Produktiecoördinator (HTS-E) SIEMENS 300100 TOSHIBA V&D heeft een leuke en gezellige bijverdienste op donderdag of op zaterdag voor jou. Zet vandaag nog de eerste stap en stuurde bon op. Een offsetdrukker die vak van A tot Z wil leren. 770 PAGINA 32 LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 IUNI U] Werken aan A Different View on Diagnosis' De afdeling Technical Sup port heeft tot taak de Euro pese servicepunten te bege leiden en te ondersteunen. Hierbij ligt de nadruk op servicëpreventie. Voor de Spare Parts Groep van deze afdeling zoeken wij een professional (m/v) voor de functie van Groepscoördinator Spare Parts De groep bestaat uit 5 mede werkers en is verantwoorde lijk voor: - planning van de voor raden; - onderhoud van de spare parts bestanden; - verwerking van orders van branches; - bestelling bij voornamelijk het moederbedrijf in Japan; - analyse van gegevens/ ontwikkelingen. Functie-inhoud: U bent belast met de vol gende werkzaamheden: - dagelijkse leiding van de groep; - begeleiding van de ver schillende processen; - onderhouden van intensie ve contacten met Japan en de branches in Europa; - signaleren van problemen en mede ontwikkelen van procedures. Functie-eisen: - minimale opleiding op MBO-niveau (MTS/ MEAO); - meerdere jaren ervaring in een vergelijkbare functie; - bekendheid met geautoma tiseerde orderverwerking; - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse taal; - leidinggevende en sociale vaardigheden; - leeftijd minimaal 28 jaar. Wij bieden: Een zelfstandige en afwisse lende functie in een snel groeiende organisatie. Een Toshiba Medical Sys tems vervaardigt hoog waardige diagnostische apparatuur. Al sinds 1914. Inmiddels zijn we toon aangevend op de gebieden: computertomografie, röntgendiagnostiek, echo grafie, nucleaire genees kunde, video-endoscopie en magnetische resonan tie (MRI). Toshiba bekijkt de zaken voortdurend van uit een andere invals hoek. Met als doel steeds betere diagnosestelling mogelijk te maken. Werken bij Toshiba is zo werken aan "a diffe rent view on diagnosis". goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaar den, zoals onder meer een dertiende maand, pensioen voorziening en een aantrek kelijke spaarregeling. Voor meer informatie kunt u bellen met mw. A. Francis- sen, coördinator (telefoon 015-61 01 21, tst. 344). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, on der vermelding van het vaca turenummer GSP/9107LC, sturen naar Toshiba Medical Systems Europe BV, afde ling Personeelszaken, Schie- weg 1,2627 AN Delft. In Touch with Tomorrow GLOBAL IMAGING MEDICAL SYSTEMS 1 p X» X» x> p p p p Ja, nou en of. Ik zie het werk bij Vroom Dreesmann op donderdagavond en op zaterdag helemaal zitten. De bijverdienste dus ook! Naam1M/V Adres v> C C 6 Postcode Telefoonnummer.. Woonplaats Geboortedatum De V&D-vestiging waar ik graag wil werken, heb ik hieronder aangekruist. Den Haag (Leyweg) Den Haag (Spui) Delft Rijswijk Leiden Leidschendam Alphen a/d Rijn x» x> x» x» W \J V» W W Natuurlijk ken jij Vroom Dreesmann, Want V8tD is met voorsprong 's lands gezelligste en meest complete warenhuis. Jij loopt toch óók regelmatig bij ons binnen? Logisch, wantje kunt bij V8<D voor de meest uiteenlopende artikelen terecht. Van je lieve- lings-CD tot blitse kleding; van een lekker geurtje tot aparte meubelen en van een slagroomtaart tot vakantie reis en bromfietsverzekering. En als je dan uitge- winkeld bent, ga je wellicht even naar ons gastvrije res taurant La Place. V8(D mag je dus gewoon niet missen. En wat je ook niet mag missen is om bij V8(D als verkoopmedewerker m/v (18-21 jaar) op donderdagavond en zaterdag te werken. Of als medewerkster van ons restaurant La Place? Natuurlijk mag je dat niet missen. Je werkt dan samen met leuke collega's. Vanzelfsprekend is de bijverdienste een aardige zakcent en bovendien leer je meteen met klanten om te gaan. Zo word je er dus zelf wijzer van. Klanten zullen jouw advies en' hulpvaardige optreden waarderen. Daarna gaan ze met een tevreden gevoel de deur uit. Om de volgende keer weer bij je terug te komen: ze vinden het leuk om bij jou te kopen. Geïnteresseerd? En ben je tussen 18 en 21 jaar? Aarzel dan geen moment. Vul de bon in en pak een envelop. Een postzegel is niet nodig. Het adres: Vroom Dreesmann, t.a.v. de Personeelsadministra tie, Antwoordnummer 623,2501 VC Den Haag. Zet links boven op de envelop het woord 'Doza' plus de naam van het V&D-warenhuis waar je zou willen werken. Je kunt kiezen uit: Den Haag (Leyweg), Den Haag (Spui), Delft, Rijswijk, Leiden, Leidschendam en Alphen a/d Rijn. Ook kun je bij onze afdeling Klantenservice een solli citatieformulier vragen en invullen. VROOMS DREESMANN Binnen de bedrijfsafdeling Energie- en Automatiseringstechniek in Zoetermeer is oj de produktie-afdeling een vacature ontstaan voor een Werkgebied: Werkvoorbereiding t.b.v. de produktie energie- en automatiseringstechniek Uw werkkring: De bedrijfsafdeling Energie- en Automatiseringstechniek te Zoetermeer fabriceert o door de verkoopafdelingen verkochte installaties en systemen. Zij beschikt hiertoe o.a. over een produktie-afdeling, die zowel deels gestandaardiseerde laagspannings-, middenspannings- en procestechnische installaties, alsmede speciale produkten produceert. Dit aan de hand van de haar ter beschikking staan informatie, zoals tekeningen, voorschriften en specificaties. De produktie-afdeling wordt meer en meer ondersteund door een produktie-automatiseringssysteem, dat momenteel wordt ingevoerd. De nieuwe produktiecoördinator (m/v) gaat zich als projectverantwoordelijke mete grote mate van zelfstandigheid bezig houden met: - voorbereiding van werkzaamheden aan bovengenoemde installaties; - projectbegeleiding/planning; - offerteprijzen- en nacalculatiebepaling. Wij vragen: - diploma HTS-Elektrotechniek; - goede contactuele eigenschappen; - redelijke beheersing van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift; - accuratesse en zelfstandigheid; - leeftijd vanaf 25 jaar. Ervaring met werkvoorbereiding in een produktiebedrijf is een pré. Wij verzoeken u uw sollicitatie, onder vermelding van 1014/3 te richten aan de heeij W.J.A. van der Drift van de Centrale afdeling Personeelzaken. Voor nadere inform: kunt u bellen met de heer L.J. Boogaard, telefoon 070-333 21 10. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Innovatie is onze kracht. Siemens. Bij Siemens Nederland zijn circa 2300 medewerkers actief op alle gebieden van de elektrotechniek en de elektronica. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Nationale-Nederlanden kijkt uit naar een jonge medewerk(st)er voor de afdeling Huisdrukkerij binnen de Interne Dienst van het kantoor aan de Prinses Beatrixlaan in Den Haag. De taken Na een inwerkperiode houdt u zich bezig met de ver zorging van ons bedrijfsdrukwerk vanaf de beginfase tot en met de afwerking. U werkt zowel'met zwart-wit als met full-colour materiaal met behulp van offsetpersen zoals Ryobi en Dominant. Ook zorgt u voor het zorg vuldig snijden, boren en verpakken van het drukwerk. Wat wij vragen Een man of vrouw van rond 20 jaar met een LTS- diploma dan wel een opleiding Kleinoffsetdrukker óf met de bereidheid laatstgenoemd diploma te behalen. U hebt een flexibele instelling en de voor dit werk benodigde mate van nauwkeurigheid. Onze tegenprestaties Gerekend mag worden op goede arbeidsvoorwaarden waaronder: dertiende maand en winstdeling goede, premievrije pensioenregeling reiskostenregeling De sollicitatieprocedure Een medisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Richt uw brief onder nummer 093/AD aan: Nationale- Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij NV., afd. Personeelszaken, Prinses Beatrixlaan 15, 2595 AK Den Haag. Nationale-Nederlanden On: onl GEEF VOOR MEDISCHE HULP IN ONTWIKKELINGSLANDEN Wat doet u als 't gaat om leven öf dood? Simavi steunt vele gezondheidsprojecten in 35 ontwikkelingslanden. Zonder uw steun kunnen wij echter niets doen. Help ons a.u.b. 8*1*0 Spruitenbosstraat 6, 2012 LK Haarlem -

Leidse Courant | 1991 | | pagina 32