SIEMENS Assistent-inkoper m/v KM MUIST (V/N) medewerker (m/v) ALL-ROUND VERKOPER (voor Nederland) PARTNER IN STAAL \'/NS IC A. Parmentier BV, Import-Textielgroothandel :E C0NTR0LELEIDER M/V LEIDSE COURANT ZATERDAG 15 JUN Binnen de groep Inkoop, onderdeel van de afdeling Interne Dienst, is met betrekking tot kantoorinrichting en diensten een vacature ontstaan voor een Werkgebied: Interne Dienst Uw werkkring: Binnen Siemens opereert een groot aantal verkoop-, bedrijfs- en stafadelingen. Ten behoeve van al deze afdelingen is de afdeling Interne Dienst verantwoordelijk voor interne dienstverlening op het gebied van onder meer inkoop van kantoorinrichting en diensten van derden, autobeheer, reisbureau, post, archief en grafische diensten. Uw werkzaamheden: De werkzaamheden zullen zich toespitsen op enerzijds de bestel-afwikkeling via een geautomatiseerd systeem en anderzijds de analyse en selectie van potentiële leveranciers. Van de medewerk(st)er wordt verwacht dat hij/zij zich gaandeweg zal ontwikkelen tot zelfstandig inkoper, die met leveranciers zelfstandig zal kunnen onderhandelen. Deze doorgroeimogelijkheid is afhankelijk van inzet, initiatief, prestatie en tempo van ontwikkeling en zal vanuit de afdeling worden ondersteund. Wij vragen: - opleiding tenminste op MEAO-niveau; -administratieve ondergrond; - commerciële vaardigheden; - automatiseringsaffiniteit; - doorgroeipotentieel; - leeftijd tot ca. 30 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van 1047/AK richten aan de heer A.P. Kruse van de Centrale afdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Innovatie is onze kracht. Siemens. Bij Siemens Nederland zijn circa 2300 medewerkers actief op alle gebieden van de elektrotechniek en de elektronica. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. In Den Haag is de Marinebibliotheek van de Marinestaf gevestigd. Een klein team houdt zich bezig met het verzamelen en documenteren van literatuur op velerlei gebied ten behoeve van de Koninklijke Marine en met name voor de Admiraliteit aldaar. Binnen dit collegiale team is mo menteel plaats voor een OP BDA-BD NIVEAU Eén van uw primaire taken is het, wel mondeling als schriftelijk, verstrek- n van informatie aan personen en in stanties, met behulp van de ter beschik king staande informatiebronnen. Daar naast verzorgt u, volgens de internatio nale regels voor een geautomatiseerd catalogussysteem, de ontsluiting van de bibliotheekcollectie. Een ander taakas pect is het samenstellen en publiceren van literatuurlijsten en overige publika- ties. Tenslotte documenteert u beleidsre levante literatuurdocumenten en verzorgt u de parlementaire documentatie. GEVRAAGD De opleiding BDA-BD vormt de noodzakelijke basis voor deze functie. U l heeft daarnaast reeds ervaring als docu mentalist opgedaan. Ervaring met auto matiseringsmiddelen (w.o. Pica) is een groot pluspunt. Het ontbreekt u niet aan s goede contactuele eigenschappen en teamgeest. GEBODEN Uw bruto jaarsalaris bedraagt, af hankelijk van uw ervaring, maximaal circa f 50.000,- inclusief 8% vakantietoe slag. Het aantal vakantiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV- dagen. Daarnaast kunt u gebruik maken van een goed pakket aan studiefacilitei ten om binnen uw vakgebied up-to-date te blijven. REACTIES Meer informatie over de functie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd Marinebibliotheek, mevr. J.M. Pannebak- ker-Bramer, (070) 316 22 36. De heer R. Jacquard, (070) 316 35 47/35 48 kan u meer vertellen over de sollicitatieprocedu re. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische minderheden en gehandi- capten de voorkeur. Uw schriftelijke reactie wordt binnen 14 dagen met belangstelling tegemoet gezien door het hoofd stafafdeling Bur gerpersoneel van de Marinestaf, postbus 20702, 2500 ES Den Haag. O O "Yr burgerpersoneel defensie koninklijke marine centraal bureau voor de statistiek Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) heeft tot taak het verzamelen van statistische gegevens over een groot aantal aspecten van de Nederlandse samenleving. Het CBS telt circa 2800 medewerkers en kan worden getypeerd als een modern informatieverwerkend bedrijf. Bij het Bedrijfsbureau van de hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid (E2), is de functie vacant van CHEF BUREAU ADMINISTRATIE (M/V) vac.nr. 42.00.135/SP Binnen de hoofdafdeling worden voor de bedrijfstakken delf stoffenwinning, industrie, openbare nutsbedrijven en bouwnij verheid jaarlijks produktiestatistieken samengesteld. Een aan tal van deze gegevens worden ook op maand- of kwartaalba sis geënquêteerd. Voorts worden binnen de hoofdafdeling gegevens verzameld en gepubliceerd over onder meer de ontwikkeling van een aantal conjunctuurvariabelen, de voort gang en de produktie van bouwwerken, de energievoorziening, de stand van de automatisering in het bedrijfsleven en bij de overheid en over de milieukosten van bedrijven en overheid. Het bedrijfsbureau voert alle voor de bedrijfsvoering noodzake lijke, op het beheer van personeel en middelen gerichte, zakelij ke en administratieve handelingen uit. Ten behoeve van de bedrijfsvoering en het personele en organisatorische beleid heeft het een signalerende, een voorbereidende en een advise rende taak. Tevens kent het bedrijfsbureau een op de statistiek- produktie gerichte taak, zoals de bewaking van planning en voortgang daarvan, alsmede het coördineren van de opzet, begeleiding en nazorg van de enquêtes van de hoofdafdeling tegen de achtergrond van de coördinatie van de economische statistieken en de daarmee samenhangende richtlijnen en registratietechnieken. Taak: uitvoeren van diverse administratieve werkzaamheden t.b.v. de leiding van de hoofdafdeling; geven van leiding aan de uitvoering van de werkzaamheden van de administratie; coördineren van de administratieve werkzaamheden in de vestigingen te Voorburg en Heerlen. Vereist: diploma MAVO/HAVO of diploma MEAO, danwel een gelijk waardige combinatie van opleiding en ervaring; ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 3.175,- (schaal 5) bruto per maand, exclusief 8% vakantie uitkering. Standplaats: Voorburg. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer R.L. Kluin, telefoon 070-337 43 15. Het Centraal Bureau voor de Statistiek wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid zal aan hen de voorkeur worden gegeven. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, bin nen 14 dagen zenden aan het hoofd van de hoofdafdeling Personeel en Organisatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek, Prinses Beatrix- laan 428,2273 XZ Voorburg of Postbus 959,2270 AZ Voorburg. Wij zijn een voorraadhoudende groothandel in tal van stalen produkten, zoals balkstaal, profiel- staal, betonstaal, platen, buizen en profielen. Onze magazijnen bevinden zich in Dordrecht, terwijl wij in Nijmegen over een betonstaal verwerkingsbedrijf beschikken. Onze 70e verjaardag vierden wij in 1990. Voor onze afdeling walsstaal zoeken wij een voor het onderhouden van commerciële, telefonische contacten met onze afnemers. Voor de nieuw aan te stellen functionaris gaan onze gedachten uit naar een doortastende en accurate kandidaat met een mavo/havo-opleiding, leeftijd tussen de 22 en 30 jaar. Spreekt dit u aan? Stuurt u dan uw sollicitatie aan onderstaand adres, t.a.v. de heer Drs. P.A. Korteland. Uw gegevens worden vertrouwelijk behandeld. Postbus 230,2501 CE Den Haag-Telefoon 070-3811138 The British School in The Netherlands BOOKKEEPER to lead a busy accounts department of three in this large school in The Hague. A computerised accounting system is currently being implemented and the successful candidate will be familiar with such systems, in addition to being fluent in both the Dutch and English languages. An education to MBA level is envisaged but experience and the right temperament are considered more important than formal qualifications. Previous experience in a school environment is not necessary. Applications in writing plus a recent passport photograph should be directed to: Mr C. V. Astely - Bursar The British School in The Netherlands Tapijtweg 10, 2597 KH The Hague, tel. 070-3548911 N i MARKTONDERZOEK BV NSS/Marktonderzoek BV, één van de grootste bu reaus voor markt-, opinie- en beleidsonderzoek, heeft op korte termijn behoefte aan een aantal po sitief ingestelde ACCURATE EN CREATIEVE JONGE MENSEN (M/V) Zij zullen geplaatst worden bij NSS Facilitair, een zelfstandig profit center binnen NSS/Marktonder zoek BV, en intern worden opgeleid tot medewerk- (st)er geautomatiseerde gegevensverwerking. Wij vragen: - een voltooide HAVO- of VWO-opleiding, met wis kunde in het pakket - leeftijd 18-23 |aar - belangstelling voor het werken met computers - belangstelling voor het markt- en opinie-onder- - inzet en initiatief - een afwisselende en uitdagende werkkring in een dynamisch bedrijf, dat zich bezighoudt met de uitvoering van onderzoek op veel verschillen de terreinen - een interne praktische opleiding - een uitstekende werksfeer - mogelijkheden om te werken met moderne hard en software - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaar- Schriftelijke sollicitaties aan: NSS/Marktonderzoek BV, t.a.v. mw. I. Hans< Personeelszaken, Grote Marktstraat 24, 2511 BJ Den Haag. De Oorlogsgravenstichting te 's-Gravenhage is een nationale instelling, belast met de zorg voor de Nederlandse oorlogsgraven waar ook ter wereld, alsmede met het onderhoud van de in Nederland verspreid liggende geallieerde oorlogsgraven. De hiermee samenhangende werkzaamheden zoals registratie, administratie, financiële afwikkeling, grafinspecties en grafonderhoud worden op en vanuit het hoofdkantoor verricht in een klein teamverband Per 1 augustus 1991 ontstaat de vacature van: HOOFD VAN DE AFDELING BINNENLAND Functie-omschriiving - coördinatie van en uitvoering geven aan de werkzaamheden van de afdeling binnenland; - het administratieve beheer van de oorlogsgraven in Nederland; - het verstrekken van inlichtingen aan derden over de oorlogsgraven in Nederland; - de organisatie van externe bijeenkomsten en herdenkingen; - verzorging en redactie van het Jaarbericht van de Stichting, - regelmatige inspectie van de oorlogsgraven in Nederland, - het onderhouden van de relatie met ca 600 gemeentelijke contactpersonen: Functlevereisten: - opleiding: minimaal HBO-niveau - representatief in voorkomen; - uitstekende redactionele en voorlichtende kwaliteiten - leidinggevende eigenschappen - kennis van en belangstelling voor de geschiedenis van het Koninkrijk in de Tweede Wereldoorlog, - in het bezit van een auto en rijbewijs BE; Salaris' Schaal 8 van het B.B.R.A met een maximum van 4.402,- per maand. Sollicitatiebrieven dienen binnen twee weken te worden gericht aan de Oorlogsgravenstichting, Postbus 85981, 2508 CR 's-Gravenhage, t.a v de heer Mr G. J. M. Ter Horst bij wie tevens telefonisch inlichtingen kunnen worden verkregen tijdens kantooruren 070-3541300 r=l centraal bureau voor de statistiekif] Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) heeft tot taak ;N het verzamelen van statistische gegevens over een groot aantal aspecten van de Nederlandse samenleving. Het CBL telt circa 2800 medewerkers en kan worden getypeerd als een modern informatieverwerkend bedrijf. Bij de hoofdafdeling Financiële Statistieken (E5), is de functi vacant van MEDEWERKER BUREAU KORTLOPENDE INDICATOREN (M/V) voor 32 uur per week vac.nr. 45.00.694/sp De hoofdafdeling stelt statistieken samen, die een inzicht ver schaffen in de structuur en ontwikkeling van overheidsfinan ciën, financiële instellingen en financiële markten alsmede in de kwaliteit van het milieu in Nederland. Bij de verwerking van de gegevens wordt gebruik gemaakt vai De hoofdafdeling telt ongeveer 105 medewerkers en is ver deeld in een studiedienst, bedrijfsbureau en enkele statistisch afdelingen, die weer zijn onderverdeeld in onderafdelingen ei bureaus. Het bureau Kortlopende indicatoren is belast met het samen stellen van statistieken van alle lagere overheden, waarbij re cente informatie verstrekt wordt over enkele belangrijke finan ciële indicatoren zoals kapitaaluitgaven en -inkomsten en schuldpositie van onder andere de gemeenten en de provin cies. De benodigde gegevens worden verkregen via enquête formulieren of overzichten, ontleend aan de financiële admini ter. straties (gestreefd wordt naar geautomatiseerde aanlevering) c Bij verwerking van de gegevens wordt gebruik gemaakt van ker automatiseringsapparatuur (LAN). Taak: beoordelen van de ontvangen enquêteformulieren en/of computeroverzichten op kwaliteit; bewerken van het grondmateriaal alsmede confronteren van de gegevens met die uit andere bronnen; geautomatiseerd verwerken van gegevens (LAN); voeren van overleg met de berichtgevers (ook over de wijzi van aanlevering van de benodigde gegevens); verbeteren van de kwaliteit van bestaande statistieken. Vereist: diploma VWO met economie I en II; diploma MBA of studerend hiervoor; kennis van automatisering strekt tot aanbeveling; diploma Elementaire Statistiek of een daarvan vrijstellend diploma. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 4.402,- (schaal 8) bruto per maand (bij een volledige werk week), exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats: Voorburg. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. C. van Keeken, telefoon 070-337 46 15. Het Centraal Bureau voor de Statistiek wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid zal aan hen de voorkeur worden gegeven. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, bin nen 14 dagen zenden aan het hoofd van de hoofdafdeling Personeel en Organisatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek, Prinses Beatrix- laan 428,2273 XZ Voorburg of Postbus 959,2270 AZ Voorburg. vraagt; Wij leveren sokken en panty's onder het merk Durabo en diverse labels, in het niet selectieve distributiekanaal. Reageer met CV naar: A. Parmentier Postbus 1073 3860 BB Nijkerk of bel: 03494-58258, Dhr. Burmann. A. Parmentier is een onderdeel van Universum Int. BV. bep ACCOUNTANTSKANTOOR VAN DER TAK R r Binnen het kantoor Den Haag vaceert de functie van: Gezocht wordt naar een commercieel ingestelde en service minded persoon ruime ervaring (tenminste vijfjaar) op dit werkterrein, met uitzicht op doorgroeimota, lijkheid tot zelfstandig relatiebeheerder FUNCTIE: Er wordt met grote mate van zelfstandigheid werk verricht voor de toegewei accounts met directe rapportage aan- en overleg met de directie. 1 De belangrijkste taken zijn: - Het uitvoeren van de voorkomende controle-werkzaamheden; - Uitwerking van jaarstukken en aangiftes vennootschapsbelasting; - Het onderhouden van contacten met en het informeren van cliënten alsmeKng probleemsignalering en analyse; - Begeleiding bedrijfs- en loonadministraties; - Voorbereiding en overleg met de directie met betrekking tot te geven adviezenlTi - (Mede) ontwikkelen van de activiteiten en de organisatie van de diverse werkzaamheden. -i DE KANDIDAAT P - Heeft een ruime ervaring met de bij de functie behorende werkzaamheden; - Heeft een (gedeeltelijk) voltooide opleiding Nivra/AA of een vergelijkbare opleiding; - Heeft ervaring met geautomatiseerde verwerkingen (p.c. netwerk); - Heeft goede contactuele eigenschappen en kan werken in teamverband. Tegenover deze eisen wordt een adequaat salaris geboden, met goede secundi i er is ejtot fedd arbeidsvoorwaarden. Opname in het bedrijfspensioenfonds is mogelijk resultaatafhankelijke tantième-regeling. Voor eventuele vragen omtrent de functie kunt u bellen met Drs. Jos. A. M. van der Tak of Mr. J. G. P M. van der Tak (070-356.09.09*) Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., kunt u vertrouwelijk richten aan jtoo Drs. Jos. A. M. van der Tak RA, Koninginnegracht 47, 2514 AE 's-Gravenhage. j

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12