Cindy Berkhout prolongeert titel TENNIS CIRCUIT Sterk optreden jongens AAY 36 in finale nationale competiti^ Heref LMH stellei teleuf Goede start Leidse bowlers TOM BULTERS ZONDER SETVERLIES NAAR MASTERSWINST Rabobank Q SPORT Eeidóe Soman! MAANDAG 17 SEPTEMBER 1990 PAG1 LEIDEN De vijfmans- ploeg van Schildersmarkt Leiden heeft in de nationale bowlingcompetitie een goede start gemaakt. Door tijdens de eerste speel dag in Leiderdorp zes winst punten te pakken, bevindt de formatie van de bowling vereniging uit Zuid-West zich op de vierde plaats van de eerste klasse. Jan Snik en Marius van Kalkeren waren het best op dreef met hun daggemiddelden van 192 en 191. LEIDEN In Emmen traden de D jongens van AAV'36 aan voor de finale van de nationale competi tie C en D jeugd. Met een recordscore van 9031 pun ten werden de mannen tweede. Sterk waren de optredens van Ron de Heij (die met de kogel 11.62 meter stootte) en Martijn van de Boom-(10.5), Martijn Ungeren (10.6) en Javier Scoop (10.7 seconden). Pech voor de meisjes D al aan het begin van de wed strijd: Paulien Drolenga knalde tegen de laatse horde, kroop huilend en bebloed toch over de streep, maar de schrik zat er flink in bij haar teamgenootjes. Lisette Ze venhoven kwam met de speer nog wel tot 26.96 me ter, maar meer dan een ze vende plaats zat er helaas niet in. De Spartaanse jon gens C kwamen door onder andere drie ongeldige pogin gen met de speer (normaal goed voor zo'n 700 punten) ook niet goed op dreef. Hoe wel er nog van alles aan ge daan werd om dit incident teniet te doen (met de discus haalde bijvoorbeeld het be kende duo Brandhorst-Kor- tekaas weer bijna 100 meter) kwamen de Groen-Witten toch niet echt in het spel voor. In de finale van de competi tie voor A/B ploegen werd het jongensteam van Holland derde in de tweede klasse. Het clubrecord van 43.7 se conden op de 4 x 100 meter werd door het kwartet Wil- mar en Marco Kortleever, Martijn de Lange en Fabian Ross geevenaard. Marco Kortleever verbeterde zijn record op de 400 meter tot 51.1 seconden en liep 11.3 se conden op de 100 meter. Ar jan Rijnsburger stoottte de kogel naar 11.10 meter, Da vid Brandwijk noteerde als eerstejaars B junior met de A-speer een fraaie 43.08 me ter en Robert Colmen kwam tot 35.76 meter met de discus. In Leiden organiseerde de Bataven-Leiden een vijf kamp voor senioren en ju nioren AB. Slechts bij de heren was de deelname be vredigend met de Haagse tienkamper Winston Hof meester als terechte winnaar met 2945 punten. Opvallend sterk was de tweede plaats voor Bataaf Joost La Lau die middels een fantastische 1500 meter (3.56.0 minuten) een totaal bereikte van 2840 pun ten en zo zijn clubgenoten Theo Brusche (2628) en Mar tin Jansen (2533) de baas bleef. Junior Richard Hocks won bij de A-jeugd, na een bekeken strijd met mede-Ba taaf Maarten Langezaal op de 1000 meter. Bij wedstrij den in Rijswijk op het land goed Te Werve presteerden een aantal jeugdleden van Holland 'behoorlijk. Jeroen van de Kooi liep de 100 me ter horden voor jongens C in een goede 15.7 seconden, wierp Koen Hamers 47.12 meter speer en noteerde Bram Tijdhof 2.48.9 ifc op de 1000. Bij de D was er drie maal wir Werner Altewisher. In Hilversum liep 1 atlete Yvonne van drie jaar weer eens meter horden. Haar conden blijkt een van te prestaties van Ne J te zijn. Clubgenoot J Hazeleger behaalt§j Amersfoort ee plaats op de halve m; 1.05.5 uur. )ri LEIDEN De twaalfde editie van het Leidse Courant Masterstoernooi heeft niet het spektakel opgeleverd, dat vooraf van het slotevenement van het Leidse tennissei- zoen werd verwacht. Sprak titelfavoriet Jan-Wil lem Lugthart voor aanvang van het toernooi nog van de sterkste Masters sinds jaren, deze kwalifikatie konden de deelnemende heren en da mes nauwelijks waarmaken. Uitzondering vormde de da mes D-finale, waarin de jeug dige Jolanda Mens en Yvon ne van Hensbergen in éen hoogstaande partij alles uit het ranke lijf durfden te spe len met Mens als gelukkige winnares. De Masterstitels zijn in het algemeen terecht gekomen bij de juiste speelsters en spe lers. Tom Bulters werd in de B-klasse zonder setverlies de onbetwiste kampioen. Cindy Berkhout prolongeerde haar vorig jaar veroverde Masters- titel. In de C-categorie was Jeroen Vink in de eindstrijd van een aparte klasse. Ingrid Kruit nam revanche voor de poulenederlaag tegen die zeer opmerkelijke finaliste Joan Zonnevylle. Bij de D- heren was de openingswed strijd van Patrick Wijffel- man, met winst op Jan Wil lem Gilijamse, reeds bepa lend voor zijn eindzege. Bij de dubbelende D dertigplus sers werd de hoogste eer be haald twee niet-Leidse kop pels. Bij de heren ging de ti tel naar Frans Vennix en Rob van Wijngaarden, bij de dames zegevierde de even eens uit het district Den Haag afkomstige combinatie- Trees van Santen en Celly Voorbergen. Heren B Tom Bulters heeft overtui gend revanche genomen op Marco van Trigt. Waar de Haarlemmer onlangs in zijn eigen district de Masterstitel aan dezelfde Marco van Trigt moest afstaan, schoof hij op Unicum in twee sets soepel naar de overwinning. Een hoogstaande finale lieten de beide opponenten niet zien aan het publiek, dat wel voor goed bezette tribunes zorgde. Het grootste deel van de eer ste set werden wederzijds punten verkregen door fou ten van de tegenstander. Van Trigt kwam 4-3 voor met ei gen service, maar kon die voorsprong niet vasthouden. Bulters brak direct terug en pakte vervolgens ook zijn ei gen service game. Toen van Trigt 5-5 maakte leek de par tij even briljant te worden. De Hillegommer volleerde een punt zeer strak weg en Bulters sloeg een welhaast onmogelijke backhand pas sing cross voorlangs op de lijn. Bulters trok in deze game aan het langste eind. Helaas was het toen ook weer vlug afgelopen met de smeuï ge rallies: Van Trigt produ ceerde twee dubbelfouten om de set vlotjes in te leveren. Aangeslagen door deze inzin king kwam van Trigt rap 3-0 achter. Een aantal keren wist Bulters hem slim op het ver keerde been te zetten. Van Trigt vond echter duidelijk dat dat aan zichzelf lag. Met „wat ben je traag" en „bewe gen!" kletste hij zichzelf de grond in. Al mopperend over zijn eigen sloomheid peuter de hij er nog een game uit. Een lachje kon hij niet on derdrukken toen BuRers op gamepoint een ace op de lijn produceerde. Op dat moment werd Van Trigt weer wat po sitiever en kwam na 5-2 ach ter te hebben gestaan terug tot 5-4. De laatste game speel de hij toch weer te gehaast. Typerend voor het spelver- loop was de dubbelfout op matchpoint. Immers steeds als het echt spannend dreig de te worden kwam er van één van beide kanten een matig moment. Bulters was echter iets constanter en stak dan ook verdiend de winst in zijn zak. „Ik hoop dat mijn hertentamens in juni gunstig vallen, want ik wil heel graag naar Wimbledon" al dus Bulters, vooruitkijkend op zijn gewonnen trip naar het heilige gras. C&idóaQounant Cindy Berkhout juicht. De tweede Masters-tftel op rij is een feit. In de kruisfinale was Tom Bulters in twee snelle sets de meerdere gebleven van Mar tijn Krans, die duidelijk over zijn grote vorm van het begin van het seizoen heen was. Marco van Trigt had in de kruisfinale voor de tweede maal dit seizoen Jan-Willem Lugthart van de zege afge houden. De Katwijkse ten- nisleraar won de eerste set met 6-2, maar verzuimde toen de toch aan zichzelf twijfelende van Trigt defini tief de nekslag toe te dienen. De Hillegommer hervond zich, speelde anderhalve set sterk, maar liet, grillig als hij is, halverwege de derde set het initiatief liggen. Lugthart kwam op een 5-3 voorsprong en bewerkstelligde twee matchpoints. Opnieuw ver zuimde Lugthart het initia tief vast te houden. Marco van Trigt kwam naar 5-5 te rug en stootte overtuigend naar 7-5 door. Dames B De poules bij de dames B werden gekenmerkt door het uitvallen van een speelster. Miijam Siemerink raakte voorafgaand geblesseerd en kon niet meer vervangen worden. Angelina Rammers betrad éénmaal het gravel op Unicum, maar moest na één set de strijd toch staken. In de poules van drie werd Pe tra Wessels in de ene groep zonder setverlies eerste. In de andere eindigde de strijd tussen Bionda Zonderop en Cindy Berkhout pas met 7-5 in de derde set in het voor deel van de eerstgenoemde. De kruisfinales boden weinig spanning. Petra Wessels had een receptie in de benen en kwam niet tot het voeten werk, dat nodig is om Cindy Berkhout te verslaan. Bionda Zonderop moest Irma van Seeters een set lang naast zich dulden, maar de Meren- wijkse kwam het verlies van de eerste set niet te boven. Ook de eindstrijd leek een gezapig partijtje tennis te gaan worden. Bionda Zonde rop opende met haar beken de harde forehand en back hand drives, waarop Cindy Berkhout in de eerste set to taal geen verweer had. In de tweede set zakte Zonderop snel terug naar het niveau waarop Berkhout op dat mo ment acteerde. Een korte blessure behandeling bij Zon derop bracht het keerpunt. Berkhout rook haar kans, vooral toen Zonderop liet blijken hinder van haar spierblessure te ondervinden. De tweede set ging met 6-4 naar de Hillegomse, die in de derde set een 3-1 achterstand eveneens tot 6-4 setwinst om boog. Cindy Berkhout pro longeerde daarmee haar vo rig jaar verrrassend verover de Masters B titel. Jeren C Met Jeroen Vink en Willem Visser in de Masters C finale was Hillegom-trainer Harry Verdegaal in ieder geval ver zekerd van één titel in het bollendorp. Verdegaal werd veruit de succesvolste trainer van het toernooi. Cindy Berkhout immers, was toch min of meer onverwacht goed voor de B-titel bij de da mes, en in de D finale was het Yvonne van Hensbergen, die de Hillegomse eer verde digde. De finale tussen Vink en Visser werd een eenzijdi ge vertoning en deed recht aan noch de winnaar, Vink, noch de verliezer. Visser. Vink kreeg nauwelijks kans zijn aanleg ten toon te sprei den tegen een duidelijk van slag zijnde Visser en behoef de voor de Masters C titel slechts één game af te staan. De zestienjarige Jeroen Vink was ongeslagen poulewin- naar geworden en had zich in de kruisfinale langs zijn even oude districtsgenoot, Ben de Bruin, gewerkt. Wil lem Visser won tegen Rob bert-Paul Hart wijk zowel de eerste als de derde set met 7- 5. In de tweede set was de Unicummer met 6-1 opper machtig gebleken terwijl hij in de derde set nog wel een 5-3 achterstand naar 5-5 be kwaam wegwerkte. Dames C De dames C Masters is onbe twist het toernooi van Joan Zonnevylle geworden. De Leiderdorpse veterane merk te in haar slotwoord bij de prijsuitreiking op, dat zij in eerste instantie opzag op nieuw tegen die jonge meisjes te spelen. Het was Zonnevyl le byzonder meegevallen, ze had plezierig en sportief ge speeld. Het goede spel en de inzet van Zonnevylle werden beloond met een plaats in de eindstrijd. Ingrid Kruit werd hier opnieuw haar tegen standster. Opnieuw omdat Zonnevylle in haar eerste poulewedstrijd Kruit had verslagen. Door dit verlies bleef voor de Merenwijkse slechts én weg naar de eind strijd over. Die laatste stro halm, een tweesets zege in de poule op Sandra Faas, wist ze drie sets langs Kim Dirkse. Joan Zonnevylle bleef in 'de parallelwedstrijd tevens in drie sets Nancy Faas de baas. De finale werd gedomineerd door Kruit, die over het alge meen de ballen dieper wist te plaatsen waardoor Zonnevyl le regelmatig gedwongen werd achteruit te tennissen. Hierbij komt dat de wapens waarmee Kruit te verslaan is, een dropshot en een goede slice, ontbreken aan het arse naal van Zonnevylle. Echter, door haar nuchtere kijk op het spelletje - ze vindt het ge woon leuk - laat de Leider- dorpse zich niet zomaar uit het veld slaan. De slimme ve terane bleef consequent sto ken op de backhand van Kruit, die daar toch minder druk mee kan uitoefenen dan met haar forehand, en wist zo goed en zo kwaad als dat ging ook af en toe een tempo versnelling erin te gooien. Dit resulteerde in de tweede set in een 5-3 voor sprong. Kruit leek even stuk te zitten, maar schudde dit van zich af en mepte een aantal forehands stevig de hoek in, onhaalbaar voor Zonnevylle. In hoog tempo sleepte de Merenwijkse de haar resterende vier games en daarmee tevens de Mas ters C titel in de wacht. Heren D Voor aanvang van het Mas ters toernooi was er slechts één favoriet, Jan-Willem Gi lijamse, en zeven kandidaten voor de finale. Uitgerekend in het Leidse slot-evenement beroofde Patrick Wijffelman Hilegommer Gilijamse van zijn ongeslagen status. Daar mee leek de ban rond de dis tricts D kampioen ook gebro ken. Bart Blok klopte Gilij amse in de kruisfinale met maar liefst 6-4, 6-0. Patrick Wijffelman had voldoende zelfvertouwen opgedaan om zich soepel langs Sipko Adri- aansen te spelen. Daarmee werd de eindstrijd een tref fen tussen twee spelers die een dergelijke plaats niet was toegedacht. Wijffelman is, net als Blok, liefhebber van een aanvallend speltype. Na de door Blok gewonnen ope- ningsgame, won Wijffelman vijf games op rij om de eerste set met 6-2 te winnen. In de tweede set miste de speler van Leidse Hout de kans op 3-3, om de set met 6-3 te ver liezen. In de derde set had Patrick Wijffelman het bete re van het spel, nam een 3-1 en 5-2 voorsprong om de set en de Masters D titel met een love-game op eigen service te Dames D Met het laatste kwartet meis jes, want daarmee wordt het damesenkelspel D het meest nauwkeurig omschreven, mag het district Leiden zich verheugen in een nieuwe lichting aankomende tennis- sterretjes. De gedoodverfde kampioene, de in zeven toer- nooien ongeslagen Yvonne Schoordijk, was duidelijk over haar grote vorm heen. De tot de nationale top tien in de leeftijd tot en met 12 Tom Bulters revancheerde zich tegen Marco van Trigt knap voor de eerder dit seizoen geleden nederlagen. De Masters van 1990. Liggend: Rob van Wijngaarden. Zittend (v.l.n.r.): Berkhout, Patrick Wijf felman, Bulters en Jeroen Vink. Staand: Jolanda Mens, Ingrid Krult, Trees van Santen en Celly van Voorbergen. FOTO'S: HENK SNATERSE jaar behorende Jolanda Mens, had de landelijke jeugdtoernooien juist ge bruikt om qua niveau te stij gen. De kruisfinale leverde een twee sets zege voor Mens op. In de andere kruisfinale was het Hillegomse vecht- stertje Yvonne van Hensber gen de meerdere van haar fris spelende clubgenote Lisa Colson. De finale werd een partij die zich verhief boven de toch wel grauwe middelmaat van de andere enkelspelpartijen. Jolanda Mens koos na haar poulenederlaag tegen Yvon ne van Hensbergen voor een meer aanvallende speelwijze, waar de Hillegomse haar be tere loopvermogen en verras sende passings tegenoverstel de. Van Hensbergen nam eën 5-3 voorsprong, verkreeg ook een setpoint, maar benutte dat niet. Jolanda Mens kwam tot 5-5 terug en veroverde, met nog slechts tweemaal puntverlies, de set. Ook in de tweede set kende Yvonne van Hensbergen steeds een voorsprong. Op 4-4 was het opnieuw Jolanda Mens die doordrukte naar 6-4 setwinst en de verdiende Masters D- titel binnenhaalde. Dubbels 30+ De dubbelende D 30-plussers vormden weer dat bij een Masters onmisbare onder deel. Zij zijn het, die het toer nooi qua sfeer en publieke bezetting tot een afgerond geheel maken. Zij zijn het ook, die hun jongere en en kelspel spelende Masters-col- lega's een vorbeeld kunnen geven in taalgebruik en spor tief gedrag. De twee jaar ge leden ingezette doorstroming van de sterkste Dl dubbe- laars naar de C2-lijst, heeft er mede toe bijgedragen dat de Masters titels dit jaar in han den kwamen van niet-Leidse combinaties. Bij de heren vond Frans Vennix in Rob van Wijngaaarden een prima vervanger voor de wegens heupklachten met tennis ge stopte Henk Kalsbeek. Bij de dames zegevierden de even eens uit het district Den Haag afkomstige combinatie Trees van Santen en Celly Voorbergen. Behalve de in Wassenaar huizende winnaars, Frans Vennix en Rob van Wijn gaarden, speelden ook de Katwijkse koppels Erik van Egmond/Douwe Remery en Arris Parlevliet/Jan van der Plas een sterk toernooi. Van Egmond en Remery, tweede in de poule via het op match point opgeven van hun te genstanders, klopten in de kwartfinale met 7-6 in de derde set het sterker inge schatte duo Johan Montanus en Simon Vogel, om in de halve finale tegen de latere winnaars, met 6-3, 7-5 te sneuvelen. Arris Parlevliet en Jan van der Plas bleven kanshebbers als Jan Lang- straat/Dick van der Neut en het als eerste geplaatste duo Johan van Duyn/Bob Logger de baas. In de eindstrijd kon den Katwijkse Arris en Jan het niveau van de vorige partijen niet halen, terwijl Frans Vennix en Rob van Wijngaarden juist tot hun beste spel kwamen. De het DDD 30+, Trees van Santen en Celly Voorbergen, toon den zich de beste speelsters van driesetters. In de kwart finale wonnen Lammy van der Bent en Hilde Vermin al leen de tweede set. In de hal ve finale waren de getipte winnaressen, Lyneke de Ko ning en Veronique van Rui ten, slechts bij machte één long-set te winnen. De ande re twee sets gingen met twee games verschil verloren. Het Hoofddorpse duo Eveline Dirksen en Doke Koster had drie sets nodig om de voor het derde jaar aan de Masters deelnemende Els van Biezen en Hetty Bonnet uit de eind strijd te houden. Ook de fina le werd in drie delen afge werkt. Dirksen en Koster wonnen de eerste set, kwa men in de tweede set nog wel 3-2 en 4-3 voor, maar daarna was de weerstand gebroken. Met 6-4 en een derde set met een 6-1 score werden Trees van Santen en Celly Voor bergen dubbel masters D30+. PETER KLEIN Uitslagen n Trigt 7-5, ida Zondero DEB kruisfinales: Irma van Seeters 7-5, 6-2; Cindy Berk hout - Petra Wessels 6-4, 6-1 Finale: Cin dy Berkhout - Bionda Zonderop 1-6, 6-4, HEC kruisfinales: Jeroen Vink - Ben de Bruin 4-6, 6-4, 6-4; Willem Visser - Rob- bert-Paul Hartwijk 7-5, 1-6, 7-5. Finale Jeroen Vink - Willem Visser 6-1, 6-0. DEC kruisfinales: Ingrid Kruit - Kim 4-6, 6-1; Joa s 6-3, 5-7, 6-1. Kruit - Joan Zonnevylle 6-3, 7-5. DED kruisfinales: Yvonne van Hens bergen - Lisa Colson 6-4, 6-0; Jolanda Mens - Yvonne Schoordijk 6-4. 6-1. Fina le: Jolanda Mens - Yvonne van Hensber- f?n 7-5, 6-4. HED kruisfinales: Bart lok - Jan Willem Gilijamse 6-4, 6-0; Pa trick Wijffelman - Sipko Adnaansen 6-1, 6-3. Finale: Patrick Wijffelman - Bart Blok 6-2, 3-6, 6-3. DDD 30+ kwart finales: Van Biezen- /Bonnet - Fillié/Windhorst 6-1, 6-2; De Koning/V van Ruiten - Akerboom/Van Haaster 7-6, 6-2; Van Santen/Voorbergen - V.d. Bent/Vermin 6-2, 4-6, 6-2. Dirksen- /Koster - Snellenberg/Verhage 6-3, 6-2 Halve finales: Van Santen/Voorbergen - De Koning/V. van Ruiten 7-5, 4-6, 7-5. Dirksen/Koster - Van Biezen/Bonnet 7-5, 7-5 Finale: Van Santen/Voorbergen - Dirkse/Koster 4-6, 6-4, 6-1. HDD 30+ kwartfinales: Logger/Van Duyn - Paasman/Rooderkerk 4-6, 6-3, 7- 5; Vennix/Van Wijngaarden - Luxen- /Veldhuyzen 6-2, 6-2, Van Egmond/Re- mery - Montanus/Vogel 6-3, 4-6. 7-6; Par- levliet/V.d Plas - Langstraat/V d.Neut 6- 4, 4-6, 6-4 Halve finales: Parlevliet/V.d. Plas - Van Duyn/Logger 6-4, 6-1; Vennix- /Van Wijngaarden - Van Egmond/Reme- ----- - Wijn_ LEIDEN De hei| LMHC, uitkomenc overgangsklasse, teleurstellend van| gen. Zowel in de een gedeelte in de helft was de teger iets sterker. Dit re de in twee tegent( Het enige doelpuntj, Leidse club werd gf door Jeroen Dubbe ik- Leiden speelde een ke eerste helft tegen maar scoorde niet. meegse opponent deed| tweemaal voor de rui pauze doelpuntte L! dat een aanval over de stick van de Nijmi per bij Jeroen Dubbfchi beland. Hij hield koel en tikte de bi doel. De nederlaag tq/be van de zwakste tegenon dit seizoen was echter k feit. pei De Leidse dames, na a koploper in de tweeddrf stonden na de eerste gelijk met Hermes. tweede deel kwam a van Maurits Eiken d voorsprong door trefleri Kiki Tesselaar en Ire en wen. 11) Forescate speelde in -C lijk opgaand duel tegget en verloor met 2-3. oi snelle openingstreffer ïkt rit kwamen de heren ins schoten langszij en (h-p sprong via twee trefdei Gert Jan Egberink. Rtir nam na de thee het joe in handen maar kon bbe sprong niet verder i den. Spirit nam zelfster ding door twee countedd nutten. In een sportl9! doelpuntrijke wedstrijzer Forescate met Xenios:dei rescate opende de scade debutante Leonie bai Vlak voor rust kwanfm op gelijke hoogte: 1-1. ti; Ondanks goed spel gipiz heren van Roomburg i der tegen Rood Wit. Ii mi ste helft sloeg Max Lij eei de Leidenaars op voo! t Oscar Snijders miste ne nog de kans op 2-0. In ds' ste minuten zagen di[in naars nog vele kanse c gelijkmaker de mist ft De vrouwen van R m verloren met 1-2 va I voort. Na een 0-0 rustsl men de dames van R het initiatief, echter Z nam de leiding: 0-2. Hohman scoorde nog t£. een strafcornerrebounlV De heren van Alecto in de laatste tien mini HBS met 2-3. De Lf pers kwamen in het b het duel al snel achtei de ploeg achter de fel1 liep. Na rust scoorden J_ der Hage en Maurit voor Alecto. Het overwicht was voor de dames van maar het bezoekende or' verdedigde stug en to J succesvol. Vlak na de seling schoot MaijetS/ nier onder de Gooisc^g vrouw door de verdi ar in. Lidian Mentink vervolgens de score u sche deed nog iets t een straf corner: 2-1. Noord wijk verloor <>V( veld, na een 0-1 rustst en 0-3 van Cartouche. D wijkers die over de wedstrijd gezien de waren, kwamen niet 1« duel. De Noordwijk keysters speelden 1-arc het bezoekende V |e Noordwijk speelde »re vallend. Een misser i bracht de gasten o sprong. Frederique schoot de ploegen v stip op gelijke hoogte.J* Leidse Studs gaf de jr niet uit handen en wo 0 van Te Werve. Na ruststand, via van Bob Jan Dietrich, stand na de pauze dL- Kan met één trefftüs breid. De dames keejAl desillusioneerd naar nadat zij met 5-1 had loren van Capelle. 1JU| Leidse treffer kwam van Anneke Verheul stfl" -C

Leidse Courant | 1990 | | pagina 18