Wil de beste doe-het-zelver van Delft en omgeving nu reageren? SIEMENS Engineer HTS-E ENTHOUSIASTE PERSONEELSFUNCTIONARIS 5 HANDYMAN M/V v| Ministerie van Justitie Documentalist E r assistent inkoper/inkoopste ting Publiciteit ZATERDAG 22 IUNI 1991 LEIDSE COURANT PAG1 IKEA is een dynamische internationale onderneming. We hebben nu al 90 vestigingen in 23 landen. Jaarlijks komen er 5 tot 10 nieuwe vestigingen bij. Met ca. 17.000 medewerkers behaalden we een omzet van meer dan 7 miljard gulden in het afgelopen jaar. IKEA's uitgangspunt. Ons business idee is het aanbieden van een breed assortiment funktionele wooninrichtingsartikelen van goede kwaliteit en vormgeving, tegen zulke lage prijzen dat zoveel mogelijk mensen ze kunnen kopen. Bij IKEA beschouwen we de medewerkers als de belangrijkste bron om onze doelstelling te realiseren. Daarom proberen we zo'n werkklimaat te bereiken, dat we makkelijk mensen kunnen aantrekken die lang bij ons blijven werken en die zich zowel indivi dueel als professioneel willen ontwikkelen. IKEA Nederland groeit sterk. We groeien in Nederland door meer omzet in bestaan de vestigingen te realiseren en door het openen van nieuwe vestigingen. Begin 1992 openen we IKEA Delft en eind 1992 willen we de nieuwe vestiging in Eindhoven openen. Voor onze toekomstige vestiging in Delft zijn wij op zoek naar entousiaste mensen voor de funktie van: Wat doet een handyman? Je verricht allerlei werkzaamheden op dekoratiege- bied in de winkel. Zoals timmeren, behangen, vloe ren leggen en wand- systemen plaatsen. Wat IKEA van je verwacht: Je bent jonger dan 35 jaar en hebt een open en eer lijke instelling; je durft te diskussiëren over hoe we het morgen beter kunnen doen; je loyale opstelling en inkasseringsvermogen maken je tot een plezierige kollega; je beschikt over enige ervaring in een soortgelijke funktie; je beschikt over het diploma LTS machinale houtbe werking; je bent bereid full-time te werken. Wat IKEA je kan bieden: Na een inwerkperiode krijg je veel vrijheid en zelf standigheid; we ondersteunen je met opleidingen en individuele begeleiding; we bieden goede perspektieven om door te groeien; je werkt in een open en positieve werksfeer zonder status of hiërarchie. Als deze advertentie je aanspreekt, stuur dan een sol licitatiebrief met C.V. naar Inter IKEA Systems B.V., Postbus 12450,1100 AL Amsterdam, t.a.v. Grétina Jans. Werk mee aan mooier wonen. Binnen de afdeling Techniek en Realisatie, onderdeel van de Divisie Produktie en Installatie, is een vacature ontstaan voor een Werkgebied: Energie- en Automatiseringstechniek Uw werkkring: In het Bedrijvencentrum Zoetermeer is binnen de bedrijfsafdeling Energie- en Automatiseringstechniek de afdeling Techniek en Realisatie o.a. werkzaam in de vakgebieden middenspannings-, laagspannings- en proces- en automatiserings techniek. Door uitbreiding van het aantal activiteiten zoeken wij voor deze afdelincjal een engineer (m/v) voor het vakgebied proces- en automatiseringstechniek. Uw werkzaamheden: De werkzaamheden omvatten het ontwerpen van elektrotechnische schema's en constructiedetailtekeningen, alsmede het verzorgen van voorschriften en technisc specificaties t.b.v. de fabricage van proces- en automatiseringssystemen. Voor de werkzaamheden zijn moderne CAD-tools beschikbaar op UNIX-workstations en personal computers. Wij vragen: -opleiding HTS elektrotechniek resp. elektronica; -ervaring met het detailleren van ontwerpen t.b.v. een produktie-afdeling; - affiniteit tot en ervaring met CAD-systemen; -een flexibele instelling waarbij nieuwe technieken en ontwerpmethoden als uitdaging worden gezien; - accuratesse en zelfstandigheid. Wij bieden: - werk in dynamische omgeving; - de know-how van een internationaal bedrijf; - een interessante functie met goede perspectieven; - goede opleidingsmogelijkheden. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van 1007/WD richten aan de heer W.J.A. van der Drift van de Centrale afdeling Personeelzaken. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Techniek en Realisatie, de heer A.C.M. van der Hoeven, tel. 070-333 2855. Siemens Nederland N.V. Wifhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Innovatie is onze kracht. Siemens. Bij Siemens Nederland ziin circa 2300 medewerkers actief op alle gebieden van de elektrotechniek en de elektronica. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedri/f tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Het ministerie van Justitie is belast met de zorg voor de fundamentele voorzieningen van de democratische en sociale rechtsstaat. Deze betreffen met name het algemeen wetgevingsbeleid, de rechtsvorming, rechts handhaving en rechtspleging, alsmede de bijzondere zorg ten aanzien van bepaalde categorieën van justitiabelen. Naast een aantal centrale directies en staf- en beleids afdelingen bestaat het Ministerie uit: - het Directoraat-Generaal Wetgeving - het Directoraat-Generaal Politie en Criminaliteits bestrijding - het Directoraat-Generaal Jeugdbescherming en Delinquentenzorg - de Hoofddirectie Organisatie Rechtspleging en Rechtshulp - de Inspectie voor de Rechtshandhaving - de Directie Vreemdelingenzaken. De Directie Vreemdelingenzaken, regio III, vraagt t.b.v. het Regiobedrijfsbureau een (v/m) vac nr PM 32/0167 Taak: selecteren van informatie omtrent voorschriften en gebeurte nissen in asielgevoelige landen; selecteren van informatie omtrent het algemene toelatings beleid voor vreemdelingen; verwerken van deze gegevens in handmatige en geautomati seerde bestanden; het zorg dragen voor onderhoud, toegankelijkheid en permanente beschikbaarheid van de documentatie. Gevraagd: HBO. bij voorkeur BD of GO-f, afstudeerrichting storage en retrieval; kennis van het vreemdelingenrecht strekt tot aanbeveling; kennis van en bij voorkeur ervaring met geautomatiseerde informatiesystemen; interesse in de mondiale politieke geschiedenis; inzicht in en gevoel voor politieke en maatschappelijke verhoudingen, kennis van de Duitse, Engelse en Franse taal Standplaats: Rijswijk. Salaris: maximaal f 3.863,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Inlichtingen over deze vacature kunnen worden ingewonnen bij de heer W.C. van Koppen, telefoon 070-398.78.26. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer richten aan het ministerie van Justitie, t.a v het hoofd van de hoofdafdeling Personeel Ministerie, kamer L 221Postbus 20301 2500 EH 's-Gravenhage Justitie wil bijdragen aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk verzocht te solliciteren. Koning cn Hartman is leverancier van telecommunica tie en industriële elektronica. Tweederde van de bijna 400 werknemers houdt zich bezig met systeemoplos singen, technische ondersteuning en service. Wegens vervanging van onze collega zoeken wij op korte tei 4jC* De afdeling Personeelszaken telt met jou erbij dan zes personen. Het is voor deze functie noodzakelijk datje beschikt over een HBO- AP/PB opleiding en minstens vier jaar ervaring in het personeelswerk in het bedrijfsleven. Leeftijd tussen 27 - 35 jaar. Van de nieuwe medewerk(st)er verwachten wij een actieve en stimule rende inbreng, waarbij zelfstandigheid, adviesvaardigheid en het kunnen werken in een hecht team van doorslaggevende betekenis is. Het gaat in hoofdzaak om de volgende taken: het mede ontwikkelen en uitvoeren van het personeelsbeleid en het adviseren en ondersteunen van het management op dit terrein; het verrichten van werkzaamheden op het gebied van het personeels beheer, zoals: - werving en selectie - begeleiding van in- en externe opleidingen - toepassing arbeidsvoorwaarden - personeelsbeoordeling. Interesse? Wanneer je in deze functie een uitdaging herkent en denkt te kunnen opereren in een commerciële en zakelijke omgeving, schrijf dan een bondige brief aan Heieen Hoogendam, afdeling Personeel en Organisa tie. Op volledige discretie kun je rekenen. KONING EN HARTMAN CATIE EN INDUSTRIËLE ELEKTRONICA KH-ELECTRONICS ENERGIEWEG 1. POSTBUS 1! Koning en Hartman biedt: Uitstekend salaris 13e Maand 8,33% Vakantiegeld 25 Vakantiedagen per jaar Premiespaarregeling Interessante collectieve verzekeringen, waaronder ongevallen-, pensioen- en auto verzekering. HANDTOOLS - HANDWERKZEUGE VETO BV, gevestigd te Benthuizen (ZH) is een snel expanderende impoi exportonderneming op het gebied van handgèreedschappen. De import I geschiedt in zeer belangrijke mate uit landen in Azië. Op korte termijn ontstaat een vacature voor een De functie-eisen zijn: Opleiding MEAO-niveau of daarmee gelijk te stellen opleiding. Een goede commerciële instelling. Actieve beheersing van de Engelse taal. Belangstelling voor de technische details van handgereedschappi - Affiniteit met een zorgvuldige afwikkeling van de administratieve inkoopprocedure. - Leeftijdsindicatie plm. 25 jaar. De juiste kandidaat bieden wij: Een salaris overeenkomstig het niveau van de functie. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interessante carrière perspectieven. Schriftelijke sollicitaties voorzien van C.V. kunt u binnen 14 dagen richten Dochteronderneming van een internationaal georiënteerd concern met een sterk merk en een breed artikelprogramma, gevestigd in het Westland, zoekt een medewerker m/v voor haar afdeling: met praktische ervaring, organisatie-vermo gen en cijfermatig inzicht. In verband met de internationale kontakten met de overige vestigingen, fabrieken en afnemers is een parate kennis van de Engelse- en Duitse taal een vereiste. Ervaring in een soort gelijke functie is een pré. Wij bieden een interessante en goed gehono reerde functie met groeimogelijkheden. Leeftijd: 26 - 32 jaar. Kandidaten worden verzocht hun sollicitatie met Curriculum Vitae te zenden aan: Cirkowest B.V., Postbus 26115, 3002 EC Rotterdam

Leidse Courant | 1991 | | pagina 26