Radio-Victor streeft naar eigen studio B ALLER LEI(DS) LEIDEN OMGEVING EetdoeSowuvnt maandag 10 september 1990 pade Aula begraafplaats wordt uitgebreid NOORDWIJK De gemeente Noordwijk trekt 116.000 gulden uit voor uitbreiding van de aula bij de algemene begraafplaats met aparte opbaarruimten. De afwezigheid van opbaarruimten vinden burgemeester en wet houders niet langer acceptabel. Vooral tijdens kerkdiensten is dit het geval, omdat de nis waar dan vaak een kist staat opgesteld slechts door middel van een gor dijn wordt afgescheiden. De commissie openbare werken, woningbouw en verkeer heeft het voorstel tot uitbreiding op de agenda van de vergadering van vanavond staan. Batterijen-actie in Alkemade succesvol ALKEMADE De gemeentelijke milieu-actie „Al kemade laadt ze op" is een succes geworden. Tijdens deze actie gaf de gemeente Alkemade één gulden subsidie op de aanschaf van elke oplaadbare batterij en een rijksdaalder op de aankoop van een oplader. Totaal zijn bijna 400 gesubsidieerde oplaadbare batte rijen en bijna 100 gesubsidieerde opladers verkocht. Alle elf meewerkende plaatselijke winkeliers zijn be reid aan een eventuele volgende actie mee te doen. Negen van hen vinden dat de voorlichting toch nog onvoldoende was geweest. Een winkelier meent dat het financieel voordeel voor de kopers onvoldoende is geweest. Ook had hij meer vooroverleg met de ge meente over de actie willen hebben. Drie winkeliers toonden zich dik tevreden over het verloop van de actie. In 1989 werd in Alkemade bijna 1500 kilo bat terijen ingezameld. In 1988 zamelde de gemeente ruim 1200 kilo in. Veel felicitaties voor beheerder dierenpark je VOORSCHOTEN Honderden kinderen hebben zaterdag de open dag van het dierenparkje in het het burgemeester Van der Hoevenpark bezocht. Zij feliciteerden tevens beheerder G.M. van Brink die 25 jaar in dienst bij de gemeente Voorschoten is. Hij begon als plantsoenwerker maar werd al snel de beheerder van het dierenpark. Dagelijks komen zo'n 25 kinderen hem tus sen vijf en zes uur helpen bij de verzorging van de vele dieren. Hij is de enige gemeente-ambtenaar met een zevendaagse werk week, hoewel hij de laatste tijd om de veertien dagen een vrij weekeinde heeft. Van Brink is niet alleen een groot dieren vriend, maar hij heeft ook een zwak voor kinderen. Voor de jeugd waren er diverse spelletjes. Zo moesten ze de namen ver zamelen van tien dieren, allemaal geiten en bokken. Die liepen met een naamkaartje om de nek en lieten zich rustig bekijken. Hoewel de grote witte geit Watje toch menig klein kind in tra nen kreeg. Zij vrat rustig het papiertje op, waarop haar naam geschreven moest worden en wat ze tussen de kaken kreeg, dat bleef er tussen. Leiderdorp komt zes ton tekort LEIDERDORP De gemeente Leiderdorp komt over het jaar 1989 bijna 600.000 gulden tekort. Dat blijkt uit de jaarrekening 1989 die door het col lege van B en W is gepresenteerd. Aanvankelijk werd rekening gehouden met een tekort van 440.000 gulden maar door een lagere uitkering van het Rijk is dit opgelopen tot 587.857 gulden. Het is de eerste keer sedert een reeks van jaren dat de gemeente Leiderdorp met een begrotingsover schrijding wordt geconfronteerd. De laatste jaren was er steeds sprake van overschotten in de orde van grootte van vijf ton. Volgens de huidige wethouder van financiën C.A. Huigen-van Boven heeft dat tot een te soe pel uitgaven regiem geleid. Zij heeft intussen een strakker uitgavenbeleid en een zorgvuldiger budgetbewaking aangekondigd. Door ziekte van per soneel op de secretarie heeft de gemeente een aantal werkzaamheden moeten uitbesteden. Op dit gebied is een ton meer uitgegeven dan was begroot. De bezwarenprecedures van Riet Dekkers tegen de stortplaats in het Doesgebied heeft de gemeente ruim 17.000 gulden aan juridische bij stand gekost. Een andere opvallende post is een niet geraamd bedrag van 52.000 gulden voor het pensioen van de in 1988 afgetreden PvdA-wethou- der J. Bezemer. Het tekort over 1989 zal uit de gemeentelijke reserves worden gedekt. Valkenburgers: Lotsystraat is goede voorbeeld VALKENBURG Bewoners van de Middenweg en de Ma- rinus Poststraat in Valkenburg zijn ontevreden over de ma nier waarop hun straat door de gemeente is gereconstrueerd. Liever zouden zij zien dat de hun straat zou worden inge richt zoals dat bij de Burge meester Lotsystraat is gebeurd. Dit blijkt uit een „mini-enquê te" die een inwoner van Val kenburg, D.J. van den Berg, heeft gehouden. De gemeente wil het Middenjoght recon strueren en de politiek moet zich binnenkort uitspreken over de manier waarop. Van den Berg heeft daarom een steekproef gehouden in drie straten die al door de gemeen te zijn opgeknapt. In de Burge meester Lotsystraat, de Mid denweg en de Marinus Post straat stelde Van den Berg zes bewoners de vraag: „Bent u te vreden met uw straatrecon structie?" Alle zes de bewoners van de Lotsystraat beant woordden deze vraag met ja". De bewoners van de andere twee straten antwoordden zon der uitzondering „nee". Als re- den voerden de Middenwegbe- .woners de aanwezigheid van puntige bloembakken of slech te bestrating aan, terwijl de bewoners van de Marinus Poststraat zonder uitzondering de drempel als boosdoener aanwezen. Alle twaalf onder vraagden zeiden ook dat zij het liefst zouden zien dat hun straat op de manier van de Lotsystraat zou worden gere construeerd. Acht bewoners van Midden joght zijn eveneens door Van den Berg ondervraagd. Zij ge ven zonder uitzondering te voorkeur aan een reconstruc tie op de Lotsystraat-manier. Vanavond bespreekt de com missie openbare werken ver keer de reconstructie van Mid denjoght. De enquête van Van den Berg wordt ook daarbij betrokken. NOORDWIJKERHOUT „Dit is weer Radio-Vic- tor. Goedemiddag dames en heren, fijn dat u weer op ons heeft afgestemd..." Elke tweede en derde maandag van de maand begroet op een stil mid daguur de stem van pre sentator Bert Volkerijk de luisteraars in zo'n twee honderd Noord wijker- houtse woonkamers. Van middag was dat ook weer het geval. Samen met zijn vrouw Marijke en met Jan Kroon verzorgt hij al weer voor het derde jaar de presentatie en de muziek van het parochieprogramma. Maar wie tijdens de uitzending naar de sacristie van de Victorkerk belt, krijgt alleen de koster aan de lijn, want vanaf die plaats wordt op dat moment de programmaband afgedraaid. De eindredactie blijft onzicht baar. Daags voor de uitzending komen ze samen in de studio van Sancta-Vier en schudden technicus Chris van Leeuwen de hand. Met hun vieren ma ken ze daar de definitieve ver sie voor Radio-Victor. Kroon zoekt de muziek en de frag menten van beroemde confe rences uit die de verschillende interviews en parochie-mede delingen moeten afwisselen. Bert Volkerijk legt uit wat Ra dio-Victor nu precies inhoudt. „Het zijn uitzendingen voor mensen die al via de kerktele foon verbinding hebben met de Victorkerk. Oorspronkelijk was die lijn er alleen om rechtstreeks de eucharistievie ring mee te kunnen luisteren voor parochianen die bijvoor beeld slecht ter been zijn. We hebben daardoor verbindingen met Puyckendam en de Mun- nickeweij maar er zijn zeker ook zo'n 50 huisaansluitingen. Die telefoonlijn kan aangeslo ten worden op de radio. Maar buiten de misviering bleven die mensen toch van veel za ken verstoken. En daarin pro beren wij nu te voorzien". Hij kan hardop praten en kof fie drinken want op dit mo ment is Chris van Leeuwen bezig met het overnemen van een vooraf opgenomen inter view op de definitieve pro grammaband. Voordat de re dactie zich naar studio Sancta- Vier begeeft zijn er namelijk al heel wat stappen door heel veel mensen gezet. Allereerst is op de redactievergadering het thema bepaald en de on derwerpen die ter sprake zul len komen. Het jeugdkoor be- Bij de platencollectie staat Jan Kroon. Zittend van links naar rechts: Bert Volkerijk, Chris van Leeuwen en Marijke Volkerijk. staat bijvoorbeeld twaalfen- eenhalf jaar en verslaggeef sters Elly Weiiers en Avra van Ruiten zijn daarom met een microfoon naar de dirigente Nanda Duivenvoorden gegaan. Dat gesprek wordt nu overge zet. En er werken nog meer vrij willigers in de „buitendienst" van Radio-Victor. Marijke Roodenburg bijvoorbeeld, en Lenie Brama die op huisbe zoek gaat en verzoeken op neemt. Om al die onderwer pen aan elkaar te praten heb ben Bert en Marijke al hun teksten van te voren alvast uitgewerkt en op papier gezet. Op het pogramma staat verder de jarigenlijst en de uitverko ren jarige die als „cadeau" een plaat van het Westlands Man nenkoor heeft aangevraagd. Verder is het programma „Weet je nog wel oudje" weer uit de kast gehaald en wat op gepoetst. Daarin vertellen ou deren over hun jeugd. Marijke zit intussen haar stem te testen want straks zal zij na de muziek een kermisverhaal voorlezen. Hoewel er veel werk aan vast zit, heeft Radio- Victor toch genoeg vrijwilli gers. Kroon: „Vooral jongeren zouden best mee willen doen. Als we een eigen ruimte zou den hebben, zou er veel meer kunnen gebeuren. Allereerst zou je natuurlijk de recht streekse eucharistieviering kunnen inleiden als je zelf een studio zou hebben. Dan heb je wel meer mensen nodig. Eige- lijk is ons ook al gevraagd hoe we aankijken tegen een uit breiding van onze activiteiten. Zo zouden ze bijvoorbeeld bij ons lege banden willen inleve ren, waar we onze program ma's op over zouden moeten spoelen voor de mensen die geen telefoonverbinding heb ben. Het doel waarnaar we streven is een eigen studio in een voorgenomen uitbreiding van het Victorhuis. Dan kun nen we onze aktiviteiten echt uitbreiden. Er wordt momen teel aan gerekend en gete kend". De uitspraken van Kroon zijn voorlopig nog zeer voorzichtig. Maar dat Radio-Victor leeft blijkt wel uit het feit dat pas toor Hooymans vier program mabandjes meenam op zijn va kantie. „Dan gaat hij met wat collega's en daar gaat hij dan zitten pochen", lacht Marijke. Maar dan moeten we allemaal weer zwijgen want ze begint aan het verhaal over de ker mis. Een prachtige studio heeft Sancta Maria. Maar een eigen studio is nog mooier. Mis schien iets voor de Victorvei- ling van volgend jaar. GERARD DE KLERK Voor een uitgebreide(U ook voor de komend}'* raadplege men „UIT",i tis wekelijkse bijlage HG krant. i in fcrti, LEIDEN LUXOR (StatK. tel. 071-121239): AnothaTf1, (12); 19.00, 21.15. LIDO,et (Steenstraat 39, tel. 124tprti Woman (al); 14.30, 18.45, t lor Red October (12); iL^o 21.15. Bird on a wire (al) call (16); 14.30, 19.00, 21.1 kill (12); 19.00, 21.15. maf3®1 14.30. Ook honden gaan e r mei (al); wo. 14.30. ver (Breestraat 31, tel.Oi h( When Harry met Sally War of the rote» (12); 2f I* (Haarlemmerstraat 52, egg 125414): Claudio porno (trijc ALPHEN AAN DEN RUN per NEMA I (Van Boetzelaersi 01720-20800): Another 48 18.45, 21.15. wo. ook 13 ROCINEMA II: Wrong bet 21.15. Ook honden gaan mei (al); wo. 14.00. EUI III: Total Recall (16); 18[ Gremline II (al); wo. 13.45 CINEMA IV: Pretty Wc 18.45, 21.30. wo. ook 13.4; VOORSCHOTEN G (Schoolstraat 69, tel. 01 Back to the future III (al);) Gremlins II (al); wo. 14i Look who's talking (al); njfc 20.15. She-devil (al); zal 20.15. WASSENAAR ASTRA: Gremlins II (al); 20.00. Van der Poel is beste tractorchauffeur Een fraai versierde tractor. FOTO: HENK VAN DEN ENDE ZOETERWOUDE Dammie van der Poel uit Oud Ade mag zich de bes te tractorchauffeur van de Kring Meerlanden van de LTB noemen. Hij won gis teren de trekkerbehen- digheidswedstrijden van de LTB-jongeren van deze kring. Van der Poel bleef zijn naaste concurrenten, Martin van der Kraan uit Leidschendam en Hans van Leeuwen uit Koude kerk, voor. Nieuw in het programma was de titel beste kraanma chinist. Fons Verbeij uit Bo degraven mag die titel twaalf maanden dragen. De wed strijden aan het Molenpad te Zoeterwoude werden door honderden belangstellenden bijgewoond. Er waren 50 deelnemers terwijl de waar de van het materieel meer dan twee miljoen gulden was. De duurste tractor die in de strijd was kost ruim twee ton. Om in aanmerking te komen voor de titel „Allrounder 1990" moesten de deelnemers vijf proeven van bekwaam heid afleggen: de zenuwspi raal, steen stapelen, longe ren, stoelendans en water zetten. Dammie van der Poel wist twee onderdelen te win nen. Zowel bij de stoelendans als bij het waterzetten was hij de beste.. De pechprijs was voor Dick van Paridon (Katwijk) omdat hij tijdens een van de wedstrijden de deur van zijn tractorcabine verspeelde. Edwin Griek- spoor had zijn tractor het mooist versierd, terwijl Gert- Jan Versteegen uit Zoeter woude met zijn tractor Drag Star de meest originele naam had. Uitslagen Zenuwspiraal: 1. Peter van der Meer (Woubrugge); 2. Jan van der Werff (Zoeter woude); 3. Peter Langeslag (Leimuiden). Steen stapelen: 1. Ton Maas (Woubrugge); 2. Arno van der Meer (Hoog- made); 3. Kees Hooijmans (Voorschoten). Longeren: 1. Maurice van den Bosch (Stompwijk); 2. Hans van Leeuwen (Koudekerk); 3. Gert-Jan Versteegen (Zoe terwoude). Stoelendans: 1. Dammie van der Poel (Oud Ade); 2. Henry van der Weij- den (Leidschendam) 3. Bram van der Poel (Oud Ade). Water zetten: 1. Dam mie van der Poel (Oud Ade); 2. Bram van der Poel (Oud Ade); 3. Hans van Leeuwen (Koudekerk). Biljartvereniging Sport de oudste OEGSTGEEST „Oegstgeest telt zes biljartverenigingen, maar de B.V. Sport in de oud ste", herinnerde Oegstgeests wethouder voor financiën en sport, Van der Reijden, zich tijdens een drukbezochte re ceptie zaterdagavond in Het Witte Huis. Hij overhandigde voorzitter Mulder namens de gemeente een envelop met in houd. Veertig jaar geleden werd de vereniging opgericht door de heren Annokke, Ten Have en Dieben. De club ont leent zijn naam aan het inmid dels verdwenen bruine café Sport aan de De Kempenaer- straat. Aan dit laatste refereerde de heer van Deurne die namens het gewestelijk bestuur van de KNBB het jubilerende bestuur toesprak: „Wij zijn verheugd dat het biljarten van café-spel tot een volwaardige sport is uitgegroeid". KINDERVOORSTELLINGEl Gremlins II; wo. 14.00. II DEN HAAG ASTA: 1 (ST 3463500): Another 48 h 14.00, 18.45, 21.30. AST fo kill (16); 14.00, 18.< ASTA 3: Gremlins 2 «TT» 18.45, 21.30. BABYLON Den Haag Centraal tel. Pretty woman (al); 14.fa 21.45. BABYLON 2: L wins (12); 14.00, 19.00, 21p BYLON 3: Cry Baby (al); 1^e 21.30. CINEAC 1 (BuitenUn 3630637): Total Recall (f1 18.45, 21.30. CINEAC )V€ Bet (16); 18.45, 21.30. ma.fS 14.00. CINEAC 3: Look king (al); 14.00, 18.45, 21.m TROPOLE 1 (Carnegiejp 3456756): The hunt for r»L. (al); 14.00, 18.45, 21.30. JA' POLE 2: Another 48 hours>p: 18.45, 21.30. METROPGrp venge (12); 14.00, 18.4 c METROPOLE 4: (al); B«e€ future (al); 14.00, 18.45, 21 J) TROPOLE 5: Pretty wc- 14.00, 18.45, 21.30. ODE^' rengracht 13, tel. 3462400) call (16); 13.45, 18.45, ODEON 2: Bird on a wire 1 18.45, 21.30. ODEON 3«€ for red October (al); 13U. 21.30. ODEON 4: She's*10 trol (al); 13.45, 18.45, 21.3 1 (Kettingstraat 12b, tel. de Pink Floyd - The Wall (hd 21.30. STUDIO 2: Un monc -t tie (16); 19.00, 21.15.. wo.La STUDIO 3: Dead poets sr^ 19.00. Trop belle pour'31 21.45. HAAGS FILMHUI V Landscape in the mist; 19ja; Zaal 2-, Cyrano de Berge Time of the Gypsies; 22.I cfag. 19.30, 21.45. Moa; r repetitie; di. Kvarteret Ki Kare John; do. KINDERVOORSTELLINGE CINEAC 2: Ook honden de hemel; wo. 14.00. ST pi Langkous gaat van I 14.30. Kuifje en het haaie 14.30. Veel belangstelling voor braderie van Langeraar .TIER AAR De braderie van Langeraar is zaterdag een groot succes geworden. De be langstelling voor de 150 kra men was zeer groot. Veel be zoekers namen, in het kader van Open Monumentendag, ook een kijkje in de R.K. Kerk waarin plaatselijke organisten concerten gaven. De Stroop loop leverde een fraaie bokaal op voor A. van der Zwaan. Hij \verd weliswaar tweede, maar hij werd wel voor de derde achtereenvolgende keer de kampioen van Ter Aar. Hier door kwam hij definitief in het 'bezit van de Rabo-bokaal. Mu ziekvereniging Arti onthaalde intussen haar zustervereniging de Musikverein uit Velen. Op het programma stond een voetbalwedstrijd tussen de bei de verenigingen. De uitslag: 7- 7. Blijkbaar waren de verdedi gingen minder scherp inge steld dan de aanvallers. „Bles sures" werden snel verholpen met een schnaps door „ver vaarlijke chirurgische verzor- .gers". Het weer liet zich na aanvankelijke bui'ige fratsen 'toch van zijn goede kant zien zodat een ieder ongestoord -kon keuren, proeven en ko pen. De braderie werd afgeslo ten met een grote taptoe, ver zorgd door de beide muziek verenigingen op het kerkplein met een optreden van de ma jorettes, minirettes en de showbands met een gave de monstratie van hun kunnen. JOIN De Stichting JOIN in Noord- wijk heeft zaterdag tijdens een gezellig open huis heel veel cursisten kunnen in schrijven voor een groot aan tal cursussen. Met name cur sussen als tekenen en schil deren. kleding maken en houtsnijden vonden gretig af trek. De belangstelling voor de talenkant viel wat tegen. Er kunnen nog cursisten worden ingeschreven voor Italiaans, Frans, Spaans en Engels. Ook bij tuinaanleg en bridge zijn nog plaatsen vrij. Voor inlichtingen of aanmel dingen kan dagelijks gebeld worden tussen tien en vijf uur met: 01719-10194. Tevens kan nog geboekt worden voor de cursus yoga. Wie hier meer informatie over wil hebben kan bellen met 01719-15988. Vrijmarkt Burgemeester Sj. Scheenstra opende zaterdagochtend de vrijmarkt rond de Hervorm de Pauluskerk aan de War- monderweg in Oegstgeest. In eerste instantie probeerde hij samen met dominee Ro nald da Costa een vogelhuisje aan de man te brengen, maar het lukte niet. Het publiek bleek toch zeer kooplustig te zijn. Aan het einde van de verkoopdag bleek de op brengst ruim 4900 gulden te zijn. De opbrengst is bestemd voor een piano in de kerk, de jeugdcantorij en de aanschaf van een videorecorder voor de jeugdraad. Ziekendag Dominee Pannekoek en pa ter Poel ma gingen zaterdag ochtend voor in een oecume nische dienst in de aula van scholengemeenschap Duin- zigt. Deze dienst vormde de inleiding tot de viering van de Nationale Ziekendag. De afdeling Zonnebloem Oegst geest organiseerde een ont moeting voor zieken en ge handicapten. De belangstel ling daarvoor was overweldi gend. Tijdens de ontmoeting werd getracteerd op koffie met gebak en een lunch. Veel vrijwilligers hebben zich ingezet om alles naar wens te laten verlopen. Munten De verzamelaars van oude munten gaan een nieuw ver enigingsseizoen tegemoet. Morgen wordt door de Nu mismatische Kring Bloem bollenstreek namelijk de eer ste bijeenkomst van dat sei zoen gehouden in 't Poelhuys aan de Vivaldistraat in Lisse. De avond start met de alge mene ledenvergadering, daarna komen de munten aan bod. De vereniging heeft op elke tweede dinsdag van de maand een bijeenkomst in het Poelhuys. Aanvang steeds zeven uur.Het lidmaat schap kost 25 per jaar en de toegang voor niet-leden be draagt p per avond. Nadere inlichtingen over de Kring kan men krijgen bij secreta ris F. Hak vort, telefoon 02520-15217. Swetterhage Er kunnen nog steeds teams meedoen aan de estafette van Swetterhage en AV Holland, die op zaterdag 15 september wordt gehouden. De teams moeten een afstand van 800 meter vijf keer afleggen. Aanvang half twee. Inscrhij- ven bij A. van der Vlist, Wagnerplein 122, Leiden, tel. 071-312974. Het inschrijfgeld bedraagt 10 voor kinder teams en 15 voor senioren- teams. Na afloop zijn er pres tatielopen over 2, 5, 12'A en 18 kilometer op Swetterhage aan de Blankaartweg in Zoe terwoude. Vesper In de Hervormde kerk van Sassenheim wordt woens dagavond de eerste van een zestal Vesperdiensten uit gaande van de Werkgroep Liturgie en Spiritualiteit van de plaatselijke Raad van Kerken gehouden. Het zijn korte gebedsdiensten in de avond, waarin men tracht de oude kloostertraditie op ei gentijdse wijze vorm te ge ven. Voor het merendeel verleent het plaatselijk oecu menisch kleinkoor medewer king. Woensdagavond is het de Cantory Voorhout onder leiding van W.J. Dekker. Voorganger is dominee K.E. Bras. Aanvang kwart over zeven. De dienst is om acht uur afgelopen. Miss Voorhout wil nu ook Miss World worden Desiree Pereira uit Den Haag (tweede van links) is afgelopen zaterdag gekozen tot Miss Voor hout 1990. In een overvol parochiehuis werd de 17-jarige Mavoscholiere gekroond door Afra Schooneman, Miss Voorhout 1989. Desiree ont ving een fraaie beker plus een geldprijs van 500 gulden. Tweede werd de 17-jarige Haagse Cynt hia Peperkamp (links) en derde werd de 23-jari- ge Carola Hartog uit Westzaan (rechts). De titel Miss Sympathiek was voor de 17-jarige Voor- houtse Henriëtte Warmerdam (tweede van rechts). De organisatie was in handen van de oranjevereniging Voorhout en de jury bestond uit: Frans van der Geer, Thea Hoogervorst, Tru dy Vink, Nicolien van de Togt en Afra Schoone man. In de pauzes werd opgetreden door de Voorhoutse zanger Louiy en de zingende groen teboer Istvan Kruts. Een dolgelukkige Desiree Pereira, geboren in Los Angeles en pas. sinds vorig jaar in Holland, zei na afloop: „Na mijn schooltijd ga ik verder in dit werk, ik wil het mo dellenwerk gaan doen en doorgaan tot ik de ti tel van Miss World heb veroverd". FOTO: HENK VAN DEN ENDE lief JuP sen APOTHEKEN De avond diensten van de apotheke gio Leiden worden wa door de apotheken die ooi dienst hebben. ONGEVALLENDIENST ZEN LEIDEN Ongel elke dag Academisch ZieA halve van dinsdag 13.00 u.,B dag 13.00 u. (Diaconessen! nieken tel 155543, afdelin 175639) en van vrijdag zaterdag 13.00 u. (Elisab huis). De Geneeskundige Dien verhuisd van de Roodenb in Leiden naar de Cror 18a in Leiden. VERENIGING BESCHER GEBOREN KIND Hulpv ongewenste zwangerschaj der en kind. Bel tel. 071-8! 897762; 033-620244 (dit U mer is dag en nacht bere BEZOEKUREN ZIEKEN* Diaconessenhuis: Bezoel lijks van 14.30 tot 15.15 19.00 tot 19.45 uur. Kin dagelijks van 10.30 tot meer dan twee bezoekers Op de afdeling special ca terecht van 10.30 tot 11 van 19.00 tot 19.30 uur. laatste twee afdelingen t nen worden dient eerst overlegd met de dienstd pleegkundige.» Sint Eli kenhuis: Volwassenen daL 14.00-14.45 u. en van 18.3l\ klasse-afdelingen ook 11.1 Kraamafdeling: dag. van 1 u. en van 18.30-19.30 F' 19.30-21.00 u. alleen volin Kinderafdeling dag. 15.0to CCU (hartbewaklng) dag. jrr 14.30 u. en van 19.00-19.1 sieve verpleging: dag. v 14.30 u. en van 18.30-19.OU Medisch Adviescentrum: I ma. 19.30-20.30 u. in hetf beth-ziekenhuls. Endeg* vr. 13.00-14.30 u.; zo. 11.(V en 14.00-15.00 u.; eerste gehele dag. Jelgersmakl gerenteam: za. en zo. 14.6*1 Opname: werkdagen 16.4 za. zo en feestdag. 10.01 14.00-16.30 u. Team A, C*1' tot 21.00 u. met uitzonderde handeltijden en etenstijden misch Ziekenhui»: Voor \n ten (behalve, kinderen) zijnr kuren als volgt: Dagelijks t u. en 18.30-19.30 u. Avon# 1 afdeling verloskunde: 18.0 De Praematurenafdeling: «ei en familie is na overleg m$n doorlopend bezoek mogelL aan ernstige patiënten: wl ernstige patiënten doorliu zoek wordt toegestaan kaïfla verpleegkundige hiervoor e: kaarten verstrekken. Kir^ zalen voor peuters, kleutert, kinderen 15.15-17.00, br£ boxenafdeling: volgens afft het verpleegkundig hoofd.gé den kinderafdelingen: va van opgenomen kinderen met verpleegkundig hoofd dere bezoekers van kinde™ neus- en oorheelkunde en Vr 14.15-15.00 en 18.30-19.3(hj kunde en heelkunde: 14.1> 18.30-19.00. Rijnoordi Dagelijks 14.30-15.15 u.P 19.30 u. Extra bezoek ha#1- 11.00-11.30 u. Extra bez®c kraamafdeling: 19.30-20.3flv afdeling 15.00-15.30 u. 4n ouders 18.00-18.30 u. i CENTRALE REGISTRATIE c OPVANG (Koornbrugstee^s EK Lelden, tel 254810.) ai over en aanmelden voortj vang in Leiden. Geopend:1 dag 9-12.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 6