De Postbank vindt dat u hypotheken het best door een computer kunt laten voorrekenen. 1 POSTBANK GROEPSLEERKRACHT Te huur/te koop Medewerk(st)er op MEAO-niveau die accuraat financiële/administratieve werkzaamheden uitvoert Gedipt, bejaarden/ziekenverzorgende FREELANCE PASSAGE EMPLOYÉS ni LEIDEN/COEBEL: EIGENTIJDS VORMGEGEVEN VID1 WONINGEN MET MEER DAN EIGENTIJDS COMFOR' "ZATERDAG 13 OKTOBER 1990 PAGINA 20 LEIDSE COURANT Wie een huis gaat kopen, mag blij zijn dat er computers zijn. Want voor persoonlijke hypo theek-adviezen heeft de Postbank een speciaal computerprogramma ontwikkeld. Dit hypotheek-adviesprogramma vindt u niet alleen bij de hypotheek-adviseurs op de grotere postkantorenmaar ook bij vele make laars en andere hypotheekbemiddelaars. Daar door kunnen ook zij u een op maat gesneden Postbankhypotheek-advies geven. Uw hypotheek-adviseur voert de benodigde gegevens in, waarna de computer aan het rekenen slaat. Binnen de kortste keren krijgt u exact ant woord op talloze vragen. Zoals de maximaal haalbare hypotheek op basis van uw inkomen plus eventueel het inkomen van uw partner. U krijgt een helder overzicht van de maand- en jaarlasten voor het eerste jaar en volgende jaren, tot en. met het laatste jaar van de looptijd. En het wordt nog interessanter. Met dezelfde precisie legt de computer namelijk de fiscale aspecten van de diverse hypotheken bloot. Bijvoorbeeld de hoogte van het belasting voordeel. Maar ook maakt hij een vergelijking tussen de diverse Postbankhypotheken. Zelfs de kosten voor het afsluiten van de hypotheek, de kosten van de notaris en de makelaarskosten worden berekend. Al deze gegevens krijgt u zwart op wit mee naar huis. Thuis kunt u alle zaken nog eens op uw gemak doornemen. Om ten slotte weloverwogen de beste hypotheek te kiezen, waarbij u wellicht duizenden - zo niet tienduizenden - guldens bespaart. De Postbankhypotheek-adviseurs en de makelaars en andere hypotheekbemiddelaars die met het Postbankhypotheek-adviesprogram ma werken, kunnen u dat op een briefje geven. Heel simpel met behulp Met ccn Postbankhypotheek woon jc beter. van de computer. 7jt VERENIGING NUTSSCHOOL 7 WASSENAAR Wij zoeken m.i.v. 1 december een voor groep 2 in tijdelijke dienst wegens zwangerschaps verlof van onze huidige groepsleerkracht. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur van de school, de heer G. Meijer, Zijllaan 39, 2242 CA Wassenaar. NIEUWBOUW BEDRIJFSRUIMTE in 's-Gravenhage industrieterrein "Kerketuinen" in units vanaf ca. 490 m2 oplevering medio le kwartaal 1991 Zadelhoff Makelaars Den Haag 070 - 3 550 550 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid De Directie voor de Migratie bereidt het emigratie- en remigratiebeleid voor en voert dit uit. De afdeling Financiën verricht allerlei werkzaamheden in de operationele, beheers- en begrotingssfeer. De comptabele verantwoordelijkheid van de directie is bij de afdeling ondergebracht Ook verzorgt de afdeling de financiële administratie van het Emigratiebestuur. Het hoofd van de afdeling geeft ook financieel-economische beleidsadviezen. Momenteel zijn er drie secties: Financiële Administratie Subsidies en beheer en Krediet. De sectie Beheer en Krediet verricht werkzaamheden op het gebied van personeel en materiaal binnen- en buitenland, subsidies aan maatschappelijke organisaties en kredietverlening. Door een voorgenomen reorganisatie van de directie is de afdeling zich aan het heroriënteren om te komen tot een optimale organisatievorm. Dit betekent dat er nog taakverschuivingen en functiewijzigingen kunnen plaatsvinden. U verifieert en codeert facturen en financiële verantwoordingen van de buitenlandse posten. Tevens maakt u betaalstukken inzake vergoedingsregelingen en houdt u met behulp van de pc de diverse standenregisters bij. U assisteert bij financiële en administratieve werkzaamheden van de sectie en u houdt de financiële dossiers bij. Wat wij vragen en bieden. U heefteen opleiding MEAO (administratieve richting) of MAVO aangevuld met het praktijkdiploma boekhouden of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring. Ervaring in het werken met een pc en/of met geautomatiseerde gegevensverwerking strekt tot aanbeveling. Het betreft een functie voor 32 uur per week, aanstelling voor 38 uur is echter ook mogelijk. Zij die een volledige functie ambiëren, worden dan ook uitgenodigd te solliciteren. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 3.071,- bruto per maand (bij een volledige werkweek), exclusief 8% vakantiegeld, met uitloop op grond van dienstjaren. Standplaats is Den Haag. In het personeelsbestand van het ministerie van SZW zijn etnische medelanders, gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan ook met name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer A.C.J. van den Bergh, telefoon 070-3624611toestel 2465. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen zenden aan mevrouw E.M.R.M. Terwindt, hoofd Personeelsafdeling Centrale Onderdelen, Muzenstraat 30, 2511 VW Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 15.202/SP. ADVERTEER MEER! STICHTING JONKER FRANS Huisvesting - Serviceverlening - Verzorging en Verpleging Newtonplein 100 - 2562 JZ 's-Gravenhage Telefoon 070-3 64 49 44 Jonker Frans is een modern Verzorgingstehuis in het centrum van 's-Gravenhage. Het biedt plaats aan 139 bewoners, verdeeld over vijf afdelingen. Jonker Frans zoekt op korte termijn: full-time, eventueel part-time mogelijk Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. voor bejaardentehuizen. Heeft u interesse? Voor informatie kunt u bellen met Mw. B. M. Kanters, hoofd verzorging en verpleging. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Mw. J. Schuurman-Pieters, directeur. OPENBARE VERKOCT Notaris H. F. G. Moussault te Roelofarendsve voornemens op de dinsdagen 16 en 23 oktobi telkens om plm. 11.00 uur in Restaurant ,,De Fr; Brug", Westeinde 83 te Roelofarendsveen, respi lijk bij inzet en afslag: publiek te verkopen ex artikel 1223 a. het woonhuis met toebehoren, erf en tuin, te Roelofarendsveen aan de Floraweg 3, kadi bekend gemeente Alkemade, sektie K, nui) 1424, groot dertien are vijf en zeventig centi. b. de kwekerij, bestaande uit een schuur met en ketelhuis, tuinland, pad en water, ligger Roelofarendsveen naast en achter het wooi plaatselijk gemerkt Floraweg 3, kadastraal bt gemeente Alkemade, sektie K, nummer 1425, een en zestig are vijf en twintig centiare. c. een perceel grond en water, liggende te Rc arendsveen nabij de Floraweg, kadastraal bel gemeente Alkemade, sektie K, nummer 1679, Jj-a twaalf are. d een perceel tuinland met kassen en water, lig de te Roelofarendsveen achter het woonhuis weg 5, kadastraal bekend gemeente Alkerrh"| sektie K, nummer 1821groot een en zestig ari tig centiare. Aanvaarding/betaling koopsom: aanvaarding bij betaling van koopsom uiterlijk op] dag 23 november a.s.; gegadigden dienen op dee F ling desgewenst een verklaring van hun bankrelatpw kunnen overleggen betreffende hun financiële heid. Bezichtiging: uitsluitend in nader overleg na telefonische afspra; |e| Makelaarskantoor B.V. Makelaarscombinatie Ho West-CMK te Alphen aan den Rijn op donderdag 1 Vj 18 oktober van 14.00 tot 16.00 uur n.m. (tel. 01 91646). Veilingnotities en nadere inlichtingen ten kantore van notaris H. Moussault, Langeweg 50, Roelofarendsveen 01713-19115) (fax 01713-16298). Vaste lasten op jaarbasis plm. 3.322,21 Achterstallige lasten plm. 5.529,90 ROERENDE GOEDEREN zoals ondermeer plastic bakken, ontbolmachine zullen in de veiling worden begrepen. Martinair Holland N.V, Nederlands grootste chartermaatschappij zoekt voor het seizoen 1991 enthousiaste rl. die onze passagiers aan de balie in de vertrekhal j£ inchecken en tevens zorgdragen voor de begele a van al onze vertrekkende en aankomende passag WIJ VRAGEN VAN U: - middelbare schoolopleiding, minimaal HAVO of^ vergelijkbare opleiding - algemeen beschaafd Nederlands en een goede ig beheersing van de Engelse en Duitse taal - representatief voorkomen en goede contactuele eigenschappen - gevoel voor service en teamwork - u dient Schiphol te allen tijde binnen 1 uur te kujre bereiken - confectiemaat dames: 36 t/m 40, heren: 46 t/m£ - leeftijd minimaal 21 en maximaal 35 jaar. De opleidingen starten 3 december 1990 en 3 jal 1991 en duren ruim drie weken. Een freelancer kas de cursus worden opgeroepen voor tenminste diensten per week met een minimale lengte van 2z De diensten beginnen op verschillende tijdstippen e name in de ochtenduren en de weekenden. Geïnteresseerden die een full-time baan hebben e willen combineren met freelance werkzaamheden^ men niet in aanmerking. Belangstellenden die aan de eisen kunnen volcf verzoeken wij op korte termijn een met de hand geschreven sollicitatiebrief voorzien van curriculu tae en een recente pasfoto te zenden aan: Martinair Holland N. Postbus 7507 1118 ZG Schiphol Centrum Hoofd Personeel Organisati (Gelieve in de linkerbovenhoek van de enveli „Passage 9*1" te vermelden). Leiden. Wonen in Leiden is een feest. De combinatie van de Out, Hollandse binnenstad en de moderne voorzieningen is uniek. Alles kan er en alles is er. Een oprechte Leijenaar noemt Leiden zelfs het centrum van de drie grot steden en inderdaad Amsterdam en Rotterdam liggen vlakbij en Den Haag om de hoek, evenals bijvoorbeeld Schiphol en een hele reeks gerenon meerde badplaatsen. De Coebel. Een ambitieus woonplan van Eurowoningen on der de zuidoever van de Rijn, ge noemd naar een kasteel dat deze bijzondere lokatie ooit domi neerde, tot z'n verwoesting door de Spanjaarden in 1573. Op die buitenplaats realiseert Euro woningen dus nu een woonplan met 20e eeuwse videwoningen. Vlakbij de binnenstad met een prima infrastructuur en toch be schermd als een buitenplaats. De woningen staan op eigen grond, dus geen erfpacht. Vide - woningen. Eigen tijds vormgegeven vide-woningen met meer dan eigentijds comfort. De feiten op een rijtje. Begane grond: representatieve hal, toilet, zet ruime woonkamer, eetkamer onder vide, keuken en van binnenu bereikbare garage/berging. Verdieping: slaapkamer (20m2) en dri extra (slaap)-kamers, hobbyruimte onder de lichtkoepel, vide mt opgaande glazen wand. Tuin: pandbreed met goede zonligging, Koopsommen vanaf f305.000,- v.o.n. Er zijn tevens extra brede vidi woningen vanaf f 335.000,- v.o.n. Infocentrum. Voor informatie over het totale plan, de vidi woningen en de aantrekkelijke financieringsmogelijkheden bert u welkom in het Eurowoningen Infocentrum aan de Brandj Buyskade, waar u ook brochures, monster-materialen en d gigantische planmaquette vindt. Openingstijden: op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur en op zaterdagen van 11.00 tot 15.00 uur. V EUROWONINGEFt Telefonische informatie: 071 - 760235

Leidse Courant | 1990 | | pagina 20