Bulters neemt revanche op Lugthart TENNIS CIRCUIT 'Haas' Augustinus loopt een record Geen hoogstaand voetbal tijdens NCRV-toernooi Rabobank Q SPORT Cc-idoeSou/umt maandag 6 augustus 1990 pagina 11 CewLe Sotmwxt Alphians en Wassenaar volgen zelfde scenario LEIDEN De honkbal lers van Alphians en Was senaar hebben dit week einde eikaars wedstrijd gecopieerd. Eerst werd dik verloren, een dag la ter sportief wraak geno men. In de strijd tegen de Alphi ans was de pitcher van de Terrasvogels de enige die geen last had van de hitte. In perfekte stijl leidde hij zijn team naar een dikke over winning: 15-2. In de tweede wedstrijd werd Ron Achter berg de grote man. In de eer ste inning sloeg hij een ho merun 1), in de vijfde bracht hij de door een 'grand slam' opgelopen achterstand terug tot 3-4 en in de laatste slagbeurt besliste hij de wed strijd met weer een home run, nu met twee man aan boord. In Wassenaar eenzelfde sce nario. De eerste wedstrijd was zonder problemen voor NDC door met name een sterke vierde inning. „Dit maak je maar eens in de vijf jaar mee. Zeventien man kwamen aan slag en veertien scoorden. Gelukkig zijn we er nu weer vijf jaar van af", aldus coach Jaap Bijl. In de return namen zijn mannen sportief wraak. Marcel Schippers joeg al in de twee de inning de bal uit het veld en die 3-0 voorsprong werd lang vastgehouden. In de laatste slagbeurt verving Erik Remmerswaal naamge noot Jerry als pitcher. Met drie honken bezet stond er heel wat druk op de schou ders van de man die een dag eerder nog van alle kanten om de oren werd geslagen. Getergd als een leeuw stond hij echter geen enkele klap meer toe en kwam de ver diende 7-6 overwinning in Wassenaarse handen. Het interregioteam van de Alphians verloor in Ooster hout van het regelmatig pun tjes vergarende Gambro Twins met 11-3. Frank van Veenendaal eerste in Pijnacker LEIDEN Frank van Veenendaal won zaterdag middels een korte solo de wielerkoers in Pijnacker. De Sassenheimer ontsnap te zes ronden voor het einde uit een groep van acht renners. Eric Stroom- bergen finishte als zeven de. Van Veenendaal is de laatste weken goed in vorm. Vorig weekeinde verloor hij pas in de slotetappe nog zijn lei derstrui van de Ronde van Wallonië. En afgelopen za terdag reed Van Veenendaal in de hitte eerst met een groep van negentien cou reurs het peloton op een ron de. In dit gezelschap waren ook Eric Stroombergen en Ronald van der Tang aanwe zig. Stroombergen en Van Vee nendaal ontsnapten daarop nogmaals met zes andere renners. Tenslotte was het de beurt aan de nog frisse Frank van Veenendaal om opnieuw het hazepad te kie zen. Gemakkelijk reed de Sassenheimer naar zijn acht ste seizoenszege toe. Ronald van der Tang kwam in de achtervolgende groep nog als elfde over de meet gespurt. Gisteren was Van Veenen daal goed voor de vierde plaats in de ronde van de Coolsingel. Acht man grepen daar een tour voorsprong, terwijl in de laatste rondes zich opnieuw vier renners losmaakten. Van Veenendaal kon in de spurt geen vuist maken en nam genoegen met de vierde stek. Erik Bos ein digde als zevende, terwijl Ronald van der Tang in de spurt van de achtervolgers met zijn tiende plek ook goed naar voren kwam. Richard van Kempen bleek, getuige zijn zestiende stek, hersteld van een zware valpartij. Een aantal regiorenners ver scheen zaterdag in de semi- klassieke koers De Panne- naar-Zonnebeeke aan de start. Casba-coureur Casper van der Meer eindigde met zijn vierde plaats als beste van het stel. Jan-Hendrik Lagerweij deed het op de zesde plaats iets minder goed. Marco Vermeij kwam na 140 kilometer als vijftien de over de meet. Ajax onderuit LEIDEN De strijd tegen ACC 3 uit Am stelveen was voor Ajax al vrij snel bekeken. Ondanks goed slagwerk van Rick Verhaar (34 runs), Frits de Jongh (22) en Dirk Hensel (21) kwamen de Oegstgeestenaren niet verder dan 128 runs all out. ACC had aanvankelijk de nodige problemen met het lange gras (wat zeker een week niet gemaaid was en dus slecht „liep"), maar kreeg toch voldoende vat op het bowlen van Ajax. Het eerste wicket viel pas na 49 runs en het tweede kwam pas op het scoresheet bij 100 runs. Kevin Thomas gaf Ajax nog enige hoop met twee spectacu laire vangballen kort voor de boundry, maar ook hij kon de nederlaag niet langer uitstel len. Met 130 runs had ACC al genoeg voor de winst. Ajax moet nu tegen Rood en Wit 3 de laatste strohalm grijpen om niet nog verder weg te zakkken. Alphians verslaat Nis Cats LEIDEN In de heren-softbalcompetitie heeft Alphians-speler Luigi Annastagasti de door het team zelf gekozen bijnaam van Pitbulls meer dan eer aan gedaan. In de strijd tegen Nis Cats sloeg hij liefst drie homeruns, waarvan twee keer een 'grand slam' (alle honken bezet). Met in totaal tien punten was hij bijna alleen verantwoordelijk voor de opzienbarende 15-1 winst. In de tweede wed strijd van het dubbelprogramma demonstreerde hij slechts één maal zijn verschikkelijke klappen. Ook deze homerun droeg bij aan de 7-5 winst. De dames van Wassenaar hebben twee keer een heerlijke overwinning behaald. „Die meiden van VUC hadden wat kapsones en dat hebben we ze even afgeleerd", meldde coach Fred Pasman. Met 6-1 en 8-3 werden de Haagse dames met de neus op de feiten gedrukt: Wassenaar is gewoon beter. Judy Grünewald onderstreepte dat door na een oe fenpoging (drie honkslag) in de eerste wedstrijd een echte homerun in de tweede te fabriceren. LEIDEN Tijdens atletiek wedstrijden in Krommenie mislukte de poging van Spartaan atleet William Au gustinus om als „haas" te fungeren voor zijn maatje Paul Straathof. Augustinus verbeterde wel zijn persoon lijk record. Yvonne van Dorp was in Rhede en Ke velaar erg rap op de 400 me- In Krommenie zou William Augustinus opnieuw als gangmaker fungeren voor Paul Straathof. Het enorm hoge tempo van de serie (Ton Baltus deed een poging de EK-limiet te halen) gooi de echter roet in het eten. Augustinus kon maar met de grootste moeite volgen en Straathof zat in de groep op- fesloten. Toch lukte het traathof zijn record tot 1.54.14 minuut te verbete ren. De mislukte haas Au gustinus kwam ook binnen met een record (1.55.25 mi nuut) en was alleen maar blij. Na hen lukte het alleen Bataaf Hans Wessseling nog onder de magische twee mi nuten te komen: 1.59.11. Op vallend sterk was opnieuw de solo die Laura Bosman ten beste gaf. In een demon stratie van macht liep ze naar 2.07.43 minuten. In de sprint tweekamp kwam Hol land junior Martijn de Lan ge voor het eerst buiten aan de start: 11.63 seconden op de 100 en 24.33 seconden op de 20 meter. Cees van Hae- ringen liep op de 5000 meter 15.23.1 minuten. In het West-Duitse Rhede startte Yvonne van Dorp het tweede deel van haar in ternationale rondje met een derde plaats op de 400 meter in 53.45 seconden. Een dag later ging het in Kevelaar zelfs nog een stuk beter. In 53.05 seconden (haar tweede tijd ooit) versloeg ze Letitia Vriesde en werd knap twee de. Van Dorp rekent nu een beetje op deelname aan de Memorial Yvo van Damme in Brussel (vrijdag) en hoopt dat de 400 meter zondag weer op het Hengelose APM programma komt. RONALD KLEIN WINT IN VOORHOUT Arjette van Noort was in DEC te sterk voor Yvonne van Hensbergen. De Hillegomse ging niet met lege handen naar huis. Met een walk-over in de finale schreef zij DED op haar naam. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN DELFT Het NCRV-ju- bileumvoetbaltoernooi dat afgelopen zaterdag op het terrein van Vitesse Delft gespeeld werd zag er op papier erg goed uit. De vijf eerste-klassers uit de duin- en bollenstreek zou den voor het nodige vuur werk kunnen zorgen. Het was alleen veel te warm. Vitesse Delft bleek uitein delijk het beste bestand tegen de tropische tempe raturen. De spelers hadden het zwaar. Velen hadden nauwelijks een week training in de benen. En als er gespeeld moet worden onder tropische temperaturen dan kan er nauwelijks gespro ken worden van een serieuze krachtmeting. Het waren meer trainingspartijtjes. Zo werd het ook opgevat door de trainers. De selecties waren verre van compleet en de spelers kregen de opdracht om zich vooral niet te druk te maken. De thuisspelende club Vitesse Delft, dit jaar getraind door ex-Altior trainer Paul van der Zwaan, bleek dus uiteindelijk de sterkste. De Delftenaren verschenen met een vrijwel complete selectie en plaatsten zich voor de kwartfinale tegen GVVV, die woensdag gespeeld wordt op sportpark Nieuw Zuid in Katwijk. Van der Zwaan toonde zich tevreden over zijn ploeg. „Zo'n over winning is goed voor het zelf vertrouwen van de ploeg. On danks het warme weer hebben geprobeerd aanvallend voetbal in een hoog tempo te spelen en dat is vandaag goed gelukt", aldus Van der Zwaan. De overige trainers zijn afgelo pen zaterdag weinig wijzer ge worden. Quick Boys en Rijns- burgse Boys verschenen met een B selectie (beide ploegen hadden nog andere verplich tingen) en bij Noordwijk, Kat wijk en FC Lisse ontbraken eveneens diverse spelers. Noordwijk-trainer John Eel- man vond een dergelijk toer nooi dan ook niet in zijn voor bereiding passen. „De spelers zijn pas een week in training en het ontbreekt hen nog aan ritme. Deze wedstrijden heb ben dan ook totaal geen zin". Toch zal Eelman de voorberei ding hard nodig hebben om zijn team ingespeeld te krij gen. De selectie van Noord- wijk kent veel nieuwe gezich ten. Enkele daarvan waren za terdag in Delft aanwezig. Joop Tegelaar Martin van Kins en Ralph Pronk waren voor het eerst in het rood en wit actief. Eelman ziet de komende com petitie met vertrouwen tege moet. „Met dit team moeten we hoog mee kunnen draaien. Het zijn stuk voor stuk goede spelers. Het moet alleen een eenheid zien te worden". Het trainers-duo van Katwijk, Arie Lagendijk en Cees Du- prie, is de eerste week van de voorbereiding al geconfron teerd met twee blessures. Mar co van der Plas brak tijdens de training zijn middenvoetsbeen en zal waarschijnlijk vier we ken zijn uitgeschakeld. Keeper Teun van Duyvenbode lijkt eerder beschikbaar. Zijn ge broken pink is vrijwel gene zen. De vacature van de ge stopte Kees Guyt lijkt bij de Katwijkers opgevuld te gaan worden door Henry Pouw die afgelopen zaterdag als libero verdienstelijk fungeerde. Ook Johan de Kroon, Jan Stel en Gijs Collée maakten zaterdag hun debuut voor Katwijk. De onderlinge confrontaties tussen de streekclubs hadden zaterdag weinig om het lijf. De spelers spaarden elkaar en hadden meer oog voor de fles met water dan voor het resul taat. Het toernooi kenmerkte zich door een ontspannen, lome sfeer. Spelers en trainers hadden zaterdag weinig zin om zich erg in te spannen. Dat was jammer voor de organis- tie, maar het echte werk be gint pas over een maand bij de start van de competitie. De hoofdprijs, een bedrag van 8000 gulden, kon daar weinig verandering in brengen. Oefenwedstrijden Quick Boys trad wel met een' complete selectie aan tegen Telstar. Het effect bleef dit maal niet uit. Met 2-1 werd de eerste divisionist huiswaarts gestuurd. Edwin Otte scoorde tegen zijn oude club de eerste treffer voor de Katwijkers. Al snel kwam Telstar in de ope ningsfase langszij door een doelpunt van John van de Hoogenband. Arie van Duijn bepaalde voor rust de eind stand op 2-1. Een stand die de verhoudingen binnen de lijnen geen geweld aandeed. Zo'n Het was bloedheet tijdens de voorronde op het terrein van Vitesse Delft. Veel spelers lieten de shirts tijdens één van de rustpauzes dan ook elders. FOTO: PETER VAN MULKEN achthonderd toeschouwers woonden de wedstrijd bij. Rijnsburgse Boys kwam uit te gen DHC. In een potje zomera vondvoetbal verloor de thuis ploeg met 1-0. Het doelpunt van DHC werd gescoord door Bas de Kok. UVS verloor met 2-1 van RCL. Leo van de Weteringh en Edwin Grootendorst be paalden de ruststand op 2-0, waarna UVS terugkwam via een doelpunt van Toon Houte kamer. De uitslagen van het NCRV- toernooi: Vitesse Delft - Kat wijk 0-0; Noordwijk - Quick Boys 2-1; FC Lisse - Rijnsburg se Boys 1-0; Quick Boys - Vi tesse Delft 0-0; Katwijk - FC Lisse 1-0; Rijnsburgse Boys - Noordwijk 0-0; Katwijk - Noordwijk 0-2; Vitesse Delft - - L_ FC Lisse 1-1; Quick Boys - Rijnsburgse Boys 0-0; FC Lisse - Quick Boys 1-1; Noordwijk - Vitesse Delft 0-1; Katwijk - Rijnsburgse Boys 0-1; Rijns burgse Boys - Vitesse Delft 0- 1; Quick Boys - Katwijk 0-0; FC Lisse- Noordwijk 2-1. KATWIJK/LEIDEN Tom Bulters heeft de bit tere nasmaak van zijn eer dere nederlaag tegen Jan Willem Lugthart wegge spoeld. Verloor de Haar lemmer in de HEB-finale van het open tennistoer nooi in Lisse nog met 6-4, 6-2, ditmaal bleef hij de voormalige A2-tennisser, die op Zee en Duin voor eigen publiek speelde, met 7-5, 6-1 de baas. Met name het verlies in de eerste set kan Lugthart zich zelf aanrekenen. „Nog erger dan amateuristisch", becom mentarieerde hij na afloop de slagenwisseling, die bepalend was voor het slot van die ope ningsset. Op de stand 5-4, 15-0 in het voordeel van de Katwij- ker was het onduidelijk of een bal wel of niet in was. In plaats het gulle gebaar van Bulters - verder spelen met 30- 0 - te accepteren, gunde Lugt hart de Haarlemmer een 'let', met uiteindelijk verlies van zijn service-game tot gevolg. Aangeslagen gaf Lugthart daarmee tevens de eerste set, dié enige onderbrekingen ken de vanwege een kapot net en een vuiltje in het oog van de menten door en ik speelde ge woon te weinig constant". Als oorzaak wees hij het door hem foutief samengestelde wed strijdprogramma aan. Een week rust, na een intensieve periode, bracht hem nog niet op topniveau terug. „Al begint het wel weer te komen", liet Lugthart, die zijn veertiende finale op rij speelde, weten. Slechts de openingsgame van de tweede set wist Lugthart te behouden. De uit Lelystad afkomstige Liesbeth Iwema vormde een ware plaag voor speelsters van De Merenwijk. Was Iwema in de halve finale in twee sets te sterk voor Nathalie van der Voort, in de eindstrijd deed zij alles nog een dunnetjes over tegen Irma van Seeters 7-5, 6- 2. Ook voor Van Seeters gold dat zij haar kansen in met name het eerste deel van de partij liet liggen. Een 3-0 voor sprong werd te gemakkelijk uit handen gegeven. In het dubbelspel was er twee maal verlies weggelegd voor Leon Damen. In de herenpartij was hij met Axel Bandun niet op gewassen tegen Ronald Ele- veld en Freek Tanis, terwijl de mixed met Cindy Berkhout aan Petra Wessels en Ronald Eleveld gelaten moest worden. De damesdubbelfinale werd niet afgewerkt. Miriam Sieme- rink, spelend met Nathalie van der Voort, wenste haar broer tijdens de nationale kampioenschappen te aan schouwen, waardoor Cindy Berkhout en Ellen de Jong ze gevierden. Ben de Bruin versloeg in HEC1 halve finalist Rico Fasel en de als tweede eindigende Bartel Swart met dezelfde cij fers 6-4, 6-0, zodat hij uit han den van de uitstekende wed strijdleiders Timmermans en Van der Ree de envelop met inhoud mocht ontvangen. Bij de dames vormde Judith Ver- hoeff een ware plaag voor de zusjes Faas. Viel eerst Sandra ten prooi aan de dadendrang van de Zee en Duin-speelster, in de eindstrijd bleef Nancy met lege handen achter. De revanche kwam echter in de damesdubbel, waarin de twee ling Ingrid Kruit en Judith Verhoeff met twee maal 6-4 versloeg. De herendubbel ging naar Peter Bauw en Hans Oli vier. In C2 was Tim Heinz te sterk voor Xander Hertzmann. Een armblessure noopte San- der Geerlings niet alleen tot een voortijdige opgave in C2, maar wat erger was dat hij de finale in Dl niet tot een goed einde kon brengen. Dennis Noppen profiteerde hiervan. De enkeltitel bij de dames ging naar Jolanda Mens, die Ruby Pennings met 6-3, 6-3 ver sloeg. Bij de dertig-plussers schreven Hedwig Fleischeuer en Gerda Rijnders voor de tweede maal dit seizoen de damesdubbel in Dl op hun naam. Bij de heren veroverden Ed van der Berg en Gerard Mens een ticket voor de LC-Masters. Voorhout Yvonne van Hensbergen maakte in Voorhout haar op wachting in zowel de Cl als Dl-enkelfinale. Slechts één maal verscheen zij daadwerke lijk op het gravel. Inge Colson liet vanwege vakantieplannen de zege in D aan haar clubge note. Aijette van Noort wenste in de hogere categorie echter van geen wijken en won in twee sets. Bij de heren ging de winst in het Cl-enkelspel naar Leimuidenaar Ronald Klein. Hij bleef zijn uit Langeraar af komstige streekgenoot Ron Hoogendoorn met 6-1, 6-3. Pa trick Wijffelman gunde Oli vier Kist in HED in totaal acht games. Martin Hoekstra was in HDC met Karei Huizinga ver liezend finalist tegen Erik de Graaf en Dick van der Meer. In de mixed herstelde de Katwijker, met 5-7 uit handen. Lugthart in het tweede deel al weer snel op achterstand ge komen (en opnieuw last van zijn linkeroog), wenste geen excuses te zoeken. „Dat ik op een bepaald moment niets door een oog kon zien, speelde geen rol van betekenis. Bulters maakte enkele hele goede mo- in het herenenkelspel C1 de felicitaties in ontvangst van verliezend speler van Hillegom zich. Te zamen met Marianne Schuit was hij te sterk voor het duo Frederique Lempers/Rik van der Voort. Henk Jansen schreef het invi- tatietoernooi in B2 op zijn naam. In de eindstrijd was hij met 6-0, 7-6 te sterk voor Sjoerd van der Mark. Met Waldo Jansen zegevierde hij in de dubbel ook over Marcel Gerritsen en wederom Sjoerd van der Mark. Sikkens Roel van Iersel schreef het hoofdnummer van tennisvere niging Sikkens op zijn naam. Op de door Peter Schuring uitstekend geprepareerde ba nen, bleef hij in de slotaccoor- den van het Dl 21+-enkelspel Gert Jan van Geen met 7-5, 6- 2 voor. Lenie van der Meer veroverde de titel bij de da mes. Zij versloeg Corine van der Zwaan met de cijfers 6-2, 6-4. De herendubbel werd een prooi voor Wim van der Put ten en Roel van Iersel. Bij de dames zegevierden Myrna van Egmond en Hetty Bonnet, ter wijl de mixed in handen viel van Liesbeth van Lierop en Per Stieding. PETER VAN DER HULST TlEBl: halve finales: J W Lugthart - O. Guinau 7-5, 6-2; T. Bulters - M. Lentjes 7-5, 6-1. Finale: T. Bulters - J.W. Lugthart 7-5, 6-1. DEB1: halve finales: L. Iwema - N. v.d. Voort 7-6, 6-2, I. van Seeters - P Wessels 4-6, 6- 3, 7-6. Finale: L Iwema - I. van See ters 7-5, 6-2. HDB1: R Eleveld/F. Tams - L Damen/A. Bandun 6-4, 7- 6. DDB1: C. Berkhout/E. de Jong - M. Siemerink/N. v.d. Voort .w.o. GDB1: P. Wessels/R. Eleveld - C. Berkhout/L. Damen 7-6, 6-4. HEC1: halve finales: B. de Bruin - R Fasel 6-4, 6-0, B. Swart - M. Smit 6-1, 6-1. Finale: B. de Bruin - B. Swart 6- 4, 6-0 DEC1: halve finales: J. Ver hoef f - S. Faas 6-3, 6-2; N. Faas - I. Kruit 7-6, 6-3. Finale: J. Verhoeff - N. Faas 6-2, 1-6, 6-3. HDC1: P. Bauw/H Olivier - R. Fasel/T. Jan sen 6-3, 6-2. DDC1: S. Faas/N. Faas - I Kruit/J. Verhoeff 6-4, 6-4. GDC1: T. van Duynen/J. Bierling - F. Dijk- stra/H. Stittelaar 4-6, 6-4, 6-4 HEC2: halve finales: X. Hertzmann - M Dahlhaus 6-2, 4-6, 6-0; T. Heinz - 5. Geerlings 6-3, 2-0, w.o. Finale: T. Heinz - X, Hertzmann 6-3, 6-3. HED1: halve finales: S. Geerlings - C. Barnhoorn 6-4, 4-6, 6-1; D. Noppen - A. Freke 6-3, 6-1. Finale: D. Nop pen - S. Geerlings 3-0, w.o. DED1: halve finales: J. Mens - A.E. Ver schoor 6-0, 6-1; R. Pennings - N. Hou wer 6-2, 6-1. Finale: J. Mens - R. Pennings 6-3, 6-3. HDD1: A. Parle- vliet/N. Verdoes - D. Dekker/Win kelaar 7-6, 6-2 DDD1: M. Bos/E. Re- zelman - M. v.d. Brink/K. van Hey- ningen 6-3, 6-4. GDD1: R. Kruts/A. Vrolijk - L. van Os/A. Fetter 6-2, 6-3 HED1 30+: halve finales: R. de Vos - j van Schie 6-1, 6-3; W. Guvt - A v.d. Hulst 6-4, 6-2. Finale- R. de Vos - W Guyt 6-4, 6-4. DED1 30+ (poule): 1. R. Beets, 2. A. Roodhorst. HDD1 30+: E. v.d. Berg/G. Mens - D. Reme- ry/J. de Mooij 6-4, 6-1 DDD1 30+: H. Fleischeuer/G. Rijnders - A Kal f/A. Roodhorst 6-3, 6-3 GDD1 30+: M. Remery/H. v.d. Ree - A. v.d. Plas/B. de Waal 6-3, 2-6, 6-0. "HEB2 (invitatie): H Jansen - S. v.d. Mark 6-0, 7-6. HDB2: W. Jan- sen/H. Jansen - M Gerritsen/S. v.d. Mark 6-4, 6-4. HEC1: halve finales: R. Hoogendoorn - A. Turk 6-2, 2-6, 6-1; R. Klein - T. Boef 6-2, 4-6, 6-2. Finale: R. Klein - R Hoogendoorn 6-1, 6-3. DEC1: hal ve finales: A. van Noort - T. Hillaert 6-2, 6-2; Y van Hensbergen - I. Col son w.o. Finale: A. van Noort - Y. van Hensbergen 6-2, 7-5. HDC1: E. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN de Graaf/D. v.d. Meer - M. Hoek stra/K. Huizinga 6-3, 6-4. DDC1 (poule): 1. J. den Hollander/C. van Grieken, 2. L. Colson/I. Colson. GDC1: M. Schuit/M. Hoekstra - F. Lempers/R. v.d. Voort 6-4, 6-3. HED1: halve finales: P. Wijffelman - R. Otto 6-2, 6-1; O. Kist - T. Boef 6-2, 6-4. Finale: P Wijffelman - O Kist 6- 4, 6-4 DED1: halve finales: L Colson - P. Groenwegen 6-0, 6-3; Y. vai Hensbergen - C. Froma 6-4, 6-0 Fi nale: Y. van Hensbergen - L. Colson w 0 HDD1: P Niesen/H v.d. Mark - M. van Bergehenegouwe/H. Walen kamp 6-2, 6-0 DDD1: K. Boers/C. Froma - O. Almekinders/M van Kesteren 6-2, 6-3. GDD1: K. Boers/H. v.d. Mark - Rey-Jonk- heer/J.P. Vester 3-6, 6-3, 6-3. HDD 35+: S. Luxen/B. Veldhuizen van Zanten - Laros/Van Schooten 6- 2, 6-1. DDD 35+: Van Overschot- /Vrolijk - Riem/Van Velsen 7-5, 6-1. GDD 35+: Haaster/Stouten - Van Duvvenbode/Van Duyvenbode 6-2, 6-L HED1 21+: halve finales: G.J. van Geen - P. Brinkman 6-2, 6-1; R. van Iersel - S. Goldstaub 7-6, 7-5. Finale: R van Iersel - G.J. van Geen 7-5, 6- 2 DED1 21+: halve finales: L. v.d. Meer - W. v.d. Wereld 7-6, 6-2; C v.d. Zwaan - J. van Andel 4-6, 6-2, 6- 3 Finale: L. v.d. Meer - C. v.d. Zwaan 6-2, 6-4. HDD1 21+: W v.d. Putten/R. van Iersel - G.J. van Geen/S. Goldstaub 7-6, 6-1. DDD1 21+: M. van Egmond/H. Bonnet - D. Lechte/M. Warmerdam 6-4, 6-4. GDD1 21+: L. van Lierop/P. Stie ding - E. van Biezen/D. van Biezen 6-2, 6-1. Jeugdtoernooi: JE t/m 10: 1. J. de La Bey, 2. E. v.d. Bosch. ME t/m 10: 1. M Griekspoor, 2. M. van Wezel. JE t/m 11: 1. R. Rommers, 2. M. Rei- naarts. JE t/m 12: 1. M. de Bakker, 2. V. van Renesse. ME t/m 12: 1. M. Griekspoor, 2. M. van Beursem. JE t/m 1& 1. R. van Renesse. 2. R Bosch ME t/m 14: 1 M. Zwerver. 2. M. Lever. JE t/m 16: 1. F. Ubels, 2. A. Redel. ME t/m 16: 1 W. Terwijn, 2. B. Teljeur.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 11