Belasting in Zoeterwoude fors omhoog Snelle trein mag alleen over bestaande spoorlijn .V Zwembadkaartje in Nieuwkoop duurder RIJN- EN VEENSTREEK ftzidóeSoivumt VRIJDAG 28 JUNI 1991 PAGIN Raad Zoeterwoude kiest voor schoolzwemmen in Het Wedde ZOETERWOUDE De raad van Zoeterwoude heeft gisteravond besloten dat met ingang van het nieuwe schooljaar het schoolzwemmen zal plaatsvinden in Het Wed de in Voorschoten. Dat geldt dan overigens voor slechts één groep per school. Tot nu toe zwom men de groepen 3 en 4 op sportpark Haasbroek. De scholen hebben zelf de keuze welke groep zij naar het zwembad laten gaan. Burgemeester Hou- dijk, de portefeuillehou der van onderwijs, toonde zich niet erg gelukkig met het besluit. Burgemeester Houdijk vond het besluit erg eenzijdig. „Er moet wel bezuinigd worden maar dat het schoolzwemmen nu als eerste aan de beurt is, is jammer. Zeker gelet op het be leidsprogramma waarin de partijen zich juist hebben uit gesproken voor het zwem men", aldus Houdijk. Op de opmerking van het progressie ve raadslid W. Ooijendijk dat de scholen akkoord zijn ant woordde Houdijk dat dat niet zo verwonderlijk was omdat aanvankelijk het schoolzwem men in zijn totaliteit dreigde te verdwijnen. De raad besloot tevens het schoolzwemmen aan te vullen met een onbe perkt gebruik van het Zoeter- woudse buitenbad, gedurende de periode dat het bad open is. De raad haastte zich om er aan toe te voegen" dan mag het wel beter weer worden dan de afgelopen weken". Na de zo mervakantie zal de raad zich nog nader uitspreken over de wijze waarop het schoolzwem men in de toekomst gestalte moet krijgen. De kosten van het school zwemmen in Het Wedde zijn becijferd op 14.000 gulden aan leskosten en bijna 11.000 gul den aan vervoerskosten zodat het schoolzwemmen in het schooljaar '91-'92 zo'n 25 mille zal kosten. Deze kosten kun nen worden betaald uit de be sparingen als gevolg van het sluiten van het binnenbad. Waterscouting in Leimuiden wordt officieel geïnstalleerd LEIMUIDEN/RIJNSATERWOUDE De dit voorjaar opge richte waterscoutingtak van Scouting '63 in Leimuiden wordt morgen officieel door de heer Bernard van de Landelijke Admi raliteit van Scouting Nederland geïnstalleerd. Wethouder C. de Lange woont ook de plechtigheid bij. De groep die in april van start ging met 15 kinderen in de leeftijd van 10 tot 13 jaar en met twee gehuurde vletten, is nu al uitgegroeid tot 20 kinderen, een eigen lelyvlet en vier gehuurde vletten. De installatie heeft plaats om half elf, aan boord van het wachtschip Gerrigje, die ligt aan de westzijde van De Drecht tussen de Tolbrug en de brug in de provinciale weg, nabij het zwembad. Ook de vier vletten waar de twintig kinderen al vanaf eind april mee op de Westeinder varen, zullen daar aanwezig zijn. De bevriende scou tinggroep De Hollandse Nachtegalen, die bij het opstarten van de nieuwe groep heeft geholpen, zal een demonstratie geven hoe een lelievlet geroeid en gewrikt moet worden. Raad Nieuwkoop neemt afscheid van Roel Niezen NIEUWKOOP De gemeenteraad van Nieuwkoop heeft gisteren af scheid genomen van R. Niezen (VVD). Niezen zat sinds 29 juni 1978 in de raad. Hij gaat in Frankrijk wo nen. Burgemeester W. M. C. de Vrey- Vringer benadrukte dat Roel Niezen zich op het gebied van de ruimtelijke ordening als een vis in het water heeft gevoeld. Mevrouw Soyer (Mid den Partij Nieuwkoop) bedankte hem voor de opvang van de nieuwkomers in de raad. Zij stelde voorts dat zij hem waardeerde voor zijn idealisme. Fractiegenote A. A. van der Most zei: „Nederlanders eten om te leven, maar de Fransen leven om te eten. Roel, het beste toegewenst in het Franse land". Voetballers DOSR op weg naar Nitra ROELOFARENDSVEEN Een afvaardiging van DOSR bestaande uit van 36 personen is gisteravond naar Nitra in Tsjechoslowakije vertrokken. Nitra is de plaats van de gelijknamige voetbalvereniging, waarmee DOSR sinds enkele jaren een nauwe band heeft. De Slo- waken zijn al driemaal in Roelofarendsveen geweest tij dens de jaarlijkse DOSR Internationale Toernooien. Voor de Veenders wordt het de tweede keer dat zij een bezoek brengen aan het ver weg gelegen Nitra. Dit maal is men afgereisd met de Al-jeugd plus begeleiding, en kele supporters en comissieleden en een klein deel van het DOSR-bestuur. Op zaterdag en zondag zullen enkele wedstrijden worden gespeeld tegen de plaatselijke jeugd en verder biedt het programma veel ruimte om de Slo waakse streek te verkennen. Maandagavond zal de groep Veenders weer in Roelofarendsveen arriveren. Kroon laat bouw van woning toe DEN HAAG/AARLANDER- VEEN P. Blom uit Noorden mag een woning met garage aan de Dorpsstraat in Aarlan- derveen bouwen. De bezwaren van zijn toekomstige over buurman W. Smits dat hij daardoor zijn uitzicht over het polderlandschap kwijt zou ra ken, werd door de Raad van State verworpen. De Raad van State vindt dat de gemeente Alphen aan den Rijn terecht het bouwplan aanvaardbaar achtten. ZOETERWOUDE De inwoners van Zoeterwou de moeten in 1992 aan zienlijk dieper in de por temonnee tasten. De af valstoffenheffing gaat met 28 gulden per woonruimte omhoog. Tevens stijgen de rioolrechten met 25 pro cent. De onroerend-goed- belasting daarentegen blijft op het huidige ni veau. Dat zijn voor de inwoners de belangrijkste conclusies uit de gisteravond gepresenteerde gemeentebegroting 1992. Een trotse wethouder van finan ciën, CDA-er R. Hogenelst, kon melden dat de begroting voor volgend jaar in ieder ge val sluitend is. De post onvoor zien beloopt ruim 75.000 gul den. Het uitgavenpatroon van Zoeterwoude is voor volgend jaar becijferd op bijna 17 mil joen gulden. Binnen de begroting zijn aan zienlijke bedragen opgenomen voor milieu-aangelegenheden. Overigens nam de raad gister avond het Gemeentelijk Mi lieuplan aan al liet de VVD wel duidelijk merken dat het allemaal erg lang heeft ge duurd. „Er ziin erg veel pun ten opgesoma die je als ge meente toch moet uitvoeren", aldus Van der Kooi die in ie der geval steun kreeg van de progressieven bij het onder werp 'verwarmen openlucht zwembad met zonnecollecto- Groenafval Het CDA bepleitte nog eens het snel invoeren van het apart inzamelen van groente-, fruit- en tuinafval. Wethouder Ringersma wees er nadrukke lijk op dat bij veel actiepunten een grote druk wordt gelegd op de burger. Het milieubesef bij de mensen zal nog verder moeten groeien. „In oktober starten we met het apart inza melen van groen-afval. Begin 1992 komt daar het regelmatig ophalen van klein chemisch afval bij. Daarbij is steeds de medewerking van de inwoners noodzakelijk. En we zijn er nog lang niet. In onze provin- Wethouder Hogenelst: Trots. FOTO: PR cie stapelen donkere wolken zich op. De uitvoering van alle plannen is ook nog niet duide lijk. Dat kost namelijk mens kracht en geld, dus dat moeten we nog nader bekijken", aldus de wethouder. In de concept-begroting 1992 is een bedrag opgenomen van 75.000 gulden voor het inhu ren van externe deskundig heid, een bedrag van 30 mille voor het aanschaffen van boxen voor klein chemisch af val en 50 mille voor het riole ringsfonds. Tevens is een be drag van 142.500 gulden be schikbaar omdat lang niet alle plannen die voor 1991 waren gepland uitgevoerd kunnen worden. Het openbaar vervoer in och tend- én avondspits zal met in gang van de dienstregeling '91-'92 worden uitgebreid. Het betreft voor buslijn 170 het in leggen van een kwartierdienst tussen 7.30 en 9.00 uur en tus sen 15.00 en 18.30 uur in beide richtingen. West-Nederland streeft er naar, zo blijkt uit de begroting, de kwartierdienst gedurende de gehele dag in te stellen. Het ontsluiten van het industrieterrein Grote Polder laat op zich wachten. West- Nederland ziet geen kans om dat gebied te ontsluiten. De NZH ziet wellicht mogelijkhe den om in 1992-1993 het ge bied met de bus te ontsluiten via Roomburg. Voorts bestaan er plannen om de carpool plaats bij de Europaweg uit te breiden. Raad Rijneveld stemt aarzelend in met houden van referendum Idoor MARIETA KROFT RIJNEVELD Dit is tenminste wel ecnt een onderwerp waar je een re ferendum over kunt hou den. Dat is beter dan over de sluitingstijd van een café". Zo reageerde bur gemeester M. Boelen tij dens de raadsvergadering gisteravond schertsend op de groeiende twijfel onder diverse raadsleden. Voor al bij het CDA heerste twijfel over de zin van het houden van een referen dum waaruit een nieuwe gemeentenaam moet rol len. Op 14 september kan iedere inwoner van Koudekerk, Ha- zerswoude en Benthuizen naar de stembus om een voorkeur uit te spreken over een nieuwe naam voor de gemeente. Met ingang van 27 september zal de huidige en omstreden werknaam Rijneveld worden gewijzigd in de naam Rijn en Veen, Rijnwoude of Vijfam bachten. De raad stelde hier voor gisteravond 21.500 gulden beschikbaar. Aanvankelijk stelde het colle ge voor om de inwoners uit Rijnwoude, Rijneveen of Holt- land te laten kiezen. De com missie algemene zaken gaf echter de voorkeur aan Vij fambachten boven Holtland. Op voorstel van Boelen was Rijneveen veranderd in Rijn en Veen. Hij verklaarde gis teravond dat hij die verande ring had doorgevoerd om tege moet te kunnen komen aan de bezwaren van de plaatselijke historicus C. Kroon. Kroon verwierp tijdens de op 13 juni gehouden commissie vergadering de naam Rijne veen omdat deze naam de sug gestie zou wekken dat de Rijn veen afzet. Het is echter klei dat door de Rijn wordt afgezet. Boelen is daarop aan het den ken geslagen. De naam Rij- neklei heeft hij waarschijnlijk niet overwogen, want zoals hij zelf gisteravond opmerkte zijn zowel de Rijn als het veen ty perend voor de gemeente en moeten dus beide in een naam terugkomen. Uiteindelijk kwam hij op Rijn en Veen. Kroon liet gisteravond tijdens het inspraakrecht weten dat hij Rijneveen niets vond, maar dat Rijn en Veen nog veel er ger is. „Het zijn twee namen, die de suggestie wekken dat er twee gemeenten zouden zijn. Bovendien zou het in de volksmond toch Rijneveen worden. En daarbij is Rijn en Veen ook nog een Alphens kraamcentrum. „Mocht uitein delijk Rijn en Woude de groot ste voorkeur krijgen, dan ad viseer ik jullie een ooievaar in het gemeentewapen op te ne men", aldus Kroon. „Maar ik reken 14 september op het ge zond verstand van de kiezers". G. van der Lecq-de Knikker (PvdA) sprak haar verbazing uit over plotselinge verande ring van Rijneveen in Rijn en Veen. „Ik dacht dat het een typefout was", merkte ze op. Ze typeerde de verbeterde naam als lastig. S. Fransen (D66) zei de naam Rijn en Veld te missen. RIJNEVELD PLEIT VOOR GEZAMELUK VERZET TEGEN HSL RIJNEVELD Verbete ring van de bestaande spoorlijn is de enige reëele mogelijkheid om een snel le trein tussen Rotterdam en Amsterdam te laten denderen. Tracé A, dat dwars door Rijneveld zou komen te lopen, maar ook tracé B zijn wat Rijneveld betreft, uitgesloten. De raad ging er gisteravond unaniem mee akkoord om deze reactie naar rijkswater staat te sturen. In het be zwaarschrift worden de desa- strueze gevolgen van tracé A voor Rijneveld kenbaar ge maakt. Het tracé passeert in de gemeente vier woonkernen op een vrij korte afstand. Er wordt dan ook veel geluidso verlast verwacht. Het tracé gaat dwars door het Groene Hart, dat van het rijk zoveel mogelijk groen moet blijven. Althans, dat blijkt uit de onlangs verschenen Vierde Nota over de ruimtelijke orde ning extra (Vinex). Cultuur gronden zullen worden ver snipperd, Naar schatting zal een dertigtal agrarische bedrij ven, variërend van sier- en veeteelt tot akkerbouwbedrij ven, worden gedupeerd. Enke le bedrijven en particuliere Belangengroepen niet veel wijzer DEN HAAG De belangengroepen werden gisteren verder niet veel wijzer van de bijeenkomst waarop de 10.000 hand tekeningen tegen de HSL werden aangeboden. „Het enige tastbare resultaat dat we hebben kunnen boeken is de toe zegging dat we het advies van de raad voor de ruimtelijke ordening over de HSL half oktober waarschijnlijk in con cept kunnen krijgen", aldus Don MacGillavry van de Lei- derdorpse Belangengroep. „Ook is de besluitvorming over het onderwerp verplaatst naar begin volgend jaar in plaats van eind dit jaar, hetgeen enig respijt geeft. Maar tussen het uitkomen van het definitieve advies en het besluit van de Tweede Kamer ligt nog steeds maar heel weinig tijd", aldus de Leiderdorpse voorman. Bij het protest van gisteren wa ren naast Leiderdorp belangengroepen uit Leiden, Zoeter woude, Hoogmade (Jacobswoude), Rijneveld, Alkemade, Leidschendam en Zoetermeer betrokken. woningen moeten waarschijn lijk wijken. Met name is dit het geval daar waar het tracé de lintbebouwing in Hazers- woude-Dorp, Hazerswoude- Rijndijk en Koudekerk aan den Rijn doorsnijdt. De raadsleden benadrukten gisteravond het gezamenlijke optreden van Rijneveld met de omliggende gemeenten tegen de HSL. Daarbij moet zoveel mogelijk worden voorkomen dat gemeenten met verschil lende belangen tegen elkaar worden uitgespeeld. Burge meester M. Boelen liet weten dat ook Rijneveld meedoet aan de Lokale Effect Rapportage. Samen met Leiderdorp, Alke made, Jacobswoude, Zoeter woude wordt ook in Rijneveld een onderzoek gedaan naar de effecten van de HSL op de ge meente. De resultaten worden in september verwacht. Ook deelde hij mee dat het moeilijk is om met de gemeen te Zoetermeer op één lijn te komen. „Zoetermeer kiest dan wel voor het bestaande spoor, maar zij stellen erbij dat als dat niet zou kunnen, tracé A de voorkeur heeft. Tracé B gaat namelijk dwars over hun golfterrein. Op dit punt zijn onze belangen dus tegenstrij dig". Boelen is van plan om half au gustus enkele kamerleden en de desbetreffende statenleden uit te nodigen „om ze kennis te laten nemen van wat zij Rij neveld met hun plannen aan- Geen beslissing over kavels Bloemenweide ZOETERWOUDE De gemeenteraad van Zoeter woude heeft gisteravond geen besluit genomen over de wijze waarop drie bouwkavels in de wijk Bloemenweide worden uitgegeven. Op voorstel van het college zal de raad zich in augustus na der uitspreken. De fractie van de VVD was fel te gen. Diverse bewoners die de vergadering vanaf de tribune volgden waren ui terst teleurgesteld over het uitstel en de zo goed als zeker nieuwe verkoop procedure. Er waren twee schorsingen voor nodig om uiteindelijk tot dit standpunt van de raad te komen. Eind vorige maand is de loting geweest van vier bouwkavels aan de Boterbloemlaan. Er wa ren 11 rechtsgeldige inschrij vingen zodat nogal wat men sen teleurgesteld moesten wor den. Daarom werd door de kandidaat-kopers het voorstel geopperd om de resterende drie kavels te verloten onder de „afvallers" van de eerste serie kavels. In de vergadering van de commissie volkshuis vesting eerder in juin was de meerderheid voorstan der van het verloten van de kavels onder de kandidaten die reeds op de lijst stonden. Een minderheid, inclusief het college, voelde daar niets voor. Wethouder Hogenelst vertolk te gisteravond dat standpunt nog eens. Hij wil eerst zeker heid over de verkoop van de eerste serie kavels. Eén kandi daat aan wie een kavel was toegewezen heeft al afgehaakt. Het tekenen van de andere kontrakten kan nog wel 4 tot 6 weken duren. Eerder wil wet houder Hogenelst niet prateiï over de andere kavels. Voorts is hij en met hem uiteinde lijk ook de fracties van CDA en Progressief Zoeterwoude van mening dat ook andere mensen de kans moeten krij gen in te schrijven op de drie kavels. Wellicht wordt daar door de spoeling nog dunner maar in een advertentie in de gemeenterubriek is eerder aangekondigd dat voor de drie kavels een afzonderlijke pro cedure gevolgd zou worden. Daaraan wil het college vast houden al vond de VVD dat volstrekt overbodig omdat er nu reeds voldoende kandida ten zijn die graag zo snel mo gelijk aan de slag willen. Eerste paal geslagen voor uitbreiding gemeentehuisTer Aar Nog negen maanden en de ge meente-ambtenaren zijn van de beknellende ruimten ver lost. De werkzaamheden voor de uitbreiding van het Ter Aar- se gemeentehuis zijn namelijk in volle gang. Vanmiddag sloeg gemeentesecretaris Ph. Vonk hiervoor de eerste paal. Nadat de gemeenteraad op 21 maart een bedrag van 3,5 miljoen be schikbaar had gesteld, kon 10 juni tot gunning van het werk worden overgegaan aan Bouw bedrijf M. de Nijs en Zn. bv. uit Zwammerdam. Vooruitlopend hierop, is de Waddinxveense firma Vermeer Grond en We gen BV momenteel bezig met de voorbereidende grondwerk zaamheden. Het uitbreidings plan van het uit de zeventiger jaren daterende gemeentehuis van Ter Aar werd ontworpen door prof. J. van Stigt uit Am sterdam, die destijds ook de architect was van het oor spronkelijke gemeentehuis. In het nieuwe gedeelte zal het overgrote deel van de ambte- voorzien van een liftinstallatie. lijke organisatie worden huisvest. Door de uitbreiding ontstaat er ook ruimte voor kamers voor de wethouder en commissiekamers. Bovendien zal het gemeentehuis worden Op de foto is te zien dat de grond bouwrijp is gemaakt. De tekening toont de situatie na de bouw. FOTO: WIM VAN NOORT TEKENING: PR NIEUWKOOP De ta rieven van zwembad De Wel gaan omhoog. De ge meenteraad van Nieuw koop ging gisteren ak koord met dit voorstel van burgemeester en wet houders. Alleen CDA en PvdA stemden voor. VVD-raadslid J. Nora Siccama noemde een verhoging van 10 tot 25 procent extreem in ver gelijking met een inflatie van 1,8 procent. „Een verhoging van de tarieven kan ook een afname van het aantal bezoe kers betekenen", aldus Nora Siccama. SGP/RPF-raadslid J. A. Cromwijk was ook tegen verhoging van de tarieven. Hij stelde voor de sauna te sluiten. PvdA-wethouder A. de Brou wer was het eens met het VVD-raadslid Siccema dat ei genlijk jaarlijks een exploita tie-overzicht gemaakt had moeten worden. Hij stelde dat een zwembad best wel geld mag kosten en geconstateerd kan worden dat het zwembad goed draait, maar dat het te kort wel binnen bepaalde per ken moet blijven. Het energieverbruik zal de ko mende jaren omlaag moeten. De Brouwer merkte op dat op dit moment al met een vlok- middel gewerkt wordt, waar door minder water verbruikt wordt en minder water opge warmd hoeft te worden. De sauna zal zich in het jaar 1992 moeten bewijzen. Allerlei promotie-activiteiten zijn ont wikkeld om de sauna toch nog te laten draaien. In de nabije omgeving zijn een aantal sau na's gesloten in verband met de ouderdom; deze voldeden niet meer aan de wettelijke voorschriften. Deze sluitingen kunnen positieve gevolgen hebben voor het aantal bezoe kers in Nieuwkoop. De Mid den Partij Nieuwkoop vond de tariefsverhoging op dit mo ment een te gemakkelijk mid del en pleitte voor een consu mentenonderzoek. Voor een uitgebreide a§ ook voor de komende raadplege men „UIT", dp" tis wekelijkse bijlage van krant. n BIOSCOPEN F tel. 071-121239): Door» (12) 21.15. zo. ook 14.15. LIDOi'JPf DIO (Steenstraat 39, tel. ttrd" Hard way (al); 19.00, 21.15. vr too: wo. ook 14.30. Mermaids (al) 21.15. vr. za. zo. wo. ook 14. without my daughter (12); 0 21.15. vr. za. zo. wo. ook 14.1 ces with wolves (12); 20.00. 14.00. Silence of the lanC"*.. 18.45, 21.15. vr. ook 14.15, )Z1J poester (al); za. zo. wo. 14.00 ANON (Bre 123875): Eline Vere (al); 19.<Cpr ry (12); 21.15. REX (Haarl V straat 52. tel. 071-1254141: Pi ALPHEN AAN DEN RUN NEMA (Van Boetzelaerstraat 01720-20800): Mermaids (al) 21.15. za. zo. wo. ook 13.45. 16.15. Green card (al); 18.45 za. zo. wo. ook 13.45. zo. oo Rookie (16); 18.30, 21.15. za. ook 13.30. zo. ook 16.00. with wolves (al); 20.15. Asst (al); za. zo. wo. 14.00. zo. ool VOORSCHOTEN GRE (Schoolstraat 69, tel. 071-614 onfatsoenlijke vrouw (16); vr 21.15. Look who's talking too t/m zo. 15.45, 19.00. wo. 1" ping with the enemy (12); 21.15. ma. t/m do. 20.15. Tho house (al); vr. t/m zo. 19.00. do. 20.15. iet el. KINDERVOORSTELLINGEN ge mutant Ninja heroe turtle m zo. wo. 15.45 Daantje de kampioen; za. zo. wo. 14.00. les; za. zo. wo. 14.00. DEN HAAG ASTA: 1 (Spui 3463500): Mermaids 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00 ASTA 2: The doo 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13.15 (VL 18.45, 21.30. ASTA 3: Le (12); 14.00, 18.30. zo. 13.15 18.30. Dances with wolv 1 20.45. BABYLON 1 (naa0n< Haag Centraal tel. 3471656) (16); 14.00, 18.45, 21.30. 13.45, 16.15, 18.45, 21.30. i LON 2: The bonfire of the (al); 18.45, 21.30. vr. ma. di. 14.00. BABYLON 3: vr. di. 13.30, 18.45, 21.30. za. zc 16.15, 18.45, 21.30. ma. 14.0f\ My left Foot; vr. Dangerous (Cie za. Music Box; zo. Storia d)J)( Jesus de Montreal; do! AC 1 (Buitenhof 20. tel. The silence of the Lambs (16up1 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00dC< 21.30. CINEAC 2: The exol) (16); 18.45, 21.30. 14.00. CINEAC 3: Luilakt 14.00, 18.45, 21.30. '16.00, 18.45, 21.30. METI (Carnegielaan, tel. 34567I without my daughter (al), 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00 21.30. METROPOLE 2: N :n perfect (al); 14.00, 18.45, 21 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. TROPOLE 3: Dances with (al); 14.00, 20.30. METROl'J 8 (al); Milou en Mai (al); 14.0C#g"' 21.30. zo. 13.15, 16.00, 18.4! I V METROPOLE 5: Filofax (al n 13.15, 16.00. Greenci 18.45, 21.30. ODEON 1 gracht 13, tel. 3462400): T way (al); 13.45, 18.45, 21 n d« 13.30, 16.00, 18.45, 21.30. Sleeping with the ene ;en 13.45, 18.45, 21.30. zo. 13.31 18.45, 21.30. ODEON 3: I (16); 13.45, 18.45, 21.30. 16.00, 18.45, 21.30. OD&lib Look who's talking too (al 18.45, 21.30. zo. 13.30, 16.01 21.30. HAAGS FILMHUIS:! Hoeren; 19.30. Woody Allen 21.45. Zaal 2: La Captive du]0*» 19.30. Let's get lost; 21.45. 19.30, 21.45. Belarmino; Abelha na chuva; za. Nos p dos bem; zo. Matar saudi Silvestre; di. A flor do mar; inneringen aan het gele hui KINDERVOORSTELLINGEN i LON 2: Assepoester: za. zc 16.15. wo. 14.00. CINEAC poester: za. wo. 14.00. zo 16.00. NACHTVOORSTELLINGEN AC I: The silence of the lan 00.15 CINEAC 2: Th# III (16); za. 00.15. CINEAC Heat (16); za. 00.15. Vrouw beroojv! in eigen huis ALPHEN AAN DEN Efe Een man heeft gistero een bewoonster van de B mer in Alphen een bedi^3* 205 gulden afhandig ge De man belde aan en de vrouw hem geld te" terwijl hij haar met et:rt bedreigde. Nadat hij drag had ontvangen, i de man zich snel uit de1 Roeikampioenschap in Rietveld Hazersv HAZERSWOUDE D veldse Roeikampioense worden woensdagavom de 29e keer gehouden. en Pensionbedrijf Kleii hoorn in het Hazers Rietveld wordt om start met de jeugdwed (jongens en meisjes tot 14 jaar). Dit jaar is de kans voor Barry Straat zijn titel te prolongeren hij inmiddels de 14-jari tijd heeft bereikt. Vana uur komen de senioren beurt. Hierna gaat het kei verder middels he systeem tot ongeveer 1 Dan worden de diverse oenen in de klassen heren super A en here anten bekend. Jac. van der Neut, tite Heren Super A, wordt om getipt als grootste k ber, daar hij de laatst „heer en meester" is. mes is dat moeilijker v baar. De dames-kai Irma de Graaf-van der moeten rekenen op gri currentie, voornamelijk milie-zijde. Bij heren i ten is er ieder jaar eei gezicht. „Of gaat de kampioen Arie Hofmai verandering brengen vraagt Louis de Fra van de Rietveldse Ro<

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12