NMBBANK HOOFD KWALITEITSCONTROLE (M/V) C .<5 m MTS-er werktuigbouw m/v BOEKHOUDER (M/V) ADMINISTRATEUR M/V U kunt uw carrière als account manager starten op elk gewenst niveau 1 PAGINA 10 LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 FEBRUARI lp Rijk Zwaan is een vooraanstaand, zelfstandig Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in veredeling, produktie en verkoop van groentezaden. Ons bedrijf heeft vestigingen in verschil lende Europese landen, is sterk op innovatie gericht en stelt hoge eisen aan haar q. mm, JXklAAAi produkten. Rijk Zwaan telt 270 medewerk(st)ers, waarvan 100 in het buitenland. KIJlV WAAN In verband met vertrek van één van onze medewerksters zijn wij op zoek naar een VOORNAAMSTE TAKEN Het op het juiste moment laten testen van de partijen in onderling overleg met de assistent manager kwaliteitscontrole op zuiverheid, duizendkorrelgewicht, kiemkracht, planttype en ziekte op zaden zowel via laboratoriummethodes als op prak tijkschaal. Het ontwikkelen van nieuwe proefmethoden. Het doen van personeels- en investeringsvoorstellen op basis van korte termijnplannen alsmede voor de middellange termijn op basis van het geformuleerde beleid. De functionaris geeft leiding aan de medewerk(st)ers die onder hem/haar ressorteren en zorgt er daarbij voor dat er een goede motivatie en teamgeest heerst. VOORNAAMSTE FUNCTIE-EISEN Opleiding op tenminste middelbaar niveau, bij voor keur laboratorium- of tuinbouwopleiding. Goed kunnen werken in teamverband. Praktische instelling. Rijk Zwaan stelt hoge eisen aan de vakbekwaamheid en motivatie van haar medewerk(st)ers en stelt daar veel tegen over, met name een motiverend beleid dat zich laat kenmerken door goede intermenselijke verhoudingen in een modern, groeiend bedrijf dat een centrale positie inneemt in de tuinbouw. Verder bieden wij onder andere goede persoonlijke perspectieven en dito arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over de functie en ons bedrijf kunt u contact opnemen met de heer H. van Lenteren, telefoon nummer 01745-13941. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u sturen aan Rijk Zwaan Zaadteelt en Zaad- handel B.V., ter attentie van de heer H. J. Duijvelshoff, Postbus 40, 2678 ZG De Lier. 1 Ons boekhoudkundig team, bestaande uit 7 deskundige medewerk(st)ers, is op 1 zoek naar een nieuwe collega die de crediteurenadministratie komt versterken. Per maand worden er zo'n 1000facturen verwerkt. Wat moet er gebeuren Controleren en paraferen van inkomende facturen, onkostendeclaraties e.d. op volledigheid, juistheid en op tekening door tekeningsbevoegden. Afhandelen van facturen bij kritiek betalingstijdstip. Afstemmen van rekening couranten met buitenlandse verwanten. Opstellen van memo's en journaalposten op basis van foutief ingebrachte facturen. Behandelen van vaste voorschotten. Opstellen van een specificatie naar fundflowcode. Wij vragen van de nieuwe collega.- - een ME.A.O.-diploma, aangevuld met P.D. ofM.B.A. - ervaring binnen een financiële administratie - kennis van en ervaring met het gebruik van p.c.'s, met name spreadsheet programma's - enige kennis van de Duitse en Engelse taal - leeftijd: tot ca. 30 jaar. Naast een goed salaris bieden wij een drukke, maar interessante baan, binnen i een gezellige afdeling. Wilt u onze nieuwe collega worden? Schrijf dan een sollicitatiebrief met c.v. naar-, I Sigarettenfabriek Ed. Laurens B.V. t.a.v. mevr. Drs. C.H. Nijenhuis Postbus 16017, 2500 BA DEN HAAG tel. 070-3495726. Ed. Laurens B.V is, met een marktaandeel van bijna 17%, in Nederland een grote fabrikant in de sigarettenindustrie Pijlers van het merkenpakket vormen marktleider Caballero, Tivoli, Golden Fiction alsmede exclusieve merken als Cartier en Paco Rabanne. Moderne marketing- en ver kooptechnieken ondersteunen het op lange termijn gerichte merkenbeleid. Snelle machines zorgen voor een vlot verloop van het pro- duktieproces Kwaliteit staat hoog in het vaandel geschreven. Ed. Laurens B.V. is een grote onderneming met 330 mede werkers, die een grote betrokkenheid tot het bedrijf hebben. 0uys is een vooraanstaande onderneming, gespeciali seerd in de import en verkoop van apparatuur voor post en computer-outputverwerking. Op dit gebied heeft Ruys, mede dankzij een programma van kwalitatief hoog waardige produkten en de inzet van circa 100 medewerk- (st)ers, een belangrijk marktaandeel. Ruys is gevestigd in Den Haag en is onderdeel van de Kramers en Ruys Groep. Onze technische binnendienst willen wij uitbreiden met een die zich zal bezighouden met het afleverings-gereedmaken van postverwerkende apparatuur en het verlenen van assis tentie aan medewerkers van onze landelijke technische buitendienst. Naast de genoemde MTS-wtb opleiding, hebt u kennis van en ervaring met electronica (bij voorkeur microprocessorsys temen). Beschikt u verder over goede contactuele capacitei ten, dan bent u wellicht de nieuwe collega die wij zoeken. Wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met ons Hoofd Technische Dienst, de heer J.C.M. Copier, telefoon 070-388 92 62. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, de heer R H. Karssemeijer. RUYS HANDELSVERENIGING B.V., Leeghwaterplein 3, 2521 CT Den Haag. Telefoon 070 - 388 92 62 TRN-GROEP/TOUCHE ROSS NEDERLAND Voor een van onze internationale relaties, een onderneming in de petro-chemische industrie zoeken wij een: administrateur/office manager m/v Het dienstverband dat zo spoedig mogelijk doch uiterlijk medio maart 1991 wordt aangegaan, is vooralsnog tijdelijk. De mogelijkheid bestaat dat dit na verloop van tijd wordt omgezet in een vast dienstverband. Ook zij die op PART-TIME basis gedurende de middaguren willen werken worden uitgenodigd te solliciteren. De functie: - u werkt in grote mate zelfstandig - u rapporteert rechtstreeks aan de general manager - u onderhoudt externe contacten De werkzaamheden bestaan onder meer uit: - het bijhouden van de boekhouding - het verzorgen van de salarisadministratie - het opstellen van budgetten, cash-flow overzichten en andere periodieke rapportage - het samenstellen van de jaarrekening - het verzorgen van aangiften en publicatiestukken De beloning is in overeenstemming met de aard en de zwaarte van de functie. Verdere uitbreiding en doorgroei behoren tot de mogelijkheden. Voor deze functie wordt gevraagd: - een (nagenoeg) voltooide opleiding SPD-2 of daarmee gelijk te stellen opleiding - een aantal jaren ervaring met soortgelijke werkzaamheden - kennis van en ervaring met administratieve software (bij voorkeur ook met Lotus 1 -2-3) - beheersing in woord en geschrift van de Engelse taal - goede communicatieve eigenschappen - bereidheid tot het verrichten van overwerk in voorkomende gevallen Reflectanten dienen zo mogelijk in de week van 18 tot 22 februari a.s. beschikbaar te zijn voor een mondeling sollicitatiegesprek met onze opdrachtgever. Uw sollicitatie, bij voorkeur in de Engelse taal, kunt u richten aan TRN-Groep, ter attentie van mevr. H. Elsborg, postbus 90721, 2509 LS Den Haag. Voor nadere informatie kunt u ook bellen, tel. 070-3264701 Babbage Europe Boole Babbage Europe is een dochteronderneming van Boole Babbage Inc. in Amenka. Boole Babbage is toonaangevend in het ontwikkelendistribueren en onderhouden van software produkten voor grote automatiseringssystemen. Voor onze boekhouding zoeken wij een De werkzaamheden omvatten onder meer het volgende: - verzorgen van de totale Nederlandse boekhouding - verzorgen van de Contract Administratie voor Europa - opmaken van diverse rapporten voor hoofdkantoor en leveranciers - diverse internationale contacten Functie eisen: - diploma HEAO-BE of vergelijkbaar niveau - beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - ervaring met geautomatiseerde boekhoudprogramma's en Lotus 123 Wij bieden een aantrekkelijk salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 22 februari a.s. gericht te worden aan Boole Babbage Nederland B.VLaan 20, 2512 GN Den Haag, t.a.v. mevrouw L. H. Rienksma-Meyer. BRINK GROEP De Brink Groep adviseert de bouwbranche op het gebied van bouwkosten, projectmanagement, onderhoud, facility management en automatisering. Het bedrijf ontwikkelt daarnaast specifieke software voor de bouw. Op secure wijze moeten gegevens met betrekking tot grootboek (debiteuren, crediteuren en projecten) worden verzameld, gesorteerd, gecodeerd en verwerkt. Daarbij hoort tevens de debiteuren-/projectbewaking. Een administrateur heeft een opleiding MEAO/BA, kennisniveau SPD/I en operationele ervaring met financiële software-pakketten. Verlangd wordt een minimale ervaring van vijf jaar in een administratieve functie. Na een inwerkperiode dient de locale administratie zelfstandig te worden gevoerd. Er kan worden gerekend op goede arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden voor iemand met capaciteit en ambities. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae kunt u zenden aan: Brink Facility Management BV T.a.v. de heer ir. B. Drion, directeur Postbus 177, 2260 AD Leidschendam Y (DTF afdelini INN0VAM is het nieuwe innova tie- en onderwijscentrum voor de motorvoertuigen- en tweewieler- branche. Wij houden ons bezig met het bevorderen van de kennis en vakbekwaamheid van onder nemers en werknemers in deze branche. Daartoe ontwikkelen en geven wij cursussen en opleidin gen op goed bereikbare lokaties in Nederland. De bijbehorende examens worden door ons afgenomen op basis van een branche-erkend certificatensys- teem. Wij zorgen onder meer voor opleidingen in het leerlingenwezen, APK-certificatie en vestigingsdiploma's. INN0VAM is momenteel geves tigd in Voorschoten, maar zal in de loop van 1992 een nieuw pand in Nieuwegein betrekken. Desktop publishing (DTP) medewerker (m/v) afdeling Ontwikkeling Leermiddelen De afdeling. De afdeling Ontwikkeling Leermiddelen is verantwoordelijk voor het leermiddelenpakket dat, als gevolg van technologische en onderwijskundige ontwikkelingen, regelmatig moet worden aangepast en uitgebreid. Daarbij wordt gebruik gemaakt van een Rank Xerox DTP- netwerk De taakinhoud. Als DTP medewerk(st)er zult u worden ingezet bij de vormgeving van publicaties, boekenpagina's, syllabi, schriftelijke cursussen en andere uitgaven. De functie-eisen. U beschikt over ervaring met DTP-apparatuur, bij voorkeur met het Rank Xerox-systeem. Naast een grafische opleiding en/of ervaring in vormgeving van publikaties, is een zeer goede kennis van de Neder landse taal noodzakelijk U heeft technische feeling en belangstelling voor automatisering. Voorts bent u bereid om training/instructie te volgen, heeft u een flexibele werkinstelling en u bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. De perspectieven. Afwisseling en verantwoordelijkheid zijn troef bij deze functie INNOVAM biedt u bovendien een grote mate van zelfstandigheid en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden De reactie. Voor nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer R. Metman, hoofd afdeling Personeel en Organisatie of met de heer T.J. Mink, hoofd afdeling Ontwikkeling Leermiddelen, telefoon (071)61 41 41. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken zenden aan INNOVAM, afdeling Personeel en Organisatie. Postbus 399, 2250 AJ Voorschoten INNOVATIE- EN ONDERWIJSCENTRUM MOTORVOERTUIGEN- EN TWEEWIELERBRANCHE Rouboslaan 30,2252 TR Voorscholen telefoon 071 - 61 41 41, telefax 071 - 61 94 43 't Draait om kennis De NMB Bank is een onderdeel van de NMB Postbank Groep. Het is een groep van banken en onder nemingen op het gebied van financiële dienstverlening die zich richt op verschillende marktsegmenten, nationaal en internationaal. De combinatie biedt een volledig pakket financiële produkten en diensten voor particuliere relaties èn voor bedrijven. Bij onze kantoren in Leiden en Wassenaar breidt de zakelijke dienstverlening, geënt op het 'mee- denkconcept', zich meer en meer uit. Deze intensieve vorm van relatiebegeleiding vraagt natuurlijk wel om meer medewerk(st)ers. Afhankelijk van uw kennis en ervaring kunt u op verschillende niveaus beginnen. Wij zeggen nadrukkelijk beginnen, want de mogelijk heid om door te groeien is steeds aanwezig en wordt door ons ook sterk gestimuleerd. De essentie van de functie van account manager is het acquireren. beheren en adviseren van (potentiële) zakelijke relaties. Waarbij het met name gaat om relaties uit het midden- en kleinbedrijf en de industriële sector. Branchekennis, kennis van bank- produkten gecombineerd met het vermogen om waar nodig een heldere analyse van de financieringsbehoefte NMB POSTBANK GROEPüt) van de cliënt te maken, maakt u tot een volwaardig gesprekspartner. Afhankelijk van uw opleiding, kennis en bankervaring krijgt u relaties toegewezen en beschikt u over de voor uw functioneren noodzakelijke bevoegd heden. Waarbij wij u overigens graag zo snel mogelijk veel eigen verantwoordelijkheid geven. Na een opleiding op HBO-niveau, heeft u al enige jaren werkervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Daardoor kent u de diensten en produkten voor de zakelijke markt en herkent u de juridische, fiscale en bedrijfseconomische elementen die u op juiste wijze moet gaan inschatten en toepassen. Voldoet u slechts gedeel telijk aan deze functie-eisen dan nodigen wij u toch uit te reageren. Mede door middel van opleidingsprogramma's, management development en zelfstudies kunt u naar deze functie toegroeien. U bent niet ouder dan circa 30 jaar. De NMB biedt u een goed salaris, een premievrij pensioen, een winstdeling, een 13e maand en gunstige financieringsregelingen. Trekt het u aan uw eigen carrièregroei te koppe len aan de uitbreiding van onze zakelijke dienstver lening, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te sturen naar de NMB Postbank, afdeling Personeels zaken en Opleidingen, t.a.v. de heer H.M. van der Kleij, Postbus 10, 2300 AA Leiden. Wilt u eerst meer informatie dan kunt u contact opnemen met de heer P.G. Bossers, hoofd Zakelijke Relaties Leiden, telefoon 071 - 255 535 of de heer E.J. Kruis, hoofd Zakelijke Relaties Wassenaar, telefoon 01751 - 50120.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 10