fiss Berry de Mey in voetsporen van Schwarzenegger UEFA nog niet voor vernieuwing Vitesse tevreden met Dundee United KOERSEN Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! lPORT CcidöcSou^cmt ZATERDAG 6 OKTOBER 1990 PAGINA 9 I)S verkoopt etbal-bloopers HAAG De NOS heeft in samenwer- met Polygoon Televideo Int. een video- -d samengesteld waarop „bloopers" uit het aferlandse voetbal van de afgelopen dertig zijn verzameld. Onder de titel „Voetbal _nies" wordt aandacht besteed aan blun- missers, scrimmages en eigen doelpunten ónwaarschijnlijke momenten van pech, ge- vreugde en verdriet. het archief van Studio Sport zijn voor een L1 van vijftig minuten lach- en meelijwek- |e momenten verzameld, waar behalve illers ook scheidsrechters en coaches een hoofdrol spelen.' De collectie van bi- momenten uit de nationale competitie is heden in warenhuizen, platenzaken en iwinkels verkrijgbaar voor 34,95. Schillaci krijgt verbeterd contract TURIJN Salvatore Schillaci, de held van Italië bij het toernooi om het wereld kampioenschap voetbal, gaat bij Juventus meer verdienen. De aanvaller, die op het WK zes keer scoorde, verlengde boven dien zijn verbintenis tot juni 1993. Welke bedragen met de nieuwe overeenkomst gepaard gaan, wilde de club niet zeggen. De Gazzetta dello Sport deed dat wel. Vol gens de gezaghebbende Italiaanse sport krant gaat Schillaci ongeveer anderhalf miljoen gulden per jaar verdienen. De speler, die vorig seizoen debuteerde in de Serie A, moest het tot nu toe doen met een half miljoen. Waarschijnlijk zal Schil laci aan extra premies in de komende drie jaar nog een miljoentje extra incasseren. Rotterdam en Bari kandidaat voor finales Europese beker BERN Rotterdam en Bari zijn voornaamste kandidaten voor de Europese bekerfinales. Dat heeft het Franse persbureau AFP in Bern verno men. De voornaamste eindstrijd, die in het toer nooi der landskampioenen, wordt op 29 mei 1991 gespeeld. De finale van het toernooi voor beker winnaars is voorzien voor 15 mei. Stadion Feye- noord was al twee keer het decor voor (le finale van de Europa Cup I. In 1982 won Ajax er met 2-0 van Inter, tien jaar later zegevierde Aston Villa ten koste van Bayern München (1-0). Bari had nog nooit een eindstrijd binnen de stads grenzen. In Bari werd deze zomer de wedstrijd om de derde plaats van het toernooi om het wereld kampioenschap gespeeld. De UEFA zal beide sta dions komende maanden inspecteren. Ook Wrex ham (Wales) en St. Etienne (Frankrijk), die zich als kandidaat hebben gemeld, worden bezocht. Problemen bij marathon- schaatsen zijn nu opgelost AMERSFOORT De problemen in het mara- thonschaatsen zijn opgelost. De Koninklijke Ne- derlandsche Schaatsenrijders Bond (KNSB) heeft besloten een brief aan de licentie-houders over de betaling van een bedrag om mee te mogen doen aan de competitie als niet geschreven te be schouwen. Enkele weken geleden ontstond er nogal wat opwinding bij de marathonschaatsers na ontvangst van een schrijven van de KNSB, waarin werd aangekondigd, dat de sponsors een financiële bijdrage aan de KNSB-marathon orga nisatie zouden moeten leveren. Inmiddels heeft de KBSB overeenstemming bereikt met de Vere niging van Marathon Sponsors (VMS) over een contract voor drie jaar waarbij VMS garant staat voor een aanzienlijke bijdrag in de begroting. Daarnaast zal voor niet-leden van de VMS een bedrag per sponsor worden vastgesteld. aj DEN HAAG Voor een hap van een rijstkoek ri wordt eerst zorgvuldig t® de verpakking bestu- ?j deerd om uit te vissen hoeveel calorieën deze „lekkernij" bevat. Berry de Mey, die van body building een aardige broodwinning heeft ge maakt, is al vijf maanden op dieet om zijn streefge- wicht van 104 kilo te handhaven. De verame- rikaanste Rotterdammer staat dan ook stil bij elke hap of slok. „Vantevoren analyseer en weeg ik al les", aldus De Mey, die zijn inspanningen mor genavond beloond wil zien met een eerste prijs bij de Pro Grand Prix in het Haagse Houtrust Sport. e De 28-jarige De Mey maakt e aanstaand weekeinde zijn rentree op het internationale bodybuilders platform, nadat hij op 6 februari van vorig jaar op een Rotterdamse ope ratietafel was beland. „Tij- J dens een training scheurde mijn linker borstspier af ter- II wijl ik aan het bankdrukken >s was met ruim 200 kilo", ver- d( haalt De Mey over de toe- dracht van het ontstaan van dl zijn blessure, die voor een L aantal insiders aanleiding 5 was hem af te schrijven voor A-de toekomst. En dat terwijl de Nederlander juist werd beschouwd als één van de voornaamste gegadigden om in de voetsporen te treden van de Oostenrijkse Ameri kaan Arnold Schwarzeneg ger, van wie dezer weken via RTL 4 een aantal (geweldda dige) films is te zien. „Ik ben niet degene die dat soort ver gelijkingen maakt", stelt de vorig jaar naar „the States" verhuisde De Mey. „Ik ben liever de eerste De Mey, dan de tweede Schwarzenegger. Maar ik ga binnenkort wel naar de acteerschool in Los Angeles en er wordt momen teel inderdaad gepraat over een filmrol voor mij. Maar voorlopig is dat nog een droom en is het niet realis tisch van een filmcarrière uit te gaan. In Los Angeles noemt negentig procent van de mensen zich 'actor'. Daar naast zijn ze dan nog ober of zo, terwijl dat dus eigenlijk hun hoofdvak is. Maar ze noemen zich wel acteur". Klimaat Tijdens zijn genezingsproces in Californië („Ik ben daar heen gegaan omdat er daar zowel letterlijk als figuurlijk een goed klimaat voor mij heerst") sloot de populaire De Mey een aantal aantrekkelij ke sponsorscontracten af, waardoor hij het hele conti nent afreist. „Voor het geven van seminars of demonstra ties. Ik ben de officiële spo kesman van Powerhouse Gym, één van de drie grote ketens van fitness-bedrijven in Amerika, waar ze wat dat betreft een jaar of twintig voorlopen op Nederland". Het volgende plan van De Mey is om in zijn woonplaats Venice een eigen filiaal te openen. „Berry de Mey Po werhouse. Klinkt goed hè?" De 1.84 meter lange Neder lander („Dat ben ik en dat blijf ik, want daar ben ik trots op") zegt de afmetingen van zijn indrukwekkende spierbundels niet exact te weten. „Ach, dat is allemaal nogal betrekkelijk. Je kunt je armen ook groter laten lijken door je middel kleiner te ma ken", geeft hij één van de „geheimen" van bodybuil ding prijs. Morgenavond worden deze wedstrijden voor het eerst gehouden in het Haagse Houtrust Sport, waar een ongekend groot deelnemersveld (bestaande uit 26 supermannen) zal ver schijnen. „Er zijn drie ron den. In de eerste ronde be oordeelt de jury de propor ties, de verhoudingen en de conditie in zogenaamde semi- relaxed poses. In de tweede ronde zijn er de zeven ver plichte poses en in de laatste ronde doet iedereen zijn ei gen presentatie. Een show met muziek, waarbij je je ei gen zwakheden verborgen kunt houden". Berry de Mey: „Dat verhaal over mijn vermeend dopinggebruik wil ik goed uitleggen". Doping De Mey, voor wie kwalifica ties als „kleerkast" en „Je- rommeke" onwaardige ter men zijn gezien z'n vele trai ningsuren en z'n uitgebalan ceerde eetgewoonte, zegt blij te zijn uitgerekend in zijn va derland zijn rentree te kun nen maken. Maar eigenlijk had hij twee weken geleden bij de befaamde Mr. Olym- pia-wedstrijden in Chigaco (hét topevenement voor pro fessionele bodybuilders) al zijn opwachting moeten ma ken. „Tja", zegt hij berus tend. „Daar wil ik eventueel wel over praten, maar dan alleen als je het helemaal op schrijft. Dat verhaal over mijn vermeend dopingge bruik wil ik goed uitleggen". „Bij de Mr. Olympia-wed- strijden wilde ik mijn come back maken. Ik wist dat er dopingcontrole zou zijn en daar was ik blij om. Ik had daar geen enkel bezwaar te gen. Doordat ik na mijn bles sure stof had gebruikt voor mijn herstel, heb ik me vier weken vantevoren privé zeer uitgebreid laten testen. In Montreal, bij het beste insti tuut ter wereld. Uit die test bleek niets, helemaal niets. Maar bij de test kort voor de wedstrijd, zou er ineens sta- nozolol zijn gevonden. Daar zijn door verschillende des kundigen vraagtekens bij ge plaatst. In de eerste plaats zou het een record zijn dat er na zo'n lange tijd nog wat wordt gevonden. Want ik ben natuurlijk niet zo stom dat ik het zelf nog na die eer ste tests zou hebben gebruikt. Er is trouwens ook geen con tra-expertise uitgevoerd. Ik heb inmiddels een bevriende advocaat in de arm genomen om mijn naam schoon te krij gen. Ik beweer niet dat er ie mand liegt of dat er een spel letje wordt gespeeld. Waar het vooral om gaat is om vast te stellen hoe betrouwbaar die testen zijn. Daar zijn al veel twijfels over, bijvoor beeld ook bij de artsen van Ben Johnson. Ik kan geen enkele reden verzinnen waarom ze mij zouden willen pakken. Ik vind het jammer dat hier in Den Haag bij de profs geen dopingcontrole is. Dan zou ik hier mijn naam kunnen zuiveren. Dat moet dus maar bij de Arnold (Schwarzenegger; red.) Show, die binnenkort in Columbus Ohio wordt gehouden. Daar heb ik al een uitnodiging voor". Begrip De Mey hoopt aldaar defini tief af te rekenen met de do- ping-verhalen die hem nu omringen, maar die hem ove rigens geen windeieren heb- FOTO: STEPHEN EVENHUIS ben gelegd. „Ik heb er in Amerika veel publiciteit door gekregen". In Nederland blijft de aandacht voor De Mey en zijn collega's voorna melijk beperkt tot de vakbla den. „Ik heb honderd pro cent begrip voor de mensen die zeggen dat ze die gespier de en ingeöliede lijven, die bijna op klappen staan, hele maal niet mooi vinden. Zo was ook mijn eerste reactie toen ik op 16-jarige leeftijd voor het eerst zo'n blad open sloeg. Maar ik vergelijk het maar met wijn, die moet je ook leren waarderen. Een tijd geleden heb ik eens op de 'cover' van Panorama ge staan. Toen ik deze week bij mijn oma op bezoek was, had ze die nog steeds boven op de stapel liggen. Ik bedoel maar". ROB LANGEVELD Un der Hoorn ij met club H Nederland HAAG Dundee is tevreden met de voor de tweede itde van de UEFA-Cup. 8(^chotten, voor het vijf- |de jaar in successie ppees actief, hebben in McLean al achttien een manager die fer- t bewonderaar is van jj Nederlandse "voetbal, ultste man bij Dundee is j?|s vorig seizoen de van 'g^ Den Bosch afkomsti- vain der Hoorn. lager Jim McLean van United is in zijn nop- Vitesse als opponent. altijd al bewondering ld voor het Nederlandse {bal, net als dat van Duits- In die twee landen wordt al tenminste rondgespeeld. is een spel naar mijn aldus McLean, pen vaak in Nederland ge- vervolgde de manager jrmiddag. We hebben er Dundee diverse oefen- 3-strijden gespeeld. In Euro- I verband herinner ik me n dat we tegen PSV speel- Dat was in het seizoen '83. In Dundee werd het in Eindhoven wonnen de latten met 2-0. Waarmee len een idee is gegeven wat de ploeg van McLean uropa voorstelt. In '86-'87 lor Dundee de finale van JEFA-Cup van IFK Göte- n (0-1, 1-1). Drie jaar eerder de halvè finale van het looi voor landskampioe- ^bereikt maar was toen AS a te sterk (0-3, 2-0). „Vi- heb ik vorig jaar één aan het werk gezien", de McLean. „Dat vind ik genoeg. Ik zal ze nog een gaan bekijken. Wanneer ies, weet ik echter nog Vitesse zei McLean ook WEER DUEL ENGELAND-ITALIË te zullen overleggen met zijn 26-jarige laatste man Fred van der Hoorn. Die was gister avond uiterst enthousiast om tegen landgenoten te mogen uitkomen, ,,'t Is altijd leuk een Nederlandse ploeg te treffen", zei Van der Hoorn. „Er zijn di verse spelers bij waar ik in mijn Den Bosch-periode nog tegen heb gespeeld. Op zich heeft Vitesse natuurlijk geen Europese reputatie. Maar dat in het voetbal geen 'makkies' zijn is bekend. Daar weet PSV nu van mee te praten". Waarna de laatste man, die vorig seizoen van de 52 wed strijden slechts vier duels mis te en twee keer scoorde, sub tiel aangaf hoe sterk zijn eigen team is: „We hebben drie Schotse, één Joegoslavische, één Finse en één Noordierse international en zes spelers die in Jong Schotland spelen". Van der Hoorn, begin vorig seizoen voor een transfersom tussen zes en zeven ton naar Schotland verhuisd en daar betiteld werd als 'koopje Van het jaar', concludeerde na bei de Vitesse-wedstrijden via RTL-4 te hebben gezien dat Vitesse te kloppen is. ZURICH Tijdens de lo ting voor de tweede ronde van de toernooien om de Europese voetbalbekers (24 oktober en 7 novem ber) is gisteren duidelijk geworden dat de Europese voetbal Unie niet van plan is binnenkort weer - een wijziging in het speel schema aan te brengen. Secretaris Gerhard Aigner verklaarde in Zürich dat de gedachte om de laatste acht clubs voor een halve competi tie in twee groepen van vier onder te brengen voorlopig niet meer is dan één van de mogelijke vernieuwingsplan nen die her en der worden ge noemd. De UEFA is dit jaar, mede op aandrang van de dezelfde, gro te, clubs, overgegaan tot een plaatsingssysteem dat geldt tot de kwartfinales. Het resultaat was dat de eerste confrontaties in het toernooi van de lands kampioenen niet één verras sende uitkomst hebben opgele verd, slechts een enkel opmer kelijk resultaat in de strijd van de bekerwinnaars en een inci dentele uitschieter in Europa Cup III. Opmerkelijk Ook de tweede ronde kent door het plaatsingssysteem slechts een beperkt aantal op merkelijke wedstrijden, zoals AC Milan-Club Brugge (lands kampioenen), Internazionale- Aston Villa en Valencia-AS Roma (UEFA-beker). De pa ring van Aston Villa aan In- ternazionale betekent wel dat slechts één ronde na beëindi ging van de vijf jaar durende uitsluiting van de Engelse clubs door het drama in Brus sel bij Juventus-Liverpool En geland en Italië elkaar weer moeten in het Europese club voetbal. Aigner: „Het lijkt mij niet waarschijnlijk dat het bestuur van de UEFA voorstellen tot een wijzigingen van het speel schema al zal behandelen tij dens zijn vergadering van de cember. Mijn eigen mening is dat er geen noodzaak bestaat een systeem dat al jaren zijn waarde bewijst, ingrijpend te wijzigen. Eén van de sterke punten van het Europese be kervoetbal voor clubs is het avontuurlijke dat iedere loting kan brengen". „Er is nog een ander pro bleem. Financieel lijkt het aantrekkelijk de laatste acht in twee groepen onder te bren gen, vanwege de toeschou wersaantallen bij een groter aantal wedstrijden en om de belangstelling die van de tele visie mag worden verwacht, maar er is ook nog zoiets als een kalender. Jaarlijks is het programma in de lente, door internationale wedstrijden en door de nationale competities en bekertoernooien overvol. Het zal niet eenvoudig zijn juist in die tijd van het jaar vrije dagen te vinden voor het spelen van meer Europees clubvoetbal". De loting voor de tweede ron de had het volgende resultaat: Landskampioen Dynamo Dresden (DDR)-Mal- mö (Zwe), Rode Ster Belgrado (Joe)-Glasgow Rangers (Sch), Dinamo Bukarest (Roe)-Porto (Por), Real Madrid (Spa)-FC Tirol (Oos), Bayern München (BrD) -Sredets Sofia (Bul), Lech Poznan (Pol)-Marseille (Fra), Napoli (Ita)-Spartak Moskou (Sov), AC Milan (Ita)- Club Brugge (Bel). Bekerwinnaars Dinamo Kiev - (Sov)-Dukla Praag (Tsj), Manchester Uni ted (Eng)-Wrexham (Wal), Olympiakos (Gri)-Sampdoria (Ita), Barcelona (Spa)-Fram Reykjavik (IJs), Steaua Buka rest (Roe)-Montpellier (Fra), Standard Luik (Bel)-Estrela Amadora (Por), Aberdeen (Sch)-Legia Warschau (Pol), Austria Wien (Oos)-Juventus (Ita). UEFA beker Bröndby (Den)-Ferencvaros (Hon), Luzern (Zwi)-Admira Wacker (Oos), Hearts (Sch)- Bologna (Ita). Katowice (Pol)- Leverkusen (Did), Fenerbahce (Tur)-Atalanta (Ita), Sporting Lissabon (Por)-Politehnica Ti- misoara (Roe), Real Sociedad (Spa)-Partizan Belgrado (Joe), Magdeburg (DDR)-Bordeaux (Fra), Valencia (Spa)-AS Roma (Ita), Odessa (Sov)-Monaco (Fra), Universitatea Craiova (Roe)-Borussia Dortmund (BrD), Omonia Nicosia (Cyp)- Anderlecht (Bel),. FC Köln (BrD)-Inter Bratislava (Tsj), Vitesse (Ned)-Dundee United (Sch), Aston Villa (Eng)-Inter Milan (Ita), Torpedo Moskou (Sov)-Sevilla (Spa). ARNHEM Bert Jacobs, trainer van Vitesse, vond kort na de loting dat zijn ploeg het slechter had kunnen treffen, „Tegen Dundee United schat ik de kansen op fi^ty-fifty. Als ik zie welke ploegen er in onze poule waren in gedeeld, mogen we zeker niet klagen". Vitesse, dat in de eerste ron de vrij moeizaam Derry City uitschakelde, had naast de Schotse koploper ook kun nen stuiten op Köln, Interna- zionale, Torpedo Moskou, In- ter Bratislava, Sevilla of As ton Villa. „Krijg je bijvoor beeld Inter, dan weet je dat het heel moeilijk wordt. Over deze wedstrijd is vooraf weinig te zeggen. Ik denk ze ker niet dat we kansloos zijn. Zoiets moet je jezelf ook niet aanpraten". De grootste zorg van Jacobs is vooralsnog de omvangrijke blessurelijst. Vijf vaste krachten zijn niet fit. „In dat opzicht", aldus de trainer, „is het misschien niet ongunstig dat we eerst- thuisspelen. Voor de uitwedstrijd spreken we nu over een termijn van een week of vijf. Het is be langrijk dat we dan weer op volle kracht kunnen spelen". De kennis van Jacobs over Dundee United is vooralsnog beperkt. „Ik weet dat het elf tal momenteel koploper is en dat er een Nederlander, Fred van der Hoorn, in speelt". Daarnaast reikte Dundee dit seizoen al tot de halve finale van de strijd om de League Cup, waarin het werd uitge schakeld door Celtic. Het af gelopen weekeinde verloor de club van Heart of Midlot hian. BETAALD VOETBAL VANDAAG Eredivisie SW-Volendam Eerste divisie WV SC Heracles Telstar-Veendam Haarlem-Vlissingen Cambuur-FC Zwolle Eindhoven-Emmen Helmond Sport-AZ MORGEN Eredivisie FC Den Haag-MW Sparta-FC Utrecht Ajax-NEC RKC-SC Heerenveen Fortuna Sittard-Feyenoord Willem ll-FC Twente Vitesse-FC Groningen Eerste divisie Dordrecht "90-NAC RBC-De Graafschap Excelsior-FC Wageningen BW Den Bosch-GA Eagles I SPORT OP TV VANDAAG Nederland 3, 22.20 uur: Studio Sport. België Nederlands 1, 22.50 uur. Sport op zaterdag. België Frans, 22.55 uur: Match 1. Duitsland 1, 18.00 uur: Sport- schau-Telegramm; 18.15 uun Sportschau. Duitsland 2, 21.50 uur: Das ak- tuelle Sport-Studlo. BBC 1, 12.15 uur: Grandstand; 23.30 uur: Paardesport. Eurosport, 09.00-01.45 uun Sport. Super Channel, 17.00 uur: Sport. Sportnet, 00.00-00.00 uur Sport. Rai Uno, 14.30 uun Sport. MORGEN Nederland 2, 12.00 uun Voetbal Plus. Nederland 3, 18.45 uun Studio Sport RTL 4, 15.00 uur: DDR-special; 21.45 uur: Match. België Nederlands 1, 19.00 en 20.00 uur: Sportweekend. België Frans, 18.30 uur: Sport. Duitsland 1, 15.05 uun Golf en tennis; 18.10 uur: Sportschau; 19.50 uur: Sportschau-Tele- gramm. Duitsland 2, 17.10 uun Die Sport-Reportage. BBC 2, 13.55 uur: Sunday grand stand; 17.00 uur: Rugby. Eurosport, 09.00-02.30 uur: Sport. Sportnet, 00.00-00.00 uur: Sport. Rai Uno, 15.50 en 22.20 uun Sport. MAANDAG Eurosport, 08.30-18.00 uur: Sport. Sportnet, 07.00-18.00 uun Sport. Rai Uno, 15.30 uun Sport. Erik Breukink blijft leiden KILLARNEY De ploeg van Erik Breukink blijft de Ronde van Ierland controleren. Gisteren in de derde etappe van Ken- mare naar Killarney over 175 km werden alle vluchters teruggehaald. De Nederlanders werden daar bij geholpen door de zware te genwind op de stukken langs de Atlantische kust. Pas bij Moll's Gap sprongen zeven renners weg uit de besloten heid van het peloton. Ze na men een voorsprong van meer dan een minuut, maar bij het binnenrijden van Killarney werden ze alsnog ingehaald. Bij de massasprint in de hoofd straat van het stadje toonde Museeuw zich de sterkste. De Belg schoot er niet veel mee op. Hij bleef gedeeld tweede (samen met Sean Yates) in het algemeen klassement op 22 se conden van Breukink. DEN HAAG Er zijn mor gen koersen op Duindigt (aanvang 13.30 uur) en maan dag in Alkmaar, aanvang 18.00 uur. Onze tips zijn: Duindigt le Koers: 1 Easy Wesüand, 2. Even tide. 3. Dolf Wièlinga (7-2-1). 2e Koers: 1. Olympus. 2. Cocorigi, 3. Agile (2-5-4) 3e Koers: 1. Elias, 2. Daronet, 3. Easy Postille (7-4-2). 4e Koers: 1 Eland Van Prubo, 2. Emma Baldwin, 3 -Donald D (6-4-2). 5e Koers: 1 Bustello, 2. Jessy Bright, 3. Fyrst of Troy (2-6-3). 6e Koers 1. Bongo, 2. Chris Victory, 3. Breeze (4-3-7). 7e Koers 1 Dutch Oldeson, 2. Cruise Missele, 3. Cosmo M (2-7-1). 8e Koers: 1. Don Juan, 2. Earby Alf, 2. Dancer Attack, 3. Dazraff B (14-11- 6-2). 9e Koers: 1. Champion's, 2. Butcher's Lady, 3. Lorenz G (5-6-7). Alkmaar le Koers: 1. Exclusive Victrix, 2. Contant Woldberg. 3 Edje P (8-2-1) 2e Koers: 1. Frank Hanover. 2. Flits Lucswolle, 3. Frella Steenwiik (7-6- 5). 3e Koers: 1. Dandy, 2. Everest Mon tana. 3. Caro B (5-2-4), 4e Koers: 1 Everything, 2. Dream Of Wiba, 3. Elia Buitenzorg (3-4-1). 5e Koers 1. Elsser K. Elegant D. 3. Evergreen V (2-10-9) 6e Koers: 1 Cindy Yvoo, 2. Atos, 3. Dash Alone (2-1-4). '7e Koers: 1 Cuddy Volann, 2. Biana- transs R. 3. Dyenni Cunera (1-3-2). 8e Koers: 1. Cornelisnora, 2. Vo Van Lady, 3. Donar B (1-4-8). 9e Koers: 1. Diane Buitenzorg, 2. Ce der Du Bois, 3. Coy Van De Lente (6- 5-2). 10e Koers: 1. Super Explosive. Yoco Oostland, 3. Zorro Hollyrood (5-3-10). 11e Koers: 1. Dispatch, 2. Dex Di Tri- cia, 3. Dustin Morgan (6-2-3). 12e Koers: 1. Byblow Promise, 2. De- ter Ruimzicht, 3. Bo Bo Batavus (10- 3-6)

Leidse Courant | 1990 | | pagina 9