O Mama, bestaan er nog echte neushoorns? doedijns (rffc star-lift starUfl -V' 1 v* LEIDSE COURANT ZATERDAG 15 DECEMBER 1 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Directoraat-Generaal voor Algemene Beleidsaangelegenheden, Directie Arbeidsverhoudingen. De Directie Arbeidsverhoudingen (AV) behartigt het arbeidsvoorwaardenbeleid in de marktsector, respectievelijk de collectieve sector. Daarnaast behandelt zij rechtspositionele en andere specifieke vraagstukken op arbeidsverhoudingenterrein. Naast (on)gelijke behandeling van mannen en vrouwen richt zij zich ook op overige (non)discriminatie bij de arbeid. De Directie ontwikkelt tevens het externe beleid wat betreft medezeggenschap en overlegstructuren. Part-time medewerker m/v (20 uur) op MEAO-niveau met interesse voor arbeidsrecht Functie-informatie. Voor uw ondersteunende en beleidsvoorbereidende taken doet u literatuuronderzoek en verzorgt u documentatie. Daarbij richt u zich vooral op het arbeids(overeenkomsten)recht en de medezeggenschap. U maakt samenvattingen van rapporten, studies en adviezen van externe instanties. Ook behandelt u schriftelijke en telefonische verzoeken om informatie. In voorkomende gevallen voert u het secretariaat van de door de directie ingestelde werkgroepen. Wat wij vragen en bieden. U heeft een MEAO-diploma, dan wel een gelijkwaardig niveau verkregen door opleiding en ervaring. Gezien de bestudering van EG-documenten is een goede kennis van het Engels onmisbaar. Daarbij heeft u ervaring met tekstverwerking, waaronder WordPerfect en MS Dos. U kunt zelfstandig werken en heeft goede communicatieve vaardigheden. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 3.736,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag en op basis van een 38-urlge werkweek (schaal 7). Standplaats is Den Haag. In het personeelsbestand van het ministerie van SZW zijn etnische medelanders, vrouwen en gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan ook met name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Belangstelling? Nadere informatie kunt u inwinnen bij mevrouw M.J.W. Golshani-Bovy, telefoon 070-3334948. Uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae, kunt u richten aan het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Directoraat-Generaal voor Algemene Beleidsaangelegenheden, t.a.v. de afdeling Personeel, postbus 90805, 2509 LV Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 90/4510 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer Directoraat-Generaal Milieubeheer Directie'Intern Beleid Afdeling Milieuheffingen en Schadevergoedingen medewerker Milieuheffingen en Schadevergoedingen (v/m) De afdeling Milieuheffingen en Scha devergoedingen is belast met de uit voering van een groot aantal artikelen van het Hoofdstuk Financiële Bepalin gen van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne. Het betreft de brand stofheffingen (budget 1991: 620 mil joen), de schadevergoedingsregeling voor bedrijven en het Fonds luchtver ontreiniging. De werkzaamheden op deze terreinen leiden tot een intensief contact met het bedrijfsleven. Met in begrip van de vacature bestaat de afdeling uit tien medewerkers (veelal academici). Voorts adviseren vijf externe deskundigen (advocatuur, accountancy en procestechniek) bij bijzondere vraagstukken. Hoofdtaken van de afdeling: de toepassing van de heffingen op brandstoffen, waaronder kolen, aardgas en LPG, alsmede het onder bepaalde voorwaarden verlenen van teruggaven van betaalde heffingen; de uitvoering van de schadever goedingsregeling voor bedrijven, die een onevenredige last ondervinden ten gevolge van milieumaatregelen, die middels een vergunning zijn opgelegd; het beheer van het Fonds luchtver ontreiniging ter vergoeding van schade ten gevolge van incidentele luchtverontreiniging. Hoofdtaken van de medewerker: behandelen van aangiften en ver richten van bureaucontroles inzake milieuheffingen; werkzaamheden met betrekking tot bezwaarschriften; opstellen van beschikkingen; werkzaamheden ten behoeve van schadevergoedingen aan bedrijven en schadevergoedingen op grond van het Fonds luchtverontreiniging; zorgdragen voor het beheer en de bijstelling van de automatische ge gevensverwerking. Vereist: HEAO-opleiding dan wel een gelijk waardig werk- en denkniveau; kennis van en ervaring met auto matische gegevensverwerkingssys temen; zo mogelijk relevante werkervaring; goed kunnen werken in teamver band; accuraat en zelfstandig kunnen werken; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Een psychologische test kan deel uit maken van de selectieprocedure. Salaris: maximaal f 4.258,- per maand. Standplaats: Leidschendam, t.z.t. 's-Gravenhage. Informatie kan worden verkregen bij de heer drs. V.A.B. Zandvoort, telefoon (070) 317 47 33 of de heer drs. R.E. Weenink, telefoon (070) 317 47 34. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, bin nen 14 dagen en met vermelding van vacaturenummer MB03-087/1670, richten aan het hoofd van de onderaf deling Managementondersteuning en Loopbaanbegeleiding, Postbus 450, 2260 MB Leidschendam. VROM wil meer vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en ge handicapten in dienst nemen. Zij wor den met nadruk uitgenodigd te sollici teren en zullen de voorkeur genieten, indien zij voldoen aan de gestelde functie-eisen en/of het gestelde func tieprofiel. Kinderopvang behoort tot de moge lijkheden. VROM Bij het ministerie van VROM werken rond de 8.000 medewerkers die direct of indirect be trokken zijn bij de bewoonbaarheid en leef baarheid van ons land. Vooral het Directoraat- Generaal van de Volkshuisvesting, dat van Milieubeheer en de Rijksplanologische Dienst zijn op deze terreinen actief. De Rijksgebou wendienst is verantwoordelijk voor de huis vesting van de Rijksoverheid, terwijl het Kadaster de vastgoedinformatie in ons land beheert. Deze vijf diensten worden op be leidsniveau ondersteund dooreen aantal cen trale directies. VROM is een overheidsbedrijf met een uitgesproken zakelijke bedrijfsvoe ring. De beleidsonderdelen beschikken over een grote mate van zelfstandigheid, waarbij sturing plaatsvindt vanuit de Centrale Sector. DOEDIJNS ELECTRONICS houdt zich bezig met de verkoop van proces-instrumentatie apparatuur, zoals drukopnemers en data- acquisitie apparatuur. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een COMMERCIEEL/TECHNISCH MEDEWERK(ST)ER Na een gedegen inwerkperiode zal hij/zij samen met enkele collega's het contact onderhouden met onze relaties in de Nederlandse industrie. Tot zijn/haar taken behoren o.a.: het maken van aanbiedingen en het begeleiden van orders het technisch en commercieel ondersteunen van de buitendienst het telefonisch contact onderhouden met toeleveranciers en afnemers Wij vragen: MTS opleiding met commercieel inzicht bereidheid tot het volgen van cursussen goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift in de Nederlandse en Engelse taal Wij bieden: een zelfstandige baan goede salariëring 8% vakantietoeslag 13e maand prettige werksfeer Uw schriftelijke sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld door de heer P. Westerhuis. doedijns electronics bv postbus 743, 2280 AS rijswijk (zh) polakweg 6, 2288 GE rijswijk (zh) tel. 070 - 3401600, telex 31526 diho nl. S B.V. STARL B.V. STARLIFT, Nederlands grootste liftenfabriek vraagt sollicitanten voor de funktie van: TECHNISCH BEDRIJFS- ASSISTENT M/V op het bedrijfsbureau van onze produktiefabriek Voorburg. Funktie-inhoud: Administratieve en technische werkvoor bereiding en planning alsmede assistentie van bedrijfs- en afdelingsleiding op het gebied van technisch organisatorische zaken. Wij zoeken: een kandidaat die in het volgende profiel past: - leeftijd 25-35 jaar - opleiding op minimaal M.T.S.-werktuigniveau - goed tekening kunnen lezen - bekendheid met werken op P.C. -zelfstandigheid en doorzettingsvermogen - ervaring in de lifttechniek alsmede ruime praktische ervaring is een pré - goede kontaktuele eigenschappen. Wij bieden: een zeer interessante baan met een grote mate van zelfstandigheid in een snelgroeiend produktiebedrijf. Salaris en overige arbeidskondities zijn in overeenstemming met het karakter van de funktie. Geïnteresseerden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie (vergezeld van een curriculum vitae) te richten aan: afdeling bedrijfsbureau t.a.v. de heer J.G. Commandeur, Postbus 112270 AA Voorburg. De IADC (International Association of Dredging Companies) behartigt de belangen van internationale baggermaatschappijen uit Wfest-Europa, Noord-Amerika, Australië en Azië. De activiteiten worden gecoördineerd en administratief ondersteund vanuit het hoofdkan toor te Den Haag. Er werken ca. 8 medewerk(st)ers. Op dit moment zijn de volgende twee functies vacant: financieel-administratief medewerker (m/v) mba -niveau Het-gaat hier om een all-round financieel- administratieve taak met als kerntaken: - verzorging boekhouding en het opstellen van de jaarstukken; - mede beheren van een verzekeringspor tefeuille; - systeembeheer. Functie-eisen: - ervaring als zelfstandig boekhouder/ad ministrateur; - minimaal meao- of mba-opleiding; - kennis van statistiek; - ervaring met systeembeheer; - beheersing Engelse taal. U wordt verzocht uw sollicitatiebrief met volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan de heer drs. F.E. Nelwan op onderstaand adres. directie-secretaresse vwo-niveau Naast de werkzaamheden als secretaresse van de adjunct-directeur omvat de functie: - het notuleren van vergaderingen (inci denteel in het buitenland), in zowel de Engelse als de Nederlandse taal: - het beheren van een geautomatiseerd ad ministratief systeem. Functie-eisen: - opleiding tot Europeessecretaresse: - vwo-denkniveau; - organisatievermogen; - ervaring met tekstverwerking. psychologisch instituut hof b.v, frankenslag 158,2582 HX 's-gravenhage woningbouwvereniging De (goede Woning De Goede Woning, gevestigd in Leiden, is een woningcorporatie met een woningbezit van circa 1.700 verhuureenheden. In verband met uitbreiding van het in eigen beheer uit te voeren takenpakket wordt de organisatie uitgebreid van 5 naar 9 medewerkers. De Goede Woning voert een klantgericht beleid en ziet zichzelf als sociale ondernemer. Wij zoeken in verband met de uitbreiding van taken contact met kandidaten voor de functies: hoofd van dienst (m/v) Uw hoofdtaken zullen zijn: de leiding over de medewerkers van de corporatie en de verantwoording over de uit te voeren taken; beleidsinitiëring en -voorbereiding, in overleg met het bestuur; projectleiding van technische (groot)onderhoudsprojecten, renovatie en nieuwbouw; opbouw van de organisatie, waaronder de geautomatiseerde gegevensverwerking. U beschikt over het volgende profiel: bouwkundige kennis op het niveau van HTS-Bouwkunde; ervaring met volkshuisvesting en woningcorporaties en de daarin te onderscheiden vraagstukken; klantgerichte en toch zakelijke instelling; vaardigheid in de omgang met medewerkers vanuit een participatieve stijl van leiding geven. Inschaling bij indiensttreding geschiedt in schaal 13 of 14 van de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. medewerker Bedrijfsbureau (m/v) Voor deze functie zullen uw taken zijn: technisch-administratieve begeleiding van het woningonderhoud; ontvangen, verwerken en registreren van technische klachten; maken van woninginspectierapporten, bestekken, tekeningen en calculaties; vervangen van de onderhoudsopzichter. U voldoet aan de volgende eisen: bouwkundige kennis op MTS-niveau; bekend met geautomatiseerde systemen voor technisch onderhoud, bij voorkeur door ervaring binnen een woningcorporatie; klantgerichte werkhouding en vaardigheid in de omgang met bewoners. Inschaling bij indiensttreding geschiedt voor deze functie in schaal 7 of 8 van de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. De sollicitatieprocedure zal worden begeleid door het NCIV, koepel voor woningcorporaties. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae, zien wij binnen 14 dagen na verschijning van dit blad tegemoet. U kunt deze sturen aan: NCIV, Postbus 418, 3440 AK Woerden, t.a.v. mevrouw M. Duiverman, organisatie-adviseur, o.v.v. de desbetreffende vacature. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer Duivesteyn, voorzitter van De Goede Woning, telefoon overdag (071) 31 56 01 en 's avonds (071) 21 60 84, of mevrouw M. Duiverman, NCIV, telefoon (03480) 1 60 33. Ministerie van WVC Welzijn Directie Vluchtelingen, Minderheden en Asielzoeker; Hoofd van de taakgroep financieel economisch beleid v/m tevens plv. hoofd van het Bureau Financieel Economische Aangelegenheden vacaturenummer Welzijn 90-1484/0167 Standplaats: Rijswijk Functie-eisen: - universitaire opleiding bij voorkeur op het bedrijfsr economische vlak of vergelijkbare opleiding (SPD), - aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - innovatief vermogen en in staat zijn projectmatig te werken en de leiding van projecten op zich te - strategisch inzicht en vermogen dit te vertalen In termen van financieel-economisch beleid; - dient te beschikken over een goed evenwicht tussen mens- en resultaatgerichtheid Salaris: max. f 7.281,- bruto per maand Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring Het ministerie van WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil het meer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u. onder vermelding van het vacaturenummer richten aan dhr G. van Ettinger, hoofd van de afdeling Personeelszaken Welzijn, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur i N 0 1 v i L T GEEF OM DE TOEKOMST Word voor f30,-donateur van het Wereld Matuur Fonds. Giro 25, Zeist

Leidse Courant | 1990 | | pagina 30