lëJI 11 nl i TER AAI stewards Uitbreiding van onze automatisering: dè kans voor automatiseerders om professioneel verder te groeien II vertegenwoordiger/produkt specialist (m/v) Accountantsmaatschap Baart BEDRIJFSLEIDER produktie Alpen Expres PHIXA MEDEWERKER m/i jgemeenft PAGINA 8 LEIDSE COURANT ZATERDAG 22 SEPTEMBER 19 Hotel Restaurant „De Witte Raaf" heeft vacatures voor de volgende functies en vraagt vriendelijke en gemoti veerde medewerkers, die ons kunnen assisteren bij de stijgende vraag naar vakkundige dienstverlening. ChefdePartie Ontbijtserveerster Chef de Rang Huisdames Geboden worden goede arbeidsvoorwaarden en een fijne werksfeer. Heeft u interesse in één van bovenstaande functies richt u zich dan tot de Heer P. Oostdam, Duinweg 119,2204 AT Noordwijk,-tel. 02523-75984 GRANULAB B.V. NEDERLAND GRANULAB B.V. NEDERLAND is de leverancier van medische apparatuur ten behoeve van operatie- en intensive care afdelingen met een produktprogramma dat gericht is op Hypo-Hyperthermie. In verband met de uitbreiding van ons produktprogramma vragen wij een: ter versterking van onze buitendienst. De aan te stellen medewerk(st)er zal belast worden met de promotie en verkoop van het totale hypo-hyperthermie produktprogramma in de regio West-Nederland. Voor deze commerciële functie zouden wij graag in contact willen treden met een sollici tante) die voldoet aan de volgende wensen: - enige verkocpervaring in de gezondheidszorg; - ervaring als anaesthesie-/O.K.-/I.C.U.-verpleegkundige; - in staat zijn om zelfstandig en resultaatgericht te kunnen werken in zijn/haar regio; - goede uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd 25-30 jaar. Geboden wordt: - een werkkring met uitstekend perspectief waarin resultaat en honorering op elkaar zijn afgestemd; - een werkkring in een dynamisch en innoverend bedrijf; - een representatieve bedrijfsauto. Kandidaten die met enthousiasme op bovenstaande functieschets willen reageren, kun nen maandag 24 september a.s. telefonisch een sollicitatiepakket aanvragen. Tel. 033- 950100. GRANULAB B.V. NEDERLAND Klepelhoek 11, 3833 GZ Leusden, de heer A. F. Reitsma, Sales Marketing Manager. Sollicitaties zullen strikt vertrouwelijk behandeld worden. REMMERSWAAL GROEP Merellaan 161-163 teCapelleaandenIJssel De Remmerswaalgroep, een samenwerkingsverband van jonge, dynamische accountants kantoren in het westen van ons land, groeit sterk. Steeds meer ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf, instellingen en particulieren maken gebruik van onze diensten op financieel, eco nomisch, fiscaal, juridisch en organisatorisch gebied. Carrièrekansen voor jonge ambitieuze Accountant-administratieconsulent m/v Bij Accountantsmaatschap Baart is plaats voor een accountant-administratieconsuient, m/v tot 30 jaar en hij/zij krijgt de kans om binnen de organisatie te bouwen aan een carrière. Hij/zij gaat de kantoorleiding assisteren bij het optimali seren van de dienstverlening en het uitbouwen van de activiteiten. In samenwerking gaat hij/zij daarnaast contact onderhouden met opdrachtge vers, de belastingdienst en andere instanties. Met de meest uiteenlopende disciplines wordt men daarbij geconfronteerd: jaarrekeningen opstellen en interpreteren, doorlichten van admi nistraties, verzorgen van fiscale aangiften en advi seren op verschillende terreinen. Deze jonge ambitieuze accountant kan zich zo in korte tijd ontwikkelen tot een "allrounder" die op elk specifiek bedrijfsonderdeel inzetbaar is. Wie zich in de praktijk optimaal bewijst krijgt de kans in snel tempo door te groeien tot vennoot. Spreekt de uitdaging die Accountantsmaatschap Baart u biedt aan? Als u beschikt over leidingge vende capaciteiten, in het bezit bent van het diploma accountant-administratieconsulent of daarvoor binnenkort afstudeert, problemen snel kunt analyseren en reeds ervaring hebt opgedaan op een r.a.- of a.a.-kantoor bent u wellicht de juiste kandidaat. Pak de telefoon (01640-53455) en maak een afspraak voor een kennismaking. U kunt natuurlijk ook schriftelijk reageren. Richt uw c.v. aan Personeelszaken van de Rem merswaalgroep, t.a.v. de heer Koot, Postbus 494, 4600 AL Bergen op Zoom. Bouwbedrijf E.S. van Venrooij b.v. is opgericht op 24-1-1893. Tot het werkterrein behoren nieuw- en verbouw, onderhoud, renovatie en restauratie. Bouwcombinatie van Venrooij-Bot v.o.f. is een samenwerkingsverband tussen Bouwbedrijf E.S. van Venrooij b.v. en Aanneming maatschappij P. Bot en Zoon b.v. te Heerhugowaard. Laatstgenoemde is een sinds 1912 bestaand bouwbedrijf, dat werkzaam is op het gebied van woning- en utiliteitsbouw, alsmede renovatie en restauratie. Het bedrijf maakt deel uit van de Bot Bouwgroep b.v. BOUWCOMBINATIE VAN VENROOIJ-BOT V.O.F. Molenweg 13 2631 AA Nootdorp Telefoon 01731-9275 Ter invulling van de vakature bij Bouwcombinatie van Venrooij-Bot v.o.f. alsmede ter ondersteuning van de direktie van Bouwbedrijf E.S. van Venrooij b.v. zoeken wij op korte termijn een Wij bieden: - Een verantwoordelijke zelfstandige funktie met ruimte voor eigen initiatief in een gezonde en groeiende onderneming. - Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de funktie. Voor deze verantwoordelijke funktie gaan onze gedachten uit naar iemand, die aan de volgende eisen voldoet: - Leeftijd omstreeks 35-40 jaar. - H.T.S.-niveau. - Ruime leidinggevende ervaring. - Resultaat gericht ondernemend, inventief en creatief in denken en handelen. - Mede door eigen inzet in staat zijn medewerkers te motiveren en stimuleren. - Uitmuntend organisator. - Coördineren, plannen en leiden van de opbouw. - Bekendheid met de regio strekt tot aanbeveling. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de direkteur, de heer J. L. M. van Venrooij, aan wie u tevens, bij voorkeur handgeschreven en binnen 14 dagen, uw sollicitatiebrief kunt richten. ZUIDHOORN i Somatisch verpleeghuis van het Leger des Heils met een capaciteit van 43 bedden heeft vacatures voor: verpleegkundige M.D.G.O.-VP'ers ziekenverzorgenden Wij zoeken hiervoor enthousiaste en gemotiveerde mensen die bereid zijn een actieve inbreng te hebben en verantwoordelijkheid te dragen om zo mee te bouwen aan een goed leefklimaat. Gezien de Christelijke signatuur vragen wij de doelstelling van het Leger des Heils te onderschrijven. Salaris volgens CAO-ziekenhuiswezen. Sollicitaties kunt u richten aan: mevr. A. de Jong, Verpleeghuis Zuidhoorn, Rotterdamseweg 1, 2289 AC Rijswijk. Tel.: 070-3991051. uij: De Alpen Expres is een speciale trein naar de snee Oostenrijk, Italië, Duitsland en Frankrijk. De trein rijdt vai medio december tot eind maart. De Alpen Expres vertre) op vrijdag uit Nederland en is op zondag weer terug. Voor de verzorging van de reizigers, per trein, zijn een aantal stewards en stewardessen werkzaam onder leidir van een chef-steward(es). (m/v) tv De kandidaten dienen representatief te zijn, goede kontaktuele eigenschappen te bezitten, bereid te zijn tijdens de reis op onregelmatige uren te werken en in d periode dat de Alpen Expres rijdt van vrijdagmiddag tot i met zondagochtend beschikbaar te zijn. Maximum leeft^r 25 jaar. Dc Ka Biljettencentrale B.V. Afdeling Alpen Expres Postbus 2415. 3500 GK Utrecht De N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeen ten is in 75 jaar uitgegroeid tot de vijfde bank van Nederland. De BNG is een gespeciali seerde bank voor de lagere overheid en de daaraan gelieerde of verwante instellingen in de sectoren openbaar nut, volkshuisvesting, volksgezondheid, welzijn, cultuur, onderwijs en recreatie. De BNG is een structuurvennoot schap, waarvan het aandelenkapitaal voor de helft in handen is van de Staat en de andere helft in het bezit is van gemeenten en enkele andere openbare lichamen. Naast kredietver lening in velerlei vorm verzorgt de BNG andere diensten op financieel terrein, waaronder een aanzienlijk deel van het betalingsverkeer voor de klanten. De BNG is een actieve organisatie die alert reageert en inspeelt op de veranderende be hoeften van opdrachtgevers en vragen uit de markt. Ze introduceert dan ook voortdurend nieuwe produkten (o.a. BNG Data Services, een EDI netwerk tussen bank en klanten). Het toenemende werkaanbod, de opening van een tweede rekencentrum in Gouda en de introductie van BNG Data Services maken uitbreiding van het aantal medewerkers nood zakelijk. Daarbij zijn drie afdelingen betrok ken: Systeemontwikkelingen Programmering, Support en Netwerkbeheer en een afdeling Rekencentrum. Het computerpark bij de BNG is van een aan zienlijke omvang: VAX 6420, VAX 8550 (aantal 3) en verschillende kleinere VAXEN, 500 MB intern geheugen en een extern netwerk dat in 1991 uitgroeit tot 300 aansluitingen. Zoals al gezegd is uitbreiding noodzakelijk. Er ligt dan ook werk voor automatiseerders: van zeer ervaren professionals tot en met mensen met minder werkervaring. In elk geval verwachten we het nodige elan en pioniersgeest. Want er wacht u een uitdaging die ruimte biedt voor een eigen inbreng en verdere doorgroei. Daarbij spreekt het voor zich dat u zich op de hoogte houdt van actuele ontwikkelingen in het vakgebied, onder meer door vakliteratuur, cursussen, seminars e.d. te volgen. SYSTEEMONTWIKKELING EN PROGRAMMERING De afdeling Systeemontwikkeling en Programmering zorgt voor ontwikkeling en realisatie van informatiesystemen. Ook beheert en onderhoudt ze be staande systemen. Door de toenemende vraag naarondersteuning en programma- tuur-ontwikkeling zoeken wij verster king. Technisch ontwerpers/4GL bouwers U gaat werken in een Digital VAX omge ving, waarbij gebruik wordt gemaakt van VAX/VMS, All-in-One, Oracle en daarbij behorende ontwikkelhulpmiddelen. U werkt technische ontwerpen uit voor nieuwe en bestaande toepassingen en bouwt applicaties met 4de generatietools plus Cobol- en C-routines. Wij vragen een opleiding op HBO-niveau of MBO-niveau aangevuld met Ambi- modules. Relevante ervaring (met 4de generatietalen, Cobol, C bijv.) is een pre, evenals kennis van administratieve processen. Programmeur In verschillende projecten gaat u werken aan de realisatie van nieuwe systemen en het onderhoud aan bestaande systemen. Daartoe zorgt u voor het gestructureerd ontwerpen van programma's en werkt u mee aan de totstandkoming van techni sche ontwerpen. Deze taken brengen een grote variatie aan werkzaamheden met zich mee. Ook geeft u begeleiding aan gebruikers bij acceptatie en implementatie. Een VWO-opleiding, automatiseringscur sussen (Ambi-modules, Volmac-Doelma- tig programmeren) en een a twee jaar programmeerervaring vormen een goede basis. Accuratesse, besluitvaardig heid, verantwoordelijkheidsgevoel en een initiatiefrijke opstelling worden zeer op prijs gesteld. Verder kunt u zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren en beheerst u het Engels redelijk. Informatie Nadere informatie over beide functies bij Systeemontwikkeling en Programmering kunt u krijgen van de heer H. Alblas, chef Systeemontwikkeling en Programmering, telefoon 070-3483731 SUPPORT EN NETWERKBEHEER Support en Netwerkbeheer is een ondersteunende afdeling voor in- en externe klanten. Ze omvat VMS systeem beheer, de database administration functie, netwerkbeheer en technische ondersteuning bij kantoorautomatise ring. Systemmanager Uw taken bestaan uit beheer, onderhoud en tweede-lijn-ondersteuningop het gebied van VAX/VMS software. Ook beheert u in samenspraak met de net werkbeheerder de logische configuratie en zorgt u voor beheer en onderhoud van de system- autorisatietabellen. Deze functie brengt contacten met zich mee met externe support-organisaties en diverse interne afdelingen. We zoeken een systemmanager met ervaring in een VAXA^MS-omgeving en een technisch georiënteerde achter grond op HBO-niveau. We verwachten dat u in staat bent richtlijnen en procedures op te stellen en in heldere taal te verwoorden. Veel waarde hechten we ook aan uw creativi teit bij het ontwikkelen van ideeën. Netwerkbeheerder U zorgt voor beheer en onderhoud van het gehele netwerk (Gouda, Den Haag) en het BNG Data-services DN1 netwerk). Daarbij levért u samen met de system manager creatieve bijdragen aan de totstandkoming van richtlijnen en procedures voor standaardisatie, tuning en beveiliging van het netwerk. Ook levert u tweede-lijn-ondersteuning. In deze functie onderhoudt u contacten met diverse interne afdelingen en met externe supportorganisaties. Uw achtergrond zal vooral technisch zijn. Een HBO-opleiding richting technische informatica bijvoorbeeld, aangevuld met ervaring in een soortgelijke functie of in de hoek van het systemmanagement. Informatie Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer J.M.T. Salters, chef afdeling Support en Netwerkbeheer, telefoon 070-3483591. REKENCENTRUM Deze afdeling verricht de operating voor de interne automatisering en BNG Data N.V.BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN De bank is gevestigd in 's-Gravenhage en heeft geen nevenvestigingen. Momenteel werken bij de BNG 270 mensen. Koninginnegracht 2, 2514 AA Den Haag, telefoon 070-3483991. Services. Er is ook een bedrijfsbureau in ondergebracht dat zorgt voor planning, acceptatie en voorbereiding van de produktie. Werkvoorbereider/medewerker bedrijfsbureau U draagt bij aan de totstandkoming van de scheduling van diverse produktie-jobs (jobagenda). U instrueert operators ten aanzien van nieuwe of gewijzigde verwerkingen en ondersteunt gebruikers op eerste-lijn-niveau. Verder beheert u mede de produktie-omgevingen van applicaties en voert u de overdracht van nieuwe en gewijzigde applicaties van test- naar produktie-omgeving uit. In deze veelzijdige baan onderhoudt u contacten met gebruikers, systemmana ger, database-administrator en applicatie beheerders. We zoeken een HAVOAA/VO-er die enkele Ambi-modules bezit en bekend is met de VAX/VMS-omgeving. Ervaring in de gebruikersondersteuning, in applica tiebeheer of in soortgelijk werk geeft u een voorsprong. Belangrijk zijn een service-gerichte instelling en het vermo gen om gebruikers goed en op een prettige manier te kunnen instrueren. Operator U krijgt met alle aspecten van produktie te maken: in- en uitvoer, tapehandling, bediening printers en jobcontrol. U voert de produktie-verwerking uit volgens de jobagenda - die u mede samenstelt - en verricht eventueel ook ad-hoc produktie- opdrachten. U bent medeverantwoorde lijk voor de tape-administratie, verhelpen van kleine storingen en de installatie van supplies. U heeft contacten met het bedrijfsbureau, de systemmanager en de netwerkbeheerder. Er wordt in twee shifts gewerkt: van 7 tot 15.30 uur en van 15.00 uur tot 23.30 uur. We zoeken iemand met HAVO/MBO-niveau en AMBI-basismodules. Verder bent u bekend met de VAX-omgeving. Ervaring als operator is een pre. In elk geval bent u een accuraat werker met verantwoordelijkheidsgevoel. Informatie Voor nadere informatie over de functies bij het Rekëncentrum kunt u bellen met de heer B.H. Schoemaker, chef Reken centrum, telefoon 070-3483593. Wat wij bieden Wij bieden u een salaris dat in overeen stemming is met het niveau van de functie. U kunt verder rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den, waaronder een 13de maand, winst- delingsregeling, een premiespaarrege ling, een reis- en studiekostenvergoeding en een gunstige pensioenregeling. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeen- AUDIO- VISUELE SPECIALISTEN Voor onze afdeling verhuur zijn wij op zoek naar een energieke buitendienst Onze buitendienst medewerkers zijn verantwoordelijk voor het aanleveren en opbouwen van Audio-Visuele apparatuur. an Tevens verzorgen zij in voorkomende gevallen de bediening van deze apparatuu^e Omdat deze medewerkers het visitekaartje van ons bedrijf zijn, worden hoge eiseiti gesteld aan hun contactuele eigenschappen alsmede hun capaciteit om flexibel doo vindingrijk te kunnen functioneren. l fe Vereisten: Kennis van professionele Audio-Visuele apparatugr. ^id Goede contactuele eigenschappen. v Representatief voorkomen. Rijbewijs BE. |Sei Bereidheid tot onregelmatig werken. esj Wij bieden: Goede salariëring. um Afwisselende werkzaamheden. rei Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. pt Phixa b.v., Goudenregenstraat 272, 2565 GE 's-Gravenhage. Tel. 070-3604936. Ter Aar is een aantrekkelijke woongemeente in het "Groene Hart" van Zuid-Holland, op korte afstand van de steden Alphen aan den Rijn en Leiden. De gemeente telt ruim 9.100 inwoners. Inmiddels is bekend geworden dat de gemeente niet betrokken wordt bij een gemeentelijke herindeling. Op de afdeling Welzijnszaken van de gemeentesecretarie kan worden geplaatst een enthousiaste medewerker m/v Op de afdeling Welzijnszaken worden diverse aspecten van het gemeentelijk werkterrein behandeld, waaronder onderwijs, voorlichting, II sport, personeelszaken, sociale zaken en welzijn. Functie-informatie. De betrokken medewerker/-ster zal worden belast met de behandeling E nt >-j£ us: inj°r' te, Vereisten. Kandidaten dienen te beschikken over een M.E.A.O. diploma of het diploma B.A. (of vergelijkbare opleiding), waarbij verdere studie tot aanbeveling strekt. Voorts dienen kandidaten te beschikken over ervarir op het functie-terrein en over goede redactionele en contactuele eigenschappen. Salaris. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f. 3.736,- bruto per maand (niveau 7). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. II het Informatie. paa Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de afdeling, de heer N.J.F. Wagenaar, tel.: 01722-2444 (toestel 49), of dien e plaatsvervanger. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen lede 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Ter Aar, Postbus 12460 AA Ter Aar.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 8