissenburg (apothekers), tel. 070-3972746. Schriftelijke reacties graag binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. STICHTING HET L00 een vrijwilligersorganisatie met 40 vrijwilligers, 1 sociaal cultureel werkster, 1 parttime jongerenwerker en 3 peuterspeelzaalleidsters organiseert in haar Buurthuis DE K0MK0MMAER een groot aantal sociaal culturele aktiviteiten. l.v.m. het vertrek van de huidige werkneemster j zoekt zij een Sociaal cultureel werker m/v voor 30 uur Zijn/haar taken zijn: - het begeleiden van de in de organisatie werkzaam zijnde vrijwilligers - het ondersteunen bij de programmering en uitvoering van de werkzaamheden/aktiviteiten, welke gestalte krijgen middels diverse werkgroepen - het initiëren van nieuwe aktiviteiten, inspelend op maatschappelijke ontwikkelingen en wenser en verlangens uit de wijk - het uitvoeren van voorkomende administratiev< werkzaamheden - het onderhouden van externe contacten Wij vragen: - een enthousiaste medewerk(st)er die beschikt over een relevante HBO-opleiding (bij voorkeu Sociale Academie SCW) - bereidheid 's avonds en (incidenteel) in d> weekends te werken - iemand die zelfstandig kan functioneren - enige ervaring is gewenst Arbeidsvoorwaarden: - De CAO-welzijnswerk is van toepassing Voor verdere informatie kunt u op maandagmiddag en woensdagmiddag bellen me Kitty Doze, tel 070-3873124 Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie te worden gericht aan het bestuur van de Stichting Het Loo, St Martinuslaan 66, 2273 AX Voorburg. komt met spoed ons team versterken? Noost het maken w werktekeningen voor brochures, advertenties, magozin etc. zal zijn of haar taak bestaan uit het vormgeven hierva Ervaring is een 'must'. Meer weten? Bel Albert Groenheyde voor alle informal loan van Meerdervoort 328, 2563AM Den Hoog. Telefoon 070-3631441 Robein Leven N.V.. een snel groeiende, zeer succesvolle levensverzekering maat schappij zoekt een m/v MEDEWERKER FINAN CIËLE ADMINISTRATIE om binnen een klein team een eigen bijdrage te leveren in het voeren van de financiële administratie, leveren van gegevens voor de jaarrekening en alle voorkomende cijfermatige opstellingen en statistieken, die deze baan zo veelzijdig en interessant maken. Onze gedachten gaan uit naar iemand: - van maximaal 30 jaar - met opleiding MEAO/MBA of gelijkwaardig - met ervaring - die uiterst nauwkeurig werkt - die zeer geïnteresseerd is in geautomati seerde administratiesystemen - voor minimaal 35 uur per week. Wij 'bieden voor deze zelfstandige functie een goede honorering, premievrij pensioen en een prettige werksfeer in een jong. dynamisch en niet-rokend team. Handgeschreven sollicitaties met ver melding van personalia, opleiding en ervaring te richten aan: m ROBEIN LEVEN N.V. M J t.a.v. de heer HJ.AM. van Osch. Lange Voorhout26. m 2514 EE 's-Gravenhage. ÏMOSl kenkr Dzerz heime weer 5in de keer ben vi In het 'stander Een oi Juidspr jsisch p dat kennis thoden Stalins bereikte Kamtsj Staatsgr vonds i manner wachter duwden Wn "DE SAMENWERKING" regelingen. De bedrijfsvereniging heeft thans circa 290 medewerkers. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Bedrijfsvereniging "De Samenwerking" t.a.v. mr. P.H.J. Weezenaar, hoofd afdeling P&O, Postbus 5307, 2280 HH Rijswijk. Voor nadere informatie omtrent de functie is de heer Weezenaar bereikbaar onder tel. 070-3982729 of 079-410604(privé). SCOT® Een nieuwe functieeen uitdaging voor u? Op korte termijn zoeken wij een Voorlichter (m/v) Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor alle in- en externe voorlichtingsactiviteiten van onze organisatie. U onderhoudt hiertoe contacten met onze cliënten (werkgevers- en werknemers), overheidsinstanties en de media. U houdt interviews, schrijft artikelen en levert een bijdrage aan de lay-out van periodieke uitgaven. Onze organisatie staat aan de vooravond van een veranderingsproces. Eén van uw eerste taken zal dan ook zijn de informatievoorziening omtrent dit proces naar onze relaties en onze medewerkers vorm en inhoud te geven. Functie-profiel: Kenmerkend voor u zijn creativiteit en zelfstandigheid. U hebt een opleiding gevolgd op tenminste HBO-niveau, b.v. HEAO-Communicatie, School voor de Journalistiek of - daarmede vergelijkbare opleiding. Praktische ervaring hebt u opgedaan bij één van de media en/of in een PR-functie of als bedrijfsjournalist. Bekendheid met het werkterrein van bedrijfsverenigingen strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Uw salaris bij aanstelling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. Het max. salaris bedraagt f. 4.835,- bruto per maand. Voor uitstekende kandidaten behoort aanstelling in een andere salarisschaaal met een max. van f. 5.415,- bruto per maand tot de mogelijkheden. Daarnaast bieden wij 8% vakantietoeslag, 8,33% einde-jaarsuitkering, 24 vakantie- en 13 roostervrije dagen per kalenderjaar, een goede pensioen-, premiespaar-, en studiekostenregeling. Sollicitatieprocedure: Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u binnen 10 dagen aan ons te richten. Een psycho-technisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. De rapportering hiervan vindt eerst plaats na uw toestemming. blaatse ran Dz« Pipeline Equipment Benelux B.V. (PEB) is een onderneming met ongeveer 30 medewerkers, werkzaam in de engineering, jigjarige assemblage, verkoop en onderhoud van appendages en geprefabriceerde pijpleidingsystemen (skids) en gespecialiseerdLe hij in het aanboren van pijpleidingen welke in bedrijf zijn. Door middel van een aantal gerenommeerde vertegenwoordigingen, ordelin een professioneel advies en een goede service, bieden wij op maat gesneden oplossingen aan onze klanten, voor installaties[o? Het over de gehele wereld. Wegens groei van de aktiviteiten is er behoefte aan versterking in de volgende funkties: i)e eerst {eheime )p de a napte. :tters o ennelij: endien e aardt ils een nakker fonds a; pkkel ti en als a. ;elen lu iovjet-cl fanaf h kij Ier lang: indelijk Tachtwa ,Wat eei (VALVES WELLHEAD EQUIPMENT) De funktie Na een introduktieperiode van produkttraining en het ver trouwd raken met de werkmethoden, werkt u in de verkoopbin nendienst voor afsluiters en "wellhead equipment". U bent voor uw produkt en/of markt verantwoordelijk voor offertes, opdrachten en leveringen en de bijbehorende administratie, dokumentatie en voortgangskontrole. U bent gesprekspartner voor zowel klant, leverancier en andere afdelingen binnen PEB. Doorgroei naar een buitendienstfunktie is te zijner tijd mogelijk. U rapporteert aan de afdelingsmanager Vereist - Minimaal MBO-niveau (Wtb). - Goede beheersing van de Nederlandse e - Goede kontaktuele vaardigheden. - Kennis van het werken met PC's. - Ervaring in een zelfde funktie strekt tot aanbeveling, niet noodzakelijk. - Leeftijd 21-35 jaar - Militaire dienstplicht vervuld. De funktie De werkzaamheden omvatten het opstellen en bijhouden van een bibliotheek van samenstellingstekeningen en het uitwer ken van fabrikagetekeningen voor geprefabriceerde pijplei- dingsystemen. U rapporteert aan de afdelingsmanager. PEB kan zorgdragen voor een opleiding tot CAD-tekenaar. Vereist - MBO-niveau (Wtb/elektro) - Goede beheersing van de Nederlandse - Ervaring met CAD systemen (Autocad ve aanbeveling, is echter niet noodzakelijk. - Leeftijd 20-30 jaar. - Militaire dienstplicht vervuld. ludere ti kent val faten. |an de K pdaan... tussisch chouwsj housiasi de Engelse taaien!^ i 10.0) strekt toUjchail Met i toe: Voor de juiste persoon biedt PEB - De mogelijkheid om uw kennis en ervaring te gebruiken en verder te ontwikkelen. - Werken in een organisatie met korte kommunikatielijnen en een informele werksfeer, waar inzet en enthousiasme wor den gewaardeerd. - Een goed salaris, waaronder een 13e maand en bonusrege ling en prima sekundaire arbeidsvoorwaarden. U heeft belangstelling voor een van de bovenstaande funkties en u meent aan d< betreffende profielschets te voldoen, stuur dan uw sollicitatiebrief met c v. aan Pipeline Equipment Benelux B.V., Postbus 186, 2700 AD Zoetermeer. Uw sollicitatie zal discreet worden behandeld. Voor telefonische informatie kunt u zich richten tot de he M. H. Zijlmans, tel. 079-417714. dien 'sjelnakt :fï no§ hond ronken [ode Ple ileum n had jemminj

Leidse Courant | 1991 | | pagina 24