„Geen infarct voor het Groene Hart" Actiegroep Woerdense Verlaat: Uitbreiden naar het zuidwesten li RUN- ENVEENSTREEK £eidóe@ou*a/nt WOENSDAG 12 JUNI 1991 PAG1 Ter Aar stapt nog niet in stedenband TER AAR Burgemeester en wethouders van Ter Aar wensen de werkgroep Gemeenteband alle succes met het leggen van contacten met de gemeente Do- bruska. Het college wil echter nog geen toezeggingen doen op bestuurlijk niveau. In een brief aan de werk groep Gemeenteband gaat het gemeentebestuur er van uit dat tussen particulier initiatief in Dobruska, Tsjechoslowakije en Ter Aar verkennende contacten bestaan. Deze zullen worden uitgebreid door een be zoek van vier vertegenwoordigers van de werkgroep van 14 tot 18 juni. Het gemeentebestuur wordt graag op de hoogte gehouden wat het gemeentebestuur van Dobruska precies verwacht. Aan de hand van een reisverslag zal de zaak opnieuw worden bekeken. Bij een tegenbezoek van gasten uit Dobruska is het ge meentebestuur bereid om een ontvangst in het ge meentehuis te verzorgen. Rijkspolitie Nieuwkoop wil meer klantgericht werken NIEUWKOOP De politie Nieuwkoop wil dat inwo ners van het dorp eerder aangifte doen van inbraken en andere vormen van criminaliteit. De politie wil dat bereiken door meer klantgericht te gaan werken. Dat werd gisteren duidelijk tijdens een vergadering van de commissie algemene zaken. Daarin werd het jaarver slag 1990 van de rijkspolitie groep Nieuwkoop toege licht. Het aantal inbraken is in 1990 afgenomen ten op zichte van 1989. Groepscommandant A. van Wijk kon daarvoor geen verklaring geven. Van Wijk merkte op dat hij, ondanks een onderbezetting, best tevreden is over de resultaten in het jaar 1990. Op milieugebied was er zelfs een toename te constateren van het aantal acti viteiten. Van Wijk wil de groep zoals deze nu functio neert behouden. In de verband met de komende reor ganisatie van de politie in het jaar 1992 is het nog maar de vraag in hoeverre Nieuwkoop een zelfstandige een heid blijft. Alphens bedrijf mag afval stoffen blijven inzamelen ALPHEN AAN DEN RIJN/DEN HAAG Het Alphense bedrijf De Graaff en Baas BV mag ver ontreinigde oplosmiddelen blijven inzamelen bij het afleveren van haar produkten. Het ministerie van VROM heeft ten onrechte het bedrijf een ver gunning geweigerd. Dat oordeelde de Raad van State. Het bedrijf zamelt de afvalstoffen in bij wij ze van serviceverlening. Het ministerie heeft deze wijze van verwijdering in het verleden wel doel matig geacht en daarvoor vergunningen verleend. Door een gewijzigd beleid kwam De Graaff en Baas BV niet meer voor een vergunning in aan merking. Van negatieve ervaringen met het inza melen bij wijze van serviceverlening is echter vol gens de Raad van State niet gebleken. Bovendien heeft het ministerie geen poging gedaan om het Alphense bedrijf tegemoet te komen door het tref fen van een overgangsregeling. Provincie is verantwoordelijk voor verwijsborden Langeraar TER AAR De gemeente Ter Aar heeft niets te maken met de omleidingsborden die de weg naar Langeraar wijzen. Dat is een zaak van de provincie. Wethouder P. van Rijn reageerde giste ren in de commissie openbare werken op het bericht in deze krant dat de Langeraarse winkeliers boos zijn op de gemeente omdat de verwijsborden niet voldoen. De Grote Brug in Lange raar wordt momenteel gereconstrueerd. „De omleidingsborden zijn door de provincie geplaatst, daar hebben wij geen enkele bemoeienis mee. Omdat de brug in Langeraar onder supervisie van de provincie gebouwd wordt, neemt deze instantie ook de infrastructurele maatregelen voor zijn rekening. Ook het aan brengen van verlichting bij de noodbrug voor het langzaam ver keer was iets waar Ter Aar vanaf de zijlijn toeziet", aldus Van Rijn. Of Ter Aar nog stappen zal ondernemen bij de provincie om een en ander te verbeteren, werd uit het betoog van Van Rijn niet duidelijk. H. Egberts (Gemeentebelangen) verzocht Van Rijn met klem om verbeteringen ten aanzien van de geno men maatregel. LANDBOUWORGANISATIES OP BIJEENKOMST IN RIJNEVELD RIJNEVELD „Geen hartinfarct voor het Groe ne Hart". Met deze ker nachtige woorden besloot D. Buitenhuis gisteren zijn pleidooi tegen de komst van snelle trein. Buitenhuis, die namens de drie landbouworganisaties sprak, was een van de vele aanwezi gen tijdens een voorlichtings avond over de hogensnelheids- lijn. De belangstelling voor de bijeenkomst was overweldi gend. Alle in het gemeente huis in Hazerswoude aanwezi ge stoelen waren in de raads zaal geplaatst, maar toch moes ten veel bezoekers met een plaats op de vloer of verwar ming genoegen nemen. K.H. van Hout van het minis terie van verkeer en water staat zette het standpunt van het kabinet uiteen. Dat heeft vorig jaar het principebesluit genomen dat Nederland via een nieuwe spoorlijn aangeslo ten moet worden op het hoge- snelheidsnetwerk. Alleen de keuze tussen tracé A en B voor het gedeelte tussen Rotterdam en Amsterdam is eigenlijk nog open. Via be zwaarschriften en adviezen van verscheidene adviesorga nen, kan het principe-besluit mogelijk worden aangepast. Omdat op 1 juli de termijn voor deze bezwaarschriften sluit, was de informatie-avond ongeveer de laatste mogelijk heid om meer over de lijn te weten te komen. Van Hout had de grootste moeite om uit te leggen dat het nationaal belang een ingrij pende keuze voor deze spoor lijn rechtvaardigt. Met name de vraag of „10 minuten ver schil in reistijd, opweegt tegen een 7 meter hoge dijk door de polder en een investering van 1 miljard" werd door het pu bliek met applaus ontvangen. Namens de drie landbouwor ganisaties zei Buitenhuis dat maar liefst 31 bedrijven bin nen de gemeente Rijneveld worden aangetast in hun be drijfsvoering. Vier bedrijfsge bouwen zouden wellicht moeten worden afgebroken. Buitenhuis merkte op dat de belangen van de landbouw wel in heel geringe mate mee genomen zijn in de besluitvor ming. Dit werd door Rijkswa terstaat beaamd. De landbou wers kregen de toezegging dat dit zal worden verbeterd. De landbouworganisaties wil len niet kiezen uit tracé A of B, omdat de schade aan bedrij ven in onder meer Zoeterwou- de en Hoogmade van gelijke grootte zijn. Buitenhuis pleitte dan ook voor de zogenaamde „nulplus-variant", waarbij de trein over verbeterde bestaan de tracés rijdt. Hoogte Veel vragen uit het publiek hadden betrekking op de hoogte van het tracé. Uit de uiteenzetting van A.C. van Rij, die namens Rijkswaterstaat gegevens over het tracé ver schafte, bleek het al snel om „een dijk van een lijn" te gaan. De trein komt namelijk op circa 7 meter hoogte bij Benthuizen-Rijneveld binnen. Als de lijn ter hoogte van Ha- zerswoude-dorp de droogma kerij verlaat, blijft er een dijk- lichaam van circa 2,5 meter over. Op ongeveer 800 meter ten zuiden van de Oude Rijn begint de trein te klimmen tot een dijklichaam van maar liefst 10 meter hoogte. Er ont staat op die manier een vriie doorvaarhoogte op de Oude Rijn van 7 meter. Hierna zakt de lijn weer over een lengte van 600 meter naar het niveau van 2,5 meter. Bij de Ruigeka- de stijgt de lijn vervolgens weer naar een niveau van cir ca 5 meter, om op deze hoogte ongelijkvloerse kruisingen met landbouwwegen mogelijk te maken. Tunnnels Door meerdere vragenstellers werd dan ook de mogelijkheid van tunnels naar voren ge bracht, maar deze vorm wordt door Rijkswaterstaat te duur geacht. Verder bleek geluids hinder een gevoelig punt te zijn. Tot 200 meter naast de lijn zijn maatregelen tegen ge luidshinder noodzakelijk. Door verschillende aanwezigen werd overlast op grotere af stand waarschijnlijk geacht. Burgemeester Boelen sloot de bijeenkomst af met te vermel den dat de gemeente Rijneveld zowel tegen tracé A als tracé B zal zijn en dat de exacte for mulering in de commissiever gadering ruimtelijke ordening op 19 juni zal worden vastge steld. BOOS-presentator naar Rijpwetering BOOS-presentator Bart de Graaf presenteert op zondag 23 juni het jaarlijkse sprietloop-evene- ment in Rijpwetering. Dat liet organisator H. Zonderop gisteravond weten. De baten van het sprietlopen en de bijbehorende playbackshow gaan naar de Stichting Geestelijk Gehandicapt Kind (GGK) en naar de bewoners van woning 26 van Swetterhage in Zoeterwoude. Het evene ment vindt plaats op zondag 23 juni vanaf twee uur. Bart de Graaf zal niet alleen als presentator fungeren maar ook als veilingmeester. Dertig fraaie planten zal hij bij opbod verkopen ten bate van de goede doelen. Het sprietlopen over een 17 meter lange paal over de Ripse Vaart zal worden opgevrolijkt met veel muziek. Plaatselij ke prominenten staan achter de biertap, maken haringen schoon, beleggen broodjes en bakken saté voor de liefhebbers. Wie mee wil doen aan de playbackshow dient contact op te nemen met H. Zonderop, tel. 01712-8076. FOTO: PR Bromfietser aangereden WARMOND Een 20-jarige Sassenheimse bromfietser is gistermiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de krui sing Wasbeeklaan/Oosteinde in Warmond. De bromfietser reed op de Wasbeeklaan en kreeg geen voorrang van een 31-jarige Haagse automobilist. Deze remde nog wel, maar schoof vanwege het natte weg dek door, waardoor een bot sing onstond. De bromfietser liep letsel aan heup en knie op en is overgebracht naar een ziekenhuis. REGIOJOURNAAL Natuurwandeling Het IVN Alphen aan den Rijn houdt zaterdagochtend een vaartocht langs de win- dakkers van Boskoop. Aanvang tien uur. Men moet zich vooraf aanmelden bij Cees van der Kooy, tele foon 01727-12058. Sport verkiezing Voetbal- en atletiekvereni ging Hazerswoudse Boys houden zaterdag de verkie zing van de sportman, sportvrouw, sportploeg en aankomend talent van 1991 in Rijneveld. De aanvang is 's middags om drie uur op het sportpark aan de Sport- laan in Hazerswoude. Vangouw De hardrockband Vangouw maakt zaterdagavond zijn opwachting in jongerencen trum Het Kasteel aan de Concertweg in Alphen aan den Rijn. Het Kasteel is open vanaf half tien. De en tree bedraagt f7. Fancy fair De Koningin Julianaschool aan de Kom van Aaiweg in Leiderdorp houdt zaterdag een fancy fair op het schoolplein. Er zijn veel ac tiviteiten, zoals het RTL-4 Scrabblespel, het Rad van Avontuur en een waarzeg ster. Ook is er een rommel markt. Bezoekers kunnen van tien tot twee uur te recht. Klaas-Jan Mulder Ter gelegenheid van het eerste Lustrum van Orgel- en Keyboardvereniging Vox Humana geeft Klaas- Jan Mulder zaterdagavond een orgelconcert op het Hess-orgel in de Ouds- hoornse kerk in Alphen aan den Rijn. Mulder speelt werken van Bach, Boëlmann en Lemmens. Het concert begint om kwart over acht en de toe gangsprijs is /10. (CJP en Pas 65 f7,50). Nieuwe fietstunnel veilige verbinding tussen Nieuwkoop en Buytewech Burgemeester W. de Vrey-Vringer opende samen met leerlingen van de Pieter de Graafschool de fietstunnel onder de provinciale weg in Nieuwkoop. foto: wim van noort NIEUWKOOP „De drukke weg oversteken is heel gevaarlijk. Gelukkig hebben we daarom nu de tunnel", sprak burgemees ter W. de Vrey-Vringer gistermiddag tot de leer lingen van de Pieter de Graafschool. Dit ter gele genheid van de opening van de fietstunnel die Buytewech verbindt met de Kennedylaan. „Je kunt nu veilig onder de weg door", vervolgde ze. „Om naar school of om naar je sportclub te gaan. Of om bood schappen te doen. Of zo maar, omdat je lekker kan gillen in een tunnel...". Vervolgens knipte zij een lintje door en fietsten de leerlingen 'gillend' door de tunnel. De Nieuwkoopse gemeente raad gaf in maart 1990 het groene licht voor het project. De eerste paal werd in augus tus geslagen. Hoewel de tunnel nu klaar is, wordt in septem ber nog een asfaltlaag aange bracht. De tunnel, die uit een fietspad en een voetpad be staat, is 101 meter lang en 4.80 meter breed. Met het aanbrengen van goede verlichting en een goed door zicht en een laag gehouden be planting in de tunnel, is reke ning gehouden met de sociale veiligheid. Behalve de bouw van de tun nel en de aanpassing van het- kruispunt, maakte het fietspad langs de Kennedylaan met een aansluiting op de Dennenlaan deel uit van het project. Er loopt nu een voet- en fietspad naar sportpark De Dulen. Fietsers uit Nieuwkoop-west hoeven niet meer om te fiet sen via de Nieuwveenseweg. Ook fietsers in de richting van Nieuw veen en Uithoorn gaan van deze route gebruik ma ken. In de Kennedylaan en de Dennenlaan zijn verkeers drempels aangebracht. De totale kosten voor de aan leg van de tunnel en de recon structie van het kruispunt be dragen ruim twee miljoen gul den. Hiervan was 962.000 gul den bestemd voor de tunnel. NIEUWKOOP Actieco mité Woerdense Verlaat wil dat het buurtschap in zuidwestelijke richting wordt uitgebreid. Woord voerder Teunisen zei dit gisteren in een vergade ring van de commissie al gemene zaken. De commissie besprak het voorontwerp-bestemmingsplan Woerdense Verlaat. Dit plan houdt een mogelijke uitbrei ding in voor de komende tien jaar van het aantal woningen. Dit komt neer op een uitbrei ding van totaal 25 woningen. Ook qua werkgelegenheid zal het nodige gedaan moeten worden. Vier locaties worden genoemd voor de uitbreiding in Woerdense Verlaat. In noord-west, in noord-oost, in zuid-oost en in zuid-westrich ting. Het advies van de ge meente gaat in de richting van noord-west en noord-oost. Zuid-oost valt af en zuid-west zou in de toekomst een moge lijkheid zijn. Teunissen opteer de met name voor uitbreiding in zuid-westrichting, omdat de kosten in dit gebied aanzien lijk lager liggen voor de wo ningbouw. Mourits (PvdA) benadrukte dat de zuid-west uitbreiding een groot nadeel heeft en dat is het isolement met de rest van het dorp. Dit weegt zwaarder dan het financiële aspect, aldus Mourits. Burge meester W. M. C. de Vreij- Vringer stelde dat de verschil lende reacties meegenomen worden door het college. Het betreft op dit moment nog een vooroverleg. De volgende stap is het buitengemeenteliik overleg; het advies van dit overleg wordt opnieuw ter vi sie gelegd. De bewoners kun nen dan officieel hun bezwa ren indienen. D66-commissie- lid P. Swart benadrukte dat de gemeente rekening moet hou den met de reacties van de mensen. „In dit dorp is de no dige kennis aanwezig. Laten wij daar gebruik van maken", aldus Swart. Speelvelden Vosholstraat worden onderdeel complex TER AAR Gemeente Ter Aar zal meewerken om de twee speelvelden aan de Vos- holstraat te integreren in de rest van het complex. Daar voor moet een wandelpad en een stukje Vosholstraat met 13 parkeerplaatsen worden opge offerd. De commissie openbare werken ging gisteravond met het plan akkoord, maar wen ste expliciet dat de parkeer plaatsen binnen de te plaatsen hekken gehandhaafd zullen blijven. Deze zullen dan uit sluitend door de leden van de tennisclub mogen worden ge bruikt. Enkele maanden terug had een groep bewoners van de wijk bezwaar aangetekend tegen sluiting van het voetpad. Men stelde toen dat door die -sluiting door de mensen een grote omweg gemaakt moest worden naar winkels en bus halte. Meting door gemeente ambtenaren wees echter uit dat de loopafstand niet groter is dan 25 meter. Het bezwaar schrift werd ongegrond ver klaard. Om het tweede be zwaar, de vermindering van het aantal parkeerplaatsen te ondervangen, werd de maatre gel tot handhaving van de 13 parkeerplaatsen binnen de omheining van het tennispark genomen. Met alleen de PAK- fractie tegen ging de commisie openbare werken akkoord. Alphen treedt niet op tegen honden ALPHEN AAN DEN BIJN Alphen aan den Rijn treedt niet op tegen eigenaren vén loslopende honden buiten de bebouwde kom. Dat hebben B en W een bewoner van de Westkanaalweg meegedeeld. Deze bewoner had bij de ge meente een klacht ingediend over het feit dat de gemeente niet optreedt tegen loslopende honden op het Windepad. De bewoner ondervindt regelma tig last van de viervoeters, om dat ze zijn schapen in de aan grenzende weiden achterna zitten. De regels die Alphen heeft ten aanzien van loslo pende honden, zijn echter al leen van toepassing binnen de bebouwde kom. Het Windepad ligt er buiten. HSL-protestgroep Hoogmade laat weer van zich horen HOOGMADE De HSL- protestgroep Hoogmade blijft zich inzetten om bij de hele bevolking van Hoogmade en omgeving het besef door te laten dringen welke ingrijpende gevolgen de aanleg van de Hoge Snelheids Lijn voor het landschap heeft. „Wij voeren geen actie met het doel om de trein tegen te houden", stelt een van de leden C. Wol vers. „Dat heeft weinig zin. Ons doel is wel om de trein over het bestaande tracé te krijgen, zodat er geen extra landschap ver loren gaat". Zondag zijn de actievoerders te vinden op de hoek van de Ruighenkade en de Groen- wegh, een stiltegebied van Hoogmade dat door de spoor lijn wordt bedreigd. Ze probe ren de aandacht te wekken van de voorbijgaande fietsters met een opvallend grote foto van de snelle trein. De recre anten krijgen de mogelijkheid om een bezwaar in te dienen. Volgende week woensdag be zoeken de leden van de actie groep basisschool Ter Does. De kinderen worden op de hoogte gebracht van de plannen van het rijk. De leerlingen van de hogere groepen krijgen de mo gelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen. Voor een uitgebreide ook voor de komende raadplege men „UIT", tis wekelijkse bijlage v krant. Om het besef van de ingrij pende gevolgen van de HSL voor het groene hart tot de be volking door te laten dringen, willen zij dat er in een actuali teitenprogramma op televisie aandacht wordt besteed aan de snelle trein. Een andere publiciteitstrek- kende actie die de groep nog in petto heeft, is het plaatsen van een hoogwerker op het Hoogmadese sportterrein. Bij de doorgang van tracé A wordt dit terrein onder andere doorsneden. Met zo'n hoogwerker wil de actiegroep duidelijk maken dat op vergelijkbare hoogte (8-10 meter) een dijk wordt ge bouwd voor de spoorlijn. BIOSCOPEN LEIDEN LUXOR (Station tel. 071-121239): Doors (if 21.15. LIDO en STUDI straat 39, tel. 124130): my daughter (12); 18.45, i ook 14.15 Predator II (li, 21.15. wo. ook 14.30. the enemy (al); 19.00, 21.11 with wolves (12); 20.00. the lambs (16); 18.45, 21.1?, 14.15. Duck tales, de filni heim van de wonderlamp 14 30. TRIANON (Bret tel.071-123875): Eline 19.00. Cyrano de Bergf 21.15. REX (Haarlemmer tel. 071-125414): Pruim (16); 20.00. alphen aan den rijn t| NEMA (Van Boetzelaerstrl 01720-20800): Look whof too (12); 18.45, 21.30. wo.iU Silence of the lambs (if 21.15. wo. ook 13.45. (al); 18.30, 21.15. Duck talL 14.00. Dances with 20.15. Kleine zeemeermhf 14.00. voorschoten (Schoolstraat 69, tel. Oil Awakenings (al); rr Scenes from a mall (al); n 20.15. Look who's talking wo. 15.45 kindervoorstellingeiTI kleine zeemeermin; wfB 15.45. Teenage mutant imA turtles; wo. 14.00. DEN HAAG ASTA: 1 (Si, 3463500): The Doors (if 18.45, 21.30. ASTA 2: C wolves (al); 14.00, 20.15. State of Grace (12); 21.30. BABYLON 1 Haag Centraal tel. 3471Ï bonfire of the vanities f 18.45, 21.30. BABYLONIC card (al); 14.00, 18.45, 2lL BYLON 3: White palace f 18.45, 21.30. CINEAC 1B 20, tel. 3630637): The silsi Lambs (16); 14.00, 18.1! CINEAC 2: Look who's (al); 14.00, 18.45, 21.00. Blue Heat (12); 18.45, 21.1 do. ook 14.00. METRf (Carnegielaan, tel. 345675( hout my daughter (al); 14i 21.30. METROPOLE 2:f Mai (al); 14.00, 18.45, 211) TROPOLE 3: Dances (al), 14.00, 20.30. MET* (al); The Godfather II (16);J di. do. ook 14.00. De onfatsoenlijke v 18.45, 21.30. ODEON j gracht 13, tel. 3462400): I (16); 13.45, 18.45, 21.30. 1 2: The silenceof the 1^ 13.45, 18.45, 21.30. Pump up the volume i 18.45, 21.30. ODEON with the enemy (al); 131' 21.30. HAAGS FILMHUI La captive du desert; 19l Zaal 2: An angel atmy tnjj Zaal 3: Over glas gesprol cances de M. Hulot; 21.45. Zoo; di. 19.30, Rhei; Jour de Fête; 1 De stem van het water; 21.45. KINDERVOORSTELLINGEl AC 3: Ducktales; TROPOLE 4: Ducktales; i DIENSTVERLE APOTHEKEN De diensten van de apotheki gio Leiden worden door de apotheken die oi dienst hebben. ONGEVALLENDIENST ZEN LEIDEN Ong< elke dag Academisch Zii halve van dinsdag 13.00 uj dag 13.00 u. (Diaconessi nieken tel 155543, afdelii 175639) en van vrijdag zaterdag 13.00 u. (Elisat huis). De Geneeskundige Dii verhuisd van de Roodenl in Leiden naar de Croi 18a in Leiden VERENIGING BESCHERI GEBOREN KIND Hulpv ongewenste zwangerschagdo der en kind. Bel tel. 071-8( 897762; 033-620244 (dit mer is dag en nacht beri BEZOEKUREN ZIEKENI Diaconessenhuis: Bezot lijks van 14.30 tot 15.15 19 00 tot 19.45 dagelijks van 10.30 tot meer dan twee bezoekers! Op de afdeling special terecht van 10.30 tot van 19.00 tot 19.30 laatste twee afdelingen nen worden dient eerst overlegd met de diensti pleegkundige.» Sint EIL kenhuis: Volwassenen 14.00-14.45 u klasse-afdelingen ook 11.P Kraamafdeling: dag. van f u. en van 18.30-19.30 19.30-21.00 u. alleen Kinderafdeling dag. 15.(1 CCU (hartbewaking) dag.r- 14.30 u. en van 19.00-19.Ue, sieve verpleging: dag. 14.30 u. en van IS-SO-IO.# Medisch Adviescentrum: f1 ma. 19.30-20.30 i beth-ziekenhuis. - vr. 13.00-14.30 u.; zo. UI1® en 14.00-15.00 u.; eerstef' gehele dag. Jelgersmal gerenteam: za. en zo. 14)en Opname: werkdagen 16.# za. zo en feestdag. 10.0 soc 14.00-16.30 u. Team A, r tot 21.00 u. met uitzond»! handeltijden en etenstijd» misch Ziekenhuis: Voor|l ten (behalve kinderen) zijn kuren als volgt: Dagelijks u. en 18.30-19.30 u. Avon afdeling verloskunde: 18.L De Praematurenafdeling: f en familie is na overleg r doorlopend bezoek r aan ernstige patiënten: ernstige patiënten doorl zoek wordt toegestaan ka verpleegkundige hiervoo1 kaarten verstrekken. zalen voor peuters, kleut#" kinderen 15.15-17.00, boxenafdeling: volgens het verpleegkundig hoofs, den kinderafdelingen: vi Le van opgenomen kinderen! nj- met verpleegkundig hoofLi dere bezoekers van kin»11 neus- en oorheelkunde e 14.15-15.00 en 18.30-19.31, kunde en heelkunde: 14.]' 18.30-19.00. Rijnoord. D Dagelijks 14.30-15.15 19.30 u. Extra bezoek t 11.00-11.30 u. Extra I kraamafdeling: afdeling ouders 18.0u-.u.^« u. j. BURGERRAADSLIEDEN llsS' brugsteeg 2, tel. 143171|ezw ren) Spreekuren ma., pier 11.00-12.00 u„ do. 18.30{jn7. GEZINSVERZORGING 4. gezinsverzorging Leiden.i hulp voor bejaarden enl de zieken en gezinsverzofiuis^ brandtstraat 17, tel. 1494j a\y vr. 9.00-10.00 c én i beyt deling: 19.30-20.$en 15.00-15.30 u. I r 18.00-18.30 u. f; ^ehc unni

Leidse Courant | 1991 | | pagina 14