Bij de TRN Groep is het gebied tussen Assistent en RA allesbehalve grijs. MEDEWERKER INTERNE (0NTR01E (V/M) Rabobank Q •74' DU adviseur creditgelden/ beleggingen (m/v) typiste £TRN Groep ONDERNEMEND IN ZAKEN. H. Compeer b.v. ervaren grondwerkers EERSTE MEDEWERKER (v/m) LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 DECEMBER 1990 PAGINA 16 F Vanuit 60 vestigingen en met behulp van 3.100 men sen levert de TRN Groep haar complete fmancieel- zakelijke dienstverlening Pragmatisch, onderne mend en geïnspireerd. In mondiaal verband is de TRN Groep aangesloten bij DRT International, een van de grotere organisa ties voor ftnancieel-zakelij- ke adviezen ter wereld. Met ruim 57.000 mensen in meer dan 100 landen. De TRN Groep is een samenwerkingsverband van vier maatschappen: TRN Nederlandse Accoun tants Maatschap de Tombe registeraccountants) TRN Begheyn Sneep Melse belastingadviseurs), TRN Van der Laan Siebesma (accountants- m administratieconsulenten) en TRN Volder Vis (or ganisatie-adviseurs). U bent voorbij de helft van uw NIVRA-studie en beschikt over een gedegen praktijkervaring in de accountancy. Naarmate uw kennis en vaardigheden toenemen, groeit ook de Verantwoordelijkheid en de mate van afwisseling in uw activiteit. In een full-service onderneming als de TRN Groep is dat kleurrijke gebied tussen assistent en RA de ideale fase om verder te komen. In verband met de sterke groei ging Leiden van de TRN Groep e t onze praktijk zoeken wij als vesti- GEVORDERDE ASSISTENT-ACCOUNTANT 111/v die gaat functioneren als (hoofd) controleleider. Door uw beroepsbekwaamheid en actuele kennis van hedendaagse administratieve technieken bent u goed in staat jongere assistenten lei ding te geven en te begeleiden. U bezit tevens de benodigde communicatieve kwaliteiten om helder te rapporteren. Vanzelfsprekend heeft u een ruime ervaring met jaarreke ningen. Uw leeftijd is ca. 35 jaar. Indien u aan de gestelde eisen voldoet, neem dan contact met ons op. Dit kunt u doen door een brief te schrijven aan TRN Nederlandse Accountants Maatschap de Tombe, Postbus 402, 2300 AK Leiden, ter attentie van de heer T.P. Meirink RA. Voor meer informatie kunt u hem ook bellen: 071 - 14 44 51. De Tweede Kamerfractie van D66 zoekt een SECRETARESSE (v/m) voor 16 uur/week Functie: Met drie collega's verzorgt u de administratieve ondersteuning voor 12 Kamerleden en plm 25 beleidsmedewerkers. De werkdruk is moeilijk voorspelbaar, zodat kandidaten in staat moeten zijn onder hoge tijdsdruk te werken. De vaste/flexibele werkdagen worden in onderling overleg vastgesteld. Kandidaten dienen te beschikken over een goede beheersing van de Nederlandse taal en een uitstekende typevaardigheid Salaris Het salaris bedraagt een tijdevenredig déél van maximaal 3736,- (schaal 7 BBRA 1984) Informatie Voor meer informatie kunt u ma t/m vr. tussen 10 en 17 uur bellen met Michiel ten Brink, Hoofd personeel organisatie op nummer 070-3182638/3183066. Sollicitaties Brieven met telefoonnummer(s) en dagen waarop u niet beschikbaar bent, kunt u binnen 14 dagen richten aan Mr. J M ten Brink, Postbus 20018, 2500 EA Den Haag, o.v.v. sollicitatie. De Koninklijke Nederlandsche Roeibond zoekt ter detachering bij een van zijn regionale bonden, de Zuid- Hollandse Roeibond op korte termijn een sport technisch kader adviseur m/v voor 19 uur per week. Kandidaten strekt tot aanbeveling: - CIOS/ALO opleiding - coachervaring in de roeisport - enige wedstrijdroeiervaring - zelfstandig kunnen werken en initiatieven tonen - bereidheid in de weekends en 's avonds te werken - goede communicatieve eigenschappen Functie-informatie: - ondersteuning van roeitechnisch en bestuurlijk kader van de leden-verenigingen - begeleiding in-, outdoor- en krachttrainingen - organiseren en geven van cursussen Salariëring volgens WVC richtlijnen De Zuid-Hollandse Roei Bond is een regionale roeibond ter bevordering en ondersteuning van de roeisport. De 21 leden verenigingen van de ZHRB hebben in totaal ruim 5000 leden, waaronder recreatieroeiers en toproeiers. Inlichtingen: Commissaris ZHRB, D. Zuiddam, tel. 071- 893912 ('s avonds). Sollicitaties: binnen twee weken na verschijning van dit blad aan het Bestuur van de KNRB, Bosbaan 6, 1182 AG Amstelveen. Rabobank Leiderdorp is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een i Onder verantwoordelijkheid van het hoofd Particulieren houdt de aan te Stellen functionaris zich bezig met het keuzeprobleem van de cliënt hoe het vermogen optimaal verdeeld kan worden over spaarvormen, effecten en andere beleggingsmogelijk heden. Daarmee oefent de adviseur een belangrijke invloed uit op de toevertrouwde middelen en provisie genererende diensten van de bank. De adviseur zal een eigen bijdrage moeten leveren aan een planmatig gestructu reerde marktbewerking. De belangrijkste taken zijn: - het actief bezig zijn met het beheer van de grote relaties; - het zelfstandig, planmatig en actief benaderen van cliënten en potentiële cliënten en deze integraal adviseren; - het adviseren van de leiding van de bank inzake het te voeren beleid en het geven van ondersteuning aan de overige relatiebeheerders; - bovendien zal de bereidheid aanwezig moeten zijn om in voorkomende gevallen woning hypotheken af te zetten. Voor deze functie denken wij aan enthousiaste kandidaten met een opleiding op HBO-niveau, aan gevuld met relevante vaktech nische studies. Cliteraard zijn goede contactuele en commer ciële eigenschappen alsmede een representatieve persoonlijkheid met een resultaatgerichte instelling onontbeerlijk. Daarnaast zijn ervaring en gedegen markt- en produktkennis evenals een goed fiscaal inzicht onmisbaar. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secun daire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A.M. van Vliet, hoofd Particu lieren, telefoon (071) 45 47 12 of de heer P.A.M. van Overloop, directeur, telefoon (071) 45 47 01. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, de heer* P.A.M. van Overloop, Postbus 32, 2350 AA LEIDERDORP. Het ministerie van Defensie vormt mei circa 125.000 burger- en militaire medewerkers de grootste werkgever van ons land. De organisatie is opge bouwd uit een centraal gedeelte en de krijgsmachtdelen Koninklijke Marine, Koninklijke Landmacht en Koninklijke Luchtmacht. Eén van de afdelingen ressorterend onder het centrale gedeelte is de afdeling Bezoldigings aangelegenheden en Militaire Admi nistratie. Deze afdeling is belast mei de geautomatiseerde betaling van en inhouding op aan militairen toeko mende wedden, toelagen en vergoe dingen en de hieruit voortvloeiende wettelijke verplichtingen. Binnen deze afdeling functioneert de sectie Interne Controle, bestaande uit twee mede werkers. De werkzaamheden van deze sectie hebben als doel te zorgen voor een betere beheersbaarheid van het bezoldigingsproces. Bij deze sectie in Den Haag is momenteel plaats voor o o TAAK In deze functie controleert u de juistheid en volledigheid van betalin gen die niet verwerkt zijn in het ge automatiseerde bezoldigingssysteem, alsmede de (verplichte) inhoudingen op de wedden. Tevens ziet u er op toe dat de wettelijke voorschriften mei betrekking tot belastingen, pensioen zaken en werkloosheid correct en tijdig worden toegepast. Daarnaasl controleert u alle signaleringsover zichten en de verwerking van gege vens uif personele informatiesyste men, die handmatig worden inge bracht in het bezoldigingssysteem. Een ander aspect van uw functie is het toe zicht op de verantwoording in de financiële administratie. Tenslotte onderzoekt u de doelmatigheid van procedures en maatregelen van interne controle en signaleert u moge lijke knelpunten in de organisatie. GEVRAAGD Voor deze functie zijn een HAVO- diploma en een afgeronde MBA-stu- die noodzakelijk. Een goed alternatief hiervoor is het diploma MEAO-BE. Ook beschikt u over aantoonbare kennis van controletechnieken en ervaring op het gebied van de finan ciën binnen de rijksoverheid. Boven dien heeft u reeds ervaring opgedaan met geautomatiseerde systemen. Ken nis op het gebied van de financiële rechtspositie aangaande de bezoldi ging van militairen is een pré. Daar naast zijn een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goede contactuele eigenschappen onontbeerlijk voor een goede vervul ling van deze functie. Tenslotte kunt u goed zelfstandig werken. GEBODEN Uw bruto jaarsalaris bedraagt maximaal circa f 55.000,- inclusief 8% vakantietoeslag. Het aantal vakantie dagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. Daarnaast worden u uitstekende studiefaciliteiten geboden. REACTIES Nadere inlichtingen over de func tie kunt u inwinnen bij mevrouw J.M. van der Meer, (070) 3186584. Mevrouw J.H. Menke, (070) 3186971, kan u informeren over de sollicitatie procedure. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische minder heden en gehandicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan het Directoraat-Generaal Economie en Financiën, t.a.v. het hoofd bureau Personeelszaken, postbus 20701, 2500 ES Den Haag. ai burgerpersoneel defensie centrale organisa tie Aannemingsbedrijf Amphoraweg 10 - 2332 EE Leiden vraagt Telef. sollicitaties t.a.v. dhr. D. Krook 071-760451 (van 16.00 tot 18.00 uur). Kooter Vlees Leiden B.V. vraagt Enthousiaste administratief medewerker/ster op minimaal m.e.a.o.-niveau. Je moet zelfstan dig kunneri werken en stressbestendig zijn. Schriftelijke sollicitaties naar: Postbus 783, 2300 AT Leiden. Telefonische in lichtingen: 071-219921, vragen naar Lidy of Eric. bouw en hout! De Bouw- en Houtbond FNV behartigt de belangen van ruim 156.000 werknemers in de bouw en houtnijverheid. Op het afdelingskantoor te Leiden is een vacature ontstaan voor een voor een volledig dienstverband (35 uur per week) De personeelsformatie van het afdelingskantoor bestaat verder uit een administrateur/plaatselijk vertegenwoordiger en een part-time administratieve kracht. Het afdelingskantoor functioneert als steunpunt voor een aantal omliggende afdelingen. De eerste medewerk(st)er assisteert de administrateur/plaatselijk vertegenwoordiger. Tot de taken van de medewerk(st)er behoren: - het uitvoeren van administratieve werkzaamheden namens de Sociale Fondsen, onder meer met betrekking tot werkloosheidsuitkeringen en vakantierechten; - het vastleggen en afhandelen van klachten, eventueel in overleg met de districtscoórdinator en bestuurders; - de advisering en dienstverlening aan leden op het terrein van arbeidsrecht, sociale verzekeringen en arbeidsvoorwaarden; - ondersteuning bij het verzorgen van de ledenadministratie en de (financiële) administratie van de afdeling; en tijdens afwezigheid van de administrateur/ plaatselijk vertegenwoordiger zorgen voor een goede voortgang van de werk zaamheden. Van de aan te stellen medewerk(st)er wordt gevraagd: - een opleiding op economisch-administratief gebied en enige administratieve - kennis van de sociale verzekerings- (bij voorkeur de opleiding Sociale Verzekeringen 1 en 2), belastingwetgeving en arbeidsrecht; - een diploma MBO-Sociale Dienstverlening of een daaraan gelijkwaardig kennisniveau; - goede contactuele eigenschappen; - betrokkenheid bij en kennis van het werk van de vakbeweging; - bereidheid om een deel van de werkzaamheden in de avonduren te verrichten; - wonen in of in de directe omgeving (30 km.) van Leiden, danwel de bereidheid daar te gaan wonen: Wij bieden voor deze functie: - een salaris, afhankelijk van verworven relevante ervaring, van minimaal f 2.703,46 en maximaal f 3.594,47 bruto per maand; aan de hand van het binnenkort uit te voeren functiewaarderingssysteem zal het salaristraject in 1991 n - 8'/3% vakantietoeslag en 4% kersttoelage; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne - onder vermelding van EML - vóór 17 december 1990 tegemoet geadresseerd aan. Bouw- en Houtbond FNV, afdeling Personeelszaken, t.a.v. Ria Schilten, Postbus 520, 3440 AM Woerden. Centrum TaalPlus verzorgt op verschillende plaatsen in Delft basisedukatie-aktiviteiten voor anderstalige en Nederlandstalige volwassenen. Bij de kursussen, die overdag plaatsvinden, wordt altijd gezorgd voor kinderopvang. In het gebouw aan de Slauerhofflaan worden de meeste kursussen gegeven en daar is dan ook de grote ruimte voor kinderopvang aanwezig. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk: EEN HOOFDLEIDSTER (m/v) voor 12-15 uur per week (4-5 ochtenden) Taken: - Werken met kinderen tot 4 jaar met verschillende kulturele achtergronden. - Het begeleiden van en samenwerken met de andere leidsters, vrijwilligers en stagiaires. - Bijhouden van de noodzakelijke administratieve werkzaamheden. - Mede ontwikkelen en uitvoeren van het kinderopvangbeleid van de school. - Kontakten onderhouden met de ouders. - Dagelijks beheer over ruimte en materialen. - Aanbieden van gevarieerde aktiviteiten afgestemd op leeftijd, achtergrond en mogelijkheden van de peuters. Funktie-eisen: - Gezien de taken en achtergronden van de deelnemers van Centrum TaalPlus is er voorkeur voor een vrouw, behorend tot een etnische minderheidsgroep. - Enkele jaren ervaring met kinderopvang. - Relevante opleiding, b.v. kleuterleidster A, MBO of opleiding voor werken in kindercentra. - Belangstelling voor interkultureel werken is absoluut noodzakelijk. - Goed Nederlands kunnen spreken. Aanstelling: Voorlopig tijdelijk tot 31 december 1991 RPBO max. schaal 4 3071 - bruto bij 38 uur). Nadere informatie: Bij Erica Aalsma (adj. direkteur). Tel 015-62.66.67 maandag t/m donderdag tijdens kantoorurén. Sollicitatiebrieven met C.V. tot uiterlijk 15 december richten aan: CENTRUM TAALPLUS, t.a.v. de sollicitatiecommissie J. J. Slauerhofflaan 273, 2624 JZ Delft. Accountantskantoor Stolp bestaat ruim 50 jaar en heeft twee vestigingen met circa 25 medewerkers Wij zijn werkzaam als accountant-administratieconsulent en federatie-belastingadviseur. In de loop der jaren hebben wij met name in het midden- en kleinbedrijf een veelzijdige kliëhtenkring opgebouwd. Niet alleen in Leiden en Roelofarendsveen, maar ook ver daarbuiten wordt van onze diensten gebruik gemaakt. Ons werkterrein beperkt zich niet tot een bepaalde marktsector. Integendeel, het is ons streven als een all-round accountantskantoor te functioneren. Zo zijn wij aklief voor zowel de grote als kleine bedrijven, stichtingen, semi- overheidsinstellingen, particulieren etc. Op ons kantoor te Leiden zoeken wij op korte termijn een Uw taak betreft het puntgaaf verwerken van concept rapporten en korrespondentie. Dat gebeurt met grote mate van zelfstandigheid en gepaste creativiteit, in een klein team. Daarnaast zijn er wat bijkomende werkzaamheden van organisatorisch-administratieve aard. Ervaring met geautomatiseerde tekstverwerking is gewenst, maar niet noodzakelijk. Zo nodig zal een ruime inwerkperiode aangehouden worden om de vereiste kwaliteit te bereiken. Wij bieden een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding en ervaring kunt u richten aan Accountantskantoor Stolp, Postbus 116, 2300 AC Leiden. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren kontakt opnemen met de heren C. P. Paauw of L. Th. J. Rodewijk (telefoon 071-122741). ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP

Leidse Courant | 1990 | | pagina 16