3ST Van der Luit LEIDEN OMGEVING Convenant Leizo wordt wellicht opengebroken F amilieberichten „aó sanctos" ikleirïïjesi CcidócSoivttmt WOENSDAG 17 JULI 1991 t Emilie Knappert Scholengemeenschap Leiden Geslaagd voor de VOK; primaire op leiding Dameskappen Monique Berkum; Sandra Blijleven; Jessica Boef; Jolanda Bosman; Chris tel Breuseker; Diana Brouwer; Linda Burik; Petra v. Duljn; Joke Duijzers; Wendy Duivenvoorde; Karin v. Eg- mond; Helen Elslander; Stefanie Franken; Carolien Glasbergen; Colet te Hart; Petra Hijdra; Cristina Holan- da Dionisio; Sandra de Jong; Ancor- rien Kalshoven; Brenda Koolbergen; Hilma v. 't Kruis; Diana v.d. Maat; Da- niëlle Moerkerk; Miranda Neuteboom; Christa Pardon; Mariska v. Rhijn; Dia na Ruigrok; Sandy Stikkelorum; Son- ja Tijdeman, Bianca Turk; Angela v.d. Valk; Esther Vermaas; Annette v.d. Voorn; Erica Wijfje; Colinda v. Wijk; Jos Willemse; Selma de Winter; Jer- ney v.d. Zeeuw; Marja Zuijderduijn; Anouschka v.d. Zwaan. Geslaagd voor de VOK. primaire op leiding Herenkappen Astrid Heijkans; Miranda v.d. Laan; Annettte Lasschuijt; Jolanda v Leeu wen; Marja Olijerhoek; Annelies Ou wehand; Ingrid Stap; Martijn Waas dorp; Edith Weijmans; Ysolde Wes terbeek. Geslaagd voor de VOK. voortgezette opleiding Dameskappen Astrid Bouwmeester; Claudia Broer; Annette Captein; Alberto Crama; Mi chael Degger; Sylvia v. Egmond; Son- ja Feit Zoet; Leoniek Huigsloot; Ag nes Jongeleen; Benita Klooster; Mi reille Koster; Petra Kuipers; Wendy Rijlaarsdam; Joyce Spiering; Marion de Vos; Jannet Wassenaar. Geslaagd voor de VOK, voortgezette opleiding Herenkappen Jeroen de Vink. Geslaagd voor de opleiding Verzor gingsassistenten Marianne Ackx; Rachida Ajgou; Yvon ne v.d. Akker; Miranda Azier; Janet Boer; Flory Boom; Wanda v.d. Bosch; Suzanne Bregman; Alice Bruin; Maris ka de Bruin; Angelique de Bruin; San dy Caffa; Audrey Cornet; Ingrid Faas; Kitty v. Goozen; Esther de Groot; Ilse de Groot; Marlies den Hertog; Karin Kampinga; Monica Kaptein; Natasja v. Kesteren; Heidi Ligtvoet; Marja v. Lith; Astrid Luljten; Miranda v.d. Luit; Sandra de Mooij; Houdria Moussatin; Jose v. Polanen; Brenda v. Rhijn; Mi- lou Rodriques; Simone v. Roon, An drea Schreuder; Sonja Thelen; Miran da Verhoeven; Petra de Vlieger; Pas cal Voskuil; Lia de Vreugd; Yvonne Wesseling; Sonja de Wit; Elly Wol vers. Geslaagd voor de MDGO opleiding (semi) residentieel werk Mark Ankone; Danlëlle Bakker; Llnda Carree; Evelien Clarisse, Angelique v. Diest; Nathalie Duijvelaar; Froukje Geertzen; Jolanda Huiberts; Sheila Kops; Annelies v. Leeuwen; Jolanda Lemstra; Bianca Mannaart; Sandra Meeuwenoord; Zita v. Rijken; Willeke Rijlaarsdam; Margriet v. Rijn; Ingrid Scheffers; Sandra Triep; Angelique v. Velzen; Pric Verhoeven; Saska Vreem; Loes v.d. Wel. Geslaagd voor de MDGO opleiding cultureel Werk Bianca v. Duijvenbode. Geslaagd voor de INTAS Kim Augustinus; Lhoussine Bensaga; Karima Bougou; Monique Does; San dra Dubbeldeman; Yvonne den Duik; Mimouna Errami; Carlene Houwaart; Remco Kantebeen; Wendy Kater; Chantal de Man; Monique Mulders; Christa v.d. Niet; Yma Ouwehand; Je- anet v.d. Plas; Gabriëlla Schouten; Elsbeth Smit. Geslaagd voor de MDGO opleiding Sociale Dienstverlening Antoinette Buijs; Marco v. Duijn; Lau ra v.d. Eijkel; Carola Heemskerk; An gelica v.d. Kraan; Hilde ter Laak; Ma- scha Ottenhof; Pauline de Pagter; Moeke Vijn; Robert Waaijer; Masja Wursten; Fine Birahy. Geslaagd voor de MDGO opleiding Apothekersassistent(e) Yvonne Bakker; Bine Bedet; Saskia Beukman; Saskia v.d. Bijl; Conny Bin nendijk; Petra Both; Ellen v. Dam; Ni- colien v. Duin; llana v. Duin; Gina Emerenciana; Ellen Guijt; Elma v. 't Hoog; Evelien Hooge; Liza Interna; Marlon Jacobs; Miranda Kappe; Ka rin Kikkert; Moena Laazafi; Marieke v. Leeuwen; Dorien Oostdam: Yvonne Paats; Caroline Petit; Alexia Rijlaars dam; Tschascha Schipper; Jeanette Schouten; Sabine Sikking; Thora Sonnevel; Erica v.d. Weijden; Conny v d. Wijnvaard; Saskia-Ann Wirschell. Geslaagd voor de MDGO opleiding Dokterassistent(e) Ingrid v. Amsterdam; Judith Bedijn. Dorien v. Bennekom; Nancy v. Biene; Thea Blijleven; Dorinda v. Breugel; Barbara Doejaaren; Ilse v. Egmond; Monique Hartwijk; Karin v.d. Hoorn; Monique Kort; Wilma Kromhout; Mi- chella v.d. Laan; Elianne Peters; Lies- beth v.d. Plas; Petra Rijskamp; Gees- je v.d. Spijk; Irene Stapels; Ineke v. Tilburg; Marie-Jose Tuijthoff; Arma Verloop; Heieen Verschuur; Viola Vlogtman; Netty Vooijs; Anita de Witt; Liane Zijderveld; Anne-marie v. Zon. Geslaagd voor de MDGO-opleiding T andartsassistent(e) Natascha v.d. Bent; Ester Duiven voorde; Renee Frle; Mariska Hak kaart; Diana Hoppenbrouwer; Ingrid Molenaar; Lianne Wal. Geslaagd voor de MDGO-opleiding Arbeidszaken/Personeelswerk Monique Bets; Edwin Daemen; Thom Damen; Carmen Henneman; Fenny Lamboo; Annelie Lander; Jaco v.d. Linden; Simone Stallenberg; Jeroen Vos. Geslaagd voor de MDGO-opleiding schoonheidsverzorging (tevens On dernemersdiploma) Aline v. Damme; Esther Devilee; Syl via Elshout; Petra Hoogervorst; Jac queline v. Hom; Joanette Kerkvliet; Manon Kervink; Anneke v.d. Laan; Ester Slingerland; Janneke Tholen; Brenda v.d. Zon. Geslaagd voor de MDGO opleiding schoonheidsverzorging en voetver zorging (Pedicure) Elles v.d. Blom, Tamara de Bruijn, Cwinta Buschman, Danlëlle v. Deur- sen, Jacquelin Frank, Belinda Grijn, Sylvia Groenendijk, Nicole Heida, llka Heuvelman, Monique Ouwersloot, Liesbeth v. Polanen, Liane Prins, Mie- ke Rademakers, Sheila v. Weissen- Geslaagd voor de MDGO opleiding schoonheidsverzorging en en bedien de Dameskappen Miranda Blokdijk. Geslaagd voor de MDGO opleiding Vakbekwaamheid Herenkappen Annelies Barnhoorn, Karin v.d. Berg, Annieta Boekweit, Jennifer de Boer, Petra Dobbe, Marrie Gijsman, Annet Groen. Wendy Heemskerk, Angela den Hoed, Angelica Hoogendoorn. Peter Kooij, Francis Kramer, Judith Kruize, Jolanda Landman, Marijke Messemaker, Dorothe Mooren, Mi randa Ooijendijk, Ellen Ravensber- gen, Brigitte Regeer, Sylvia Schouten. Renate Wijdh. Geslaagd voor de MDGO opleiding Vakbekwaamheid Dameskappen Brigitte Angenent, Annelies Barn hoorn, Karin v.d. Berg, Heidi v.d. Berg, Annieta Boekweit, Daniëlle de Boer, Jennifer de Boer, Elseliene Claassen, Petra Dobbe. Marrie Gijs man, Sandra Goes, Gert Groot, Katja Haas, Jacqueline Heemskerk, Angela den Hoed, Angelica Hoogendoorn, Monique Jansen, Franca Koet. Peter Kooij, Francis Kramer, Judith Kruize, Jolanda Landman, Petra v.d. Meer, Marijke Messemaker, Dorothe Moor- en, Elly v. Moorsel, Liane Moot, Mi randa Nederhoff, Miranda Ooijendijk, Ellen Ravensbergen. Brigitte Regeer, Erica Samson, Nathalie Schatteleijn, Sylvia Schouten, Renate Wijdh. Geslaagd voor de MDGO opleiding Vakbekwaamheid Dameskappen, He renkappen en Ondernemersdiploma Annemarie Meijer. Instrumentmakers voor MTS afdeling Fijnmechanische Techniek: P. C. P. Broekhof; M. J. W. Broxter- man; J. L. Gehéniau; J. J. van Giels; M. A. Heemskerk; H. H. Hodes; H. G. R. Hogervorst; D. J. IJlst; H. G. M. Jansen; M. A. Kreft; J. H. M. Lamers; J. Mets; T Molenwijk, C. G. Plante- ma; J. J. van der Ploeg; R. S. Sieders; A van der Stoel; F. J. Vogel. Voor metaal-A: R. Aalbers; M Adolfse; J. M. Bartels; A. M. M. Bernards; D. Boelhouwers; T de Bot; A. Bouter; J. Bouter; J. A. Brinkman; P. C. P. Broekhof; J. A. Bulsink (met lof); A. J. van Calcar; E. N. A. M. Daamen; D. A. Exalto; D. R. van der Feen; J. H. M. Lamers; T. Molenwijk; A. P. C. Paar; L. A. F. T. Peters; C G Plantema; O. R. van Petten (met lof); M. M. A. Put; S. J. Reinders; E. Schaperclaus (met lof); R. M. A. van der Slikke; S. P. N. Stam; E. A. W. Sweers (met lof); R. A. van der Veen; E. Veldman; P. M. Ver steeg; P. Vorselman; W. de Wilde. Voor metaal-B: L. Gerritsen; P. W. van Harrewijn; H. G. R. Hogervorst; H. K. Iburg; A. E. de Jeu; D. E. G. Pater; R. A. M. Sik- kenk; R. F. C. van Tol; J. P. de Witte. Voor metaal-C: N. L. Hermesdorf. Voor Glas-A: J. Kaub; E. Steinraht; R. J. Vink. Voor Glas-B: A. W. A. Nijssen. Voor Optiek-A: E. Dietze; R. Dikhooff; T. M. van Dru- nick. Christelijk Hogeschool Rijn- Delftland, PABO, Oegst- geest Harmine Groenendijk, Pieter Rovers, Joke Kwestro, Ellis van der Linden. Gerard Bosman, Monique van He- mert, Christine Moleveld, Annelies van der Meijden, Sicco Elzenga, Birgit Pluijms, Mieke Kruit, Ilse Rothuizen, Nelique den Butter, Emmy Paauw, Fieke Verkade, Anneke Lugthart, Dia na van Dam, Margot Vogelaar, Karin Dijkshoorn, Jacqueline Stakenburg, Willey Roos, Erik Siebel. Holtlant College, Leiden Opleiding Mode Kleding Richting: presentatie Linda van Bilzem, Naldy Blogg. Tanja ten Brink, Esther Cornelisse, Marian ne van den Eijkel, Rahiela de Graaf, Nicola Graf, Cora den Heijer, Maaike van 't Hof, Judith van der Meer, Kim Nabuurs, Sandra van der Niet, Marjo lein Noordhoek, Wendy van der Poel. Diana de Rijke, Sandy Rijsdijk, Sigrid Roelofs, Annetje Surie, Mira van Tol, Wendy van Vliet, Karin Wubben, Jo landa van Zonneveld. Richting: realisatie Mirijam van Amsterdam, Sandra Broeren, Petra van Es, Rlta Hage naars, Patricia Hoogervorst, Misja Koenderman, Ingrid Kokshoorn, In grid Koot, Wendy Leuven, Ingrid Loos, Belinda van der Meer, Sylvia van der Meer, Brigitte Muilwijk. Es ther Spigt, Lucien van Veen, Saskia Viele, Sabriene van Zeist. Vestiging Linda van Bilzem, Tanja ten Brink. Sandra Broeren, Esther Cornelisse, Marianne van den Eijkel, Rahiela de Graaf, Maaike van 't Hof, Patricia Hoogervorst. Misja Koenderman, In grid Kokshoorn, Ingrid Koot, Wendy Leuven, Ingrid Loos, Sylvia van der Meer, Brigitte Muilwijk, Sandy Rijs dijk. Sigrid Roelofs, Esther Spigt, Mira van Tol, Wendy van Vliet. Karin Wubben, Sabriene van Zeist, Jolanda van Zonneveld. Opleiding Agogisch Werk richting: semi- en residentieel werk Sandra Bakker, Roelofarendsveen; Carola van Dijk, Hazerswoude-Rijn- dijk; Natasja Keijzer, Leiden; Edwin Maassen, Noordwljk; Marian Mes kers, Lisse; Angela Oudshoorn, Sas- senheim; Suzanne Verhaar, Roelof arendsveen; Monique Visser-Hoekse- ma, Uithoorn; Sylvia Vonk, Leiden; Dieneke de Vreede, Leiden; Karin Wesselman, Roelofarendsveen; Diane Wesselman, Roelofarendsveen. Richting: kultureel werk: Michelle van Klink. Opleiding: INTAS 2-jarig Bianca Guvt, Katwijk a/d Rijn; Lianne Hogenboom, Roelofarendsveen; An gelique van der Hulst. Hazerswoude; Bianca van Leeuwen, Voorschoten; Sandra Noordermeer, Leiderdorp; Mieke Oosterlee, Valkenburg; Sandra Swart, Nieuwveen; Miranda de Wit, Nieuwe Wetering. Opleiding: Schakel Monique Breuring, Alphen a/d Rijn; Marcia Donker, Sassenheim; Niels Huisman, Hillegom; Edwin Meijer, Lis- se; Yvonne Paardekooper, Hillegom; Max Quandt, Leiden; Wendy Schou ten, Leiden; Annet Weltevrede, Voor schoten; Izaak Zwartjes, Sassenheim. LEIDSCHENDAM Naar aanleiding van de nieuwe af spraken over de Vinex (Vierde Nota-extra Ruimtelijke Orde ning) moet misschien het con venant over Leizo tussen Den Haag en Leidschendam wor den opengebroken. Dat zei de Leidschendamse wethouder J.C. van Erp giste ren in de commissie volkshuis vesting. Aanleiding hiertoe is volgens de wethouder de af spraak over het egalisatiefonds grondprijzen in de regio „waaraan andere gemeenten moeten bijdragen." Hij was van mening dat andere ge meenten, zoals Voorburg al eerder deed, een aandeel in Leizo zullen eisen. Leidschen dam heeft hiertegen geen be zwaar maar dan moet het wel ten koste gaan van de 75% (van de 7.000 woningen) die in het convenant aan Den Haag is toegezegd. Leidschendam houdt vast aan de 25% die voor de toekomst voor de eigen in woners zijn geraamd. Den Haag zou misschien wel moeten terugvallen op 40%, al dus de wethouder. Aan de an dere kant zal Den Haag dan weer aanspraak kunnen ma ken op een aandeel in de loka- ties Ypenburg en Wateringen, maar dat is uiteraard hun zaak, aldus Van Erp. De aan gelegenheid kwam ter sprake naar aanleiding van een op merking van M. v.d. Meule (PvdA). Hij dacht dat „inwo ners in de knel zullen ko z0„e als in Leizo volgens de V voor de hele regio moet i den gebouwd." Hij herha 're' de wens om een, overi ,e toegezegde, studie te mi 1 voor een tussentijdse bou 'n^ katie elders in de gemei De lokatie De Rietvink is I 'r" klaar en dan rest ons niet wachten op Leizo, aldus PvdA-raadslid. In de gemt in, teraad zijn de meningen een extra-bouwlokatie deeld. Met name de heeft gewezen op de Hoo nen van Beleid voor raadsperiode waarin met veel woorden is ges Leidschendam „vol" „groen" moet blijven. MARKTEN VEEMARKT LEIDEN LEIDEN - Prijzen slachtrunderen per kg geslacht gewicht zonder nier en slotvet, inklusief BTW (Volgens PVV): Aanvoer slachtrunderen 50, waarvan mannelijk 10. Mannelijk 2e kwal 5,60- 6,60. Mannelijk 3e kwal. 5,20-5,60. Handel slecht en prijzen lager. Vrou welijk 2e kwal. 4,90-5,70, 3e kwal. 4,40-4,90 en worstkwal. 4,20-4,75. Handel rustig en prijzen iets lager Gebruiksrunderen per stuk inklusief BTW: Aanvoer gebruiksrunderen 57, waarvan 2 grasklaveren. Melk- en kalfkoeien 1e soort 1800-2200, 2e soort 1200-1800. Handel matig en prijzen gelijk. Melkvaarzen 1e soort 1550-1950 en 2e soort 1150-1550. Handel matig en prijzen gelijk. Kalf- vaarzen 1e soort 1800-2200 en 2e soort 1400-1800. Handel stil en prij zen gelijk. Guste koeien 1e soort 1500-2000 en 2e soort 1100-1500. Handel redelijk en prijzen gelijk. En terstieren 1400-2050. Handel stil en prijzen lager. Pinken 900-1500. Han del redelijk en prijzen gelijk. Graskal veren 600-1200. Handel redelijk en prijzen gelijk. Nuchtere kalveren voor de mesterij, inklusief BTW: Aanvoer roodbont 500. Stierkalveren extra kwaliteit 810- 950, 1e kwaliteit 665-765 en 2e kwali teit 490-625. Handel matig en prijzen iets lager. Vaarskalveren extra kwali teit 500-590, 1e kwaliteit 360-440 en 2e kwaliteit 235-325. Handel matig en prijzen iets lager. Aanvoer zwartbont 1500. Stierkalveren extra kwaliteit 500-590. 1e kwaliteit 449-490, 2e kwaliteit 175-390. Handel slecht en prijzen lager. Vaarskalveren extra kwaliteit 310-410, 1e kwaliteit 200- 290 en 2e kwaliteit 120-170. Handel slecht en prijzen lager. Aanvoer vleesrassen 78. Vleesrassen 1e kwali teit 650-800 en 2e kwaliteit 400-625. Handel slecht en prijzen lager. Varkens per kg levend gewicht. Aan voer slachtvarkens 659. Prijzen slachtvarkens 2,80-2,90, zeugen 1e kwal. 2,40-2,50 en 2e kwal. 2,30-2,40. Handel slecht en prijzen lager. Slachtschapen en lammeren per kg. geslacht gewicht inklusief BTW: Aan voer 950, waarvan lammeren 850. Slachtschapen 2,00-3,75. Handel ma tig en prijzen gelijk. Zuiglammeren Olie op straat LEIDEN Nou had de rige Leidenaar, woona lo( aan de Langegracht, het sJa zo mooi geregeld; een t r£j, onder de oliecarter, zodr afgewerkte motorolie nit - het riool kon lopen. Wan er^ is een milieudelict. En me 1M olieverversen kun je tochier hoop geld besparen. Allee het bijvullen met nieuwe ging er iets mis: de aftap! was niet dichtgedraaid, del stroomde rijkelijk over en straat. De man heeft uitejoet lijk zelf nog aangifte van de vervuiling m; voordat hij zand over de vlek had gestrooid. ach -X Enige en algemene kennisgeving Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat nu de Eeuwige rust is gegeven. Na een jarenlange liefdevolle verzorging in „Over- duin" en voorzien van het H. Sacrament der Zieken is onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder JACOBA ELISABETH SMIT weduwe van Hendrikus C. J. Colla op de leeftijd van 87 jaar rustig van ons heen gegaan. Nijmegen: Pieter en Annemarie Uitgeest: Herman en Ineke Alphen a/d Rijn: Wim en Els Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zeewinde 42, 2403 GH Alphen a/d Rijn. Wij nemen afscheid van moeder en oma tijdens een korte Eucharistieviering in de kleine kapel van „Overduinwelke wordt gehouden op vrijdag 19 juli a.s. 's morgens om 10.30 uur, waarna haar begrafenis plaatsvindt ca. 11.45 uur op de R.-K. begraafplaats van Rhijnhof, Rhijnhofweg 1 b te Leiden. Begrafenissen -Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar Ruime parkeergelegenheid Verzekeringen - Deposito's. Leiden, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432, 2300 AK Leiden, telefoon 071-213231* Wassenaar, Deijlerweg 127, telefoon 01751-12436 Voorschoten, Hyacinthstraat 7, telefoon 01717-5985 GEVRAAGD BOLLENPELLERS (m/v) Jac. Uittenbogaard Zn. b.v. Robijnslaan 23 2211 TG Noordwijkerhout tel. 02523-73762, bgg. 75486 Voor vervoer v.a. Leiden Station wordt gezorgd. 0E/HEF\1F /IEKE/H/IDE De burgemeester van de gemeente Alkemade brengt hierbij ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat met ingang van 19 juli 1991 op de afdeling algemene zaken ter gemeente secretarie gedurende één maand voor een ieder ter inzage ligt het door de raad van die gemeente in zijn openbare vergadering van 24 juni 1991 vastgestelde bestemmingsplan "Begraafplaats". Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende vorenvermelde termijn van één maand bij het college van gedeputeerde staten van Zuid-Holland, Koningskade 1 2596 AA 's-Gravenhage, bezwaren tegen dit door de raad vastgestelde bestemmingsplan indienen. Roelofarendsveen, 17 juli 1991. De burgemeester voornoemd, A.H. Meerburg. LAMMERMARKT 43 - LEIDEN TEL. 071-12 66 18 Bollenpellers gevraagd P. W. Straathof Burg. Peeklaan 11 Oude Wetering 01713-15415 071-122244 LEIDSE COURANT Te koop gevraagd: ijzer, meta len en SLOOPOBJECTEN. Tel. 01891-18116. GRAMMOFOONPLATEN van een tot vijf gulden per stuk be taal ik u voor oude 45 en 33 toe ren uit de 60-er jaren, tot 2,50 per kilo voor latere jaren, ook gevr. CD's en instrumenten. Tel. 070-3894543/3638667. Gevr. klein DRAAIBANKJE, ag gregaat. grote bandrecorder, krissen, bajonetten, tel. 070- 3638667/3894543. Antieke gouden SIERADEN en sloopgoud, 10.- cash/gram gevraagd. Van Ruiten, anti quair, Kort Rapenburg 12, Lei- Provincie Zuid-Holland REGELING SCHOLINGSBIJDRAGEN De provincie Zuid-Holland heeft besloten de regeling scholings- bijdragen met ingang van het cursusjaar 1992-1993 in te trekken In het cursusjaar 1991-1992 kan voor het laatst een scholingsbijdi h worden aangevraagd om met een opleiding te starten. Voor diege S\ die in 1991/1992 een scholingsbijdrage ontvangen voor het volgei kf een meerjarige opleiding blijft de regeling in cursusjaren 1992-19 t 1993-1994 van kracht. kij Scholingsbijdragen kunnen alleen worden verleend aan Zuidhollanders, die één direct op een beroep gerichte opleiding i et Nederland volgen. Voor opleidingen waarvoor op grond van een d; regeling toelagen kunnen worden verleend, verstrekt de provinciegel geen scholingsbijdragen. Met beperkingen in rijksregelingen woifde geen rekening gehouden Zij die voor een provinciale scholingsbijdrage in aanmerking wille Sm komen, kunnen een aanvraag indienen tot 3 maanden na aanvan de studie. Hierna worden aanvragen niet meer in behandeling genomen. In 1991-1992 zal slechts voor een beperkt aantal opleidingen eei bijdrage worden verstrekt. Een volledige lijst van deze opleidingeSJe alsmede een aanvraagformulier en folder met nadere informatie V verkrijgbaar bij het bureau educatie van de provincie Zuid-Hollai Koningskade 1 te 's-Gravenhage (telefoon 070-3116611 op maanuz en donderdag van 10.00 tot 12.00 uur) en bij de gemeente secretarieën. Aangeb. TALENCURSUSSEN in 99 talen op cass. enz. 70,-, ook voor buitenlanders. Tel. 070-3894543/3638667. Een handboek voor optimaal functioneren als mens. DIA- NETICS, geschreven door L. Ron Hubbart, kost 24,90. Koop het, lees het, gebruik het. Bel 020-620.83.17/ 622.61.01. I LESSEN EN CLUBS Verkeersschool Tempo Ie les/3,95 T.k. ROTTWEILERPUP reu, 7 wkn„ ingeënt 475.-. Tel. 070- 3648749. Kunstgebitten Dag. v.a. 9 u.. zaterd. 9- C van Berge Henegouws^1. Vronkenlaan 23. Leid^ei Tel. 071-892777 Elke zaterdag ROMMELtfdc in de IJshal Leiden. Vonij J 41. Openingstijden 1 tot 16.00 uur. Voor kra4„v 01721-9875. Mevr Salomé HELDERZ Onthult uw toekomst, geld, gezondheid, geluk, te bewerking/beschermlt 070-3452633, Den Haag ngt eel HONDERDEN COMPACTDISCS MET 2S% KORTING Nu naar de Radio Modern winkels! Profiteer van deze uitzonderlijke aanbieding. Honderden Compact Discs met 25% korting, keuze uit alle genres. Kom snel want op is op en weg is weg. Nu kans om Uw CD collectie voordelig uit te breiden! PLAY MY MUSIC Een schitterende serie verzamel-CD's, bekend van Radio TV, mei zeer gevarieerde popmuziek. Zorgvuldig samengesteld op kwaliteit en klasse. Met o.a. Tina Turner, Soul to Soul, Roxv Music, Joe C FLEETWOOD MAC- BEHIND THE MASK Het uitstekende album uit 1990, natuurlijk met Stevie Nicks en Christine Mcvi. Met o.a. Save me Do you know, Love is dangerous When it.comes to love. WHper stuk. DAVID BOWIE ZIGGY STARDUST HUNKYD0RY Twee fantastische CD's van David Bowie. Incl. songteksten en 4 Bonus Tracks. C0LLEZI0NEITAUANO Twee schitterende verzamel-CD's met Italiaanse zomerhits. Met o.a Riccardo Cocciante, Pino D'Angio, Umberto Tozzi, Toto Cutugno, Albano Romina Power, Matia Bazar, Francesco Napoli e.v.a. Vier musicassettes boordevol met originele Nederlandstalige hits. Met o.a Hanny en de Rekels, De Vrijbuiters, Gerard Cox, André van Duin, Renee de Haan, Havenzangers, Holland Duo, Dennie Christian e.v.i V per 30 YEARS OF P0PMUSIC Een serie van ruim 25 musicassettes met originele hits uit de periode 1951 tot 1979. Van Nat King Cole tot aan Elton John, van Perry Como tot aan Bryan Ferry. SUPERWINKEL GOUDA Markt 37, Telefoon 01820 135 66 SUPERWINKEL ALPHEN A/D RIJN Pieter Doelmanstraat 15 Tel. 01720 - 758 91 OOK SUPERWINKELS IN: LISSE DEN HAAG LEIDSCHENDAM SCHIEDAM DORDRECHT NAALDWIJK RIDDERKERK. OVERIGE WINKELS: Zoetermeer: 2 winkels Wassenaar Den Haag: 4 winkels Capelle a/d IJssel Voorburg Rijswijk Delft Rotterdam: 8 winkels Schiedam centrum Vlaardingen Maassluis Hoogvliet Spijkenisse Hellevoetsluis Gorinchem. 77 17 07 Alle aanbiedingen ml deze adverte-i! e ajn geldig i m 20 |Ui- I99i Henzanders aangegeven) en zolang de vooiaad slreki Eventuele vergissingen m leksi. prijzen e SERVICECENTRUM 010 - 46 22 300.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 6