ram EEN LOOPBAAN BIJ INSTALL DATA HEEFT ZO Z'N GEVOLGEN Li install data gemeente sassenheim stoot of volt met uw. steun! a TECHNISCH MEDEWERKERS m/v Van der Spek bv n Chauffeur/Bezorger een Magazij niïiedewerker Een MBO'er krijgt ruime verantwoordelijkheid bij het voeren van onze projectadministratie TELEFONISTE/RECEPTIONISTE SALES MANAGER DISTRICT SALES REPRESENTATIVES SERVICE TECHNICI ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS ZATERDAG 11 AUGUSTUS 1990 PAGINA 12 LEIDSE COURANT In verband met het vertiek van een medewerkster is bij de afdeling algemene zaken van de gemeente Sassenheim de funktie vakant van administratief medewerker v/m Tot het takenpakket van de afdeling behoren volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en milieuhygiëne, algemene bestuurlijke en juridische aangelegenheden, woonruimte verdeling, interne zaken en kabinet en voorlichting. Funktie-informatie. De aan te stellen medewerker zal worden belast met: - huisvestingszaken, in het bijzonder de registratie van woningzoekenden; - de uitvoering van diverse bijzondere wetten en verorde ningen; - andere op de afdeling voorkomende administratieve werkzaamheden. Funktie-eisen: - een afgeronde studie op HAVO/MEAO-nivo; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid; - bereidheid tot het volgen van een vakgerichte opleiding; - ervaring met werkzaamheden op een gemeente- sekretarie strekt tot aanbeveling. Sassenheim biedt: - een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.071,-- zal kunnen bedragen (zijnde het maximum salaris van nivo 4); - toepassing van de gebruikelijke rechtspositieregelingen. Overige informatie. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vrouwen worden derhalve uitge nodigd mee te solliciteren. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer T. Fabel, waarnemend hoofd van de afdeling algemene zaken, tel. 02522-19100 (kantoor) of 023-294696 (thuis). Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het kollege van burgemeester en wethouders van Sassenheim, Wilhelminalaan 1, 2171 CS Sassenheim. APOTHEEK SEGHWAERT Wij, apothekers en assistentes van apotheek Seghwaert, zouden graag ons team willen uitbreiden met een GEDIPLOMEERD APOTHEKERSASSISTENT(E) (voor minimaal 32 uur per week). Apotheek Seghwaert is een grote moderne apotheek, die deel uitmaakt van een gezondheidscentrum. Het centrum is dichtbij het sprinterstation Seghwaert gesi tueerd. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij mevr. drs. W. H. C. den Burger-Meijer, mevr. drs. N. N. Wielstra. Apotheek Seghwaert, Parkdreef 350 2724 EZ Zoetermeer, telefoon 079-315500. Epilepsiebestrijding: Nationaal Epilepsie Fonds- De Macht van liet Kleine lel. (030(660144, j-iro 34781 HAWKER PACIFIC INC., een bedrijf dat hydraulische komponenten voor vliegtuigen en helikopters reviseert, zoekt i.v.m. uitbreiding van activiteiten, jonge Funktie: - het repareren en testen van hydraulische komponenten - non-destructief onderzoek uitvoeren op onderdelen Vereisten: - LTS B/C-nivo electro/metaal - enige beheersing van de Engelse taal - leeftijd plm. 20 jaar Opleiding vindt plaats in eigen bedrijf. Voor meer informatie neem kontakt op met de heer E. R. Lepelaar. Hawker Pacific HA WKER PACIFIC INC. Noord er dreef 80 2153 LL Nieuw Vennep The Netherlands Tel.: 02526-75272 Telex: 41773 Van der Spek B. V. is een gerenommeerd lande lijk bedrijf, daterend van 1893, dat zich toelegt op de levering van een volledig assortiment voe dingsmiddelen en grondstoffen t.b.v. horeca- en bakkersbedrijven. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zoetermeer en wordt ondersteund door 2 dis tributiecentra t. w. in Meppel en Gilze. In verband met toegenomen omzetten zoeken wij voor spoedige indiensttreding in Zoetermeer: voor het bezorgen van levensmiddelen bij onze klanten. De juiste kandidaat weet wat service be tekent en is in het bezit van groot rijbewijs en chauffeursdiploma. Leeftijd vanaf 23 jaar tot max. 40 jaar. Bij voorkeur enige jaren ervaring in de branche. voor het verzamelen van orders en het plaatsen van binnenkomende goederen in een koel- of vriescel. Enige administratieve ervaring strekt tot aanbe veling. Leeftijd vanaf 25 jaar. Geboden wordt een goed salaris en eigentijdse secundaire arbeids voorwaarden. Sollicitaties richten aan: Direktie Van der Spek B.V. Postbus 204, 2700 AE Zoetermeer. Voor telefonische afspraken vragen naar H. lans, 079-443322. StiPT Uitvoeringsorganisatie voor Technologiebeleid, onder steunt het Nederlandse bedrijfs leven bij technologische vernieu wingsprojecten. StiPT stelt, namens de overheid, geld, ken nis en contacten beschikbaar voor innovatieve onderzoeks- en on twikkelingsproj ec ten Bedrijven kunnen met. voorstel len op velerlei technologisch gebied bij StiPT terecht, ook wanneer het internationale projecten betreft Belangrijke onderzoeksgebieden waarin StiPT participeert zijn bio-, infor matie-, materiaal-, milieu- en medische technologie StiPT is een relatief jonge orga nisatie die gekenmerkt wordt door de dadendrang van haar circa 10Ö medewerkers, waarvan er 64 in vaste dienst zijn. Voor 1990 bedraagt het budget van StiPT ruim 300 miljoen gulden. Voor meer specifieke informatie over StiPT kunt u onze corpora te brochure en ons jaarverslag 1989 opvragen. Financieel-administratief medewerker Zelfstandig voert u onze projectadministratie, waarbij u de beschikking hebt over een geau tomatiseerd systeem. U verwerkt voor de uitvoering van de subsidie- en kredietregelin gen relevante gegevens uit de contracten met onze klanten en ondersteunt de produktie- eenheden bij de uitvoering van projecten. Zodra stagnaties in het nakomen van contrac tuele verplichtingen van bedrijven optreden, stelt u het management daarvan op de hoog te, onder meer via periodieke rapportages uit het projectenbeheerssysteem. Bovendien voert u de debiteurenadministratie en berekent en boekt u de rentevergoedingen over openstaande kredieten. Ook kassierswerkzaamheden behoren tot uw takenpakket. Zo bereidt u betalingsopdrachten voor en verzorgt u de afloopcontrole daarvan. Bij uw functie horen regelmatige contacten, zowel intern, met de diverse projectadviseurs, als extern, met bijvoorbeeld de bank. Daarnaast geeft u leiding aan een assistent. StiPT vraagt U beschikt over een opleiding op MEAO/ MBA-niveau en bent bekend met geautomati seerd e gegevensverwerkingssystemen Bovendien hebt u enkele jaren administratie ve ervaring. U combineert goede contactuele vaardigheden met een zelfstandige en zeer accurate werkwijze. Uw leeftijd bedraagt maximaal 35 jaar. StiPT biedt Voor u als ervaren medewerker (m/v natuur lijk) betekent een baan bij StiPT een leven dige werkkring in een stimulerende omge ving. De standplaats is Den Haag. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 48.500,- bruto per jaar. Uw reactie Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door drs. B. de Korte, telefoon (070) 361 03 07. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan StiPT, afdeling Personeelszaken, t.a.v. drs. H.E.M. van Berckel, Postbus 30732, 2500 GS Den Haag. Uitvoeringsorganisatie voor Technologiebeleid De eerste die onze gasten zien,, dat ben jij. De eerste met wie ze door de telefoon in gesprek komen ben jij ook. En aangezien de eerste indruk van een orgonisatie olies behalve onbelangrijk is, stellen we nogal wat eisen aan onze nieuwe telefoniste/receptioniste. Je bent tussen de 20 en 40 en weet je als natuurlijk te presenteren en te handhoven op het niveau van onze relaties en weel hen op correcte manier tegemoet Ie treden Of je ze nu aan de lelefoon hebt of aan de balie. Van een ochtendhumeur of welk slecht humeur dan ook, heb je nog nooit gehoord. Je laatste 'off day' kun je je niet eens meer herinneren. Wie voor deze functie in aanmerking wil komen, beschikt over minstens enkele jaren ervaring, een prettige telefoonstem en een representatief voorkomen Hoewel je telefoniste/receptioniste taak veruit het belangrijkste is, weet je bovendien uitstekend om Ie goon met Wordperfect. In principe goot het hier om een full-time baan. Maar de mogelijkheid om de baan op te splitsen in meerdere part time functies willen we zeker niet uitsluiten. Ter ondersleu ning van onze telefoniste/receptioniste zijn we bovendien op zoek noor invalkrachten die op afroep beschikbaar zijn. I nsfo// Data is een van de grootste en meest succesvolle Compaq- dealers van Nederland. En bovendien een van de snelst groeiende auto matiseerders van Nederland. Niet in de laatste plaats omdat onze marktaandelen IBMToshibaHewlett Packard en Novell gestaag mee groeien. Die groei scoren we voornamelijk met netwerken en de grotere systemen. Al zijn we niet minder enthousiast als we 'n enkele PC kun nen verkopen. Tot voor kort gebeurde dat vanuit het hoofdkantoor in Rijswijk en de vestiging Amsterdam Zuidoost. Het succes van 'de vestiging' smaakte naar meer. Vandaar dat 'Den Bosch' onlangs aan het rijtje toegevoegd werd. Er staan bovendien op korte termijn vestigingen gepland in onder meer Utrecht en Arnhem. Die groei komt natuurlijk niet uit de lucht vallen. Het is het resul taat van een nuchtere kijk op automatiseren en zakelijk alles op een rij tje hebben. Het is bovenal het resultaat van simpelweg hard werken. Want automatiseren is in onze visie vooral mensenwerk. Maar dan wel van een apart slag mensen. Met een bijna onstuitba re dadendrang. Die er met een scherp oog voor rendement alles aan doen om een probleem op te lossen of een belofte na te komen. Die commerciële kansen ogenblikkelijk herkennen en weten te benutten. Mensen dus, die zich het vuur uit de sloffen lopen en de gaten in hun zolen. Naar een aantal van die mensen zijn we op zoek. Het gaat hier om een staffunctie. De m/v die we zoe ken moet don ook von goeden huize komen. Noosl een gedegen ervaring in een soortgelijke functie (bij voorkeur opgedaan in de automatisering) staan contoctuele eigen schoppen, een sterke persoonlijkheid, een zekere flair en (waarschijnlijk) een HBO-opieiding in de profielomschrijving. We verwochlen bovendien een drive en een doorzet tingsvermogen dot met kop en schouders boven dot van de We draaien er niet omheen, de nodruk von de activitei ten van onze District Sales Representatives ligt op dat middel ste woord. Waarbij 'new business' prioriteit heeft. In de praktijk komt dat neer op onderhandelen op beslissings-niveau. We verwachten don ook nogal wat von de kandidaten. 'Drive' en 'draufganger' zijn sleutelwoorden. Aan service hechten we veel woorde Net ols onze opdrachtgevers trouwens Onze service-technici moet don ook aan nogal wat eisen voldoen. Uitgebreide technische automatiseringskennis is voor deze functie onontbeerlijk. De juiste kondidoten beschikken derhalve over enige jaren ervaring. Moor ook goede omgangsvormen en het vermogen om zich op locotie snel prettig te voelen, behoren tot het eisenpakket. Zowel in Rijswijk als in Den Bosch en Amsterdam Zuidoost merken we de groei ook op de administratie. Vandocr dat we op zoek zijn noor medewerkers voor deze afdeling Op zo'n beetje elke niveau -van Mavo lot MEAO- en voor elke functie Wal we in elk geval van de kandidaten gemiddelde Nederlander steekt. De sales manager die wij zoeken, goot leiding geven aan een groep sales representatives. Jonge, ombitieuze men sen die het hem long niet altijd makkelijk zullen moken Doornoost zul hij echter voldoende tijd over houden om zelf actief commercieel bezig te zijn. Vandaar dot we van de geschikte kandidoot ook verwachten dot hij weet te onder handelen op beslissingsniveau. Vasthoudendheid en persoonlijkheid ook. Wie die begrippen kent, kan bij ons terecht in zowel Rijswijk, Amslerdom als Den Bosch. Voor de functie zoeken we iemand vanaf 25 joar. De juiste instelling en mentaliteit vinden we belangrij ker dan de vooropleiding en de ervaring die de kandidaten hebben opgedaan. De service-technici starten hun loopbaan bij Install Data in Rijswijk. Moor gezien het groeiende aontol vestigingen is plaatsing bij 'een vestiging' zeker niet uitgesloten. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten van rond de dertig joar, in het bezit zijn van een rijbewijs, ervaring en een passende technische opleiding. Zij moeten bovendien over het vermogen beschikken om gecompliceerde vroogstukken te reduceren lot een oplosbaar probleem. verwachten is enige ervaring en belangrijker nog- het ver mogen om zich hel werk snel eigen te maken. Zelfstandig en vooral hord werken is bij Install Data vanzelfsprekend. Vandoor dot we eerlijk gezegd meer oog hebben voor je mentaliteit en instelling dan voor je opleiding. Werken bij Install Data is niet voor iedereen weggelegd. De eisen die de markt stelt zijn hoog; de eisen die Install Data stelt zijn nog hoger. Daar staat tegenover dat er voor de juiste kandidaten uitgebreide mogelijkheden liggen. U kunt rekenen op een actieve loopbaan-begeleiding, enthousiaste ondersteuning, een gedreven werkklimaat en een honorering die overeenkomt met de eisen die we stellen. Als u aan die eisen denkt te voldoen, schrijf dan naar Install Data, t.a.v. de directie, Postbus 3111, 2280 GC Rijswijk.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 12