Bokslag Bokslag ASR Medewerker archief m/v 2) polec hoofd magazijn en expeditie m/v SIEMENS e o Medewerker schriftelijk voorlichtings materiaal m/v op MBO-niveau LANDELIJK DIENSTVERLENEND CENTRUM (LDC) i.o. ondernemende buitendienstmedewerker m/v Administratief medewerk(st)er PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 25 AUGUSTUS spilfunktie in elektrotechnische groothandel Onze opdrachtgever is J.W. Bernard Zn. B.V., een van de grootste elektro technische groothandels in Nederland, die via 11 regionale vestigingen een breed scala van elektrotechnische produkten levert aah installatie bedrijven en industrieën. Bernard Rijswijk is één van de zelfstandige vestigingen en aktief in de regio Zuid holland West. Het in voorraad houden van 25.000 artikelen voor klanten is een zaak van vertrouwen, bereik baarheid en snelle service, vandaar dat de afdeling Magazijn en Expeditie een spilfunktie heeft in de organisatie. De funktie U wordt verantwoordelijk voor het vlekkeloos (laten) funktioneren van het magazijn en de expeditie. U koördineert en organiseert alle werkzaamheden, geeft leiding aan de 11 medewerk(st)ers en ziet toe dat de kwaliteit voortdurend gehandhaafd blijft. Daarnaast bepaalt u routing, lay-out en inrichting van het magazijn, beheert het wagenpark en de hijs- en hef werktuigen. Het profiel Vanuit uw duidelijk eigen verant woordelijkheid voor de afdeling bent u bereid en in staat "van alles" te doen: organiseren, plannen, meewerken, instrueren, enz. U bent een flexibel organisator. U bent in staat een groot aantal aspekten van het werk te overzien en zodanig te kombineren dat het magazijnbeheer en de expeditie optimaal plaatsvinden. U beschikt over aantoonbare leiding gevende ervaring in een vergelijkbare funktie. Kennis van elektrotechnische artikelen is een pre. Leeftijdsindikatie: vanaf 28 jaar. Uw sollicitatie voorzien van een c.v., kunt u onder nummer 2376 richten aan Psychologisch Adviesbureau Dr. J.G.H. Bokslag b.v.. Heemraads singel 64, 3021 DC Rotterdam. Wij zenden u op aanvraag (tel. 010- 4771833) verdere bedrijfs- en funktie- informatie toe. personeelsplanning vakaturebehandeling personeelskeuze potentieelbeoordeling Bij Siemens Nederland zijn circa 2500 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwiid) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: interne dienst Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, alsmede haar produkten, systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. De sterk gedecentraliseerde verkooporganisatie van Siemens Neder land N.V. te Den Haag wordt gesteund door een aantal centrale staf- en hulpafdelingen. Eén daarvan is de Interne Dienst. Uw werkkring: De interne dienstverlening binnen Siemens heeft o.m. betrekking op post-, repro- en archiefactiviteiten. Onze groep Archief verzorgt de opslag en uitgifte van informatie op administratief en technisch gebied. De medewerkers hebben hiertoe de beschikking over moderne appa ratuur. Daardoor zijn ruimtebeslag en zoektijd geminimaliseerd. Uw werkzaamheden: Binnen de groep Archief bestaat een vacature voor een archiefmede werker (m/v). Deze zal worden belast met het beheer van het tekening archief. Dit houdt in dat hij/zij zich met name zal bezighouden met het archiveren van technische tekeningen en het uitlenen en registreren hiervan. Voorts zal hij/zij, indien nodig, assistentie verlenen bij alge meen voorkomende archiefwerkzaamheden. Wij vragen: - HAVO-diploma of opleiding op vergelijkbaar niveau; - nauwkeurigheid, goede contactuele eigenschappen; - dienstverlenende instelling; - leeftijd tot ca. 25 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van nr. H720/09 richten aan de heer A. P. Kruse van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Met ruim 1.500 medewerkers en 16 vestigingen is Polec het grootste projectenbureau van Nederland. Wegens de expansieve groei van onze oiganisatie en de toenemende interesse van onze opdrachtgevers hebben wij regelmatig vacatures voor de uitvoering en begeleiding van projecten, variërend in aard en omvang. Wij zijn op dit moment op zoek naar enthou siaste technici voor de volgende functies: -constructeur staal -tekenaar/constr. piping ■tekenaar algemene wtb voorkeur acad TO je een logische stap in je camèie maken, stuur dan even een korte sollicitatiebrief met CV naar: Polec Den Haag Polec Rotterdam Ln. v. Meerdervoort 178 Haagseveer60 2517 BH Den Haag 3011 DA Rotterdam TeL 070- 3617340 TeL 010-4117111 Je kunt natuurlijk ook bellen voor een afspraak. POLEC KENT DE WEG IN DE TECHNIEK Ministerie van WVC Cultuur Huishoudelijk medewerker v/m vacaturenummer Cultuur 90-3521/0167 Standplaats: 's-Gravenhage. Functie-eisen: - vaardigheid in het verrichten van schoonmaak- werkzaamheden en het gebruik van (vaat-)wasma- chines; - accuratesse i.v.m. beheer van het magazijn Salaris: max. 1 2.487,- bruto per maand met uitloop mogelijkheden op grond van diensttijd. n bij Het ministerie van WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen Ook wil het mteer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u. onder vermelding vi vacaturenummer richten aan het hoofd van de Personeelsafdeling Culturele Zaken, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid e Cultuur het £jLN 1J s Personeelsafdeling Z Culturele Zaken fl N V u7 0 s Het Landelijk Dienstverlenend Centrum (LDC) i.o. is een samen werkingsverband op initiatief van de ministeries van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Onderwijs en Wetenschappen, Economische Zaken en Landbouw en Visserij. Met een cliëntgericht systeem en professionele, geïntegreerde dienstverlening, aan intermediairs zoals schooldecanen en beroepskeuze-adviseurs, wil het LDC bijdragen aan een effectiever verloop van school- en beroepskeuzen. Doel is om vraag en aanbod op de arbeidsmarkt meer op elkaar aan te laten sluiten. Het is de bedoeling dat het LDC m.i.v. 1 januari 1991 een stichting wordt. Tot die tijd ressorteert het LDC onder het Directoraat- Generaal voor de Arbeidsvoorziening. vac. nr. SIV 90-16/SC Uw taken: U redigeert voorlichtingsmateriaal voor studie- en beroepsvoorlich tingsactiviteiten. Daartoe beoordeelt u voorgeselecteerd materiaal en oriënteert u zich om een goed beeld te krijgen van de te beschrijven projecten. U doet suggesties voor illustraties e.d. In overleg met de projectleider schriftelijk materiaal, verzorgt u de drukwerkbegeleiding en de distributie van het materiaal. Verder pleegt u ook overleg met de sectoren Audio-visueel Materiaal en Tijdschriften. Tenslotte onderhoudt u contacten met gebruikersgroepen, om wensen en de behoefte aan voorlichtingsmateriaal te kunnen inventariseren. Wat wij vragen en bieden: Voor deze functie beschikt u vanzelf sprekend over redactionele vaardig heden. U heeft een opleiding op MBO-niveau of een gelijkwaardig denk- en werkniveau door opleiding en ervaring. Daarbij kunt u zelfstan dig werken. Bovendien bent u repre sentatief en kunt u uitstekend met mensen overweg. Het salaris is afhankelijk van uw opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.736,- bruto per maand exclusief 8% vakantietoeslag, bij een 38-urige werkweek. De standplaats is vooralsnog Den Haag. U bent bereid te verhuizen naar de definitieve standplaats, die in het noorden van het land zal liggen. Etnische medelanders, vrouwen en gehandicapten worden met name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met mevrouw R.W. Wormmeester, telefoon 070-3624611, toestel 2199. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het Directoraat-Generaal voor de Arbeidsvoorziening, afdeling Perso nele Zaken, postbus 415,2280 AK Rijswijk, t.a.v. mevrouw A. Heesen- Grasdijk, personeelsadviseur. MTS-E niveau Onze opdrachtgever is J.W. Bernard Zn. B.V., een van de grootste elektro technische groothandels in Nederland, die via 11 regionale vestigingen een breed scala van elektrotechnische produkten levert aan installatie bedrijven en industrieën. Bernard Rijswijk is één van de zelfstandige vestigingen en aktief in de regio Zuidholland West. Het adviseren van afnemers over toepassings- en ver werkingsmogelijkheden van elektro technische artikelen neemt naast de voorraadhoudende funktie een steeds belangrijker plaats in. De funktie In de funktie van technisch commer cieel medewerker buitendienst opereert u, na een ruime inwerk - periode, in hoge mate zelfstandig in het eigen rayon. U zoekt en bezoekt klanten, die u op basis van uw gedegen kennis van de elektronika/elektro- techniek adviseert bij (elektrotech nische) problemen. U kent de markt, de produkten en hun toepassings mogelijkheden als geen ander. Uw aandacht is naast de technische advisering gericht op de verkoop. Het profiel U bent een slagvaardige persoonlijk heid, die zich herkent in de tref woorden deskundigheid, commerciële "feeling" en ambitie. Door opleiding en/of ervaring ligt uw kennis op het niveau van MTS-Elek- tronika of Elektrotechniek. Verkoopervaring is een pre. U zoekt een funktie waarin u, zowel qua kennis als inkomen, kunt meegroeien met de snelle ontwikkelingen in de organisatie. U woont in Zuidholland of u bent bereid zich daar te vestigen. Leeftijdsindikatie: 28-40 jaar. Uw sollicitatie voorzien van een c.v., kunt u onder nummer 2374 zenden aan Psychologisch Adviesbureau Dr. J.G.H. Bokslag b.v.. Heemraads singel 64, 3021 DC Rotterdam. Wij zenden u op aanvraag (tel. 010- 4771833) verdere bedrijfs- en funktie- informatie toe. personeelsplanning vakaturebehandeling personeelskeuze potentieelbeoordeling De Stichting Agra rische Sociale Fondsen zorgt voor de uitvoering van de sociale verzekeringen in de agrarische bednjfstak en voert de administratie van de Bedrijfs vereniging voor het Agrarisch Bedrijf, het Bedrijfspensioen fonds voor de Landbouw en van enkele kleinere sociale fondsen Naast het hoofdkantoor te Den Haag heeft het ASF 6 regionale kantoren. In totaal werken er rond 800 personen Wegens de toename van werkzaamheden is op ons hoofdkantoor te Den Haag de part-time func tie (50%) ontstaan van: medisch administratief medewerker (m/v) De aan te stellen medewerker ressorteert onder het hoofd Medische Dienst. Functie-informatie: verrichten van administratieve werkzaam heden ten behoeve van de uitvoenng van het superakerschap (eigen risicodrager); bijhouden van agenda, maken van afspra ken en aannemen van telefoongesprek ken; het verwerken van "nota's en rapporten; het verwerken van de formulieren 'opgave werkzaamheden verzekeringsgeneeskun digen' ten behoeve van het sociaal me disch toezicht, zorgdragen voor correspondentie met rayonkantoren, regionale kantoren etc archiefwerkzaamheden ten behoeve van administratie hoofd Medische Dienst. Functie-eisen: een opleiding op HAVO-niveau; ervaring in het werken met. tekstverwer kingspakket WP 4.2; globale kennis van de Sociale verzeke ringswetten; goede contactuele vaardigheden en orga- nisatonsch inzicht; grote accuratesse en discretie; bestand tegen pieken in de werkbelasting; bij voorkeur kennis van medische/juridi sche terminologie. Salariëring: Naast een salaris van maximaal 3.335,- bru to per maand (bij een volledige werkweek), af hankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bieden wij goede arbeidsvoorwaarden waar onder 8% vakantietoeslag, 8,33% eindejaars uitkering en een premievrij pensioen. Uw sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen - richten aan de heer M.R. Polak, hoofd Personeelszaken, Postbus 29715, 2502 LS Den Haag, onder vermelding van ons kenmerk HK/MAM. Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer drs. R.J. Pille, hoofd Medisch Adviseur, telefoonnummer 070 - 352 84 00 Administratie Sociale Regelingen. ASR verleent administratieve en uitvoerende dienste op het gebied van pensioen-, vut- en opleidingsfondsen, al of niet voortvloeiend uit collect ve arbeidsovereenkomsten. ASR is in 1979 opgericht; een jonge, gezonde organisatie met 3 medewerkers, voortgekomen uit het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid. Mi de diensten van ASR maken reeds 25 fondsen gebruik. jaar, die naast het aangegeven opleidingsniveé beschikt over enige automatiseringskennis en/ kennis van het voeren van een loonadministrat Betrokkene zal tevené bereid moeten zijn diver interne en externe kursussen te volgen. Contactuele eigenschappen en een goe< mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaard heid zijn voor een goede funktieuitoefening noo zakelijk. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en en ring, doch zal maximaal 47.000,- bruto bed gen. Naast het vakantiegeld ad 8% wordt een tiende maandsalaris betaald. Aan de funktie voorts een waardevast pensioen verbonden. Belangstellenden voor de funktie worden v zocht zich onder vermelding van de gebruikelijl gegevens, vóór 8 september a.s. te wenden mevrouw N. Schoenmakers, onder vermelding v 'sollicitatie' 'in de linkerbovenhoek van de envelo In verband met uitbreiding van werkzaamheden alsmede een interne overplaatsing, zoeken wij op korte termijn een met een opleiding op MEAO-niveau Het betreft hier een functie op onze afdeling ex- casso, waarin men verantwoordelijk is voor: - het bruto/netto traject van pensioen- en vut-uit- keringen; - de uitbetaling van deze uitkeringen; - onderhouden van geautomatiseerde uitkerings bestanden; - onderhouden van het subgrootboek crediteu ren; - het uitgaande betalingsverkeer van de organisa tie. Voor het vervullen van deze interessante funktie denken wij aan een kandidaat tussen de 20 en 30 u Administratie Sociale Regelingen Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK Administratie Sociale Regelingen

Leidse Courant | 1990 | | pagina 24