éf Debiteurenbeheerder m/v Senior medewerkers beroep (v/m) SIEMENS verpleegkundige met CCU-opleiding Administratief medewerker/ secretaresse (v/m) ZATERDAG 23 FEBRUARI 1991 LEIDSE COURANT PAGIN VASTE WAARDEN NEDERLAND (VWN) N.V. Vaste Waarden Nederland (VWN) N V. is een beleggingsmaatschappij. VWN belegt in Nederland in kleinschalig en middelgroot commercieel onroerend goed (kantoren, winkels en bedrijfsruimten) en is genoteerd op de Officiële Markt van de Amsterdamse Effectenbeurs. SECRETARIAATSMEDEWERKER Het secretariaat wordt gevormd door 2 medewerkers en biedt voornamelijk ondersteuning aan de directeur en het hoofd algemene zaken Het betreft een functie met een grote verscheidenheid van taken. Na de inwerkperiode verwachten wij dat de medewerker zelfstandig zal kunnen werken. Een enthousiaste werkinstelling en een positieve collegiale houding zijn gewenst. Functie-inhoud agendabeheer directeur zelfstandig corresponderen beantwoorden telefoon ontvangst bezoekers tekstverwerking archiveren administratie (potentiële) beleggingen beheer adressenbestand postbehandeling kontakten met leveranciers Functie-eisen HAVO-diploma of vergelijkbare opleiding bij voorkeur enige jaren werkervaring goede kennis van de Nederlandse taal goede kontaktuele eigenschappen bekendheid met het tekstverwerkingsprogramma WordPerfect 5.0 of de bereidheid om zich daarin te bekwamen representatief een secretaresse-opleiding strekt tot aanbeveling Salarisindicatie: een medewerker van 21 jaar met werkervaring zal bij aanvang een bruto maandsalaris verdienen van 2.200,-. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw P. Bonemeijer, hoofd algemene De organisatie. Het ministerie van Justitie vervult een belangrijke rol in de handhaving van de rechtsorde in ons land. Naast een aantal centrale directies en stafafdelingen, bestaat Justitie uit: - de hoofddirectie Organisatie en Rechtshulp, waar wordt zorggedragen voor het doelmatig functioneren van de rechtspleging en van de beschikbaarheid van rechtshulp voor zover deze door de overheid wordt gefinancierd - het Directoraat-Generaal Jeugdbescherming en Delinquentenzorg, waaronder ressorteren de directie Delinquentenzorg Jeugdbescherming (Gevangenis wezen, TBS-inrichtingen en Jeugdinrichtingen) en de directie Jeugdinrichtingen en Reclassering (Raden voor de Kinderbescherming, voogdij- en reclasseringsinstellingen) - het Directoraat-Generaal Politie, Vreemdelingenzaken en Criminaliteitspreventie, waaronder de rijkspolitie, het vreemdelingenbeleid en de criminaliteitspreventie ressorteren. De directie Vreemdelingenzaken Het aantal verzoeken om toelating in Nederland beweegt zich in stijgende lijn. Elk verzoek om toelating wordt bij deze directie individueel en zorgvuldig getoetst aan bestaande criteria. De behandeling van een verzoek is complex en mede daardoor tijdrovend. Om de behandeling van verzoeken te verbeteren en te versnellen en om in te spelen op te verwachten ontwikkelingen in de nabije toe komst (zoals de gevolgen van het ingediende voorstel ter herziening van de Vreemdelingenwet en die van de Europese eenwording), zijn organisatorische wijzigingen doorgevoerd. De directie bestaat uit vier regio's, die elk de zaken van vreemdelingen uit een bepaald deel van het land behandelen, alsmede uit de stafafdelingen Beleids ontwikkeling en Informatie en Beheer. De regio's, die integraal verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van het vreemdelingenbeleid, bestaan uit een eenheid die alle verzoeken om toelating behandelt, een eenheid die alle beroepszaken behandelt, een eenheid voor onderzoek en uitvoering, alsmede een bedrijfsbureau, dat de logistieke en administratieve processen ten behoeve van de eenheden uitvoert. Het ministerie van Justitie zoekt t.b.v. de directie Vreemdelingenzaken voor 38 uur per week, indiensttreding zo spoedig mogelijk Functie-informatie: de medewerkers worden belast met het behandelen van de in beleidsmatig opzicht meer complexe verzoeken om herziening tegen de weigering van een aanvraag voor toelating en vertegenwoordigen in het kader hiervan in voorkomende geval len de Minister (Staatssecretaris) van Justitie ter zitting van de Adviescommissie voor Vreemdelingenzaken; tevens zijn zij belast met de resumptie van de door andere medewerkers binnen de unit behandelde herzieningszaken, inclusief de daar mee gepaard gaande begeleiding. Voorts nemen de mede werkers beslissingen over het al dan niet toestaan dat een vreemdeling de beslissing op de lopende beroepszaak in ons land mag afwachten. Wat wij vragen en bieden: opleiding op HBO-niveau (b.v.k. een van de richtingen HEAO) met een brede ervaring van minimaal 6 jaar in een functie van vergelijkbaar niveau; gedegen juridische kennis; goede contactuele eigenschappen; beschikt over het vermogen om minder ervaren medewerkers te begeleiden in hun verdere ontwikkeling op het werkterrein; het salaris van deze functie bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 6.376,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats: Rijswijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer mr K.W.H. Rooze, hoofd unit Beroep regio I, telefoon 070-3199105 Hoe reageert U? Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van het vacature nummer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe, binnen 14 dagen richten aan het ministerie van Justitie, t.a.v. het hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie, Postbus 20301 2500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil bijdragen aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. J Bij Siemens Nederland zijn circa 2600 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek Met een omzet van ruim 1 mil/ard gulden behoort het bedrijl tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern wereldwijdI besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: financiële administratie Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, alsmede haar produkten. systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Uw werkkring: Binnen Siemens opereert een groot aantal gespecialiseerde verkoop teams. De aktiviteiten van deze verkoopteams worden ondersteund door de Financiële Administratie, welke zorgdraagt voor het incas seren van openstaande vorderingen, verwerken van binnengekomen betalingen, liquiditeitenbeheer, betalen van leveranciers en verwerken van administratieve gegevens in een hoofdboekhouding, als basis voor financiële planning. Binnen de Financiële Administratie houdt de afdeling Debiteuren zich bezig met incasseren van openstaande vorderingen, beheren van afnemerskrediet en verwerken van binnenkomende betalingen. De debiteurenbeheerder zal zich met name bezighouden met het incas seren van deze openstaande vorderingen en het beheren van een deel van de totale debiteurenportefeuille Wij vragen: - tenminste MEAO-BA, dan wel een vergelijkbare administratieve achter grond; - uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een combinatie van doorzettingsvermogen en tact, als basis voor succesvol functioneren; - ervaring in het incassowerk strekt tot aanbeveling; - leeftijd tot 30 jaar. Van de betrokken medewerker wordt verlangd als representant van Siemens Nederland N.V. op te kunnen treden. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van nr. I 740/01 richten aan de heer A. P. Kruse van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26. Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag Hart Trim Vereniging Leiderdorp zoekt ter begeleiding van ex-hartpatiënten bij trimactiviteiten tijdens ochtend- of middaguren in sportzaal St. Elisabeth Ziekenhuis, Leiderdorp. Het trimmen staat o.l.v. een fysiotherapeut(e). Er is niets te koop in de >vereld. of 't komt in de krant. Het Ministerie van Economische Zaken heeft als belangrijkste doelstelling het stimuleren van economische groei. Op het kernministerie in Den Haag werken daaraan zo'n 1400 mensen. Centrale thema's zijn: het macro-economisch beleid, het beleid voor industrie en dien sten, de zorg voor de energievoorziening, het klimaat voor het midden- en kleinbe drijf en de bevordering van een vrije internationale handel. Groeiende interna tionale samenwerking in het zicht van 1992 en technologische ontwikkelingen geven een extra dimensie aan het werken bij EZ. Omdat EZ opereert op het raakvlak van bedrijfsleven en overheid is de stijl van werken flexibel en slagvaardig. Zal de kwaliteit van de personeels- en salarisadministratie u een zorg zijn? De afdeling Personeels- en Salaris administratie, onderdeel van de directie Personeel, Organisatie en Informatie, verleent ondersteuning ten behoeve van de ongeveer 6.000 medewerk(st)ers van het ministerie. Een groep met veel jonge mensen. Als rechterhand voor het hoofd van de afdeling zoeken wij een stafmedewerk(st)er op HBO-niveau die mede de kwaliteitseisen voor de personeels- en salarisadministratie for muleert, beheert en in overleg bijstelt. Een contactrijke functie. Zo voert u over leg met overige POI-afdelingen, de Accountantsdienst, directie Financiën e.d. en begeleidt u medewerkers op het gebied van bijvoorbeeld registratie, distributie en archivering. U houdt de vinger aan de pols voor wat betreft de voortgang van de dagelijkse werkzaamheden van de hele afdeling. Bij bijzondere werkzaamheden stelt u een plan van aanpak op, waarbij u als voorzitter, secretaris of lid in werk groepen participeert. Soms vertegen woordigt u de afdeling in (interdeparte mentaal overleg. Wij vragen en bieden Om in aanmerking te komen voor deze aantrekkelijke functie dient u te beschik ken over een opleiding op HBO-niveau, relevante ervaring, financieel inzicht, zeer goede contactuele eigenschappen en een grote flexibiliteit. U bent een echte duizendpoot en kunt op verschillende niveaus goed met mensen omgaan. Daartegenover staat een afwisselende baan, met een salaris van maximaal 4.891,- bruto per maand. Uw standplaats is Den Haag. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.M. Luis, hoofd Personeels- en Salaris administratie, telefoon (070) 379 74 31. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, graag binnen 14 dagen, richten aan het Ministerie van Economische Zaken, t.a.v. mevrouw M. Oldendorp, Prinses Beatrixlaan 7, 2595 AK Den Haag. Het ministerie wil meer vrouwen en leden van etnische en culturele minderheden in dienst nemen. Bij de selectie krijgen kandidaten uit deze groepen bij gebleken geschiktheid dan ook nadrukkelijk voorrang. Ministerie van Economische Zaken vraagt t.b.v. de hoofdafdeling beleidsontwikkeling en beleidsinformatie van de directie Delinquentenzorg Jeugdinrichtingen een Het ministerie van Justitie vervult een belangrijke rol in de hand having van de rechtsorde van ons land. Van het ministerie maak deel uit het Directoraat-Generaal Jeugdbescherming en Delinquentenzorg. Hieronder ressorteren de directie Delinquentenzorg Jeugdinrichtingen en de directie Jeugd bescherming Reclassering. Binnen de hoofdafdeling beleids ontwikkeling en beleidsinformatie van de directie Delinquenten zorg Jeugdinrichtingen vaceert de functie van administratief medewerker/secretaresse. Functie-informatie: verricht secretariaatswerkzaamheden voor de hoofdafdeling; ordent en beheert werkdossiers; draagt bij aan de instandhouding van geautomatiseerde gegevensverzamelingen; typt nota's, brieven en rapporten; verricht overige administratieve werkzaamheden. Gevraagd: MBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld MEAO; ervaring met personal computers in het algemeen en WP in het bijzonder. Wij bieden: het salaris van deze functie is. afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 2.154,- en maximaal f 3.071.- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Standplaats: 's-Gravenhage. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze publicatie richten aan het hoofd van de hoofdafdeling personeel Ministerie, kamer L 221Postbus 20301 2500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil bijdragen aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. VASTE WAARDEN NEDERLAND (VWN) N.V. K.c n Vaste Waarden Nederland (VWN) N.V. is een beleggingsmaatschappij. VWN bele 7 Nederland in kleinschalig en middelgroot commercieel onroerend goed In (kantoren, winkels en bedrijfsruimten) en is genoteerd op de officiële Markt van fin Amsterdamse Effectenbeurs. -hei Bij VWN zijn 11 personen werkzaam. Ten behoeve van de afdeling administratoiu zoeken wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een fen ADMINISTRATIEF MEDEWERKER i°' bie De administratie wordt verhoogd door het hoofd van de administratie, het k0 plaatsvervangend hoofd en een administratief medewerker. Na een inwerkperioflapi verwachten wij dat de medewerker zelfstandig zal kunnen werken. Een enthousiaste werkinstelling en een positieve collegiale houding zijn gewenst. Functie-inhoud: controle, coderen en verwerken boekingsbescheiden betalingen factureren huurincasso Functie-eisen: diploma Mavo/Havo aangevuld met het praktijkdiploma boekhouden [)e diploma MEAO bekendheid met een geautomatiseerde administratie enige jaren werkervaring Leeftijdsindicatie: 21-26 jaar. De Brink Groep adviseert de bouwbranche op het gebied van bouwkosten, projectmanagement, J onderhoud, facility management en automatisering. I Het bedrijf ontwikkelt daarnaast specifieke software voor de bouw. Onze organisatie heeft ruim 250 medewerkers, die BRINK GROEP werkzaam zijn in vestigingen in Leidschendam, Amsterdam, Eindhoven, Tiel en Zwolle. De divisie Facility Management en Onderhoud geeft specialistische adviezei op het gebied van consultancy, visualisatie, bouwkunde, onderhoud en huisvestingsmanagement. De sector Onderhoud wordt gevormd door een klein, maar snel groeiend team binnen deze divisie. Grote inzet en enthousiasme van onze medewerkers voor hun werk maakt het mogelijk d wij binnen de sector Onderhoud verdere groei kunnen realiseren. Voor onzi vestigingen in Leidschendam en Eindhoven zijn wij op zoek naar een BOUWKUNDIG INSPECTEUR (m/v) U heeft ruime ervaring met het verrichten van inspectiewerkzaamheden en he opstellen van inspectierapporten. U bent bekend met het geautomatiseerd maken van (meerjaren)onderhoudsplanningen en begrotingen voor bouwkundig onderhoud. Het verstrekken van onderhoudsadviezen voor nieuwbouw- en renovatieprojecten behoort eveneens tot uw werkervaring Wij appreciëren initiatieven op grond van uw ervaring en een bijdrage aan dl verbetering van onze produkten en diensten. U heeft goede contactuele eigenschappen, tact, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en leidinggevende kwaliteiten. Wij vragen van onze nieuwe medewerker een MBO/HBO-niveau verkregen door een technische opleiding dan wel ervaring. Kennis van bouwkosten en of technische installaties is daarbij een voordeel. Tevens zoeken wij binnen de sector Onderhoud een ASSISTENT BOUWKUNDIG ONDERHOUD (m/v) Onder leiding van een bouwkundig inspecteur zult u inspectiewerkzaamheden verrichten en (meerjaren)onderhoudsplanningen en -begrotingen m.b.v. geautomatiseerde gegevensverwerking opstellen. He nauwkeurig opstellen van materiaalstaten, verrichten van opmetingen, bepalen van hoeveelheden en eventueel voorkomende tekenwerkzaamheden behoren tot uw dagelijkse activiteiten. Wij denken daarbij aan een jonge medewerker, geboren na 1960, die een technische opleiding heeft gevolgd gericht op de bouw. Ervaring is daarbij voor ons geen vereiste, maar wel belangstelling voor het vakgebied van hel bouwkundig onderhoud en automatisering. Bij belangstelling voor bovengenoemde vacatures ontvangen wij graag uw sollicitatie met uitgebreid CV binnen 14 dagen, geadresseerd aan: Brink Facility Management BV T.a.v. ir. B. A. M. Drion Postbus 177, 2260 AD Leidschendam. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer O. G. Ooijevaar, Brink Onderhoudsplanning BV Leidschendam. Telefoonnummer 070-3209214. do

Leidse Courant | 1991 | | pagina 26