■keint 071-122244 E CD CO medewerker m/v kok m/v Dan plaatst u toch gewoon een advertentie... Informateurs m/v CTI Software BV De Top Timmerwerken B.V. Timmerlieden PROFIEL au-pair i I PAGINA 12 LEIDSE COURANT ZATERDAG 13 APRIL LEIDSE COURANT Kleint|es Klein gezet, Kleintjes Groot gezet, Fotokleintjes en Sijthoff Pers Kleintjes kunnen telefonisch worden opgegeven van maandag t/m vrijdag tussen 9.00-17.00 uur. Teksten die vóór 12.00 uur in ons bezit zijn, kunnen in het algemeen de daaropvolgende dag reeds worden geplaatst. Voor de maan dag-editie uiterlijk vrijdag tot 16.00 uur. Enkele categorieën advertenties worden alleen geplaatst tegen contante betaling. KLEINTJES KLEIN GEZET Advertenties gezet over 1 kolom in kleine letters met één woord in hoofdletters. Prijs 0,42 per mm. Bij 3 achtereenvolgende plaatsingen, zonder tekstwijziging, wor den 2,5 plaatsingen in rekening gebracht. Minimum afname 10 KLEINTJES GROOT GEZET Kunnen in alle rubrieken worden geplaatst over 1 of 2 kolom met één of meer groot gezette regels. Prijs 0,49 per mm. Bij 3 plaatsingen zonder tekstwijziging binnen een week worden twee plaatsingen in rekening gebracht. Minimum afname 10 SIJTHOFF PERS KLEINTJES (KLEIN GEZET) Worden over één kolom geplaatst en gezet in een klein letterty pe, waarvan één woord kapitaal. Kunnen niet geplaatst worden in de rubrieken: Handels- en Kantoorpersoneel gevraagd, Winkel- en Kapperspersoneel gevraagd, Horecapersoneel gevraagd, Technisch personeel ge vraagd, Divers personeel gevraagd. Zaken en Financiering, Au tomarkt, m.u.v. auto's t/m 3.500.-, Clubs. Postorders, Onroe rende Goederen gevraagd/aangeboden, Bedrijfsobjecten en Verzekeringen. Tarief per mm: 1,98. Minimum afname 10 mm. Bij 3 plaatsingen zonder tekstwijziging binnen één week, worden 2Vk plaatsingen in rekening gebracht. Tussentijdse annulering is niet mogelijk. SIJTHOFF PERS KLEINTJES (GROOT GEZET) Worden geplaatst in de Haagsche Courant, Dadblad Het Bin nenhof. Goudsche Courant en de Leidse Courant, in alle rubrie ken (behoudens de rubrieken CLUBS en 06-nummers welke niet in Dagblad Het Binnenhof en Leidse Courant geplaatst worden) over één of twee kolom, met één of meer groot gezette regels. Tarief per mm: 3,17. Minimum afname 10 mm. BRIEVEN ONDER NUMMER Voor advertenties onder nummer berekenen wij 4,20 per plaatsing aan administratiekosten. Bewijsnummers alleen op aanvraag 3,35 per exemplaar. Alle bovenstaande prijzen zijn exclusief 6% BTW. Wij kunnen geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden voor schade van welke aard dan ook, ontstaan door niet, of nlet-tij- dig of onjuist plaatsen van advertenties. Fouten in telefonisch opgegeven advertenties of fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgever behoeven door ons niet te worden gecompenseerd. Correcties en/of annuleringen worden onder voorbehoud geac cepteerd en uitgevoerd. i zonder opgaaf van (KORTE) MEDEDELINGEN Internationale Soefi-beweging dinsdag 16 april 20.00 u. lezing van Dr. H. J. Witteveen: 'De Al machtige en Alomtegenwoordige God in een wereld vol kwaad' in Soefi-Centrum, Banstraat 24 (bij Sweelinckpleln), Den Haag. Toegang vrij. HUISHOUDELIJK PERSONEEL Basita Schoonmaakbedrijf b.v. vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding voor object in Leiden. Inl. overdag 071-314293. Gevraagd schoonmaakhulp voor een 3 kmr.flat te Leider dorp voor 1 ochtend/middag per 2 weken. Tel. 071-891095 na 18.00 uur. I OPPAS GEVRAAGD OPPAS gevr. voor 2 j. kinde ren voor 2 dgn. p. wk. Graag bellen na 19.00 u., 01751- 17685. g HORECAPERSONEEL GEVRAAGD Gezocht in de horeca: Goede arbeidsvoorwaarden Sociaal beleid Kinderopvang Arbeidstijdverkorting Overwerkbeperking Vermindering gebroken diensten U vindt het er niet! Werkgevers willen de uitkering bij ziekte naar 70% brengen. Om laag?! Net als het loon, want de vergoeding voor gestegen prijzen moet volgens de werkgevers op de helling. Het zal toch niet na mens de eigen baas zijn dat de verslechteringen worden voorge steld? Kom zeglaten we het wél gezellig houdenl Gasten verbazen zich over de gang van zaken in de horeca. Werknemers vragen extra informatie aan: Horecabond FNV. 020-6794105. Met spoed gevraagd: enthousiaste, creatieve Gevraagd Dames m/v voor de bediening Geëist: - goede omgangsvormen - representatief - - vanaf 21 jaar Wij bieden vast dienstverband of eventueel vaste part-timers, voor enige dagen p.w. Tel. inl.: 070-3868696 t.a.v. de heer Van Gevraagd zelfst. medewerker m/v zelfst. kok m/v Enige ervaring vereist, Ift. vanaf 21 jaar. Tel. reacties na 14.00 uur 070-3862900 t.a.v. de chef-kok de heer Knopper Pizza Hut zza-restaurantkel Den Haag Scheveningen zoeken wij ambitieuze mensen voor de keuken, 38 uur per week. Horeca-ervaring niet vereist. Leeftijd 18 t/m 25 jaar. Schriftelijke reacties aan Pizza Restaurants Nederland, Frederikstraat 825, 2514 LZ Den Haag. HANDELS-KANTOOR PERS. GEVR. J Centraal Bureau voor Genealogie Voor de afdeling „Algemene Zaken" vragen wij een boekhoudkundig medewerker m/v voor 30-32 uur per week. De taken van deze afwisselende functie zijn o.a.: - assistentie t.a.v. financiële administratie - het (mede-)opstellen van financiële rapporten - assistentie salarlsregisttetle - het zelfstandig voeren Van een deel van de ledenadministratie e.d. Wij vragen: een enthousiaste HAVO/MEAO'er met PD en ervaring met geau tomatiseerde gegevensverwerking en het gebruik van PC's. Wij bieden: een prettige werkkring in een kleine organisatie een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van max. 3.393,- schaal 6, bij een 40-urige werkweek. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, verzoeken wij u uw sollicitatie voor 26 april 1991 te zenden aan het Centraal Bureau voor Genealogie, Postbus 11755, 2502 AT Den Haag, zet hierbij in de linkerbovenhoek van de enveloppe „Sollicitatie". Voor telefo nische informatie kunt u kontakt opnemen met het hoofd van de afdeling de heer R. de Kok. tel. 070-3814651. Fratelli Fashion B.V. snelgroeiende groothandel in dameskleding van het merk Elitair zoekt op korte termijn Inkoop-assistente (m/v) (administratief) Leeftijd tot 45 jaar. Ervaring in de mode, zelfstandig kunnen wer ken, enige computerervaring evenals beheersing van de moderne talen en steno zijn gewenst. Uw handgeschreven sollicitatie met curriculum vltae kunt U sturen Fratelli Fashion B.V., Postbus 652, 2240 AP Wassenaar, De Heer B. L. Cohen, tel. 01751-76442. i v v j ant met een rubrieksadvertentie, een zoge- i A i naamd 'Kleintje' in de Leidse Courant bereikt u 26.200* koopkrachtige lezers. De aangewezen weg bij kopen of verkopen, bij huren of verhuren, voor vraag en aanbod. Wij maken het u gemakkelijk een 'Kleintje' te plaatsen. Zet uw tekst in onderstaande vakjes - één letter, let terteken, cijfer of spatie per vakje - en in een oogop slag kunt u in de laatste kolom zien wat de adverten tie gaat kosten**.De prijzen zijn inclusief 6% BTW. Als u de advertentie zonder tekstwijziging 3 keer plaatst binnen 7 dagen, dan hoeft u maar voor 2,5 keer te betalen. Tussentijds annuleren is niet mogelijk. N.B. U kunt ons ook bellen: 071 - 122244. Bron: Summo Scanner 3e kwartaal 1989 t/m 2e kwartaal 1990. De tarieven gelden niet voor de rubrieken: handels- en kantoorpersoneel gevraagd, Winkel- en kapperspersoneel gevraagd, Divers personeel gevraagd, Technisch personeel gevraagd, Horeca personeel gevraagd, Onroerend goed gevraagd/aange boden, Zaken en financieringen, Automarkt m.u.v. auto's t/m /3500,-, Postorders, Bedrijfsobjecten en Clubs. |1991 lx plaatsen 3x plaatsen 2 1/2 x betalen i 7 4,45 Ml,12 2 14,45 Ml,12 3 4,45 Ml,12 4 f 5,34 f 13,35 5 f6,67 f 16,67 6 L f 8,01 f 20,02 7 f 9,34 >7 23,35 8 710,68 7 26,70 9 f 12,02 7 30,05 10 f 13,35 7 33,37 De advertentie plaatsen, bij voorkeur op_ (a.u.b. twee keuzedata invullen) in de rubriek De rekening zenden aan: telefoon: postcode: adres: woonplaats: Stuur deze bon minimaal 2 dagen voor plaatsingsdatum in een open envelop - postzegel niet nodig - naar: Leidse Courant, Antwoordnummer 10070, 2300 VB Leiden. Brieven onder nummer (74,45) worden afgehaald. Kleintje plus 5,90), uw advertentie incl. kaderlijn per plaatsing. De afdeling Centrale Informatie van de ANWB geeft inlichtingen aan leden en verkoopt verzekeringen, lidmaatschappen, e.d. Voor deze afdeling zoeken wij: administratieve krachten (m/v) voor diverse perioden c.q. taken. Vanaf heden t/m 31 augustus hebben wij een postmedewerker nodig. De postmedewerker verzendt informatiemateriaal, dat door ANWB-leden is aangevraagd. In deze periode Is het niet mo gelijk vakantie op te nemen. Tevens hebben wij 2 medewerkers nodig, die de administratieve afhandeling verzorgen van de verzekeringen, die bij deze afdeling worden gesloten. Het betreft hier één functie voor de periode van 13 mei t/m eind oktober 1991 en één functie van 13 mei t/m eind juli 1991. In deze periode is het niet mogelijk vakantie op te ne- Van de tijdelijke collega's verwachten wij, dat zij systematisch, or delijk en accuraat zijn. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en bedraagt maximaal 2.041,00 bruto per maand. Uw sollicitatie dient u te sturen naar de ANWB t.a. M. Nell, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 93200, 2509 BA Den Haag onder vermelding van vacaturenummer 916161-026 op brief en envelop. Simons Juweliers part-time boekhouder m/v met goede opleiding min. 20 uur p.w. Eventueel vervroegd gepensioneerd. Gezellige werkomgeving. Soil, na tel. afspraak 070-3658800 (vragen ervaring (S.P.D. of M.B.A.) voor - vind je telefoneren leuk en ben je zakelijk ingesteld? - Ben je goed in je Nederlands en heb je het niveau van meao/ - Sta je positief tegenover een team van jonge collega's en ben je zelf tussen de 18 en 25 jaar? - Ben je niet bang voor computers of om moe te worden? - Durf je verantwoordelijkheid aan en wil je spoedig aan de slag? Dan is deze baan beslist wat voor joul Confident Credit Management B.V. Voor ons kantoor te Wassenaar zoeken wij een: administratief medewerk(st)er Een V.W.O. - met Economie - en M.B.A. diploma heeft de voor keur. Ervaring is belangrijker dan de leeftijd. Wij zoeken een gemotiveerde assistent(e) die, na een inwerkperio- de, zelfstandig kan werken. De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit het verzorgen van ad ministraties, het opmaken van de jaarrekeningen, het verzorgen van eenvoudige belastingaangiften, B.T.W. aangiften, salarissen e.d. Indien u belangstelling voor deze funktie heeft, verzoeken wij u schriftelijk te solliciteren bij: E. M. Schade van Oldenbarneveltweg 35 2240 AB Wassenaar Tel. (01751-)19204 (na kantoortijd: E. M. Schade (01751-)79337 Embassy Services verleent diensten voor: buitenlandse ambassades de ministeries van buitenlandse zaken landbouw en visserij justitie het legaliseren van export-documenten het verkrijgen van visa Wij zoeken een representatieve MEDEWERKER m/v voor de legalisatie- en visumafdeling Functie-eisen: - een middelbare/hogere opleiding; - stressbestendig; - een goed logistiek inzicht; - in het bezit zijn van een rijbewijs. Wij bieden een zeer afwisselende werkkring. Salarisafspraken in nader overleg. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met oplei ding en c.v. te richten aan: De directie van Embassy Services, Zeestraat 78, 2518 AD Den Haag. Bij een Jong dynamisch recla- meburo is er een vakature ont staan voor een adm. medewer ker, min. opl. Mavo/havo ervaring met W.P.5-1, kandida- die de Engelse en Duitse taal beheersen genieten de voorkeur. Bel direkt: 079- 163245. CAMPING Speciale aanbieding! CAM- PINGVLUCHTEN Istanbul 499,- Izmir 550,-, Ankara 570,-, An talya 580,-, Dalaman 560,-. Inl. tel. 071-122070. TECHNISCH PERS. GEVRAAGD CTI Software BV Is een zelfstandig softwarehuis dat standaard computerprogrammatuur ontwikkelt voor Industriële en groot handelsbedrijven. Tevens levert CTI In een groot aantal gevallen ook de computerapparatuur. Voor onze supportafdeling zijn wij op zoek naar een hardware-technisch medewerker - Het inbouwen van computeronderdelen (tape-units, disken, kaarten). - Het installeren van systeemsoftware (UNIX) en appllcatlesoftwa- re. - Het testen van hardwareconfiguraties en het maken van kabels. - Het bij cliënten installeren van computersystemen. - Het onderhouden en repareren van bij cliënten aanwezige com putersystemen. - Telefonische supportverlening met betrekking tot hardware en systeemsoftware (UNIX) - Het verrichten van diverse algemene en technische werkzaam heden. - Kennis van en ervaring met het configureren van hardware. - Goede kennis van het UNIX operating systeem. - Bereid zijn tot het verrichten van uiteenlopende werkzaamhe- - Opleidingsniveau middelbaar beroesponderwljs - Rijbewijs - Representatief - Leeftijd ca. 24 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: t.a.v. mevrouw H. van Unnik Laan Copes van Cattenburch 70 2585 GD Den Haag 070-3542302 vraagt voor direkt timmerlieden en leerling-timmerlieden. Voor all-round ploegen, langdurig dienstverband. Bij het aanbieden van een komplete ploeg, een interessante startbonus! Goede sociale voorzieningen, wekelijkse betaling R.B.S.-rechten, eventueel bedrijfsauto be schikbaar. Telefoon: 070-360,49.15 Direkt werk en goed loon voor vakmensen in de regio Randstad. Kom langs: Stationsweg 25, Den Haag of bel: 070-3883030 Bouwpoint Den Haag B.V. Ingenieurs Uitzendcombinatie b.v. De kernaktiviteit van Ingenieurs Uitzendcombinatie betreft het werven, selekteren en ter beschikking stellen van ingenieurs op HBO- en TU-niveau. Meer dan 80% van de door ons bemiddelde ingenieurs gaat na een inleenperiode over in een rechtstreeks dienstverband bij de opdrachtgever. Ons bureau is daarin heel duidelijk: zoekt u een vast dienstverband, dan zenden wij u ook alleen uit naar een vast dienstverband. Ingenieurs Uitzendcombinatie bv werkt landelijk vanuit haar vestiging in Hilversum. Bel ons voor meer informatie: Telefoon: 035-239051. Of stuur uw curriculum vitae naar: Ingenieurs Uitzendcombinatie bv Postbus 77, 1200 AB Hilversum. Geerlols: Kwaliteit in Koeling Geerlofs Koeltechniek b.v., gevestigd In Rijswijk en Drachten, Is al 55 jaar gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren, verkopen en Installeren van complete koelcellen, vrieshuizen en klimaat- ruimten op maat van de klant. Vanuit onze sterke positie in de agrarische sector, de verwerkende industrie en de groothandel worden ook andere markten met succes benaderd. zelfstandige koelmonteurs m/v Gevraagd wordt: - opleiding M.T.S. wtb-e of gelijkwaardig - koeltechnische opleiding en ervaring vereist - in bezit van rijbewijs - positieve werkinstelling Geboden wordt: - een zelfstandige baan, zowel In binnen- als buitenland - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - een goede studiekostenregeling - een enthousiaste werkomgeving Uw reaktie kunt u zowel telefonisch als schriftelijk richten aan: Geerlofs Koeltechniek b.v. t.a.v. mevr. H. Elstrodt Postbus 137 2600 AC Delft Tel. 015-143540 DIVERS PERS. GEVRAAGD In artsengezin in Warmond aan de Kaag een lief beschaafd meisje om voor kindje van 3 jaar te zorgen. Zij moet ook van honden hou- sn in bezit zijn van een rijbewijs. Naast het salaris wordt het gebruik van een mooie etage geboden. Reacties: brieven m. foto SP0044703 bur. blad. Het Institute of Social Studies Full-time medewerker reproductie (m/v) Onder de verantwoordelijkheid van het hoofd van de sectie zorgt u voor vermenigvuldiging van notities, verslagen, onderwijsmate riaal en publicaties en rapporten van stafleden. De sectie beschikt diverse Kodak-kopieermachines. De te benoemen medewerker moet in staat zijn onder hoge druk nauwkeurig te werken, een dienstverlenende instelling hebben, voldoende technische kennis van kopieerapparaten bezitten om eenvoudige storingen te verhelpen en bij afwezigheid van het hoofd van de sectie de administratie en toerekening aan deelbud getten te kunnen uitvoeren. Voldoende kennis van de Engelse taal is vereist. De salariëring is overeenkomstig die van de Nederlandse universi teit (maximaal 2656.- bruto per maand, exclusief algemene sala risverhoging per 1 april 1991, overeenkomstig salarisschaal 3 BBRA 1984). Schriftelijke sollicitaties kunnen voor 25 april gericht worden aan de Managing Director, onder opgave van opleiding en ervaring en de namen van tenminste twee referenties. Adres: ISS, Badhuisweg 251,2597 JR Den Haag. een nieuwe dirigent (m/v) voor het gemengde koor, het liefst op zo spoedig mogelijke ter- Het koor van ongeveer 20 leden zingt driemaal per maand op zon dagmorgen en repeteert momenteel op dinsdagavond. Het reper toire is Nederlands en voor een klein deel Latijn/Gregoriaans. Er is een vergoedingenregeling. Wie belangstelling heeft en/of meer informatie wenst, kan kontakt opnemen met pastor J. Koeleman, tel. 071-762669 of 764258. De ARC heeft in alle prov. plaats voor rij-instr. Studiek.verg. voor asp.-instr. Info 015-158904. Wilt u snel een fijne baan? Loondienst of zelfstandig? Full-time of part-time? Is autorijden uw hobby? Wilt u werken met Jonge enthousiaste leerlingen? Zeer grote vraag naar rij-instructeurs (m/v) en rijschoolhouders (m/v) met het enige erkende Kaderschool diploma. En doorgroeimogelijk heden. En goed toekomstper spectief. In vijf maanden kunt u het begeerde Kaderschooldi ploma bezitten. De dag-, zater dag- en avondopleidingen star ten binnenkort in Utrecht en Best. Schrijf of bel voor gratis studiegids: Kaderschool, Indus trieweg 71, 5683 CB Best. Tel. 04998-99425. voor de regio's Den Haag en Lelden. Vereisten: wonende In de regio, goede contactuele el- genschappen, leeftijd plm. 40 jr., in bezit v. auto en telefoon. Schriftelijke reakties aan huwe lijk/relatiebemiddelingsbureau Stichting Discreet", Postbus 1139, 6040 KC Roermond. Metselaars en timmerlieden ge vraagd. Hoge verdienste. Tel. 070-3836250. Gevraagd enkele medewerkers m/v Full-time of part-time voor ro zenkwekerij. Kwekerij Nlrlko B.V., Tuindersweg 16, Wou- brugge. Tel. 01729-8178. Gevraagd part-time timmerlieden m/v Tel. 01749-44721. De Kameel Scheveningen zoekt meisjes voor div. werkzaamhe den aan de Boulevard. Tev. meisjes voor onze Tropische winkel omg. Hobbemastraat en omg. P. Krugerln. Aanmelden: vragen mw. Smidt 070- (alleen zondag). Optimaal Bewaking en Beveiliging B.V. zoekt wegens uitbreiding enke le medewerkers, t.b.v. de surveillancedienst. Vereisten: - 21 jr. of ouder - i.b.v. rijbewijs - mavo/havo-niveau - liefst i.b.v. basisdiploma - erv. strekt tot aanbeveling - wonende omg. Den Haag Soll.brieven naar: Optimaal Be waking en Beveiliging t.a.v. dhr. G. E. Haller, Klaprozenweg 75, 1033 NN Amsterdam. Tel. info: 020-6332511. Het voorlichtingproject Delin- kwentie Samenleving zoekt ex-gedetineerden m/v die willen werken als voorlichter bij ons project. Voor nadere informatie 070-3467581 (tijdens kant.uren). tandtechnicus Rijinstructeurs/ rijschoolmanager (m Uitstekend toekomstpa tief. Zelfstandig werk i woonomgeving. Goed inkt CD Ook privé beschikking ov _i Golf. Als u een doorzetter l&' autorijden uw hobby is goed kunt omgaan met enthousiaste mensen kunt schriftelijk, uitvoerig en vo nje reageren. Geselecteerdet daten komen in principe ir j merking voor een re""»1"-J1' toelage van 4 opleiding KaderschooldlJ Brieven: Mevr. E. Saris, K f Postbus 348, 5680 AH Bf !ks Ende Service Bedr. Ned, vraagt met spoed M.P.M. is op zoek naar: representatieve dames heren voor modeshows dere vormen van sales prfcri tions. Oudere dames en/of grotere maten welkom. Bellen vanaf ma, .s. tel. 070-3505817, Lameko Zonwering zoekt w enthousiaste monteur m/v js- binnen- en buitenzonv^ Tel. 070-3467788. WINKEL/KAPPERS PERS. GEVR. Drogisterij Parfumerie Kühn vraagt voor haar filiaal in Voorschoten Cosmetica Verkoopsters en ervaren schoonheidsspecialistes. Sollicitaties richten aan: Drogisterij Parfumerie Kühn, t.a.v. dhr. R. Kühn Schoolstraat 152, 2251 BK Voorschoten. Tel. 071-6146! Van Herwerden Wielersport Triathloi Nederlands Bekendste Wielersportzaak zoekt winkel/kleding personeel die van aanpakken weet Geboden wordt: - Doe je het goed, verdien je ook goed - Zeer goede toekomstmogelijkheden Vereisten zijn: - goede samenwerking en aanpak. - initiatiefnemers zijn bij ons welkom. - hoe meer ervaring, hoe meer kans - wonende in omgeving (Randstad) Wegens gebrek aan personeel zoekt onze kledingafdeling ie-v: die zich aangetrokken voelt voor de verkoop van onze uitgeb ok collectie wieier- en triathlonkleding. Van Herwerden Wielersporten t.a.v. Esmee van Herwerden Parkweg 79 2271 AG Voorburg. Tel. 070-3861719/3876360 ïien The Best Shop in Holland, verkoopster m/v die ons team wil komen versterken. Het diploma schoonhei zorging strekt tot aanbeveling. In onze parfumerie special werken we met o.a. de merken Lancaster, Jil Sander, Chl Dior, Chanel en anderen. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dar Drogisterij-Parfumerie-Schoonheidssalon Winnubst, van h mastraat 40, 2596 ER Den Haag. in de herenmodebranche part-time of full-time job Inl. tel. 01751-12013 of 18031 Vertikale LAMELLEN? Dir. van fabr. naar klant. Géén showroom, wél lage prijzen! Tussen 10.00 en 16.00 uur Tel. 070-3631130 o: 3251177. ZONNESCHERM? Megalu> dir. van fabr. naar klant, dus lage prijzen! t/m april '91 te gen prijzen van 1990! Info: 070-3631130 of 3251177. OPEN HAARDEN bouw Riga. Gratis advies, redelijke prij zen. Tel. 070-3459211, ook na kantooruren. SLAAPKAMERAMEUBLE MENT te koop, compleet met kaptafel. Tel. 079-317638. T.k. mooi, z.g.a.n. leren BANK STEL (3+1 1), 1500,-. Tel. 070-3833231. Wegens uitbr. gevr. voor ons lespracticum te Delft enth. KEYBOARD/ORGELLE RAAR. Inl. Muziek Han Mey er, tel. 015-131659. Funky Band zoekt met spoed BASSIST(E). Inl. 070- 3649893. KARDOLUS Schermschool. Cursus 13 lessen 150,-. Speul- derbos 15.079-212122, Zoeter- T.k. YORKSHIRE terrier pups, 10 weken, ingeënt stam- boom. Tel. 01715-2209. T.k. van part. WEST HIGH- LAND White Terriër pups met stamb., ingeënt en ontw., ou ders aanw. Tel. 013-637592. Aangeboden: vrolijke, kleinblij- vende BICHON Frlsè puppies (kruiharige Maltesertjes). Inl. Jetty van der Hulst, tel. 070- 3456669. T.k. PEKINEESJES met stam boom, ingeënt en ontw. Tel. 070-3455688. Kunstgebitten - répara Dag. v.a. 9 u., zaterd. 9-15C C. van Berge Henegouwer ei^ Vronkenlaan 23. Leiderf1",. Tel. 071-892777. Helderziende CHRISTAL, bew., spreekuur, 17.00- uur. Tel. 070-3463054. REBALANCING. Een diep de vorm van massage, w de natuurlijke balans van chaam hersteld wordt, f op aanvraag. Geen sex 070-3640972. ANTIQUARIAAT vraagt ken te koop tegen hoge in ieder aantal. Pijnbc 94. Tel. 070-3600505. Een handboek voor op functioneren als mens. D TICS, geschreven door l Hubbard, kost 24,90. het. lees het, gebruik he 020-620.93.17/622.61.01. Foto Dickhoff Haarlemmerstraat 207,1 Tel. 071-140005 Irislaan 63, Oegstgei Tel. 071-174917 KUNST EN ANTIEK KUNSTHANDEL 'Porto Denneweg 63a. Tel. 3657153/3505428, vraag voor onze buitenlandse ties: goud, zilver en juwe ropees, Chinees en Japt selein, kunst en antiek, contante betaling. Erk< lingmeester W. H. van V( r. en DUWI löort zige ed cl eht Le ng tnd teg

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12