'Accountant- Administratieconsulent ^Directeur- Ondernemer HP r Belastingdienst Palthe zoekt Stomerijmedewerksters v/m I PALTHE debiteuren administrateur (m/v) 1 K 6 Accountant-Administratieconsulent L r directiesecretarissen Hoofd Financiën Een omzet van 200 miljard aan gemeenschapsgeld. Dat vraagt om de inzet van professionals in de accountancy. PAGINA 8 LEIDSE COURANT ZATERDAG 22 JUNI Voor onze Palthe Stomerij te Wassenaar zoeken wi] een medewerkster voor minimaal 20 uur, bij voorkeur met ervaring in een stomerij Er is plaats voor een part-timer, jong en/of herintredend Waf heeft Palthe u te bieden? Palthe is een moderne stomerij. Onze klanten brengen hun kleding, gordijnen, dekbedden naar Palthe om die met zorg en vakbekwaamheid te laten reinigen. Dit is gespecialiseerd werk. Daarom krijgt u een opleiding in het filiaal zelf. Een opleiding op textielgebied is handig. Maar een voorwaarde is dat niet. Instelling en motivatie vinden wij belangrijker U komt te werken in een klein team. Daardoor is het werk afwisselend U krijgt contact met klanten, klantvriendelijkheid vinden wij dan ook erg belangrijk Doet u uw werk goed. toont u initiatief en verantwoordelijkheidsbesef dan zijn er zeker doorgroeimogelijkheden. De filiaalleid(st)ers komen bij Palthe namelijk uit eigen praktijk Belangstelling? Bel naar Palthe Stomerij, Stadhoudersplein 18, 2241 EB Wassenaar, tel. 01751-13632, vraan naar de heer J J. C. Lans Goed voor een schoon begin. LaserMaster Europe LaserMaster is producent van hoogwaardige laser print technologie welke wordt toegepast in de bovenkant en het midden van de markt van print toepassingen, in het bijzonder rondom Desk Top Publishing. LaserMaster Europe te Hoofddorp is het Europese hoofdkantoor van het snelgroeiende Europese netwerk. Wij zoeken met spoed een Onze debiteuren administratie voor geheel Europa is geconcentreerd in Hoofddorp. Nauwe contacten worden onderhouden met onze afnemers (distributors en dealers), het Amerikaanse hoofdkantoor en onze verkoopstaf. Goede beheersing van de Engelse taal is van doorslaggevend belang alsmede ervaring in deze administratieve discipline. Wanneer u mee wilt groeien in een succesvolle onderneming stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 10 dagen naar: LaserMaster Europe Debbemeerstraat 12, 1231 HE Hoofddorp t.a.v. de General Manager Ministerie van WVC Cultuur Directie Kunsten Medewerker secretariaat v/m Standplaats: Rijswijk. Functie-eisen: - MAVO diploma; - typediploma (ervaring met PC, Word Perfect); -enige jaren ervaring. Salaris: max f 2.923,- bruto per maand n WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen Ook wil het meer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren Uw sollicitatiebrief kunt u. onder vermelding var vacaturenummer richten aan het hoofd van de Personeelsafdeling Culturele Zaken, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid e Cultuur het ÉJ N V 0 0 N, N L f Gevraagd BOLLENPELLERS Jac. Uittenbogaard Zn. b.v. Robijnslaan 23 2211 TG Noordwijkerhout tel. 02523-73762 b.g.g. 02523-75486. Voor vervoer v.a. Leiden Station wordt gezorgd. Een zelfstandig, dynamisch, middelgroot AA-kantoor in de vorm van een besloten vennootschap, die haar vestigingen in de Randstad heeft, zoekt een ondernemende Profiel De gedachten gaan uit naar een repre sentative en kundige persoonlijkheid met ambitie Bij voorkeur in de leeftijd van 30-35 jaar Iemand, die op inspirerende wijze leiding wil en kan geven. Kwaliteit herkent en deze voortdurend verbetert. Teams binnen de bestaande organisatie gemotiveerd en efficiënt laat functioneren. Collega's respecteert en boeit Opdrachtgevers op niveau, met het juiste gevoel voor dienstverlening en commercieel handelen, tegemoet treedt. Bij representanten van de overheid respect afdwingt Een man of vrouw, die met kennis en kunde, elan en allure een ferme klus kan klaren. Een fikse portie verantwoording, dienstverlening en vakkundig ondernemen niet schuwt. En dat onder steeds wisselende werk omstandigheden. Niets menselijks is hem of haar dus vreemd. Kortom, een bijna unieke persoonlijkheid. Carrière De bedoeling is dat bij gebleken geschikt heid en interesse deze ondernemende AA zo spoedig mogelijk in het managementteam wordt opgenomen. In eerste instantie om de dagelijkse leiding van een vestiging op zich te nemen. Het Doelstelling Om na een periode van 1 -5 jaar, de totale organisatie te gaan runnen en de huidige directeur op te volgen. Overname van het AA-kantoor is ook mogelijk. Deze overname, met de relevante financiële regeling, zal eventueel met participatie van de reeds zittende AA's kunnen worden ingevuld. De optimale procedure zal in de komende tijd en in goed overleg met de huidige eigenaar tot stand moeten komen. Deze is desgewenst ook bereid om na de overname de nieuwe eigenaar(s) en de dan gedurende een af te bakenen periode, verder van dienst te zijn. Inwerken en opleiden Het spreekt vanzelf dat de geschikte kandidaat eerst intern een intensieve opleiding zal krijgen. Evenals een ruime inwerkperiode om zich de cultuur van de organisatie eigen te maken. Bovendien vertrouwd te raken met de beschikbare equipment, zoals e automatiseringssysteem. ier kt Werkterrein en organisatie De werkzaamheden van de huidige organisatie spitsen zich, naast de gebruikelijke activiteiten op een AA-kanta eveneens toe op het op financiéel, fiscaal bedrijfseconomisch en juridisch terrein adviseren en begeleiden van een gevarieerd pakket ondernemers. Voornamelijk te vinden in het midden- en klem bedrijf. Ook worden hiervoor administratieve werkzaamheden verricht Verder maken instellingen en vrije beroep oefenaren gebruik van de gedegen kenni en ervaring van dit gerenommeerde AA-kantoor. Binnen en buiten de Randstad Hoewel er in het algemeen voor opdrachtkar gevers in de Randstad wordt gewerkt, is h ral kantoor ook buiten dit gebied actief. Evenmin zijn internationale contacten O Sollicitatie procedure Indien u belangstelling heeft voor deze interessante mogelijkheid om carrière te maken, verzoeken wij u uitsluitend schriftelijk - onder bijsluiting van uw zijn om een psychologische test te Smulders public relations bv I iH \/PQA Adviesbureau voor organisatie, in- en externe betrekkingen J wij zoeken voor direct: ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Voor deze functie is geen betere naam te bedenken, maar wij zoeken voor onze school een representatieve vrouw, leeftijd tussen 26 en 30 jaar, met goede algemene opleiding met talen, voor: n administratieve Bekendheid met schoonheidsverzorging is noodzakelijk. In verband met avond-onderwijs zijn er variabele werktijden. Echt een job voor een vrouw die carrière wil maken! ^rv. Brieven met uitvoerige sollicitatie te richten aan: Instituut De Witte Swaen B.V. HAAGS CENTRUM voor ONDERWIJSBEGELEIDING Wlllemstraat 106 2514 HN Postbus 30822 2500 GV 's-Gravenhage Bij het directiesecretariaat van het HCO kunnen twee part-time elk voor een werktijd van minimaal 20 uur per week, geplaatst worden. Een full-time plaatsing is uiteraard mogelijk. De aan te stellen medewerker(s) (m/v) functioneert/functioneren onder verantwoordelijkheid van het hoofd directiesecretariaat. Taak in hoofdlijnen: - het technisch voorbereiden van vergaderingen en het notuleren daarvan; - zorg voor het HCO-archief v.w.b. de stukken uit genoemde vergaderingen; - het verrichten van algemene secretariaatswerkzaamheden (w.o. het functioneren als mogelijke vervanger voor de receptie). Functionele vereisten: - Havo-opleiding of een gelijkwaardige opleiding; - secretariaatsopleiding en/of ruime ervaring in een soortgelijke functie; - diploma stenografie strekt tot aanbeveling; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - accuratesse en verantwoordelijkheidsgevoel; - goede contactuele eigenschappen. Bezoldiging, conform het gestelde in het Rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel (RpBo): Inschaling is afhankelijk van opleiding, ervaring en laatstgenoten salaris. Aan de functie van directiesecretaris is de maximale-BBRA-schaal 6 verbonden, het maximum van deze schaal bedraagt 3509.- (excl. overhevelingstoeslag en vakantietoelage). Sollicitaties vóór 3 juli a.s. te richten aan mw. drs. G. A. G. In 't Veld- Koelman, directeur HCO. Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij: - dhr. M. L. M. Kop, hoofd directiesecretariaat, - dhr. R. Leidelmeyer, hoofd PZ. Locatie: Den Haag Salaris: ca. 55-65.000,= Onze cliënte is een gespecialiseerde dienstverlenende organisatie op het gebied van verbindings- en aanverwante technieken. De organisatie vervult een initiërende, stimulerende en coördinerende rol op het gebied van onderzoek, opleiding en voorlichting. Men richt zich met name op het Nederlandse bedrijfsleven, daarnaast werkt men nauw samen met zusterorganisaties in het buitenland. De omzet bedraagt 10 min. Momenteel bestaat binnen de hoofdvestiging in Den Haag de vacature van Hoofd Financiën, die als lid van het Management Team rapporteert aan de Directeur. Taken en verantwoordelijkheden: vastleggen en uitvoeren van de financieel-administratieve zaken in samenwerking met een assistent verzorgen van financiële analyses opstellen van maand- en jaarrapportages verstrekken van management informatie en voorbereiden van bedrijfseconomische adviezen ondersteunen bij financiële planning en budgettering optimaliseren van de administratieve organisatie en automatisering Profiel van de geschikte kandidaat: leeftijd 27-35 jaar opleiding op HBO-niveau (HEAO/SPD), eventueel studerend enkele jaren relevante werkervaring affiniteit tot automatisering goede communicatieve vaardigheden flexibele en dynamische persoonlijkheid informele teamgeest i hecht team, waar voldoende ruimte wordt geboden tot verdere ontwikkeling van Michael Page International Specialists in Finance Recruitment Amsterdam - Eindhoven - Antwerp - Brussels - London - Lyon - Paris De Belastingdienst fte heeft als voornaamste taken het uitvoeren van de belastingwetgeving en de douanewetgeving en de heffing premies volksverzekeringen. Ongeveer 30.000 medewerkers zetten zich hiervoor in. De Belastingdienst vervult daarmee een belangrijke rol binnen de Nederlandse samenleving. De organisatie draagt zorg voor de heffing en inning van circa 200 miljard gulden aan overheidsinkomsten. Vanzelfsprekend zijn de processen en activiteiten binnen de dienst voornamelijk administratief-organisatorisch van aard. Een goed ontwikkelde (interne) accountantsfunctie is dan ook van groot belang. De controle van de Interne Accountantsdienst Belastingen (IAB) richt zich vooral fos op de interne jaarrekening. Daarbij worden tevens allerlei aspecten van de bedrijfs- f voering onderzocht. - l..i Als controlemedewerker/ beleidsmedewerker NIVRA t/m AO, HEAO of SPD bij het bureau Controleplanning, Rapportages en Vaktechniek (CRV) verzamelt u relevant cijfermateriaal voor initiële cijferbeoordelingen. U maakt als secretaris deel uit van vaktechnische commissies en project- en werkgroepen en bewaakt de planningen en afspraken die zijn gemaakt in vergaderingen. U verricht op aanwijzing van het hoofd of coördinatoren CRV beleidsvoorbereidende werk zaamheden. Voor deze functie vragen wij NIVRA t/m A0 óf een voltooide HEAO-oplei- ding, bij voorkeur de RA-variant. Ook kunt u goed functioneren met een vol ledige SPD I- en ll-opleiding. In ieder geval verwachten wij controle ervaring en inzicht in standaardisering. Van belang zijn verder goede redac tionele vaardigheden en improvisatie talent. U hebt bovendien gevoel voor structureringsvraagstukken. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 86.000,- bruto per jaar, inclusief vakantietoelage. De standplaats is Den Haag. Een psychologisch onderzoek zal deel j uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over de functie en de mogelijkheden, stuur dan onder staande bon op. Per kerende post ontvangt u de zeer gedetailleerde brochure met de functie-informatie en een sollicitatieformulier. De Belastingdienst voert een actief emancipatiebeleid. Bij geschiktheid krijgen vrouwen dan ook nadrukkelijk voorrang. De Belastingdienst wil ook meer leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Stuur mij de documentatie voor de functie bij de IAB. Naam Straat Postcode/Plaats Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel aan Belastingdienst/Interne Accountantsdienst Belastingen, t.a.v. de heer H. Marcus, hoofd Personeels zaken, kamer 3414, Antwoordnummer 10587, 2501 WB Den Haag.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 8