MACHINIST I I I 22H Teamleider handassemblage m/v KKK EHBO Beter wo* B.V. ENBO SIEMENS T H N H UN Beveiligingsfunctionaris (m/v) ft MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU M CHEF BOUWBEVESTIGINGSTECHNIEK M/V ZATERDAG 13 OKTOBER 1990 PAGINA 14 LEIDSE COURANT Bi/ Siemens Nederland zijn circa 2000 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwi/d) besteedt per dag ruim dertig mil/oen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: elektronica produktie Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het ge bied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, haar produkten, systemen en complete installaties dragen sterk bij aan de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. De afdeling Produktie Realisatie van de bedrijfsafdeling Elektronica Produkten en Systemen, vanaf november 1990 gevestigd in het Siemens Bedrijven Centrum in Zoetermeer, produceert (micro-)elektronica half fabrikaten en complete elektronische produkten en systemen met behulp van de modernste produktietechnologieën. Uw werkzaamheden: - leidinggeven aan een team van 20 personen, - maken van prototypes en modellen; - beoordelen van montage- en soldeerwerk; - uitvoeren van en toezicht houden op het onderhoud aan-diverse bedrijfsmiddelen; - bewaken van produktieplanning en urenverbruik; - toezien op de aspecten veiligheid, gezondheid en welzijn. Functie-eisen: - MTS-niveau; - ervaring in leidinggeven binnen een elektronica produktie; - goede kennis van de Nederlandse taal; - bereidheid om eventueel in 2-ploegendienst te werken Wij verzoeken u uw sollicitatie, onder vermelding van 1245-01, te rich ten aan mevrouw I. C. J. Remmers van de hoofdafdeling Personeelzaken. U kunt de heer J. Rebel, hoofd Produktie Realisatie, bellen voor meer functie-informatie: 03480-20074. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. De B.V. Eerste Nederlandse Bulk Overslag heeft een reputatie op het gebied van het lossen van schepen met poedervormige produkten in bulk. Met een moderne vloot van pompschepen en pompauto's (opleggerkombinaties) wordt een zo groot mogelijke service verleend in binnen- en buitenland. In verband met de voortdurende groei is er binnen ons bedrijf plaats voor een voor onze met hydraulische kraan uitgeruste pompauto's. Gevraagd: kennis van en/of ervaring met pneumatiek, hydrauliek, elektrotechniek en dieselmotoren bereidheid tot werken in het buitenland zelfstandigheid en een flexibele instelling Gewenst: rijbewijs BCE/chauffeursdiploma CCV-B woonplaats in de Randstad Belangstellenden kunnen hun schriftelijke reaktie zenden t.a.v. de heer A. Kranenburg. Postbus 2,2396 ZG Koudekerk a/d Rijn tel. 01714-13600 De Technische Unie is een landelijke groothandel voor de professionele installateur van elektrotechnische, sanitaire en verwarmingstechnische materialen en voor de elektrotechnische detailhandel. De Technische Unie levert ook aan zelfinstallerende bedrijven en de overheid. Door het hele land heeft de Technische Unie 24 verkoopkantoren, het Centraal Magazijn staat in Alphen aan den Rijn en het hoofdkantoor is gevestigd in Amstelveen. In het Centraal Magazijn te Alphen aan den Rijn zoeken wij voor de afdeling Bewaking en Beveiliging een De beveiligingsfunctionaris draagt zorg en is medeverantwoordelijk voor de bewaking en beveiliging van onze gebouwen, goederen, installaties en medewerkers. Houdt toezicht op naleving van beveiliging en veiligheidsvoorschriften. Doet voorstellen ter optimalisering van de bedrijfsbeveiliging. Rapporteert aan de bedrijfsleiding en wordt bij de uitvoering van zijn taken geassisteerd door een team van beveiligingsfunctionarissen. Om aan de functie een juiste invulling te kunnen geven, dient u aan de volgende eisen te vol doen: in het bezit van erkende vakdiploma's voor bedrijfsbeveiliging- en bewakingsdienst ruime ervaring op dit terrein leidinggevende kwaliteiten goede contactuele eigenschappen. Er wordt in dag- en avonddienst gewerkt. Bent u geïnteresseerd, is uw leeftijd ten minste 30 jaar, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan Technische Unie B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 900, 1180 AX Amstelveen. Tel. 020-5450371 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Centrale Directie Algemene Zaken/Beheer Automatisering Infrastructuur (BAI) De Haagse onderdelen van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, met ca. 1700 ambtenaren, verhuizcij december a.s. naar een gezamenlijke nieuwbouw, nabij het NS station Laan van Nieuw-Oost Indië in Den Haag. De SZW-nieuwbouw beschikt over een moderne automatiseringsinfrastructuur voor PC-netwerken op afdelings-, direct', departementaal niveau. Het beheer van deze infrastructuur is opgedragen aan de (nieuwe) afdeling Beheer Automatised Infrastructuur (BAI). Deze afdeling besteedt de operationele kant van het beheer uit aan een Facilities Management organ\ BAI is zodoende een kleine afdeling met 2,5 formatieplaats. P h( HBO-er m/v die als technisch medewerker mede vorm gaat gev; aan de nieuwe afdeling Beheer Automatisering Infrastructuur gl Functie-informatie: U stelt operationele normen en procedures op voor wat betreft beschikbaarheid, prestatieniveau, storingafhandeling, beveiliging, configuratie-wijziging, ondersteuning netwerkbeheer Haagse onderdelen, kosten, prioriteiten en informatie. Daartoe onderhoudt u het dagelijks contact met de projectleider van de leverancier aan wie het operationeel beheer Is uitbesteed. Met name vanuit technisch oogpunt evalueert u de operationele informatie en signaleert daarbij autonome ontwikkelingen. Op het gebied van nieuwe technische ontwikkelingen verricht u marktonderzoek en evalueert u in termen van kansen en bedreigingen. Ook stelt u een capaciteitsbehöefte-raming op. U vervangt het hoofd bij diens afwezigheid. Wat wij vragen en bieden. U heeft een HBO-opleiding, bij voorkeur richting informatica. Naast ervaring in netwerkbeheer en projectleiding beschikt u over tact en onderhandelingsvaardigheid. Verder bent u in staat om planmatig te werken en daarbij het werk van anderen te sturen. Voor deze functie beschikt u over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. P Samen met het hoofd en de management-assistent gaat u vorm en inhoud geven aan de afdelingstaken. Deze bestai opstellen van de jaarplannen, beheren van de uitbestedingsovereenkomst, opstellen van normen, uitvoeren van divjel procedures, evalueren van operationele informatie. jlc PC Uw werktijden worden zo geregeld dat de afdeling in principe onder kjei bereikbaar is. lil Het salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding, leeftijd en ervaring, ijl2 6.376,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Standplaats is Den Haag. In het personeelsbestand van het ministerie van SZW zijn etnische vrouwen en gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan oj C name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidateigf worden benoemd. jlc P Belangstelling? Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u conti 1 opnemen met de heer M. Sanderson, hoofd BAI, telefoon 070-370172Ïd Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na publikatie richter]!' hoofd van de Personeelsafdeling Centrale Onderdelen, Muzenstraat 30)f 2511 VW Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 9360/SP.13 LEIDSCHENDAMSE KRUISVERENIGING De gemeente Leidschendam telt ruim 30.000 inwoners. Het werkgebied van de basiseenheid Leidschendam is in 3 wijken verdeeld. In de wijk Zuid is een vacature ontstaan voor een WIJKZIEKENVERZORGENDE 100% m/v In deze wijk werken 4 wijkverpleegkundigen en 1 wijkziekenverzorgende. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die: - in het bezit is van het diploma ziekenverzorgende, liefst met applicatiekursus of het diploma MDGO-vp - bij voorkeur ervaring heeft in de somatische en psycho-geriatrische zorgverlening - vanuit zijn/haar professie wil meewerken in een veranderende organisatie woont, of bereid is te gaan wonen in Leidschendam of directe omgeving - in het bezit is van rijbewijs B en de beschikking heeft over een auto. Wij bieden: - een boeiende, dynamische funktie - een inwerkperiode op maat - begeleiding van de hoofdwijkverpleegkundige - collegiale ondersteuning - salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Kruiswerk en T u berculosebestrijding Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met Henriëtte Beckers, hoofdwijkverpleegkundige, tel.nr. 070-3209284 of met de collega's van team Zuid, tel.nr. 070-3273280 (tussen 11.30-12.30 uur). Uw schriftelijke reaktie kunt u tot 27 oktober 1990 richten aan de heer drs. H. van Bree, direkteur, Prinsenhof 9, 2263 EV Leidschendam. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in de week van 5 november 1990. ALGEMENE WONINGBOUWVE|€ De Algemene Woningbouwvereniging „Beter Wonen" beheert ca. 5.000 wor» garages en bedrijfsruimten in de gemeente Zoetermeer. Door uitbreiding van werkzaamheden is een nieuwe functie ontstaan op ha bedrijfsbureau en derhalve zoeken wij een u Functie-inhoud: - Het voorbereiden van planmatig en groot-onderhoud. - Het ontwikkelen van normen t.b.v. klachten- mutatieonderhoud. - Het opstellen van kwartaalrapportages, jaarlijkse en meerjaren onderhoudsbegrotingen. - Het plannen en bewaken van onderhoudswerkzaamheden. Functie-eisen: - Kennis en opleiding op MTS-bouwkunde niveau. - Zelfstandig kunnen werken. - Interesse in en ervaring met automatisering. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: - Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden afhankelijk van leeftijd e conform de C.A.O. voor woningcorporaties. Salarisindicatie: - Inschaling zal plaatsvinden in schaal 7, 8 of 9 van de C A O. voor persone van woningcorporaties. Het salarisniveau bedraagt minimaal 2.926,- ƒ4.210,- Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advei' zenden aan Woningbouwvereniging „Beter Wonen", Postbus 88, 2700 AB Informatie kunt u inwinnen bij de heer Ji E. Bel, hoofd bedrijfsbureau, tel 538853. VIBA is een sinds 1935 gevestigde technische handelsonderneming, die zich bezighoudt met de verkoop van onder andere; machine- gereedschappen voor metaalbewerkingsmachines, meetgereedschappen en -apparatuur voor de metaalverwerkende industrie, mechanische bevestigingssystemen, lijmen, borg- en afdichtingsmiddelen voor de industrie en onderhoudswereld, accessoires en onderhoudsprodukten voor auto's en motoren. De produkten worden op basis van alleenvertegenwoordiging uit vele landen in Europa, uit de VS en uit Japan geïmporteerd. VIBA produkten worden toegepast in de metaal- en kunststofverwerkende industrie, zoals vliegtuigindustrie, auto-industrie, machinebouw, scheepsbouw, transportmiddelenindustrie, apparatenbouw, electronische- en fijnmechanische industrie. VIBA is gehuisvest in een modern bedrijfspand te Zoetermeer en heeft 115 mensen in dienst. Zij zijn werkzaam op vijf verkoop afdelingen en ondersteunende afdelingen zoals expeditie en boekhouding. Als gevolg van de verdere verzelfstandiging van de produktgroep Bouwbevestigingstechniek zoeken wij een dynamische persoonlijkheid voor de functie van: Taak; - de administratieve begeleiding van de in- en verkoop; - het maken van offertes; - het verstrekken van commerciële en technische informatie aan onze afnemers, zowel telefonisch als schriftelijk; - het onderhouden van contacten met onze leveranciers; - het verzorgen van de introductie van nieuwe produkten en speciale verkoopacties; - acquisitie; - het op motiverende wijze begeleiden van het in- en externe verkoopteam. Vereist: - leeftijd 30 - 40 jaar; - afgeronde middelbare opleiding bij voorkeur aangevuld met een middelbare technische opleiding richting bouwtechniek; - actieve kennis, in woord en geschrift, van de Duitse en Engelse taal; - enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie en bij voorkeur branche-ervaring; - woonachtig in de omgeving van Zoetermeer of bereid daarnaar toe te verhuizen; - rijbewijs B. Geboden wordt: - salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie; - een veelzijdige en zelfstandige functie bij een gezond groeiend bedrijf; - goede primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden; - 13e maand; - opname in het pensioenfonds; - mogelijkheid om verder te studeren. Informatie/sollicitatie: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer P. Brandts (verkoopleider Mechanische Bevestigingstechniek), telefoon (079) 41 88 81. De sollicitatieprocedure wordt binnen 2 maanden afgerond. Uw sollicitatie met curriculum vitae en pasfoto gelieve u binnen 14 dagen, uitsluitend schriftelijk, te richten aan: VIBA NV, T.a.v. de Directie, Postbus 441,2700 AK Zoetermeer.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 14