m FOTOZETTER/ DTP-OPERATOR (Ï/M) 1 Commercieel administratief medewerker m/v "CHECttSUiTT SECRETARESSE (»NeSA Hoofd Administratie leerkracht spareparts manager SIEMENS TYPIST(E) ervaren elektromonteurs computer repair b.u. PROFIEL ZATERDAG 27 OKTOBER 1990 PAGINA 20 LEIDSE COURANT Bij het bureau Centrale Reproductie Inrichting in Den Haag, ressorterend onder de afdeling Post- en Archief zaken van de Marinestaf, is - voorlo pig voor de duur van 1 jaar waarbij verlenging zeker niet uitgesloten is - plaats voor een TAAK Als fotozetter/DTP-operator be dient u de fotozetmachine Quadritek en het DTP-systeem voor het verwer ken van tekst en afbeeldingen tot een grafisch geheel. Het gaat hierbij om het maken van o.a. bekendmakingen, voorschriften, circulaires, formulieren en brochures. Tevens houdt u het modellenbestand van al het gezette werk bij. Uit dit bestand wordt vaak geput om aanvullingsbladen te maken en bestaande modellen te wijzigen. Tenslotte onderhoudt u, aan de hand van onderhoudschema's, de fotozet- apparatuur. GEVRAAGD De werkzaamheden vereisen een grafische opleidng richting fotozetten. U vindt het geen probleem om zelf standig te werken. Ervaring met grafi sche fotozetapparatuur, zoals Quadri tek en DTP-programma's, met name Ventura, strekt tot aanbeveling. GEBODEN Uw bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en erva ring, maximaal f 2.826,-, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De vakantietoeslag is 8% per jaar. Het aantal vakantiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. REACTIES Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Post- en Archiefzaken, de heer G.C. Schaap, (070) 3162130. Mevr. H.E. Berkhout- V van der Ham, (070) 3162539, kan u meer vertellen over de sollicitatie- •C'i.a 1procedure. Bij gelijke geschiktheid l'V»*9enieten 'eden van etnische minder- heden en gehandicapten de voorkeur. '-v.'iUw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan het hoofd Stafafdeling Burgerpersoneel van de Chef Marinestaf, postbus 20702,2500 ES Den Haag. o o y\ burgerpersoneel defensie koninklijke marine •t&r Raptim Internationale Reisorganisatie, met meer dan 20 vestigingen in Europa-, Noord- en Zuid-Amerika, vraagt. Ervaren lATA-medewerker (m/v) voor haar vestiging in Den Haag, (naast C.S.), met minimaal 2 jaar ervaring. Opleiding KLM-2 niveau of gelijkwaardig. Sollicitaties kunt u richten aan Raptim Nederland b v. t.a.v. de heer J de Bruin. Kon. Julianaplein 7, 2595 AA Den Haag. tel. 070-3820081 STICHTING R.K. ONDERWIJS TE VOORHOUT Beukenrode 19 - 2215 JA Voorhout Bank. Rabobank Voorhout No. 36.60 03.240 Giro van de stichting: 38 88 94 de Stichting Rooms Katholiek Onderwijs Voorhout Het bestuur vraagt m.i.v. 01-01-1991 R.K. BASISSCHOOL „EMMAÜS" gelegen in de nieuwbouwwijk Oosthout te Voorhout een enthousiaste (voorlopig voor 20 uur) Wij zoeken een teamlid dat: 1 vanuit eigen overtuiging het katholiek karakter van de school mede gestalte wil geven; 2. breed inzetbaar is. 3. (enige) ervaring heeft; 4. enthousiast bij wil dragen aan de opbouw van de schoolgemeenschap; 5. de groeiformatie voor zijn/haar rekening wil nemen, waardoor *uiitime dienstverband ontstaat. en worden ingewonnen bij dhr J. J. M. H Haiin, directeurT.Emmaüsschool", tel. 02522-31482 (school) of 071-176590 (thuis na 19.30 uur). Sollicitaties voorzien van curriculum vitae binnen 10 dagen na verschenen te richten aan het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs te Voorhout, secretariaat Essenrode 30, 2215 LL Voorhout. Van der Greft Audio-Video Televisie Services Reparatie-bedrijf van alle merken audio-video en televisieapparatuur heeft met spoed plaats vooreen; Een belangrijk gedeelte van deze functie bestaat uit het inkopen en uitleveren van onderdelen, het maken van nieuwe relaties, het instand houden van reeds bestaande, ook internationaal. Een uitstekende kennis van zaken betreffende de in audio en video gebruikte onderdelen is een must. Hij/zij moet zelfstandig kunnen wérken, en uiteraard Engels, maar liefst ook Duits kunnen spreken en schrijven. Wij bieden een goed salaris en een prettige werksfeer. Uitsluitend eigenhandig geschreven sollicitaties richten aan: Fa. Van der Greft, Gerrit Doustraat 4a, 2311 XP Leiden. Bij Siemens Nederland zijn circa 2300 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. werkgebied: commercieel economisch beheer. Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis èn ervaring, als mede haar produkten, systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Uw werkkring: Binnen Siemens opereert een groot aantal gespecialiseerde verkoop teams. De activiteiten van deze verkoopteams worden door het Com mercieel Economisch Beheer begeleid. Met name worden daar zaken geregeld als budgettering, formulering van commerciële voorwaarden, kostenbewaking, facturering, financiering, voorraadbeheer en verslag geving. Binnen het Commercieel Economisch Beheer van de hoofdafdeling Bedrijfstelecommunicatie is een vacature voor een commercieel admi nistratief medewerker (m/v). De medewerk(st)er zal zich fasegewijs het complete takenpakket van het Commercieel Economisch Beheer eigen maken en wel op het gebied van gladde leveringen, facturering en kos- tenanalyse van service-overeenkomsten, reparatie, garantie en uitbrei dingen op reeds geïnstalleerde systemen. Het tempo van de fasegewijze uitbreiding van taken en verantwoorde lijkheden is afhankelijk van de wijze waarop de medewerk(st)er zich ontwikkelt, zowel in kennis als in prestatie. Wij vragen: - MEAO Bedrijfsadministratie resp. MBA-niveau; - affiniteit/bekendheid met PC-applicaties (bij voorkeur Multiplan en Dbase); - flexibele instelling; - doorzettingsvermogen; - leeftijd tot circa 25 jaar. Üw sollicitatie kunt u onder vermelding van I 340/01 richten aan de heer A.P. Kruse van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Om het groeiende cliëntenbestand optimaal van dienst te kunnen blijven, zoeken wij voor een part-time dienstbetrekking (circa 20 tot 24 uur per week) een enthousiaste (bij voorkeur met ervaring) De Waard Partners is een bureau dat haar cliënten adviseert in de meest uiteenlopende belastingtechnische aangelegenheden. Het heeft een gevestigde naam op het gebied van nationaal en internationaal belastingrechten en fiscale en andere subsidies. De Waard Partners telt 30 medewerkers en is gevestigd te Leidschendam. Zijn/haar taak zal bestaan uit het uittypen via tekstverwerking (WordPerfect) van jaarrekeningen, toelichtingen bij aangiften en correspondentie in het algemeen, ten/vijl af en toe ook algemene kantoorwerkzaamheden verricht zullen worden. Wij bieden onder meer het volgende: - 13 keer een maandsalaris - (reis)kostenvergoeding - 25 dagen vakantie - 8 1/2% vakantietoeslag - aantrekkelijke bedrijfsspaarregeling Voor meer informatie over deze funktie kunt u contact opnemen met mevrouw J. den Hollander, telefoon 070-3209200. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: DE WAARD PARTNERS BELASTINGADVISEURS t.a.v. mevrouw J. den Hollander Berberis 12, 2262 AT Leidschendam. voor het installeren van gevariëerde Enige jaren ervaring met het installeren elektrotechnische installaties op utiliteits- van elektrotechnische installaties op en industriële projekten Een opleiding utiliteits- en of industriële projekten is LTS-E is noodzakelijk, een of meer VEV vereist diploma's strekt tot aanbeveling. Wij bieden voor genoemde funktie een goede salariëring en prima secundaire voor zieningen zoals reistijd- en reiskostenvergoeding, kollektieve ongevallen verzekering, studiekostenregeling enz Interesse? Sollicitaties te richten aan ons hoofdkantoor, TOT BEERS installatiebedrijf b.v., t.a.v. de personeelsdienst, Grote Tocht 100,1507 CE Zaandam. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer E de Jong onder tel. 075-517532 TOT BEERS is gespecialiseerd in het ontwerpen en uitvoeren van gevarieerde elektrotechnische en meet- en regeltechnische installaties voor de sectoren utiliteits bouw. industrie, petrochemie en offshore industrie Door de grote variatie in activiteiten en het projectmachtige karakter hiervan, worden de meeste funkties gekenmerkt door grote afwisseling in werkzaamheden en weinig routine werk Bovendien wordt door het management voortdurend gestreefd naar een optimale afstemming van economische haalbaarheid en sociale wenselijkheid Het gevolg hier van is een plezierig werkklimaat, waarin alle ruimte gelaten voor eigen initiatief en creativiteit. TOT BEERS Installatiebedrijf b.v. Cobaltstraat 41 2718 RN Zoetermeer CHECKSUM, een jonge onderneming, repareert personal-computers en randapparatuur voor groothandelszaken, dealers en importeurs. CHECKSUM zoekt wegens sterke groei: COMPUTER TECHNICI Taak in de werkplaats repareren van pc's op component niveau Vereist: MTS electronica of MTS computertechniek (of gelijk waardig niveau) leeftijd 20-25 jaar Voor bovenvermelde functie is ervaring niet strikt noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar: CHECKSUM computer repair B.V., postbus 105, 2700 AC Zoetermeer SECRETARESSE CONSULTANTS Onze relatie is een vooraanstaand architectenbureau gevestigd te Rotterdam, met totaal 85 personen in dienst Voor het management zijn wij op zoek naar een goede Uw werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het coördineren en uitwerken van de correspondentie, het coördineren en regelen van afspraken, agendabeheer, het boeken van reizen en hotels, het organiseren van mailingen, ondersteuning t.b.v. promotionele en acquirerende zaken, etc. Ook het notuleren van vergaderingen behoort tot uw taak. De kandidate die wij voor ogen hebben, heeft een VWO-opleiding aangevuld met een secretaresseopleiding of ervaring op gelijkwaardig niveau en minimaal 5 jaar werkervaring. Zij beschikt over een goede uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal en heeft goede communicatieve eigenschappen. Zij kan zowel zelfstandig alsook in teamverband werken. Leeftijd plm 30 jaar Geboden wordt een veelzijdige functie, salaris volgens CAO voor architectenbureaus echter zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u accuraat, discreet en beschaafd en heeft u interesse in architectuur of moderne kunst, reageert u dan zo snel mogelijk PROFIEL SECRETARESSE CONSULTANTS Riviervischmarkt 3, 2513 AM Den Haag, tel 070-3606245/3649930 Consultants: Carla van Tilburg en Kitty Engel si landbouw, natuurbeheer en viss vraagt voorde Directie Uitvoering Regelingen t.b.v. het Bureau Beleidsevaluatie een administratief medewerker Het Bureau Beleidsevaluatie heeft tot taak het methodologisch ondersteunen van beleidsdirecties bij het uitvoeren van beleidsevaluaties. Voorts voert het bureau het secretariaat voor de Stuur groep Beleidsevaluatie, welke belast is met de programmering, het geven van projectopdrachten en de toetsing van de uit te voeren beleidsevaluaties Taak: het verlenen van administratief technische ondersteuning aan de medewerkers van het bureau, het opzetten en bijhouden van het handboék beleidsevaluatie, het beheren van dossiers van evaluatie onderzoeken; het opzetten en bijhouden van een documentatiesysteem; - het onderhouden van contacten met medewerkers van eigen en andere directies teneinde actuele ontwikke lingen op te sporen, gegevens hierover zelfstandig te verzamelen en te verwerken, het verrichten van secretaries werk (v/m) zaamheden t.b.v. het Bureau, de Stuurgroep en de projectgroe Vereist: MBO niveau (b.v MEAO), goede schriftelijke en mondeling uitdrukkingsvaardigheid; kennis van of ervaring met geaut seerde gegevensverwerking; bekendheid met de agrarische si strekt tot aanbeveling Standplaats: Den Haag Salaris: max I 3.393, bruto per Telelomsche inlichtingen over de li kunnen worden ingewonnen bij de R J Welling, hoofd Bureau Beleitk evaluatie, onder nummer 070-3793 Schriftelijke sollicitaties, onder veri van vacaturenummer 21OI.OO.OO.O binnen 14 dagen na verschijning blad, richten aan hel ministerie va Landbouw, Natuurbeheer en Visse de Departementale Personeelsdien Postbus 20401,2500 EK Den Has centrale organisatie voor de vleesgroothan De Centrale Organisatie voor de Vleesgroothandel (C.O.V.) is privaatrechtelijke belangenbehartigende branche-organisatie van voor ondernemingen uit de vleesgroothandel. Wegens uitbreiding van het secretariaat te 's-Gravenhage zoeken wij een: Deze zal onder verantwoordelijkheid van de directiesecretaresse onder meer de navolgende werkzaamheden verrichten: - het uitwerken/verzenden van vergaderstukken en correspondentie - het gereedmaken van vergaderdossiers - het regelen van vergaderingen - het archiveren - het bijhouden van agenda's - het incidenteel notuleren van vergaderingen Functievereisten: - een opleiding op HAVO-niveau aangevuld met een secretaresse-opleiding, of een opleiding op een gelijkwaardig niveau - een goede kennis van de Nederlandse taal - kennis van de drie moderne talen (Frans, Engels, Duits; woord en geschrift is een pré - b.v.k. enige ervaring met tekstverwerkende apparatuur - goede communicatieve eigenschappen - geschiktheid om gemotiveerd in klein teamverband te kunnen werken met voldoende initiatief en zelfstandighf Enige ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 25 jaar. Geboden wordt een afwisselende werkkring en een aantrekkelijk salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden op een dynamis klein kantoor. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan: Centrale Organisatie voor de Vleesgroothandel t.a.v. drs. J. A. J M. van de Heijning, Postbus 18506, 2502 EM 's-Gravenhage. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer W. T Witvliet, tel. 070-3469667. Nederland Survey Projecten en-Appara NeSA is zowel nationaal als internationaal werkzaam op het gebied van hydrografische, geofysische en oceanografische surveys. Tevens verricht NeSA grote en langdurige electronische onderhoudsprojecten en verkoopt en verhuurt electronische survey apparatuur aan olie- en gasindustrie, baggermaatschappijen, scheepswerven, overheden, etc. Op ons kantoor te Rotterdam-Centrum hebben wij een vacature voor een Deze funktionaris rapporteert aan de financial controller en geeft leiding aan een groep boekhoudkundige medewerkers ten behoeve van o.m. de volgende taken: organisatie van de boekhouding(grootboek/bijboekei op een geautomatiseerd systeem (IBM-AS-400); periodieke oplevering van resultaten en analyses daarvan; salaris- en personeelsadministratie; vaste activa registratie; budgettering en periodieke prognoses van resultaten op basis van gegevens van de afdelingen. Voor deze funktie is nodig: opleiding op SPD-niveau (diploma gewenst); ervaring in een soortgelijke funktie gedurende enkele jaren; affiniteit met geautomatiseerde administratie; goede vaardigheid in de Engelse taal; stressbestendig karakter; enthousiasme. Inlichten over deze funktie kunt u telefonisch inwinnen bij de heer S.J. Hoen, telefoon 010-4130610. Uw schriftelijke sollicitatie verzoeken wij u te zenden aan: NeSA B.V., Postbus 2560, 3000 CN Rotterdam, t.a.v. afdeling Personeelsadministratie. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens De basis van de elektronica en huidige elektrotechniek is de chip.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 20