OTIS O Bedrijfsleider Serveersters m/v Managementtaak doedijns ENERGIEKE ASSISTENT-ACCOUNTANT (m/v) MBA/MEAO-NIVEAU Chef monteur service m/v SIEMENS part-time of als oproepkracht ALDI beveiligingsbeambte (m/v) Tweede Kamer der Staten-Generaal groepsleider m/v, voor 40 uur per week ENBO BALIEVERKOPER/ PLV. CHEF MAGAZIJN M/V ZATERDAG 22 DECEMBER 1990 LEIDSE COURANT PAGINA Accountantskantoor Stolp bestaat ruim 50 jaar en heeft twee vestigingen met circa 25 medewerkers. Wij zijn werkzaam als accountant-administratieconsulent en federatie- belastingadviseur. In de loop der jaren hebben wij met name in het midden- en kleinbedrijf een veelzijdige klientenkring opgebouwd. Niet alleen in Leiden en Roelof arendsveen, maar ook ver daarbuiten wordt van onze dienst gebruik gemaakt. Ons werkterrein beperkt zich niet tot een bepaalde marktsector. Integendeel, het is ons streven als een all-round accountantskantoor te funktioneren. Zo zijn wij aktief voor zowel grote als kleine bedrijven, stichtingen, semi-overheidsinstellingen, particulieren etc. Op korte termijn hebben wij plaats voor een U gaat in teamverband financiële administraties bijhouden, zelfstandig jaarstukken opstellen, kontrolewerkzaamheden verrichten, belastingaangiften verzorgen en kliënten begeleiden op administratief gebied. Naast ervaring in eenzelfde funktie beschikt u over goede kontaktuele eigenschappen. U bent bereid uw vakkennis door studie verder uit te breiden. Wij bieden een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De mogelijkheid om door te groeien in de organisatie is na gebleken geschiktheid duidelijk aanwezig. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding en ervaring kunt u richten aan Accountantskantoor Stolp. Postbus 116, 2300 AC Leiden. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren kontakt opnemen met de heren C. P. Paauw of L. Th. J. Rodewijk (telefoon 071-122741) ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP Accountants-Administratieconsulenten en Federatiebelastingadviseurs Leiden- Roelofarendsveen in samenwerking met de Walgemoed-Groep. Nederlandse Federatie voor Kunststoffen De Nederlandse Federatie voor Kunststoffen (NFK) is de branche organisatie voor de kunststofproducerende, -verwerkende en -inzamelende/herverwerkende industrie. Ook leveranciers van machines en hulpapparatuur zijn aangesloten bij de Federatie. De NFK behartigt de belangen van haar circa 300 leden. Zij bevordert het op verantwoorde wijze gebruiken en toepassen van kunststof produkten De Federatie stimuleert opleidingen voor de kunststofindustrie, verzorgt publieksvoorlichting en geeft informatie over technologie, marktontwikkelingen, wetgeving, enz. Milieu-aspecten staan centraal in het beleid. Wij zoeken op korte termijn een full-time SECRETARESSE/ASSISTENTE v/m die samen met een collega op een van onze secretariaten aan de volgende taken inhoud geeft - verzorgen van correspondentie, notulen en verslagen - bijhouden van de agenda's - voorbereiden en organiseren van vergaderingen, handelscon tactbijeenkomsten en symposia; uitvoeren-van de hieruit voort vloeiende werkzaamheden - bijhouden van het 'eigen' archief - eenvoudige administratieve werkzaamheden Functie-eisen: - Havo-opleiding, bij voorkeur aangevuld met MEAO-secretariaat - goede beheersing van WP 4.2 - enkele jaren ervaring met soortgelijke werkzaamheden - zelfstandig, systematisch, accuraat en in teamverband kunnen werken Wij bieden: - een gezellige en collegiale werksfeer - een salaris afgestemd op het belang van de functie - reiskosten-vergoeding - 7'/?% vakantietoeslag (wett. beperkingen voorbehouden) - 25 vakantiedagen en 7 (collectieve) ATV dagen - goede pensioenvoorzieningen Het kantoor van de NFK wordt eind november 1991 verplaatst van Woerden naar Leidschendam. Alleen kandidaten die bereid zijn tot aan de verhuisdatum in Woerden te werken en vervolgens meegaan naar Leidschendam verzoeken wij te reageren. Sollicitatieprocedure: Geschikte kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek dat op 14 of 15 januari 1991 wordt gehouden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J.C. de Ridder, directeur van het bureau. Adres: Nederlandse Federatie voor Kunststoffen, Postbus 344, 3440 AH Woerden. Vermeld u op de envelop 'sollicitatie'. Otis is de grootste leverancier ter wereld van liften, roltrappen en rolpaden. Het hoofdkantoor in Nederland is gevestigd in Amsterdam, met vestigingen in Rot terdam, Waalre, Groningen en Amsterdam. De circa 600 medewerkers in Nederland werken hard en gemotiveerd om onze vooraanstaande positie waar te maken. Kwaliteit in techniek, commercie en service vormt de hoeksteen van ons beleid. Voor ons vestigingskantoor Amsterdam zoeken wij een MTS-er met leidinggevende ervaring Als chefmonteur van onze servicegroep in de regio Amsterdam overlegt u frequent met onze klanten, verzorgt u de inzet en planning van de werkzaam heden van circa 12 monteurs en geeft u hen technische ondersteuning. Het geven van training-on-the-job is tevens een belangrijk onderdeel van uw taken pakket. U motiveert, stimuleert en draagt zorg voor een hecht en efficiënt opererend team. Het rayon van de vestiging Amsterdam omvat de provincie Noord-Holland, Utrecht en een gedeelte van Gelderland. Wij vragen van u een opleiding op MTS-niveau, aangevuld met aantoonbare ervaring in een leidinggevende functie. Ervaring op lifttechnisch gebied is een pré. Daarnaast beschikt u over een uitgesproken klantvriendelijke instelling en goede communicatieve vaardigheden. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar en u woont in het gebied Amsterdam-Leiden-Den Haag. I LIFTEN - ROLTRAPPEN -SERVICE Bij Siemens Nederland zijn circa 2300 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: restauratieve diensten Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, als mede haar produkten, systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Naast de gedecentraliseerde verkoop- en bedrijfsafdelingen bestaat de stafafdeling Centrale Diensten, waaronder de Restauratieve Diensten ressorteren. De Restauratieve Diensten zijn verantwoordelijk voor de res tauratieve ondersteuning van diverse activiteiten van de organisatie. Uw werkkring: In ons hoofdkantoor te Den Haag resp. ons Bedrijvencentrum te Zoe- termeer is behoefte aan serveersters (m/v), die zullen worden ingezet voor diverse horecataken in de bedrijfsrestaurants. De medewerk- (st)ers zullen worden belast met voorbereidende en uitvoerende taken m.b.t. koffieronden, kassa, lunchuitgifte en serveren van lunches. Daar naast zijn zij belast met het schoonhouden van materialen en ruimtes van het bedrijfsrestaurant. Er is behoefte aan een drietal part-time (50%) krachten, met volgens rooster wisselende werktijden. Voorts zoeken wij enige oproepkrachten voor bovengenoemde werkzaam heden, in geval van piekbelasting, ziekte of verlof van bestaande mede werksters. Wij vragen: - opleiding op KMBO-niveau; - afgeronde serveersteropleiding; - bereidheid tot langere werktijden bij speciale evenementen; - ervaring in soortgelijk werk (catering en/of horeca) geldt als een pre; - leeftijd tussen 18 en 30 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van I 720/02 richten aan de heer A.P. Kruse van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. CWDZiXCSDSTr1 Aldi is een van de meest vooraanstaande supermarkt organisaties in Nederland sinds 1972 met nu rond 250 winkel vestigingen. Verder in o.a. Duitsland, België, Denemarken, Frankrijk. Internationaal gezien een der grootste detailhandels ondernemingen. Geconcentreerd op perfecte organisatie en effectiviteit. Betrouwbare partner van de verstandig consument. Kracht en groei van de onderneming berusten op duidelijke funkties en bevoegdheden met zo'n groot mogelijke zelfstan digheid en ruimte voor eigen initiatieven. Daarom zijn kwalificatie en ontwikkeling van het Management van het grootste belang voor het succes van onze onderneming. Wij zoeken voor een veelomvattende verantwoordelijk en resultaat-georiënteerde managers m/v voor de zelfstandige leiding van een verkoopdistrikt met meerdere supermarkten. Deze taak omvat o.a. beslissingen over aanstelling en inzet van de medewerkers, planning, organisatie en toezicht op de gang van zaken. U heeft een hogere opleiding, bijv. in de bedrijfseconomie. Praktische ervaring in de detailhandel is wenselijk maar niet noodzakelijk. Vakkennis zult u tijdens de uitgebreide inwerkperiode verwerven. De juiste kandidaat (m/v) wacht een goede honorering, boven dien een neutrale auto van de zaak, die ook privé - in Nederland - gebruikt kan worden. Het bedrijf kent een sfeer van openheid en dynamiek. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Wij vragen u uw handgeschreven sollicitatiebrief, voorzien van volledige curriculum vitae, te zenden naar: Aldi Zaandam b.v. Postbus 1504, 1500 AM Zaandam Uw sollicitatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Bij de Beveiligingsdienst van de Tweede Kamer is plaats voor een die zal worden belast met de uitvoering van de toegangscontrole, telefonisch aandienen en verwijzen van bezoekers, een en ander met een grote mate van dienstbetoon; voorts met behulp van elektronische apparatuur bewaken en beveiligen van de gebouwen, ondermeer door contröleronden. Vereist: Basisdiploma Beveiliging, dan wel gelijkwaardige opleiding of de bereidheid tot het behalen hiervan. Bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. EHBO-diploma of bereid tot het behalen hiervan. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 2.826,- bruto per maand met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd (schaal 4 BBRA 1984), vermeerderd met een procentuele toeslag voor het verrichten van onregelmatige diensten. De Tweede Kamer der Staten-Generaal wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties graag binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, Binnenhof 1A, 2513 AA Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 90/52-SP. i:f stichting dagverblijven geestelijk gehandicapten viest zuid-holland vlietweg 12 postbus 49 2670 AA naaldwijk telefoon 01740-20201" De Stichting Dagverblijven Geestelijk Gehandicapten West Zuid-Holland is een regionale stichting die in het westen van Zuid-Holland 14 dagverblijven voor kinderen en volwassenen beheert. In het dagverblijf voor ouderen "Woutershof te Alphen a/d Rijn komt per 6 maart 1991 de funktie vakant van (vakaturenr. 11009) Woutershof biedt aan 65 volwassenen met een verstandelijke handicap dagopvang op 2 lokaties in Alphen a/d Rijn. Deze dagopvang komt tot uiting door een programma aan te bieden, waarbij uit wordt gegaan van de individuele mogelijk heden van de deelnemers. Dit programma wordt deels uitgevoerd in de leefgroep en deels in keuzeaktiviteitengroepen. De taak van de nieuwe medewerker is naast het begeleiden en verzorgen van de deelnemers inhoud te geven aan de aktiviteiten, dit in samenwerking met collega's (groeps- en aktiviteitenleiding). Wij verwachten van de kandidaten dat zij beschikken over een diploma H.A.V.O., M.A.V.O., M.H.N.O., kinderbescherming A of gelijkwaardige opleiding. Informatie wordt u vanaf 2 januari 1991 gaarne verstrekt door het adjunct-hoofd mevrouw I. Minjon, tel. 01720-94707. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Volledige schriftelijke sollicitatie met uitvoerige beschrijving van hobbies en vrijetijdsbesteding, binnen 15 dagen, met vermelding van vakaturenummer, opleiding en ervaring te richten aan de direktie van de Stichting, postbus 49, 2670 AA Naaldwijk. De B.V. Eerste Nederlandse Bulk Overslag exploiteert een moderne vloot van poeder-overslag installaties. Met deze pompboten en pompauto's worden schepen gelost in binnen- en buitenland. i Wij komen graag in kontakt met kandidaten voor de functie van: De functie: U onderhoudt kontakten met klanten en prospects in binnen- en buitenland; u onderhandelt over prijzen en voorwaarden U geeft leiding aan ca. 30 medewerkers. Uw profiel: U heeft een MBO/HBO-niveau, een goede spreekvaardigheid in Engels en Duits en u bent een uitgesproken organisator. U heeft bij voorkeur ervaring met scheepvaart, vervoer en expeditie. U heeft affiniteit met techniek en natuurlijk beschikt u ook over enige administratieve vaardigheden. Ons aanbod: Een afwisselende baan in een dynamisch bedrijf, waarin u zeer zelfstandig uw commerciële kwaliteiten kunt ontplooien. Vanzelfsprekend bieden wij u een uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een auto van dej zaak. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw schriftelijke reaktie met c.v. ter attentie van de direktie. B.V. ENBO Postbus 2 2396 ZG Koudekerk a/d Rijn telefoon: 01714 - 13600 De Doedijns Groep is aktief in de wereld van de aandrijftechniek, zowel op het gebied van verkoop als fabricage. Het moderne magazi|n in Riiswijk biedt plaats aan een assortiment van ca. 40.000 artikelen Naast opslag en distributie heeft dit magazijn ook een belangrijke verkoopfunctie, ten behoeve waarvan een verkoopbalie en een ontvangstruimte zijn ingericht. Voor verdere invulling en uitbouw van deze functie De baan: Binnen de afdeling logistiek bent u verantwoorde lijk voor het functioneren en de uitbouw van de balieverkoop. U ontvangt de klanten en verleent hen de service die zij van Doedi|ns verwachten. U zult nauw samenwerken met de chef magazijn en hem vervangen wanneer dat nodig is. Ook na een gedegen inwerkperiode, waarin u onder rheer de noodzakelijke produktkennis zult opdoen, blijft het mogelijk om terug te vallen op collega's van de verschillende verkoopafdelingen. Wij vragen: Een opleiding op MTS-niveau Een commerciële en servicegerichte instelling Feeling voor administratieve procedures Een stressbestendige, flexibele persoonlijkheid Eventuele ervaring in de verkoop van technische componenten, bij voorkeur in de wereld van de aandrijftechniek. Wij bieden: Een baan met uitdaging en toekomstmogelijk heden bij een toonaangevend en gerespecteerd bedri|f Een prettige werksfeer Een goed salaris 8% vakantietoeslag Een 13e maand. Als de baan en het bedrijf u aan trekkelijk lijken, dan kunt u een schriftelijke sollicitatie richten aan de heer C D Korthuis. Voor meer informatie kunt u bellen met 070-3401600 doedijns industriële- en handelsonderneming b.v postbus 743, 2280 AS rijswijk (zh) polakweg 6, 2288 GE rijswijk (zh) tel 070 - 3401600, fax 070-3401602

Leidse Courant | 1990 | | pagina 22