Het N ieuwe Werken.
LEIDEN OMGEVING
ëoidócsouttuit
■4
dinsdag 11 juni 1991 paglj
GESLAAGD
Rijnlands Lyceum
Wassenaar
HAVO 5: Renè Albers. Robin Bakker
Lyke Balledux. Trieneke Bruijn Jan-
Paul Coenraad. Huub van Deursen.
Renè van der Does. Rosalie van Eg-
mond. Patrick Gelauff. Frits Henne-
ken. Floris van Hoek. Liesbeth Kaste
lein. Paul Kerstens. Hans Korenhof.
Dafne van der Kruit. Sabine van
Leeuwen. Valerie Lourens. Liesbeth
Nell. Roxane Paalman. Walter Pedro.
Alexandra van Schelle. Stans Schip
pers. Bastiaan Schoute. Ingrid Sik-
king. Tjerrie Smit. Marco Smoren-
burg. Roderick Tielman. Peter van
der Velden. Mark van Wijngaarden.
Eduardo Zepeda.
Gymnasium 6: Marili Bolle Daan
Brenninkmeijer. Leonore Bruining.
Ragna van Hellemond Rutger Kals-
beek. Alexander van Liefland. Renske
Mackor. Alexander Nouel. Sjoerd
Schalekamp. Eveline Schijf. Erwin
Steenbergen. Jan-Willem Swen. Mi
chelle Trouwborst. Elsbeth Wester
man Hein Woutman.
Atheneum 6: Martin Berkhout. Suzan
ne den Boer. Caroline van den Bosch.
Dorieke Broers. Rogier de Bruijn. Ist-
van Csejtei. Alwine Dijkstal. Peter van
den Driest. Ermioni van Duijne. Koen
van Engelen. Rutger de Gooijer. Sas-
kia Hartman. Natalie de Haseth. Ru
ben de Haseth. Lucien Heins. Sabine
Hogewind. Olivier Kist. Justine Know-
les. Alice Kocourek Daniel Koele
Myra Kolkman. Bastiaan de Kreij.
Carlijn op 't Landt. Daniel Legro.
Remco Leine. Karine Lingen. Teun
Loots Mariette de Mol van Otterloo.
Linda Mussert. Kees Nieuwenhuis.
Willem Nolens. Klaas-Abel Noor-
danus. Annemarie Noordhoff Pieter
Offers. Maarten Plesman Roderick
Schipper Corine Schmal. Claire
Schreiner. Onno Schuitema. Mark-
Jan Sier. Sebastiaan Slager. Marjo
lein van Slooten. Joost Smits. Rene
Strik. Daniel Tauritz. Christaan Ver-
meijden Eric Welling. Annelies Wiers-
ma. Catelijne Wiersma. Nienke Wil-
lems. Isabelle Wisse. Mark van Zui
len. Ellen Zwijnenburg.
College Leeuwenhorst
Noordwijkerhout
HAVO: Gemeente Noordwijk: Martijn
van Beelen, Koen van Dijk. Michel
Hiep, Ingrid van der Kwartel, Gerben
van der Luijt, Marit van der Niet, Er-
win Verhoeven, Ronald Vink, Peter
Warmerdam. Rene Wijnands, Dave
Zappeij, Ester Brama, Monique Duin
dam, Angela Goddijn. Ted Groene-
woud, Inge Hendriks, Claudia Koele-
wijn, Monique Pot, Siegrid van der
Salm, Patrick van den Berg, Martien
Clarenbeek, Christiaan Deurman,
Liesbeth Hazenoot, Harold de Jong,
Marcel Leenheer, Richard Marijt, Si-
mone Mark, Pieter Mooij, Alexander
Nijenhuis, Bianca Piekaar,"Robin van
der Poel, Natasja Verwer, Chantal
van der Zalm, Joyce van Caspel, Erik
Caspers, Marc van der Holst, Ingrid
Hooijmans, Heieen de Leeuw, Koos
Nulkes.
Gemeente Noordwijkerhout: Marjo
lein van Aken, Sjef Broeders, Harpert
Hazenoot. Jeroen Keijzer, Maarten
Koop, Charles Warmerdam. Laura
Geerlings, Sander Hocks, Joost
Poort, Dennis Schouten, Chantal van
Velde. Brigitte Broekhof, Angela van
Eeden, Arjette van Noort, Katja Pluij-
maekers, Maureen Verdegaal, Celine
de Voogd. Inge Groenewoud, Ingrid
Hermans. Anita Lap, Lars van Mierlo,
Merel van der Sloot.
Gemeente Katwijk: Erwin Sakkee.
Gemeente Voorhout: Simone War
merdam.
Gemeente De Zilk: Marianne Andrèe
Wiltens.
VWO: Gemeente Voorhout: Susuanne
Bruijn, Guido van der Hoeven, Moni
que Peeperkorn.
Gemeente Noordwijk: Frank Arents-
horst, Fokke Beukers, Els Boellaard,
Bart Caspers, Olaf Eberharter, Sigrid
Haaksma, Marieke Hazelhoff, Marisa
Heemskerk, Simone van Leeuwen,
Erik Marijt, Wendy de Ridder, Saskia
Wessels, Dennis Bedijn, Matthijs Bos,
Lars Fafle, Pepijn Heins, Erwin Hiep,
Remco Mooijekind, Cindy Pauelsen,
Mark van Rijnberk, Helleniek van
Schie, Annerrieke Bosboom, Corrina
Bouwmeester, Mare Heemskerk. Son-
ja Huijts, Meiven Kroon, Frans Lan-
gerhorst, Jan-Paul Schumacher, Jaco
van Tol.
Gemeente Noordwijkerhout: Danny
van den Burg, Simon Laros, Remko
Martens, Carla Smit. Arjette Tetteroo.
Nicole Voort, Bart Willemse, Arno
Zandvliet, Paul Balk, Fleur van den
Berg, Martha van den Hengel,
Adrienne Hubert, Sander Keijzer.
Lennard de Klerk, Marjolein van Rui
ten, Evelien Schrijver, Patrick Voge
laar, Michelle Wijnands, Eric Arends,
Winnie Doeswijk, Liesbeth van Don
gen, Stefan Erents, Joep van der Hei
den, Diane Hogervorst, Water van
Parera, Cornelie Vijselaar, Martine
Vrolijk, Maaike van der Zon.
Gemeente De Zilk: Bob Vrolijk.
Gemeente Vogelenzang: Cees van
Gemeente Katwijk: Mirjam Snel.
Bernardus Mavo, Hillegom
Irene v.d Ameele; Suzan Beentjes;
Jeroen Bootsman, Louis van Braak;
Dennis Braas; Evelyne ten Brink;
Niels Buurman; Mychel Cornelissen;
Paul van Dam; Ilse Diemei; Dennis
Duik; Michèle Hassing; Sandy Heems
kerk; Ted Huikeshoven; Gert de Jong;
Claudia de Klerk; Astrid van Kooten;
Esther Kortekaas; Dirk Jan Kroon;
Patrick Meeldijk; Daphne Meijer;
Sandra Out; Cindy Pranger; Inge
Reiffers, Kim Rodewijk; Carola Rui-
grok, Ronald van Saase; John Sa-
strokarijo; Vince van Schie; Francis
Seysener; Meivin Slingerland; Martijn
Stalenhoef; Lokke Stevens; Sander
van Stijn; Linda Teeuw; Melinda Teu-
nissen, Matthijn Tromp; Barry Turk;
Astrid Verhoeven; Esther Warmenho-
ven; Joris Warmenhoven; Gerben
Willemse; Henk Zonneveld.
Mavo „Juliana" Katwijk
Angelique v.d. Boon. Erika Brinksma.
Cornë v.d. Burg Linda van Dijk Peter
van Dijk. Ellen Dijkhuizen. Linda Dub-
belaar Diane van Duyn. Gea van
Duyn. Henk van Duyn Kees van
Duyn. Robbert-Jan van Duyn. Therè-
se van Duyn. Ingrid van Duyvenbode.
Johan Fielmieg. Jacqueline Guyt. Erik
Haasnoot. Richard Haasnoot. Petra
Hoek. Johan van Iterson. Richard
Klinkenberg. Conny Knijff. Karin
Kraljenoord. Martijne Lagas. Johanna
Messemaker. Leontien Oliemans.
Brenda Otten. Alex Plokker. Indra
van Rijn. Alice Varkevisser Marlëlle
Verdoes.
Schout bij Nacht Doorman-
school voor mavo,
Wassenaar
MAVO: Carl Aarts, Wendy Belleköm.
Jolanda van Bommel. Tammera Can
ter Visscher, Mariëlle Corel. Ilse van
der Does, Alexander Heidinga, Miran
da Hooijmans, Nellie Nederpel, Patri
cia Penning, Marina van Rossen, Mo-
Volgens Vrom en Bpf-Bouw.
nique Ruygrok. Hans Smit, Christine
Stijnis, Robert Stuiver. Marko Varke
visser. Patricia Vermeulen. Joyce van
Vliet, Maarten Daalmeijer, Judith For
tuin. Cindy de Groot. Martin Hartman.
Jeffrey Heijstek, Jeroen Kaptein,
Bram ter Keurs, Sjoerd Kienjet, Men-
no van Leeuwen, Carola Looijestein,
Xavier Mastenbroek, Edwin Noord-
over, Ivo Putker, Zlta Rietveld, Erik
Roerade, Wllma de Roode, Danny
Sanders, Charley Stljnman, Marlska
van Veen, Agnes Vogels, Sandra van
der Voort, Vincent Westgeest, Erik
Wolda.
Fioretticollege, Leiden
Abbenes, Atheneum B
Timo SteenwIJk.
Beinsdorp, Atheneum B
Hans Vink.
De Zilk, Atheneum B
Mascha Keijzers.
Havo
Liesbeth van Kampen. Heidi Meiland
Hillegom, Gymnasium A
Dick Buschman
Gymnasium B
Jan Willem Gilljamse, Bert Lindner,
Wendy Lörx, Robert Warmerdam, Jo-
bina van 't Westeinde.
Atheneum A
Lisette Desain, Talitha van Dijk, Su
zanne Glas, Robert Huisman, Dana
van de Loo. Casper Maasdam, Els
Molenaar, Yvette Thorn, Ruud Vink.
Atheneum B
Jolanda van der Have, Martijn Jong
bloed, Alexander Keijzers, Maarten
Nelis. Erik Nijssen, Menno Schoone,
Wendy Schuit. Sandra van Steijn,
Pieter van Tol, Antoinette Vlieger, Pe
ter de Wagt, Maurien Warmerdam,
Jeroen van der Zwan.
Havo
Erik van Baars. Michel de Bruine. Ja-
cobien Houweling, Robin van der
Hulst, Niels Jongbloed. Hetty de
Jong, Niels Jongbloed, Wendy Korte
kaas, Martine van der Meer, Barbara
van Nobelen, Jenny van Nobelen, An
gela van Oeffelen, Elke Poldervaart,
Ellen Smit, Anja Somers, Martine
Sprengers, Siem Stevens, Ursula Stij-
ger. Jan Erik Stijnman, Suzanne de
Vink, Angelique Vlastuin, Annemieke
van Vliet, Ingrid Wester, Marloes van
Zadelhoff, Remco van Zuijlen.
Koning, Mieke Kool. Stefan Molenaar,
Carla Onderwater. Debbie Romijn,
Jolanda Rotteveel, Wouter Uijten-
hoorn, Wendy Wassenaar
Atheneum B
Sander Arkesteijn, Sandra Bom. San-
dor Brouwer, Timo Doeswijk. Diana
Dofferhoff, Ferdi Faas, Stefan Frank,
Arnoud van Gelder. Marlies de Groot,
Joost Haasnoot. Arnold Hardonk,
Fritsjan van Hemert, Jarno Korte
kaas, Erik Kortekaas, Pasja Krul,
Wendy Lagendijk, Koen van Over-
dam, Olivier Scheele, Gerard Sent-
veld, Eelco Smith, Willem Staghou
wer, Bas Tulner, Simone Vooljs, Har-
men Westra, wllco Zuiderduin.
Havo
Nicolette Alkemade. Norbert te Boek
horst, Andrea Boerakker, Arnd Broe-
ke. Monique Butter, Edward Ciggaar,
Ernst Drukker. Lèonie Duivenvoorde.
Dennis Grimbergen, Marco Heems
kerk. Mariska van der Helm, Leontine
Jansen. Karin Juffermans. Daniëlle
Koning, Martijn Kosterman, Evelijn
Meershoek, Arjan van der Meij, Je
roen Meijer, Nicolette van Neerbos,
Dafne van Nieuwkoop, Mike Noord-
hoek, Tessa van Oeffelen, Johan
Overdevest, Rudy Paase, Erwin van
Pruissen, Wilbert Randsdorp, Maaike
Rooijakkers, Martijn Schrama, Sylvia
van Steenpaal, Harold Stevens, Se
bastiaan van Stijn, Bart Swinkels,
Mare Uijtenhoorn, Monique in 't Veld,
Simone Versteegh, Ilse van Wierin-
gen, Natasha Wijnhof, Bianca van der
Zwet.
Lisserbroek, Atheneum A
Sandra Hobo.
Atheneum B
Michel Muller
Havo
Alex Jacobs.
Nieuw Vennep, Gymnasium B
Bastiaan Schönhage, Barbara de Wa
ter
Atheneum A
Minelle van den Akker, Susan Duwel,
Helga van der Kolk, Frank Stoop.
Atheneum B
Misja Gerrits, Monique Meirmans,
Danny Schrama, Alex van Toren.
Havo
Stephan Beckers. Renè Freeguard,
Patrick Langeveld, Fiona Vermaat.
Noordwijkerhout, Gymnasium B
Alexandra Parlevliet.
Daphne de Vries
Atheneum B
Yvonne Kampschreur. Miriam van der
Woord.
Havo
Bregje Breedveld, Bart Filippo. Saskia
van Hensbergen, Geert-Jan Moer
man, Sophie Ploeg, Carina de Ridder
Voorhout, Atheneum B
Rob Schrama, Martijn Uijldert.
Havo
Suzan van Diemen, Bianca van Noort
Koningin Julianaschool, Al
phen voor Voorbereidend
Beroepsonderwijs
Administratie: Liesbeth Agterberg,
Lydia Baak, Krista Blom, Mirella
Brinkman, Monique de Bruin, Moni
que Dagevos, Debbie de Geus. Nata-
scha van Gooi, Simone Heemskerk,
Sandra v d Hoeven, Linda Hoogen-
doorn, Marjolein Korsman, Shira Lai,
Gerwina de Lange. Patricia Lange-
jans, Marcia Lotte. Lisette den Ou
den. Petra Paling, Thelma v.d. Poel,
Sally Reeuwijk, Patricia Schuitema.
Rowena Sipahelut, Trinette Versluis,
Lycette Wensveen, Kitty van Wout.
Uiterlijke verz.: Laurie Cook, Jessica
van Eisen, Jessica Goudkuil, Christa
de Grauw, Miriam Hendriks, Kelly Hij
dra, Wendy van Kuijk, Bianca van
Leeuwen, Susanne Montanje, Suzan
ne Pronk, Sabita Ramdas, Carla Riet
veld, Esther van Rijswijk, Linda Ver
boom.
Verzorgende: Sonja Borst, Mabel
Burgers, Celestine Burggraaff, Sylvia
Dekker, Aimee van Dijk, llja van
Hoog, Carola Hoogeveen. Esther
Keijzer, Tessa Koeken, Rens Krum-
pelman, Angeline van Leeuwen, Erica
Mens. Margriet Oudshoorn, Jozella
Ouwendijk, Mariska Overes, Liesbeth
Pieterse, Christa Rietveld, Bianca
Righarts, Corina Righarts, Veronica
Roeloffs, Bianca Sluymer, Ellen Stut-
tje, Sandra van Veenendaal, Aurora
Vis.
Agnes College te Leiden
MAVO: Afke Bakker, Vincent Devilee,
Natasha v. Duivenbode, Jack Duljn-
dam, leke Egas Reparaz, Rogier Ele-
veld. Job Hazenoot, Klaasi
kerk, Sytho Holwerda, Ba
Hoogdalem, Emilie Hoogenb
per Hoogervorst, Wouter de
gen Kuivenhoven, Claudia d
Nora de Leeuw. Steven van
Astrid v.d. Polder, Dirk R
Leonore Rijckborst, Angelii
akkers, Krishna Sahebdia
Schaap, Dewi Schoute,
Schouten, Paula Setz, Eelco
drecht, Menno v. Velzen, R
hoeven, Lawrence v.d. Voi
Wieringa, Jeroen v.d. Zande
no Zandvliet, Anita Zori
HAVO: Judith v Amsterd or
Bakhtali. Robert Blanken,
Blommers, Gino Breuer,
Dirk Coppens, Marieke Draa '6
bine Eijsermans, Monique E ]io
Harteveld, Mirjam v.d. Hoo
de Kat, Marco Kester, An®1
Kraan, Berber Kuipers, Ji ,fs
Meinesz. Reineke Mom, Lars p -
gen, Roland v Oers, Sven 0
Cindy Pegt, Roy vd Ploeg Git
Pot, Sef Presser, Jeroen Pri
Roeleveld, Abel Roskam, Ma
grok, Bram du Saar, Tam na
Annemiek v. Schie, Tom Sn Jri
Suiker, Hubert Verhulst, Mari jj
steegen, Michal Vissel, Natl101
Vorst, Pascale v.d. Vorst, iet
Weisfeit, Jan v.d. Werfhor (pr
Wijsman, Erica Willemsen,
Wordragen, Marcha Zorl. Gyi
Atheneum: Roman Baaten
Jong. Mascha Bevers. Nienl
Paul de Bois-Reymond, Rich
man, Leonie Bouwknegt, A" n
Brands. Matthias Bulgakoi r 1
Day, Stef v. Dijck, Geert Jan d t
Marieke Fieten, Martijn Flea tl
Gravemeijer, Irene Hin, Ele
Jong, Aldert de Jongste, 1
Kerkman, Robert-Jan Mant uw
Mark, Marijke Nas, Norbert ;sw
len, Gordon North, Inge Offr»,ter
da Olijerhoek, Wouter v. Oi
Suzan Overmeer, Astrid Pet 1
Pino, Jeffrey v.d. Poel, Ma 1
ter, Thijs v. Schadewijk, Stej .00
Sman, Mark Smeets, Ester Som
Ewout Udo, Janneke v.d. Va|cer
Verberk, Sascha Warmerdai ,nn
Welvaart, Yves Wesselman,Kuu
West, Shirin Witkam, Lucien leri
Marijn Zuurmond. id