U FINANCIEEL MEDEWERKER (M/V) jrassr BOERHAAVE Ervaren verkopers stappen nu over naar Dixons! Full-time verkopers Verkoper Hi-Fi Verkoper portable audio Verkoper CD/tape/foto HAAGSE HEAO'er (BE)/SPD'er m/v VERHAGEN v'- assistent public relations [m/v] Ahrend Projekt Adviescentrum Rijswijk (ZH) biedt commerciële talenten (m/v) de kans orrfc, in de praktijk hun draai te vinden PAGINA 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 25 AUGUSTUS I K I n K N Inlichtingen bij en sollici' li Functie - eisen Basisdiploma beveiliging, kaderdiploma beveiliging (aan te vullen met certificaat museumbeveiliging). BZB-diploma. EHBO-diploma met aantekening reanimatie. HAVO-niveau. spreek vaardigheid in Duits en Engels. Woonplaats in Leiden of Ook personen die het Kaderdiploma niet bezitten, maar bereid zijn deze opleiding te volgen komen in aanmerking voor deze functie. Functie - inhoud Heeft in situaties met verhoogd risico altijd en anders in wissel- dienst de dagelijkse leiding over de afdeling bewaking van het museum. De bewaking wordt uitgevoerd via een gesloten tv-systeem en door persoonlijk toezicht in de tentoonstellingsruimte. Heeft in roosterdienst de leiding over de bedrijfs zelfbescherming, brandwacht en EHBO. Verricht piketdiensten. Assisteert in voorkomende gevallen het Hoofd Interne Overige werkzaamheden. e van W V C streeft naar een e 4 dagen Dixons BV is met meer dan 100 verkooppunten Nederlands grootste en snelstgroeiende landeljjke winkelketen op het gebied van foto, film. computers, video- en adioapparatuur. Verkopers met open ogen en oren alerte, actieve medewerkers. weten het allang: de doorbraak Bent u verkoper? van Dixons als snelst-groeiende Dan geeft Dixons u de ruimte, speciaalzaak in ons land op "t gebied van foto. rtv en compu- Voor onze Dixons vestigingen ir ters. vraagt steeds meer de regio Den Haag zoeken wij: m/v Mensen met liefst ervaring op het kunnen verkopen, op een gebied van foto. rtv en compu- correcte, vriendelijke manier, ters. U heeft al bewezen vlot te Voor de vestiging van Dixons Totaal in de Bogaard in Rijswijk zoeken wij full-time: m/v Als u ervaring heeft in de verkoop van één van de genoemde produktgroepen, dan nodigen wij u uit snel te reageren. Binnen de snelgroeiende Dixons-organisatie vindt u nieuwe perspectieven, uitstekende salariëring en reële doorgroeimogelijkheden. Bent u geïnteresserd? Neem dan contact m£t ons op. Schrijf een bondige sollicitatiebrief aan Dixons BV, ta.v. R.W. van de Pol, Algemeen Verkoopleider. Postbus 3480,5203 DL's-Hertogenbosch. Wij zullen dan zo snel mogelijk reageren. SECTOR INFORMATICA De sector Informatica is sinds I augustus 1989 een zelfstandige sector binnen de Haagse Hogeschool. Het onderwijs binnen de sector wordt vormgegeven middels een totaal nieuwe opleiding Informatica Informatiekunde met een modulaire onderwijsorganisatie. Er studeren ca. 1.700 studenten (overdag en s-avonds) die uit heel Nederland afkomstig zijn. Het auntal docenten bedraagt ongeveer 150; daarnaast zijn er 50 personen in ondersteunende functies werkzaam. De opleiding is uniek gehuisvest in een kantoorpand in het centrum van Den Haag. Het stafbureau financiën van de sector bestaat momenteel uit het hoofd financiën en een administrateur. Binnen het stafbureau bestaat de vacature van: voor 32 uur/week. Functie-inhoud registreren en controleren van diverse financiële sub-administraties (inkoop, debiteuren, kas, e.d.) administreren van bestellingen controleren van fakturen en declaraties verzorgen van het betalingsverkeer archiveren van alle financiële bescheiden verrichten van diverse overige werkzaamheden. Functie-eisen HAVO en Praktijkdiploma Boekhouden of vergelijkbaar niveau ervaring met bovengenoemde taken ervaring met computerboekhouden en bij voorkeur met Exact-programmatuur. Solaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal de aanstelling maximaal plaatsvinden in BBRA-schaal 6 (max. f 3.393,-- bruto per maand); dit is exd. 8% vakantietoeslag. Informatie Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd financiën, de heer ing. H. den Hertog, tel. 070-3618504. Uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae en onder vermelding van de betreffende functie en de naam van dit blad, kunt u, uiterlijk 14 dagen na verschijnen van deze oproep, richten aan het hoofd personeelszaken van de sector Informatica, mevrouw W.M.B. van Let, postbus 85862, 2508 CN Den Haag. HOGESCHOOL De Haagse Hogeschool biedt als een van de gróótste HBO-instellingen van Nederland een uniek en breed scala aan onderwijs mogelijkheden. De hogeschool heeft ruim 50 studierichtingen, verdeeld over zes onderwijssectoren: Economie en Management, Techniek, Informatica, Onderwijs, Gezondheidszorg, Gedrag en Maatschappij. Daarnaast verzorgt de hogeschool post HBO, contractonderwijs, maatschappelijke dienst verleningen contract onderzoek. De Haagse Hogeschool telt ruim 11.000 studenten en 1100 medewerkers B.V. gevestigd te Benthuizen (Z.H.), is een snel expande rende, hoofdzakelijk internationaal opererende han delsonderneming op het gebied van gereedschappen. Ofschoon reeds jaren actief zijnde, worden de belangrijk ste boekhoudkundige werkzaamheden nog steeds extern verzorgd. Ten gevolge van de groei van de werkzaamhe den en de wenselijkheid van een frequente gedachten- wisseling tussen de directie en een bedrijfsfunctionaris die de eindverantwoordelijkheid draagt voor - in beginsel - alle financiële aangelegenheden bestaat behoefte aan Functie-inhoud - bewaken, coördineren; analyseren en eventueel aan scherpen van administratieve procedures - opstellen van kwartaaloverzichten en jaarrekeningen - analyseren en - in overleg met externe adviseurs - ver beteren van automatiserings programma's. - voorleggen aan en bespreken met de directie van ai hetgeen van belang moet worden geacht voor kennis neming door de directie. Functie-eisen - goed boekhoudkundig niveau - kennis van en affiniteit met automatisering - bereid en in staat zijn om deel uit te maken van een jong en enthousiast team van medewerkers en na eni ge tijd leiding te geven op bovengemelde gebieden - leeftijdsindicatie: 25-30 jaar Nadere informatie kan worden ingewonnen bij een van de leden van de directie (079-316500). Sollicitaties, voor zien van een curriculum vitae, kunnen worden gericht aan Veto B.V., t.a.v. de directie, Postbus 5142, 2701 GC Zoetermeer. SINDS 1964 fabrikant van industriële reinigings-apparatuur zoekt op korte termijn ter versterking van ons kleine en enthousiaste team, een konstruktie-bankwerker en een medewerker voor alle voorkomende produktie-werk- zaamheden. Wij bieden: een afwisselende baan. goede secundaire arbeids voorwaarden, goed salaris. Bel voor meer informatie de hr. A. W. J. M. Verhagen, tel. 071-413440 of 155802 Hoge Rijndijk 267, 2314 AG Leiden. OOGST, het grootste agrarische tijdschrift in ons land, zoekt kandidaten voor de functie van BUREAU/EINDREDACTEUR (m/v) OOGST is het wekelijkse magazine van de drie Cen trale Landbouw Organisa ties. Met een oplaag van 120.000 is het het grootste agrarische tijdschrift in ons land. De kleinschalige re dactie is gevestigd in Den Haag. kopij op lengte, taal en opbouw, corrigeert en herschrijft. Tekst wordt zetgereed gemaakt door het plaatsen van codes, de con trole vindt plaats met preview-schermen. Pagina's worden (deels elektronisch) opgemaakt door de vormgeefster en de eindredac tie. Het contact met de drukker verloopt via telecommunicatie. Het werk is afwisselend. De eindredactie verzamelt ook beeldma teriaal en houdt het foto-archief bij. Functie-eisen: bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; goede beheersing van de Nederlandse taal; HBO of een gelijkwaardige opleiding; leeftijd tot circa 35ja&r; kennis van of affiniteit met land- en tuinbouw. Meer informatie geeft de hoofdredactie, tel. 070-3642952. Brieven onder vermelding van 'sollicitatie' in de linkerbovenhoek binnen 14 dagen na verschijnen van dit nummer richten aan: Hoofdredactie OOG§T, Postbus 29745, 2502 LS Den Haag. A van beek graphic art supplies Met het hoofdkantoor in Badhoevedorp en filialen in Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Den Haag en Utrecht en gespecialiseerd in verkoop van grafische- en technische tekenmaterialen en apparatuur en geautomatiseerde opmaak- en ontwerpsystemen zoekt: twee junior vertegenwoordigers m/v Voor het rayon Zuid-Holland Noord en de stad Den Haag, werkend vanuit het filiaal Den Haag. Funktie-eisen: enthousiasme en doorzettingsvermogen grafische opleiding op middelbaar nivo of kennis van de grafische technieken woonachtig in het rayon Leeftijd plm. 25 jaar Wij bieden u: een bij deze funktie passende salariëring de gebruikelijke emolumenten zoals een auto van de zaak, telefoon/onkostenvergoeding professionele verkoopondersteuning Klantgerichtheid, en goede kontaktuele eigenschappen zijn voor deze funktie een vanzelfsprekendheid. Bij belangstelling kunt u uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van personalia, pasfoto en overige gegevens richten aan: van beek graphic art supplies b.v. Postbus 74 1170 AB Badhoevedorp t.a.v. de heer J. Krol Interbeton bv, de internationaal opererende groepsmaat schappij van HBG, Hollandsche Beton Groep nv, voert in vele landen buiten Europa projecten uit op het gebied van beton- en waterbouw, alsook in de' utiliteits- en wegenbouw. Voor de afdeling Bedrijfsbureau op het hoofdkantoor te Rijswijk, zijn wij op zoek naar een Tot de werkzaamheden wordt gerekend - het zodanig samenstellen van prequalificatiesen be- drijfspresentaties, dat deze leiden tot een gunstige beeldvorming over onze organisatie en uitnodigingen voor aanbesteding genereren; - assisteren bij alle voorkomende PR-werkzaamheden, waaronder drukwerkbegeleiding, uitgifte relatiegeschen ken, het bijhouden van het archief en assisteren bij het maken van het bedrijfsblad. •Voor deze functie vragen wij: - VWO- of HAVO-opleiding; - beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; - praktische instelling en een hoog werktempo. - ervaring met P C.'s [liefst WP en Ventura]; - accuratesse, creativiteit en flexibiliteit; - leeftijd 22 - 30 jaar. Wil je eerst meer inlichtingen, bel dan met mevrouw R M M Merkx. telefoon 070-315 26 59 De eerste sollicitatiegesprekken vinden plaats in de week van 17 tot en met 21 september 1990 Spreekt deze functie je aan, dan nodigen we je uit je solli citatie [binnen 14 dagen na het verschijnen van deze ad vertentie] te richten aan Interbeton bv. Afdeling perso neelszaken, t a v. de heer Mr D R. Rusius, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk deel uitmakend van HBG, Hollandsche Beton Groep nv al, Gevestigd in: 's-Gravenhage Utrecht Leerdam Zaltbommel Service Centrale Verwarming Luchtbehandeling Koeltechniek Meet- en Regeltechniek Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten, vragen wij op korte termijn enkele: - ALLROUND C.V.-MONTEURS voor het installeren van dik- en dunwandige CV-installaties - HULP C.V.-MONTEURS - SERVICE MONTEURS Uw sollicitatie: schriftelijk of telefonisch aan onderstaand adres. 's-Gravenhage Oosterhesselenstraat 504 2545 SJ Tel. 070-321.33.5! 5 Fax: 070-366.94.7 Ahrend Verkoopmaatschappij Kantoorinrichting Benelux bv is één van de acht. werkmaatschappijen van de Ahrend Groep, die in totaal 1750 medewerkers telt. De Ahrend Groep produceert en verkoopt meubelen en handelt in apparatuur en artikelen voor de inrichting van kantoren en openbare ruimten. Ahrend Kantoorinrich ting telt 13 vestigingen, verspreid over het land. Eén daarvan is het Ahrend Projekt- adviescentrum te Rijswijk ZH, dat zijn 30 m/v sterke team kompleet wil maken met commerciële medewerkers binnendienst Training on the job De mensen van het Projekt- adviescentrum te Rijswijk ZH vormen een hecht team Met gevoel voor commercie en kwaliteit streven ze er naaromfunktionele en mooie kan toorinrichtingen te maken In dit team maakt u eerst kennis met alle administratieve "ins and outs" van de orderafdeling en de orderverwerking. Dan komt het schriftelijk en telefonisch behande len van vragen van nieuwe en bestaande relaties. In de loop van twee jaar leert u (in samenwerking met de projekt-adviseurs) hoe u inrichtingsprojekten voorbereidt, inklusief het trajekt van de offertes Projekt- bewaking van planning tot en met aflevering kompleteren het geheel Groeien naar de funktie van junior projektadviseur Commercieel talent, gevoel voor kwaliteit en interesse in design vinden we belangrijker dan een diploma. Wel verwach ten we dat m kunt denken en werken op MBO/HBO- niveau, dat u weet wat dienstver lening is en dat u goed met mensen kunt omgaan. Voor mensen van zo'n 20 a 25 jaar met enige ervaring m het bedrijfsleven is dit de kans om een richting te vinden, die na zo'n twee jaar binnendienst kan leiden tot de baan van junior projektadviseur Ook in uw verdere karrière bieden de Ahrend Groep en de Divisie Kantoorinrichting in het bijzonder interessante persoonlijke perspektieven. Wilt u meer weten bel dan met de heer J J P Velders, direkteur van de vestiging, telefoon 070 - 3956956 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan Ahrend Rijswijk ZH, Postbus 228, 2280 AE Rijswijk ZH Mensen werken met Ahrend

Leidse Courant | 1990 | | pagina 18