Job-roteerders op HAVO-niveau u CL mm SIEMENS een sociaal kultureel werker HULPVERLENERS COÖRDINATOR (m/v) OFFSET DRUKKERS Vestigingsmanager Tekenaar/ontwerper in Den Haag: prima job voor ervaren MBO-ers W&W LtllJjbL cOUkAWT ZATERDAG 1 JUNI 19 Stichting Stedelijke Aktiviteitencentra Buitenlanders, S.S.A.B. Den Haag zoekt, met ingang van 1 september 1991voor het Turks centrum, Prinsegracht 8 te Den Haag. (30 uur m/v) t.b.v. het jongerenwerk. Taakomschrijving: - in overleg met de gebruikers van het centrum, aktiviteiten voorbereiden, begeleiden en uitvoeren; - ondersteuning bieden bij liet opzetten en uitvoeren van aktiviteiten gericht op belangenbehartiging, „eigen taal en kuituur", werk- en scholingsprojekten en voorlichtingsbijeenkomsten; - het begeleiden van vrijwillig(st)ers en gastdocenten; - bijdrage leveren in de totstandkoming van beleids-, aktiviteiten en werkplannen; - het bijwonen van interne overlegsituaties; - het meehelpen opzetten van wervingsaktiviteiten en andere publiciteitswerkzaamheden; - het onderhouden van externe kontakten. Functie-eisen: - minimum leeftijd 25 jaar; - beheersing van de Turkse en Nederlandse taal (goed kunnen spreken en schrijven); - afgeronde HBO-opleiding; - werkervaring met Turkse jongeren; - bereid zijn 's avonds, in het weekend en op feestdagen te werken. Salariëring volgens CAO-welzijn salarisregeling welzijnsinstellingen culturele minderheden en tolkencentra. Maximaal volgnummer 33. Voor telefonische inlichtingen bellen naar Boudewijn Sittrop, koördinator 070-3616847. Sollicitaties, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de Sollicitatiecommissie S.S.A.B., Postbus 482, 2500 CL Den Haag. Stichting Crisisopvang Jongeren Regio Leiden is een erkende vrijwilligersorganisatie, die opvang en begeleiding biedt aan jongeren van 12 t/m 23 jaar Wij zoeken met spoed voor 24 uur per week voor een jongerengroep (m/v) en voor een meidengroep (v) Een voor plm. 20 uur per week voor een jongerengroep. Alle functies zijn onbetaald met de mogelijkheid tot reis- en/of oppaskostenvergoeding. Voor nadere informatie: Meidengroep, tei. 07i-i24656 Bereikbaar op di.- en wo.-ochtend. Jongerengroep, tei. 071-225126 E-INFORMATIE: U informeert en adviseert onze leden telefo- U beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Ervaring in de bedrijfstak is gewenst. en schriftelijk over internationaal vervoer zoals WIJ BIEDEN U: gevarieerde werkzaamheden in een vergunningverlening, in het buitenland opgelegde boetes, jonge dynamische organisatie waar u volop de ruimte wordt ontheffingen buitenprofiel transporten. Tevens bemiddelt u voor onze leden wanneer zij in het buitenland om vragen. De afdeling Ledenservice bestaat MEDEWERKER LEDENSERVICE M/V uit 9 personen, waarbij team-geest een belangrijk element is. FUNCTIE-EISEN: U heeft een opleiding op hbo-niveau, kennis resse in de bedrijfstak wegvervoer. U heeft goede kennis van de Franse, Engelse en Duitse taal. U werkt snel, accuraat en bent stress bestendig, waarbij zelfstandig functioneren van u wordt verwacht. geboden voor eigen initiatief en nieuwe ideeën. De juiste kandidaat kan rekenen op een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. UW REACTIE: Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken richten aan Wcgvervoer-CVO t.a.v. de heer G.A.N.J. Bosman, Postbus 3039, 2280 GA Rijswijk. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen bij de heer J.G.P. van Dorp (Hoofd Ledenservice) tel. 070-319 95 31. Wegvervoer-CVO is een snelgroeiende non-profit werkgeversorganisatie voor het beroepsgoederenvervoer over de weg. Zij behartigt de belangen van haar leden, zowel individueel als collectief. DR Folding Cartons BV, behorend tot de European Packaging Holding, is producent van consumenten- verpakkingen. Het bedrijf telt circa 100 personeelsleden en is gespecialiseerd in de vervaardiging van vouwkartons en verpakkingssys temen voor een gerenommeerde klantenkring in binnen- en buitenland. Via een beproefde marketing filosofie en een uitstekende produktkwaliteit heeft het bedrijf een gedegen reputatie en een stevige marktpositie verworven. Wij zijn gevestigd in een doelmatig, eigentijds gebouw te Capelle a/d IJssel. DR Folding Cartons BV staat klaar voor de toe komst. Daarom investeren wij in moderne techniek en vooral in vakmanschap. Voor onze afdeling Drukkerij zoeken wij op korte termijn gediplomeerde FUNCTIE-INHOUD Uw werkzaamheden bestaan uit het bedrukken van karton op 5- of 6-kleuren Roland-persen met een hoogwaardige kwaliteit. Bij de bediening van deze persen werkt u in een team van ervaren collega's Er wordt gewerkt in 2 ploegen- WAT VRAGEN WIJ? Een diploma Grafisch Vakman/ Grafisch Technicus, bij voorkeur ervaring in het bedrukken van karton. WAT BIEDEN WIJ? - Arbeidsvoorwaarden volgens de grafische CAO - Reiskostenregeling Winstdelingsspaarregeling HEEFT U INTERESSE? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan DR Folding Cartons BV, Molenbaan 20. 2908 LM Capelle a/d IJssel. t.a.v. mevr. E.C. de Bruijn, afdeling Personeelszaken U kunt haar ook telefonisch om nadere inlichtingen vragen Telefoon: 010 4597290 Voor de afdeling Fysieke Distributie zoekt Siemens Nederland N.V., voor haar nieuwe moderne geautomatiseerde centrale magazijn in het Bedrijvencentrum Zoetermeer, Werkgebied: Logistiek Zoetermeer Uw werkkring: De afdeling Fysieke Distributie verzorgt de ontvangst, opslag en uitgifte van alle goederen die geleverd worden aan de klanten van Siemens Nederland N.V. Siemens zoekt enthousiaste jonge mensen (m/v) in het bezit van een HAVO-diploma die zich, zowel praktisch als theoretisch, willen bekwamen in dit deelgebied van de Logistiek. Uw werkzaamheden: De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het ontvangen, opslaan, uitgeven en transporteren van alle goederen. U verzorgt hiervoor tevens het administratieve beheer en wordt hierbij ondersteund door een nieuw integraal magazijn-automatiseringssysteem. Job-rotation: Het is de bedoeling dat de medewerker circa 1,5 jaar werkzaam zal zijn binnen deze afdeling. In deze periode krijgt hij/zij de gelegenheid het praktijkdiploma Boekhouden of Moderne Bedrijfsadministratie te behalen. Het is dan mogelijk door te stromen naar een financieel-economische of commercieel-economische functie. Wij vragen: - een HAVO-opleiding met handelswetenschappen en/of wiskunde; -geen verplichting militaire dienst; - gevoel voor dienstverlening; - niet ouder dan 21 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van 1023/WB richten aan de heer W. van Batenburg van de Centrale afdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Innovatie is onze kracht. Siemens. Bij Siemens Nederland zijn circa 2300 medewerkers actief op alle gebieden van de elektrotechniek e Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van i Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaa ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Olympia is een goed georganiseerd en professio neel uitzendburo met momenteel 10 vestigingen in Zuid-Holland. Binnen drie jaar komen daar nog eens 10 a 15 vestigingen bij. Olympia onderscheidt zich door een hoge kwaliteit van dienstverlening, die ge realiseerd wordt door een ruime bezetting per vesti ging van gekwalificeerde en goed getrainde mede werksters. Olympia zendt uit in de administratieve, produktie-, industriële- en horeca sector. In verband met uitbreiding in Rijswijk en Maassluis komen wij graag met kandidaten in kontakt voor de funktie van vestigingsmanager. De vestigingsmanager is verantwoordelijk voor het funktioneren van de vestiging en het bereiken van de vestigingsdoelstelling. Hii of zij is persoonlijk verant woordelijk voor het markt- en aktieplan, trekt nieuwe opdrachtgevers aan en onderhoudt kontakten met de bestaande relaties. Voor deze funktie zoeken wij geen managers die passief het beleid van de organisatie uit voeren maar managers met ondernemersgeest en vechtlust. Van kandidaten voor deze funktie verwachten wij een opleiding op HBO-niveau en enige jaren aantoonbare er varing in een leidinggevende commerciële funktie. Leef tijd ca. 30 jaar. Hier tegenover treft u bij Olympia ondermeer naast een uitgebreid opleidingsprogramma, een uitstekend sa laris, een bedrijfsauto, onkostenvergoeding, winstuit kering en een uitstekende pensioenvoorziening. Als u carrière durft te maken bij een ambitieuze organi satie en bovendien voldoet aan de gestelde eisen, stuurt u dan uw sollicitatie, vergezeld van curriculum vitae en een recente pasfoto voor 15 juni naar: Olympia Uitzendburo Postbus 12086 3004 GB Rotterdam. Een psychologische test maakt deel uit van de selektiepro- OLYMPIA l'HHIil'HHiW iDe- be-ite, loaiASa~jvp ie p Opdrachtgevers willen moeilijke en ge compliceerde problemen op het gebied van milieu, infrastructuur en gebouwen opgelost zien. Witteveen Bos Raadgevende ingenieurs levert deze betrouwbare oplossingen. De hoge kwaliteit die hiervoor van belang is, wordt zeker gesteld door de inzet van vakgerichte specialisten en deskundigen. Het accent ligt hierbij tevens op het feit dat Witteveen Bos weet hoe iets gerealiseerd moet worden en hoe de kosten beheerst moeten worden. Witteveen Bos paart door zijn interdisciplinaire karakter degelijk heid aan gedurfd innovatief denken. Hiervoor staan plm. 400 medewerkers klaar, georganiseerd in marktgerichte units, de pmc's (produktmarkt- combinaties). De vestigingen in Maastricht, Bergen op Zoom, Den Haag, Almere, Jakarta, Curasao en Dubai (VAE) zorgen voor een directe band met onze klanten. De afdeling Infrastructuur is vertegenwoor digd in al onze Nederlandse vestigingen. Kennis van de regio en korte, directe lijnen met de opdrachtgevers zijn van groot belang om slagvaardig te kunnen werken. Zo ook in onze vestiging Den Haag. Een groeikern die intensief inspeelt op plan ontwikkeling, op aanleg en reconstructie van de infrastructuur voor wonen en werken, verkeer en vervoer, waterhuishou ding en recreatie. In voorkomende gevallen wordt een beroep gedaan op de afdeling Milieu. Een dergelijke samenwerking van deskundigen biedt onze opdrachtgevers de vereiste meerwaarde. Uw functie: Uw werk in onze vestiging Den Haag bestaat uit het leveren van een bijdrage aan de bovengenoemde activiteiten. Daarbij werkt u nauw samen met de projectmanager Infrastructuur èn met de specialisten van ons hoofdkantoor in Deventer. Inherent aan de groei van onze vestiging zijn er ruime ontplooiingsmoge lijkheden. Uw profiel: Naast een technische vooropleiding op MBO-niveau hebt u bij voorkeur twee a drie jaar relevante werkervaring. Daaronder rekenen wij ook uw Autocad-ervaring met tekenwerk. Beschikt u niet over de gewenstfli ervaring, dan voorzien wij hierin met een intern trainingsprogramma. De cultuur van een raadgevend ingenieursbureau spreekt aan. Zelfstandigheid, teamgeest en goede sociale en communicatieve vaardigheden zijn dan ook kenmerkend voor uw persoon lijkheid. Ons aanbod: U komt terecht in een werkomgeving waa het vak van raadgevend ingenieur op een eigentijdse manier wordt uitgeoefend. Vooi ons betekent dit kwaliteit op alle fronten: uiteraard van het advies, maar ook van de dienstverlening en in- en externe samen werking. Voor u betekent het dat u met een grote zelfstandigheid en verantwoordelijk heid werkt aan veelal interessante en uit dagende projecten met ruime ontplooiings- en ontwikkelingsmogelijkheden. Uw reactie: Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uv\ curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan Witteveen Bos, t.a.v. de afde ling Personeel en Organisatie, Postbus 233, 7400 AE Deventer. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met ir. E. Steeneken, telefoon 070-3262111 of met ir. J.A. de Jong, telefoon 05700-97911. evo te:

Leidse Courant | 1991 | | pagina 32