mms (v/N EU 5 >11 Enthousiaste medewerkers secretaresse van twee wethouders =rnhe' RIJK ZWAAN I Palthe zoekt stomerijmedewerksters v/m PALTHE Met het ovenverse brood en gebak van Le Marché zijn we onze tijd ver vooruit. Daarom zoekt V&D ambachtelijke bakkers met een modern tintje. met ervaring in het schadeverzekeringsbedrijf illll III LEIDSE COURANT ZATERDAG 6 APRIL h r Haarlemmermeer. Unieke kombinatie van landelijk karakter en eco nomische bedrijvigheid. Onder de 3700 bedrijfs vestigingen treft u belangrijke van Neder land aan: de luchthaven Schiphol, KLM en Fokker. Haarlemmermeer is hard op weg naar 100.000 Verspreid over en grote woonkernen, waaronder Hoofddorp. Nieuw-Vermep, Zwanenburg. Qua aantal inwoners is Haarlem mermeer de twintigste gemeente van Nederland. Tot 1995 is Haarlem mermeer groeikern en bouwt zo'n 10.000 woningen. De gemeentelijke organisatie omvat 1500 medewerkers. Bij de afdeling beleidscoördinatie en bestuurshulp van de sector bestuursondersteuning van de bestuursdienst ontstaat binnenkort de vacature van: voor 37 uur Vacaturenummer: BD91-05/LC Algemene informatie: De sector bestuursondersteuning bestaat uit de afdelingen beleidscoördinatie en bestuurshulp, bestuurszaken en kabinet en voorlichting en public relations. De afdeling beleidscoördinatie en bestuurshulp toetst beleidsadviezen van de diensten, coördineert, schrijft bestuurlijke opdrachten en draagt zorg voor het tot stand komen van een gemeentelijk strategisch beleid. Functie-informatie - bijhouden van agenda's: - het maken van afspraken en het organiseren en voorbereiden van besprekingen, vergaderingen en spreekuren; - het verzamelen van stukken en inwinnen van informatie om de wethouders in staat te stellen vergaderingen e.d. in korte tijd voor te bereiden; - het notuleren van vergaderingen en besprekingen en het uitwerken van korte notities, rapporten en praatstukken; - het verzorgen van het archief; - het onderhouden van contacten; - het afhandelen van de correspondentie; - het beantwoorden en zo mogelijk afhandelen van telefonische vragen. Functie-eisen: - een adequate opleiding op middelbaar niveau; - uitstekende communicatieve eigenschappen; - de Engelse taal in woord en geschrift kunnen beheersen; - beschikken over steno- en typevaardigheid; - goed onder druk kunnen werken; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris, inlichtingen en sollicitaties: De functierang is gemeente-ambtenaar 7. Het daarbij behorende salaris is maximaal f 3.737,00 bruto per maand. Inschaling zal plaatsvinden afhankelijk van ervaring en opleiding. Indien u meer informatie wilt hebben over de functie kunt u zich wenden tot de heer CLG. Cleophas, hoofd van de sector bestuursondersteuning, telefoon 02503-69480. Sollicitaties kunnen, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden ingezonden aan het College van Burgemeester en Wethouders, postbus 250,2130 AG Hoofddorp. De gemeente wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheids groeperingen in dienst nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Haarlemmermeer.daar gebeurt het. J. A. Heijdra en Zonen B.V. vraagt CONTAINERCHAUFFEURS groot rijbewijs en evt. chauffeursdiploma. Telefonische reacties 070-3192396 vragen naar L. Beck of A. Batenburg. Onder de Landmachtstaf ressorteert de zelfstandige sectie Juridische Zaken. Deze sectie heeft tot doel het ondersteunen en adviseren van de Landmachtstaf in (mili tair) juridische aangelegenheden. Op dit moment is bij de sectie Juridische Zaken in Den Haag de functie vacant van TAAK Als de bibliothecaris in kwestie dient u voorstellen in voor het aanschaffen van boeken en tijdschriften. U voert de bestel lingen vervolgens persoonlijk uit en han delt deze ook af. In het verlengde hiervan zorgt u voor de bibliografische behande ling van de binnengekomen werken. Het verzorgen van het uitlenen en circuleren van boeken en tijdschriften is in deze func tie - we zouden bijna zeggen: uiteraard - een belangrijk taakaspect. Verder legt u zich toe op het bijhouden van de militaire voorschriften van de Inspecteur van de mi litair Juridische Dienst. Het ontvangen van bezoekers en het geven van informatie maken uw takenpakket compleet. GEVRAAGD U zult in ieder geval de volgende basis uitrusting bezitten: diploma HAVO en de ussen titelbeschrijving, classeren en al fabetiseren van de stichting Gemeentelijke Opleiding voor archief, bibliotheek, docu mentatie en informatieverwerking. Goede intactuele eigenschappen en leesvaardig heid in de moderne talen zijn verder criteria GEBODEN Het gaat hier om een gevarieerde part time functie in een boeiende werkomge ving. De grote mate van zelfstandigheid die u krijgt, vergt een solistische aanpak. Bij een volledige werkweek bedraagt het bruto maandsalaris, afhankelijk van oplei ding en ervaring, max. f 3.071,- met een uitloopmogelijkheid op grond van dienst tijd. De vakantietoeslag is 8% per jaar. Het aantal vakantiedagen bedraagt, eveneens bij een volledige werkweek, minimaal 23 per jaar. Verder worden u uitstekende stu diefaciliteiten geboden. REACTIES Voor meer informatie omtrent de func tie kunt u contact opnemen met Maj. A.M. i Gorp, (070) 316 77 03. De heer M.P. Mes, (070) 316 78 47/46, kan u meer ver tellen over de sollicitatieprocedure. Bij ge lijke geschiktheid genieten leden van etni sche minderheden en gehandicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan het hoofd Burgerpersoneelszaken van de Land machtstaf, postbus 90711, 2509 LS Den Haag. burgerpersoneel defensie koninklijke landmacht Rijk Zwaan is een vooraanstaand, zelfstandig Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in veredeling, produktie en ver koop van groentezaden. Ons bedrijf heeft vestigingen in verschillende Europese landen, is sterk op gericht en stelt hoge eisen aan haar produkten. Rijk Zwaan telt 270 medewerk (st)ers, Wegens voortdurende groei onze activiteiten zoeken MEDEWERKER PLANNING EN CONTROL (M/V) VOORNAAMSTE TAKEN Assisteren bij financiële rapportages. Assisteren bij (meerjaren) planningen. Onderhouden en uitbouwen van het kostprijssysteem. Meehelpen aan het onderhoud van de administratieve organisatie. VOORNAAMSTE FUNCTIE-EISEN HEAO of gelijkwaardige opleiding. Goede beheersing van de Engelse taal. Rijk Zwaan stelt hoge eisen aan de vakbekwaamheid en motivatie van haar medewerk(st)ers en stelt daar veel tegenover. Met name een motiverend beleid dat zich laat kenmerken door goede intermenselijke verhoudingen in een modern, groeiend bedrijf dat een centrale positie inneemt in de tuinbouw. Verder bieden wij onder andere goede persoonlijke perspectieven en dito arbeidsvoor waarden. Voor meer informatie over de functie en ons bedrijf kunt u contact opnemen met de heer S. Molenaar, telefoonnummer 01745-13941 ('s-avonds te bereiken onder telefoonnummer 010 - 4733876). Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u sturen aan Rijk Zwaan Zaadteelt en Zaadhandel B.V, ter attentie van de heer H.J. Duijvelshoff, Postbus 40, 2678 ZG De Lier. Voor onze Palthe Stomerij Mariahoeve te Den Haag zoeken wij een part-time mede werkster voor 20 uur per week. Wat heeft Palthe u te bieden? Palthe is een moderne stomerij Onze klanten brengen hun kleding, gordijnen, dekbedden naar Palthe om die met zorg en vakbekwaam heid te laten reinigen. Dit is gespecialiseerd werk. Daarom krijgt u een opleiding in het filiaal zelf. Een opleiding op textielgebied is han dig. Maar een voorwaarde is dat niet. Instelling en motivatie vinden wij belangrijker. U komt te werken in een klein team. Daardoor is het werk afwisselend U krijgt contact met klanten; klantvriendelijkheid vinden wij dan ook erg belangrijk. Doet u uw werk goed, toont u initiatief en verantwoordelijkheidsbesef dan zijn er zeker doorgroeimogelijkheden. De filiaalleid(st)ers komen bij Palthe namelijk uit eigen praktijk. Belangstelling? Bel naar Palthe Stomerij, Het Kleine Loo 280, 2592 CK Den Haag, tel. 070-3474257, vraag naar de heer S. Janki Goed voor een schoon begin. io V&D, het gezelligste warenhuis van Nederland, is op tal van gebieden trendsetter Zo ook met de open. ambachte lijke brood- en banketbakkerij Le Marché in onze vestiging Den Haag-Spui, waarmee V&D alweer bewijst z'n tijd ver vooruit te zijn. De hele dag door wordt in deze bakkerij vers brood en gebak gemaakt en gebakken, zo op de stenen vloer of in één van de unieke Franse ovens. Dit unieke assortiment ambachtelijk brood en de vele gebakssoorten worden verkocht door een team van gastvrije en vriendelijke medewerkers Voor de brood- en banketbak kerij, waar alles zich voor het oog van onze klanten afspeelt, zijn wij op zoek naar representatieve full-time en part-time brood- en banketbakkers (m/v) De ideale kandidaten zijn in de leeftijd van 20 tot 35 jaar en kunnen bogen op een VBOV-opleiding. U heeft ten minste twee jaar ervaring in een ambachtlijke bakkerij en bent prima in staat om zelfstandig initiatieven te ontplooien. U krijgt te maken met de besturing van het produktie- proces en met de uiteindelijke presentatie van het smakelijke, ovenverse brood en gebak. Tijdens uw werkzaamheden zijn daarom kwaliteitsbeheersing, veelzijdigheid en collegialiteit essentiële begrippen Het spreekt voor zich dat V&D uw werk op waarde weet te schatten. Er staan dan ook een prima salaris en uitste kende secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. Ter assis tentie van onze brood- en banketbakkers hebben wij ook plaats voor full-time en part-time leerlingen brood- en banketbakkers (m/v) in de leeftijd van 18-23 jaar. U bent nog bezig met een SVEB- opleiding en u heeft de ambitie om snel door te groeien naar de job van banketbakker. Ook jonge, geïnteresseerde mensen kunnen sollicite ren. Zij ontvangen een interne vakopleiding. Herkent u zichzelf in één van deze functie-omschrij- vingen? Schrijf dan meteen een bondige sollicitatiebrief waarin u goed laat uitkomen op welke vacature u reageert. Het adres is: Vroom Dreesmann Den Haag. t.a.v. mevrouw M. van Heil, Postbus 206, 2501 CE Den Haag. Als u verdere inlichtingen wenst, kunt u mevrouw M. van Heil of mevrouw I. Kaandorp ook bellen. Het telefoonnummer is 070-311811. VROOIVmDREESMAl Delta Lloyd is een van de grootste verzeke raars op de Nederlandse markt. Vanuit het hoofdkantoor in Amsterdam en kantoren in het land zijn ruim 3.000 medewerkers actief in schadeverzekeringen, levensverzekeringen en pensioenen, beleggingen en vastgoed. Delta Lloyd is een zelfstandig onderdeel van het wereldwijd opererende Britse verzeke ringsconcern Commercial Union Assurance Company pic. Werken bij Delta Lloyd betekent werken in een toekomstgericht en dynamisch bedrijf, met een grote variëteit aan vakgebieden en functies. Wij verwachten van onze medewer kers een servicegerichte instelling, gekoppeld aan initiatief en verantwoordelijkheidsgevoel. Op ons regiokantoor Randstad Zuid in Rijswijk zijn in verband met een uitbreiding mogelijk heden voor Momenteel zijn er vacatures voor een schadecor- respondent Auto, een acceptant Auto en een acceptant Brand. Globaal stellen wij als eis voor alle functies: een vooropleiding op MEAO/HAVO-niveau, bij voor keur aangevuld met assurantiediploma's. Ervaring in het schadeverzekeringsbedrijf is gewenst, evenals een klantgerichte opstelling en goede communicatieve vaardigheden. Wat wij bieden Naast een goed salaris en een eigentijds pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, kunt u rekenen op moderne opleidingsfaciliteiten en verdere loop- Delta Lloyd: een bedrijf volop in beweging De verzekeringswereld maakt een boeiende periode door. Nieuwe produkten en diensten worden gelanceerd, bestaande worden geherwaar deerd; bedrijfsprocessen worden steeds verder geautomatiseerd. Deze ontwikkelingen zijn ook bij Delta Lloyd duidelijk zichtbaar. In deze omgeving kunt u de volgende stap zet ten in uw loopbaan. Uw opleiding en opgedane werkervaring bepalen over welke functie wij met u van gedachten willen wisselen. Maar ook uw voorkeur speelt hierbij een rol. Wij vragen mannen en vrouwen te reageren De snelste manier om te weten welke mogelijk heden er specifiek voor u zijn, is een telefoontje naar de heer C.M.FW. Kersten, Onder-directeur Regiokantoor Randstad Zuid, telefoon 070-319 8190 of naar mevrouw E. Hendriks, Personeelchef, telefoon 020-594 3302. Wanneer u liever schrijft, richt dan uw brief aan mevrouw E. Hendriks, Personeelzaken, Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV, Postbus 1000, 1000 BA Amsterdam. Sollicitaties worden behandeld volgens de Delta Lloyd-sollicitatiecode, die gebaseerd is op richt lijnen van de Nederlandse Vereniging voor Perso neelsbeleid. delta lloyd Spaklerweg 4 1096 BA Amsterdam lllllllllllllllillll

Leidse Courant | 1991 | | pagina 18