□hrcncJ FINANCIËN Administratief assistent (v/m) 16 uur per week; maandag en dinsdag. Administrateur beleggingen (m/v) Ahrend Rijswijk zoekt een projektadviseur die de zakelijke kanten van de projektinrichting net zo goed kent als de esthethische ONDERZOEKSASSISTENT (V/M) LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 SEPTEMBER 1990 PAGIN1 F Bij de Directie Wetgeving Douane is de functie vacant van De functie draagt bij een volledige werkweek 2.826,- bruto per maand (over- - verrichten van administratief-ondersteunende werkzaamheden, eenkomstig schaal 4 BBRA 1984), exclusief 8% vakantiegeld, - verrichten van type-werkzaamheden met behulp van tekstverwer- kende apparatuur; - vervangen van de directie-secretaresse bij diens afwezigheid;, - tijdelijke uitbreiding tot 24 uur per week behoorttot de mogelijkhe- De criteria - MAVO/LEAO niveau, aangevuld met typediploma en eventueel tekstverwerking; - redelijke kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie. Standplaats: s De procedure Voor nadere informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer rrjr, B.J, van der Zee, tele foonnummer (070) 342 83 03. t Het personeelsbeleid van het ministerie is mede ge richt op de toeneming van het aantal vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van PMO/FZ3/SP in de linker bovenhoek van brief en enveloppe richten aan het Ministerie van Financiën, Centrale Directie Personeel en Mana gement, afdeling Personeel en Managementondersteuning, Postbus 202012500 EE 's-Gravenhage. Honorering Het aan. deze functie verbonden maximum salaris be- Administratie Sociale Regelingen. ASR verleent administratieve diensten op het gebied van sociale regelingen. De ASR is in 1979 opgericht: een jonge, gezonde organisatie met 385 medewerkers, voortgekomen uit het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid. Dit omvangrijke pensioenfonds is de belangrijkste opdrachtgever onder de 25 fondsen die reeds van de diensten van ASR gebruik maken. Het fonds heeft thans een belegd vermogen van ca. 11 miljard, dat jaarlijks met zo'n 1 miljard groeit. De beleggingen in onroerend goed bedragen ca. 10% van het totale belegde vermogen terwijl de beleggingen in effecten daar ca. 40% van gaan uitmaken. In verband met een interne overplaatsing zoeken wij op korte termijn een meteen opleiding op HAVO/MBO-niveau Onze voorkeur gaat uit naar een ervaren door zetter met een gedegen administratieve- en/of praktische automatiseringsopleiding (bijv. MEAO) of een initiatiefvolle, efficiënt werkènde kollega die, naast een van de bovengenoemde opleidingen, minimaal een Praktijk Diploma Boekhouden heeft behaald. De beleggingsadministratie (10 medewerkers) vervult een belangrijke rol bij alle aktiviteiten van het Direktoraat Beleggingen. De voornaamste taken bestaan uit het op accurate wijze administreren van alle zaken met betrekking tot (buitenlands) on roerend goed, hypotheken en leningen, effekten en andere beleggingsvormen. Tijdige en grondige informatie is bij dit alles van essentieel belang. Bij het voeren van de administratie wordt gebruik ge maakt van een geavanceerd computersysteem. Kennis van/Ervaring met automatisering is dan ook gewenst. U diént te beschikken over een enthousiaste, commerciële en klantvriendelijke instelling en u deinst niet terug voor extra inzet bij spanning op beurzen en valutamarkten. Bij voorkeur heeft u al de nodige kennis en ervaring opgedaan, bijvoor beeld bij een financiële instelling. Op het gëbied van effekten heeft u reeds de no dige kursussen gevolgd of u wilt dat op korte ter mijn gaan doen. Uw salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en erva ring, doch zal maximaal 57.500,- bruto per jaar bedragen, dus inclusief 8% vakantiegeld en 13e maand. Aan de funktie is een uitstekende pen sioenregeling verbonden. Heeft u belangstelling voor deze funktie? Stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief en c.v., on der vermelding van "sollicitatie" in de linkerboven hoek van de envelop naar; Administratie Sociale Regelingen T.a.v. mw. K.M. Lina Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK Tel. 070 - 316.05.26 Pensioenfonds voor de Metaalnijverheid Ahrend Verkoopmaatschappij Kantoor inrichting Benelux bv is één van de acht werkmaat schappijen van de Ahrend Groep, die in totaal 1750 medewerkers telt. De Ahrend Groep maakt en ver koopt meubelen, apparatuur en artikelen voor de inrichting van kantoren en openbare ruimten. Ahrend Kantoorinrichting telt 13 vestigingen, verspreid over het land Eén daarvan is het Ahrend Projekt Advies centrum te Rijswijk (ZH), dat z'n team wil uitbreiden met een ervaren projektadviseur. Spilfunktie in het streven naar maatwerk De mensen van het Projekt Adviescentrum te Rijswijk vormen een hecht team. Met gevoel voor commercie eh kwaliteit streve'nze er naar om mooie kantoorinrichtingen te maken. In dit team opereert u als de spil, die de verschillende disciplines binnen de Ahrend Groep aanspeelt en motiveert tot optimale prestaties. Naar buiten toe adviseert en begeleidt u de bestaande en nieuwe relaties, waarbij opdrachtgevers, architekten en andere beslissers uw gesprekspartners zijn. Samen met hen stelt u per projekt een programma van eisen op, waarin de problematiek van ruimte, situatie, begroting en planning een rol spelen. Bij de verdere uitwerking mag u rekenen op professionele ondersteuning door de specialisten in uw team en binnen de Ahrend Groep. Commerciële ervaring in projektinrichting Als projektadviseur moet u beschikken over bewezen commercieel talent en bij voorkeur ervaring in de projektmatige verkoop van kapitaalgoederen. U gaat stijlvol en op niveau om met uw relaties, zonder dat u uw verkoopdoelstellingen uit het oog verliest. U beheerst de kunst van het luisteren en u vertaalt uw observaties in trefzeker en com mercieel verantwoord maatwerk, dat zowel de opdrachtgevers als hun adviseurs tot tevredenheid stemt. Affiniteit tot de esthetische aspekten van de Ahrend kollektie is onontbeerlijk. Perspektieveri in een dynamisch bedrijf Bent u de man of vrouw met de juiste kwalifi- katies voor deze dynamische positie, reken er dan op dat u goed wordt ingewerkt in de materie, de markt en de organisatie. Wilt u meer informatie, belt u dan met de heer J.J.P. Velders, direkteur van Ahrend Rijswijk, telefoon 070 - 395 69 56. Uw schriftelijkê sollicitatie kunt u, eveneens ter atten tie van de heer Velders, sturen aan Ahrend Rijswijk, Postbus 228, 2280 AE Rijswijk (ZH) Mensen werken met Ahrend Het Bedrijfschap Horeca is een Publiekrechtelijke Bedrijfsorganisatie, dat de gemeenschappelijke belangen behartigt van ruim 39.000 ondernemers en circa 150.000 werknemers die in de be drijfstak horeca werkzaam zijn. Het bestuur van het bedrijfschap wordt gevormd door vertegen woordigers van werknemers- en ondernemersorganisaties uit de horeca. Beleidsvoorbereidingen uitvoering is opgedragen aan het secretariaat, dat uit 70 medeiverkers bestaat. Binnen het secretariaat van het bedrijfschap functioneren de groepen Onder zoek, Juridische Zaken, Informatiedienst en de stafafdeling Externe Betrek kingen.Het bedrijfschap is intensief betrokken bij tal van voor de bedrijfstak relevante ontwikkelingen zoals bijvoorbeeld op het gebied van toerisme, mi lieubeleid en Europa 1992. Er is binnen het bedrijfschap veel cijfermateriaal aanwezig over de bedrijfs- jgc tak horeca, afkomstig uit bijvoorbeeld een bedrijfseconomisch panel-onder zoek (het Horeca Analyse Systeem), een jaarlijkse inventarisatie van vraag en aanbod op de horeca-arbeidsmarkt (het informatiesysteem Arbeidsmarkt Horeca), een Informatiesysteem Consumentenvraag Horeca (ISCOH) en het bestand van alle geregistreerde horecabedrijven. Daarnaast maakt het bedrijf- iri schap ook gebruik van beschikbaar statistisch materiaal van externe instan ties. Verder wordt er gewerkt aan de verdere uitbouw van de onderzoeks databank. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden is er binnen de groep Onder zoek ruimte voor een: De functie: - verrichten van invoer, controle en correctiewerkzaamheden op gegevens ten behoeve van het bedrijfseconomisch panel en de onderzoeksda tabank; - telefonisch opvragen van (bedrijfs-)economische gegevens; - assistentie bij statistische analyse van diverse onderzoeksprojecten; - assistentie bij de promotie van het bedrijfseconomisch panel (bijv. verzorgen van mailings, contacten met ondernemers); - assistentie bij administratieve werkzaamheden van onderzoeks projecten; Wij vragen: - een afgeronde MEAO-opleiding (bedrijfsadministratieve richting) of middelbare horecaschool; - bedrijfseconomisch inzicht; - organisatorische capaciteiten; - ervaring met (statistische basisbe werkingen op) PC's; - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; - prettig in de omgang. Wij bieden: - een functie met veel interne en externe contacten; - een vast dienstverband; - een bruto jaarsalaris afhankelijk van opleiding en ervaring van maximaal 41.295,per jaar bij een 40-urige werkweek, exclusief vakantietoeslag en andere bij en/of toeslagen; - de arbeidstijdverkorting vindt plaats in de vorm van 13 rooster-' vrije dagen per jaar. Belangstelling? Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer L.W.J. Harms, onderzoekscoördinator bedrijfs economisch onderzoek, doorkies- nummer 070-3171219. Indien u zich in deze functie omschrijving herkent en aan alle genoemde functievereisten meent te voldoen, dan zien we graag uw sollicitatiebrief voorzien van een curriculum vitae binnen 14 dagen tegemoet, gericht aan de secretaris ^an het Bedrijfschap Horeca, de heer drs. S.J.B.M. de Boer, Koninginnegracht 58, 2514 AE, Den Haag. Vermeldt u s.v.p. op de enveloppe SOLL.OND.ASS.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 12