Leidschendam TU Delft Gemeente -HAGUE-CONSULTING-GROUP Secretaresse (v/m) hoofd directie Wie wil bij ónze debiteuren aan de bel trekken MEDEWERK(ST)ER DEBITEUREN BEWAKING GRAt DON Vrijdag 8 maart 1991 w w 'v w m w MANAGEMENT-ASSISTENT(E) MET EEN SERVICE- EN KLANTGERICHTE AANPAK Ministerie van Justitie Hoofd (v/m) PAGINA 14 LEIDSE COURANT ZATERDAG 2 MAART 1991 De gemeente Leidschendam is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met een uitstekend voorzieningenniveau. Bij de afdeling reiniging en vervoer, werkplaats en gemalen van de dienst gemeentewerken bestaat de vacature van: dierenwacht v/m Vac. nr. GW 91.01 Functie-inhoud: - opsporen en opvangen van loslopende honden en transport hiervan naar het dierenasiel; - controle op aanwezigheid van hondepenningen; - het geven van voorlichting aan het publiek d.m.v. een rechtstreekse benadering en indien nodig met een waar schuwing, transactie of een proces-verbaal; - handhaven van de bepalingen m.b.t. het houden van honden in de Algemene Politie Verordening; - rapporteren aan en adviseren van de chef afdeling reiniging c.a. Functie-eisen: - het vermogen om conflictsituaties zowel met honden als hondebezitters te beheersen; - voldoen aan de eisen, te stellen aan een gemeentelijke opsporingsambtenaar, belast met het toezicht op de verordeningen met betrekking tot hondebezit (o.a. opstellen proces-verbaal); - ervaring met honden, bijvoorbeeld blijkend uit lidmaatschap van kynologenclub, politiehondenvereniging e.d. strekt tot aanbeveling. Verdere bijzonderheden: De nieuw aan te stellen medewerker zal: - de functie geüniformeerd uitoefenen; - een opsporende- en verbaliserende bevoegdheid krijgen; - de functie in variërende werktijden uitoefenen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden tot maximaal f 3.393,bruto per maand. Deze functie kan in principe in deeltijd worden vervuld. Het gemeentelijk beleid is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperingen. Zij wórden daarom nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling reiniging, werkplaats en gemalen, de heer ing. R.J.L. de Meij, telefoon 070-3209350, toestel 345. Sollicitaties kunnen onder vermelding van het vacature nummer tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan burgemeester en wethouders van Leidschendam, Postbus 424, 2260 AK Leidschendam. is an independent consultancy in the field of transportation planning and marketing. Our company is located in the centre of The Hague and has 25 employees. We have an immediate vacancy for a full-time RECEPTIONIST/TELEPHONIST m/f with the following qualifications: - MAVO/HAVO and typing skill - good appearance and manners - fluent in English and, preferably, in French - experience with wordprocessing - three years of experience in a similar function. We look forward to receiving your application and c.v. in English at the following address: Hague Consulting Group b.v. t.a.v. mevr. D. J. van Vliet-Posthuma, Surinamestraat 4, 2585 GJ Den Haag. vraagt t.b.v. het directiesecretariaat van de Directie Delinquentenzorg Jeugdinrichtingen een Het ministerie van Justitie vervult een belangrijke rol in de hand having van de rechtsorde van ons land. Van het Ministerie maakt deel uit het Directoraat Generaal Jeugdbescherming en Delinquentenzorg. Hieronder ressorteren de Directie Delinquentenzorg Jeugdinrichtingen en de Directie Jeugd bescherming Reclassering. Binnen het directiesecretariaat van de Directie Delinquentenzorg Jeugdinrichtingen vaceert de deeltijdfunctie van secretaresse. Taak: het zelfstandig maken van afspraken voor het hoofd van de directie, bijhouden van de agenda en ontvangen van bezoekers; het tactisch en met inzicht fungeren als telefoonsluis; het kennis nemen van de post en het bewaken van de voort gang van de in resumptie gegeven bescheiden; het verrichten van archief- en documentatiewerkzaamheden; het voorbereiden van de in- en externe besprekingen en het daartoe verzamelen van de terzake benodigde stukken; het verzorgen van de ziek- en betermeldingen. Gevraagd: MBO of vergelijkbaar werk- en denkniveau; ervaring met tekstverwerkende apparatuur; stressbestendigheid; accuratesse; goede mondelinge en sociale vaardigheden; goede presentatie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 2.247,- en maximaal f 3.393,- bruto per maand, bij een volledige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag. Bijzonderheden: de deeltijdfunctie zal moeten worden vervuld ih nauwe samen spraak/aansluiting met de huidige deeltijdsecretaresse, zodat een goede werkoverdracht blijft gewaarborgd. De werktijd van 19 uur is verdeeld over de middagen van dinsdag, woensdag en donderdag en de vrijdag de gehele dag. Over deze functie kunnen inlichtingen worden ingewonnen bij mw. M. Marjee, secretaresse hoofd directie, telefoon 070-3706301 en/of mw. M.M.W. Barnas, hoofd directie secretariaat, telefoon 070-3706254. L Sollicitaties onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer binnen 14 dagen na verschijning van deze publicatie te richten aan het ministerie van Justitie, t.a.v. het hoofd van de hoofdafdeling Personeel Ministerie, kamer L22IPostbus 20301 2500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achter stand op de arbeidsmarkt van vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Als er één bedrijf is dat de noodzaak van een alerte debiteurenbewaking onderkent èn in de praktijk brengt, dan is dat Graydon Nederland wel. Dat wij debiteuren op de hielen zitten als het gaat om betaling van vorderingen mag dan misschien agressief overkomen, maar veron derstelt-in feite een zeer communicatieve instel ling ten opzichte van relaties. De man of de vrouw die wij met deze belangrijke spilfunktie willen belasten, moet dan ook naast een vast houdend karakter, beschikken over goede ei: genschappen in de omgang met mensen. Op een afdeling met een goed op elkaar af gestemd team van 12 mensen, komt de funktie vrij van Het accent van deze job ligt op het up to date houden van het debiteurenbestand. Daarvoor zul je naast het schriftelijk aanmanen bij achter stallige betalingen, ook telefonisch kontakt met debiteuren moeten onderhouden. Een flexibele commerciële instelling en goede communica tieve vaardigheid geldt als pre. Als schooloplei ding denken wij aan LEAO of MAVO, liefst met een Praktijkdiploma Boekhouden. Leeftijd bij voorkeur niet ouder dan 30 jaar. Wij bieden een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid om er varing op te doen in een sterk motiverende arbeidsomgeving. Voor informatie is Frans van der Spek telefo nisch bereikbaar (070-3810492) Schriftelijke reacties kunnen gericht worden aan Graydon Nederland BV, afdeling Personeels zaken, Postbus 16991, 2500 BZ Den Haag Graydon Nederland bv is een kerngezonde onderne ming met300 werknemers Van oorsprong aktief op het gebied van bedrijfsinformatie en incasso, ontwikkelt Graydon zich sterk tot een dienstencentrum voor het bedrijfsleven met geautomatiseerde informatie over de financieel economische situatie van ondernemingen. Faculteit Educatieve Opleidingen Open Dag voor geïnteresseerden in een klasse-baan Lerarenopleiding Basisonderwijs (pabo) 9.30 uur: Aanvang van het informatieve programma over de dag opleiding. 19.00 uur: Informatie over de avondopleiding. Dordrecht, S.M. Hugo van Gijnweg 6, tel. 078-173511 Rotterdam, Kreeftstraat 44, tel. 010-4555700. Lerarenopleiding Voortgezet Onderwijs 15.oo-zo.oo uur: Informatie over meer dan 20 studierichtingen: exacte vakken talen creatieve vakken mens en maatschappij algemene beroepenvariant. Vrije studierichtingen: Beleid en Educatie, Communicatie, Cultuur. Rotterdam, Wijnhaven 61, tel. 010-4035600. i hr&o baant een weg naar de toekomst FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedri|f (FB) levert diensten en produkten aan de TU en aan derden. Het bestaat uit de volgende werkmaatschappijen: Dienst Gebouwen en terreinen, Civiele Dienst, Restauratieve Dienst, Dienst Warmte-kracht. Aula/Congrescentrum, Universi- teitsdrukkerij, Fotografische Dienst, Audiovisueel Centrum, en de stafbureaus Financieel Econo mische Zaken (FEZ) en Personeel Organisatie. JPI ALGEMENE INFORMATIE Het secretariaat is onderdeel van het staf bureau Personeel Organisatie. Centraal staat de ontwikkeling naar een dienstver lenende en klantgerichte eenheid Het secretariaat levert secretariële, administra tieve en managementondersteuning aan de directeur van het FB, de stafbureaus, enkele werkmaatschappijen en de Mede zeggenschapscommissie. Daarnaast ver vult het secretariaat een receptiefunctie en is verantwoordelijk voor de personeelsad ministratie. Het secretariaat speelt een belangrijke rol bij de informatievoorziening aan de verschillende werkmaatschappijen In totaal werken er vier mensen. FUNCTIE-INFORMATIE: Uw inbreng is belangrijk bij de ontwikke ling van het secretariaat tot een dienstver lenende en klantgerichte afdeling. U geeft leiding aan de medewerkers, coördineert de dagelijkse werkzaamheden en assi steert zonodig bij de uitvoering, waaronder postbehandeling, notuleren en archiveren. In deze spilfunctie overziet u de werk zaamheden en bewaakt u de voortgang. U doet het voorbereidend werk ter onder steuning van de beleids- en besluitvor ming. Tenslotte geeft u gebruikersonder steuning op het gebied van kantoor apparatuur en pc-netwerk. PROFIELSCHETS U heeft een opleiding op VWO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding en/of een cursus management-assistent DE TECHNISCHE UNIVERSITEIT Ruime ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en tekstverwerking is vereist U beschikt over goede organisato rische kwaliteiten, leidinggevende ervanng en bent initiatiefrijk. Ervaring met secreta riële en beleidsondersteunende functie(s) is een duidelijke pre. De verbetering van de dienstverlening en klantgericht werken ziet u als een uitdaging. GEBODEN Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 4.258,- bruto per maand PROCEDURE De Technische Universiteit Delft wil graag meer vrouwen in dienst nemen Daarom worden vooral zij nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De TU-wervings- en selec tiecode is van toepassing. INFORMATIE Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u bellen met mevrouw drs. I. Muis, hoofd Personeel Organisatie, telefoon 015-783322 SOLLICITATIE: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, vergezeld van uw achtergrond, ervaring en motivatie, richten aan de Tech nische Universiteit Delft, Facilitair Bedrijf, t.a.v. mevrouw drs I Muis, hoofd Perso neel Organisatie, postbus 5, 2600 AA Delft, onder vermelding van vacaturenum mer FB 9101/0167 in de rechterboven hoek van de bnef. De Technische Universiteit Delft verzorgt universi tair onderwijs in 14 verschillende studierichtingen verdeeld over 12 faculteiten Er studeren ca. 13.000 studenten en er werken bijna 5 000 men sen. Ruim 60 vakgroepen geven onderwijs en ver- nchten wetenschappelijk onderzoek Daarnaast is er het Bureau van de Universiteit en een aantal centrale diensten, zoals de Bibliotheek, het Rekencentrum, de Centrale Werkplaats, de Centrale Elektronische Dienst en het Facilitair Bedrijf. De onderafdeling Verificatie en Betaalbaarstelling van de afdeling Financieel Beheer verzorgt de registratie, verifi catie en betaalbaarstelling van facturen en declaraties. De werkzaamheden vinden via een geautomatiseerd financieel systeem (Jufis) plaats. Op deze onderafdeling zijn 12 mensen werkzaam. van de onderafdeling verificatie en betaalbaarstelling Taak: geeft leiding aan en draagt zorg voor een doelmatig functio neren van de onderafdeling; houdt zowel preventief als repressief toezicht op de besteding van begrotingsgelden van het ministerie van Justitie en de betaalbaarstelling van de ontvangen betaalopdrachten; geeft voorlichting en adviezen aan diverse geledingen binnen het departement; controleert de juiste uitvoering van de door de medewerkers verrichte werkzaamheden; draagt zorg voor de handhaving van de in het betalings- en boekingsproces noodzakelijke maatregelen van interne controle; neemt deel aan (inter)departementale werkgroepen. Gevraagd: MBA/MEAO-diploma bij voorkeur (studerend voor) het SPD; relevante ervaring op het gebied van de overheids administratie; leidinggevende ervaring; goede redactionele en contactuele vaardigheden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 4.891,- bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.J. Oostdam, onder telefoonnummer 070-3706581 Sollicitaties onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer binnen 14 dagen na verschijning van deze publicatie te richten aan het hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie, kamer L 221Postbus 203012500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil bijdragen aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk verzocht te solliciteren. centraal bureau voor de statistiek Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) heeft tot taak het verzamelen van statistische gegevens over een groot aantal aspecten van de Nederlandse samenleving. Het CBS telt circa 2800 medewerkers en kan worden getypeerd als een modern informatieverwerkend bedrijf. De hoofdafdeling Ontwikkeling is belast met beleidsonder steunende werkzaamheden t.b.v. de directie van het CBS. Daarnaast vormt de hoofdafdeling een belangrijke rol in het totstandkomen en distribueren van de publikaties van het Bureau. De afdeling Uitgeverijzaken is verantwoordelijk voor het beheer en de verspreiding van de publikaties van het CBS, van persberichten en van voorlichtingsmateriaal. Per dag worden vele tientallen telefonische bestellingen opge nomen en administratief verwerkt. Daarnaast is er een aantal keren per week sprake van contante verkoop. Voor de ver spreiding van de publikaties bestaat een nauwe samenwer king met de SDU (Staatsuitgeverij). Bij de hoofdafdeling Ontwikkeling (M2) zijn momenteel twee functies vacant, te weten ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) voor 20 uur per week vaé.nr. 22.90.043/SP Taak: verrichten van diverse administratieve werkzaamheden; bijhouden van diverse geautomatiseerde administraties; opnemen van bestellingen voor publikaties en verzorgen van de bijbehorende administratie; hij/zij zal zowel ingezet worden op de administratie van de hoofdafdeling als bij de afdeling Uitgeverijzaken. MEDEWERKER UITGEVERIJZAKEN (M/V) vac. nr. 22.70.067/SP Taak: geven van inlichtingen over publikaties e.d.; verzorgen van telefonische bestellingen en contante ver koop; versturen van voorlichtingsmateriaal; verzorgen van de administratie en correspondentie, waar onder het vervaardigen van facturen. Voor beide functies geldt; Vereist: MAVO-diploma; administratieve ervaring; klantgerichte opstelling; accuratesse en vaardigheid in het werken met een geau tomatiseerde administratie. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 3.071,- (schaal 5) bruto per maand (bij volledige werktijd), exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats: Voorburg. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer drs. W.J. de Wreede, telefoon 070-337 49 47. Het Centraal Bureau voor de Statistiek wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid zal aan hen de voorkeur worden gegeven. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 14 dagen zenden aan het hoofd van de hoofdafdeling Personeel en Organisatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek, Prinses Bea- trixlaan 428,2273 XZ Voorburg of Postbus 959,2270 AZ Voorburg.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 14