Meer perspectief en kleur in uw carrière door vernieuwing assistent secretaresse v/m bewaarder/penitentiair bon ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Chef ziektewet m/v Chef samenloop werknemersverzekeringen m/v Chef premievaststelling m/v ZATERDAG 11 AUGUSTUS 1990 PAGINA 20 LEIDSE COURANT "DE SAMENWERKING" Bedrijfsvereniging voor het Slagers- en Vleeswarenbedrijf, de Groothandel in Vlees en de Pluimveeslachterijen, is voor die-bedrijfstakken uitvoeringsorgaan van de Ziektewet, de Arbeidsongeschiktheidswetten en de (nieuwe) Werkloosheidswet. Tevens verzorgt zij de administratie van het bedrijfspensioenfonds en voert zij enkele VUT-regelingen uit. De bedrijfsvereniging heeft ca. 275 medewerkers en is gevestigd te Rijswijk (ZH), Dr. H. Colijnlaan 204. De afdeling Juridische Zaken heeft 11 medewerkers, waaronder 5 juristen. Voor onze afdeling JURIDISCHE ZAKEN vragen wij een 4URIST (m/v), die o.m. zal worden belast met het voorbereiden en behandelen van beroepszaken, het vertegenwoordigen van de Bedrijfsvereniging bij de-Raden van Beroep en Centrale Raad van Beroep en het geven van juridische adviezen. KANDIDATEN DIENEN TE BESCHIKKEN OVER: een afgeronde studie Nederlands Recht; kennis van-, dan wel belangstelling voor Arbeidsrecht en Sociale Verzekeringsrecht; goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede kont^ktuele eigenschappen; bij voorkeur een leeftijd tussen 22 en 35 jaar. ARBEIDSVOORWAARDEN: het salaris bij aanvang is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het maximum salaris voor deze functie bedraagt f 5508,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag en 8,33% einde-jaarsuitkering; 24 vakantie- en 13 roostervrije dagen per kalenderjaar; een goede pensioen-, premiespaar- en studieregeling. SOLLICITATIEPROCEDURE: Uw schriftelijke sollicitatie kunt U binnen 10 dagen richten aan: Bedrijfsvereniging "De Samenwerking", t.a.v. afdeling Personeel Organisatie; Postbus 5307 2280 HH Rijswijk. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uit maken van de sollicitatieprocedure. Vrouwen worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Ministerie van Algemene Zaken zoekt t.b.v. het Kabinet van de Minister-President Bij de Algemene Secretarie/Secretariaat KMP zijn zeven secretaresses werkzaam, die werkzaamheden van secretariële en administratief ondersteunende aard verrichten t.b.v. de Minister-President en de raadadviseurs Kabinet Minister-President. Ter ondersteuning van deze secretaresses dient een assistent secretaresse te worden aangetrokken. Functie-informatie: - typen, kopiëren en verzenden van routine matige correspondentie voor alle adviseurs; - in voorkomende gevallen verrichten van aanvullende werkzaamheden t.b.v. de secretaresse van de Minister-President; - doorboeken en verzenden van geregi streerde post t.b.v. de secretaresse van de Secretaris-Generaal; Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximum 3.071,- bruto per maand met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mevrouw A.M. J.Th. Soons-Walschot, tel. (070) 3564530. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen inzenden aan het Hoofd van de centrale afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 20008, 2500 EA 's-Gravenhage. - dagelijks assisteren van de secretaresses en overnemen van alle werkzaamheden bij gelijktijdige afwezigheid van meerdere secretaresses wegens ziekte of verlof. Functie-eisen: - VWO/HAVO alsmede secretaresse-oplei ding. fcïl MINISTERIE V ft N JUSTITIE voor het Huis van Bewaring in Den Haag Op het penitentiaire complex te Den Haag bevindt zich een aantal inrichtingen waaronder het Huis van Bewaring aan de van AlkemadelaanVoor deze inrich ting zijn wij op zoek naar bewaarder/ penitentiair inrichtingswerkers. Het werk de functie van bewaarder/penitentiair inrich tingswerker is in de eerste plhats beveiligings- werk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen. Maar er is meer'. Gedetineerden zijn mpnsen in een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden opgenomen. Dus bezig zijn met gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspanningsactiviteiten is ook een taak. Het is een baan die niet altijd even gemakkelijk is, maar die wel veel voldoening kan geven. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. Wij bieden bij aanvang van uw opleiding begint u direct te verdienen: minimaal 2.297,- bruto per maand en maximaal 2.826,- bruto per maand, afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring- Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 3.071,- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3.234,- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten. Wij vragen - een leeftijd van minimaal 24 en maximaal 50jaar - tenminste een MAVO-niveau, dan wel een gelijkwaardig werk- en denkniveau - een MBO-IW opleiding of studerend hiervoor dan wel een hiermee gelijkgesteld diploma wordt op prijs gesteld - bereidheid: in Den Haag of omgeving te wonen te werken in een volledige baan op onregel matige tijden mee te werken aan een psychologisch, medisch en antecedentenonderzoek. Meer weten over de functie? Stuur dan, binnen 1 week, de onderstaande bon (in een enveloppe als brief gefrankeerd) aan: de Directeur van het Huis van Bewaring, Postbus 90719,2509 LS Den Haag. U krijgt dan een informatiepakket met sollicitatieformulier toegestuurd. Na selectie van de geretourneerde sollicitatie formulieren zullen de hiervoor in aanmerking komende kandidaten worden uitgenodigd voor een voorlichtingsbijeenkomst op 8 of 29 september a.s. Justitie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, genieten zij bij gelijke geschiktheid de voorkeur. inzenden in enveloppe, gefrankeerd als brief) Wilt u mij een informatiepakket toezenden. Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Geboortedatum: Man o Vrouw o vac.nr. 0-115/0167 Ten behoeve van de Bedrijfstechnische afdelingen (BTA) vraagt Sijthoff Pers voor het Technisch Bureau, een Op deze afdeling zijn vier personen werkzaam. Voor een belangrijk deel bestaat de funktie uit het administratief ondersteunen van de verschillende werkzaamheden binnen de BTA. De belangrijkste taken zijn: - coördinatie van de gegevens welke leiden tot de financiële begroting; - het jaarlijks opstellen van een lijst van investeringen; - zorgdragen voor verzending van defecte machine-onderdelen; - notuleren en uitwerken van chefsvergaderingen en projectbesprekingen; - beheren van kantoorbenodigdheden; - behandeling van de in- en externe correspondentie; - secretariële werkzaamheden voor het Hoofd van de BTA; Funktie-eisen: - opleiding op MEAO-niveau - kennis van de Engelse taal in woord en geschrift - in het bezit van een typediploma en steno - ervaring met tekstverwerking op p.c. - handelscorrespondentie Nederlands, eventueel Engels Inlichtingen betreffende deze functie zijn te verkrijgen bij de heer W. A. Nieuwenhuis, Chef Technisch Bureau, telefoon: 070-3190501. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. de heer P. Hallewas Postbus 16050 2500 AA Den Haag Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer T-115 vermelden. Sijthoff Pers is een grote moderne uitgeverij. Zij maakt de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Goudsche Courant, Leidse Com en Rotterdams Nieuwsblad. Ook worden tal va huis-aan-huisbladen uitgegeven onder de merknaam 'Uw Thuiskrant' Daarnaast is Sijthoff Pers actief op het gebied documentatie en elektronische informatievoor ziening. Het hoofdkantoor en het grafisch bedr staan in de Plaspoelpolder in Rijswijk en uitstekend bereikbaar. Totaal werken rond de 1500 mensen bij Sijthoff Pers, van wie ongeveer 300 in ee vestigingen verspreid over Zuid-Holland. rJ'SUTHOFF PERS Sjgfi* [XBCDCO0 5F5 De Slichting Sociaal Fonds Schildersbedrijf (SFS) is een uitvoeringsorgaan van een aantal sociale verzekeringswetten en bedrijfstakeigen regelingen voor de schilders- en afwerkingsbedrijven in Nederland. Het SFS is belast met het innen van premies, het verzorgen van uitkeringen en het beheer van binnengekomen gelden (cash-flow circa 750 miljoen gulden). In totaal telt zij circa 4.000 aangesloten bedrijven, waarin 35.000 mensen actief zijn. Bij het SFS zijn 260 personen werkzaam. Medio 1991 verhuist het SFS naar een nieuw pand in Rijswijk, waarvan de bouw in volle gang is. Het SFS heefteen aantal structurele vernieuwingen ondergaan die leiden tot een sterk bedrijfsmatig karakter. Het veranderingsproces omvat een nieuwe topstructuur en een ingrijpende herschikking van de werkprocessen met als doel een klantgerichte en effectieve dienstverlening. Om deze vernieuwing verder gestalte te geven is binnen het SFS behoefte aan een: U zult betrokken worden bij het vormgeven van de nieuw op te zetten secties en bij het bouwen van nieuwe geautomatiseerde systemen (eventueel als projectleider). Bij deze functies ligt de nadruk op het operationele management, zoals planning, coördinatie en beoordeling van de inzetbaarheid en de kwaliteit van de medewerkers. Inhoudelijke vak kennis en het bijhouden van de ontwikkelingen binnen dit gebied zijn onontbeerlijk. Voor deze dynamische en verantwoordelijke functies geldt: Achtergrond: Minimaal 2 jaar ervaring op leidinggevend niveau, waarbij u naast de nodige vakkennis ook beschikt over een sterke persoonlijkheid, takt en besluitvaardigheid. Uiteraard heeft u een relevante opleiding op HBO-niveau. Chef ziektewet De sectie waar u leiding over geeft verzorgt de uitkeringen krachtens de Ziektewet. Tevens is het verhalen van uitkeringen Ziektewet op derden (o.a. verzekerings maatschappijen) een taak van deze sectie. Het werkaanbod is aan flinke wisselingen onderhevig en moeilijk vooraf te plannen. De 22 medewerkers van deze sectie hebben veelvuldig contact met de klanten van het SFS en zijn daardoor gezichtsbepalend. Verwacht wordt dat, mede ten gevolge van de komende regionalisatie in de SV-sector en de automatisering, de werkzaamheden van deze sectie zowel qua omvang als inhoud drastisch zullen veranderen. Naast de algemeen gestelde functie-eisen vragen wij: - goede kennis van de sociale verzekerings wetten en de ontwikkelingen binnen dit vakgebied (een SV-diploma of gelijkwaar dige opleiding) - automatiseringskennis Chef samenloop werknemersverzekeringen De sectie waar u lejding over geeft verzorgt de uitkeringen sociale verzekeringswetten, daar waar sprake is van samenloop van de wetten ZW, AAW/WAO, TW (toeslagen wet) en de nWW. Deze materie is complex en vaak aan veranderingen onderhevig. Inhoudelijke vakkennis en het bijhouden van de ontwikkelingen binnen dit gebied zijn hier van groot belang. De sectie bestaat uit 10 medewerkers. Naast de algemeen gestelde functie-eisen vragen wij: - grondige kennis van de sociale verzekeringswetten (SV-diploma) - automatiseringskennis Chef premievaststelling De sectie waar u leiding overgeeft is belast met de vaststelling van het premieloon, de verschuldigde premie sociale verzekeringen/ bedrijfstakeigen regelingen en het ver strekken van de premie-nota's. Daarnaast draagt zij zorg voor de verkoop van de schil derszegels. Uiteraard dienen de contacten met de klanten, met name werkgevers, te worden onderhouden. Met betrekking tot de schilderszegels behoort het tot de moge lijkheden dat een en ander zal veranderen. Het is de bedoeling dat er een geheel nieuw geautomatiseerd premiesysteem wordt ont wikkeld. U zal projectleider zijn van dit te ontwikkelen systeem. De bezetting zal circa 16 medewerkers worden. Verwacht wordt dat mede ten gevolge van de afbouw van het Zegelsysteem de bezetting zal verminderen. Naast de algemeen gestelde functie-eisen vragen wij: - boekhoudkundige kennis op MBA-niveau - kennis van de sociale verzekeringswetten (bij voorkeur SV-diploma) - automatiseringskennis Het SFS biedt u een professionele werk omgeving. Doorgevoerde vernieuwingen vormen een aantrekkelijke uitdaging voor leidinggevenden die in hun vak willen door groeien. Daarnaast biedt het SFS uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals premievrij pensioen, collectieve ziekte kostenregeling, eindejaarsuitkering en goede studiefaciliteiten. Nadere informatie over de functie Chef ziektewet en Chef samenloop werknemers verzekeringen kunt u inwinnen bij mevr. mr. A.M.A. van de Vlugt (tel. 070-3981610). Informatie over de functie Chef premievast stelling kunt u inwinnen bij mr. M.L.B. Snels (tel. 070-3981530). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Personeel Organisatie t.a.v. mevr.J. van Rooijen. Stichting Sociaal Fonds Schildersbedrijf Polakweg 8, Postbus 11, 2280 AA Rijswijk (ZH). STICHTING SOCIAAL FONOS SCHILDERSBEDRIJF

Leidse Courant | 1990 | | pagina 20