A :)I pe Peuterspeelzalen Alkemade krijgen mogelijk meer geld EckLwGomatit LEIDEN OMGEVING REGIOJOURNAAL Voorschotense bistro vraagt vergunning voor omstreden terra; I< Kweker mag kas bouwen op gren| tuinbouwgebied^ BURGERLIJKE STAND Inspraakrondes over nieuwe stortplaatsen li JÉ OO DONDERDAG 22 AUGUSTUS 1991 g Bazar Tesselschade-Arbeid trekt enorme belangstelling NOORDWIJK De jaarlijkse bazar van de Algemeen Nederlandse Vrouwenbeweging Tesselschade-Arbeid Adelt in Grand-Hotel Huis ter Duin presenteerde zich gisteren als een evenement van formaat. Al direct na de opening 's morgens was de toeloop zo groot, dat in de ruime zaal van het hotel de bezoeksters nauwelijks tot de kramen konden doordringen. De bazar, georganiseerd door afdelingen Lei den en Rotterdam, kan bogen op een reeds jaren bestaande traditie in de reeks Evenementen, die in de zomermaanden voor vertier zor gen in de badplaats. Men kan zich op de bazar niet alleen voorzien van allerlei nuttige en smaakvolle goederen, maar ook ideeën op doen voor eigen handwerken of andere vormen van huisvlijt. De or ganiserende verenigingen hebben op deze verkoopdag prima zaken kunnen doen. Met de opbrengst steunen zij het doel van Tesselscha de-Arbeid Adelt om alleenstaande vrouwen, ongeacht hun gezindte, of zij die niet buitenshuis kunnen werken, te helpen. Tesselschade- Arbeid Adelt werd in 1871 opgericht en is de oudste Nederlandse Vrouwenbeweging. Er is behalve een afdelingsbestuur, een landelijk bestuur, waarin de 42 afdelingen uit het land vertegenwoordigd zijn. Jongetje (7) aangereden ALPHEN AAN DEN RIJN Een ze venjarig jongetje uit Alphen is gister morgen in de Bloemhofstraat aangere den door een auto. Hij reed op zijn fietsje en sloeg linksaf de Aarkade op. Een 28-jarige Alphense kwam uit de te genovergestelde richting en kon niet meer tijdig stoppen. Het kind is met on bekende verwondingen overgebracht naar het AZL. Acht inbraken in Voorschoten VOORSCHOTEN Inbrekers hebben vannacht acht woningen aan de Zwa- luwweg en omgeving bezocht. Via openstaande bovenlichtjes werden gro tere ramen opengetrokken, waarna de dieven op zoek gingen naar geld. Dat werd echter nauwelijks aangetroffen. De acht inbraken leverden in totaal maar een paar honderd gulden op. Wegen in Zoeterwoude dicht door asfaltering ZOETERWOUDE De krui- sing Weipoortseweg-Nieuweweg in Zoeterwoude wordt volgende week geasfalteerd. Ook het ge deelte van de Weipoortseweg tussen de Nieuwe weg en het Weddepad zal van een nieuwe asfaltlaag worden voorzien. Vanwege de werkzaamheden zijn de betreffende wegen op woensdag 28, donderdag 29 en vrijdag 30 augustus afgesloten voor het doorgaande verkeer. Voor aan wonenden bliift wel een - beperkte - mogelijkheid om de werkzaamheden te passe ren. De weggebruikers zullen evenwel rekening moeten hou den met vertraging. College voorstander verplaatsing markt LEIDERDORP Het Leiderdorpse college van burgemeester en wethou ders houdt niet langer vast aan de Hoofdstraat in het oude dorp als plaats voor de weekmarkt. In een officiële re actie op het rapport van de Kamer van Koophandel over de markt wordt voor zichtig gesteld dat de markt niet meer thuishoort in de Hoofdstraat. Het colle ge onderschrijft het standpunt van de Kamer van Koophandel dat er een kleine markt aan de Hoofdstraat kan blijven, die gespecialiseerd is in voedsel en dergelijke. Daarmee lijkt de weg vrijgemaakt voor verplaatsing van de markt naar winkelcentrum Santhorst, meer centraal in het dorp. Dat is ook de wens van de ambulante handel. Rivieren in Forepark LEIDSCHENDAM Zeven straten in het be drijvengebied Forepark in Leidschendam zul len namen van grote Europese rivieren krijgen.' De straatnaamcommissie heeft de gemeente raad dit geadviseerd gelet op het internationale karakter van het bedrijvenpark en met een zij delingse blik op Europa 1992. De namen zijn: Donau, Loire Theems, Elbe, Rijn, Tiber en Taag. Enkele stromen door verschillende lan den en de namen symboliseren hierdoor tevens de verbindingen binnen Europa. De verkave ling van Forepark is nog niet geheel afgerond dus zullen nog straatnamen volgen. Automobilisten over de schreef ALPHEN AAN DEN RIJN Bij een snel heidscontrole gistermorgen tussen tien uur en half één op de President Kenneylaan in Al phen hebben 65 automobilisten een proces-ver- baal gekregen wegens te hard rijden. De hoogst gemeten snelheid was 77 kilometer. Controle levei één illegaal op LISSE De rij] tie van Lisse he samenwerking andere korpsen Dienst Inspectie beidsverhoudingt gistermorgen d bedrijven geci leerd op de aan\ heid van il werknemers. De trole leverde éér' gale vreemdelin van Turkse nati teit. De man is dragen aan de v delingendienst Den Haag. I0LE MAS 'EN speeld ub Zuic verrast WETHOUDER L. BEELEN (VVD) OVERWEEGT NIEUW VOORSTEL ALKEMADE Wethou der L. Beelen (VVD) komt wellicht met een aangepast voorstel voor de subsidiëring van de peu terspeelzalen. Hij zei dat gisteren na afloop van een roerige vergadering van de commissie financiën. Het nieuwe voorstel komt aan de orde in de gemeen teraad op 2 september. Zoals bekend wil Beelen de peuterspeelzalen niet meer dan 85.000 gulden subsidie ge ven, terwijl volgens het be stuur van de speelzalen min stens 100.000 gulden nodig is. De wethouder zei gisteren waardering te hebben voor het werk van de peuterspeelzalen, maar benadrukte dat het niet iets nieuws is wat er op de speelzalen voor peuters wordt gedaan. Toch zei Beelen uit eindelijk dat er wellicht een aangepast voorstel komt. De commissie financiën was gisteravond net zo verdeeld in haar advies over verhoging van de subsidie aan de peuter speelzalen als eerder deze week de commissie welzijn. Uitspraken van de commissie leden werden veelal gevolgd door luide goed- of afkeurende reacties van de mensen op de publieke tribune. Namens de ouders maakte L.M. van der Klauw weer gebruik van het spreekrecht en ook voorzitter H. Krantz van het speelzaalbe- stuur De Mammoef en 't Jaar tje, deed dat weer. Krantz benadrukte zijn wens dat de gemeente de perso neelskosten van twee leidsters per groep zou moeten subsidië ren en niet van één leidster en één 16-jarige assistent-leidster per groep. Er is geen verschil van mening meer over een sa larisregeling via de CAO-wel- zijn in plaats van het mini mumloon. Krantz vindt dat de leidsters recht hebben op uit betaling van de overhead-tijd van drie kwartier per dag; de gemeente vindt dat die werk- organisatietijd voldoende wordt gecompenseerd door de zes weken grote vakantie. „Het niet uitbetalen van over- headtijd geldt wel in het on derwijs maar volgens de CAO- welzijn hoor je te betalen voor de uren dat je werkt. Zo niet, dan kan het personeel met het volste recht naar de rechter stappen", aldus Krantz. Plichten F. Schoonderwoerd, die vond dat het speelzaalbestuur zijn plichten als werkgever moet kunnen nakomen. „Een subsi diebedrag kun je niet lukraak op een bepaald bedrag fixeren; je moet zo'n bedrag ergens aan kunnen toetsen", zei Schoon derwoerd. Zijn partijgenoot H. van Ulden vond dat het colle gevoorstel voor de commissie financiën aangepast had moeten zijn aan de meningen in de commissie welzijn van afgelopen maandag. CDA'er D. Nagtegaal vond eveneens dat de gang van za ken niet de schoonheidsprijs verdient. „Als de gemeente het financieel niet kan trek ken, dienen de uitgangspunten voor subsidiëring te worden bijgesteld", aldus Nagtegaal. Hij steunde een voorstel zoals zijn partijgenoot N. van Ruiten dat in de commissie welzijn had gedaan. Dit voorstel komt neer op een jaarsubsidie van 89.000 gulden en het bijstellen van enige subsidie-uitgangs punten. Net als Van Ruiten vond Nagtegaal dat de ge meente een minimumleeftijd van drie jaar om toegelaten te worden tot de peuterspeelzaal niet mag dicteren. „Een derge lijke maatregel behoort tot de competentie van het speelzaal- bestuur", aldus de CDA'er. De VVD steunde wethouder Beelen door dik en dun. H. van Duykeren (VVD) noemde Beelen zelfs 'moedig'. „De hui dige tekorten bij de peuter speelzalen zijn het gevolg van door het bestuur doorgevoerde maatregelen, die niet werden gesteund door het college". Van Duykeren vond dat het aloude spreekwoord: „Wie zich brandt moet op de blaren zit ten", van toepassing is op het speelzaalbestuur. éÊÊÊÊf*. Eremetaal voor A. Willemse De heer A.M.J.C. Willemse, chef van de afdeling burgerzaken in de gemeente Lisse kreeg middag de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. BurgemeestQdaar oo van der Kroft reikte hem de bijbehorende versierselen uit in het gemeentehuis. Willemse, r foto geflankeerd door zijn vrouw en de burgemeester, viert zijn 40-jarig jubileum als ambterfa overheidsdienst. Hij zal tevens per 1 september gebruik maken van de VUT-regeling. Willemé begonn naast zijn ambtelijke werkzaamheden ook actief op maatschappelijk gebied. Hij was mede-c n Aartn ter van de afdeling Lisse van Veilig Verkeer Nederland. Verder was hij betrokken bij de plaat lubgeno* VVV en de commissie tuin- en gevelversiering. !e sets- FOTO: HENK VAN DEDlaatste z Evenemen tenmarkt In de historische dorpskern in Noord wijk wordt zaterdag op het Lindenplein een kin dervrijmarkt gehouden. Deze markt begint om tien uur. Alle kinderen mogen er aan mee doen. Tevens is er een evenementenmarkt met als thema „natuur" en kan men terecht op een braderie in de Kerkstraat. Voor kinderen zijn attracties aanwezig en op een groot podium kunnen ar tiesten optreden. Geïnteres seerden kunnen zich aanmel den bij Arno Bos, Losplaats- weg 8, Noordwijk. Ook pro fessionele artiesten verzorgen optredens. In het Jemo-cen- trum (Molenstraat-Sint Je- roensweg) kunnen kinderen zich tussen tien en vijf uur laten schminken en zich gra tis laten fotograferen. Wandeltocht De Wandelkring Leiden houdt zaterdag en zondag bos- en duinwandeltochten in Noordwijkerhout. Deelne mers kunnen kiezen uit een tocht van 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer. Er wordt gestart tussen negen uur 's morgens en twee uur 's middags van af café-restaurant De Duin- poort aan de Langevelder- laan 22 in Noordwijkerhout. Orgelconcert Ronald de Jong bespeelt za terdagavond het orgel van de Oudhoornsekerk in Alphen aan den Rijn. Hij speelt werk van onder meer Bach en Mendelssohn. Het concert begint om kwart over acht, toegang is gratis. Collectanten In Leidschendam zijn nog collectanten nodig voor de nationale collecte van de Kankerbestrijding die van 26 augustus tot 8 september wordt gehouden. Dit jaar wordt extra aandacht besteed aan 'Jeugd en Kanker' en aan voorlichting aan kinde ren en jongeren. Voor infor matie of aanmelding kan men terecht bij mevrouw H. van Noort, telefoon 3271449 of mevrouw. A. Spittje, tele foon 3270966. Muziek De horecabedrijven aan de Koningin Wilhelmina Boule vard in Noordwijk houden een muzikaal weekeinde. In elf gelegenheden wordt vrij dag, zaterdag en zondag op getreden door muziekgroe pen. Op het Vuurtorenplein treedt zaterdagavond van zes tot negen uur de EgerlSnder Blaaskapel De Zeedorper Muzikanten op en 's avonds begint om half elf een vuur werk. 's Middags rijden tach tig oldtimers door Noordwijk. Zondagmiddag wordt op het Vuurtorenplein van één tot zes uur zomermarkt gehou den. Han dbaltoern ooi Honderd clubteams uit Ne derland. België. Duitsland, Frankrijk en Oostenrijk doen mee aan een handbaltoer- nooi, zondag op sportcomplex Westvliet aan de Westvliet- weg in Leidschendam. Aanvang tien uur. Er worden driehonderd wedstrijden ge speeld. t van h< ek bij di len Berj Drit 1 VOORSCHOTEN De eigenaar van Bar-bistro en snackbar Entre Nous heeft een hinderwetver gunning voor een terras aangevraagd. Horeca-on- dernemer M. Bruinsma wil het voetpad bij de bi stro als terras inrichten. Het etablissement is ge vestigd aan het Plancius- plantsoen en is de enige horecavestiging in de wijk Noord-Hofland. Tot nu toe werd het voetpad, dat behoort bij de openbare weg, al gebruikt tijdens de zo mermaanden als terras, maar dat is in strijd met de hinder wet. Omwonenden hebben re gelmatig geklaagd over gelui- doverlast. Voor de afdeling Bouwtoezicht en Milieu van de gemeentesecretarie is deze aanvraag een 'heet hangijzer'. Entre Nous is de enige horeca vestiging in de wijk Noord- Bewoners van de flats in de buurt van de bistro ondervin den overlast van Entre Nous. Een aantal van hen is al op leeftijd en wil zeker in de zo mermaanden rustig op de bal kons zitten zonder mee te ge nieten van de muziek en soms het gezang van de barbezoe- Enige jaren geleden was er sprake van een verplaatsing van de gehele horeca-inrich- ting naar de overzijde van het winkelcentrum Hofland, waarvan het pand deel uit maakt. Tegen verplaatsing kwamen veel bezwaren van de bewoners, die dan de vesti ging naast hun deur zouden krijgen. Besloten werd een verschuiving te maken met de parkeerplaatsen, waardoor de horeca-vestiging kon blijven staan. Thans staat het pand los van het winkelcentrum en zo op het oog ideaal. Exploitant M. Bruinsma voelt zich steeds „gepakt" door en kele lastige buurtbewoners. Hij wijst erop dat een horecagele genheid na zes uur 's avonds nu eenmaal altijd meer men sen trekt dan een gewone win kel. Enige maanden geleden hield Bruinsma een barbecue- feest en nodigde daarbij ook de omwonenden uit. Het resul taat was dat de omwonenden wegbleven, de politie op zijn dak stuurden en het hele feest niet doorging. Op dat moment moest ook de wet nageleefd worden en zo verdwenen de tafeltjes en stoelen van het voetpad, dat alleen voert naar Entre Nous. Bruinsma zegt dat voor een dig is dat tijdens de maanden de schuifpui gaat en de klanten op eA ras kunnen zitten. De f standers mogen een lang hun bezwaren int en bovendien is er mat middag 9 september eenf zitting om kwart over het Ambachtshuis. De £ER KLElf klantenkring van Entre] is bereid het horecabedL„.T steunen. Eén horecabedr^^*. een wijk van 7000 menjtel in C beslist niet te veel,, zo yi Euro zij- of ni lyclub laar to i ;eams vele n morg lur acl b speel -agdlaa lbon, h Hannt iOgniw LEIDEN Overleden: A. J. Dekker geb. 26 okt. 1909 man; J Faas geb.2 okt 1919 man; A. F. Timmerman geb. 21 feb. 1908 echtgenote van R. A. van der Capellen; J. van Meijgaarden geb. 22 april 1911 man, F. Kok geb. 16 okt. 1915 man; G F. Abbink geb. 20 feb. 1912 gehuwd geweest met J. M Hilkhuijsen; T van Baarle geb. 20 mei 1991 dochter; Chr. Groenendijk geb 6 juli 1926 man; J P. Gerritsen geb 15 feb. 1907 man; J W. Jonk mans geb. 20 juni 1920 gehuwd ge weest met M. Nauta; G. J. Schrijer geb. 3 juni 1903 man; R. A. Lau geb. 2 mei 1940 echtgenote vap J. van der Schee; J. W. van Dijk geb. 18 juli 1916 gehuwd geweest met J. B. van Deursen, M E J. Schoenmaker geb. 6 mei 1929 echtgenote van G. Gijs man; C. P. L. Compier geb. 29 dec. 1915 man; J. Swets geb. 27 dec. 1903 man; G. E. Eswilder geb 11 juli 1916 gehuwd geweest met A. Wassenaar; S. J. Beukema geb. 1 april 1901 echt genote van T. D. Schaper; V. Truder geb 9 mei 1905 gehuwd geweest met J. Overste; A C. Tetteroo geb. 27 juli 1916 gehuwd geweest met A. J. van Berge Henegouwen; R. D. Prem- chand geb. 18 juli 1962 man; Ph. J. van den Bos geb. 16 sept. 1903 ge huwd geweest met R. van der Vegte; C. M. Riethoven geb. 21 okt. 1948 echtgenote van A. J. van Bakkum; D J. Bavelaar geb. 29 feb. 1916 man; R. J Krombeen geb 21 okt. 1966 man; H. M. de Munnik geb. 17 aug. 1899 gehuwd geweest met J. F Hamann; G. Westerbeek geb. 16 aug. 1911 man; D de Jong geb. 26 juli 1991 zoon; L. Lasander geb. 24 okt. 1923 man; A. Ramak geb. 28 juli 1917 man, W. F. van der Blom geb 1 okt. 1915 man; M D. van der Ploeg geb. 6 okt 1945 man; D. Eilers geb. 3 juli 1917 ge huwd geweest met W. Huijsman; M. J. Juffermans geb. 20 okt. 1906 ge huwd geweest met C. Waasdorp, H. J. Versteegen geb. 7'jan. 1927 man; H. van Wijk geb. 19 nov. 1909 gehuwd geweest met A. Verrips; W. F. Dero- gee geb 15 jan 1931 man; M. Heel geb. 1 feb. 1896 gehuwd geweest met J L. Walch; M. Heel geb. 1 feb. 1896 gehuwd geweest met A. van Kam pen; J. A. Baartwijk geb. 12 okt. 1907 echtgenote van C. van der Matten. Ondertrouwd: W. M. G. Steenvoor den en K Bodrij; J. H. Verheij en M. Toret; E. A. H. Kroon en J. B. van Duijn; C. A. van Dam en K. P. Jong- schaap; G. J. Kluivers en I. M. Post- ma; P. L Veger en W. G. Frudiger; H Z. Waworuntu en E. H. C. Sluiter; R. J. P. Mulders en E. F Venemans; J. T. Drop en G. E. F. M. van Aren- donk; P. J Bakker en Y. J. ten Kate; M. H. E. W. Bouwmans en C.J. A. Schenning, A. C. Jonge Vos en M. E. van der Kwaak. Obelisk onthuld Gedeputeerde mevrouw I. Günther van Zuid-Holland onthulde gisteren in Groenendijk in Hazerswoude-Rijndijk de obelisk van kun stenares Jackie Bouw. Daarmee werd het kunstproject van de Culturele Raad Hazerswoude om alle kernen van de gemeente Rijne- veld te voorzien van een kunstwerk voorlopig afgesloten. Inmiddels zijn al drie bronzen beelden geplaatst in de voormalige gemeente Hazerswoude. De obelisk of „windbreak" van Jackie Bouw uit Bodegraven, die aan de Rijndijk 92 staat is bedoeld als aantrekkelijk teken en oriëntatiepunt. FOTO: WIM VAN NOORT LEIDEN Inwoners van Zuid-Holland kunnen tot eind oktober zeggen wat zij vinden van de plannen van de provincie Zuid- Holland voor de aanpak van het bouw-, sloop- en bedrijfsafval voor de ko mende vijf jaar. Boven dien ligt het bijbehorende milieu-effectrapport ter inzage op het provincie huis en op alle Zuidhol landse gemeentehuizen. Belangrijkste doelstelling van het plan is het verminderen van de hoeveelheid afval die moet worden gestort. Om dat te bereiken wil de provincie hergebruik en nuttige toepas sing van deze afvalstoffen be vorderen. Dit kan onder meer door het acceptatiebeleid en de tarieven van de stortplaatsen te wijzigen. Zo wordt het bij voorbeeld duur om afval te storten waarin veel hout voor komt dat opnieuw kan worden gebruikt. De storttarieven moeten in alle provincies gelijk worden om te voorkomen dat 'elders in den lande' gestort gaat wor den. Het provinciebestuur stelt zelf het goede voorbeeld door die afvalstoffen opnieuw te ge bruiken bij de aanleg van pro vinciale wegen en bouwwer ken. De provincie hoopt met deze en andere maatregelen het afval volgend jaar terug te brengen tot 1,6 miljoen ton en op de langere termijn tot 1,1 miljoen ton. Ter vergelijking: in 1989 werd nog 2,6 miljoen ton bouw-, sloop- en bedrijfs afval gestort. In het milieu-ef fectenrapport (MER) staat ver meld hoe de afvalverwerking het minst nadelig is voor het milieu. Een MER is een wette lijk verplicht onderzoek dat vooraf moet gaan aan activi teiten met mogelijke gevolgen voor het milieu. Ondanks alles blijven er stortplaatsen nodig in de provincie. Voor de korte termijn worden die aangelegd in Zoetermeer, Vlaardingeh en Dordrecht. In het ontwerpplan worden bovendien zes locaties geschikt genoemd voor de pe riode na 1997. Drie daarvan zijn geschikt voor het storten van bouw- en sloop- en be drijfsafval: Wassenaar, Zoeter meer en Ridderkerk. De ande re drie zijn daarnaast ook ge schikt voor het storten van bagger: Rotterdam, Bergschen- hoek en Bernisse/Spijkenisse. Over ontwerpplan en het mi lieu-effectenrapport wordt maandagavond 23 september (19.30 uur) op het provincie huis in Den Haag een hoorzit ting gehouden. De inspraak ronde duurt tot en met 25 ok tober. ALKEMADE Kweker Olijerhoek mag aan de Korte Oostweg in Nieuwe Wetering een kas bouwen. Gisternacht stelde de commissie ruimtelijke or dening voor het college van burgemeester en wet houders dit advies op na dat eigenaar L. Hoogen- boom van de Nieuwe We- teringse manege zijn be zwaren tegen het plan had uiteen gezet. De omstreden kas is gepland op een perceel dat in het be stemmingsplan is aangegeven als groenvoorziening, maar nu voor koude grondstuinbouw wordt gebruikt. Buurman Hoogenboom vindt dat de te plaatsen „veel te smalle" kas zó dicht op de slootkant komt, dat de sloten niet meer machi naal kunnen worden ge schoond. Hij vreest dat die klus daarom voortaan via zijn land zal worden geklaard. De sloot tussen het perceel van Olijerhoek en dat van Manege Hoogenboom Ruitersport is de drinkwatervoorziening voor de paarden. Hoogenboom ver wacht dat de sloot nóg meer met bestrijdingsmiddelen zal worden vervuild dan nu geval is en dat dit nadeli volgen zal hebben voo paarden. De manege-eigenaar schuwde de commissi< dat de groenvoorziening gens het bestemmingsplaQ( doeld was om het Derde bouwgebied af te sche „Daar kan straks niets van terecht komen", zi Ook merkte Hoogenboo dat de kas de aanleg va fietspad langs de dijk on lijk zal maken. Volgens enboom heeft Olijerhoel drie maanden geledei vraagd een bod uit te br op de grond. „Ik heb ee reëel bod gedaan, maar de plotseling toegestane bouw kon het bod n; niet op". Namens Olijerhoek voer rist T.A. Soesbergen woord. Soesbergen liet dat het bod van Hoogei onvoldoende soelaas „Mijn cliënt moet zijn uitbreiden, omdat twi zijn zoons de kwekerij willen overnemen. Hij kerde dat de bewuste handmatig zal worden baggerd en niet macl Volgens de jurist kan H< boom zijn paarden het laten drinken uit speci plaatsen waterbakken land. en om voorlo een Bristo] ld en 1 het tc idingin Politie onderschept klein hasjtranspo éi ALPHEN AAN DEN RIJN Twee Hagenaars, 26 en oud, zijn gisteren in de Louise de Colignystraat in Alphei gehouden nadat in hun auto honderd gram hasj was gev< De jongste Hagenaar had bovendien vierduizend gulden op zak. Zowel hasj als geld is in beslag genomen. De politie een koffieshop in de Van Nesstraat al enige tijd in de gate dat de zaak geregeld overlast veroorzaakt. De Hagenaars men net uit de zaak en reden regelrecht naar de woning beheerder van de shop. Na een achtervolging door de van Alphen aan den Rijn werd het tweetal aangehouden, woning van de beheerder werd nog anderhalve kilo sof gevonden. Alle betrokkenen zitten nog vast maar wordei daag na te zijn verhoord weer op vrije voeten gesteld ebben >ernooi echt I ioensch allen", Tieme zijn c( doel v n is di tampioe te krijg s weer isteland jk anir tichting Toeri oenen ie uitbi lit bij van hel !e ev( ;e bijko 1RDWI staat c 0;t tek< !7 augi irmis j n tot e <€RDA( Viswed van de Ringste 's acl s Behend pony's I^dag Openin

Leidse Courant | 1991 | | pagina 10