ETH OP E GIRO 555 DEN HUG Oegstgeest De cadeaus worden iedere Kerst compacter. gemeente, Pak zo'n pak. LEIDSE COURANT WOENSDAG 12 DECEMBER 199 jQ Ruime keuze uit i tgrijs Canda kostuum. 350.- Canda kostuum in grijs dessin. 250.- Roestbruin Angelo Litrico streepkostuum, 450 tussen 29.- en 49." Aubergine Angelo Litrico kostuum. 325.— Scheerwollen Canda kostuum. 375 Oe man vertoont zich hoe langer hoe meer in het pak. Of, zo u wilt: het kostuum. Hier ziet u wat mooie kwaliteiten van het merk Angelo Litrico en ons vaste huismerk Canda. Wij staan er voor in dat u daar nooit teveel voor betaalt. Aanbiedingen geldig t/m zaterdag 29 december of zolang de voorraad strek! Bij de afdeling algemeen beheer openbare werken van de hoofdafdeling openbare werken kunnen op- korte termijn worden geplaatst a. een medewerker algemene dienst m/v b. een medewerker groenvoorzieningen m/v De afdeling algemeen beheer openbare werken heeft als taak het beheren en onderhouden van alle openbare gronden in Oegstgeest inclusief de daarin en daarop aanwezige voorzieningen. Aanleg van groenvoorzieningen, beheer en onder houd van materieel en de uitvoering van de afvalstof fenwet en -verordening. Functie a. Functie-informatie: De te benoemen kracht zal hoofdzakelijk worden belast met het inzamelen van huishoudelijke afval stoffen. Verder zal hij/zij, indien nodig, worden ingezet bij alle andere voorkomende werkzaamheden van de afdeling algemeen beheer openbare werken. Functie-eisen: - een actieve, flexibele persoon met een gezonde dosis werklust; - gewenste leeftijd tussen de 20 en 30 jaar; - het bezit van het rijbewijs B-C strekt tot aanbeveling. Functie b. Functie-informatie: De te benoemen kracht zal hoofdzakelijk worden belast met het maaien van de gemeentelijke gazons. Verder zal hij/zij, indien nodig, worden ingezet bij alle andere voorkomende werkzaamheden van de afdeling algemeen beheer openbare werken. Functie-eisen: - minimaal het bezit van een diploma lagere agrarische/tuinbouwschool; - de opleiding vakbekwaam hovenier strekt tot aanbeveling. Functie a en b. Aanstelling: Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst met een proeftijd van één jaar in de aanloopschaal. Na afloop van de proeftijd is een vast dienstverband met toekenning van de functieschaal mogelijk. Salaris: Beide functies zijn, overeenkomstig het geldende functiewaarderingssysteem, ingeschaald in: - aanloopschaal 2: minimaal 2.062,00 tot maximaal 2.414,00 bruto per maand; - functieschaal 3: minimaal 2.154,00 tot maximaal 2.656,00 bruto per maand. Daarnaast is aan beide functies een ongemakken- toelage gekoppeld te weten: functie a: 100,00 netto per maand en functie b: f 50,00 netto per maand. Bijzonderheden: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Schriftelijke sollicita ties kunt u, tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest. Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Nadere informatie over de functie medewerker alge mene dienst kunt u verkrijgen bij de heer R B. van Stek, chef algemene dienst en reiniging (tel. 071-172121 tst. 220) of mévrouw O.M.J.C. van Steyn, P&O-functionaris (tst. 222). Nadere informatie over de functie medewerker groen voorzieningen kunt u verkrijgen bij de heer L.T.M. Turen hout, chef groenvoorzie ningen (tst. 218) of de heer J.J.M. Voorendt P&O-functionaris (tst. 216). Exclusief bij V&D. Nieuw. Jan.Jans en de klnderen- muziek. 'De tekenaar heeft een man gemaakt" 12 liedjes van Willem Wilmink naar strips van Jan Kruis en op muziek gezet door Har7 Bannink. n A AP MC 14,95 CD AH,7D Nieuw. Van de tv. "The Glory Of Christmas". 22 songs door onder andere Chris Rea, Abba, Wham, Dolly Parton en The Carpenters. aa ap Speelduur 70 min. MC 25 95 ^D Nieuw. Van de tv. "Opera Gala" - Het Volendams Operakoor. Digitale CD met beroemde koorwerken zoals Soldatenkoor uit Faust, Slavenkoor uit Nabucco. Ave Verum en Twaalf Rovers. 70 OC MC 19,95 CD 3')'? Nieuw. Van de tv. "Country Christmas" - Grant Forsyth. Met 19 country christmas-songs zoals White Christmas. Silent Night, Winter 70 0( Wonderland MC 25,95 CD #3 Nieuw. "Christmas With Christina Deutekom". Met prachtige kerstliederen zoals Ave Maria, Ave Verum, Es 1st Ein Ros" Entsprungen, Silent Night. MC 24,95 CD 20 ^5 "De Kleine Zeemeermin". Het verhaal en de origi nele Nederlandstalige liedjes van Walt Disney's nieuwste film. Inclusief de single Diep In De Zee. MC 12.95 Sm8le 6,50 17 OC CD-s.ngle 8,95 CD-"'*" "Nieuwjaarsconcert uit Wenen". Dubbel-CD met prachtige Strauss-walsen, -polka's en -marsen zoals Die Schonen Blauen Donau, Keizerwals, Wiener Blut en de Radetzky Mars. Dubbel-CD Exclusief bij V&D. "Christmas With Luciano Pavarotti". Kerstvideoband van Luciano Pavarotti met koon en orkestbegeleiding. Geniet circa 52 min. lang van kerstliederen en koorwerken zoals Ave Maria en Panis Angelicus. 9 9 J "Bells Of Christmas" - BZN. Hun laatste kerst- CD met sfeervolle songs zoals Silent Night P en Joy To The World Van 39^5"voor "The World Of Kathleen Ferrier". Schitterende CD met volksliedjes en liederen van onder andere p Schubert, Bach, Mendelssohn en Handel. CD Nieuw. "Romantic Christmas Gala". 15 sfeervolle kerstklanken van onder andere Berdien Stenberg, Francis Goya, Richard Clayderman, Mastreechter Staar en Het Volendams 10 O C Operakoor. Speelduur 60 minuten CD

Leidse Courant | 1990 | | pagina 8