li i Investering werpt geen vrucht af SaidMOomant jé Historische zondag BYV Den Bosch mag drie jaar niet in Europa Cup Natrappen is onrechtmatig Sport op tv Lezersservice AANKOMST TOUR DE FRANCE 13 7 *30 Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! SPORT ZATERDAG 29 JUNI 1991 PAGINA 9 I Loting WK op 8 december LOS ANGELES De loting voor de indeling van de kwalificatiegroe- pen van het wereldkampioenschap voetbal 1994 wordt op 8 december in New York gehouden. Dat heeft de Amerikaanse bond in Los Ange les na ruggespraak met de FIFA be kend gemaakt. Aan het eindtoer- nooi in de Verenigde Staten doen 24 landen mee. Twee zijn er al bekend: wereldkampioen Duitsland en orga nisator Verenigde Staten. Aan de voorronden doen 120 landen mee. H Het is de eerste keer dat de loting niet in het hoofdkwartier van de FIFA in Zwitserland gehouden wordt. Speelverbod voor basket ballers uit Slovenië ROME De politieke gebeurtenissen in ei gen land gaan aan de Joegoslavische basket ballers in Rome niet onopgemerkt voorbij. Spelverdeler Joeri Zdovc trok zich voor het begin van de halve finale tegen Frankrijk terug uit de ploeg. Zdovc, 25 jaar en speler van Olimpia Ljubljana, kreeg telefonisch een speelverbod opgelegd van de Sloveense regering. De Joegoslavische ploeg bestaat verder uit vijf Serviërs en zes Kroaten. De Kroaten zijn vooralsnog niet van plan de ploeg in de steek te laten. De Joegoslavische basketballers bereikten overigens wel de finale in de Europese titel strijd. In het Palazzo dello Sport van Rome werd Frankrijk gisteren in de halve eind strijd koeltjes verslagen, 97-76 (50-44). Te- fenstander in de eindstrijd wordt Italië of panje. Golfers bij EK halve eindstrijd MADRID De Nederlandse golf- ploeg heeft de halve finale van het toernooi om het Europees kampioenschap voor landenteams bereikt. Op de course van Puerto de Hierro bij Madrid zegevierde Nederland over Spanje. In de hal ve eindstrijd is Italië tegenstan der. De andere halve finale gaat tussen Engeland en Schotland. Een overwinning van Rolf Muntz op de negentiende hole (sudden death) gaf gisteren tegen het favo riete Spanje de doorslag. Door twee zeges in de doubles van Muntz/Vovey en Boysen/Vogels was een voorsprong verworven, die in de singles bijna werd ver speeld. Bridgemannen grijpen mis KILLARNEY De brid- gers hebben de kans gemist zich te kwalificeren voor de wereldtitelstrijd in Japan. In het alles beslissende duel tegen IJsland verloren de den Japan wel. Ze bemach tigden in het Ierse plaatsje Killarney achter Oostenrijk en Duitsland het brons op de Europese titelstrijd. De mannenploeg mag door de nederlaag alleen nog hopen op een misstap van IJsland of Polen in de laatste twee ronden. TOP heeft de selectie rond OSS TOP heeft de selectie voor het volgende seizoen rond. De debutant in de eerste divisie contracteerde gisteren doelman Rik Scheepers. De club uit Oss legde daarmee zijn 18e speler vast om aan het avontuur in het betaald voetbal te beginnen. Scheepers is momenteel vierde keeper van PSV. TOP, dat zal worden getraind door Piet Schrijvers, huurde de speler van de landskampioen voor een jaar. FC Twente wil linkermid denvelder Ruud Kool van AZ naar Enschede te halen. AFKEURING VOOR NORMAN WHITESIDE LIVERPOOL Norman Whiteside is afge keurd voor profvoetbal. De 26-jarige spits van Everton heeft last van een chronische knieblessure. Whiteside was de jongste voet baller, die ooit deelnam aan de eindronde om het wereldkampioenschap. In 1982 was hij 17 jaar en 42 dagen oud, toen hij met het Ierse elftal Spanje met 1-0 versloeg en de kwartfinales bereikte. Op 16-jarige leeftijd maakte hij zijn debuut in het eerste elftal van Manchester United. Hij speelde 206 competitiewedstrijden voor de Mancunians en maakte 47 doelpunten. Twee jaar geleden ging hij voor drie miljoen gulden naar Ever- ton. Daar scoorde hij in zijn eerste seizoen dertien keer. In de voorbereiding op het tweede liep hij tijdens de training een bles sure aan de knie op, die nu leidde tot zijn afkeuring. 'X 05 Gert-Jan Theunisse boekte zijn v» tweede ronde-zege sinds zijn rentree. FOTO: SP j Theunisse "I ondanks Jj winst nog geen honderd procent HERES Gert-Jan Theunisse heeft de Ronde de Mijnvalleien op naam gebracht. In de itste etappe kwam zijn jnie als leider niet in 'aar. Hij passeerde gis- :en de streep in Mieres s achtste in dezelfde tijd de Oostenrijkse win- lïaar Maier. let is de tweede rondezege Theunisse na zijn rentree iet wielerpeloton. Eerder egevierde hij in de Ronde van Aixemburg. In Mieres was de topman van TVM niet tevre- len over zijn vorm. „Ik voel ie nog niet honderd procent", af hij aan. „Nu het Neder- inds kampioenschap en zo'n 200 kilometer bijtrainen voor e Tour. Dan zie ik het wel itten in Frankrijk", n de rit tussen Pola de Lavia- a en Mieres over 154 kilome- er waren nog vier venijnige limmetjes opgenomen. Er ntstond een kopgroep van 33 ian, die het peloton op ruim ijf minuten achterstand zette, laier won de sprint van de voor de Fransman Pen- 'ensec werd achter Theu- tweede op 24 seconden, e Spanjaard Echave derde op 3 tellen. Echave hoorde na hoop dat hij niet opgenomen Jkas in de Tourploeg. Ploeglei- er Fernandez was van oor- eel dat zijn renner uitgeblust 'as. Echave reed in dit sei- >en wel de Vuelta en Giro. 25 rans Maassen ging gisteren iet meer van start. Vos, Van en Akker, Solleveld, Poels, eenstra en De Vries gaven Iwitserland de Ronde van Zwitserland 'haalde Luc Roosen de groot- Le'C! triomf in zijn loopbaan. De -jarige renner uit het laamse Bree hield zich giste- op in het peloton dat van sel naar Zürich wandelde. Italiaan Colage pakte wel Na een solo van 140 kilo- iter bereikte hij met ruim 'ee minuten voorsprong de reep in Zürich. De Belg Van k Laer werd tweede. 'hter Roosen, lid van de niet -deTour startende Tulip-for- atie, werd Richard tweede Hampsten, winnaar in '86 '87, derde. Het jonge talent 'uwmans werd op de zesde fats de beste Nederlander, rik Breukink trainde net als 'e andere vedetten voor de Hij werd negentiende, iets minder dan een half lr achter de winnaar. LONDEN In Israel stond in de jaren tachtig een zogenaamd 'Holland Huis' waar Nederlandse Unifil-militairen op adem konden komen als zij het oorlogsgebied in Zuid-Libanon even mochten ontvluchten. In Zuid-Londen, aan de Ar thur Road op loopafstand van Wimbledon, staat nu een 'Holland Huis' dat is afgehuurd door de Ne derlandse tennisbond. Een vijftiental spelers en begeleiders heeft daar de afgelopen natte dagen knopen zitten tellen in afwachting van hun start van het toernooi. Een in vestering die gisteren nog geen vruchten bleek af te werpen. Brenda Schultz boekte een even voorspelbare als over tuigende zege (6-3, 6-0) op de Oostenrijkse Reinstadler, maar vervolgens trokken Paul Haarhuis, Jan Sieme- rink en Mark Koevermans aan het kortste eind. Richard Krajicek en Jacco Eltingh verlengden weliswaar hun verblijf, maar bereikten dat slechts door onnodig veel punten te verspelen tegen onbetekenende 'grootheden' als respectievelijk Ruah (in plaats van de geblesseerde Krishnan) en Vogel. Beide partijen werden wegens duis ternis afgebroken, waar ze allang in Nederlands voor deel beslist hadden moeten Nét Rijnsburger Siemerink over leefde zijn titanenstrijd met Goran Prpic nét niet, laatste set: 10-8. Na een gelijkop- LONDEN Er wordt morgen op Wimbledon gespeeld, voor de eerste keer in de historie. De organisatie nam gisteren die rigoreuze beslissing. De achterstand in het speelschema is door de regenval zo groot, dat de Engelsen geen risico willen nemen. Bovendien luiden de weersvoorspellingen voor de ko mende dagen wisselvallig weer met meer dan 50 procent kans op regenbuien. Jan Siemerink slaagde er niet in zich voor de tweede ronde te Paul Haarhuis (inzetten) evenmin. gaande strijd (4-6, 6-3, 3-6, 6- 3) kwam het op een vijfde set aan voor de beslissing. Om dat bij Grand Slam-toernooi eën tiebreak in de laatste set uit den boze is, kende Sieme rink een slepend debuut. „Toch ben ik blij dat ik hier gespeeld heb. Prpic heeft verdiend gewonnen en je moet niet vergeten dat hij de nummer achttien van de we reld is", verstopte hij zijn te leurstelling. Paul Haarhuis kwam tegen de oersterk serverende Zweed Larsson niet verder dan vier sets. Eén daarvan won hij met 6-1, maar de cru ciale vierde set ging voor de Eindhovenaar met dezelfde cijfers de mist in. Haarhuis was gebrand op een overwin ning in de eerste ronde, om dat hij daarmee de topdertig binnen bereik zou krijgen en vervolgens onder zijn spon sorscontract met de Hema uit zou kunnen. Die vlieger ging niet op, hoewel hij af en toe sterk tennis liet zien, voordat hij het liet afweten. Haarhuis miste daarmee de kans op een eventueel Hollands on deronsje met Richard Kraji cek in de tweede ronde. Dalende lijn Mark Koevermans zette zijn dalende lijn van de afgelopen maanden in cijfers om: ver lies met 6-3, 6-2, 6-1 tegen de sterke neger Washington. Koevermans, ook pupil van Don, kreeg de ballen aan alle kanten om z'n oren en kan zich voorbereiden op een tui meling in het ATP-klasse- ment. Vorig jaar reikte 'Koef' immers tot de vierde ronde op Wimbledon, maar de daarmee vergaarde punten is hij vanaf volgende week kwijt. Dat Richard Krajicek en Jac co Eltingh ook dit weekeinde nog op Wimbledon in actie komen, mag niet bepaald hun eigen verdienste worden genoemd. Tegen uit het kwa lificatie-toernooi overgeko men mindere goden (Ruah en Vogel) hadden zij gisteren opvallend veel moeite, maar zagen de invallende duister nis te hulp schieten. Richard Krajicek en coach Franker reageerden aanvan kelijk nogal opgewekt op het bericht dat de geplande oppo nent Krishnan (geblesseerd tijdens de ochtendtraining) was vervangen door een nau welijks bekende Venezolaan. De Hagenaar leek de over winning daarmee in de schoot geworpen te krijgen, maar evenals Krajcek bleek ook Ruah over een keiharde opslag te beschikken. Van daar dat Krajicek de eerste set verloor (7-5), om vervol gens via 6-1 en een hele reeks aces (dertien) de weg terug te vinden. Maar in de derde set ging het weer vol ledig mis (onderuit met 6-3), waarna de partijen in de vierde set in evenwicht ble ven: 2-2. Toen waren zelfs de gele ballen in de duisternis niet meer te onderscheiden en eindigde de partij 'unfinis hed' en houdt Krajicek nog een sprankje hoop. Zo ook Jacco Eltingh, die al zijn sets via tie-breaks beëin digde Na 7-6, 6-7,7-6 had hij in de vierde tiebreak de eindzege voor het grijpen, maar de gestoppelbaarde Zwollenaar liet twee winst kansen onbenut. Eén keer als gevolg van een scheidsrech terlijke blunder; één keer na dat hij zelf een dubbele fout in zijn bijna-beslissende op slag had geproduceerd. Op verzoek van Eltingh nam de umpire vervolgens maar con tact op met de wedstrijdlei ding, die om exact 20.53 uur (locale tijd) fiat gaf de zaak op baan 10 op te breken. Wordt vervolgd, dus. Toon Brenda Schultz had gister ochtend en -middag nog de toon gezet voor verdere suc cessen. Met een recordaantal van veertien 'aces' trok het serveerkanon eenvoudig de twee sets naar zich toe (6-3, 6-0) en bevestigde haar repu tatie als hardst serverende speelster van het hele dames- veld. „Om van te kotsen", mokte (vertaald) haar gezette Oostenrijkse opponente bij de zoveelste onbereikbare op slag. Schultz ondervond in de tweede set slechts hinder van een regenpauze, waarvan er gisteren in totaal maar twee vielen te noteren. ZURICH De strafcom- missie van de UEFA heeft gisteren in Zürich BW Den Bosch voor drie jaar uitgesloten van deelne ming aan één van de drie - Europese bekertoernooi en. De UEFA heeft de in schrijving van Feyenoord als deelnemer aan de Eu ropa Cup II ontvangen. De straf is het rechtstreekse gevolg van de juridische pro cedure, die Den Bosch aan spande tegen de KNVB naar aanleiding van de onregelma tigheden in de bekerfinale te gen Feyenoord. De rechter sommeerde de KNVB de twee de helft te laten overspelen. De bond wilde morgen in Nij megen laten spelen, maar dat verbood de rechter in een kort geding dat door Feyenoord af gelopen woensdag werd aan gespannen. In de ogen van de leden van de strafcommissie onder lei ding van de Italiaan Dr. Al berto Barbe is procederen te gen de moederbond in strijd met de reglementen. Clubs mogen niet naar de rechter stappen in kwesties die de UEFA raken. Barbe beroept zich daarbij op artikel 22 van de UEFA en artikel 57 van de FIFA, de wereldfederatie. Recht op beroep Den Bosch heeft het recht voor 1 juli beroep aan te teke nen tegen de straf. „Dat zullen wij prompt doen", aldus mana ger Van der Laar van de Bos sche club. „Wij zijn geschokt door deze straf. Dit is absurd, waanzinnig, de wereld op z'n kop zetten". Van der Laar vindt de snelheid van hande len van de UEFA verbijste rend. „Woensdag een uit spraak in een kort geding, vrijdag een straf voor Den Bosch. Ik heb de UEFA nog nooit zo snel gezien". Hij vermoedt dat er regelmatig Chris van der Laar contact is geweest tussen de KNVB en de UEFA. „Dit komt de KNVB niet slecht uit. Zeker niet als wij een schade claim willen indienen over verlies aan kapitaal door het missen van Europees voetbal en de Super Cup". Den Bosch staat er op dat de tweede helft tegen Feyenoord conform de uitspraak van de rechter wordt overgespeeld. „Dat zul len wij onder geen voorwaar de laten vallen". Van der Laar meent dat Feyenoord even eens in aanmerking komt voor een jarenlange schorsing door de UEFA. „Zij hebben toch ook de rechter ingeschakeld. Hebben een kort geding aan gespannen. Kennelijk is naar de rechter stappen verboden bij de UEFA. Dan moet Feye noord ook gestraft worden". Stevige boetes De tuchtcommissie van de Eu ropese voetbalunie (UEFA) verwacht 130.000 Zwitserse franken (175.00Q gulden) aan geldstraffen te kunnen incas seren. Onder leiding van de Italiaanse voorzitter Alberto Barbe haalde de tuchtcommis sie gisteren stevig uit. Met name AS Roma en Inter, die de finale van het toernooi om de UEFA-beker uitvoch ten, moesten het ontgelden. Beide clubs kregen een geld boete van 30.000 franken (ruim 40.000 gulden) opgelegd. Daarnaast moet Roma de eerstvolgende thuiswedstrijd driehonderd kilometer buiten de Italiaanse hoofdstad spelen. Zowel op 8 als op 22 mei kwam het tot al te uitbundig vuurwerk, waardoor veilig heid van toeschouwers en spe lers niet gegarandeerd was. Supporters van Roma raakten ook nog slaags met de politie. De zwaarste individuele straf werd opgelegd aan de Bulgaar se jeugdspeler Nedeltscho Do- brev, die zes jaar niet meer op het Europese podium (in club of vertegenwoordigend team) mag verschijnen. Tijdens de Europese titelstrijd ging Do- brev de scheidsrechter te lijf. De Italiaanse international Gi useppe Bergomi staat zes wed strijden buiten het veld, omdat hij in het uitduel met Noorwe gen met een tegenstander op de vuist ging. De Duitser Tho mas Berthold deed het hetzelf de in de ontmoeting met Wa les, maar kwam er met een schorsing van een wedstrijd minder dan Bergomi nog ge nadig van af. Omdat Nando van FC Barcelona in de beker finale van het bekerwinnaar- stoernooi tegen Manchester United opzichtig aan de nood rem trok, werd hij voor twee wedstrijden geschorst. HOGE RAAD: DEN HAAG De Hoge Raad heeft beslist dat het natrappen van een mede speler bij het voetballen een onrechtmatige daad is. Een speler van de ama teurclub Achilles '94 uit Assen schopte op 14 okto ber 1984 een tegenstander van Drachten 2 zodanig, dat het bot aan de binnen kant van de knie van het slachtoffer ernstig bescha digd raakte. Verder leidde de overtreding onder meer tot een zware bles sure aan het kraakbeen. Reeds op 5 april 1988 veroordeelde de rechtbank in Assen de na trapper tot een schadevergoe ding op te maken bij de Staat. De rechtbank achtte op grond van getuigenverklaringen be wezen dat de speler van Achil les zijn tegenstander van Drachten had geschopt. Het gerechtshof in Leeuwarden bekrachtigde dat vonnis 7 juni 1989. Advocaat mr. H.P. Utermark van de natrapper maakte bij de Hoge Raad bezwaar tegen het feit dat het hof de gedra gingen van zijn cliënt abnor maal gevaarlijk noemde. Vol gens Utermark ging het om een risico dat eigen is aan een sport als voetbal. De Hoge Raad dacht daar anders over. Zij stelt dat het gaat om „een gevaar dat zich bij voetbal sport, als zij normaal wordt be oefend, niet zal voordoen". Daarnaast stelde de advocaat de vraag of niet terughouden der moet worden geoordeeld over een gedraging als on rechtmatige daad (zoals het toebrengen van een letsel) als deze in een spel heeft plaats gevonden en niet buiten de sportbeoefening. „Deelnemers aan een sport als voetbal heb ben immers tot op zekere hoogte gevaarlijke gedragin gen waartoe het spel uitlokt over en weer van elkaar te verwachten", stelde Utermark. De Hoge Raad antwoordde ontkennend en stelde in na volging van het gerechtshof dat het enkele feit dat het slachtoffer deelnam aan een voetbalwedstrijd, terwijl het hem bekend was dat er spelers zijn die dergelijke schoppen uitdelen, nog niet tot de con clusie leidt dat de. trappende voetballer niet aansprakelijk is. „Een voetballer mag van de andere spelers op het veld ver wachten, dat zij geen onnodig gevaar voor blessures veroor zaken", aldus de Hoge Raad. VANDAAG Nederland 2, 14.30 uur: Paarde- Nederland 3, 11.40 uur: Motor sport (TT), tennis (Wimbledon), j volleybal (Nederland-Canada) en wielrennen (NK); 19.33 uur: Wim bledon; 22.15 uur Studio Sport. RTL 4, 22.15 uur: Boksen. België Nederlands 1, 22.50 uur Sport op zaterdag. Duitsland 1, 13.30 uur Zeilen; 18.03 uur Sportschau-Tele- gramm; 18.15 uur: Sporlschau. Duitsland 2, 14.35 uur Atletiek; 22.10 uur: Das aktuelle Sport- Studio RTL+, 15.00 uur Wimbledon BBC 1, 13.30 uur Grandstand; 23.00 uur Wimbledon. BBC 2, 13.15 uur Wimbledon. Sportnet, 07.30 uur Sport. Rai Uno, 16.00 en 01.00 uur MORGEN Nederland 2, 14.45 uur: Paarde- Nederland 3, 13.30 uur: Volley bal (Nederland-Canada) en wiel rennen (NK); 18.45 uur: Studio Sport. RTL 4, 22.25 uur: Match België Nederlands 1, 19.50 uur: Sportweekend. België Nederlands 2, 15.00 uur Wielrennen. België Frans, 15.00 uur: Wielren nen; 19.00 uur: Sport. BBC 2, 14.00 uur Sunday grand stand. Sportnet, 07.00 uur: Sport. MAANDAG Nederland 3, 14.00 en 16.00 uur: Wimbledon. BBC 1, 14.50 uur: Wimbledon. BBC 2, 13.30 uur: Wimbledon. Sportnet, 08.00 uur: Sport. RTL+, 14.00 uur: Wimbledon. TIPS DEN HAAG Onze tips voor de koersen op Duindigt, mor gen, aanvang 13.00 uur en Alkmaar, aanvang 18.00 uur zijn. Duindigt le Koers. Furie Lobell, 2. Frigidaire. 3. First Dream (3-4-8). 2e Koers: 1 Florcan Lelystad. 2. Fal- co Judson. 3. Meadow Wingfield (8-5- 1). 3e Koers: 1. First Of John, 2. Eventi de. 3. Fellow Of Zuilen (6-12-11) 4e Koers: 1. Mopaz Binari. 2. You Sure. 3. Vagely Raaphorst (4-7-5). 5e Koers 1 Fermano Hanover. 2. Eeleo Buitenzorg. 3. Erebus Zuydhoe- ve (10-14-4). 6e Koers: 1. Elvira Rita Start, 2. Co- meet Ruimzicht. 3 Earby Alf (1-9-7) 7e Koers: 1 Temptation, 2. House Of Petals. 3. Blakey Delta (6-1-4). 8e Koers: 1. Quellou, 2. Lenson Bar. 3. Yellowa (11-4-5). 9e Koers: 1 Delight Nobo. 2. Duchess Rider, 3. Eagle G (6-3-7). 10e Koers 1 Incredible Crafts, 2. Be loved Child, 3. Nobleboy Hanover (6- 4-8). lie Koers: 1. Eibert Vryenesse, 2. Zelfbewust, 3. Nit Bangsbo, 4. Chan- na Hanover (1-16-2-15). 12e Koers: 1. BerholdH, 2. Nick Hoff, 3. Enjoy Buitenzorg (6-3-8). Alkmaar le Koers: 1. Seat Cover, 2. Fastwin L. 3 Furica Hanover (3-1-2) 2e Koers: 1 Exalted R, 2 Eifelperle, 3. Delight Brandy (5-2-8) 3e Koers: 1 Exclusiv Victrix. 2. Duke Of Thijssen, 3 Eagle Tornado (8-7-2) 4e Koers: 1. Assured, 2. Every Men del, 3. Donar B (3-2-9) 5e Koers: 1 Sizzling Jave, 2. Chicago. 3. Duke's Diamond (7-2-10) 6e Koers: 1. Kiwi Jubilee. 2. Another Starlet. 3. Ellen Drent (5-6-3) 7e Koers: 1. Exciting Crown. 2. Dewi Groenhof. 3. Excellent V (3-2-5) 8e Koers 1 Dahhaam, 2 Elisabeth BOko. 3. Carolus C (3-6-4) 9e Koers: 1 Eviva Kievitshof. 2. Co lorado Pitt, 3. Elton Prince (7-5-1) 10e Koers: 1. Atomic Power. 2. Dan cing Boszorg. 3. Avanti S (2-7-3) lie Koers. 1 Davidof Groenhoif, 2. Dream Of Wiba, 3. Dynalinde (2-1-6) Spaan wanhopig door materiaal ASSEN Hans Spaan weet niet meer waar hij het zoeken moet. De Noordhollander heeft alle onderdelen van zijn Honda gesloopt in zijn speur tocht naar vermogen. Het heeft de Castricummer niet geholpen. Spaan zette gisteren in in de kwalificatietraining voor de TT de tiende tijd neer. Zijn Honda was ruim twee se conden langzamer dan die van de Italiaan Loris Capirossi, die volgens de Japanse stalbazen over exact hetzelfde materiaal beschikt. (Q 070 - 3 190 882 Proef die unieke sfeer in Parijs en maak de aankomst van dit fantastische wielergebeuren mee! 2-daagse tounngcarreis Vertrek; 27 juli 1991 Inclusief vervoer per luxe touringcar verblijf ui middenklasse hotel buiten Parijs alle kamers met faciliteiten basis logies/ontbijt lichtjestour B) DAGTOCHT PARIJS vertrek: 28 juli 1991 Vertrek vanuit Gouda: 00.30 uur Den Haag 01.00 uur Rotterdam:01.30 uur (zaterdag/zondag nacht) U bent van 0.700 tot 18.00 uur in Parijs. Thuiskomst om circa 00.30 uur (zondag/maandag nacht) Haagvche Courant dagblad Met Binnenhol AT SIJTHOFF PERS

Leidse Courant | 1991 | | pagina 9