ederlandse jus is er af ïewart klasse |>art tijdens luteh Open oJIev bailers laten unieke kans liggen SPORT 11 TOUR DE FRANCE Hagenaar Tawaris wint hoofdprijs 98dAcSou/icmt MAANDAG 29 JULI 1991 3 ai ermzilver te Hageman INBORN Mette Hageman isteren in het Oostenrijkse n de zilveren medaille ge in het Europees golfkampi- voor vrouwen amateurs. De 'se moest drie slagen toegeven Francaise Delphine Bourson. n had op de eerste dag de lei- ■t een ronde van 70 slagen. Dat kon zij niet vasthouden, wel zij regelmatig: 75 76 76. Bour- le de basis in de tweede en der- Ie toen zij met scores van 71 ig Boursons landgenote Sandri- idiburu totaliseerde even veel ds Hageman, maar moest het ifstaan omdat de Nederlandse slotronde speelde. Damtitel voor Guntis Yalneris Hennie Dompeling schiet naar brons NIJMEGEN De 23-jarige Guntis Valneris heeft de Open Nederlandse damtitel veroverd. De uitdager van wereldkampioen Tsjizjov nam in de derde ronde de lei ding en stond die niet meer af. De eindzege dankte de Letse grootmeester vooral aan de overwinning op de Nederlander Van der Wal, die vorig jaar dit toernooi in Nijmegen won. Daardoor bleef Val neris zijn landgenoten Baljakin en Gantwarg voor, die eveneens vijftien punten verzamelden, maar in tien ron den een minder zwaar programma afwerkten. De beste Nederlander werd Van der Wal op de vierde plaats met veertien punten. Van der Wal liep in de openingsronde al een achterstand opdoor remise te spelen tegen Karen van Lith, die in dat duel twee winstvarianten miste. De beste van de elf deelnemende vrouwen was de Sovjet- russische Nina Jankovskaja Met dertien punten eindig de zij als achttiende. Nationaal kampioene Karen van Lith was met twaalf punten op de 33ste plaats de beste Nederlandse vrouw. BOLOGNA Hennie Dompeling heeft tijdens de Europese kampioenschappen schieten in Bologna voor het enige Neder landse succesje gezorgd. Dompeling eindigde als derde op het onderdeel skeet. Alleen de Duitser Wagner en de Tsjechoslo- waak Adamec schoten scherper dan de man uit Diemen. De bes te schutter komen uit de Sovjetunie; zij behaalden in Bologna acht keer goud, zeven keer zilver en negen keer brons. Anton Geesink accepteert uitnodiging SCHIPHOL Precies één jaar voor de openingsceremonie heeft Anton Geesink de uitnodiging aanvaard een Nederlandse ploeg naar de Olympische Spelen in Barcelona te sturen. Het Nederlandse IOC-lid ontving de brief per snelpost in het hoofd kantoor van EMS op Schiphol. EMS is één van de sponsors van de Olympische spelen. Op aanraden van Geesink werd het be drijf onder de vlag van PTT Post ook actief op de Nederlandse olympische markt door middel van een rechtstreekse financiële injectie voor het NOC. SPORT OP TV VANDAAG Nederland 2, 19.13 uur: Sportpanora- ma. specials (3): Het varen op Lem- steraken. Nederland 3, 22.15 uur: Studio Sport Journaal. BBC 2, 00.15 uur: Cricket, samenvat ting vierde testmatch Engeland-West- Indië. Sportnet, 18.00 uur: Sport Eurosport, 18.00 uur: Sport. MORGEN BBC 2, 10.30 uur: Cricket, hoogte punten vierde testmatch Engeland- West-lndie. 15.15 uur: Glorious Good wood, paardenraces. Sportnet, 08.00 uur: Sport Eurosport, 14.00 uur: Sport. STOUWDAM |S Niet Greg Le- Gianni Bugno, Chiappucci of ht Fignon is de gro- Jliezer van de 78e van Frankrijk, Erik Breukink. De symboliseert tee de Nederlandse Die fluctueerde Kr tussen de niveaus en zeer slecht, de l-overwinningen ^lle Nijdam en Jean- lan Poppel ten spijt. I Breukink moet de Vvisseling in de Tour fer pijnlijk zijn geweest. I hij in Oostenrijk de van zijn stille aftocht te verwerken, ver- Indurain, Bugno en ^ucci de gevestigde orde. %e musketiers zijn niet ÉBreukinks generatiege- ■maar ook renners voor ■Nederlander niet onder doen Kijkend naar de Kebeelden zal Breukink .frbeten hebben gereali- Twelkè geweldige kans eft gemist. Op het mo- [ttlat de Nederlander de Tour verliet stond hij in het klassement voor Chiappucci (5.05), voor Bugno (2.38) en voor Indurain (1.04). Nagalmen Aan Breukinks absentie kleeft nog een ander aspect Hij heeft de strijd om de gele trui ge mist. Ook al had de Nederlan der die verloren, dan nog was hij een ervaring rijker gewor den. Dat hij niet heeft kunnen ervaren hoeveel vorderingen hij heeft gemaakt, betekent voor de wielrenner Breukink puur verlies. Hij heeft in dat opzicht een jaar verspeeld. Bovendien zal de voortijdige terugtrekking van PDM uit de Tour nog lang nagalmen. Een echo die Breukink nog vaak gaat horen. Niet zozeer de voedselvergiftiging als wel de daaropvolgende wolk van ne gatieve publiciteit bezorgt het blazoen van Nederlands beste wielrenner een smetje. Vooral in het buitenland staat de va derlandse wielersport onder zware verdenking van doping- gebruik en andere duistere praktijken. De aftocht van Breukink maakte schrijnend duidelijk dat de Nederlanders interna tionaal weinig meer voorstel len. Daarvoor had Peter Post ongewild al een indicatie gege ven door zijn Tourploeg op één na uit louter buitenlanders samen te stellen. Per saldo heeft Panasonic acceptabel ge presteerd. Net als PDM, Buc kler en TVM won Panasonic een etappe (Ekimov) en wijst een klassering in het geldklas- sement boven Buckler en TVM op betere resultaten in de breedte. Van de Nederlan der moest het niet komen, want Marc van Orsouw is am per in beeld geweest. Miserabel TVM leunde zwaar op Gert- Jan Theunisse, maar die kon de hoge verwachtingen niet inlossen. Een jaar toekijken werkt zwaarder door dan ver ondersteld. De Tour is iets an ders dan de Ronde van Lu xemburg of de Mijnvalleien. Theunisse herstelde zich in de Alpen redelijk van een inzin king in de Pyreneeën en ver dient het voordeel van de twij fel. Met een dertiende plaats springt hij er nog voordelig uit. De Brabander werd met vlag en wimpel de beste Ne derlander! Winst bij zevende poging PARIJS In zijn zevende po ging heeft Miguel Indurain de Tour de France gewonnen. Hij debuteerde in 1985. Zijn resultaten in de Tour zijn: 1985: opgave in vierde etappe; 1986: opgave in twaalfde etap pe; 1987: 97ste; 1988: 47ste; 1989: 17de, winnaar van de etappe in Cauterets; 1990: 10de, winnaar van de etappe in Luz-Ardiden; 1991: 1ste en winnaar van de tijdritten in Alencon en Ma con. Zijn Nederlandse ploeggenoten deden het miserabel slecht. De conclusie luidt dat de jus er af is van de Nederlandse wieler- spoit. Achter Breukink en in mindere mate Theunisse be staat het vaderlandse wieler- korps uit meerijders en knech ten Een ander teken aan de wand is dat in de Nederlandse Tourploegen het aantal buiten landse renners jaarlijks toe neemt. En die in het geval Ko- nisjev en Ekimov ook nog voor de spaarzame successen moeten zorgen. Gert-Jan Theunisse ontdoet zich van de inhoud van zijn maag na al twee dagen ziek te zijn geweest. Iets waaraan hij ditmaal geen ruchtbaarheid heeft gegeven. FOTO: ANP -JOUj Hoe kun je een ve fjlolleybal verliezen als je j) in sets en 14-10 voor- 1 „Dat kan helemaal zei NeVoBo-voorzitter "*unk in Milaan. Even te il had hij gezien dat het 611gelijk gaat. In het slot- inde van de World Lea- Ufuikelde Nederland vrij- Ver de drempel naar Nigtioor verlies tegen we- unt Inpioen Italië De val :en.jo slecht gebroken, dat ;en l(jetunie de derde plaats envfie wit weggetrokken 'ornitneuzen weggriste. Ita- inkrbmde door de tweede heen de World League door ok d winst in de finale in sets. Na het verlies van de derde set, viel Nederland ver terug. De gedachte dat het nog altijd 2-1 stond, leefde kennelijk te weinig. Bovendien hadden de Azzurri hun kampioensvorm weer opgeraapt en in goede doen is Italië gewoon beter dan Nederland. In het met 12.000 man publiek (onder wie Marco van Basten) volle Milanese Forum bleek, dat de nummer zeven van het WK dichter bij de absolute wereldtop is gekropen. In groep A hield Nederland Bra zilië achter zich en won een keer van Cuba. Tijdens de fi nale ontbrak tegen wereld kampioen Italië vrijdag één punt, tegen de Russen was de ploeg een dag later leeg: 3-1 (15-12 10-15 15-13 15-8). Het echte gevecht met de Sovjets is over vijf weken tijdens het EK in Duitsland, als olympische deelneming te verdienen is. Louterend De vraag is of Nederland snel genoeg kruipt op de weg om hoog, op een jaar vóór de be oogde topprestatie tijdens de Olympische Spelen van Barce lona. Een zege tegen Italië had louterend kunnen werken, want de tijd dringt. Zwerver: „We moeten nog harder gaan trainen. Ik moet nog meer doen. Hier in Milaan had ik willen schitteren, maar het viel tegen. Ik ben hele maal op." Avital Selinger: „We zitten op hoog niveau We speelden hier met de top-drie van de wereld. Het enige dat ontbreekt is de bekroning zwart op wit. Dat is een kwes tie van tijd. We geven die ons zelf tot volgend jaar. Als het niet lukt. hebben we er alles aan gedaan. We zijn geen „Sis- si's" (zijn woord voor softies). Italië was beter, we moeten eerlijk zijn." De Italiaanse bondscoach Ve- lasco vond pas in de derde set de ideale opstelling, een mix ture van wereldkampioenen en de tweede keus. Maar toch? Niemand wilde expliciet toe geven dat het probleem mis schien wel tussen de oren zit. Brokking, hij was volgens zeg gen in de nacht na „Italië" 200 keer wakker en bovendien gek geworden, deed het een beetje. „Het is een drempel waar je een paar keer tegenop loopt en waar je een keer overheen moet. Zoals een hardloper die op jacht is naar een wereldrecord." Selinger daarentegen: „Ik speel hetzelfde bij 2-2 of 4-0 dan bij 14-10." En Klok. „Ik wist hele maal niet dat het 14-10 stond." Aanvoerder Avital Selinger: „Zij beschikten over mensen die nog niet mcfe waren. Wij speelden vrijwel de hele tijd met dezelfde jongens." De nedelaag was extra wrang, omdat Italië de volgende dag in de finale tegen Cuba de kampioensvorm meteen te pakken had. Hoewel geholpen door de scheidsrechter, won de ploeg verdiend met 16-14 15-12 15-13, voor bijna 13.000 uitzin nige toeschouwers. Nederland heeft de unieke kans Italië te verslaan, laten liggen Het begint pas door GERT-JAN THEUNISSE De klus is geklaard. Goedgemutst zijn we naar Parijs gereden. Och, zo'n laatste rit stelt niets voor. Galery-play noemen ze dat geloof ik. Je praat over koetjes en kalfjes, wisselt de laatste nieuwtjes uit, soms gaat het wat verder en hoor je dat iemand bezig is te verkassen. Van mij worden ze niet veel wijzer. Als ik fiets dan heb ik geen tijd voor andere dingen. En al helemaal niet voor serieuze zaken als verandering van werkgever. Bij ons in de ploeg merk je weinig van dat nerveuze gedoe. En dan op slag verandert een dag die er niets toe doet in een gigantisch feest, als Konisjev zijn tweede ritzege boekt en daarmee TVM tot de succesvolste Nederlandse ploeg in deze ronde maakt. Arjan Bos heeft me verteld dat ze bezig zijn om een bekende Poolse klimmer aan te trekken. Ik weet zo gauw zijn naam niet. Eentje die in de Giro een paar keer kort heeft gereden en bij de eerste tien is geëindigd. En dan zou er nog een tweede klasbak bijkomen. Ik ben blij dat ik me met dat soort dingen niet hoef te bemoeien. De echte kanjers liggen voor één of meer jaren vast. Ik vind dat je je als renner met je vak moet bemoeien, daar heb je handen en benen aan vol. Allemachtig wat heb ik zaterdag in Macon staan kotsen In de tijdrit heb ik er alles aan gedaan om die Columbiaan Rondon te passeren. Dat lukte op 23 tikken van de eeuwigheid na. En daar heb ik dan de dood over in. Oké, 't gaat niet om een podiumplaats, maar als je daar alleen voor onderin de beugels gaat heb je niet de goede professionele instelling. Daarom is een mannetje als Thomas Barth, die bij de laatsten in het klassement staat, onderweg naar Parijs diepgegaan om op colletjes van de lagere categorie punten mee te pakken. Levert hij een aandeel in de prijzenpot Goed voor de moraal van die jongen. Om over Harmeling nog maar niet te spreken. Moet als eerste op een 'koud' parcours de tijdrit rijden en plaatst zich doodleuk op een negentiende positie. Die knaap heeft meer mogelijkheden in huis dan hij misschien zelf wel denkt. Vooral als tijd rijder, 't Is een karakterjongen, die niet opgeeft voordat hij helemaal stuk van de fiets valt. Daar houd ik van. Over het geheel genomen is de Tour me niet mee- en niet tegengevallen. Ik heb de goede vorm van net voor de Tour niet kunnen omzetten in een plek bij de eersten. Stilletjes had ik daar op gehoopt. Een mindere dag in de Pyreneeën en het was bekeken met de koopman. Wil ik volgend jaar een woordje meespreken voor het klassement dan kan ik me die mindere dag niet permitteren. Bovendien moet het tijdrijden nog een stukje verbeteren. Er zit progressie in. Alleen mis ik soms het geduld. Karakter heeft ook Greg LeMond. Vorige week nodigde hij me uit om een maandje te komen skiën. Aangezien je dan van de ene in de andere afdaling komt, ben ik er niet op ingegaan. Wel is het opvallend dat hij van de Banesto's van Indurain veel vrijheid heeft genoten. Aan de andere kant kun je niet ontkennen dat Greg het publiek wat wil laten zien. Vandaar dat hij zijn reserves in de laatste rit heeft aangesproken om de lont in het kruitvat te steken. Diverse renners zijn in hun gedachten al bezig met het wereldkampioenschap in Stuttgart. Konisjev denkt dat hij daar goede kansen heeft. Het parcours ligt hem. Geaccidenteerd terrein en toch niet te zwaar. Voor mij is dit WK ook van groot gewicht. We moeten als 'Fietsclub Nederland' hoog nodig een goed figuur slaan. Daarmee kunnen we op slag de mindere prestaties van de afgelopen jaren naar de achtergrond verdringen. In de criteriums zal ik zuinig met mezelf omspringen. Niet te laat maken en niet in ieder rondje achter iedere kerk starten. Het peloton is straks bezig met het naseizoen; voor mij moet het nog hoogseizoen worden, het begint pas. ïtj ?ej 00.$ VAN KESTEREN DWIJK De weifikaanse golfer Pay-' lerdtewart heeft tijdens 1 °Jotweekeinde van de it*of g°lfkampioenschap- n jan Nederland duide- le stfcmaakt dat hij mo- zijnpel één van de meest ciiinteerde spelers is loei*01 Profcircuit. Ste- toonde zich in voc£wijk ongenaakbaar •de pn na een score van Jij dder par uit handen rins Bernhard de en een cheque van |0 gulden in ont- n. ïjt nemen, ter I jrgd^aakmaker van het >g n Open slaagde er in an K'jk in zijn reeds in- 'ekkende palmares uit te ennP met een toernooizege de®Pa. De 34-jarige Ameri- ege>ad al diverse toernooien lerika, Azië en Australië angè naam staan, maar een rie Ne titel ontbrak op zijn br» Stewart was dan ook erefveden na zijn victorie geld Noordwijkse golfbaan. ^s.i5 voor mij een schitte- iet pernooi geworden waar- Ie «omstandigheden ideaal ?rrai Het was een perfecte teni °m te spelen en dat ix foker een rol gespeeld in in Ijgoede prestaties". De denmaan legde zaterdag de basis voor zijn toernooizege. Stewart maakte op elf van de achttien holes een birdie (een slag onder par) een record op de Europese Tour en evenaarde daarmee het baan record. dat in de ochtend door de Zweed Per Ulrik Johansson was gevestigd. „Een geweldige ronde. Ik heb in mijn loopbaan nog nooit elf birdies gemaakt" vertelde Stewart met enige trots. „Ik heb wel eens 61 ge scoord maar toen maakte ik negen birdies en een eagle". Geweldige vorm Met een voorsprong van zes slagen op zijn voornaamste concurrent, Bernard Langer, ging Stewart de laatste wed strijddag in. De Duitser die de geweldige vorm die hij op de eerste wedstrijddag etaleerde niet kon continueren slaagde er gisteren niet meer in het gat te dichten. „Ik heb gepro beerd zo aanvallend mogelijk te spelen, maar na de eerste negen holes was al duidelijk dat Stewart de toernooiwinst niet meer uit handen zou ge ven. De wind bezorgde je con stant problemen. Je kon op geen enkele hole direct op de vlag mikken". Een probleem waar Stewart ook de nodige problemen mee had, want hij produceerde op de eerste ne gen holes twee bogey's. Hij herstelde zich echter knap met twee birdies en een eagle. Langer kon slechts één birdie op zijn conto schrijven en al- Payne Stewart ontdoet zich een steentje in de schoen op weg naar de eindzege. FOTO: ANP leen overtuigen met zijn korte spel. De perfectionist uit Beieren moest niet alleen de toernooi winst laten schieten, maar kreeg zelfs een serieuze aanval te pareren op zijn tweede plek. De revelatie van het toernooi, de jonge Zweed Johansson, bleek na zijn baanrecord van zaterdag in staat de vorm vast te houden. Door een gemiste birdie op de laatste hole kon hij Langer niet achter zich houden zodat beiden de twee de plaats moesten delen. De blonde Scandinaviër is be zig aan zijn eerste jaar in het profcircuit en maakt al veel indruk. Hij won al de Belgi sche Open en de tweede plaats in Noordwijk vormt een be vestiging van zijn kwaliteiten. „Ik ben zeer tevreden over dit toernooi. Ik begon donderdag heel slecht, maar daarna lukte bijna alles. Het is te hopen dat ik volgende week na de Scan dinavian Open het zelfde kan zeggen". Op eerbiedwaardige afstand van de top vertoonden de twee overgebleven Nederlanders hun kunsten. Stephane Lovey maakte een zeer goed indruk. Hij speelde zaterdag een uit stekende derde ronde (70 sla gen) met drie birdies en slechts een bogey. Op de slot dag voegde hij daar 72 slagen aan toe en daarmee legde hij beslag op de amateurcup. Rolf Muntz had wat meer proble men. Hij had in de derde ron de 74 slagen nodig en gisteren meldde hij zich met een boven par in het clubhuis. DEN HAAG De Hagenaar R.D.R Tawaris is winnaar ge worden van de hoofdprijs, een Tulip Personal Computer t.w.v. 2500,- beschikbaar ge steld door de KERN Groep, in onze Tourprijsvraag. Tawaris scoorde een totaal van 661 punten Het ideale rijtje van R.D.R. Tawaris uit Den Haag zag er als volgt uit: Museeuw, Ludwig, Abdoejaparov, van Poppel, Jalabert, De Wilde, Breukink, Delgado, Lemond, Indurain, Bugno, Lejaretta, Bernard, Mottet en Theunisse. Zaterdag De uitslag van Eigen Tour van afgelopen zaterdag, de 21e etappe gewonnen door Indu rain, leverde voor de winnaar A.v.d.Weijden uit Monster, 69 punten op. Met banddikte ver sloeg hij P.G.Pieters uit Voor burg, die ook 69 punten scoor de en dus de waardebon van 75,- van Radio Modern krijgt toegestuurd. Het Eigen Tour sweatshirt gaat naar de heer Snoek uit Den Haag met 68 punten. Nummers 4/5 (67 punten) zijn J.C. Jansen (Zoeterwoude) en M.H.J. Riemen (Den Haag); 6/ 7. (65) D. Knoester (Zoeter- meer) en E. Krul (Den Haag); 8/9. (64) S. Bisschop (Delft); Hagebeek (Den Haag), 10. (63) v.d Voort (Leidschendam). Zondag De dagprijzen van de laatste etappe van de Tour, de 22e, die werd gewonnen door de Rus Konisjev gaan naar A.v.d. Sman (Rijswijk) met 47 pun ten. Hij wint de reis naar Pa rijs. De waardebon van ƒ75,- van Radio Modern gaat met 47 punten naar A. Vrolijk uit Den Haag en het Eigen Tour sweatshirt eveneens met 42 punten naar H.W.M. Nigten uit Zoetermeer. Nummers 4/6. (42 punten) zijn M A. Streef (Gouda); K. Lan- gelaan (Pijnacker) en Y.F. de Zoete (Den Haag). 7/9. (40) A R. Swartspits (Den Haag); A. van Schaik (Den Haag) en F. Vonk (Zoetermeer) 10. (39) A. Heuvelman (Ouderkerk a/d IJssel). De eerste honderd in het eindklas sement van Eigen Tour zijn: 1 (661) R.D.R. Tawaris. Den Haag; (Tulip Computer t.w.v. 2500,- be schikbaar gesteld door de KERN Groep). De volgende prijzen, waardebonnen zijn beschikbaar gesteld door Radio Modern 2. (629) P.J. de Waal. Leidschendam 2000,-); 3. (628) W.F.v.d. Blij. Rijs wijk 1500,-); 4 (619) A. Michael, Den Haag 1000,-); 5. (616) J A Scheper, Den Haag 750,-); 6. (612) A. van Schaik, Den Haag 600,-); 7 (611) WA Stok, Schoonhoven 500,-). 8. (606) E.J.M.v.d. Spek, Pijnacker 400,-); 9. (604) W.Th. Krassenburg, Den Haag 300,-); 10. (602) G.L.M.v.d. Spek. Den Haag 200.-). De nrs. 11 t/m 20 krijgen allen een waardebon van 100,- uitgereikt. 11. (596) C van Meerten, Gouda; 12. (596) J. Krijgsman, Den Haag; 13. (592)J.K. Pronk. Den Haag; 14.(590) R.F.S.v.d. Staaij, Den Haag; 15. (589) R L. Stift, Berkel Rodenrijs; 16. (588) W de Weerd, Leidschendam; 17. (583) M Linkerhof. Nieuwerkerk a/d IJssel; 18 (583) W. Koster, Zoeter meer; 19. (578) P. Woesik, Leidschen dam; 20 (575) L. Lut, Den Haag 21 (573) M A. Streef. Gouda; 22 (573) W. Spierdijk. Leiden. 23. (573) G Hermans, Wateringen; 24 (573) P van Baren, Leidschendam; 25. (572) J. van Holsteijn, Naaldwijk; 26. (572) T. Vollebregt, Wateringen; 27. (571) C C. Breeschoten, Den Haag; 28 (571) N Neuteboom-Maliepaard; 29. (571) H.W.M Nigten, Zoetermeer; 30. (571) J. van Buren, Den Haag, 31. (570) H.H.A. de Heij, Zoetermeer. 32. (569) J.H. Gerlagh, Den Haag; 33. W.F Stoove, Leidschendam; 34. (568) E T.v.d. Poel, Den Haag, 35. (568) J Taal, Voorburg; 36. (567) F Heskes. Den Haag; 37 (567) G.A.J. Kort. Monster; 38 (566) D. de Leeuw. Den Haag. 39 (566) G. van Schie. De Lier; 40 (564) F Robbemand, Maasdijk. 41 (563) D Duijkers. Zoetermeer; 42 (563) M. Meuldijk. Den Haag; 43. (562) F A. Schoonebeek, Den Haag; CeidocSoiwa/nt 44. (560) Heijnen, Rijswijk; 45. (559) P Verdegaal, Leidschendam, 46. (559) P.J. van Leeuwen, Den Haag; 47. (558) G v d. Bosch, 's-Gravenzan- de; 48 (558) J.H. van Driel, Bleiswijk; 49. (557) G P Ammerlaan, Den Hoorn, 50. (557) A. Mulder, Den Haag; 51 (557) J van Rijn, Den Haag; 52 (556) P.J.A.v d. Berg. Wateringen; 53 (555) P.M. Batens-Kelder, Den Haag; 53. (555) M P Westgeest. Was senaar; 54 (555) R. Wienke. De Lier; 55. (555) P Westgeest, Wassenaar; 56 (554) R. Hilman. Den Haag; 57 (553) J Terpstra. Zevenhuizen; 58. (553) J Bolhuis, Den Haag; 59. (553) P v.d. Houwen, Leidschendam, 60. (553) J W.van Leeuwen. Wassenaar; 61. (553) R.E. Lans, Zoetermeer; 62. (553) A.W. Verbeek. Den Haag; 63. (552) J Verdouw, Gouda; 64 (552) L. Tawaris, Den Haag, 65 (552) A.C. Roggeveen, Delft, 66. (550) D. Chizzo- la. Den Haag; 67. (550) R.de Boer. Delft; 68. (550) J.de Heij. Rijswijk. 69. (549) G. Brader, Den Haag; 70. (549) U.G.C Hofman. Den Haag; 71 (548) A. Koolstra. Den Haag, 72. (548) G van Holsteijn. Naaldwijk; 73 (548) R H van Hijkoop. Rijswijk. 74. (547) A A. Hoogweg. Leidschendam; 75. (547) v.d. Berg. Noordwijk; 76. (547) A.v.d. Goorbergh, Rijswijk; 77. (546) P.A.M Remmerswaal. Leidschendam; 78. (546) J Wiltenburg, Delft; 79. (545) Billiardpaleis, Den Haag; 80 (544) N. Lamers-Kulik, Gouda, 81 (544) L. Butter, Den Haag; 82 (544) A. Marinus. Rijswijk. 83 W.Milten burg, Schoonhoven; 84 (542) J Ab- bink. Voorburg; 85. (542) J Smalle- gange. Zoetermeer; 86 (541) K. Hoogenboom, Roelof arendsveen; 87. (541) CW Luiten-Nuisl, Den Haag; 88 (541) R. van Santen. Delft; 89 (541) C. Taal, Voorburg; 90. (540) Swets-Verhoeve, Den Haag; 91. (540) F van Adrichem, Kwtntsheul; 92. (540) F Koster, Den Haag; 93 (539) J Bolleboom, Leidschendam; 94 (538) C van der Hoek. Schoonhoven; 95 (538) C. van Eek, Den Haag. 96 (537) A. van der Hoek, Nieuwerkerk a/d IJssel; 96 (537) M J Spaans. Den Haag; 97 (537) M.J. Spaans. Den Haag; 98. (537) B W Wolfkamp. Wa teringen; 99 (536) F.N. Hart, Wad- dinxveen; 100 (535) J Borgers. Oude Wetering en B Rog. Den Haag Nr. 1972 (laatste) met 135 punten J. de Lange. Den Haag.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 11