met 'n Big surprise, GFAEFföQ&FPEM PIERROT TECHNISCH BURO v.d. BORN b.v. - LEIDEN Van der Greft Audio-Video en Televisie Services Waarborg voor kwaliteit Neem bij ons een abonnement ONDERDELENSPECIAALZAAK KOK, groot in het kleine! rÖRATIS MEDIUM PORTlÊl FRANSE FRIETJES. MEDISCHE INSTRUMENTEN showroom Lumiance dealer met grote voorraad Ook voor installatiematerialen Grote sortering verlichting, zowel klassiek als modern PAGINA 10 RIJMKRANT 1990 LEIDSE COURANT Verkoop van alle merken audio-video en televisie apparatuur Specialist in het repareren van tv, audio en video Tevens verkoop van occasions met garantie Wij repareren volgens reparatie-voorwaarden opgesteld door de Consumentenbond en de Uneto Gerrit Doustraat 4a Leiden tel.: 071-120310 I Nieuwe Beestenmarkt 20-22 bij Molen „De Valk" Leiden - Telefoon 14.93.45 Het goedkoopste adres van Leiden en omstreken voor: Hobby - electronica - wasmachine-onderdelen, scanners, 27 MC-apparatuur, antennes, ook voor radio en t.v., mengpanelen, meetapparatuur, hobby-lektuur, pick-up naalden. Een Big Mac smaakt nog lekkerder met een portie knapperige Franse Friet jes. En natuurlijk helemaal als die Franse Frietjes gra tis zijn. Daarom trakteert ons restaurant u op een gratis medium portie Franse Frietjes bij uw Big Mac of Quarter Pounder (met of zonder kaas). Kom snel langs, want zo n traktatie kan alleen maar tijdelijk zijn. Tegen inlevering van deze Franse Frietjes. Eén bon bon krijgt u bij aankoop per persoon. Niet geldig in van een Big Mac of Quar- combinatie met andere ter Pounder (met of zonder McDonald's aanbiedingen. kaas), een medium portie Geldig t/m 31 dec. '90. Lever deze bon in bij McDonald's restaurant: Beestenmarkt 6, Leiden, tel. 071-146465. -uajao -au.'aiddoiT ian i .Huis geschenken" voor Wedgwood groep Royal Albert - Villeroy Boch Arzberg - Rosenthal Thomas - Royal Doulton - Hutschenreuther - Heinrich - Mason - Midwinter - Spode - Leerdam - Peill Putzler - Orrefors - Swarovski kristal - Gero - Keltum - Hümmelfiguren Royal Copenhagen - Makkumer aardewerk De Porceleyne Fles Delft - Daalderop - Loch Tollenaar - Kurz tin - Robbe Berking Couverts. Maarsmansteeg 14 nabij V&D Leiden 071-12.12.93. SPECIALIST IN CONTACT LENZEN Kort Galgewater 1 (hoek Morsstraat) Leiden - Tel. 071-12.03.75 Hilversum - Emmen aat u vrijblijvend informeren! ma. t/m vr. 08.30 - 12.30 uur en ZONNESCHERMEN- EN DEKZEILENFABRIEK LEIDSE COURANT PAGINA 19 RIJMKRANT 1990 vink slavink geelvink roervink luistervink rietvink zink lonk blonk spelonk dronk verdronk vonk zonk dunk eigendunk junk geitebok zaagbok springbok steenbok gemsbok dok spuidok aardschok jok artisjok blok "kladblok zwerfblok takelblok remblok steenblok offerblok vleesblok fietsblok stootblok klok hangklok alarmklok stormklok duikerklok wekkerklok vesperklok koekoeksklok staartklok haarlok vlok look smook vluchtstrook zeepok galgebrok hoepelrok onderrok stok halfstok rekstok strijkstok rolstok duimstok helmstok degenstok dirigeerstok polsstok hark villapark autopark hoenderpark berk jeugdkerk schuilkerk jodenkerk kinderkerk schuurkerk brandmerk bijoogmerk winkelmerk watermerk wintermerk fabrieksmerk handelsmerk strijdperk tijdperk ijzersterk kladwerk jeugdwerk beeldwerk strafwerk schrijfwerk naslagwerk breiwerk houtsnijwerk haakwerk maakwerk paalwerk taalwerk roffelwerk mengelwerk klungelwerk takelwerk knutselwerk kramwerk fantoomwerk speldenwerk geheugenwerk heksenwerk raapwerk rivierwerk waterwerk meesterwerk pleisterwerk peuterwerk overwerk voorwerk borduurwerk vuurwerk smidswerk huiswerk pelswerk satanswerk plaatwerk zetwerk dichtwerk buurtwerk vredebreuk wolkbreuk beenbreuk inbreuk liesbreuk spleetbreuk leenspreuk zinspreuk kernspreuk wonderspreuk "ruk druk bloeddruk blinddruk brailledruk reliëfdruk kooldruk kleurendruk dundruk opdruk weerdruk misdruk offsetdruk lichtdruk blauwdruk tuk ribstuk mondstuk goudstuk familiestuk historiestuk genrestuk biefstuk waagstuk gedenkstuk zlnkstuk pronkstuk meubelstuk klapstuk onderstuk hamerstuk paterstuk karakterstuk bewijsstuk staartstuk kunststuk kabaal verbaal radicaal clericaal sandaal modaal synodaal matriarchaal patriarchaal schaal mijlschaal offerschaal eierschaal omhaal ophaal verhaal vervolgverhaal wonderverhaal uithaal labiaal bilabiaal speciaal provinciaal cordiaal parochiaal domaniaal liniaal imperiaal materiaal initiaal triviaal joviaal coaxiaal grammatikaal vertikaal arsenaal kloksignaal rabbinaal medicinaal longitudinaal urinaal rationaal atonaal embryonaal zonaal infernaal tribunaal intercommunaal monumentaal continentaal mannentaal wetstaal kunsttaal brutaal rituaal vaal kwaal ouderdomskwaal deloyaal collegezaal schermzaal tekenzaal troonzaal vergaderzaal eetzaal snijbal honkbal kleurbal vergeetal weetal priemgetal kengetal elftal recital deeltal aantal stemmenaantal jaartal stal paardestal meestal veestal koestal diefstal kruimeldiefstal bijenstal zondeval ingeval ongeval crepeergeval lotgeval knieval zenuwtoeval slachtafval filmfestival aanval bomaanval frontaanval hartaanval interval plaatval bel formidabel permeabel tabel variabel kabel coaxiaalkabel label abominabel pardonabel impressionabel sabel responsabel tabel respectabel lamentabel notabel acceptabel comfortabel transportabel solvabel babbel schnabbel geknabbel krabbel kwebbel gekwebbel dobbel jichtknobbej rebel plausibel suggestibel flexibel nobel nachtbei wandmeubel cel bijecel landbouwadel zadel middel redmiddel braakmiddel slaapmiddel lapmiddel hulpmiddel wondermiddel kleurmiddel rechtsmiddel wijnhandel woekerhandel doorvoerhandel uitvoerhandel verhandel driehoekshandel groothandel exporthandel levenswandel hendel pendel grondel feestbundel zindeel onderdeel legeronderdeel bordeel oordeel eindoordeel salomonsoordeel voordeel officieel artificieel pecunieel materieel immaterieel ministerieel prieel industrieel justitieel substantieel confidentieel providentieel keel aardappelmeel beendermeel formeel informeel griesmeel rijstmeel kaneel paneel crimineel provisioneel confessioneel redactioneel functioneel conditioneel conventioneel emotioneel exceptioneel proportioneel straattoneel makreel moreel immoreel corporeel inaugureel structureel penseel universeel teel kapiteel fundamenteel sacramenteel experimenteel gradueel visueel actueel contractueel Intellectueel procentueel tekstueel seksueel rijsttafel ijswafel schoffel tromgeroffel troffel pantoffel stoffel buffel luifel ijfel twijfel gel hagel draadnagel kruidnagel egel zeeegel spiegel tijdspiegel zeespiegel kapspiegel toverspiegel kriegel kegel sparrekegel pegel regel grondregel mieregel leefregel kregel taalregel spelregel stelregel dwangmaatregel tegel zegel vakantiezegel plakzegel wisselzegel postzegel triangel mangel werphengel mengel beschermengel zwengel singel klungel lichtkogel kanarievogel zangvogel pechvogel kooivogel trekvogel klimvogel loopvogel watervogel moerasvogel ongeluksvogel fregatvogel orgel gorgel bugel trekbeugel heugel vleugel deltavleugel hel kachel straalkachel petroleumkachel gaskachel potkachel rochel iel subtiel projectiel reptiel tandwiel spinnewiel drijfwiel gangwlel mirakel takel stakel rekel stekel eikel perikel conventikel kranteartikel merkartikel wegwerpartikel fondsartikel handelsartikel fakkel tekkel nikkel pompernikkel spikkel sikkel kinkel winkel modewinkel groentewinkel schoenwinkel snoepwinkel warwinkel timmerwinkel kapperswinkel wetswinkel fruitwinkel kronkel lengtecirkel middagcirkel poolcirkel zuidpoolcirkel kneukel kreukel lel gamel hamel belhamel caramel hemel memel broodkruimel tuimel zwijmel gammel gerammel roodschimmel heer bommel schommel rommel drommel trommel zeeftrommel kummel pummel mormel dreumel nel knel heleboel beestenboel kliederboel spoel schietspoel stoel veldstoel strandstoel paddestoel draagstoel ligstoel dekstoel kerkstoel tafelstoel rolstoel ziekenstoel klapstoel wipstoel leerstoel luierstoel ruststoel zelfgevoel eergevoel zwoel zoel pol harmoniekapel rouwkapel stapel lepel slalepel schoenlepel pantserkoepel schrepel tepel archipel tempel exempel pimpel rimpel wimpel handappel aardappel stoofappel oogappel kaneelappel rappel sterappel rijksappel Nieuwe Rijn 61, Leiden ie|. Gebr. Kruyt ijzerwarenhandel sinds 1890. Geopend maandag t/m zaterdag. Donderdag koopavond. Wij voeren o.a. de merken: Gedore- Sandvik- Nooit-Gedacht handgereedschappen Hitachi- Black Decker- Bosch- Elu- Makita- Skil- DeWalt elektrische/accu machines Lips- Nemefsloten Ami- Hermeta- Stenman- Hewi hang sluitwerk. Voor al uw installatiematerialen Ook voor halogeen verlichting, spots en spanningrail Laatste zaterdag van november (24-11) 10% KORTING OP ALLE VERLICHTINGSARTIKELEN v.d. BORN LEIDEN Watermolen 10 (winkelcentrum „Kopermolen") Leiden QZl-215.21^. HeA lueMupiseaö jzeu ie6 RAIL EN SPOTS. Enkele voorbeelden:

Leidse Courant | 1990 | | pagina 28