Accountmanager Telecare apparatuur m/v FHUIKIEEl MEDEWERKER (V/M) f u onze toeko stige huismeester m LANDIS GYR) SIEMENS ontwerpers E-installaties m/v VAN BUUREN-VAN SWAAY Stop het stierenvechten! Giro 6131211 - assistent(e) - assistent(e) '.V Ad u Technisch commercieel medewerker ZATERDAG 4 AUGUSTUS 1990 LEIDSE COURANT PAGINA 20 Bij Siemens Nederland zijn circa 2500 medewerkers acliel op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 nill/ard gulden behoort het bedrijt tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten. alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: communicatie security Siemens Nederland N V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, alsmede haar produkten. systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Uw werkkring: Op het gebied van thuiszorg en tele-bewaking neemt Siemens een voor aanstaande marktpositie in met een aantal hoogwaardige prqdukten die verhandeld worden onder de naam Kommalfoon. De markt bestaat voor een belangrijk deel uit kruisverenigingen, gezinshulp en de lagere overheid. Bovendien maken ook adviesbureaus, verzekeringsmaat schappijen en diverse beïnvloeders deel uit van de markt, hetgeen een systematische en analytische benadering voorwaarde maakt voor succes. Het produktaanbod wordt op de markt gebracht via de afdeling Communicatie Security, waar een vacature is voor een Account manager Telecare apparatuur (m/v). Uw werkzaamheden: In deze funktie bent u verantwoordelijk voor: - het geven van impulsen voor nieuwe (produkt)ontwikkelingen; - het op een systematische manier verkopen van een nieuwe generatie apparatuur; - het onderhouden van relaties met adviesbureaus, verzekeringsmaat schappijen en belangrijke beinvloeders in dit marktsegment; - de verwerking van offertes en orderbevestigingen. Wij vragen: - HBO-niveau, - affiniteit met de sociale aspecten van dit werk; - ervaring in een verkoopfunktie; - een analytische en creatieve instelling, gekoppeld aan commerciële vaardigheden; - goede communicatieve en contactuele eigenschappen; - doorzettingsvermogen; - gedegen kennis van de Duitse taal; - leeftijd circa 35 jaar. Wij verzoeken u uw sollicitatie, onder vermelding van H120/02, te richten aan de heer W. van Batenburg, van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Van Buuren-Van Swaay B.V. is een van de grootste werktuigkundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten: airconditioning, centrale verwarming, sanitaire en sprinkler-installaties. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Van Buuren-Van Swaay BV Postbus 220, 2700 AE Zoetermeer, t.a.v. de afdeling Personeelszaken Voor de afdeling licht- en krachtinstallaties te ZOETERMEER zoeken wij met ervaring op het gebied van licht- en krachtlnstallatles De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het zelfstandig berekenen, ontwerpen en calculeren van licht- en krachtinstallaties. Voor deze functie is een opleiding op MTS-E niveau en enige jaren ervaring in dit vakgebied vereist. I Toegegevenmet een flinke dosis talent en stug doorzettingsvermogen kun je een heel eind komen in het administratieve vak. Maar wie bovendien de juiste op leiding op zak heeftgeeft zn carrière extra vaart. Sterker nogeen opleiding van PBNA zou - om maar iets te noemen - weieens het ver schil kunnen zijn tussen tWee wielen van u zelf of vier van de zaak... PBNA biedt al ruim 75 jaar hoog aangeschreven be roepsopleidingen. U kunt stu deren op alle niveaus. Van Basiskennis Boekhouden tot en met het diploma HEA O-BE. Een unieke mogelijkheid dankzij de samenwerking met de Avond-HEAO van de BEDRIJFSHOGESCHOOL KL te Tilburg. En u kunt kiezen: schrif telijk of mondeling-plus. In onze gratis studiegids vindt u alle informatie. Ook over de voorlichtingsavonden. Vraag 'm aan met de coupon. Of bel PBNA: 085-575911. O BKB (Basiskennis Boekhouden) j O PDB Praktijkdiploma Boekhouden) O MBA Moderne Bedrijfsadministratie) O SPD i OHEAO-BE i i I Mw/Hr: I Stuur in open envelop (zonder postzegelnaar: I PBNA, Anfwoordnr. 1500. 6800 WC Arnhem. &PBNA BEROEPSOPLEIDINGEN De Directie Economisch Beheer Koninklijke Luchtmacht in Den Haag is onder meer belast met het toezicht op een doelmatig en rechtmatig beheer van de Luchtmacht-begroting. De afdeling Financieel Beheer draagt zorg voor het op verantwoorde wijze beheersen van het budget. Begro tingsrealisatie, zekerheidsstelling, kre dietopening en voortgangscontrole zijn hierin sleutelbegrippen. Bij de Pro jectgroep Uitbestedingen van deze afdeling is momenteel plaats voor een enthousiast TAAK Als 2e financieel medewerker heeft u een belangrijke taak in het proces van het financieel-technisch voorbereiden, beheren, bewaken en realiseren van materieelaanschaffing en uitbestedingen van de Koninklijke Luchtmacht. Met een grote mate van zelfstandigheid maakt u werk van verificatie en betaalbaarstelling van facturen. Tenslotte bent u betrokken bij doel- en rechtmatigheidsbeoordeling bij voorgenomen verwerving, uitbe steding en afstoting van goederen en/ of diensten, alsmede bij begrotings beheer en realisatiebewaking. GEVRAAGD Voor een adequate invulling van de functie vormt het diploma HAVO in combinatie met PD-boekhouden of MEAO-BA een noodzakelijke basis. Minstens zo belangrijk is dat u bekend bent met het gebruik van de personal computer. Daarnaast zijn kennis van de Engelse taal, een goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid en goede contactuele eigen schappen van belang. GEBODEN Het bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3393,-. De vakantietoe slag is 8% per jaar. Het aantal vakan tiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. Verder worden u uitstekende studiefaciliteiten geboden. REACTIES Nadere informatie omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer R. Choufoer, (070) 3492966, en over de sollicitatieprocedure bij de heer H. A. H. Sars, (070) 349 2174. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etni sche minderheden en gehandicapten de voorkeur. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan het hoofd bureau Burgerpersoneel Korps Lucht machtstaven, postbus 20703, 2500 ES Den Haag. burgerpersoneel defensie koninklijke l uchtmache O O Steun het Comité Anti Stierenvechten, Postbus 757, 3500 AT Utrecht. Na overmaking van uw bijdrage ontvangt u van gratis informatie, stickers en een button. polydesign Polydesign B.V., ingenieursbureau, b.v. op de projektboekhouding Het werk bestaat vnl uit het controleren en via de computer verwerken van tijdlijsten Accuratesse is voor dit werk zeer belangrijk. Het gaat hier om een arbeidscontract van 8 maanden. t.b.v. de financiële en de salarisadministratie. Enige kennis van en interesse in boekhoudkundige werkzaamheden en ervaring met computers zijn vereist Indien u belangstelling heeft voor een van deze functies, dan verzoeken wij u uw schriftelijke reacties te zenden aan Polydesign Postbus235 B.V. 2260 AE Leidschendam milililMIJI.WJtiMIl'HUl I SPOEDCURSUS slechts 9 maanden' Kwaliteitsonderwijs in kleine groepen De hoogst gediplomeerde docenten Moderne, goed geoutilleerde school Laag cursusgeld, maandelijkse termijnen Geen verplicht leermiddelenpakket Ook voor schoolverlaters i NU inschrijven; beperkte plaatsing, start oktober Ook opleiding PEDICURE/CHIROPODIE COLLEGE DE PARIS Ministerie van WVC Cultuur Raad voor de Kunst Administratief medewerker v/m 26 uur per week t.b.v. het Hoofd Bedrijfsvoering en de Medewerker Post- en Archiefzaken vacaturenummer Cultuur 90-3543/0167 Standplaats: 's-Gravenhage. Functie-eisen: - MAVO opleiding (met boekhoudkundige kennis en ervaring) b.v.k. ervaring, dan wel aantoonbare affiniteit met automatisering; - ervaring met archiefbeheer strekt tot aanbeveling: Salaris: max. f 1.933,58 bruto per maand. Functie-informatie: kunt u inwinnen bij de heer drs R. van Leeuwen, hoofd Bedrijfsvoering. telefoon 070-3469610. n WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil hel meer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer richten aan het hoofd van de Personeelsafdeling Culturele Zaken, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Ministerie van uJ Welzijn, Volksgezondheid en C Cultuur Personeelsafdeling K g Culturele Zaken ,i 0 Postbus 5406 V 0 N Content Beheer is de kerngezonde holding van zeven werkmaatschappijen, die zich rich ten op de markt van zakelijke dienstverlening. De werkmaatschappijen zijn Content Uitzendbureau, Content Executive, Content Consultants, Content Outplacement, Content Automatisering, Content Tekst Dataverwerk ing en Content Reclame. Voor het hoofdkantoor te Den Haag, waar zo'n 90 mensen werken zoeken wij op korte termijn een energieke en service-gevoelige huismeester (m/v) van plm 40 jaar. In een full time dienstverband met wisselende arbeidstij den bent u verantwoordelijk voor de dagelijk se onderhouds- en reparatiewerkzaamheden. U houdt voorts toezicht op de gemeenschap pelijke voorzieningen en onderhoudt contac ten met diverse leveranciers. Ook behoort tot de taken het in orde maken van vergaderfacili teiten, het assisteren bij interne verhuizingen en het verrichten van licht administratieve werkzaamheden. Wat wij vragen. U heeft een technische opleiding genoten (bij voorbeeld LTS electro), een EHBO diploma (of bereid dit te behalen). Bij voorkeur beschikt u over een diploma Brandwacht en/of Bedrijfsbeveiliging. U dient te beschikken over zeer goede contactuele eigenschappen en u heeft uiteraard een sterk dienstverlenende in stelling. Wat wij bieden. U treft bij ons een zelfstandige baan in een kerngezonde zich uitbreidende organisatie. Een team van jonge mensen staat borg voor een uitstekende werksfeer. U kunt rekenen op een goed salaris en prima secundaire arbeids voorwaarden, waaronder 9% vakantiegeld en een aantrekkelijke winstdelingsregeling. Interesse? Stuur dan een concrete sollicitatiebrief voor zien van curriculum vitae en aangehechte pas foto aan Content Beheer n.v. Bezuidenhoutseweg 273 2594 AN Den Haag ter attentie van J.M. Frenay, personeelsfunc tionaris, onder vermelding van referentie HM linksboven op de enveloppe en brief. Wjj-z^vpao coyJvkKoC u hsst be*ct. Wij zijn de Nederlandse dochter van het in Zwitserland gevestigde internationale concern Land is Gyr AG. In eigen vestigingen in zo 'n 100 landen werken meer dan 18.000 medewerkers. miljard gulden. Landis Gyr geniet wereldwijd bekendheid als leverancier van hoogwaar dige elektrische en elektroni sche apparaten en systemen voor meting, verrekening en regeling van energie. In Nederland hebben we een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk. Samen werken hier ongeveer 350 mensen. In verband met uitbreiding van onze verkooporganisatie, speciaal het gebied bewaking en besturing van branderinstallaties, zijn wij voor de binnendienst op zoek naar een enthousiaste die in samenwerking met gespecialiseerde buitendienstmedewerkers de technische en commerciële begeleiding van onze klanten verzorgt. Onze organisatie in Gouda omvat drie verkoopdivisies. Een daarvan, de divisie Elverwerk, levert beveiligings- en regelapparatuur en regelsystemen voor centrale verwarming en lucht behandeling, alsmede computergestuurde systemen voor gebouwenbeheer, energie- management, toegangscontrole en werktijdenregistratie. Ze doet daarbij zaken met installateurs en fabrikanten en onderhoudt contacten met adviseurs en eindgebruikers. Wij vragen: MAVO en MTS-elektrotechniek met bij voorkeur de opleiding Middelbare gastechniek; kennis en ervaring op het gebied van c.v- en branderinstallaties is een pré; kennis van de Duitse taal in woord en geschrift; commercieel inzicht en initiatief; leeftijd omstreeks 30 jaar; Wij bieden o.a.: gratificatieregeling; variabele werktijdenregeling; 8% vakantietoeslag; premievrij pensioen; vergoedingsregeling voor studiekosten. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer Van Duuren van onze afdeling Personeelszaken, 01820-65435. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Landis Gyr B.V., afd. Personeelszaken, Postbus 444,2800 AK Gouda. Knap in meten, regelen, tellen en besturen.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 20