1499,- SONY Mini-sets MAXI Het Openhaarden-Centrum U W PAGINA 2 RIJMKRANT 1990 LEIDSE COURANT 2x25 Watt 5 bands equalizer, 30 voorkeuzesta- tions, autoreverse, dubbelcassettedeck, cd-speler, f afstandsbediening, inclusief 3 weg-systeemboxen. MHC-3500 2x35 Watt programmeerbare equalizer, 7 bands, 30 losse komponenten voorkeuzestations, autoreverse, dubbel cassettedeck, dolby B 22,5 cm breed +C, CD speler en afstandsbediening. Al was het alleen al om de service met mogelijkheden diverse mini kastjes leverbaar, breedtematen 23 en 26 cm It's a Sony Alle Sony Minisystemen zijn 22,5 cm breed De MHC 2500,3500,5500 bestaan uit losse komponenten 2x30 Watt, 5 bands equalizer, 30 voorkeuze- tations, autoreverse, dubbelcassettedeck, CD- f speler, afstandsbediening, losse komponenten, y 2x60 Watt programmeerbare equalizer, geluidseffecten losse komponenten instelbaar, surround, 30 voorkeuzestations, autoreverse, 22,5 cm breed dubbelcassttedeck, dolby B+C, CD-speler, afstandsbediening. enegouwen Aalmarkt 12-14-15-16, Leiden, tel.: 1217 82 U betaalt maar de helft bij plaatsing en de andere helft in 6 mnd. zonder rente of kosten. NOOIT VOORRIJKOSTEN Eigen technische dienst. Ook maandagmiddag geopend. Vraag vrijblijvend informatie! Maak zelf passe-partouts Het MAPED-Snijsysteem is de perfekte passe-partoutsnijder met een 45- en 90 graden precisie-snijder en aluminium geleide liniaal. Kompleet met handleiding 5 Van 79,50 voor Dljj AIRBRUSH- HOBBYCENTRUM Morsstraat 25 Leiden Tel. 133277 middelpunt van sfeerverwarming Exclusieve open haarden, kachels en schouwen Sfeerverwarming aangepast aan uw ideeën, kompleet afgestemd op uw interieur Plaatsing door gespecialiseerde vakmensen Uitsluitend TNO-goedgekeurde rookkanalen Bezoek onze showroom, wij informeren u graag! - ook voor alle openhaardaccessoires - ICZII Off. dealer van: Barbas, Boley, Ringlever, Harry Leenders, Bell Fire, Metaloterm isêej eioöuï iip uw ueAjapeq |eq |eui do uooia06 uae ui iuooxjsa uapjo/w I J -aaui J33JS a^fijuöos I Weet u waar de sint voor een leuk kado heen gaat...? Aanbieding: Sprite airbrush combi Fluitstille compressor met volautomatische aan- en afslag Samen met de beroemde Aerograph Sprite. Aerograph Sprite 199 00 Compressor 695 00 Plastic slang 34.50 790,° Naar kado- en huishoudshop Holverda in de Beatrixstraat. Een etalage en shop vol met leuke kado artikelen, met nog leukere prijzen, vraag onze gratis folders. kado- en huishoudshop LEIDSE COURANT PAGINA 27 RIJMKRANT 1990 uittocht gezocht burcht beducht geducht lucht berglucht klucht rooklucht zwavellucht stadslucht nachtlucht rondvlucht rekordvlucht zweefvlucht duikvlucht kapitaalvlucht vogelvlucht thuisvlucht sneeuwlucht burengerucht zuidvrucht veldvrucht pennevrucht schaalvrucht citrusvrucht pitvrucht tucht ontucht roofzucht behaagzucht plaagzucht drankzucht krakeelzucht speelzucht bedilzucht roemzucht winzucht dweepzucht koopzucht ijverzucht baatzucht vraatzucht vetzucht genotzucht wapenfeit geit steengeit fahrenheit publiciteit simpliciteit elektriciteit plasticiteit invaliditeit soliditeit fluïditeit liquiditeit absurditeit amicallteit illegaliteit genialiteit trivialiteit jovialiteit muzikaliteit lokaliteit normaliteit nationaliteit personaliteit liberaliteit neutraliteit pluraliteit universaliteit fataliteit nataliteit totaliteit casualiteit aktualiteit eventualiteit mutualiteit rivaliteit kwaliteit variabiliteit rentabiliteit solvabiliteit mobiliteit faciliteit dociliteit seniliteit steriliteit viriliteit subtiliteit infantiliteit utiliteit futiliteit serviliteit calamiteit legitimiteit fermiteit pluriformiteit abnormiteit spontaniteit obsceniteit heterogeniteit moderniteit immuniteit hilariteit capillariteit pariteit rariteit prosperiteit integriteit inferioriteit prioriteit densiteit intensiteit curiositeit entiteit graviteit passiviteit activiteit selectiviteit sensitiviteit festiviteit flauwiteit puberteit Sikkepit kersepit cockpit oprit esprit doorrit zakduit guit languit beschuit jaagschuit pakschuit trekschuit woonschuit kuit luit fluit veldfluit stoomfluit panfluit voluit besluit kornuit morfinespuit acquit ruit onderuit wit lijkwit melkwit hagelwit kiemwit spierwit zit bezit bijt ontbijt fijt schijt vlijt mijt korenmijt kaasmijt schurftmijt tapijt spijt krijt appetijt kwijt weggemaakt vuilgemaakt eigengemaakt waargemaakt vermaakt naakt spiernaakt aangeraakt bespraakt waakt onbewaakt genoodzaakt veroorzaakt gehakt plakt smakt snakt ingepakt uitgepakt abstrakt takt tweetakt gebekt toegedekt knaleffekt gewiekt gelekt zwartgevlekt vervloekt zoekt zelfrespekt gerekt direkt indirekt strekt reikt aangereikt geschikt nevengeschikt verkijkt gelijkt overbevolkt jankt inkt drukinkt verdrinkt zinkt ongeschokt sjokt geblokt rookt stookt aangeharkt markt weekmarkt jaarmarkt supermarkt vismarkt gevlerkt merkt ongemerkt gewaarmerkt werkt eindprodukt cultuurprodukt plukt drukt bedrukt alt verhaalt straalt verdwaalt halt spijbelt vuilnisbelt peddelt wandelt slaapwandelt eelt speelt teelt veeteelt inteelt sierteelt zeelt fielt vernielt takelt duikelt tekkelt smokkelt sprokkelt stamelt wemelt tuimelt rammelt schommelt voelt pelt stapelt strompelt trappelt druppelt kwispelt telt zetelt drentelt wentelt stelt prevelt sneuvelt kwelt treuzelt stencilt dweilt zeilt milt speculant tremulant querulant diamant glasdiamant charmant firmant navenant consonant participant declarant celebrant gerant emigrant remigrant rekwirant krant muurkrant lichtkrant deodorant ignorant trant betoogtrant recalcitrant spreektrant verhaaltrant redeneertrant dichttrant obscurant figurant brisant interessant collectant retraitant sollicitant militant important protestant constant combattant dilettant relevant bloedverwant aanverwant flamboyant eindaccent docent procent percent adolescent accident resident independent correspondent werkstudent rendement verneemt temt klimt trimt duimt remplacant pruimedant pedant intendant fondant adjudant recreant lanterfant flamingant bacchant foliant riant chateaubriant kant fabrikant muzikant stafmuzikant markant trammelant klant beklant volant geplant ingeplant aanplant gastdirigent gradiënt cliënt recipiënt patiënt quotiënt bivalent indolent turbulent corpulent medicament fondament ligament medikament firmament enjambement ertscement engagement dreigement arrangement retranchement signalement meublement ameublement element déraillement complement rapplement evenement raffinement abonnement postabonnement kantonnement gouvernement equipement parement pierement arrondissement faillissement cognossement connossement amusement appartement cirkelsegment establishment rudiment compliment experiment sentiment compartiment sortiment grafmonument slaginstrument immanent imminent continent deponent component proponent preferent different concurrent intercurrent aksent recensent tent latent veldtent penitent legertent assistent schiettent remittent frequent eloquent stevent solvent convent delinkwent bint hyacint verkleint spint grint sprint middelschot pistoolschot tussenschot waterschot voorschot uitschot startschot patriot lot premielot duimelot maillot komplot slot hangslot springslot trekslot klokslot onderzeeboot zeilboot stoomboot lijnboot torpedoboot raderboot kanonneerboot veerboot motorboot reddingsboot pakketboot postboot ferryboot goot kilgoot pitgoot schoot ontbloot floot ploot waterloot stinksloot schavot zot gekaapt verklapt snapt trapt tapt stapt recept gescheept gestreept onderstreept onderschept piept gepiept mept genept transept geflipt knipt geknipt aangeknipt verknipt stipt verdampt stampt ingepompt aangeklopt beknopt wanhoopt gewanhoopt aangeknoopt gestopt abrupt vergaart landkaart rentekaart stafkaart briefkaart front hoogtefront thuisfront koufront doopvont ongemunt rijksmunt contrapunt standpunt culminatiepunt dieptepunt zwaartepunt trefpunt groeipunt raakpunt hoekpunt middelpunt deelpunt doelpunt geschilpunt vriespunt aanknopingspunt mispunt kruispunt bot heilbot boycot dot fagot oorlogsvloot handelsvloot luchtvloot middenmoot kruidnoot aardnoot genoot stadgenoot tijdgenoot partijgenoot naamgenoot rijksgenoot soortgenoot olienoot bloknoot walnoot hazelnoot pepernoot kokosnoot gepoot zielepoot hanepoot vergroot schroot bietekroot asymptoot genadestoot aanstoot endepot bloempot filterpot vrijkaart instapkaarl viskaarl ponskaart perskaart plaatskaart roomtaart pauwestaart pijlstaart grijpstaart sluierstaart spelevaart ruimtevaart afvaart ringvaart aanvaart binnenvaart scheepvaart overvaart doorvaart kruisvaart uitvaart kustvaart duwvaart hart ouderhart lichthart gestart driekwart ravezwart roetzwart kolbert oom dagobert concert fluitconcert vergadert siddert suddert procedeert spendeert waardeert studeert triomfeert regeert parkeert signaleert stagneert stationeert typeert refereert prefereert suggereert poseert profiteert noteert protesteert promoveert serveert steigert slingert verergert damhert versiert tiert verpaupert expert treitert verbijstert schittert zuivert wedijvert verovert introvert couvert havergort japonschort kort ultrakort binnenkort patrijspoort geschutpoort woordsoort graansoort strafport heliport import support zeilsport baansport duivensport wielersport krachtsport volgestort preekbeurt yoghurt achterbuurt kokosbast pensiongast pompgast poldergast zomergast varensgast gymnasiast kast brandkast hangkast broeikast kijkkast rammelkast koelkast bijenkast hoerenkast tapkast flipperkast zuurkast ijskast last ingelast schuldenlast bommenlast achterlast overlast damast lichtmast gymnast geharnast n!aa£i stavast steevast wegvas paalvas zadelvas nagelvast stoelvast muurvast vuurvas rotsvas maatvas houvas lijmkwas zeepkwas teerkwas wltkwas puikbes familiefees jubelfees lustrumfees doopfees verjaarfees kerstfees uitgemes kramphoes ingeroest vogelpes builenpes hoenderpes stadsgewes ontvangs hengs aanbrengs kubist exorcist logopedist orthopedist theist pacifist sofist gist vergist monarchist kist verbandkist pakkist doodskist schatkist vrachtkist list specialist analist criminalist regionalist rationalist moralist naturalist fatalist kapitalist automobilist nihilist cellist solist slist krijgslist alchemist paganist pianist paukenist menist lampenist feminist chauvinist columnist telefonist saxofonist protectionist exhibitionist kolonist monist cartoonist componist modernist internist communist opportunist utopist stenotypist seminarist artillerist I .■roffiir'"""-- 1 SJ8iS|eqpo>i humorist futurist defaitist spiritist fluitist lokettist absolutist linguist verhuist juist gekuist puist vuist positivist lijst loterijlijst naamlijst loonlijst kroonlijst literatuurlijst prijslijst groslijst nachtlijst gewiekst tekst gefikst onvervalst terugkomst overeenkomst thuiskomst uitkomst dienst velddienst gronddienst zeedienst dagdienst sleepdienst wederdienst veerdienst uurdienst vuurdienst godsdienst zondagsdienst staatsdienst nachtdienst peinst winst woekerwinst overwinst oorlogswinst ongunst smeedkunst zwartekunst weefkunst kookkunst drukkunst goochelkunst spelkunst tekenkunst sierkunst toverkunst etskunst prentkunst kost most zuidoost proost troost post stelpost compost nachtpost onderst allereerst gerst parelgerst achterst uiterst kippeborst gouddorst horst korst grootvorst braadworst bloedworst rookworst leverworst metworst geplaatst verplaatst schetst gefietst gemutst fust gust kust lust moordlust gelust snoeplust eetlust zielsrust braintrust zelfbewust onderbewust prijsbewust ablaut astronaut fout tikfout denkfout drukfout spelfout zetfout hout naaldhout mahoniehout perehout wrijfhout jaaghout kreupelhout palmhout kromhout zoethout without kout mout vermout debuut tribuut attribuut acuut fuut absoluut alaminuut dispuut snauwt sneeuwt verbouwt spuwt cadeau schrijfbureau chevreau plateau revenu provenu parvenu cachou honingdauw kabeljauw kieskauw marineblauw korenblauw koningsblauw bereklauw wenkbrauw grijsgrauw duw halfschaduw oogschaduw kernschaduw geeuw sneeuw koolzuursneeuw

Leidse Courant | 1990 | | pagina 20