eint es 071-122244 E ad sanctos SAMEN OP VAKANTIE? LEIDEN OMGEVING £«idóe Commit MAANDAG 10 JUNI 1991 PAfllDl Hacker, Wijnand. Oud« HA5E: Buijs, Arjan RijnaAZt Beekhuis. Claudia. Blorr, Christel. Boer, Wouter. D» landa. Duivenvoorde van. fjl i bergen. Miranda. Junge^ 1 Jan Klaveren van. Ceei van. Connie. KurpershoLp*j Leijerzapf, Mennold Meif.^' que. Mooij de. Jan. Mooij lijn 1 Mooten. Mariska. Muijenpelaa que. Nol van der. Rob. (pat gen, Christa. Rhee van, Ga. w Leonie. Ruiter de. Bert-jJ Rieke. Warmerdam. Nathfns van, Arnoud RoeloWKOgt HA5E: Wesselman, Erik. %uit i HA5E: Puffelen van. Hendi^n z de, Robin Wolf van der. jt n kenburg HA5E: Betgen, if van der. Marian. Voortif0UC1 Beek van der. Stefan.}vecl Wouter Molenaar, Marcefeing Karin. Warmond HA5E: Tpirna£ sette Zoetermeer HASLl Duncan Zoeterwoude HAls Daan Michiel. f MAVO. Katwijk MA4E: Tal WO Leiden MA4E: Duuren van. den van, Elisa. Hillebrand.j kie, Krishan Jankie, Shalk/- Jos. Kreulen, Andrea. Pail|j Petersen, Marc Quist, wT horst, Natascha. RagK Aniel. Vehrmeijer, Frederia van, Angela. Vermelj, W, van, Anneke Westerbeek Vincent. Winnen, Dennii Mariska. Leiderdorp MA4A der, Bastiaan. Haar te* Harkx, André. Kok, Stephr Alexander. Reinsma, FemI van den, Sander. Wijlini Nieuw Vennep MA4E: Taij len. Prins, Ellne. Oegetgr Broek van den, Yvette. Yvette Fillppo, Bianca. J Judith. Ruyter de, Robing Joram. Termorshuizen, P» i Jotte. Verhaar, Miranda. ^^1 Iris Oud Ade MA4E: M Mikkie. Rijnsburg MA4E: I Gerbert. Heemskerk, Sigij Richard. Marei van der, Mj van der. Arnold. Rijpwetsj Uit den Boogaard. Marjai Marion. Warmond MA4E; Heieen Mohlmann, Jannet woude MA4E: Laan van dL.-,, VWO Katwijk VW6E: eP^I Harm Reinders, Miche, VW6E: Ami I'. Filiz. Brarw Burgh van den, Casper.-f Marit Heer de, Daphnejt Daan Hooven van, FerrC u berg, Robert. Koetsveld^1 Kolfoort, Peter. Leeuwen {tet dela Magrijn, Simone. Ma^jg Eddy Montanus, Daphne.|°j. Astrid. Oosterveld, Xandri Klt nielle. Vliet van, Jonnie. hj^Ji der, Stephanie Wijnands,LJ meren van, Jean LaideriF F Alphen van, Wlm. Baaners Born van den, Bert-Jan n Boudewijn. Diehl, Linda. B~ van, Kirsten. Graaf van dfil Hamer. Marije. Harting^f Bert. Hoeven van der, Selp Mariske. Jonkman, Jerot iO berg. Willemijn. Kleewei^ar Koers, Klaas. Koning de, Ji tekaas, Paul. Laar van, N dee, Esther. Mom, Esther-™ mer, Gljs. Osnabrugge varjK Stammes, Arlette. Steentlf Strijers. Annemiek. Wolfsfcn Krista. Lisse VW6E: wi g( Rene. Nieuw Vennep VUg van der, Sander. Dekker, (J van, Ineke. Donatz, Erikate Hubert. Kraan, Frans. Sltigc Visbeen, Sabine. Wesdoje Weusten, Myrthe. Noord\jv Nolting, Linda. Ploeg vanl ne Oegstgeest VW6E: P' den, Annelies. Dijkhuis, Cf van der, Eefke. Morgensten 1 Plandsoen, Marco. Raddere Ridder de, Marleen. RljswiL la. Rozeboom, Mireille. 9 bert. Visser de, Matthlji Anita Oud Ade VW6E: Kgul Jacqueline. Rijnsburg VVtT van, Dick. Cziria, Christia» kerk, Jolanda. Hoek van d Ittersum van, Dirkjan. Kr»'u Kwaak van der, Anne Mi,n, de, Sietze. Leur de, DiedeAr bergen, Helma. Thomeer, Vlieger de, Erna. ZandbeijEN Rijpwetering VW6E: Uit gaard. Maudy. Roelofs VW6E: Buijs. Madelon. fee' Björn. Meerburg, Paul. Vrii C' lien. Sassenheim VW6E: Ri; man. Ottenkamp, Bart. D Alexander. Valkenburg Vlp de, Aernout. Mooij de. Voorhout VW6E: Jansze, P c wehand, Inge. Warmond Vtta i GESLAAGD Chr. MAVO-Rijnsburg Carolien van Alphen, Jeannette Beek huis, Linet Binnendijk, Jolanda Blan ken. Petra Boogaard, Marlous Bure- ma, Anne-Marieke v.d. Burg, Jantina v.d. Burg, Anne-Marie van Delft, Mi- chale van Delft. Wiico van Delft. Bram Dijkdrent, Heieen Dool. Lione van Duijn, Ard van Duijvenvoorde, Marie ke van Egmond, Arjanne van Eg- mond. Daniëlle van Egmond. Ineke van Egmond. Marco van Egmond, Selmar van Egmond, Margreth Freke, Trudy Freke, Diana Glasbergen. Gert- Jan Glasbergen, Anneke Glasbergen. Jaap Haasnoot, Mark Heemskerk, Es ther den Heijer. Colin den Heijer. In- grid v.d. Heyden, Ewoud Hiep, Jasja v.d. Hoek, Peter Hulst, Lyzia van Iter- son, Jos Joffers, Gertjan de Jong, Theo Jonkman, Jaco Jungerius, Wen dy Jungerius. Anja Kranendonk, Ma rijke Kromhout, Angelique v.d. Kwaak, Helma van Laarhoven. Jolan da Laman, Frans v.d. Meij, Marion v.d Meij. Anne Meijvogel, Peter Mon- nee, Renate de Mooij, Annemarie de Mooij, Elsbeth de Mooij, Sandra Noordervliet, Mariel Noort, Marco Noort, Yvonne Oudshoorn, Peter Pas- schier, Angelica v.d. Plas, Remon Post, Corine Prins, Cindy Ravensber- gen, Marlies Riezebos, Marco van Rijn, Jacqueline Rodriques Gomes, Annemiek de Ruiter, Mark Russchen- berg, Gerdine Slootweg, Gerco v.d. Stel, Joeri v.d. Tuin, Carola Varkevis- ser, Bart v.d Vijver, Angenita Visser, Marieke Visser, Marcel Vletter, Peter Vooijs, Ron van Wijk, Jacomine Wol- thaus, Petra Zandbergen, Anita Zwaan, Deborah Zwaan. E. Arbman, B. P. A. Bakker, L. v.d. ■Berg, O. v.d. Berg, S. R. L. Berntsen, R. G. H. Beukers, W. F. Blom, G. N. Bogaards, N. v.d. Brandt, R. M. Bück- mann, P A Buitendijk, J. J. B. Buwal- da, S M. de Caluwè, A. C. Coliée, M. J F. Dantuma. D. E. V. Dermout, C. M van Dijk. J T. Dorst, R. H. Dubbel- dedam, A. M. J. Durieux, D. N. L. van •Duuren, R. T. M. Edelaar. T. M. Ed- zes. H. C. Engel, R. D. Engelkamp. A. M Fabery de Jonge. Y. E. Gassier, E. J Gittenberger. V Goedegebuure. R. J Goekoop, A. de Groot, H. L. Heemskerk. T. A. Heesakkers, S. M. v d Heide, T. Hemmes, J. A. Hender son, D R v.d. Heul. I. E. v.d. Heul. C. E den Heijer, A. Heijman, F. C Hofs tede. J P. Jansen, M. S. de Jongh, W M. v.d. Kamp. L. R. J. v. Kampen, K F A Keirse, B. F. Kemme, J P v d Kerk, M. J. A. Keijzers. E. P. B. .Kist. S J Kleinveld, M. B. C. Klop penburg. A. P. van Koten, L. L. R. Kouwenberg, M. E. Kruijshaar, F. F. Kuiper, I F L. Labbé, R. H Lange, M. M Langeveld, I. Lekkas. M. Leij, T. H. Lim, M. L Loos, E. N. Los, E. A. D. Neervoort, E. R. J. Oosterhuis, C. Overgaauw, E. R. v.d. Paardt, J. v.d. Pas, B. d. Peletier, A. M. J. Pijnen burg, R. A du Prie, G. Punselie, C. W. J. de Roode, M. H. de Rooi), V. L. T van Roy, C. v. Schaick, M. S. L. van Schaijk, K. P. A. B. Schreuder, E. Schrier. K. M. Schuijt, L. G. Silvis, D. Stevens, M. J. A. Stiphout, J. Stoet- zer, H. K. Tabbers, B. R. Tensen, N. G. Treffers, R. A. Tromp, B. P. C. Veldhuis, P. F. Verbeek, E. F. Verko ren, E. Verschelling, H. P. M. Ver- sluijs, M. D. M. van Vliet. K. A. Voogd, E. R. Vreugdenhil, P. M. Vro lijk, Y. S. de Vroomen, M. J. S. Wen- nekendonk, K. Widjaja, O. J. Wielin- •ga, J. O. de Wilde, M. H. Wolters, M. P. N. Wolters, M. P. N. IJsselmuiden, M E. van den Zanden, A. E. Zeccha, A J Zonnevylle, S. Zwaveling. Scholengemeenschap Rijnlands Lyceum Sassenheim VWO: Niels Bader. Ragonda van Beek, Tinka van den Berg. Joergen de Boer. Marjolein Braam van Morris, Bastiaan Breure, Mark Broekhuizen. Jasper Cornelissen, Liselotte Dessau- vagie, Ilse Dirven, Jasper Drenth, El len van Eekelen, Jeroen Elfering, Sjaak van Elten, Renate van Grieken. Arjan Hebly, Geoffrey Hoek. Elsa Hof, Tenda Hoffmans, Saskia Jilderda. Marloes de Jong. Rogier de Jonge, Yvonne van Kesteren. Lidewij Knook, Priscilla Kramer, Philip Kuchler, Koen Kuijpers, Liane Lammers, Arjan van der Lans, Hester van Leeuwen, Je roen Linssen, Kees Meerman, Carla Mesman, Aad Munnik, Pieter Nieu- wenhuis, Brechtje Oosterveer, Meta van der Ploeg. Annemiek Pronk, Mar co van der Putten. Sandy de Ridder, Marjorie Scholten, Ron Siemerink, Joost Sikking, Sandra Smallenburg, Mireille Soullie, Patricia van Starken- burg, Jeroen van Stijn, Rogier Straa thof, Jorrlt-Jan Verlaan, Sandra van Vliet, Corisande Vos, Frances van der Wagt, Linda Wassenaar, Stefan van der Wiel, Iwan Wiering, Walter de Wit, Johan Wouters, Anna Zaat, Karen van der Zee. HAVO: Angelique Benjamins, Berry van den Bereken, Marijke Bijl, Alexander Blom, Judith Booij, Pieter Brouwer, Marielle de Bruin, Wendy Buschman, Karin den Butter, Eddy Chan. Sebastian van Damme, Catelij- ne Donker, Tanja van Dordrecht, Lis- sette Engelen, Mary-Ellen Evenberg, Dick van der Geest. Vincent Geljon, Wendy van Giesen, Hildegard Gobel, Stefan de Goeij, Peggy Haulussy, Je annette Heede, Wallie van der Hei den, Bianca Hoek. Erik Homan, Mark Hornkamp, Bjorn Hubert, Patrick van der Hulst, Martin van Ingen, Sophia Jansen, Adrielle Keijzer. Joost van Kempen, Merel van Kesteren, Tertius Kuijper, Claire Laarman, Heleen Lal- laman, Heidi Langelaan, Gaby van der Lans, Wilfred van Leeuwen, Os car Ligtvoet. Danielle Maas, Pamela van der Mark, Yvonne Matze, Ben van der Meij, Annet van der Molen, André van Noort, Rocky Pitti. Rick Postma, Vincent de Rooij, Stephanie Roozen, Ronald Rozemeijer, Leonoor Ruigrok, Gideon Schnitzler. Sonja Sjaardema, Christian Slagter, Ab Wil lem Sonnenberg, Petra Spaargaren. Frans Steenvoorden. Arno Verkleij, Michel van Vliet. Martijn Voorham. Mark Wassenaar. Maurice Wiering. Arnold van Zandbergen. Daan Zuij- derwijk. MAVO: Masja Angevaare. Heleen An- kone. Kim Augustin, Xander van der Beek, Mirelle Bellekom. Bianca van den Berg, Diana van Bohemen, Fem ke Bonnet. Rick van den Bosch, Pa tricia Brands, Marjolein van Tuyl, Nancy Broekhof, Kim Buschman, Mis- ha Buwalda, Dorien van Dorssen, Jacqueline Eisenga, Don van der Flier, Bennie de Groot, Merel Haase, Pieter ten Hagen, Nicolette van Kes teren, Peter Koppers, Edgar Kramer, Kirsten Langmuur, Danielle van der Lans, Diewerke van Leeuwen, Robert Jan van der Lep, Ferry Meeuwe noord, Fons van der Meij, Martijn Mens. Ferenc Methorst, Jaco van der Molen, Alexander Onos, Edwin Op dam, Monique Petter, Renate Roele- vink, Maurice van Roon, Robert Schalk, Cyldra Schierbeek, Lee Sci- pio Blume, Karin Singh, Mike Slot. Yoko van der Sluijs, Arian Smith, Ka rin Stastra, Brenda Turnhout, Marie ke Uijldert, Monique Verhulst, Jasper Verselewel de Witt Hamer, Jennifer van der Vlugt, Peter de Vries, Peter Wilbrink, Fezila William, Erlinde van Wouw. Het Rembrandt SG Leiden MAVO: Vincent van Dorst. Sven Harms. Miriam Kantebeen. Sander Kijk in de Vegte. Arthur Kuiters. Sule Kurtcebe. Bregina Lachmising. Llset- te van Leeuwen. Dennis Nieuwveen. Esther van Oosten. Onur Ozyigit Mi randa Proietti. Christa Sloos. Bram Verbout Angela Zijlstra. Angela Bronsgeest Mustafa Gelcetin. Nata scha van Heuzen. Serdar llbas. Jan- neke van Kralingen. Nadia Lazaafi. Karim Omari. Shyreen Ragunath. HAVO: Serge van de Born Debbie van de Broek. Jenny van de Burg. Angelique van Dam. Susanne Dijk stra. Gerard Goosen. Peter van Hal. Amy Harteveli Eelke Helmus. Edwin Huysman. Ingrid Krispijn. Jolanda La- bordus Yvonne Laterveer Linda Lim burg. Jenny Lut. Rene Nieboer. Ra chel Pater Ivo Philipsen. Ruud van Randeraat. Bep Ravensbergen. Paula Rementeria. Angela Smit. Peter van Tilborg. Alexander Wendt. Michiel van Wessem. Niels Zuidweg. Atheneum: Victor van Asperen. Stephan v.d. Berg. Marianne Bijstger- veld. Ruud Devilee. Erik Dienske. Pascal van Dooren. Remco Horsman. Suzanne Hulsbos Michiel Jehee. Sandra Kalthoff. Maartje Kijne. Nien- ke Kruidenier. Marijn Kruk. Marco Langbroek. Saskia Le Large. Remco Molenaar. Ellen van Nimwegen. Maai ke v.d. Plas. Nadine Ramondt. Arnold Rooymans. Marcel Tegelaar. Marco Weber. Selma Wijsman. Anita van der Zeeuw. Loes Schakenbos, Maarten Jan Bijns- dorp, Delia van der Wiel, Natasja Korpershoek, Feddo Kuiper, Jennifer Westgeest MAVO: Matthijs van Velzen, Canan Kahraman, Jan Willem van der Plas, Jeroen Kemp, Leonie van Vugt, Mi chael Boonekamp, Arjan Montanus, Bas-Jan Kousemaker, Bianca van den Broek. Bianca van der Walle, Cindy van Weeren, Dennis Holswilder, Els beth de Nie, Eric van Maanen. Ger van Eijgen, Gerard Ciere, Hamid Reza Djam, Hendrik van Amsterdam, Hilda Bergh. Ilona Molenaar, Jacqueline v.d. Bos, Juan Mei Hu, Linda van der Zeeuw. Martine Roeleveld, Meta van Ark, Miranda v. 't Riet, Mohammed Yaagoubi, Monique Pitey, Natasja Opdam, Patricia Schreuders, Peter Kruit, Sabine Deurhof. Sandra Wage- maker, Verona de Ridder; Casper Vermond, Cynthia van den Berg, Iris Hettema, Joyce van der Rijt, Laurette van Klooster. Marco van der Bijl, Martijn Schouten, Miranda Brodett, Oktay Alicavusoglu, Petra Buys, Timo Versteegen, Maruja Kok, Vincent Frieszo. Cyane Elfferich, Ivar Willem- sen, Marco Heemskerk, Mathe Straa thof, Rene Opdam, Patrick van Weer en, Ralph Bijker, Talitha de Graaf, Edgar Verwoerd, Gunay Köse. Lyceum Louise de Coligny Scholen gemeenschap, Leiden VWO: Angeline Schreuders, Bas van der Klaauw, Bas de Vos, Chantal Re- moortere, Julia Ridder, Mare Bier- mann, Mare Helder, Martin Dalhaus, Merijn Goeman, Sabrina Theym, San- na Langerak, Susan Zitman, Taco Scargo, Tanja Ober, Anja Mars, Bart Jan Westerduin, Gaby van Echten, llonka Ostendorf, Imola Ferro, Ismail Eygur, Linda Sa$, Maaike Janssen, Marcel Brouwer, Marloes Diepen- bach, Menno Andriesse, Nathalie van Amsterdam, Peter Burgerjon, Rob van Geenen, Sandra Larsen, Shil Dur- ve, Siska van Ulden, Sjoerd Nauta, Hedwig Duiders, Marije van Roon, Michaël Heus, Carin Dreef, Marianne Schipper, Sylvia Kuit, Aafke Derksen. Marlon van der Ploeg, Thur van der Velde, Titus Weijma, Gert de Niet, Malou Koperdraat. HAVO: Ernstjan Albers, Karlijne v.d. Haven, Manon Korf, Etienne Volwerk, Fee Yin Man, Sophia Scheen, Ivar Zantinge, Ivo ten Hove, Katherine Ba ker, Monique van Rhijn, Petra Kui- venhoven, Taman Saab, Belinda Ver flage. Cedric Sanches, Dennis Singe- ling, Esmeralda Veerman. Gerard Dohle, Hester Venwoerd. Ivana Vlxse- boxse, Jasper Polane, Khaled Dadi, Maartje Leune, Marie-Laure de Ligny, Mark Teijgeler, Martijn Busscher, Mo nique Lepoeter, Murat Baskoy, Onno Groesz, Paul de Lange. Remco Beek man, Roelof Atema, Rowena Sloos, Sadna Bahadoer, Vincent Guerin, Wendy Wanner. Wouter Pinckaers; Audrey Ronday, Bas Lastdrager, Bregje Mommaas, Brent Dorlandt, Cris van Kan, Dennis Klippel, Ewoud Hol, Gwenny Buijteweg, Harold Hoog- endam, Jacob van der Velden, Je roen van Kooperen, Karen van der Meer, Marcel Spies, Michel van La- testeijn, Nicolette van Bruchem, Petra Koster, Ramon Sweys, Remko Brou wer, Rob Carree, Sabine Frans, Sha ron Grippeling, Tamara van Amster dam, Angela Vink, Ernest Bekkering, Inge Schrier, Jeroen Koëter, Karen Kramer; Joost Helsloot, Marit Willem- sen, Michel Feleus, Sandra Bol, San ne Verkroost, Thomas Amons, Rocco van der Zwet, Roel van Teeseling, Het Rijnlands Oegstgeest Leerlingen 5 HAVO-6 VWO Sabine van Leeuwen, Antoinette Juf fermans, Gerlinde van den Bos, Pie- ter-Dirk Parlevllet, Maarten Bos, Ser gio Felter, Lonneke Leijnse, Suzie Radtke, Alexie Rolf von den Baumen, Severijn Vollers, Myrna Hoed, Rucha- ma Hoed, Nynke Bosma, Marion van Doorn, Joffrey van der Vliet, Natasja van der Weide, Britta van Egmond, Lorain O'Mahoney, Crlstine Schoo, Vanya Verhoeff, Sander Hendrickx, Joris Cornelisse, Peter van der Eist, Joop van der Feijst, Liesbeth Graner, Joost Habing, Anton Hemelaar, Cat harine Kroeks, Hilmar Leujes, Yoe Bin Liem, Mark van der Meer, Sarah van Roemburg, Arvin Sewnundun, Yvonne van Teijlingen, Kirsten Verhoeve, Bastiaan de Wit, Constantijn Lagas, Walter van Rooijen, Andrea de Jong. Marije Kengen, Nina Linssen, Liane van der Meer. Arjan Snoek, Elseline Vonk, Evert-Jan van Leeuwen, Helene van Luijk, Claire Borgart, Josje Zwolsman, Sandra van der Meij. Ar jen Meijer, Cynthia van de Nesse, Mick Ouwehand, Paul van der Plas, Mark Achterberg, Manja Behrendt, Karlijn van den Berg, Cynthia Bock- start, Hilde Cromheecke, Han Hen driks. Frank Kalisvaart, Suzanne Klui vers. Karen Leijnse, Jeroen Molders, Maryse van den Muysenberg, Ray mond Poots, Judith Rispens, Mark Ruiter, Rogier van Sterkenburg, Da rya Sutikno. Sarah Vermeer, Jorine van Vliet. Mare Voogd, Timo Wies meier. Safira de Witte, Rogier Wolf. Arthur Wolters, Linda Grau, Robert Atkins. Niels Beukema, Marijke van Ditzhuyzen, Esme Flick, Marieke Fuijkschot, Patrick Kieboom, Swen Leendertse, Lieke Lemmens, George Lubeck, Sian Lien Oh. Akke Smol ders, Nicole Verburg, Gerard-Jan van der Bent, Roos Klein, Judith Ruijs, Si mone Scale, Judith Soet, Cornelie van Vliet, Sonja Anschutz, Astrid de Boer. Oswin van den Boer, Jannes Bolten, Roos van den Breemer, Deb- by Faithfull, Martijn de Haan, Claire Haddink, Emily Hasekamp, Dafna Holtzer, Dolf van der Horst, Janneke de Jong, Willem van de Kerkhof, Lie- selot Koksma, Maarten Kraaijenha- gen, Douwe Leguit, Martin Los, Frits Meerdink, Martijn Meijering, Peter Obdelijn, Fancy Pupping, Noortje Ra- belink, Remco Roest, Benjamin van Rooij, Caroline van Rooijen, Niek Sar- neel, Patrick Schellekens, Allard Sie- ders, Tim van der Steenhoven, Je- F amilieberichten Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het met veel moed gedaan, wie kan begrijpen wat je hebt doorstaan. Dankbaar voor alles wat zij voor mij en vele ande ren heeft betekend, delen wij u mede. dat toch nog onverwacht, voorzien van de Heilige Sacramenten der Zieken, is heengegaan, mijn lieve moeder GERTRUDIS FRANCISCA MARIA VAN DER VEER-BORST weduwe van Mattheus Wilhelmus van der Veer op de leeftijd van 81 jaar. Overleden te Haarlem 8 juni 1991. Corrie van der Veer Correspondentieadres: C. C. J. van der Veer, Schiedamseweg ben. 529, 3028 BV Rotterdam. De gezongen Eucharistieviering en uitvaart zal gehouden worden op dinsdag 11 juni om 11.00 uur in de Parochiekerk van St. Jans Geboorte te De Kwakel, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. Er wordt voor haar gebeden maandagavond in de avondwake om 19.30 uur in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruim te van de kerk na de avondwake en dinsdag na de begrafenis in „Restaurant Leenders". De overledene staat opgebaard in de kerk. Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze dierbare vriend en penningmeester van het kerkbestuur JOOP VAN NOORT Wij zoeken naar woorden Joop, om weer te geven hoe we je missen... ze zijn niet te vinden. Je bent echt veel en veel te vroeg van ons heenge gaan. Kerkbestuur: Pastoor B. Demmers George Gussenhoven Riet Karreman Loek van der Ham en Jan de Vriend. MEVR. E. H. NIEUWENHUIS- SMALBROEK AFWEZIG van 17 t/m 23 juni Waarneming door de artsen: Van Rijn en Bénit, Van Wingerden, Zaayer, Horn, De Kanter, Lodder en Paulides en Lahr. MEDEDELING Familieberichten kunnen dagelijks tot 8 30 uur "s morgens worden aangeboden. Voor de zater dagkrant tot vrijdagavond 17.00 uur. Van aanlevering na genoemde tijdstippen kan plaatsing NIET worden gegarandeerd begrafenissen crematies lammermarkt 43 leiden 071-126618 roen Thielemans, Jacqueline Verhaar, Joost Vervoort, Esther Vos, Hanneke van Zwet, Michael Korbee, Natascha Porter, Melchior van Rijn. Kees Wijs man. Jeroen Julius, Carolijn Brouwer. Martijn Dekker. Winnifred de Graaf. Jean-Paul Jansen. Charlotte van Kes teren, Fraukje Koster. Laurens Simo- nls, WIIco Turnhout. Brigit van de Wetering, Liedewij Wiersma. Ronald Carpentier. Dennis Disseldorp. Ge rard van Konijnenburg. Sander Kru- qer. Lili Schutte. Haduard Mavo, Hazerswoude-Dorp MAVO: Alphen a/d Rijn: Samantha Bouwmeester; Benthuizen: Arie Bax. Martijn Baxmeier, Diana van Beveren, Sjaco Bregman, Marc van Dongen, Mariëlle Dorst, Jos Noordam, Leon de Ruiter; Hazerswoude-Dorp: Hans van Aalst, Fiona van Amsterdam, Joyce Bakker, Arjan Bisschop, Maris ka van Bruggen, Mariëlle van Dorp. Pascal Dorsman, Sabine Dorst. Jac queline Faas, Yvonne de Frankrijker, Hellen de Helder, Martin de Jong, Joke Koeckhoven, Jantine Langhout, Danny Loomans, Desirèe Lourier, Ca rola Menken, Nicotine van Nierop, Le- anne Noordam, Marjolein van Ooster hout, Belinda van Polanen, Peter Sprultenburg, Manon van Staveren, Mike van Staveren, Ivonne van Tol, Bob Veldhuizen, Theo Verkleij, Gerrik Visser, Martin Vlam, Mikel Wallaart, Robert Zandvliet; Hazerswoude-Rijn- dijk: Peter Bolander, Johan Bouw meester, Rianne van Dolder, Suzanne van Grieken, Jasper Hofland, Paolo Mandas, Barry de Roo, Cindy Smit, llonka Spek; Koudekerk a/d Rijn: Cindy Bakker, Anita de Bruin, Hugo van Driel, Dick van der Heiden, Ineke Kersbergen, Marco Overes, Henno Paling, Edwin Plasmeijer; Zoeter meer: Jaco Bregman; Zoeterwoude: Jeroen Ammerlaan. R.K. s.g. „Duinzigt", Oegstgeest Pascal Aalbersberg; Ingrid Abelman; Juliette Affourtit; Alexander Alexan- dropoulos; Rebecca Annema; Anouk van Baal; André Backhuys; Ingrid Bakker: Robbert Barendsz; Michael Bavelaar; Mijke van de Bent; Petra van den Berg; John Bergman; Bonny Bleij; Tjakko Bloemendaal; Menno v.d. Born; Siegfried Bras; Bianca Bremmer; Janneke van den Broek, Anouk Brouwer; Oscar Dam; Evelien van Delft; Marcel Didden; Luc Dietz, Peter Droppers; Sandra van Duyven- voorde; Petra van Egmond; Tim Eij- maal; Marjon Eisenga; Richard Eve- leens; Allan Fajardo; Wendy Frank; Yuri van Geenen; Richard de Haas; Nathalie Halewijn. Ronald Heineman; Fraukje Heintz; Angela van Hensber- gen; Edward Heuzen; Sebastiaan van den Hoek; Reinier Hogervorst; Mariël le Homan; Jan van "t Hul; Deborah van Iterson; Martine Jansen; Daan van Joolen; Monique Kalverboer; Roel Kamerling; Wendy van Kampen; Boukje Keyser; Rijanne Kiep; Richard Klinkenberg; Claudia Klinkenberg; Marianne Koerten; Ursula Kok; Na tasja Kok; Marie Kokxhoorn; Daan van Konijnenburg; Gwen Kooij; Ilse van der Kraan; Corine Kranenburg; Arjan Kuyt; Oscar van Laar; Tanja de Lang; Erasmus Laurentius; Kirsten van Leeuwen; Toine Lepelaar; Carla van der Linden; Wilco Los; Corien van de Luyt; Ingrid Mugge; Elles van Muiden; Arno Mulder; Nathalie Neep; Helga van der Niet; Petra le Nobel; Dennis Ouwehand; Cornells Parle- vliet; Karin van der Plas; Bianca van der Ploeg; Kasia van der Pol; Peter van de Pol; Peter Preenen; Miranda Prins; Petra Ravensbergen; Moana van Reek; Sandor van Rijn; Jan-Wil lem van Rijn; Sebastiaan Rink; Eline Schenk; Karlijne Scholts; Maya Schoonwater, Richard Slerat, Joram Sluijter; Jeffrey Smit; Simone Snoek; Ellen Sonnenschein; Mirelle Spek; Mi chel Staats; Daphne Stap; Judith van der Steen; Martine Terstegen; Walter van der Togt; Yvonne van Tricht; Ro nald Turenhout; Jolanda Turk; Rob bert Uittenbogaard; Amanda van Veen; Bas Veeren; Bob Veldhuizen; Nancy Verbond; Louisa Verburg; Lu cas Verdoes; Femke Verschoor; Na- tan Verweij; Wilma Vink; Esmiralda Vlasveld, Wilco van Vliet; Astrid van der Voort; Sander Vriesman; Wayka van der Waal; Maaike Waale; Floris Wassenaar; Sandra van der Water; Wouter Willemze. Rachelle Witteman; Saskia van der Wolf; Corinde Zand bergen; Jan Zoetemelk; Aleid van Zon, Lilian van der zon; Eelco Zwaan. LEIDSE COURANT I KENNISMAKING Gewoon doen! Fantastische 5- of 7-dgse. reis voor ALLEEN STAANDEN n.h. Sauerland ver trek 15/6. U kunt nog met ons mee Bel Samen Uit 08367- 67028 ook na kantooruren. Rijswijk (ZH) 1991 INTERESSANTE EXECUTORIALE VEILING van moderne KANTOORINVENTARIS, ELEKTRONISCHE MEET- en COMPUTER-APPARATUUR etc. te houden op VRIJDAG 14 JUN11991, aanvang 10.00 uur In Wijkcentrum Stervoorde, Dr. H. J van Mooklaan 1 te Rijswijk (ZH), i.o.v de Ontvanger der Rijksbelastingen te Rijswijk, door mevrouw J. M. VERBEEK, Deurnaar der van 's-Rijks belastingen, belast met de executoriale verkoop krachtens Art. 469 Wetb: Burg. Rechtsvorde ring ten laste van SCHREINER ELECTRONICS B.V. te RIJSWIJK (ZH) (h/o Intevision Industrial Products Systems) Omschr 2 zeer fraaie notehouten direktiekamers en ontvangsthalinv., modern ASPA'-kantoormeubilair m vele driedelige en enkele bureaus, jalouzie- en draai- deurkasten, tafels, stoelen, ladekasten, tekentafel, voor vert. lamellen, fótokopieerautomaat, telefax, frankeer- mach., schrijfmachkalkulators, airco-unit, overhead- projektor, printertafels, laser-, line- en Thinkjet-printers, plotter, telefoonapparaten COMPUTERAPPARATUUR w o. computers MicroDutch, Radiance en Secapa, vele terminals Colortrend/lnteco- lor etcvele losse keyboards en monitors, tapestrea- mers, data switches, storage units, modems, Ethernet, tapereader, VISION-systemen Pica, Minica, Visionix en H. T. H colortestrack, univ programmer Stag. kleuren- vergrotingsapparaat Durst, video-camera, partijen on derdelen, printplaten, bekabeling, trafo's etc. ELEKTRONISCHE MEETAPPARATUUR w.o. oscilloscopen, meetbrug, signaal- en functiegeneratoren, h.f.-testrack, wave- en probe-analyzers, attennuatorsets, curve tra- sor. mA, mV- en mW-meters, multimeters, voedingen, trafo s, testkoffers, modulator etc etc. WERKPLAATSINVENTARIS w o. soldeermachine SOLTEC- 6451montagetafels, soldeer- en dé-soldeerapparaten, gereedschapwagens en -kasten, handgereedschap pen, verpakkingsmaterialen, partij metalen scheidings wanden Van Brakel m deuren, magazijn- en archiefs tellingen, kantine-inventaris etc. etc. BEZICHTIGING: op donderdag 13 juni 1991 van 09.00- 16 00 uur en op vrijdag 14 juni (verkoopdag) van 08 00-09.30 uur in het bedrijf - De Bruyn Kopsstraat 9 op het Industrieterrein ..PLASPOELPOLDER" te RIJS WIJK (ZH) KATALOGUS alleen tijdens bezichtiging ter plaatse ver krijgbaar Inl. bij DE VLAMING BACKER B.V. veilinghouders en makelaars in machines, beëdigde taxateurs, Postbus 2078, 8203 AB LELYSTAD, telefoon 03200-42472 en telefax 03200-42473. Dienstplicht? Het Leids Juristen Collectief verzorgt uw vrijstelling. Tel. 071-171757/Fax 130986. DIENSTPLICHT. Juridisch ad vies inzake uitstel/afstel. Tel. 070-3479567/3851466. Een handboek voor optimaal functioneren als mens. DIA- NETICS, geschreven door L. Ron Hubbard, kost 24,90. Koop het, lees het, gebruik het. Bel 020-620.93.17/ 622.61.01. I AUTO'S T/M ƒ3500 CITROËN C15E, gr. kent., bj. '85. Pr. 3250,-. Autobedr. de Vos. Tel. 070-3636513. OPEL Kadett Van 1.25 bj. 6-'83, trekh., APK tot 5-'92, bruin Vraagprijs 2450, 01713- 12803. Te koop gevraagd: ijzer, meta len en SLOOPOBJECTEN. Tel. 01891-18116. SLOOPGOUD 9.50, tanden- goud 12.- cash/gram. Van Ruiten, antiquair, Kort Rapen burg 12. L.B. Kunstgebitten - reparaties Dag. v.a. 9 u., zaterd. 9-13 u. C. van Berge Henegouwen Vronkenlaan 23, Leiderdorp. Tel. 071-892777. IJzer Buizen, rond, vierkant en recht hoekig, strippen, hoek T en U profielen. Op maat gezaagd. U ontwerpt, wij maken het (stoelen, tafels, verlichting). H. Welling B.V., Nieuwe Rijn 81, Leiden. 071-131775. Helderziende CHRISTAL foto- bew.-reiki beh. spr.uur 17.00- 22.00 uur. Tel. 070-3463054. Mevr. Salomé HELDERZIENDE. Onthult uw toekomst, liefde, geld. gezondheid, geluk. Occul te bewerking/bescherming. Tel. 070-3452633, Den Haag. Scholengemeenschap De Nieuwe Vaart LEAO-Leiden: 4A - Danny Kortekaas. Jean Paul van Leeuwen, Hennie Mooyekind, Remo Puliga, Monique Altorf, Karin Kooreman. Monique van der Linden, Diana Ouwerkerk, Simo ne Slewe, Desiree Stoute; 4B - Ben Boekwijt. Ender Catal, Zhlmin Chiang, Pepijn Hoekstra, Frans den Hartog, Alex Sladek. Jordi Stokkel, Mark Swaak. Bianca Azier, Berbel van Delft, Marjolein van Duyvenboden, Si mone Flink, Cora van den Hoed, Es ther Mets, Cindy Mosselman, Natasja Orth, Cincy Trouerbach, Fatima Zeri- ah; 4C - Marco Akerboom, Jack Honsbeek, Rogier van Mourik, Tim van der Steen, Nuray Demir, Desiré Erades. Sylvia Goedhart, Sandra van Kasterop, Corinne Leeflang, Amaren- tia Verkade. Diana Wakka; 4D - Hafid Moussaten, Juliette Belgen, Naomi Botter, Nathalie Holverda, Diana La- brujère, Linda Noest. Manon Pennen- burg, Miranda Siecker, Cindy de Vet. 4E - Jasper de Haas, Maurice van der Voort, Sandra Berkhout, Joyce Booy, Bianca Brugman, José Flippo. Wendy Jongeleen, Nellie Prins, Cynthia Schouten, Jacqueline Vinkesteyn; 4J - Silvia Habraken, Francis de Ja ger, Soraima Lambertina, Nathalie van der List, Mirela Poulina, Caroline Smit, Michelle Unterlander, Manuela de Vreede; 4K - Martijn van Varick, William Verhoogt, Perkash Goerdat, Helene Holswilder, Monique van de Kooy, Cobie Mens, Miranda Schmidt, Judith Schouten, Sandra Schuch- hard, Mukadder Tümer, Jolanda Ver ver, Chantal van der Zeeuw, Sandra van der Zeeuw; 4L - Vincent de Fuyk, Edwin de Vogel, Renate van Koperen, Janet Oppelaar, Mariska Siera, Chris tine Tamran, Kitty Verwoerd, 4M - Igor Koot, Tino Mieremet, Elvera Dolle, Gita Ganpat, Christa den Os, Maureen Vesters; 4S - Mariëlle Bave laar, Kim van den Berg, Eveline Bon te, Monique Ciere. Dimitria Coljee, Bionda Kijk in de Vegte, Caroline Overdijk, Linda Schoenmaker, Helga Speel. Laura de Vries, Miranda de Wit LEAO-Leiderdorp: Karin van Mun ster, Mirjam van der Linden, Miranda Verboon, Ora Altorf, Femke Dobbe, Lydia van Laar, Petra Hamerling, Danny Moraal, Jacco Kuiters, Sandor Menger. Frank Vincenten, Ellen Mul der, Mireille Willemsen. LEAO-Zoeterwoude: Chantal van cfer Ploeg, Monique van Vliet, Marja van den Berg. Christel van Tongeren, Pa trick de Jong, Vincent Pouw, Carla Gijsman, Ellen van der Meer, My Hanh Nguyen, Paulien van Nierop. Joyce Oosterveer, Marlon Turk, Da niëlle van der Ven, Paulien de Groot, Antoinette Koeken, Miranda Lubbe, Corine van der Voet, Sonja Brandt. Willemijn van der Poel. Kitty van Vliet, Miranda de Wit, Marco van der Ploeg. Mirelle Berg. Lian Eising, Deb- by van Es. Martine Groenedijk, Yvon- LEAO-Voorachoten: Naziha Bena- lioui, Jessica Rijsdijk. Miranda Wiel- ders. Frank Segaar, Wilma Saraber, Marc van Mourik, Mark Zwaan, Bren da Kloezen, Reint Jansen. LEAO-Alphen: Gaston Franquinet, Thea Peters, Esther van Egmond, Sander Pagie, Gideon van Voornveld, Martine Overes, Edwin de Jong. LEAO-Katwijk: Esther Ketting, Rut- ger Remerij, Roderick Bouwens, Re nate Hoogezand, Lisette Verhoog. LEAO-diverse gemeenten: Hazerswoude: Rodney Thakur, Ma nuele Kransse, Brigitte Weiman. Noordwijk: Martijn Mijnders. Voorhout: Veronica Teljeur. Rotterdam: Shayra Hansen. Roelofarendsveen: Michel Opdam. Hoogmade: Andrea Gschwend. Nieuw Vennep: Wendy Zitter. Scheveningen: Raymond Ammerlaan. 's-Gravenhage: Angelo Tettero. Nieuwe Wetering: Nico van Vliet. Voorburg: Mariska Verreck. Rijswijk: Duncan Mooyman, Toon van Valkenburg: Joakim de Vries. Hillegom: Wendy Baven. Ter Aar: Aziza Bezzih, Claudia van Leeuwen. Leimuiden: Irene van Egmond, Wendy van Velzen. Leidschendam: Rens Giljam. Koudekerk aan den Rijn: Richard Stam, Michel van der Voorst. Lisse: Monique Juffermans. Oegstgeest: Mireille Lucle. Rijnsburg: Petra Kurpershoek. Wassenaar: Marleen Beijersbergen. Woubrugge: Manuela Koetsier. LHNO-Leiden: 4G - Hafida Azouagh, Marion Noordervliet, Patricia Noor dervliet, Ester Prins, Bianca Verhoe ven; 4H - Brigitte Calkhoven, Gaby Cornelisse, Mariska Gortzak, Silvana Hillebrand, Bianca Koet, Bianca La- man. Marion Neuteboom, Patricia Stouten, Debbie Tijssen, Christa Ver woerd; 41 - Yvonne van Es, Rowena Kluivers. Annemarie van der Linden, Diana Roodzant. Patricia van de Weerdt LHNO-Leiderdorp: Ingrid Pronk, Ma rieke Stierum, Daniëlle Bleiji, Natasja Boon. LHNO-Roelofarendsveen: Rubina Bij- nsdorp, Simone Kappert, Marian Klein, Marielle Turk, Jacqueline Wes selman. Cindy Kroeze. LHNO-diverae gemeenten: Hoogmade: Sylvia van der Reyden. Voorschoten: Chantal Roodakkers. Leimuiden: Patricia van de Schilden, Marieke van Klink. Oude Wetering: Daniëlle de Prie, Sharon Volwater. L.T.O.: Leiden: Ahmed Akoudad, Thierry Schroder, Simone Weeda, Omar Akoudad. Farid Boukhidous, Felix Kettenis, Simon Krassenburg, Dennis Arnoldus, Safak Gelpetin, Edwin de Lange, Sebastiaan de Pater, Driekes Schaap, Ingrid Boom, Ralf van der Krogt, Franklin Leget, Vincent Ouwer kerk, Wilfred Pikaar, Astrid Otto. Voorschoten: Danny Kneljber, Mar- cella Regeer, Paola van de Voort, Else de Klerk. LTO-diverse gemeenten: Sassenheim: Wilco Batenburg, Arjan Prins. Nieuwkoop: Erwin Berbée, Michel Bloos. Alphen aan den Rijn: Benny Nijssen, Johan Seijsener. Rijnsburg: Jeffrey van Klaveren. Zoetermeer: Ivo Noort Katwijk Guido de la Parra, Jan-Wil lem Smit, Barry Verheul. Koudekerk aan den Rijn: Richard Seijsener Roelofarendsveen: Alex Turk. Ter Aar: Steph Urmston. Zoeterwoude: Ezra de Vos. Leiderdorp: Anthony van den Berg, Ferry Nachtegeller, Esmond Suvaal. Noordwijk: Peter van den Berg, Jan Smeltink. Valkenburg ZH: Serge Binnendijk. Leidschendam: Hans Foks. Hazerswoude: Jeroen van Veen. Hoogmade: Natasja Zwart. Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft, Leiden/ Leiderdorp HAVO. Abbenes HA5E: Tamboer. Mark Hazerswoude HA5E: Goedhart, Elske. Heijden van der, Jan Rlpha- gen, Andre. Zeeuw van der. Simone. Katwijk HA5E: Duijn van, Arie Pieter. Eeuwhorst, Edwin. Frijns, Johan. Jong de, Lisa. Ros, Maurice. Leiden HA5E: Beij, Angelique Bernard, Jes sica. Bijl. Joelle. Brandhof van den, Michiel. Duyn van. Geertje. Ferwerda, Ella. Ferwerda, Miriam. Geldhoff, Lin da. Goorbergh van der, Bas. Heek van, Wendy. Henneveld. Jasper. Hen- ninger, Margriet. Hoff, Miranda. Iter son van, Richard. Kuiper, Tim. Liem, Kian. Lovink, Danielle. Maanen van, Dindy. Maier, Sabine. Nijhuis, Bianca. Noordermeer, Remco. Oostenrijk van, Leslie Oudshoorn, Maurice. Pasma, Corinne Pielanen, Edwin. Reedijk, Wouter. Rooze, Petra. Teijn, Marcel. Teune, Aafke. Thomas, Stephanie. Vet de. Eline. Leiderdorp: HA5E: Arts, Colette. Bijl van der, Paul. Bik, Esther. Binsbergen, Marielle. Boeft den, Nicoline. Dlepenbach, Arjen. Dol, Wouter. Eenshuistra, Martine. Es van, Sylvia. Gihaux, Edo. Gihaux, Petra. Ginjaar, Miranda. Huisman, Rob. Jan sen, Lisette. Kamphuis, Jeroen. Kan van, Mignon. Kesteren van, Denise. Lam 't, Marcel. Lont, Martijn. Meme link, Maarten, Memelink, Monique. Moraal, Ester Oosten van, Monique. Quaegebeur, Els. Schoneveld, Bart. Waal de, Natascha. Wijngaarden van, Laurens. Winkel, Debby. Zwanen burg, Alexander. Liase HA5E: Lanser, Jolanda Noya van Delzen, Gilian. Nieuw Vennep HA5E: Abma, Feiko. Meijer, Kim Noordwijk HA5E: Groot- endorst, Pascalle. Langeveld, Fleur. Lucie, Philip. Noordwijk a. Zee HA5E: Westerman, Wilco Oegstgeest Ha5E: Amersfoort van, Karin. Bouwman, Ni colette. Burg van den, Marion. Cal- sijn, Sandra. Delft van, Edwin. Digge len van, Marinus. Hoogeveen, Astrid. Jong de, Simon. Mullie, Helene. Roest, Martine Roest. Sarina. Ruijs- scher de, Rene. Sanders, Linda. Slag molen. Caroline. Verhaar, Arien. Zwa nenburg, Dennis. Oud Ade HA5E: Wijlirn IE: Tail 'vette, ichjerr sip inejt OKlgl. sdoten; /an |ver E>u Op zaterdag 15, woensdag 19 en zaterdag 22 juni 1991 verschijnen de Haagsche Courant/dagblad Het Binnenhof, de Goudsche Courant en de Leidse Courant met de speciale pagina „Samen op vakantie". Samen met een nieuwe vriend of vriendin een nieuwe horizon ontdekken of gewoon een weekendje naar de Veluwe. De pagina „SAMEN OP VAKANTIE" biedt u een unieke kans. Zet in elk vakje van onderstaande bon een letter, letterteken, cijfer of spatie. Niet alleen kunt u op deze wijze uw advertentie doorgeven, maar ook de prijs ervan berekenen. Bij drie plaatsingen zonder tekstwijziging, worden 21/2 plaatsingen in rekening gebracht. Tussentijds annuleren is niet mogelijk. Alle genoemde prijzen zijn inclusief 6% BTW. U kunt ook bellen: 070-3950304, 01820-12744, 071 -122244 of 015-126700. Wij helpen u graag met uw tekst. Samen 1 lil f sff 3 3 IS 1 20.99 52.47 2 20.99 52.47 3 20.99 52.47 4 25.19 62.97 5 31.48 78.71 6 37.78 94.45 7 44.07 110.19 8 50.37 125.93 9 56.67 141.67 10 62.96 157.40 De advertentie De rekening zenden aan Telefoon Postcode i/ 4 15) worden algenaald Adres Woonplaats Bewijsnummer loezenden i 3 50i Kleintje pius./ 5 90n Stuur deze advertentie-opdracht in open envelop (geen postzegel plakken) aan Antwoordnummer 2345. 2500 VG Den Haag U kunt uw advertentie ook langsbrengen - Stadsvestiging Haagsche Courant/Dagblad Het Binnenhof Spuistraat 71Den Haag - Hoofdkantoor Sijthoff Pers. Plaspoelpolder Koopmansstraat 9 Rijswijk Delftsche Courant. Verwersdijk 6-8 Delft Goudsche Courant. Markt 26. Gouda Leidse Courant, Apothekersdijk 34 Leiden Indien u gebruik maakt van ons antwoordnummer, dient u minimaal 2 dagen voor plaatsingsdatum uw opdracht aan ons te verzenden mST SIJTHOFF PERS

Leidse Courant | 1991 | | pagina 6