"We pakken graag heel grondig voor u aan." Tot uw dienst, PTT Telecom. Een tentje, losse trot toirtegels, veel zand en een plankje om op te lopen. Het zijn misschien niet de pret tigste kanten van PTT Telecom. En toch ook weer wel. Want in zo'n tentje zijn onze mensen dagelijks (en vaak ook 's nachts) voor u bezig. De tijd dat er alleen een telefoon in de gang hing, is voor goed voorbij. We hebben nu te maken met razendsnel, mondiaal telefoon-, fax- en dataverkeer. Met alleen al in Nederland zo'n 7 miljoen telefoonaansluitingen. In zulke eenvoudige tentjes werken we dan ook aan de infrastructuur om al die ontwik kelingen voor te blijven. Steeds meer bedrijven en particulieren maken, behalve van de telefoon, gebruik van onder andere fax- en datacommunicatie. De 2000 medewerkers van het PTT Telecom Installatiebedrijf verzorgen de uitvoering van uw specifieke wensen, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat en, als het moet, ook nog 's nachts. telecom Het komt steeds vaker voor dat een multinational, een universiteit of een andere grote organisatie een beroep doet op een projectteam van PTT Telecom. Meestal gaat het om het ontwerpen en begeleiden van een op ma^t gesneden tele communicatiesysteem. De mate van telefoon-, fax- en dataverkeer speelt hierbij de belang rijkste rol. PTT Telecom zorgen ervoor dat de receptie optimaal kan functioneren. PTT Telecom levert bedrijfstelefoon centrales waarin de allernieuwste technieken zijn verwerkt. De capaciteit van grote bedrijfscentrales kan oplopen tot wel 20.000 telefoonaansluitingen. Dit staat gelijk aan de capaciteit van een mid delgrote stad De eenvoudige be diening en niet te vergeten de instructie en service van Het welbekende tentje van PTT Telecom. Waar onze mensen bezig zijn koper te vervangen door glasvezel, lijnen aan te leggen voor nieuwe aansluitingen of bijvoorbeeld een nieuwe telefooncel. PTT Telecom zal de komende jaren gemiddeld zo'n 10 telefooncellen per dag erbij plaatsen in Nederland. Tot uw dienst. Een van de be langrijkste produk- ten van PTT Telecom is een goed advies. U kunt dan ook altijd bij ons terecht voor informatie, begeleiding of gewoon goede raad. Kom eens langs bij Primafoon. Of bel een van onze gratis nummers: 06-0402 voor particuliere diensten; 06-0403 voor zakelijke diensten.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12