v« i ^ïcidae Sou/temt Opnieuw protest tegen nieuwbouw Woutertje Pieterse «OnMBONNE STAD OMGEVING/RTV WEEK EINDE Een jaar en 15 maanden geëist voor handel in verdovende middelen ZATERDAG 24 NOVEMBER 1990 PAGINA 11 erk geerd met gouden speld van PvdA IDEN andelijk PvdA-voorzitter Marjanne Sint heeft gis- jvond Lesnaar Bart Werk (60) de gouden speld van de IA overhriigd. Werk is al 35 jaar actief in de partij. Meer twintig jr is hij lid van het bestuur van de partij. Hij is indien al ;en verantwoordelijk voor de vervaardiging en preiding vi het afdelingsblad De Partijgenoot, ifdeling oaniseerde gisteravond tijdens de jaarvergadering feestje onhem te eren. Zo werd Bart Werk toegezongen «r het koor 3e Stem des Volks" en door de andere wijkcom- sarissen dimet hem voor dé verspreiding van het afdelings- i zorgden, j maakten een speciaal lied voor hem. Ook werd rk toegespken door bijna alle voorzitters die hij in de loop jaren de ru heeft zien passeren. i van hen erkte op dat het wel laat was om na al die jaren t Werk teiedanken voor zijn inspanningen. „Maar ja, hij n ook nooiifscheid". Werk kreeg diverse cadeaus overhan- d. Naast b(ken ook tuingereedschap voor de volkstuin die 'binnenkorin gebruik neemt. Bart Werk ging onlangs met Tot voor ort werkte hij bij een grafisch bedrijf in Wasse- Cantatedienst in Pieterskerk LEIDEN De Pieters kerk opent zondagavond om zeven uur haar deuren voor de tweede cantate dienst van dit wintersei zoen. De dienst wordt ver zorgd door christelijke oratoriumvereniging Ex Animo onder leiding van Wim de Ru die een uitvoe ring geeft van cantate 140 „Wacht auf, ruft uns die stimme" van J.S. Bach. De dienst staat, hoewel het nog niet zover is, al in het teken van de de advent stijd. Voorganger is ds. A. Alblas. Universiteit herdenkt protestrede Cleveringa LEIDEN De Leidse universiteit herdenkt maan dag het feit dat vijftig jaar geleden professor R. Cle veringa in een befaamd geworden rede protesteerde tegen het ontslag van joodse hoogleraren en mede werkers. Daarmee was Cleveringa een van de eersten die zich verzetten tegen de jodenvervolging. De Duit se bezetter reageerde op de rede door de universiteit te sluiten. Professor H. Drion die tijdens de rede aanwezig was, houdt maandag om 14.00 uur een herdenkingsrede in het groot-auditorium van het Academiegebouw aan het Rapenburg. Daarna wordt H. van Beinum be noemd tot buitengewoon hoogleraar. Hij neemt daar mee zitting op de Cleveringaleerstoel. Deze is bedoeld voor personen die bijzondere, wetenschappelijke, ver diensten hebben geleverd op het gebied van politieke en maatschappelijke vraagstukken van deze eeuw. Feenstra bekleedt Gentse leerstoel LEIDEN De Leidse emiritus- hoogleraar R. Feenstra krijgt door de universiteit van Gent in België de Sarton-leerstoel toege kend. Feenstra heeft dat eerbe toon te danken aan zijn kennis van de geschiedenis van het uni versitair onderwijs. Feenstra ge niet al meer dan deftig jaar waardering als specialist op dat vakgebïëd en in het bijzonder van de geschiedenis van de rechtswetenschappen. Donderdag 29 november houdt Feenstra, aan wie door acht universiteiten ere doctoraten zijn verleend, in Gent zijn inaugurale rede. Turkse dag LEIDEN De gevolgen van het 25-ja- rig bestaan als Turkse migrant in Ne derland staan centraal op een culturele manifestatie zondag in de Stadsgehoor zaal. De schrijver Sadik Yemni, de psy choloog Hamidiye Unal, een Turks koor en de band Fuat Saka geven lezingen of maken muziek. De Turkse middag be gint om twee uur in de Stadsgehoorzaal aan de Breestraat. Samenwerking RUL en Ankara LEIDEN C. Oomen, voorzitter van het college van bestuur van de Leidse universiteit, heeft een samenwerkingso vereenkomst getekend met de universi teit van de Turkse hoofdstad Ankara. In de overeenkomst wordt de samenwer king geregeld op het gebied van onder zoek en onderwijs. LEIDEJ - In totaal 118 handtekeningen van wijkbtvoners staan on der en bezwaarschrift tegenie bouw van een duike in een dam in een s>ot van de Leidse HoutDe dam aan de zij de vn de Houtlaan is nodi voor de nieuw- bouwan de basisschool Woisrtje Pieterse. Ie hooi komt op de hoek 'an le Antonie Duycklaan in c Houtlaan. Ook Korf- lalvreniging De Algemene >n e Vereniging Vrienden rande Leidse Hout hebben lierver bezwaarschriften ngdiend bij de gemeente, ia et bestuderen van de te- ;emgen zijn de bewoners eshrokken van de gevol- envan het bouwplan. Aan et college van B en W 'odt gevraagd geen bouw- egunning voor de duiker erlenen. Al eerder werd eig bezwaar gemaakt te- ei de bouw van de school. De bouw van een dam, waarin een duiker komt, leidt tot onherstelbare scha de aan de Leidse Hout. In de houtwal komt minstens een gat van vierenhalve meter. Een van de karakteristieke bomen moet hiervoor het veld ruimen. Voor de bouw van dè school verdwijnt de helft van het sportveld waarvan De Algemene ge bruik maakt. Het veld wordt 70 centimeter opgehoogd. De vervolgens optredende wijzi ging van de grondwater stand is niet bevorderlijk voor de houtwal eromheen, schrijven de omwonenden. Ze raden nog naar „een on vermijdelijk hek om het schoolterrein". Niet bekend is hoe dat eruit gaat zien en waar het komt te staan. Planologische fout De bezwaarmakers wijzen op een advies van de com missie beroep en bezwaar dat de gemeenteraad eerder heeft overgenomen. „Dc raad onderschrijft zo alie pleidooien voor de locatie Kagerstraat naast de Lcuise de Coligny, maar heeft zich merkwaardigerwijs niet ge distantieerd van de Leidse Hout". In het bezwaarschrift worden de twee locaties nog eens met elkaar vergeleken. Aan de Kagerstraat is het terrein bouwrijp, daar hoeft geen ophoging plaats te vin den of een duiker te komen. De houtwal wordt niet ver nield en er gaat geen sport veld verloren. Het Diacones- senhuis en De Algemene worden minder geschaad. Ook de verkeerssituatie wordt vergeleken. De Ka gerstraat is een veel rustiger straat dan de Houtlaan. Dat betekent minder verkeer sonveiligheid. Verhoging van de parkeerdruk valt daar ook beter op te vangen, menen de wijkbewoners. „Bebouwing in de Leidse Kout zal naar onze vaste overtuiging een onvergeef lijke planologische fout blij ven, terwijl de raad de Ka gerstraat op zichzelf niet on geschikt acht voor een school", zo besluiten ze hun beroep. Politie op school Leerlingen van de basisschool De Valkenier aan het Valkenpad konden gisteren een echte surveillancebus van de Leidse politie van nabij bekijken. De auto was naar de school gekomen als on derdeel van een voorlichtingsdag over het alarmnummer 06-11. G. Langewaard van het ministerie van binnenlandse zaken hield een inleiding. Ook kregen de kinderen een video te zien over het gevaar van misbruik van het alarmnummer. FOTO: WIM VAN NOORT De Vreeze: Geen vertrouwenscrisis tussen PvdA-fractie en wethouders LEIDEN Er is geen sprake van een vertrouwenscrisis, laat staan van een machtsstrijd binnen de PvdA. Dat ver klaarde fractievoorzitter S. de Vreeze gisteravond tijdens de jaarvergadering van de PvdA- afdeling Leiden. De Vreeze ging kort in op het conflict tussen de fractie en de wethouders P. Bordewijk en H. van Dongen over de verho ging van de onroerend goed- belasting de komende jaren. De fractie heeftzich ervoor uitgesproken dat deze belas ting vanaf 1992 niet meer dan vier procent mag stijgen. De wethouders willen zich daar niet op vastleggen. Eerder is al een bezuinigingsronde aange kondigd. Zij vrezen dat door kortingen van het rijk finan ciële problemen ontstaan waardoor grotere lastenver zwaringen noodzakelijk kun nen zijn. De Vreeze wees gisteren nog eens op de verhoging met 17 procent die komend jaar in gaat en die voor huizen in de midden-categorie nog verder kan oplopen. Eerder heeft hij zich bij de begrotingsbehande ling al zijn zorg uitgesproken over deze verhoging. Die schreef hij gisteren opnieuw toe aan „onbetaalde rekenin gen" uit het verleden. Volgens De Vreezfe is er nu alleen een zakelijk conflict waarbij de fractie een „toetspunt" wil voor lastenverzwaringen. Nu zou slechts in de openbaarheid de discussie daarover zijn aan gezwengeld die in het voorjaar moet zijn afgerond. Hij zegde de afdeling toe dat deze daar bij wordt betrokken. Leidse Hogeschool wil alsnog subsidie afdwingen voor opleiding logopedie DEN HAAG/LEIDEN De Leidse Hogeschool meent dat het ministerie van onderwijs haar ten onrechte subsidie heeft geweigerd voor het eerste jaar van de studie logope die. Gisteren drong advo caat T. Stals van de Hoge school bij de Raad van State aan op een beslissing waardoor de stopzetting van de subsidie voorlopig wordt uitgesteld. De zit ting werd bijgewoond door een groot aantal stu denten. Volgens de Hogeschool heeft het ministerie de procedures niet correct gevolgd. Daardoor zou de Hogeschool niet in de gelegenheid zijn geweest be zwaar te maken tegen het stopzetten van de financiering van het eerste jaar van de op leiding. Voornaamste punt van kritiek van Stals is dat het mi nisterie de opheffing van het eerste jaar niet in de aan de kamer toegezonden beleids plannen heeft opgenomen. Zowel in het ontwerp als het definitieve plan voor de sprei ding van het hoger onderwijs zou de stopzetting van de sub sidie niet zijn opgenomen. Daardoor zou de Hogeschool niet in de gelegenheid zijn ge weest haar bezwaren in te die nen. Een ander zwak punt van het ministerie is volgens Stals dat het verwijst naar een eerder besluit om de subsidie met ingang van 1 augustus van dit jaar stop te zetten. Dit voornemen werd in januari van dit jaar door de Raad van State ongedaan gemaakt om dat het een wettelijke basis miste en een motivering ont- Het ministerie zegt dat op de arbeidsmarkt een te groot aan bod van logopedisten bestaat. Om werkeloosheid te voorko men heeft zij daarom het aan tal eerstejaars beperkt tot 275. Om deze norm niet te over schrijden mogen enkele oplei dingen waaronder Leiden geen eerstejaars aannemen. De waarnemend voorzitter doet over twee weken uit spraak. jirman, Rudolf Kleijn en -lil de Vlieger jrnieuwd (1) luurlijke vernieuwing, wat j flat nu eigenlijk. Menig Ise burger zal zich drie achter zijn oor krabben hij daar een antwoord op De wethouders Joop nkamp van verkeer en de la Mar hebben de jig definitief beantwoord, maandje geleden gingen nog rollebollend over it. Inzet was de vraag of j vuilnisvrachtauto's nu 'of niet over het terrein Groenoordhallen iten rijden. Volgens Joop Volgens Hans wel. Hans woedend want hij had lende afspraken gemaakt We hel de bewonters van de wijk rstar, P enoord dat zij verlost zou- worden van die vracht- ens. Hij was niet te be- d om publiekelijk te ver en behoorlijk „de pest in" ebben over „mijn collega" hij beschuldigde van „ge- U ppel" en „niet echt be dijk bestuur". Maar een dagen later waren de collega's er in goed ;g uitgekomen, zo bleek, de Graaf van D66 wat bezorgd of dit nu legiaal bestuur" was. De d 9 'Ie collega's hebben hem jouwe' ^t fjj-oofn geholpen. In 61 word op zijn vragen verj- ze dat het juist heel. overeenstemt met het eipe van „collegiaal be- r". Dat blijkt uit het re- lat. „Ook na hun spontane Niruzie hebben zij de zaak r gezamenlijk opgepakt", ntence andere collegeleden heb- °p73q dat aangemoedigd. „Wij Ook vi van mening dat ons stre- naar bestuurlijke ver- wing moet blijken uit het nogen om desnoods met thodoxe middelen dus vallen en opstaan re- p.'® i iten te beha'len. Het ver- iia ven van de burgers zal zo erlei f 'er worden verdiend dan verder te bekvechten gemaakte fouten. Wij Ned*en optimistisch", kantoi Graaff helemaal dui- k te maken hoe een en f is verlopen, greep Wa- 4(SJ amP ook nog naar de te- pen en stuurde het resul- Sheè (zie hierboven). Wa- mp maakte zich ooit enstelijk door de boeken :hrista! van Wipneus en Pim te illus treren en met de uitgave van een boekje met Leidse spot prenten. Hijzelf en Hans de la Mar zijn duidelijk herkenbaar als de Wipneus en Pim van de Leidse pclitiek. Vernieuwd (2) Maar met de bestuurlijke ver nieuwing is het nog niet afge lopen. Deze week botste de PvdA-fractie met de wethou ders Henriëtte van Dongen en Faul Bordewijk. De fractie wil op voorhand grenzen stel len aan de verhoging van de onroerend-goedbelasting, de beide wethouders zijn daar te^ gen. En dat leidde onder aan moediging van VVD'er Theo van der Nat deze week tot een heus knokpartijtje in de commissie financiën. Volgens ingewijden zou dat voor het vertrek van Dick Tesselaar die na de raadsverkiezingen afscheid nam nooit zijn voorgekomen. Die had er wel voor gezorgd dat alle neuzen één kant op hadden gewezen op het moment dat de zaak in de openbaarheid kwam. Maar volgens Bordewijk en fractievoorzitter Steven de Vreeze is dat achterkamert jespolitiek. En dus wordt de zaak in het kader van de be stuurlijke vernieuwing in het openbaar uitgevochten: Mis schien dat de PvdA Joop Wa lenkamp eens kan uitnodigen voor epn fractievergadering. Kan Hij daar de bestuurlijke vernieuwing in woord en beeld vastleggen. Demotivatie (1) Over ambtenaren worden veel grappen gemaakt. Wat voor de dienaren van het Rijk, provincie en gemeenten waarschijnlijk het meest irri tant is, is de chronische lui heid die hen wordt toege schreven. Dit hardnekkige vooroordeel komt echter toch in een wat ander licht te staan bij het volgen van de gang van zaken rond de tijdelijke Leiderdorpse ambtenaar T. Oversteegen. Deze doctoran dus in de geschiedenis werd vorig jaar als stagiair post- en archiefzaken op de Leider- dorpse gemeentesecretarie aan de Statendaalder aange steld. Vanwege zijn grote werklust kreeg hij begin 1990 een tijdelijk dienstverband aangeboden als archiefmede werker. „Die man willen we hier graag hebben", werd toen door het hoofd van de afdeling gezegd. Toen Oversteegen later solli citeerde naar de post van do cumentaire informatieverzor ger, een post die al geruime tijd vacant was, bleek het oor deel over hem echter aanzien lijk te zijn veranderd. Hij kwam beslist niet in aanmer king voor die functie. Hij diende zelfs te verdwijnen Overleg De Leidse wethouder Joop Walenkamp van verkeer tekende zo het overleg met zijn collega Hans de la Mar van milieu. Deze vorm van overleg lijkt in Leiden als gevolg van de bestuurlijke vernieuwing veld te winnen (zie: Vernieuwd). omdat zijn dienstverband niet werd voortgezet. Volgens Oversteegen zelf om drie re denen: zijn opleiding was te gebrekkig, hij had niet vol doende ervaring en verder zou hij door zijn harde ,wer- ken de mensen demotiveren, waardoor hij gevaarlijk zou zijn voor de afdeling interne zaken en het hele gemeente- Demotivatie (2) De chefs van Oversteegen hebben met klem tegenge sproken dat het hoge werk tempo van de doctorandus ge schiedenis tegen hem gewerkt zou hebben. Wel werd hem gevraagd tijdens het sollicita tiegesprek wat hij zou doen als zijn collega's zich bedreigd zouden voelen door zijn werk lust. Het antwoord op die vraag is niet bekend, maar Oversteegen was zo teleurge steld over de afwijzing dat hij een brief op hoge poten schreef aan de gemeenteraad. Die brief werd door de ge meentesecretaris niet open baar gemaakt omdat hij scha delijk zou zijn voor de chefs op interne zaken. Waarop Oversteegen de brief maar in de kastjes van de raadsleden stopte. Oversteegen vraagt in de brief om eerherstel. Dat hij niet wordt aangenomen om dat hij „slechts" een doctoraal geschiedenis op zak heeft en na een half jaar alleen maar in staat is om naast zijn dage lijkse werk ook nog alle ach terstanden van voorgangers weg te werken kan hij nog billijken. Dat hij door zijn ra zende inzet een gevaar zou opleveren voor het gehele ge meentehuis gaat hem echter te ver. Oversteegen verzoekt daarom in de brief in zijn eer te worden hersteld of te wor den ontslagen wegens te „hard werken". „Naar tevre denheid functionerende werknemers dienen niet het slachtoffer te worden van de persoonlijke tragedies van niet optimaal functionerende chefs en medewerkers", zo stelt hij. Inmiddels is duidelijk dat de „witte tornado" Over steegen per 1 januari het veld zal ruimen. Ook de Leider- dorpse gemeenteraad lijkt te laks en te gedemotiveerd om deze energieke eenling, in de ambtelijke wereld kennelijk een „onaangepast persoon", in bescherming te nemen. Kritisch Alle begin is moeilijk. Zo ook voor Ellen Hoogeveen, de kersverse voorzitter van de al even kersverse Werkgroep Milieu Noordwijk. Het is dins dagavond en haar groep, die onderdeel uitmaakt van leef baarheidsvereniging Kritisch Noordwijk, wordt officieel geïnstalleerd. Voor een gezel schap van zo'n 75 bollenkwe- kers en andere belangstellen den mag Ellen in De Kuip haar eerste wankele pasjes maken ip de wereld van de milieubeweging. De kwekers zijn overigens op uitnodiging van Kritisch Noordwijk naar De Kuip ge komen om te discussiëren over het thema „Bollenteelt en milieu". Hobaho wijdde daar een paar weken geleden nog een heel congres aan, maar Kritisch Noordwijk vindt het geen bezwaar dat nog eens dunnetjes over te doen. En Lucas Reijnders van Natuur en Milieu is ook best bereid zijn verhaal nog eens af te steken. Dat staat toch nog op papier. „We zijn een enthousiaste nieuwe groep", begint voorzit ter Ellen aarzelend. De rest verstaat de zaal niet of nau welijks. RK Fanfarekorps Ex celsior heeft in een andere ruimte zijn wekelijkse oefena vond en dat nieuwste num mer zit er nog niet helemaal in, zo kan iedereen horen. Ellen doet inmiddels verwoe de pogingen boven het geluid uit te komen. „We gaan ons bezig houden met groenvoor ziening", somt de door het ge trommel steeds nerveuzer wordende voorzitter op. „En met zuinig zijn met energie. En met bollengif. „Dat woord ken ik nog niet", bromt een kweker van achter uit de zaal, waarna een ander in een opwelling van originaliteit vraagt of de miliegroep ook iets aan geluidsoverlast gaat doen. Ellen houdt het maar voor gezien en geeft gretig de microfoon aan rots-in-de- branding Tim Booyenk. Even later is de voorzitter desgevraagd nog wel bereid even te vertellen wat Werk groep Milieu Noordwijk nog meer gaat doen. „We gaan de Noordwijkse politiek kritisch volgen", zegt ze strijdvaardig. „En wee hun gebeente als ze niet doen wat ze bij de verkie zingen hebben beloofd". Bril jant! Kritisch volgen, natuur lijk, daar heet ie ten slotte Kritisch Noordwijk voor. Laatste vraag Ellen, waar is de Noordwijkse politiek van avond? Die zou je toch op zijn minst op een bijeenkomst als deze verwachten. „Eh ja, dat zit zo, die hebben gemeente raadsvergadering op dit mo ment en kunnen dus jammer genoeg niet komen". De Noordwijkse politici hoe ven zich voorlopig nog geen zorgen te maken. Zolang Kri tisch Noordwijk de gemeente lijke vergaderagenda al niet kritisch volgt, zal er van dat kritisch volgen niet al te veel terecht komen. DEN HAAG/LEIDEN Drie Leidenaars en een vrouw uit Oegstgeest ston den gisteren voor de Haagse rechtbank voor handel in verdovende middelen. De vrouw en een van de man nen hoorden 15 maanden, waarvan drie voorwaardelijk, tegen zich eisen. Voor de twee andere Leidenaars vroeg offi cier van justitie Klopper een gevangenisstraf van 12 maan den, aarvan eveneens drie voorwaardelijk. De 25-jarige Oegstgeestse ontkende samen met de 22-jarige Leidenaar in de periode van 1 januari tot en met 17 augustus gedeald te hebben. „Ik kocht het spul juist van hem en verkocht het alleen door". Zij leverde de verdovende middelen aan de verdachten die even later twaalf maanden hoorden ei sen. De vrouw weersprak dat de hoeveelheden „witte stof", zo als rechter Van Rossem de verdovende middelen om schreef, cocaïne bevatten. Vol gens haar ging het om lidocaï- ne, een middel dat tandartsen gebruiken bij het toedienen van een verdoving. „Cocaïne kun je niet voor dertig gulden kopen", verdedigde de vrouw zich. Van Rossem meende ech ter dat lidocaïne bij bepaalde hoeveelheden niettemin zeer gevaarlijk kan zijn. Het verdo vend middel kan een hartstil stand tot gevolg hebben. De twee Leidenaars die het spul kochten, spraken in hun verklaringen tegen dat de vrouw de enige leverancier was, terwijl zij ook zeker wis ten dat het om cocaïne ging. De politie trof daarnaast bij de vrouw een blanco rijbewijs aan. Ze zei dat gekregen te hebben, omdat één van de af nemers zijn rekening niet kon voldoen. Iets wat later werd tegengesproken door de ande re hoofdverdachte. Hij zei vier rijbewijzen van de vrouw ge kocht te hebben. Advocaat Hattinga vond het bewijs maar mager en had zijn twijfels over de getuigenver klaringen. Hij pleitte dan ook voor vrijspraak. De officier, di$ de vrouw als hoofddader bestempelde, zag af van ver volging voor het in bezit heb ben van hasj. Ook advocaat Winter, raads man van de 22-jarige Leide naar, trok de getuigenverkla ringen van de afnemers in twijfel. Van cocaïne kon geen sprake zijn, maakte de ver dachte zelf duidëlijk. Volgens hem was het allemaal een mis verstand omdat lidocaïne de zelfde testeigenschappen heeft als cocaïne. De officier wees erop dat hij eerder tegenover de politie en de rechter-com- missaris wel gezegd had dat het om cocaïne ging. De verdachte was verbolgen over de getuigenverklaringen van de twee mannen. Hij be dreigde hen via een tekening op de muur van een cel. „Doodstraf voor praters", luid de één van de zinsneden, met daarbij afgebeeld een man aan een galg. „Ik wilde daarmee aangeven dat ik hier zit door hun schuld. Mijn gezinssituatie lijdt eronder", trachtte hij be grip te kweken. Zijn advocaat vond het bewijs niet overtuigend. Voor wapen bezit de man bekende drie alarmpistolen met vijftig pa tronen in bezit gehad te heb ben noemde hij een voor waardelijke straf van drie maanden het maximum. Een tijd die de Leidenaar al in voorarrest heeft uitgezeten. Voor het dealen in het „witte spul" vroeg hij een gedeelde vrijspraak. Volledige vrij spraak vond hij op zijn plaats voor het kopen van de vier rij bewijzen. Uitspraken op 7 december. Geel de Leidse Courant cadeau Een prima idee voor een Sinterklaascadeau voor uw man of vrouw, opa of oma, voor zoon of doch ter. Kortom, voor iedereen die graag op de hoogte wil blijven van het belangrijkste nieuws: geef ze een geschenkabonnement op de Leidse Courant. Het abonnement loopt van 6 december 1990 t/m woensdag 16 januari 1991 en kost slechts 20,-. Op pakjesavond zelf staat u niet met lege handen, want u ontvangt van ons een fraaie cadeaucheque die u de gelukkige kunt overhandigen. Als u nu de bon invult en vóór 1 december aan ons toestuurt, zorgen wij ervoor dat u de cheque tijdig in huis hebt en de krant vanaf 6 december op het aangegeven adres wordt bezorgd. Met betalen verzoeken wij u te wachten tot u van ons een acceptgiro hebt ontvangen. BON VOOR GESCHENKABONNEMENT Het geschenkabonnement op de Leidse Courant is bestemd voor: Naam: Voorl.: Straat: Postcode:Plaa Telefoon: (voor controle bezorging) 8 Deze ontvangt de krant van 6 december 1990 t/m 16 januari 1991 Stuur de cadeaucheque en te zijner tijd ook de acceptgiro naar: j Naam: Voorl.:j Straat:I Postcode: Datum: —Plaats: Handtekening: Stuur deze bon in een open envelop, postzegel niet nodig, aan: Leidse Courant, antwoordnummer 998,2501 VC Den Haag. £eid6c0OiiAOtit

Leidse Courant | 1990 | | pagina 11